Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1992638 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13960 dnia: Sierpnia 19, 2016, 03:56:32 am »
Raczej tak będzie. Zapewne przez kilkanaście miesięcy skupia się tylko na VR (by lamentu nie było), ale z czasem, jeden z drugim, będą chcieli wykorzystać moc sprzętu i wypuścić coś z czym sobie obecny X nie poradzi.

Oczywiście naiwnym jest myślenie, że na Neo będzie inaczej. Mnie wystarczy, jak na tym sprzęcie zapewnią w każdej grze kombo fHD+stałe 60k/s, bowiem gry na PS4 wyglądają świetnie, ale brakuje im płynności.
Kupujesz takiego eksa, Until Dawn. Jedna postać na ekranie, średnia animacja i jeszcze ledwo przy trzydziestu zipie.

Z grami na oba sprzęty, będzie tak jak podczas przesiadki pomiędzy generacjami. Początkowo gry wyglądały podobnie, choć na X0/PS4 lepiej - vide Asasyn 4, N4S:Rywale. Czasami ta różnica była spora (+ niestety dodatkowe cięcia) - przykładem może być tu Mordor. Aż w końcu ktoś stwierdzi, że wyda takie Dying Light, które nie poszłoby na starszych konsolach i powoli się zacznie.

przesiądź się na pieca. tam wszystkich równo rąbią w kakao :lol:

Szczególnie niższymi cenami gier, które prezentują się niemal w każdym przypadku znacznie lepiej. Możliwość podpięcia, wedle własnego widzi mi się, kontrolera od X'a, PS4, bądź brak abonamentu, to zapewne też wada.  :wtf:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13961 dnia: Sierpnia 19, 2016, 04:36:23 am »












« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2016, 04:44:04 am wysłana przez Juras »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13962 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:14:50 am »
Miałem coś napisać o "kombo fHD+stałe 60k/s", ale Jurek tak sobie Sylwusiem buty wytarł, że nic dodawać nie trzeba.


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13963 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:20:16 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

zaorane.

pro tip: wpisując "59,99 eur to pln" ograniczamy się do jednego screena. działa z niemal każdą walutą ;)

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13964 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:20:41 am »
Ja sie zastanawiam, czy Jurek to nie Iras, a Iras to nie Juras..  :angel: ps. Silent Hill 3 <3

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13965 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:32:06 am »
Sylvan oczywiście posta zignoruje i kolejnym razem swoje pierdololo dalej będzie uskuteczniał.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13966 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:38:28 am »
Z grami na oba sprzęty, będzie tak jak podczas przesiadki pomiędzy generacjami.

Raczej nie bardzo bo to wciąż będzie tylko upgrade (choć w przypadku Scorpio jest to coś więcej i to może być błąd M$), który pozwoli na trochę więcej. Różnice nie powinny być duże.

Szczególnie niższymi cenami gier

Tutaj Juras bardzo dobrze podsumował. Wyświechtane hasło, że gry na PC są tańsze powoli traci na znaczeniu. Gry na PC tańsze były, ale jedynie w naszym kraju (i chyba kilku innych sąsiadujących, ale to kwestia podobnej dystrybucji). Obecnie jednak ceny potrafią być spore za wersje fizyczne na PC (choć wciąż niższe od konsolowych). A że rynek cyfrowy rośnie w siłę to i do tego trzeba przywyknąć. Bo pamiętajmy, że gra na PC i na konsoli to to samo i poza drobnymi różnicami w marżach dystrybutorów nie powinno być różnic.

które prezentują się niemal w każdym przypadku znacznie lepiej.

I tu kolejna rzecz, z którą ciężko jest mi się zgodzić. Tak prezentują się lepiej i trudno żeby tak nie było skoro odpala się je na mocniejszych maszynach. Ale te gry w wielu wypadkach nie wyglądają znacznie lepiej, tylko po prostu lepiej. To, że tekstura będzie delikatnie ostrzejsza, że jakiś efekt będzie miął większą precyzję, lub zostanie dodane coś co robi bardzo subtelną różnicę wcale nie uważam za znacznie lepiej. Tym bardziej, że sprzęt, na którym to chodzi, gdyby był konsolą, osiągałby znacznie więcej i wtedy byłby wart tych pieniędzy (co też nie jest prawdą, bo to co robi ostatnio taka Nvidia to zwyczajnie szaleństwo monopolisty).

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13967 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:44:33 am »
Z grami na oba sprzęty, będzie tak jak podczas przesiadki pomiędzy generacjami.

Raczej nie bardzo bo to wciąż będzie tylko upgrade (choć w przypadku Scorpio jest to coś więcej i to może być błąd M$), który pozwoli na trochę więcej. Różnice nie powinny być duże.

Szczególnie niższymi cenami gier

Tutaj Juras bardzo dobrze podsumował. Wyświechtane hasło, że gry na PC są tańsze powoli traci na znaczeniu. Gry na PC tańsze były, ale jedynie w naszym kraju (i chyba kilku innych sąsiadujących, ale to kwestia podobnej dystrybucji). Obecnie jednak ceny potrafią być spore za wersje fizyczne na PC (choć wciąż niższe od konsolowych). A że rynek cyfrowy rośnie w siłę to i do tego trzeba przywyknąć. Bo pamiętajmy, że gra na PC i na konsoli to to samo i poza drobnymi różnicami w marżach dystrybutorów nie powinno być różnic.

które prezentują się niemal w każdym przypadku znacznie lepiej.

I tu kolejna rzecz, z którą ciężko jest mi się zgodzić. Tak prezentują się lepiej i trudno żeby tak nie było skoro odpala się je na mocniejszych maszynach. Ale te gry w wielu wypadkach nie wyglądają znacznie lepiej, tylko po prostu lepiej. To, że tekstura będzie delikatnie ostrzejsza, że jakiś efekt będzie miął większą precyzję, lub zostanie dodane coś co robi bardzo subtelną różnicę wcale nie uważam za znacznie lepiej. Tym bardziej, że sprzęt, na którym to chodzi, gdyby był konsolą, osiągałby znacznie więcej i wtedy byłby wart tych pieniędzy (co też nie jest prawdą, bo to co robi ostatnio taka Nvidia to zwyczajnie szaleństwo monopolisty).

Dyskytujesz z Sylvanem... Wiesz że logiczne argumenty kompletnie nie docierają? Ten człowiek tu pisze o "MASTER RACE" tylko by się popisać ile kasy utopił w kompie... Tym bardziej zabawne, że większość gier i tak na konsolach ogrywa. Ale parę pikseli więcej i już warto kilka tysięcy wywalić na blachę.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13968 dnia: Sierpnia 19, 2016, 14:38:11 pm »
Tutaj Juras bardzo dobrze podsumował. Wyświechtane hasło, że gry na PC są tańsze powoli traci na znaczeniu. Gry na PC tańsze były, ale jedynie w naszym kraju (i chyba kilku innych sąsiadujących, ale to kwestia podobnej dystrybucji).

Wiesz dobrze, że on gardzi M$ podobnie jak większość użytkowników GO, zatem najlepiej chwalić Sony i nic więcej. Osoby z forumka kupują raczej gry na rodzimej ziemi, ale by dopiec XO/PC podają ceny z innych krajów. Mnie oba sezony KI kosztowały 44zł (pierwszy był za darmo, drugi obejmowała promocja). Natomiast tu przeliczono, że w stanach wydać trzeba ok trzysta zł i to niby argument ma być.

Inny przykład.



Oba kupiłem na premierę w Polsce. Jeden nieco ponad dwa, drugi ponad 4 Kazimierze.

Kolejny tym razem z sieci.



Ja wiem, że te ceny powoli się wyrównują i że w wielu krajach są na podobnym poziomie, ale należy pamiętać, że w wielu są wyraźnie tańsze. A graczy z Polski powinny ceny w naszych sklepach interesować, a tu od lat gry na PC są sporo tańsze.




które prezentują się niemal w każdym przypadku znacznie lepiej.

I tu kolejna rzecz, z którą ciężko jest mi się zgodzić. Tak prezentują się lepiej i trudno żeby tak nie było skoro odpala się je na mocniejszych maszynach. Ale te gry w wielu wypadkach nie wyglądają znacznie lepiej, tylko po prostu lepiej. To, że tekstura będzie delikatnie ostrzejsza, że jakiś efekt będzie miął większą precyzję, lub zostanie dodane coś co robi bardzo subtelną różnicę wcale nie uważam za znacznie lepiej. Tym bardziej, że sprzęt, na którym to chodzi, gdyby był konsolą, osiągałby znacznie więcej i wtedy byłby wart tych pieniędzy (co też nie jest prawdą, bo to co robi ostatnio taka Nvidia to zwyczajnie szaleństwo monopolisty).

Tu też wiele zależy od gry, jak i od okresu, w którym wyszła. Zgodzę się, że przy stosunku jakość - cena, faktycznie różnica się zaciera. Przykładowo na kompie osiem razy droższym niż konsola postać w Mad Maksie nie wygląda osiem razy lepiej, to oczywiste z tytułu silnika. Dla przeciwwagi Kryzys Trzeci na konsolach, a na PC, to wręcz przepaść. W 2k14 jak grałem na PC i PS4 w FC4, również obu wersji nie dzieliło kilka klas. Ale już gdy kupiłem Unity (piękne nawet i na konsolach), to ta różnica była już wyraźna. Od ostrości obrazu z tytułu rozdzielczości, poprzez większą liczbę efektów, na najważniejszym punkcie, czyli animacji, kończąc.

Na tym powinni się twórcy nowych konsol skupić, by te gry działały płynni, ponieważ im urody nie brakuje.

Prawdą jest, że konsolowe wersje działają w odpowiedniku (najczęściej) ustawień średnich-wysokich. Ja często różne konfiguracje w grach sprawdzam, w wielu przypadkach różnica przy wysokie, a ultra nie jest jakoś szczególnie zauważalna (ale to też od gry zależy). Ale jak po 160 godzinach w DkS III na PS4 zagrałem na komputerze w tę grę, to nie interesowały mnie subtelne różnice, ale komfort z rozrywki. Jeden szlag mieczem i podobnie jak przy Wiedźminie III te 60klatek robi niesamowite wrażenie.

Oczywiście jest tak na ogół, bowiem czasami konwersja wychodzi marnie - vide Gears of War Ult. ed.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13969 dnia: Sierpnia 19, 2016, 14:55:26 pm »
Mnie oba sezony KI kosztowały 44zł (pierwszy był za darmo, drugi obejmowała promocja). Natomiast tu przeliczono, że w stanach wydać trzeba ok trzysta zł i to niby argument ma być.

Dalej trudno zrozumieć że cena na premierę o której wszyscy mówili różni się od ceny w promocji jakieś dwa lata później?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13970 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:03:12 pm »
Tutaj Juras bardzo dobrze podsumował. Wyświechtane hasło, że gry na PC są tańsze powoli traci na znaczeniu. Gry na PC tańsze były, ale jedynie w naszym kraju (i chyba kilku innych sąsiadujących, ale to kwestia podobnej dystrybucji).

Wiesz dobrze, że on gardzi M$ podobnie jak większość użytkowników GO, zatem najlepiej chwalić Sony i nic więcej. Osoby z forumka kupują raczej gry na rodzimej ziemi, ale by dopiec XO/PC podają ceny z innych krajów. Mnie oba sezony KI kosztowały 44zł (pierwszy był za darmo, drugi obejmowała promocja). Natomiast tu przeliczono, że w stanach wydać trzeba ok trzysta zł i to niby argument ma być.
Jeszcze raz, powoli.






Co najlepsze, już raz to było, albo i ni raz, wałkowane, a ten dalej swoje.
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=14224.msg1049296#msg1049296
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2016, 16:07:38 pm wysłana przez Juras »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13971 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:08:37 pm »
Wiesz dobrze, że on gardzi M$

Gardzi bo jest czym. M$ zdarzają się dobre rzeczy, przy całej masie złych i to na obu platformach.

Wiadomo, żyjemy w Polsce więc faktycznie, gry na PC są u nas tańsze, ale tylko fizyczne egzemplarze. Tak jest od lat i jest to swego rodzaju ewenement. Mimo wszystko wkurza mnie jak po raz n-ty słyszę, że gry na PC są tańsze. Wraz z rosnącą popularnością cyfrowej dystrybucji ta część rynku będzie malała i zanikała, tym bardziej, że obecnie większość gier to pudełka z kodem do steama.

Stefan, zaraz zaraz - co do tego wszystkiego ma promocja? Po promocji to ja mogę kupić gry także na konsole, bo wiesz, tam też są promocje. Jak już porównujemy to ceny na premierę lub rynkowe (choć te są zawsze wyższe od cen faktycznych w sklepach - poza empikami ;) ).

Tu też wiele zależy od gry, jak i od okresu, w którym wyszła.

No tak, zgadzam się z tym, czepiam się jednak Twojego "niemal w każdym przypadku znacznie lepiej". Zdarzają się takie, gdzie jest znacznie lepiej, ale są one w mniejszości. Tak samo jak zdarzają się gry, które na PC chodzą tragiczne i to nie jakieś małe produkcje a AAA (np. Batman). I tu widać podejście dev'ów i wydawców do PC - generalizuje, ale to jednak konsole są tym na czym się skupiają. Nie dojść, że gracz PC dostaje po twarzy od producentów sprzętu i OS, to jeszcze developerzy bardzo często kopią leżącego.

Dla przeciwwagi Kryzys Trzeci na konsolach, a na PC, to wręcz przepaść.

Trudno żeby było inaczej, w końcu porównujesz high endowego PC do konsol, które miały już 7 lat (?) i w tym samym roku miały wyjść ich następcy. Inna sprawa, że porównujesz benchmark stworzony pod PC. Ja porównuję obecną generację do dotychczasowych gier. I powtórzę - różnice są na korzyść PC, w końcu PS4 i X1 były w tyle już w momencie premiery, a i środowisko platformy umożliwia ciągłe modyfikacje. Nie może być inaczej. Problem w tym, że te różnice bardzo często są drobne, a przecież powinno być inaczej. Ba, ex'y z konsol potrafią przyćmić większość pecetowych produkcji. PC płaci słono za swoje zalety, bo są one jednocześnie wadami, przynajmniej w kwestii robienia na nie gier. Popularność konsol i nastawienie dev'ów na wiodące platformy to druga sprawa.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13972 dnia: Sierpnia 19, 2016, 16:27:52 pm »
Wiesz dobrze, że on gardzi M$ podobnie jak większość użytkowników GO, zatem najlepiej chwalić Sony i nic więcej.

To tylko w twojej głowie tak działa. Cała reszta po prostu ma łeb na karku i własne zdanie, a że ktoś nie lubi polityki Microsoft i jest ich sporo to chyba nic dziwnego? W końcu jest to chyba najbardziej znienawidzony koncern na świecie, który od wczesnych lat 90tych robi wszystkich w balona?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13973 dnia: Sierpnia 19, 2016, 18:25:22 pm »

Wiadomo, żyjemy w Polsce więc faktycznie, gry na PC są u nas tańsze, ale tylko fizyczne egzemplarze. Tak jest od lat i jest to swego rodzaju ewenement. Mimo wszystko wkurza mnie jak po raz n-ty słyszę, że gry na PC są tańsze. Wraz z rosnącą popularnością cyfrowej dystrybucji ta część rynku będzie malała i zanikała, tym bardziej, że obecnie większość gier to pudełka z kodem do steama.

No tak, zgadzam się z tym, czepiam się jednak Twojego "niemal w każdym przypadku znacznie lepiej". Zdarzają się takie, gdzie jest znacznie lepiej, ale są one w mniejszości. Tak samo jak zdarzają się gry, które na PC chodzą tragiczne i to nie jakieś małe produkcje a AAA (np. Batman). I tu widać podejście dev'ów i wydawców do PC - generalizuje, ale to jednak konsole są tym na czym się skupiają. Nie dojść, że gracz PC dostaje po twarzy od producentów sprzętu i OS, to jeszcze developerzy bardzo często kopią leżącego.

Problem w tym, że te różnice bardzo często są drobne, a przecież powinno być inaczej. Ba, ex'y z konsol potrafią przyćmić większość pecetowych produkcji.

Dlatego też napisałem, że skoro mieszkam i kupuje gry na PC w PL, to nie interesuje mnie kompletnie czy w USA dana pozycja kosztuje 40$, czy sto baksów. U nas od lat są o wiele tańsze, kropka.

Optymalizacja swoją drogą. Wiadomo, że twórca chce zarobić, dlatego kroi grę pod kilka platform. Gdyby CDP chciało stworzyć Wiesława od podstaw wykorzystując moc PCMR, a później raz jeszcze dłubać nad kodem pod konsole, różnie to mogłoby być, ale koszta byłyby olbrzymie. Dlatego też, jak artyści wezmą sprawy w swoje ręce i skupia się na danej maszynie, to mamy takie graficzne torpedy jak wspomniany Kryzys, bądź Killzone II, czy tez GT Trzy.

A, że banda leni/nieudaczników potrafi zepsuć dane źródło, wiadomo nie od dziś. QB podobno (nie miałem okazji sprawdzić, a nie chcę w błąd wprowadzić) nie wykorzystuje SLI.
Batmana bym się nie czepiał aż tak. Racja, początkowo miał problemy. Mało kto grał, ale heheszki przez całą sięć (szczególnie wśród konsolowców). Jakiś czas po premierze nie dało się co prawda włączyć ustawień ultra (ale tez nie każda gra to oferuje), ale nawet w 1440p można było klatki zablokować na 60 (a nawet na 90 fps). Ale tak jak napisałem, dwóch coś tam napisz, dwunastu powtórzy. Śmieją się wszyscy jaka drama, a grał mało kto.

Tak było też z długością The Order (4godziny, taaaa), albo z animacją Unity. Obie kupiłem na premierę i przypadłości nie stwierdziłem, ale pamiętam larmo w internetach, choć 96% tych krzykaczy nie grała.

Wiesz dobrze, że on gardzi M$ podobnie jak większość użytkowników GO, zatem najlepiej chwalić Sony i nic więcej.

To tylko w twojej głowie tak działa. Cała reszta po prostu ma łeb na karku i własne zdanie, a że ktoś nie lubi polityki Microsoft i jest ich sporo to chyba nic dziwnego? W końcu jest to chyba najbardziej znienawidzony koncern na świecie, który od wczesnych lat 90tych robi wszystkich w balona?

Jeżeli na forum na 16 osób 14 jest niebieskich, to w jedności siła. Jakoś na innych przybytkach te proporcje są w miarę wyrównane, to i dialog inny. A tutaj niemal każdy ma PS4. Kilka osób to klasyczne klapy, zatem jak jeden coś napisze, reszta raczej mu wtóruje. Ileż to osób na GO gra na PC....dwie, trzy, z czego Ogur zawita raz na kwartał. Blacharza nie ma żadnego. Ile osób ma XO - nie więcej jak 4. Klasycznego Xbota brak (chyba, że Mateo się pisze).

I co znowu jest takiego nie tak z polityką M$, hę  :-? Początkowe założenia konsoli - tragiczne, racja. Ale wszytko się zmieniło. Mam obie konsole pod tv i na obu płacę abonament, obie otrzymują wszystkie pozycje wieloplatformowe zbliżonej jakości i o podobnej cenie. Jedyna różnica, to fakt, że X otrzymuje lepsze oferty, ma wsteczną kompatybilność i zasadniczo tyle.

Faktycznie, taki zły ten M$ bo kupisz cyfrową Forzę Horizon III na XO i odpalisz ją też na PC. A co tam u Soni, masz pudełko z FF VII, a teraz możesz po nastu latach kupić sobie raz jeszcze za sześćdziesiąt zł.

Za tyle to kupisz Dc z przepustką i będziesz grał dziesiątki godzin z oprawą A/V godną generacji.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13974 dnia: Sierpnia 19, 2016, 19:27:39 pm »
Dlatego też napisałem, że skoro mieszkam i kupuje gry na PC w PL, to nie interesuje mnie kompletnie czy w USA dana pozycja kosztuje 40$, czy sto baksów. U nas od lat są o wiele tańsze, kropka.



Gdyby CDP chciało stworzyć Wiesława od podstaw wykorzystując moc PCMR, a później raz jeszcze dłubać nad kodem pod konsole, różnie to mogłoby być, ale koszta byłyby olbrzymie. Dlatego też, jak artyści wezmą sprawy w swoje ręce i skupia się na danej maszynie, to mamy takie graficzne torpedy jak wspomniany Kryzys, bądź Killzone II, czy tez GT Trzy.


tych krzykaczy





Faktycznie, taki zły ten M$ bo kupisz cyfrową Forzę Horizon III na XO i odpalisz ją też na PC. A co tam u Soni, masz pudełko z FF VII, a teraz możesz po nastu latach kupić sobie raz jeszcze za sześćdziesiąt zł.

Za tyle to kupisz Dc z przepustką i będziesz grał dziesiątki godzin z oprawą A/V godną generacji.

Cytuj
Forza Horizon 3 jest jednocześnie pierwszą częścią, która zadebiutowała na komputerach osobistych - jest to tytuł ekskluzywny na Windowsa 10!
Bo PC=Windows 10.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13975 dnia: Sierpnia 19, 2016, 21:08:04 pm »
Gdyby CDP chciało stworzyć Wiesława od podstaw wykorzystując moc PCMR

Ekhem, przecież oni stworzyli Wieśka pod PC i to takiego z kosmosu, stąd późniejsze cięcia, nawet względem PC... To nie jest tak, że gdyby wszyscy dev'si skupili się na PC, a nie na konsolach, to nagle miałbyś dużo ładniejsze gry. Trochę na pewno by zyskały, ale raczej nie za dużo, bo wciąż masz te same ograniczenia - duża rozpiętość sprzętu, sterowniki, os, itd.

QB podobno (nie miałem okazji sprawdzić, a nie chcę w błąd wprowadzić) nie wykorzystuje SLI.

Żadna nowość, Crysis 2 miał tak samo kilka miesięcy po premierze i jak miałeś układ 2 rdzeniowy to trzeba było grać w okienku. Wiele gier nie wykorzystuje SLI od początku, bo to mały procencik graczy (nawet chyba ułamek procenta). Plus gra nie jest warta świeczki bo ilość fps'ów nie mnoży się razy ilość kart. A cena jak najbardziej.

Batmana bym się nie czepiał aż tak. Racja, początkowo miał problemy.

Tak miał takie problemy, że musieli wycofać grę i przełożyć premierę o kilka miesięcy, po czym i tak wypuścili produkt wątpliwej jakości. I wcale nie chodzi mi o opinie graczy, tylko faktycznie testy redakcji. Plus oczywiście takich co grali i narzekali bo mieli ku temu powody. I mówimy o grze, która zaliczyła start po raz drugi.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13976 dnia: Sierpnia 19, 2016, 22:25:59 pm »
Sylvan znowu próbuje się popisywać i jest orany na lewo i prawo :lol: Pięknie.

Faktycznie, taki zły ten M$ bo kupisz cyfrową Forzę Horizon III na XO i odpalisz ją też na PC. A co tam u Soni, masz pudełko z FF VII, a teraz możesz po nastu latach kupić sobie raz jeszcze za sześćdziesiąt zł.

To takie wspaniałe, że z markowej serii system sellera zrobili multiplatformową popierdółę xD

I jak się czujesz, że wyjebałeś kasę na konsole, która nie ma żadnych gier których nie zobaczysz na PC?

Microsoft taki wspaniały xD

Na Sony przynajmniej masz prawdziwe eksy robione pod konkretny sprzęt ;) Na nintendo zresztą też masz. A Xbox to bieda PeCet i tyle xD A ty jeszcze za to płacisz i cieszysz się jakie to MS jest wspaniałe ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13977 dnia: Sierpnia 19, 2016, 22:36:58 pm »
faktem jest, że kupno pieca z jakimś tam sli za 8k i do tego iksbok pierwszy, to głupota level sylvan.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13979 dnia: Sierpnia 19, 2016, 23:12:13 pm »
Po ch** ten głupek kupuje te same gry kilka razy?

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13980 dnia: Sierpnia 19, 2016, 23:48:54 pm »
http://www.gamescom.de/gamescom/F%C3%BCr-Alle/events-und-veranstaltungen/gamescom-award/gamescom-award_fuer_alle.php   Była na pierwszym miejscu na E3, teraz na gamescom. :) Tak, znowu Link wygrywa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13981 dnia: Sierpnia 19, 2016, 23:51:22 pm »
Nie dziwne, kiedy przeciętny głosujący klinuje się głową w kanale.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13983 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:02:40 am »
Kolejny przypadek? Wystarczy poczuć magiczną atmosfere w nowej Zeldzie, ale nie każdy jest w stanie.. :) ps. Moja One pracuje zawodowo! :D

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13984 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:03:44 am »
faktem jest, że kupno pieca z jakimś tam sli za 8k i do tego iksbok pierwszy, to głupota level sylvan.

Ja XO chciałem głównie dla FM VI, a żeby nie była samotna, doszły takie pozycje jak Horizon II, seria Halo, Sunset. Ich nie ma na PC i są to świetne gry.
Ale oczywiście złośliwość lv sOOs. Tak to jest z niebieskim rozmawiać. Dziwne, że nie napiszesz "po co komu PS4, jak ma dobrego kompa". Praktycznie wszytko co wychodzi jest dostępne  na każda platformę, PieC otrzyma teraz kapitalne gry z X'a, a na PS4 faktycznie masz tyle tych gier na wyłączność, że aż piąta generacja gier drży.  :neutral:

4 najwyżej oceniane gry na PS4 to reedycje z poprzedniej generacji (GTAV, TLoU, Journey, flower), dopiero na piątym miejscu jest U4. Później to co na innych sprzętach, czyli Wiesiek, MGSV, Diabeł Trzeci.
Faktycznie, potęga eksów, że ho, ho.

Nadchodzi tryb, który absolutnie powinien być w podstawce



http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/news/news-from-gamescom

Wszystko stanieje do rozsądnej kwoty i kupie jeszcze raz ^^

Po ch** ten głupek kupuje te same gry kilka razy?

Jednemu się wypomina, innemu już nie  :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13985 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:22:28 am »

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13986 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:32:36 am »
Gdzie Jurek twoje Deepdown? Będzie za 10 lat, jak TLG?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13987 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:36:19 am »
Gdzie Jurek twoje Deepdown? Będzie za 10 lat, jak TLG?

Akurat on czeka tylko na Krwiste II. Przecież to nie klapers, tylko fanboj Bloodborne. Widziałeś ty niebieskiego, który kpi z GTS/U4, Mateo  :)

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13988 dnia: Sierpnia 20, 2016, 00:49:39 am »
Coś w tym jest Sylvanie. Ja w sumie nie ogarniam tych dyszek dla Uncharted. :/ http://www.cubed3.com/review/2998/1/uncharted-4-a-thiefs-end-playstation-4.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13989 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:01:54 am »
Bo jesteś amebą i wielu rzeczy nie ogarniasz.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13990 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:09:38 am »
Zieeew. Graficzny orgazm to fakt, ale dycha za całokształt, bo Drake sie skończył?  Pleaseee. Ps. Rogerowi ta grafa wypaliła mózg. ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13991 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:12:26 am »
Coś w tym jest Sylvanie. Ja w sumie nie ogarniam tych dyszek dla Uncharted. :/ http://www.cubed3.com/review/2998/1/uncharted-4-a-thiefs-end-playstation-4.html

Każdy ocenia wedle własnego widzi mi się. Z recenzentami jest często tak, że otrzymają jakiś upominek, bądź szef naciska i nie zawsze muszą być miarodajne. Dlatego czasami taki rozrzut mamy:



Rzecz jasna nie każdy jest przekupną łajzą, jednak ziarnko do ziarnka i taka średnia daje wyraźny obraz.

Uncharted to piąta odsłona, zatem jakaś powtarzalność tam jest. Może ona negować maksymalną notę. Z drugiej strony przez lata dopracowywano świetny produkt, zatem można docenić rzemieślniczą robotę.

Ja bym był za mocnym 8/10. Ale gra fantastycznie wygląda, znakomicie brzmi. Oferuje długą, zróżnicowaną rozrywkę, jest dopracowana jak mało co. Po świetnych kilkunastu godzinach zabawy można zatracić się w bardzo dobrym multi.

Widzisz, ja sobie cenię produkt taki, gdzie płace pełną cenę i otrzymuje dopracowany, pełnoprawny tytuł. Dlatego podobnie jak przy Batmanie to 8/10 podciągnąłbym mimo wszytko do 9/10.
Piękne (dosłownie) pożegnanie z uznaną serią.

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13992 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:22:13 am »
Dokładnie, kropka. Jurasowa Gra pewnie wyjdzie dopiero na Neo skorpionie. :troll:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2016, 01:36:21 am wysłana przez Mateone »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13993 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:42:00 am »
, kropkuj się z opinią że za powtarzalność należy się coraz niższa ocena, po czym wypalaj mózga dwudziestą zeldą 10/10 bo elf pederasta macha patyczkiem i śłitaśne serduszka oraz jedenastym dragon questem.


#NX
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2016, 01:45:28 am wysłana przez Juras »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13994 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:50:42 am »
Ian jest genialny w tym klipie.  :grin:


iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13995 dnia: Sierpnia 20, 2016, 01:54:22 am »
Wez to chociaż daj w spoiler Jurasss. :/  ps. Tak, Nowa Zeldini i DQXI, to dla mnie 'musisz mieć i zagrać'. Nie każdy gra w Uncharted, jak widzisz. Fin, dobranoc. Juras troche ogłady :/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 628
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13996 dnia: Sierpnia 20, 2016, 02:14:43 am »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13997 dnia: Sierpnia 20, 2016, 03:21:24 am »
Juras ładnie gasi Leśnego DZiada z drewnianą fujarką i narkomana.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13998 dnia: Sierpnia 20, 2016, 03:42:35 am »
Matethree fikał do U4/DD i był szczęśliwy?  jak mu fiknęli do Linka20/DeKła11 to zmoczył poduszkę? No zaraz będę miał wyrzuty i lecę do WC. (nie mylić z xboksem)

iko

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #13999 dnia: Sierpnia 20, 2016, 08:00:18 am »
To nie jest fikanie tylko własne zdanie. Nawet wszystko wiedzący Master, nie potrafi tego zrozumieć.