Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1989252 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14560 dnia: Października 14, 2016, 16:14:36 pm »
A gdzie ja się jaram jakimiś dwustoma grami na PS4?????????????????????????????

A nie wiem :D Wybacz. Zasugerowałem się majakami Xbota :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14561 dnia: Października 14, 2016, 16:31:11 pm »
No bo żeby nie być Xbotem, to przecież trzeba krytykować, zły MS tak z reguły, i Sony nie ruszać bo jest zajebiste. Najlepsze jest to, że większość z was w dupie była i chu** widziała i ma bardzo małe pojęcie jak ten XO w praktyce działa i się sprawuje. Nie tak dawno temu, nie mając zielonego pojęcia o stanie faktycznym, wciskaliście mi, że screeny mogę robić i przesyłać/pobierać z chmury tylko z Goldem... XD no brawo, szczyt waszego profesjonalizmu i obiektywizmu. Świetna znajomość sprawy o której macie tyle do powiedzenia. Dzisiaj Juras wrzuca jakieś foty z Forzy ultra low na PC, bo chce mu się wojenkę wywołać. Nie wiem, może wiedział i trollował, a może po prostu też taki obiektywny profesjonalista. Jeszcze wcześniej, Windo się sprzeczał, bo myśli że DC VR jest darmowy dla tych, którzy kupili SP, najpierw spina i piana z gęby, Andrjuszka bot krytykuje znowu z dupy, a później - zwracam honor, faktycznie :lol: No i kto tu pierdoli głupoty? Wy mi tutaj będziecie mówić o byciu obiektywnym, szufladkować do xbotów itp?? Chyba się musicie dokształcić.

Jak już coś krytykuję, to mam do tego podstawy. Z Sony jestem od początku, wiem jak było i widzę jak jest.  Na pewno nie jest różowo i dzisiejsze Sony, to Sony gorsze niż w czasach PS3,2,1, które bardzo sobie cenię. X360 też miałem i mimo niższej ceny, lepszych parametrów, lepszych osiągów od PS3, jak zaczęła się robić kaszana, pożegnałem się z platformą MS i również punktowałem minusy i to co mi w ich polityce nie pasowało, dzielnie walcząc z typami pokroju Soul, czy BigDaddy. Dlatego swoje oceny o byciu botem lub nie, wsadźcie sobie głęboko w dupę, bo są gówno warte :) Pozdrawiam

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14562 dnia: Października 14, 2016, 16:37:43 pm »
O widze pękło ^^

I znowu widzisz tylko krytykę xboxa xD a krytyki Sony która JEST na forum także z moich ust już nie ;) wiesz że to kompleks? :D Czujesz się otoczony przez fikcyjne klapki, radze wyluzować bo źle skończysz :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14563 dnia: Października 14, 2016, 16:40:13 pm »
O widze pękło ^^

I znowu widzisz tylko krytykę xboxa xD a krytyki Sony która JEST na forum także z moich ust już nie ;) wiesz że to kompleks? :D Czujesz się otoczony przez fikcyjne klapki, radze wyluzować bo źle skończysz :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mrocz, widzę Twoją krytykę poczynań Sony od czasu do czasu, ale co do XO, to robisz to zupełnie z czapy xD jeszcze walczysz o to w taki sposób, że to całkowicie osłabia twój obiektywizm w moim odczuciu. Poza tym, w obronie Sony to jesteś nawet w stanie przyje**ć się do "naukowego", pół żartem-pół serio dochodzenia na temat niebieskiego płomienia z czeluści Lambo, więc sorry :P
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 16:45:06 pm wysłana przez andryush »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14564 dnia: Października 14, 2016, 16:40:44 pm »
Ty się już nie kompromituj przede mną i zajmij lepiej smerfonami ;)

Mowisz i masz.  :troll:

Daje w spoiler bo to koncowka U4. Co by nie zostac znow posadzony o masowe udostepnianie screenow. :P

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14565 dnia: Października 14, 2016, 16:45:42 pm »
Mrocz, widzę Twoją krytykę poczynań Sony od czasu do czasu, ale co do XO, to robisz to zupełnie z czapy xD jeszcze walczysz o to w taki sposób, że to całkowicie osłabia twój obiektywizm w moim odczuciu. Poza tym, w obronie Sony to jesteś nawet w stanie przyje**ć się do naukowego dochodzenia na temat niebieskiego płomienia z czeluści Lambo, więc sorry :P


Jak coś na Xboxa jest dobre, to potrafię to docenić ;)
Jak coś jest złe to też to napiszę.

Co do płomienia w lambo to koronny przykład twojego dojebywania się do rzeczy nieistotnych tylko po to by pomarudzić :P W Forzie pewnie byś tego nie zauważył nawet ;)
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 16:50:14 pm wysłana przez Mrocz »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14566 dnia: Października 14, 2016, 16:46:16 pm »
No bo żeby nie być Xbotem, to przecież trzeba krytykować, zły MS tak z reguły, i Sony nie ruszać bo jest zajebiste. Najlepsze jest to, że większość z was w dupie była i chu** widziała i ma bardzo małe pojęcie jak ten XO w praktyce działa i się sprawuje. Nie tak dawno temu, nie mając zielonego pojęcia o stanie faktycznym, wciskaliście mi, że screeny mogę robić i przesyłać/pobierać z chmury tylko z Goldem... XD no brawo, szczyt waszego profesjonalizmu i obiektywizmu. Świetna znajomość sprawy o której macie tyle do powiedzenia. Dzisiaj Juras wrzuca jakieś foty z Forzy ultra low na PC, bo chce mu się wojenkę wywołać. Nie wiem, może wiedział i trollował, a może po prostu też taki obiektywny profesjonalista. Jeszcze wcześniej, Windo się sprzeczał, bo myśli że DC VR jest darmowy dla tych, którzy kupili SP, najpierw spina i piana z gęby, Andrjuszka bot krytykuje znowu z dupy, a później - zwracam honor, faktycznie :lol: No i kto tu pierdoli głupoty? Wy mi tutaj będziecie mówić o byciu obiektywnym, szufladkować do xbotów itp?? Chyba się musicie dokształcić.

Jak już coś krytykuję, to mam do tego podstawy. Z Sony jestem od początku, wiem jak było i widzę jak jest.  Na pewno nie jest różowo i dzisiejsze Sony, to Sony gorsze niż w czasach PS3,2,1, które bardzo sobie cenię. X360 też miałem i mimo niższej ceny, lepszych parametrów, lepszych osiągów od PS3, jak zaczęła się robić kaszana, pożegnałem się z platformą MS i również punktowałem minusy i to co mi w ich polityce nie pasowało, dzielnie walcząc z typami pokroju Soul, czy BigDaddy. Dlatego swoje oceny o byciu botem lub nie, wsadźcie sobie głęboko w dupę, bo są gówno warte :) Pozdrawiam



Ale za bardzo w tę klawiaturę i tak nie stukaj, przecież to GO. Wiesz, że jest zbyt niebiesko by obiektywnie ocenić prawdę.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14567 dnia: Października 14, 2016, 16:53:50 pm »
Mrocz, widzę Twoją krytykę poczynań Sony od czasu do czasu, ale co do XO, to robisz to zupełnie z czapy xD jeszcze walczysz o to w taki sposób, że to całkowicie osłabia twój obiektywizm w moim odczuciu. Poza tym, w obronie Sony to jesteś nawet w stanie przyje**ć się do naukowego dochodzenia na temat niebieskiego płomienia z czeluści Lambo, więc sorry :P

Co do płomienia w lambo to koronny przykład twojego dojebywania się do rzeczy nieistotnych tylko po to by pomarudzić :P W Forzie pewnie byś tego nie zauważył nawet ;)

Hahah, nie, to koronny przykład zwykłej, ludzkiej ciekawości. Dzięki temu np dowiedziałem się, dlaczego widzimy płomień niebieski, a w innych przypadkach pomarańczowy, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a tutaj przez taki detal w gierce tyle pożytecznego. Polecam kiedyś spróbować otworzyć oczy na coś więcej, zamiast po prostacku toczyć pianę, bo matkę markę obrażajoo!!?!11. No i w sumie tutaj widać dlaczego się nie rozumiemy.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 16:55:30 pm wysłana przez andryush »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14568 dnia: Października 14, 2016, 16:53:58 pm »
Ty się już nie kompromituj przede mną i zajmij lepiej smerfonami ;)

Mowisz i masz.  :troll:

Daje w spoiler bo to koncowka U4. Co by nie zostac znow posadzony o masowe udostepnianie screenow. :P

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
No i nadal się nie popisałeś.
Nawet na aparacie tryb gra ch**owo wygląd a powinno być o wiele lepiej bo aparat bardziej nasyca barwy (przekontrastowanie przez aparat na żywym całkiem logiczne, pseudo znawcy z hdtv ci potwierdzą ;)):lol:

Zresztą mam wyje**ne na twoje szare bez kontrastu, smużące, paćkowate max 100 nitowe gówno.
Ważne to, że kolejna osoba z forum idzie z obrazem w właściwym tzn. moim kierunku i to nie byle kto :)
Jednak obiecałem na prywacie, że jej ksywy nie zdradzę abyś jej nie smerał po dupie za bardzo od swoich głupot.


No bo żeby nie być Xbotem, to przecież trzeba krytykować, zły MS tak z reguły, i Sony nie ruszać bo jest zajebiste. Najlepsze jest to, że większość z was w dupie była i chu** widziała i ma bardzo małe pojęcie jak ten XO w praktyce działa i się sprawuje. Nie tak dawno temu, nie mając zielonego pojęcia o stanie faktycznym, wciskaliście mi, że screeny mogę robić i przesyłać/pobierać z chmury tylko z Goldem... XD no brawo, szczyt waszego profesjonalizmu i obiektywizmu. Świetna znajomość sprawy o której macie tyle do powiedzenia. Dzisiaj Juras wrzuca jakieś foty z Forzy ultra low na PC, bo chce mu się wojenkę wywołać. Nie wiem, może wiedział i trollował, a może po prostu też taki obiektywny profesjonalista. Jeszcze wcześniej, Windo się sprzeczał, bo myśli że DC VR jest darmowy dla tych, którzy kupili SP, najpierw spina i piana z gęby, Andrjuszka bot krytykuje znowu z dupy, a później - zwracam honor, faktycznie :lol: No i kto tu pierdoli głupoty? Wy mi tutaj będziecie mówić o byciu obiektywnym, szufladkować do xbotów itp?? Chyba się musicie dokształcić.

Jak już coś krytykuję, to mam do tego podstawy. Z Sony jestem od początku, wiem jak było i widzę jak jest.  Na pewno nie jest różowo i dzisiejsze Sony, to Sony gorsze niż w czasach PS3,2,1, które bardzo sobie cenię. X360 też miałem i mimo niższej ceny, lepszych parametrów, lepszych osiągów od PS3, jak zaczęła się robić kaszana, pożegnałem się z platformą MS i również punktowałem minusy i to co mi w ich polityce nie pasowało, dzielnie walcząc z typami pokroju Soul, czy BigDaddy. Dlatego swoje oceny o byciu botem lub nie, wsadźcie sobie głęboko w dupę, bo są gówno warte :) Pozdrawiam



Ale za bardzo w tę klawiaturę i tak nie stukaj, przecież to GO. Wiesz, że jest zbyt niebiesko by obiektywnie ocenić prawdę.




« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 16:58:55 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14569 dnia: Października 14, 2016, 16:55:52 pm »
Nie jest nic przesycone, wystarczy tylko ustawic pomiar punktowy i skorygowac sobie balans bieli, no ale jak mozesz o tym wiedziec, skoro nawet Ciebie przerosla instrukcja z TV. Szpec z Ciebie. Rzeczywiscie. Sylvan ma racje z
Cytuj
Wiesz, że jest zbyt niebiesko by obiektywnie ocenić prawdę.
:lol:
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 16:58:41 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14570 dnia: Października 14, 2016, 16:57:07 pm »
No bo żeby nie być Xbotem, to przecież trzeba krytykować, zły MS tak z reguły, i Sony nie ruszać bo jest zajebiste. Najlepsze jest to, że większość z was w dupie była i chu** widziała i ma bardzo małe pojęcie jak ten XO w praktyce działa i się sprawuje. Nie tak dawno temu, nie mając zielonego pojęcia o stanie faktycznym, wciskaliście mi, że screeny mogę robić i przesyłać/pobierać z chmury tylko z Goldem... XD no brawo, szczyt waszego profesjonalizmu i obiektywizmu. Świetna znajomość sprawy o której macie tyle do powiedzenia. Dzisiaj Juras wrzuca jakieś foty z Forzy ultra low na PC, bo chce mu się wojenkę wywołać. Nie wiem, może wiedział i trollował, a może po prostu też taki obiektywny profesjonalista. Jeszcze wcześniej, Windo się sprzeczał, bo myśli że DC VR jest darmowy dla tych, którzy kupili SP, najpierw spina i piana z gęby, Andrjuszka bot krytykuje znowu z dupy, a później - zwracam honor, faktycznie :lol: No i kto tu pierdoli głupoty? Wy mi tutaj będziecie mówić o byciu obiektywnym, szufladkować do xbotów itp?? Chyba się musicie dokształcić.

Jak już coś krytykuję, to mam do tego podstawy. Z Sony jestem od początku, wiem jak było i widzę jak jest.  Na pewno nie jest różowo i dzisiejsze Sony, to Sony gorsze niż w czasach PS3,2,1, które bardzo sobie cenię. X360 też miałem i mimo niższej ceny, lepszych parametrów, lepszych osiągów od PS3, jak zaczęła się robić kaszana, pożegnałem się z platformą MS i również punktowałem minusy i to co mi w ich polityce nie pasowało, dzielnie walcząc z typami pokroju Soul, czy BigDaddy. Dlatego swoje oceny o byciu botem lub nie, wsadźcie sobie głęboko w dupę, bo są gówno warte :) Pozdrawiam

http://support.xbox.com/en-US/games/game-setup/capture-screenshots



http://support.xbox.com/pl-PL/games/game-setup/capture-screenshots



I co teraz? Kto kłamczuszkuje?



Ładne ruchańsko, ładne, niby w update było raptem 2-3 miesiące temu, a w tutorialach nie raczyli poinformować, bo ktoś by mógł przeczytać i nie zapłacić? Jak to w końcu jest?

---------------------------------
Ultra Low na PC aka Forza Horizon 3 gameplay  Thread: 2016 Console Screenshot Thread



Nowa nazna ExBoxa=Ultra Low na PC xd

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14571 dnia: Października 14, 2016, 16:57:09 pm »
Hahah, nie, to koronny przykład zwykłej, ludzkiej ciekawości. Dzięki temu np dowiedziałem się, dlaczego widzimy płomień niebieski, a w innych przypadkach pomarańczowy, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, a tutaj przez taki detal w gierce tyle pożytecznego. Polecam kiedyś spróbować otworzyć oczy na coś więcej, zamiast po prostacku toczyć pianę, bo matkę markę obrażajoo!!?!11.

A gdzie ja toczę pianę? XD Przecież dla mnie to świetny ubaw gadać z takimi fanatykami :D



Ale za bardzo w tę klawiaturę i tak nie stukaj, przecież to GO. Wiesz, że jest zbyt niebiesko by obiektywnie ocenić prawdę.

Na ilu jeszcze forach wkleiłeś tę odpowiedź :troll:  ?
Typ który pisze tu tylko po to by zwracać na siebie uwagę kopiując swoje wpisy na kilka for. Wypowiada się na temat obiektywności :lol: Uśmiałem się.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14572 dnia: Października 14, 2016, 17:04:50 pm »
Przecież dla mnie to świetny ubaw gadać z takimi fanatykami :D

Mówisz o kolegach? No takich kolegów jak tutaj, to wielu nie znajdziesz na innych forach, najlepsze okazy na wymarciu, tylko na GO :]

@Juras, dalej brniesz i nawet nie wiesz w co brniesz? xD Biedaku OneDrive =/= chmura. Brawo za cytowanie randomowcyh januszy z internetu. Kolejny przykład obiektywnego profesjonalizmu forumowej elity.  :hihi:


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14573 dnia: Października 14, 2016, 17:13:19 pm »
Przecież dla mnie to świetny ubaw gadać z takimi fanatykami :D

Mówisz o kolegach? No takich kolegów jak tutaj, to wielu nie znajdziesz na innych forach, najlepsze okazy na wymarciu, tylko na GO :]

@Juras, dalej brniesz i nawet nie wiesz w co brniesz? xD Biedaku OneDrive =/= chmura. Brawo za cytowanie randomowcyh januszy z internetu. Kolejny przykład obiektywnego profesjonalizmu forumowej elity.  :hihi:

Nie jest tak do końca. Najzwyczajniej na innych przybytkach siły relatywnie równo są rozłożone. Zieloni, blacharze, niebiescy, miłośnicy niny. Dlatego jak ktoś gra w grę X, to chwali, czerpie przyjemność z rozrywki. Potrafi obiektywnie ocenić. Tutaj ten co gra napisze, że dana pozycja jest w porządku, a i tak najwięcej do powiedzenia mają pachołki Soni i jeszcze wypisują "X złom, M$ chu*e", ale później ci wmawiają, że są obiektywni.

Zobaczysz co po premierze GTS będzie.  :)


Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14574 dnia: Października 14, 2016, 17:16:03 pm »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14575 dnia: Października 14, 2016, 17:16:59 pm »
Widze
OneDrive =/= chmura
Widzę znajomośc tematu level klosz :D

Ale bociarnia nagle urosła w siłę i jeszcze się kreuje na obiektywnych krytyków :D No niech sobie szaleją, do premiery Horizon już nie tak długo.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14576 dnia: Października 14, 2016, 17:17:18 pm »
Czym się różni randomowy janusz  z internetu od randomowej andriuszki lol? Tym, że janusz mniej pierdoli.
Ruchał M$ w dupsko opłatami za ZAPISYWANIE SCREENÓW ROFTL to andiuszka był zajęty hejtowaniem niebieskiego płomyczka w lambo, teraz udaje że nic takiego nie było.

A jak się odniesiesz do screena z gamepleju? Pojedziesz w to miejsce w swojej forzunii i cyckniesz taki przy identycznych warunkach atmosferycznych, czy dalej będziesz pierdolił?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14577 dnia: Października 14, 2016, 17:17:42 pm »
Zobaczysz co po premierze GTS będzie.  :)
Jeden osobnik (Klosz) na forum już porównuje grę widmo GTS (która wyjdzie jako pełnoprawny tytuł gdzieś tak koło 2020) z FH 3 :lol: :hihi:


@ Windo
Na Horizona tak bardzo bym nie liczył. Czy GG zrobiło kiedyś jakiś mega hit?
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 17:19:19 pm wysłana przez Kyokushinman »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14578 dnia: Października 14, 2016, 17:18:16 pm »
Na Korneliusza sprawdzony secik też jest:










Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14579 dnia: Października 14, 2016, 17:19:56 pm »
Jesli mowimy o GTS, premiera ma byc podobno w Styczniu.

https://www.gtplanet.net/playstation-south-africa-is-saying-strange-things-about-gt-sport/

 8)

Raczej z tą zawartością podchodzi pod pierwszy kwiecień.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14580 dnia: Października 14, 2016, 17:20:36 pm »
@ KYO

Przynajemniej nie klamie ze cos dam, a i tak nie dam. Ile to juz mc. czekamy az uruchomisz aparat, az wcisniesz klawisz i wyslesz cos z share. Aaaaa, zapomnialem ze to magiczny kolega Ukanio tylko robi. :lol:


Widze
OneDrive =/= chmura
Widzę znajomośc tematu level klosz :D

Ale bociarnia nagle urosła w siłę i jeszcze się kreuje na obiektywnych krytyków :D No niech sobie szaleją, do premiery Horizon już nie tak długo.

Prosze mnie w to nie mieszac, ja doskonale wiem co to jest OneDrive.  :-x

Poza tym miales ignorowac. Rozumiem jednak ze mlodziencze hormony biora gore.  :roll:
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 17:25:10 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14581 dnia: Października 14, 2016, 17:31:57 pm »
Zobaczysz co po premierze GTS będzie.  :)
Jeden osobnik (Klosz) na forum już porównuje grę widmo GTS (która wyjdzie jako pełnoprawny tytuł gdzieś tak koło 2020) z FH 3 :lol: :hihi:


@ Windo
Na Horizona tak bardzo bym nie liczył. Czy GG zrobiło kiedyś jakiś mega hit?
Oczywiscie. Killzone 2. Do tego kilka graficznych killerow a przeciez Ciebie to najbardziej interesuje.

Horizon zapowiada sie wysmienicie ale to nie gra dla Ciebie bo tam fabula bedzie wazna :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14582 dnia: Października 14, 2016, 17:39:22 pm »
Zobaczysz co po premierze GTS będzie.  :)
Jeden osobnik (Klosz) na forum już porównuje grę widmo GTS (która wyjdzie jako pełnoprawny tytuł gdzieś tak koło 2020) z FH 3 :lol: :hihi:


@ Windo
Na Horizona tak bardzo bym nie liczył. Czy GG zrobiło kiedyś jakiś mega hit?
Oczywiscie. Killzone 2. Do tego kilka graficznych killerow a przeciez Ciebie to najbardziej interesuje.

Horizon zapowiada sie wysmienicie ale to nie gra dla Ciebie bo tam fabula bedzie wazna :)
KZ 2 to dobra, klimatyczne gra, ale nie żaden mega hit.

Graficznie wiem, że Horizon da radę, fabułą może nawet też, chociaż GG mistrzami w tym nie są, no ale ten gameplay jakoś wieje według mnie nudą na filmikach ;)


Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14583 dnia: Października 14, 2016, 17:41:09 pm »
KZ 2 to dobra, klimatyczne gra, ale nie żaden mega hit.

Jak dla mnie to Killzone i Gearsy to ten sam poziom jakości gry. Obie fajne w małych dawkach, obie formuły już się wyczerpały.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14584 dnia: Października 14, 2016, 17:55:50 pm »
@ KYO

Przynajemniej nie klamie ze cos dam, a i tak nie dam. Ile to juz mc. czekamy az uruchomisz aparat, az wcisniesz klawisz i wyslesz cos z share. Aaaaa, zapomnialem ze to magiczny kolega Ukanio tylko robi. :lol:


Widze
OneDrive =/= chmura
Widzę znajomośc tematu level klosz :D

Ale bociarnia nagle urosła w siłę i jeszcze się kreuje na obiektywnych krytyków :D No niech sobie szaleją, do premiery Horizon już nie tak długo.

Prosze mnie w to nie mieszac, ja doskonale wiem co to jest OneDrive.  :-x

Poza tym miales ignorowac. Rozumiem jednak ze mlodziencze hormony biora gore.  :roll:
Przeciez Cie ignoruje z tym malym wyjatkiem w tym poscie. Ignoruje = nie rozmawiam. Skomentowac twoje durnoty czasem skomentuje, bo az smiech ogarnia. To tyle, trzym sie :)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14585 dnia: Października 14, 2016, 18:08:20 pm »
Wiec vice versa. Na razie. :)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14586 dnia: Października 14, 2016, 18:22:55 pm »
Widze
OneDrive =/= chmura
Widzę znajomośc tematu level klosz :D


Jeszcze jeden z móżdżkiem Jurasa?? No bo ty znasz temat lepiej, trzymajcie mnie  :lol: :lol: :lol: Samozaoranie co raz głębsze. I jeszcze próbujesz Kloszowi dogryźć? Weźcie lepiej milcz bo się ośmieszasz.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14587 dnia: Października 14, 2016, 18:24:11 pm »
No widocznie znam bo onedrive to jest chmura microsoftu :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14588 dnia: Października 14, 2016, 18:25:03 pm »
Ja tu liczyłem na triumfalny powrót Kyo, miażdżenie argumentami, oranie klapów i co? I nic, jak go jechali tak go dalej jadą :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14589 dnia: Października 14, 2016, 18:30:05 pm »
No widocznie znam bo onedrive to jest chmura microsoftu :)

No widocznie się nie znasz, bo nie masz XO i pier**lisz od rzeczy o czymś, o czym nie masz pojęcia :lol:


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14590 dnia: Października 14, 2016, 18:35:40 pm »
No widocznie znam bo onedrive to jest chmura microsoftu :)

No widocznie się nie znasz, bo nie masz XO i pier**lisz od rzeczy o czymś, o czym nie masz pojęcia :lol:
Ale wiesz, ze z onedrive mozna korzystac nie majac xboxa?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14591 dnia: Października 14, 2016, 18:42:18 pm »
No widocznie znam bo onedrive to jest chmura microsoftu :)

No widocznie się nie znasz, bo nie masz XO i pier**lisz od rzeczy o czymś, o czym nie masz pojęcia :lol:
Ale wiesz, ze z onedrive mozna korzystac nie majac xboxa?
Ale wiesz, że to nie jest OneDrive? Spoko, brnijcie dalej w swojej głupocie, tylko potwierdzacie moje słowa  :wall_bash: :hihi:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14592 dnia: Października 14, 2016, 18:49:41 pm »
Ja tu liczyłem na triumfalny powrót Kyo, miażdżenie argumentami, oranie klapów i co? I nic, jak go jechali tak go dalej jadą :lol:
Ja klapów nie zamierzam orać bo też jakby nie patrzeć jestem po ich stronie.
W odróżnieniu od nich jednak widzę jak $ony leci w kulki ;)


KZ 2 to dobra, klimatyczne gra, ale nie żaden mega hit.

Jak dla mnie to Killzone i Gearsy to ten sam poziom jakości gry. Obie fajne w małych dawkach, obie formuły już się wyczerpały.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja bym chętnie zobaczył nowego KZ z klimatem z dwójki.

Tak teraz patrząc na te dwa nowsze tzn. KZ:SF i KZ 3 to ten pierwszy chyba nawet lepszy od tego drugiego.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14593 dnia: Października 14, 2016, 18:55:55 pm »
Ale co nie jest? Ja napisalem ze jebnales glupote bo onedrive to chmura. Nic wiecej i nic mniej. Nawet sie do xboxa nie odnosilem xd

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14594 dnia: Października 14, 2016, 19:00:02 pm »
Ale co nie jest? Ja napisalem ze jebnales glupote bo onedrive to chmura. Nic wiecej i nic mniej. Nawet sie do xboxa nie odnosilem xd

No no, kombinuj. Może wyrywając fragmenty rozmowy z kontekstu uda ci się wybrnąć z opresji i zachować pozory honoru.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14595 dnia: Października 14, 2016, 19:02:36 pm »
Jednak to chyba prawda ze kupno xboxa powoduje problemy z mysleniem :) nie chce mi sie dalej tlumaczyc nawet :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14596 dnia: Października 14, 2016, 19:05:24 pm »
No pewnie, nie tłumacz się, bo się jeszcze bardziej zaorasz próbując mi udowodnić, że szoty które tutaj wrzucałem są z OneDrive, a nie z chmury XBL.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14597 dnia: Października 14, 2016, 19:07:30 pm »
@ Iras

Dobrze, że $ony ma tam komu smarować np. Gamespot 10/10 dla U4:Piasko-paćki z utraconą tożsamością a taki przełom gamingu jak pierwsze Girsy 6/10. Ocena 7/10 dla G4 to też smarowanie aby zaznaczyć wyższość U4.

Jeszcze niedawno przekonywałeś że order to kupa, bo oceny ma słabe, a teraz już oceny się nie liczą, bo tam jest spisek :roll:

A co do exów na ps4 vs xbox one to nawet jeśli pseudo exy z xboxa/pc zaliczymy do exów to pamiętajmy że w tym roku xbox się już wystrzelał ze swoich pseudo exów i zostały już tylko słabiej wykonane multiplatformy, a na ps4 wyjdzie jeszcze rewelacyjny the last guardian.

Z tych najlepszych gier dla obu konsol mamy tak:

xbox                             ps4
gears of war 4                uncharted 4
forza horizon 3               ratchet(remake)
quantum break               the last guardian

Z tych 3 najlepszych gier dla obu platform ps4 ma dla mnie lepsze gierki. uncharted>gow 4, ratchet=forza lub ratchet> forza, a last guardian na pewno>>quantum break.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 19:33:12 pm wysłana przez Wulfen »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14598 dnia: Października 14, 2016, 19:11:17 pm »
Andrjush chyba się przegrzewa trzeba dać mu trochę spokoju bo wybuchnie jak nowe Samsungi :troll:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #14599 dnia: Października 14, 2016, 19:14:51 pm »
@ Iras

Dobrze, że $ony ma tam komu smarować np. Gamespot 10/10 dla U4:Piasko-paćki z utraconą tożsamością a taki przełom gamingu jak pierwsze Girsy 6/10. Ocena 7/10 dla G4 to też smarowanie aby zaznaczyć wyższość U4.

Jeszcze niedawno przekonywałeś że order to kupa, bo oceny ma słabe, a teraz już oceny się nie liczą, bo tam jest spisek :roll:

A co do exów na ps4 vs xbox one to nawet jeśli pseudo exy z xboxa/pc zaliczymy do exów to pamiętajmy że w tym roku xbox się już wystrzelał ze swoich pseudo exów i zostały już tylko słabiej wykonane multiplatformy, a na ps4 wyjdzie jeszcze rewelacyjny the last guardian.

Z tych najlepszych gier dla obu konsol mamy tak:

xbox                             ps4
gears of war 4                uncharted 4
forza horizon 3               ratchet(remake)
quantum break               the last guardian

Z tych 3 najlepszych gier dla obu platform ps4 ma dla mnie lepsze gierki. uncharted>gow 4, ratchet=forza lub ratchet> forza, a last guardian na pewno>>quantum break.
Rzucą DLC do Forzy 5 pod nazwą Forza 7, jakiś renderek krasnali ogrodowych, trzy nowe gry do wstecznej kompatybilności i jazda. Zresztą fani ExBoxa już są tak ładnie ustawieni, że sami nazywają dlc do kilkuletniej gry nowym tytułem.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2016, 19:16:41 pm wysłana przez Juras »