Autor Wątek: The Last of Us 30fps  (Przeczytany 404336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2720 dnia: Marca 19, 2016, 16:01:09 pm »
Zamiast wrzucać co chwilę jak to niby można cały czas przechodzić grę po cichu, wróć po przejściu TLoU i wtedy można będzie o tym porozmawiać :roll:
Po cichu to tylko tych..biegaczy nie da rady przejsć i po wiadomych scenkach. Reszte da rade.

PS. To co na filmiku to właśnie sposób grania na Rambo, czy nikt z was filmu Rambo nie widział? Jak on ich tam w lesie wykańczał?
Właśnie, trzeba rozgraniczać, bo to co udało się stworzyć w First Blood zostało zgwałcone każdą kolejną częścią.
Ja dzielę cykl filmowy o Rambo na świetną pierwszą część z lekkim survivalem i świetnym klimatem oraz wszystkie następne części cyklu, gdzie Sylvek wycina na jana ludność równoważną liczbie kilku małych polskich miejscowości. I niestety taki obraz postaci głównie się przewija.

A towarzyszki Joela biegające jak poj**ane między klikaczami bardzo mocno burzą immersję i w sumie dziwię się, że to w takiej formie przeszło przez testy wewnętrzne studia.
ostatni rambo jest najlepszy, jedynka sie chowa.

Co do Elie to raczej trudno byłoby zrobić gre gdyby ją przeciwnicy widzieli.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2721 dnia: Marca 19, 2016, 16:25:54 pm »
jak ktoś szuka lepszej imersji w wirtualnym świecie, to jej nie znajdzie i zamiast na GO psioczyć.
Mocne słowa jak na użytkownika, który przeważnie narzeka dosłownie na wszystko i nagle się obudził grając w TLoU, które każdy szanujący się gracz przeszedł już dawno temu i może teraz opowiadać o grze głównie z pamięci, ale przynajmniej o całym jej przekroju.

Zawsze chciałem być taki fajny jak wy, więc postanowiłem spróbować waszej retoryki.

Późno się obudziłem z TLOU? Czyli nie wolno już o grze rozmawiać? Trzeba było na PS3 grać i wtedy komentować? :oops: Może niech mod zamknie ten wątek i przy okazji tematy każdej innej gry, która nie miała premiery góra miesiąc - dwa miesiące temu? Wszyscy już ograli i nikt i tak nie będzie pamiętać co i jak, po co to komu potrzebne te pierdoły z bieżącym komentarzem, czy Rambo 1,2 czy 3, czy może jednak Kubuś Puchatek?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2722 dnia: Marca 19, 2016, 16:37:04 pm »
Nie bronię nikomu rozmawiać o grze, jeśli nie wykazuje znamion wybitnego pierdolenia, wtedy po prostu ignoruję (to najczęściej i zdrowiej), albo się irytuję, za co potencjalnie obrażonych proszę z góry, aby się nie gniewali.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2016, 16:41:48 pm wysłana przez Kert »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2723 dnia: Marca 19, 2016, 16:50:40 pm »
Nie bronię nikomu rozmawiać o grze, jeśli nie wykazuje znamion wybitnego pierdolenia, wtedy po prostu się irytuję, za co obrażonych proszę z góry aby się nie gniewali.
A gdzie niby ktoś tutaj pierdoli?


No fajnie że oni was nie widzą jak  ta mała lata im przed mordami prosto, najlepszy moment w 2:00 - ten strażnik to chyba kyo bo wada wzroku uniemożliwia mu funkcjonowanie :lol: Super skradanka wcale nie rambo i super że udało ci się żadnego nie zabić jak wcześniej twierdziłeś  :lol:

PS. To co na filmiku to właśnie sposób grania na Rambo, czy nikt z was filmu Rambo nie widział? Jak on ich tam w lesie wykańczał?

Sam zabieg niczym Sci-fi i Deus Ex - kolorowe lasery, światła i małe tnące piły, hehe. Nieprzyjemny moment tylko jak rozwierają powieki i podłączają maszynkę, która odcina część spojówki, słychać specyficzny dźwięk silniczka i następuje chwilowy blackout.

WTF, chciałem to sobie zrobić ale ten opis mi skojarzył mi się tylko z tym:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :wtf:

Co za typ, sam komuś wciska wady a na siebie nie popatrzy.
Współczuje osobowości.

Wracając do TLOU, to ty w ogóle giere przeszedłeś?



@Andrju

Giera tak naprawdę zaczyna się od Pittsburga.

Nie słuchaj tego co tutaj piszą tylko graj w mega giere i zdaj relacje jak skończysz.




andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2724 dnia: Marca 19, 2016, 17:01:00 pm »
Nie bronię nikomu rozmawiać o grze, jeśli nie wykazuje znamion wybitnego pierdolenia, wtedy po prostu ignoruję (to najczęściej i zdrowiej), albo się irytuję, za co potencjalnie obrażonych proszę z góry, aby się nie gniewali.
Dobra, luzik, nie chce mi się tutaj spamu ciągnąć. Grunt, że wszyscy się zgadzamy, że śmiesznie wygląda jak przeciwnik nie widzi Ellie i chyba wszyscy też się zgodzą, że gdyby ją widział, to by się w to grać nie dało, bo AI jest za słabe. Jedni przymkną na to oko, inni grę sprzedadzą i pójdą na paintball'a w poszukiwaniu lepszych doznań. :P

Kyo, jestem świeżo po spotkaniu z Bobem i trafiłem na kilka tych potyczek, gdzie nie da się nikogo nie ustrzelić. Mimo to walcząc w szeregu naszej małej ekipy z przyjemnością zasadziłem kilka headshotów i sztachet w łeb zgrzybiałym zombie :D Taka mała ofensywa dla odmiany, w końcu miałem okazję wystrzelać trochę nabojów. Bardzo mi się podoba tempo tej gry.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2725 dnia: Marca 22, 2016, 09:25:33 am »
No i gdzie ta zmiana nazwy tematu na jedyne słuszne The Last of Us 60fps ? :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

====

Kolejne etapy gry za mną. Niestety im dalej w głąb, tym bardziej balans gry się zmienia. Jest co raz więcej sekcji gdzie walka z przeciwnikiem jest wymuszona. Dochodzi nawet do tak chamskich sytuacji, że przechodząc dwa piętra niezauważony, na końcu na trzeciej kondygnacji gdzie muszę wciskając wielokrotnie trójkąt otworzyć drzwi windy , za plecami pojawia się kolejeczka wrogów. Jeden za drugim wchodzą po schodach i w czasie gdy próbuję otworzyć drzwi szybu windy, pojawiają się "niespodziewanie" za nami przerywając tą czynność. I tak z 5 razy. Cóż,  może po prostu usłyszeli zgrzyt metalu i zaalarmowani pobiegli sprawdzić co dzieje...

Graficznie jestem zaskoczony. O ile ulice mogą nie wyglądać zbyt atrakcyjnie, to już wnętrza i ich oświetlenie to miejscami mistrzostwo świata. Szacunek za taką grafę na PS3.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2016, 09:29:25 am wysłana przez andryush »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2726 dnia: Marca 22, 2016, 09:32:46 am »
Opusciles juz miasto? :P
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2727 dnia: Marca 22, 2016, 09:38:14 am »
No i gdzie ta zmiana nazwy tematu na jedyne słuszne The Last of Us 60fps ? :mad:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

====

Kolejne etapy gry za mną. Niestety im dalej w głąb, tym bardziej balans gry się zmienia. Jest co raz więcej sekcji gdzie walka z przeciwnikiem jest wymuszona. Dochodzi nawet do tak chamskich sytuacji, że przechodząc dwa piętra niezauważony, na końcu na trzeciej kondygnacji gdzie muszę wciskając wielokrotnie trójkąt otworzyć drzwi windy , za plecami pojawia się kolejeczka wrogów. Jeden za drugim wchodzą po schodach i w czasie gdy próbuję otworzyć drzwi szybu windy, pojawiają się "niespodziewanie" za nami przerywając tą czynność. I tak z 5 razy. Cóż,  może po prostu usłyszeli zgrzyt metalu i zaalarmowani pobiegli sprawdzić co dzieje...

Graficznie jestem zaskoczony. O ile ulice mogą nie wyglądać zbyt atrakcyjnie, to już wnętrza i ich oświetlenie to miejscami mistrzostwo świata. Szacunek za taką grafę na PS3.

Pewnie jesteś już w Pittsburgu? :angel:


Cytuj
Cóż,  może po prostu usłyszeli zgrzyt metalu i zaalarmowani pobiegli sprawdzić co dzieje...

Ja ich zawsze wszystkich co do jednego likwiduje i na lajcie sobie później inne rzeczy robię :)
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2016, 09:40:07 am wysłana przez Kyokushinman »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2728 dnia: Marca 22, 2016, 09:52:50 am »
Jestem w drugim mieście. Zbliżam się do końca. Jedna taka sytuacja, gdzie gra zmusza do zabijania, była wymuszona następującą po tej sekcji scenką.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra ma swoje narzucone przez scenariusz tempo, i może to po prostu nie jest taki full survival, a bardziej gra akcji z elementami. Całość mocno przypomina hollywoodzki film, najlepszym "ekspirjens" jest więc dać się porwać i płynąć z nurtem. Usilnie próbowanie przejścia gry cichaczem może irytować bo tak na prawdę gameplay nie był tak konstsuowany. Sposób prowadzenia fabuły i filmowość również niestety mają taki minus, że pewne rzeczy nam narzucają odgórnie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2729 dnia: Marca 22, 2016, 10:32:49 am »
Jestem w drugim mieście. Zbliżam się do końca. Jedna taka sytuacja, gdzie gra zmusza do zabijania, była wymuszona następującą po tej sekcji scenką.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Gra ma swoje narzucone przez scenariusz tempo, i może to po prostu nie jest taki full survival, a bardziej gra akcji z elementami. Całość mocno przypomina hollywoodzki film, najlepszym "ekspirjens" jest więc dać się porwać i płynąć z nurtem. Usilnie próbowanie przejścia gry cichaczem może irytować bo tak na prawdę gameplay nie był tak konstsuowany. Sposób prowadzenia fabuły i filmowość również niestety mają taki minus, że pewne rzeczy nam narzucają odgórnie.
No bo tak jest.
Nikt tej gry jako czystego survivalu nie reklamował ;)

Niektórzy najwidoczniej tak myśleli i jechali przez to po grze, dając np. 6/10 lub też jej nie przechodząc.



« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2016, 10:34:22 am wysłana przez Kyokushinman »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2730 dnia: Marca 22, 2016, 10:41:17 am »
No widać czego innego oczekiwali. Jednego nie można grze odmówić - walka daje radę. Nie tylko strzelanie, bo i walka wręcz jest soczysta. A i łuk jest na prawdę spoko :D

Patrząc przez pryzmat TLOU, co raz bardziej mnie ciekawi co wymyślą w U4.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2731 dnia: Marca 22, 2016, 11:36:34 am »
Wystarczy jak zachowają skradnkowo-strzelankowy charakter gry, gdzie fabuła będzie trwać 12-15h z epickością większą niż w poprzednikach oraz ilością zagadek max 3-4 w grze. Sub bossowie i bossowie też mile widziani.

Na takie coś liczę i obym się nie zawiódł.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2732 dnia: Marca 22, 2016, 11:40:52 am »
Ależ piekne pierdolenie. Zrobili najlepsze strzelanie w grach wideło i mieli tego nie pokazać bo skradanka?
hahaha w dupach sie poprzewracało co niektórym.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2733 dnia: Marca 22, 2016, 14:50:48 pm »
@up, Też racja :D

Wystarczy jak zachowają skradnkowo-strzelankowy charakter gry, gdzie fabuła będzie trwać 12-15h z epickością większą niż w poprzednikach oraz ilością zagadek max 3-4 w grze. Sub bossowie i bossowie też mile widziani.

Na takie coś liczę i obym się nie zawiódł.

Ja na liczniku mam już ok 15h, dużo jeszcze grania przede mną w stosunku do tego co przeszedłem? Ogólnie to już jestem zadowolony z długości gry. Jest co robić, nie czuć nudy, gra wciąga, a i wydaje się że jeszcze drugie tyle przede mną.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2734 dnia: Marca 22, 2016, 15:09:54 pm »
Jeszcze trochę grania przed tobą, a co najważniejsze, tonę emocji.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2735 dnia: Marca 22, 2016, 15:35:51 pm »
Tych najwazniejszych. 8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2736 dnia: Marca 22, 2016, 16:28:28 pm »
@up, Też racja :D

Wystarczy jak zachowają skradnkowo-strzelankowy charakter gry, gdzie fabuła będzie trwać 12-15h z epickością większą niż w poprzednikach oraz ilością zagadek max 3-4 w grze. Sub bossowie i bossowie też mile widziani.

Na takie coś liczę i obym się nie zawiódł.

Ja na liczniku mam już ok 15h, dużo jeszcze grania przede mną w stosunku do tego co przeszedłem? Ogólnie to już jestem zadowolony z długości gry. Jest co robić, nie czuć nudy, gra wciąga, a i wydaje się że jeszcze drugie tyle przede mną.
Sporo.
Giera właśnie zaczyna nabierać tempa :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2737 dnia: Marca 24, 2016, 11:24:31 am »
Sprawdziłem ostatnio sejwa. Mając 52% przygody za sobą, na liczniku było 14 godzin gry. Świetna produkcja, nadal chce mi się grać, bardzo dobrze ją zbalansowali. Serio, odnoszę wrażenie zupełnie jakbym czytał książkę i powoli, chłonąc każdy moment, odkrywam dalsze losy bohaterów.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2738 dnia: Marca 24, 2016, 11:36:45 am »
Bo tak jest za pierwszym razem. Dla mnie pierwsze przejście było niesamowite, te sekcje gdzie nic się nie dzieje i kiedy Joel opowiada Ellie o starych czasach, no geniusz.

Gdzie już jesteś?

Patrząc w jakim tempie grasz i jak spokojnie poznajesz fabułę, jestem mega ciekaw jaka będzie twoja reakcja na końcówkę. 
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2016, 11:39:49 am wysłana przez Moldar »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2739 dnia: Marca 24, 2016, 11:38:37 am »
Sprawdziłem ostatnio sejwa. Mając 52% przygody za sobą, na liczniku było 14 godzin gry. Świetna produkcja, nadal chce mi się grać, bardzo dobrze ją zbalansowali. Serio, odnoszę wrażenie zupełnie jakbym czytał książkę i powoli, chłonąc każdy moment, odkrywam dalsze losy bohaterów.
Fajnie, że Ci się podoba.

Tak prawdę mówiąc to od 2005 roku do teraz, nie było na rynku nic lepszego.

Pomimo, że pare rzeczy bym tam dodał to i tak dla mnie, zdecydowanie jest to gra dekady ;)

Dla paru moich znajomych, którym ją poleciłem gra wszech czasów.

Tak więc tylko grać i nie narzekać :)

myciu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2016
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2740 dnia: Marca 24, 2016, 12:04:54 pm »
Moj licznik pokazuje 8 godzin. Gra jest fajna na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. 

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2741 dnia: Marca 25, 2016, 10:45:52 am »
Mam pytanie - czy warto przejść dodatek Left Behind przed przejściem całej gry? W samą grę grałem jeszcze na ps3 ale nie zdążyłem skoczyć, wiem mniej więcej kim jest Ellie (w sensie czemu jest taka ważna - chwilę po tym jak się dowiedziałem skończyłem grać, dokładnie w wieżowcu), i teraz przez święta będą miał chwilkę na granie więc się zastanawiam czy powinienem przechodzić dodatek bez znajomości całej historii?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 279
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2742 dnia: Marca 25, 2016, 10:56:10 am »
Moim zdaniem nie powinieneś. Ta historia nabierze zupełnie innego wydźwięku, gdy przejdziesz ją po zakończeniu głównej gierki.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2743 dnia: Marca 25, 2016, 10:59:03 am »
Mam pytanie - czy warto przejść dodatek Left Behind przed przejściem całej gry? W samą grę grałem jeszcze na ps3 ale nie zdążyłem skoczyć, wiem mniej więcej kim jest Ellie (w sensie czemu jest taka ważna - chwilę po tym jak się dowiedziałem skończyłem grać, dokładnie w wieżowcu), i teraz przez święta będą miał chwilkę na granie więc się zastanawiam czy powinienem przechodzić dodatek bez znajomości całej historii?
jak chcesz, ten dodatek jest tak bezsensownie lewacki, ze nie wnosi absolutnie nic do fabuły.
A jeżeli lubisz 14 letnie dziweczynki to nawet powinieneś zagrać przed.
Oczywiscie żartuje bo jest mega spojler też :P

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2744 dnia: Marca 25, 2016, 11:18:19 am »
Sami twórcy polecają przejść dodatek po skończeniu gry właściwej.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2745 dnia: Marca 25, 2016, 23:59:47 pm »
Przeszedłem i trochę smutłem :( Świetna historia, świetna gra. Na pewno nie jest to gra o zombie...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2746 dnia: Marca 26, 2016, 00:25:33 am »
Przeszedłem i trochę smutłem :( Świetna historia, świetna gra. Na pewno nie jest to gra o zombie...
ale młodą posadziłbyś na dyszla ?  :troll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2747 dnia: Marca 26, 2016, 00:29:16 am »
Za młoda  :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2748 dnia: Marca 26, 2016, 00:33:59 am »
Za młoda  :P
taaaaaaaaaaaa, jasne..ale pomyśl o drugiej czesci  :roll:

PS: oglądałeś Zaklinacza Koni? Dziś było na tvp2. Najlepsza rola pewnej aktorki  ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2749 dnia: Marca 26, 2016, 01:24:54 am »
Niestety nie oglądałem :( haha, ale widzę skąd temat, chyba obejrzę :D
Ale ogólnie mała cycków nie ma, więc odpada.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2750 dnia: Grudnia 11, 2016, 14:25:35 pm »
zacząłem w końcu grać w TLoU, trzeci raz doszedłem do tego samego momentu (pierwsi klikerzy), i za cholerę nie mogę rozgryźć systemu skradania. gram na najłatwiejszym poziomie, wchodzę do jakiegoś kill room gdzie mam kilku przeciwników (nie mówię o klikerach), czaję się za osłoną przez minutę czy dwie po każdym przeciwniku żeby obczaić ścieżki strażników, ale zazwyczaj jednego uda mi się jeszcze załatwić, ale przy drugim zostaję odkryty. nie wiem o co chodzi, nawet nasłuchiwanie przez ściany nic mi nie daje, a takie Uncharted 4 przeszedłem głównie skradając się i byłem zachwycony, tutaj nie wiem co robić.
trochę mi to psuje wczuwanie się w grę bo chcę walczyć po cichu a i tak muszę się napierdzielać, a przez to że gram na łatwym poziomie to ta walka jest mega prosta. jakieś rady?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 597
  • Reputacja: 252
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2751 dnia: Grudnia 11, 2016, 14:45:27 pm »
Dziwna nieco sytuacja.  :-? Generalnie spokojnie można wybić po cichu nawet kilku bandziorów i nic nie stoi na przeszkodzie - wiadomo, jak to jest z postacią starowaną przez sztuczna inteligencję. Oczywiście zdarzy się jakiś wybitnie czujny, który dostrzeże bohatera, ale nie aż tak. Szczególnie, że używasz dodatkowego zmysłu.

lupinator

  • Gość
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2752 dnia: Grudnia 11, 2016, 15:07:42 pm »
zacząłem w końcu grać w TLoU, trzeci raz doszedłem do tego samego momentu (pierwsi klikerzy), i za cholerę nie mogę rozgryźć systemu skradania. gram na najłatwiejszym poziomie, wchodzę do jakiegoś kill room gdzie mam kilku przeciwników (nie mówię o klikerach), czaję się za osłoną przez minutę czy dwie po każdym przeciwniku żeby obczaić ścieżki strażników, ale zazwyczaj jednego uda mi się jeszcze załatwić, ale przy drugim zostaję odkryty. nie wiem o co chodzi, nawet nasłuchiwanie przez ściany nic mi nie daje, a takie Uncharted 4 przeszedłem głównie skradając się i byłem zachwycony, tutaj nie wiem co robić.
trochę mi to psuje wczuwanie się w grę bo chcę walczyć po cichu a i tak muszę się napierdzielać, a przez to że gram na łatwym poziomie to ta walka jest mega prosta. jakieś rady?
Też ostatnio zacząłem grać i skończyłem na etapie z pierwszym klikerem i paroma biegaczami, po kilku wygryzieniach aorty wyłączyłem rozbawiony, że nie mogę przejść pierwszego poważnego pomieszczenia z mobkami.  :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2753 dnia: Grudnia 12, 2016, 11:35:15 am »
Jak grałem pierwszy raz na hardzie to przed przeczesywaniem terenu na cichacza najpierw dzieliło się przeciwników na "kategorie", do niektórych po prostu bez poważniejszej broni czy ostrza się nie podchodziło, bo klikacz w zaawansowanym stadium z automatu łapał za gardło, trzeba być najbardziej cichym i bardzo powoli go zachodzić, więc skurwiela zostawiałem zwykle na koniec, żeby inny nie przeszkadzał, wcześniej załatwiając najmniej zarażonych i wolnych. Taki schemat nieźle działa w wielu pomieszczeniach, są niestety sytuacje, że to słaba taktyka, trzeba się dostosować. Gorzej, jak przechodzisz grę po cichu, a zamknie cię w pomieszczeniu z przeciwnikami na pełnym alarmie i co najwyżej możesz jednego cegłówką opóźnić, bo jakbyś grał na rambo miałbyś jakąś amunicję w zapasie, a tak rewolwer z jednym, dwoma nabojami :)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2754 dnia: Grudnia 12, 2016, 12:14:04 pm »
Pierwszy etap z runnerami i klikaczami jest zabugowany, nie ważne co się robi, jesteśmy szybko dostrzeżeni i trzeba działać jak Rambo. Później jest ok.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2755 dnia: Grudnia 12, 2016, 12:29:24 pm »
Nic nie jest zabugowane, trzeba tylko chwile odczekać i spokojnie można wyczyścić pomieszczenie nie alarmując nikogo nawet na najtrudniejszym, a na końcu zostawić sobie klikera (najlepiej go cegłówką).

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2756 dnia: Grudnia 12, 2016, 14:30:45 pm »
Dla pocieszenia dodam, że później będzie łatwiej
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
ps.jest tak jak mówi Kyo nic nie jest zbagowane w tym etapie.
Największym Bugiem to jest trofeum z wysluchaniem wszystkich rozmów opcjonalnych mi zabrakło jednej do platyny
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2016, 14:34:13 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »

lupinator

  • Gość
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2757 dnia: Grudnia 12, 2016, 15:28:30 pm »
Przeszedłem już dalej i faktycznie to pierwsze pomieszczenie było nieporównywalnie trudniejsze w porównaniu do dalszych lokacji. Dziwny zamysł miał ktoś kto to projektował.

A i jeszcze - sam wzbogaciłem nazwę tematu o te 30fpsów po dyskusji jaka miała tu miejsce. Nie pamiętam o co tam chodziło i nie chce mi się do tego wracać, ale w 60 fpsach gra się o kilka klas lepiej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2016, 15:38:12 pm wysłana przez Lupi »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 133
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2758 dnia: Grudnia 12, 2016, 15:46:52 pm »
Lupi trochę szok ja dla mnie, że Ty w tak zajebistą grę dopiero teraz grasz. Ja to przeszedłem na bank ponad 10 razy wliczając obie platformy.

Z drugiej strony zazdroszczę bo kupa dobrego grania przed Tobą.
Po tym momencie co teraz zaliczyłeś to są dwie opcje albo wsiąkniesz na całego w gameplay, klimat i fabułę albo porzucisz ;)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 985
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us 30fps
« Odpowiedź #2759 dnia: Grudnia 12, 2016, 15:47:25 pm »
U mnie jest bug i był zawsze, bo nawet jak się chowałem za ścianą, to Runner mnie widział i atakował.