Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2072368 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10560 dnia: Stycznia 14, 2016, 17:35:00 pm »
No, a jak to sprawdzić? Opisz nam to jak to sprawdzasz, to Unli może zrobiłby filmik z tym sprawdzeniem pokazując, jak bardzo się mylisz.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10561 dnia: Stycznia 14, 2016, 17:44:39 pm »
Ja nie muszę nic robić. Sam się chłopak wkopał chociażby tym tekstem.



W trybie sceny "gra" masz wl. to:
Cytuj
Priorytet szybkości wyświetlania - Wł.



Priorytet szybkości wyświetlania w każdym trybie obrazu tv Bravia W829 jest czy to pisze Wył czy Wł nieaktywne według Was.

Tak jednak nie jest.



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10562 dnia: Stycznia 14, 2016, 17:55:39 pm »
W trybie sceny standard czyli tam gdzie mozesz uzyc swoich hiper ustawien - tryb zywy - jest ta opcja domyslnie wyl. i z tego co pamietam nie mozesz jej wlaczyc. Jak wroce do domu za 2-3H to wrzuce screenshoty dla potwierdzenia. ;)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10563 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:08:36 pm »
Na żywym nie możesz sprawdzić ponieważ nie ma opcji zaawansowane ustawienia.
Jak dajesz, któryś z motion flow to logiczne jest, że prędkość odświeżania musi być włączona ;)


Na pozostałych da się sprawdzić, ale są zaznaczone na wył, wł. Nic tam nie ruszysz.

Ciesz się, że na trybie gra jest wł czyli nieaktywne według ciebie, ale to i tak mało da bo nadal smuży, rwie i zapaćkowuje w ruchu.

Na płynnym jest dużo lepiej ale niestety i tak kolosalnie gorzej od W5500.

Tv będę sprzedawał bo jestem trochę rozczarowany płynnością.
Jest ktoś chętny?


Tomasz nie chcesz?
Blisko mnie mieszkasz :naughty:

Dla kogoś z forum obniże cene :roll:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 18:15:01 pm wysłana przez Kyokushinman »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10564 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:14:52 pm »
No, a jak to sprawdzić? Opisz nam to jak to sprawdzasz, to Unli może zrobiłby filmik z tym sprawdzeniem pokazując, jak bardzo się mylisz.

No pewnie porównał z innym trybem. W tym kloszowym nie można włączyć zjebanego, sztucznego wyostrzenia = dla kukuryku minimalna ostrość  :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10565 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:16:32 pm »
Znawca 4k się odezwał.

 :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10566 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:20:39 pm »
Kyo nie przekeracaj tego co powiedzialem. Mowilem ze na trybie gra/chyba tez kino ta opcja jest wl. Zreszta przyjade to wstawie zdjecia, mam juz dosc tego twojego pieprzenia glupot i przekrecenia faktow, jak dla mnie mozesz i nawet siedziec na tv z 2005 roku w trybie zywe z wysokie. Nie znasz sie i tyle i powiedz Ukanio czyli twojemu alter ego zeby sie wiecej nie kompromitowal tymi "ustawieniami ala colgate.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10567 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:22:07 pm »
Kyo jak to jest że wszyscy ci tłumaczą jaka jest prawda a ty dalej się upierasz tkwić w błędzie?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10568 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:24:07 pm »
Mrocz, porównanie DC do gierki na smartfony jest jak najbardziej uzasadnione.

W grze na smartfony jeździsz i zbierasz gwiazdki? Taki typowy Angry Birds-system - tak
W DC jeździsz i zbierasz gwiazdki? - tak

Formuła w obydwu wypadkach bardzo podobna, uważam że na dużej konsoli wymagana jest nieco ciekawsza mechanika niż takie pierdoły. To jest na prawdę słabe, i jedyne czym się gra broni, to głównie grafika i może multiplayer ze znajomymi. Singleplayer jest ubogi niestety.

@Mrocz, jak był PGR4 czy Burnout 3, to się grało w gierki w JAVA a nie w smartfony. Poza tym PGR4 wtedy i tak miał więcej zawartości niż DC, więc sory. Burnout miał w dodatku rewolucyjną formułę, bo nie było chyba gry z tak widowiskowym rozpierdzielem na drodze.
W Burnout zamiast trzech gwiazdek jest system "Złoto, Srebro, Brąz", więc w sumie mechanika identyczna... :shifty:

System podobny, tylko Burnout ma u mnie takie usprawiedliwienie, że jest grą  z 2004 roku a nie z 2014 roku i dodatkowo wprowadzał rewolucyjny model rozgrywki, który polegał na niszczeniu przeciwnika. Miło wspominam również "Crash Time" czy jak to się tam nazywało ;) Dzisiaj jakby mi zaserwowali to samo, też pewnie już nie piałbym z zachwytu, aczkolwiek czasami fajnie jest sobie klasyki odświeżyć.

DC to zwykła jazda i nudne drifty, których nie cierpię. Bez szału nawet jeśli chodzi o sam korzeń. Rewolucji nie ma, a ja jednak od konsoli next-gen to oczekiwałem bardziej interesujących rozwiązań. Gdyby chociaż jakoś bardziej rozwinęli motyw zbierania punktów podczas wyścigu, już byłoby odrobinę ciekawiej. A tak to człowiek leci aby szybciej do mety, całkowicie nie zważając na wyzwania na trasie, chyba że jest gwiazdka za to))). Rewolucją miały być kluby, ale też nie wyszło.

No i w zasadzie to ja się nie dziwię, że część graczy do gry siada od święta, jak nowy darmowy samochód wrzucą, albo jak się na forum na multi dogadają. Sorry panowie, no ale słabe to to.



Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10569 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:25:25 pm »
Kyo nie przekeracaj tego co powiedzialem. Mowilem ze na trybie gra/chyba tez kino ta opcja jest wl. Zreszta przyjade to wstawie zdjecia, mam juz dosc tego twojego pieprzenia glupot i przekrecenia faktow, jak dla mnie mozesz i nawet siedziec na tv z 2005 roku w trybie zywe z wysokie. Nie znasz sie i tyle i powiedz Ukanio czyli twojemu alter ego zeby sie wiecej nie kompromitowal tymi "ustawieniami ala colgate.

U mnie minimalny na każdym trybie jest nieaktywne według ciebie czyli zaznaczone na popielato czy to wł czy wył.
Sprawdź i bez dojebek bo jak ja jestem w 2005 to ty w pierwszych kolorowych.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10570 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:31:18 pm »
DC to zwykła jazda

Pewnie chciałbyś openworld w timbuktu, tuning z możliwością przyczepienia do samochodów karabinów, ckmów, patriotów czy innego rodzaju bomb atomowych. Totalna rozpierducha, strzelanie do siebie nawzajem i jeszcze po drodze zatrzymywanie się na uboczu trasy by tirówka zrobiła swoje. To by było coś, czego na smartfonach nie ma.



Czepianie się samochodówki, że polega na jeźdzeniu w kółko na trasach :lol: Jakie to słabe :lol:

Ktoś lubi sobie jeździć i wykręcać coraz lepszy czas to sobie gra. Niektórzy jednak uważają to za wtórne i zaczynają pieprzyć głupoty na necie.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10571 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:33:47 pm »
Kyo nie przekeracaj tego co powiedzialem. Mowilem ze na trybie gra/chyba tez kino ta opcja jest wl. Zreszta przyjade to wstawie zdjecia, mam juz dosc tego twojego pieprzenia glupot i przekrecenia faktow, jak dla mnie mozesz i nawet siedziec na tv z 2005 roku w trybie zywe z wysokie. Nie znasz sie i tyle i powiedz Ukanio czyli twojemu alter ego zeby sie wiecej nie kompromitowal tymi "ustawieniami ala colgate.

U mnie minimalny na każdym trybie jest nieaktywne według ciebie czyli zaznaczone na popielato czy to wł czy wył.
Sprawdź i bez dojebek bo jak ja jestem w 2005 to ty w pierwszych kolorowych.



Bez dojebek, a na koncu dojebka. Z 2 godz beda foty I opis problemu ktoreg nie rozumiesz.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10572 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:40:27 pm »
Sprawdzałem akurat teraz i już ci piszę.

Jak masz podłączoną konsole PS4 to oczywiście automatycznie odpala sie tryb gra. Odświeżanie jest wł i świeci na popielato czyli według ciebie nieaktywne.

Natomiast na zwykłym dekoderze polsatu dając na tryb gra odświeżanie jest wł i świeci na biało z możliwością zmiany czyli według ciebie aktywne.

Tyle ode mnie i więcej zabawy ustawieniami tv na przyszłość i trochę praktyki.


Edit.

Jak odwrócisz kota ogonem, chociaż w tym przypadku się nie da, chociaż ch** wie zdjęcia? własne ego? itp.
to pisz w dziale tv.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 18:47:22 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10573 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:46:03 pm »
Jesli jest podswietlone na popielato to znaczy ni mniej ni wiecej wiecej nie mozesz tego zmienic, ale jest aktywne lub nie, w zaleznosci czy pisze wl czy wyl.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 18:51:24 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10574 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:50:24 pm »
Jesli jest podswietlone na popielato to znaczy ni mniej ni wiecej wiecej nie mozesz tego zmienic, ale jest aktywne lub nie ma zaleznosci czy pisze wl czy wyl.
Tak samo jest z rozdziałką i ziarnem.
Cały czas to tutaj tłukę.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10575 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:55:45 pm »
Ano mam to wyl. domyslnie.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10576 dnia: Stycznia 14, 2016, 18:59:22 pm »
Uwielbiam te gry gdzie 99% ekranu jest zajebane kolorowym chatem.

Może Ty nie lubisz, ale ktoś inny lubi. Jedna z największych zalet grania na PC, to to, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bogaty katalog gier i ich różnorodność nie jest wadą.


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10577 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:02:51 pm »
Jak bede w domu to sprawdze co powiedzial Kyo. Natomiast chce zwrocic uwage na Twoje klamstwo:

Cytuj
czyli według ciebie nieaktywne

Nigdy tak nie twierdzilem. Wymysliles to sobie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10578 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:09:25 pm »
Jak bede w domu to sprawdze co powiedzial Kyo. Natomiast chce zwrocic uwage na Twoje klamstwo:

Cytuj
czyli według ciebie nieaktywne

Nigdy tak nie twierdzilem. Wymysliles to sobie.

Pamięć mam dobrą, ale szukać mi się już nie chce, było gdzieś w dziale tv ;)

Włącz i pobaw się ręcznie rozdziałką i ziarnem a być może jeszcze bardziej polepszysz obraz według własnego uznania.

Te dwie opcje współgrają ze sobą tzn. wyostrzają i zmiękczają obraz w zależności w którą stronę parametrami je pokierujesz.



« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 19:14:38 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10579 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:13:08 pm »
To lepiej poszukaj albo wycofaj te slowa. Juz sie tym bawilem. Uzywam jedynie jak ogladam tv czy patrze na film. Dajac rozdzielczosc na 5-10. Nic ponad to.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10580 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:32:13 pm »
Wycofać? Mogę bo szukać mi się nic che.

Powiedz mi tylko dlaczego w grach z tego nie korzystasz przecież giery w 1080p aż się proszą aby dać chociażby 50/100?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10581 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:35:32 pm »
Ja bym sobie ziarna do BB dodał, szkoda że nie mogę. Atmosfera razy dwa.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10582 dnia: Stycznia 14, 2016, 19:39:57 pm »
Nie dam wiecej, gdyz to sztucznie podbija obraz, jesli sie przesadzi. Odrobine do filmow czy programow tv, tak jak mowilem miedzy 5-10.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10583 dnia: Stycznia 14, 2016, 20:00:51 pm »
Ja bym sobie ziarna do BB dodał, szkoda że nie mogę. Atmosfera razy dwa.

Ziarno? Fajne, ale jako ciekawostka typu np. thermal goggles założone przez jakąś postać w grze.

Dla mnie liczy się przede wszystkim czysty, ostry i mega płynny obraz bez żadnych przycięć, zębów, skakanie rozdziałki itp.

Nie dam wiecej, gdyz to sztucznie podbija obraz, jesli sie przesadzi. Odrobine do filmow czy programow tv, tak jak mowilem miedzy 5-10.
Obczaj i pobaw się a może coś sobie tam zmienisz. Zawsze możesz załagodzić rozdziałkę niwelując ziarno i vice versa.
W W5500 w ogóle tej opcji nie było i był spokój.


Mnie uderza po oczach efekt opery mydlanej.

Cytuj
Filmy kinowe od dawna kręcone były na filmie, z prędkością 24 klatek na sekundę. W tym samym czasie opery mydlane, tanie seriale, kręcone były tanimi kamerami, które nagrywały obraz najczęściej z 60 klatkami na sekundę z przeplotem. Stąd płynniejszy ruch na przestrzeni lat zaczął się jednoznacznie kojarzyć z opera mydlaną, albo teatrem telewizji.

Ja wolę żeby moje gry wyglądały jak hollywoodzki blockbuster niż jak tania wenezuelska telenowela.


Ja tam jednak wolę operowe 60 niż stałe 24.

Gry to nie filmy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 20:12:22 pm wysłana przez Kyokushinman »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10584 dnia: Stycznia 14, 2016, 20:31:07 pm »
Te wasze Soniacze Bravie to muszą być spoko telewizory, skoro tyle ustawień tam jest, które potencjalnie mogą polepszyć obraz w grach.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10585 dnia: Stycznia 14, 2016, 20:34:38 pm »
Gry to nie filmy.

Tym bardziej gry to nie tanie telenowele.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10586 dnia: Stycznia 14, 2016, 20:44:29 pm »
Dokoncze tutaj, jako ze tutaj watek zostal rozpoczety. Moderacja moze go potem przeniesc do dzialu telewizornia. ;)

Wpierw program w tv tryb cinema:

Domyslnie wyl. nie mozna go wl.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Teraz tez program w tv, ale tryb general (tam mozna wybrac miedzy standard, a vivid i uzywa go Kyo):

Rowniez domyslnie wyl. nie mozna go wl.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Teraz konsola, tryb game:

Domyslnie wl. nie mozna go zmienic.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tez znow konsola, ale tryb general (tam gdzie gra Kyo):

Domyslnie wyl. i rowniez nie mozna go wl.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Takze Kyo cos znow pomieszal. Gdyz tylko tryb game oferuje ten tryb wl. 8)

Nie sprawdzalem innych scen, gdyz i tak nikt ich nie uzywa, poza scena photo do ogladania zdjec. ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 20:46:11 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10587 dnia: Stycznia 14, 2016, 20:48:55 pm »
:/









Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10588 dnia: Stycznia 14, 2016, 21:03:05 pm »
Rozwiń, bo emotikonka to troche mało.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10589 dnia: Stycznia 14, 2016, 21:22:30 pm »
Rozwiń, bo emotikonka to troche mało.

Prawdziwi gracze go biją.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10590 dnia: Stycznia 14, 2016, 21:41:44 pm »
Te wasze Soniacze Bravie to muszą być spoko telewizory, skoro tyle ustawień tam jest, które potencjalnie mogą polepszyć obraz w grach.
Co z tego Andrju jak i tak te nowe nie spełniają moich oczekiwań. Obraz to nie wszystko jak płynność budzi zastrzeżenia.
Obczaje jeszcze kilka modeli i jak nic nie znajdę godnego to zmieniam markę lub kupuje jak bedzie okazja jakis starszy ale pewny model Bravii który ma matryce 240hz i do tego jeszcze tryb filmu auto 1.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10591 dnia: Stycznia 14, 2016, 23:15:54 pm »
Do bledu nie potrafisz sie przyznac. Twoj TV software'owo ma 800hz. Nie potrafisz ustawic TV I korzystac z jego zalet. Ot co. Jednak jak ktos woli sztuczny obraz, to ciezko bedzie mu znalezc odpowiedni TV.

Choc mam jeszcze jedno wyjscie, w TV jest taki tryb w opcjach - wystawa sklepowa. Sprobuj.  :troll:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2016, 23:19:32 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10592 dnia: Stycznia 15, 2016, 00:08:11 am »


Zero photomoda czy innych dupereli, prosto z gry bez huda. Czekam na zbliżony poziom z Forzy 6. Pewnie sie doczekam razem z zestawem rts.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2016, 00:10:13 am wysłana przez Juras »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10593 dnia: Stycznia 15, 2016, 00:25:29 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Zero photomoda czy innych dupereli, prosto z gry bez huda. Czekam na zbliżony poziom z Forzy 6. Pewnie sie doczekam razem z zestawem rts.

Już to było :troll:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Forza taka piękna  xP

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10594 dnia: Stycznia 15, 2016, 07:40:05 am »
Najlepsze w DC jest to ze za kazdym razem, trasa ma inne oswietlenie. Raz miale tak pieknie podswietlone te drzewa w Kanadzie, po czym za chwile jebitna chmura zakryla je cieniem i zaczelo kropic. Ach te krople rozswietlane momentami przez slonce. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10595 dnia: Stycznia 15, 2016, 08:18:46 am »
Do bledu nie potrafisz sie przyznac. Twoj TV software'owo ma 800hz. Nie potrafisz ustawic TV I korzystac z jego zalet. Ot co. Jednak jak ktos woli sztuczny obraz, to ciezko bedzie mu znalezc odpowiedni TV.

Może mieć nawet odświeżanie 2000hz jak i tak gówno z tego.
Brak trybu filmowego automatyczny 1 sobie o tak nie wstawię.
http://pdf.crse.com/manuals/iManuals/pol/HX72x/st_picture_hx_ex.html
Cytuj
Tryb filmu
[Automat. 1]: zwiększa płynność ruchu w stosunku do oryginalnej treści. Użyj tego ustawienia do standardowych zastosowań.

Pisałem nawet z gościem z hdtv Gmeru, który przyznał mi racje, że dając nawet motion flow na płynny nie osiągnę tej płynności co na W5500 ze względu na brak tego trybu. Także nie pieprz mi tutaj jak się na czymś nie znasz i na dodatek nie używasz.

Być może posłucham Wulfena i zmienię markę bo dla mnie płynność to priorytet. Zresztą kolory w tym W829 są jak dla mnie za zimne, ale poza tym i płynnością obraz daje radę. Jakbym miał taką płynność jak w W5500 z cieplejszą barwą + ten obraz z W829 to Oleda nie potrzebuję.

Jedyna Bravia która może sprostać moje wymogi to chyba tylko HX850, który ma 240 hz matryce i tryb o którym mówię. Niestety ten tv można dorwać tylko i wyłącznie używany.


Nie czytałem całości ale ktoś kto twierdzi, że TLOU w 30fps-ach jest lepsze od 60fps to ma nie równo pod sufitem.

To samo dotyczy się osób narzekających na efekt "opery mydlanej" w obrazie wideo jak sie włączy motion flowy itp. Co za ciemnota.
Plus.


Mnie się lepiej gra w 60, płynność wali po oczach i nie jest to jak z hobbitem, stanowczo nie.

Pewnie, że nie jest tak.
Gry to nie filmy i powtarzał to będę do skutku ludziom którzy wyzywają giery od oper mydlanych.


@ Juras

Screeny ładne, ale DC nie zawsze tak ładnie wygląda. Ta gra to graficzna sinusoida od 7+ do 9+.
Forza 6 powinna być bardziej stabilna, ale nie wiem nie grałem.
 



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10596 dnia: Stycznia 15, 2016, 08:29:49 am »
Kyo nie kompromituj sie jak gmeru momentami. Zimna barwa + w5500 lepszy od w8 :lol:

Mam ci ja podgrzac czy wolisz jednak zmienic ustawiania tonacji kolorow. Jest cos takiego jak "warm1" I "warm2".

You're a tok. Cytujac klasyka z "Wladcy Pierscieni".

Kupuj Oleda, posmieje sie jak wydajesz pieniadze w bloto.

I jak sie czujesz jako nadworn klamczuszek gameonly?
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10597 dnia: Stycznia 15, 2016, 08:40:50 am »
Naturalna barwa W5500 > Naturalna barwa W8

Warm 1 i 2 nie ustawie na żywym.


Ja nie jestem za Oledem ponieważ lubię oczojebny obraz natomiast takiego kontrastu jaki ma ta technologia to tylko pozazdrościć :neutral:


http://allegro.pl/telewizor-55-3d-sony-bravia-kdl-55hx850-i5912862729.html

Jakbym mieszkał w Warszawie to na bank bym brał, albo zamienił z dopłatą.
Chociaż trochę za duży, to jednak z brakiem AA w grach powinien radzić sobie bez problemu tak samo jak W5500.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10598 dnia: Stycznia 15, 2016, 09:02:32 am »
To zmien ten cholerny zywy ktory nadaje sie tylko na wystawy sklepowe
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10599 dnia: Stycznia 15, 2016, 09:19:19 am »
Wybacz, ale tak to nie działa, że:

jedna zaleta > kilkadziesiąt zalet

 ;)