Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1990142 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16600 dnia: Lutego 06, 2017, 12:56:49 pm »


Hmm? Warto obczaić osobiście, może smużenie boost zlikwiduje.

 :lol:

1. Jakie smużenie? Smużyć to ci może co najwyżej telewizor.

2. Boost mode nie ma żadnego wpływu na gry z pro patchem.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16601 dnia: Lutego 06, 2017, 12:57:03 pm »
jeśli ktoś gra dużo w multi tak jak ja.

Ile przegrałeś godzin w BF4 i BF1?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16602 dnia: Lutego 06, 2017, 13:04:40 pm »
No jak dla mnie uwalanie grafiki do multi by więcej widać jest prawie tym samym co cheaterstwo. Jak dla mnie do zaorania. Grafa powinna być taka jak twórcy gry to zaplanowali. Jak gdzieś jest mgła która ogranicza widzenie TO TAM MUSI BYĆ. A nie jakieś sety, do usuwania jej.
Dla mnie takie kombinacje ze zmianą grafy to oszustwo i taki gracz nie jest "pro" tylko oszustem. Inaczej nie da się nazwać typa co sobie tworzy sztuczną przewagę nad innymi graczami ;)

Dlatego "stałość" ustawień w grach na konsole jest tu ogromną przewagą. Każdy gra na tych samych warunkach i zasadach i nie ma miejsca na takich oszustów. 
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 13:06:20 pm wysłana przez Mrocz »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16603 dnia: Lutego 06, 2017, 13:06:59 pm »


1. Jakie smużenie? Smużyć to ci może co najwyżej telewizor.



Bez upłynniacza w 30 fpsach tak naprawdę wszystko smuży mniej lub bardziej w zależności jak sobie podkręcisz tv.

Cytuj
2. Boost mode nie ma żadnego wpływu na gry z pro patchem.

Skąd wiesz sprawdzałeś.
Typ mówi co innego.

Nowa giera jak Yakuza 0 też zyskała dzięki boost mode.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16604 dnia: Lutego 06, 2017, 13:06:59 pm »
Graj na komputerze o wartości 3-4 konsol i spieprz sobie grafikę suwaczkiem ostrości :lol:

Jestem pewny, że istnieje masa modów, które fajnie usprawniają grafikę, a piotruś wpada do tematu z fotkami silikonowej solary z murzyńskimi warami i ma czelność pisać, że to wygląda dobrze.

Faktycznie tragedia, szczególnie w grze multi takiej jak battlefield gdzie ostra i szczegółowa grafika "pomagająca" dojrzeć przeciwnika z daleka o wiele lepiej niż w rozmytym 900p na PS4...to musi być tragedia. Tu masz tego samego moda tylko na innej mapie:

A jak już zaczniesz grać w multi w gry typu BF4, BF1 tyle co ja itp to pogadamy o grafice w takich grach patrząc przez pryzmat multika.

Mam setki godzin przegrane łącznie w BF3 (PC), BF4 i BF1 (PS4), więc tu nie przykozaczysz.

To widze że troche wypadłeś z obiegu jesli idzie o multi na PC w battlefieldy. Zagraj w BF4 w multi na tym modzie a poźniej spróbuj wrócić do PS4. Wymioty gwarantowane.

Cytuj
Przeciwników widać z bardzo daleka na konsoli ale w sumie w czym to pomaga

Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca :lol:
"Przeciwników na konsoli widać z bardzo daleka".... :lol: No, szczególnie na fabryce w BF4 albo lesie argońskim w BF1.
I jeszcze rodzynek..."ale w sumie w czym to pomaga" :lol: Po wbitym ponad 90 levelu w BF1 i 140 z Bf4, nawet nie bede komentował.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16605 dnia: Lutego 06, 2017, 13:16:54 pm »
Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca
Wiesz, że to tutaj nikogo.

"Przeciwników na konsoli widać z bardzo daleka"....  No, szczególnie na fabryce w BF4 albo lesie argońskim w BF1.
Skoro jesteś taki pr0pleya to chyba wiesz, że po wielu godzinach grania (w sumie dalej nie chcesz powiedzieć ile przegrałeś) dostrzegasz z odległości każdy ruch czy też "coś nowego w terenie". Poza tym Las Argoński to chyba ma taki zmysł, by było ogólnie słabo widać wroga dla kogoś kto nie ogarnia, co ma wpływać na specyfikę lokacji. A jak dojdzie mgła to już w ogóle.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16606 dnia: Lutego 06, 2017, 13:17:31 pm »
No jak dla mnie uwalanie grafiki do multi by więcej widać jest prawie tym samym co cheaterstwo. Jak dla mnie do zaorania. Grafa powinna być taka jak twórcy gry to zaplanowali. Jak gdzieś jest mgła która ogranicza widzenie TO TAM MUSI BYĆ. A nie jakieś sety, do usuwania jej.
Dla mnie takie kombinacje ze zmianą grafy to oszustwo i taki gracz nie jest "pro" tylko oszustem. Inaczej nie da się nazwać typa co sobie tworzy sztuczną przewagę nad innymi graczami ;)

Dlatego "stałość" ustawień w grach na konsole jest tu ogromną przewagą. Każdy gra na tych samych warunkach i zasadach i nie ma miejsca na takich oszustów.

Dokładnie tak samo uważam. Tylko może z tymi "oszustami" bym sie tak nie zagalopowywał. No bo czy to nasza wina że np na PS4Pro mamy lepsza grafike w BF1? Grałem w BF1 od premiery gry najpierw na PS4, a poźniej przesiadłem się na PS4Pro (od premiery konsoli) także mam porównanie. Grafika na PS4Pro jest ostrzejsza w tej grze. Czy to znaczy że teraz mam oddać PS4Pro do sklepu i wrócić do PS4?
Albo tryb "boost mode", który będzie dostępny za chwile na PS4pro...w Bf4 z tego co widac po filmikach w necie juz zapewnił stałe 60fps w tej grze na mapach z 64graczami. Co na PS4 było nie do pomyślenia (dropy takie że szok, tez grałem). A chyba nie musze mówić jaką przewage daje stabilny framerate w tej grze? I co teraz? mam znowu oddac PS4Pro do sklepu żeby nie być "oszustem"?

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16607 dnia: Lutego 06, 2017, 13:21:44 pm »
jeśli ktoś gra dużo w multi tak jak ja.

Ile przegrałeś godzin w BF4 i BF1?

BF1 ponad 300, BF4 ponad 1000

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16608 dnia: Lutego 06, 2017, 13:24:30 pm »
jeśli ktoś gra dużo w multi tak jak ja.

Ile przegrałeś godzin w BF4 i BF1?

BF1 ponad 300, BF4 ponad 1000
Mogłbyś dać swojego nicka? Sprawdziłbym chętnie.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16609 dnia: Lutego 06, 2017, 13:25:37 pm »
Co innego różnica w lepszym sprzęcie, która na PC też występuje. Co innego specjalne "mody", "sety" itp.

Na lepszym sprzęcie (poza większą ostrością) często bywa, że widać mniej (lepsze efekty specjalne itp)

Najlepszym przykładem jest Project CARS gdzie na ustawieniach LOW PC. W deszczu nie ma wody wzniecanej przez koła, przez co łatwiej nawigować w tłoku w trakcie deszczu. To samo było w Battlefield 2 gdzie dało radę wyłączyć cienie i w ciemnych miejscach wszystkich widziałeś jak na dłoni a gracze na "ultra" nic nie widzieli.

Dowód:


Dodam, że na PS4 ustawienia są takie jak na High/Ultra


Dlatego różnice PS4Pro vs PS4 to drobiazgi. I granie na konsoli zawsze tu będzie miało przewagę. Gdyż każdy gracz ma +/- te same ustawienia wizualne, różnią się tylko rozdzielczością i drobiazgami, które nie dają AŻ TAKIEJ przewagi.


piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16610 dnia: Lutego 06, 2017, 13:45:20 pm »
"Przeciwników na konsoli widać z bardzo daleka"....  No, szczególnie na fabryce w BF4 albo lesie argońskim w BF1.
Cytuj
Skoro jesteś taki pr0pleya to chyba wiesz, że po wielu godzinach grania (w sumie dalej nie chcesz powiedzieć ile przegrałeś) dostrzegasz z odległości każdy ruch czy też "coś nowego w terenie". Poza tym Las Argoński to chyba ma taki zmysł, by było ogólnie słabo widać wroga dla kogoś kto nie ogarnia, co ma wpływać na specyfikę lokacji. A jak dojdzie mgła to już w ogóle.

Co do "dostrzegania z odległości"...Tak po wielu (bardzo wielu) godzinach grania jest tak jak mówisz. Ale poza tym jest też coś takiego, że gdy widzisz jakiś ruch (np w lesie argońskim albo fabryce w bf4) i nie widzisz dokładnie co to jest, bo jest to nieostre, to przez chwile zastanawiasz się czy to "wróg" czy nie. I to jest ta chwila zawachania gdzie ona nie występuje gdy widzisz przeciwnika w ostrzejszej grafice i wtedy w chwilą dostrzeżenia od razu szykujesz się do ataku. Wiem...brzmi idiotycznie ale przyznasz że kto gra dużo w multi (zakładam że grasz) to przyzna mi racje.
Nie wiem na jakiej grasz konsoli, ale np w przypadku Bf1 było tak , że grafika na PS4Pro (i na PC) była przez tydzień od premiery PS4Pro lepsza niż jest obecnie. Przez pierwszy tydzień była ostrzejsza, łatwiej dostrzegało się wrogów, czy to w lesie, czy choćby skampionych w oknach w budynkach na pustyni synajskiej. Szedłeś i od razu ich zauważałeś z daleka. Po około tygodniu od premiery PS4pro aktualizacja 1.04 pogorszyła tą grafike (widac było mniejszą ostrość). I nawet na oficjalnym forum battlefielda zrobiła sie z tego powodu chryja.
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/31848/battlefield-1-on-ps4-pro/p29
Grafika do dziś na PS4Pro nie wróciła do tamtego poziomu (na PC zresztą też). Nie było tak dobrze jak na PC, ale było lepiej niż obecnie.
Zreszta sam zobacz.
Zdjęcia z PC (przed downgradem czyli przed wydaniem patcha 1.04)...
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2016/11/pre-patch.jpg
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-3.jpg
http://www.sector.sk/files/novinky/2016-10-17-20-12-80/Battlefield-1-image-43.jpg
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-1.jpg
Widziałeś kiedyś taki las argoński na konsoli? Ja nigdy. To są screeny zrobione przez jakiegś kolesia zanim DiCE pogorszyło grafike.
Albo salonowy blitzkrieg...
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-7.jpg
Albo monte grappa przy respie...
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-20.jpg

Na pc przynajmniej mozna się "zbliżyć" dziś modami do takiej grafiki. Ale tylko "zbliżyć". I nie powiesz mi że nie wolałbyś grać w takiej ostrości zamiast tego co widać na konsoli.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 13:49:48 pm wysłana przez piotr8642 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16611 dnia: Lutego 06, 2017, 13:47:12 pm »
"Przeciwników na konsoli widać z bardzo daleka"....  No, szczególnie na fabryce w BF4 albo lesie argońskim w BF1.
Skoro jesteś taki pr0pleya to chyba wiesz, że po wielu godzinach grania (w sumie dalej nie chcesz powiedzieć ile przegrałeś) dostrzegasz z odległości każdy ruch czy też "coś nowego w terenie". Poza tym Las Argoński to chyba ma taki zmysł, by było ogólnie słabo widać wroga dla kogoś kto nie ogarnia, co ma wpływać na specyfikę lokacji. A jak dojdzie mgła to już w ogóle.

Co do "dostrzegania z odległości"...Tak po wielu (bardzo wielu) godzinach grania jest tak jak mówisz. Ale poza tym jest też coś takiego, że gdy widzisz jakiś ruch (np w lesie argońskim albo fabryce w bf4) i nie widzisz dokładnie co to jest, bo jest to nieostre, to przez chwile zastanawiasz się czy to "wróg" czy nie. I to jest ta chwila zawachania gdzie ona nie występuje gdy widzisz przeciwnika w ostrzejszej grafice i wtedy w chwilą dostrzeżenia od razu szykujesz się do ataku. Wiem...brzmi idiotycznie ale przyznasz że kto gra dużo w multi (zakładam że grasz) to przyzna mi racje.
Nie wiem na jakiej grasz konsoli, ale np w przypadku Bf1 było tak , że grafika na PS4Pro (i na PC) była przez tydzień od premiery PS4Pro lepsza niż jest obecnie. Przez pierwszy tydzień była ostrzejsza, łatwiej dostrzegało się wrogów, czy to w lesie, czy choćby skampionych w oknach w budynkach na pustyni synajskiej. Szedłeś i od razu ich zauważałeś z daleka. Po około tygodniu od premiery PS4pro aktualizacja 1.04 pogorszyła tą grafike (widac było mniejszą ostrość). I nawet na oficjalnym forum battlefielda zrobiła sie z tego powodu chryja.
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/31848/battlefield-1-on-ps4-pro/p29
Grafika do dziś na PS4Pro nie wróciła tamtego poziomu (na PC zresztą też). Nie było tak dobrze jak na PC, ale było lepiej niż obecnie.
Zreszta sam zobacz.
Zdjęcia z PC...
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2016/11/pre-patch.jpg
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-3.jpg
http://www.sector.sk/files/novinky/2016-10-17-20-12-80/Battlefield-1-image-43.jpg
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-1.jpg
Widziałeś kiedyś taki las argoński na konsoli? Ja nigdy. To są screeny zrobione przez jakiegś kolesia zanim DiCE pogorszyło grafike.
Albo salonowy blitzkrieg...
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-7.jpg
Albo monte grappa przy respie...
https://assets.vg247.com/current//2016/10/Battlefield-1-4K-screenshots-20.jpg

Na pc przynajmniej mozna się "zbliżyć" dziś modami do takiej grafiki. Ale tylko "zbliżyć". I nie pwoiesz mi że nie wolałbyś grać w takiej ostrości zamiast tego co widać na konsoli.

[/quote]
Mogłbyś dać swojego nicka? Sprawdziłbym chętnie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16612 dnia: Lutego 06, 2017, 13:54:03 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16613 dnia: Lutego 06, 2017, 13:58:41 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.
zaproście go za znajomyc i orajcie wieczorem, rozmawiając na imprezie. Wszystko stanie sie jasne lub ciemne.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16614 dnia: Lutego 06, 2017, 14:05:07 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.

Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć. Dlatego wiem że dla takich jak ty grafika w BF1 na PS4 to "łooo mamusiuuuu, jakie to pikne".

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16615 dnia: Lutego 06, 2017, 14:06:26 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.

Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć. Dlatego wiem że dla takich jak ty grafika w BF1 na PS4 to "łooo mamusiuuuu, jakie to pikne".
Mogłbyś dać swojego nicka? Sprawdziłbym chętnie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16616 dnia: Lutego 06, 2017, 14:10:48 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.

Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć. Dlatego wiem że dla takich jak ty grafika w BF1 na PS4 to "łooo mamusiuuuu, jakie to pikne".

Ale dziecinne zaczepki :roll:

Ja nie potrzebuję super ostrości, żeby zobaczyć wroga z daleka. W Lesie Argońskim sobie radzę, możesz nawet filmik na YT zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 14:12:22 pm wysłana przez Krzysiu »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16617 dnia: Lutego 06, 2017, 14:11:51 pm »
Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć.
Trochę śmiesznie wydawać takie osądy na temat drugiego gracza, nie wiedząc kim on jest i z góry zakładać, że jest się lepszym od niego.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16618 dnia: Lutego 06, 2017, 14:17:48 pm »
Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć.
Trochę śmiesznie wydawać takie osądy na temat drugiego gracza, nie wiedząc kim on jest i z góry zakładać, że jest się lepszym od niego.

Bo to nie osąd tylko odpowiedź na jego zaczepke.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16619 dnia: Lutego 06, 2017, 14:19:13 pm »
Temat rozwiązany, piotr nicka nie poda, więc jego jakakolwiek wiarygodność jest w tym momencie równa zeru. Jak dla mnie eot.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16620 dnia: Lutego 06, 2017, 14:20:21 pm »
Na jaki temat by się ten typ nie wypowiedział to wszyscy go orają z każdej strony :lol: Nic dziwnego że nagle się w rozmowie pojawiają wymyśleni koledzy spoza forum co go niby go popierają

Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca
Wiesz, że to tutaj nikogo.

Pewnie na innych forach się chwali że to na GO mu wszyscy racje przyznają albo że kogoś zaorał. :lol:

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16621 dnia: Lutego 06, 2017, 14:21:24 pm »
Piotrek, nie moja wina że ty po tylu godzinach nie potrafisz odróżnić wroga od otoczenia.

Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć. Dlatego wiem że dla takich jak ty grafika w BF1 na PS4 to "łooo mamusiuuuu, jakie to pikne".

Ale dziecinne zaczepki :roll:

Ja nie potrzebuję super ostrości, żeby zobaczyć wroga z daleka. W Lesie Argońskim sobie radzę, możesz nawet filmik na YT zobaczyć.

Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16622 dnia: Lutego 06, 2017, 14:24:08 pm »
Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

My z chęcią zobaczylibyśmy dowód twoich pro Skillów i masy godzin przegranych w BF, ale skoro ponoć nie chcesz podać nicka, to lepiej schowaj się pod ziemię bo kompletnie nie jesteś wiarygodny ;)

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16623 dnia: Lutego 06, 2017, 14:24:51 pm »
Na jaki temat by się ten typ nie wypowiedział to wszyscy go orają z każdej strony :lol: Nic dziwnego że nagle się w rozmowie pojawiają wymyśleni koledzy spoza forum co go niby go popierają

Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca
Wiesz, że to tutaj nikogo.

Pewnie na innych forach się chwali że to na GO mu wszyscy racje przyznają albo że kogoś zaorał. :lol:

Patrzcie ludzie kogo przywiało :lol: Wrzuciłem dziś pare nowych zdjęć z "materiałem źródłowym" jak to nazywasz :D
To jak, podejmiesz rekawice? A raczej telefonik w dłoń :lol:

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16624 dnia: Lutego 06, 2017, 14:27:18 pm »
Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

My z chęcią zobaczylibyśmy dowód twoich pro Skillów i masy godzin przegranych w BF, ale skoro ponoć nie chcesz podać nicka, to lepiej schowaj się pod ziemię bo kompletnie nie jesteś wiarygodny ;)

Nr telefonu tez mam podać? Chyba że chcesz pesel, bede bardziej wiarygodny :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16625 dnia: Lutego 06, 2017, 14:30:01 pm »
Nie, nick by wystarczył.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16626 dnia: Lutego 06, 2017, 14:30:12 pm »
Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

My z chęcią zobaczylibyśmy dowód twoich pro Skillów i masy godzin przegranych w BF, ale skoro ponoć nie chcesz podać nicka, to lepiej schowaj się pod ziemię bo kompletnie nie jesteś wiarygodny ;)

Nr telefonu tez mam podać? Chyba że chcesz pesel, bede bardziej wiarygodny :lol:

W ten sposób to ja mogę pisać, że jestem światowym proplayerem i wygrywam wszystkie mistrzostwa świata w każdej grze. Tak więc skończ kłamać. Ksywka to ksywka, nie chcesz jej podać bo najpewniej twoje przechwałki są bez pokrycia w rzeczywistości ;)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16627 dnia: Lutego 06, 2017, 14:35:44 pm »
podejmiesz rekawice?

Leżysz na macie znokautowany któryś dzień z rzędu, wszyscy się z ciebie śmieją, a ty o podejmowaniu rękawicy :) Wszystkim moje screeny wystarczą, tylko ty płaczesz że jakość w tym wypadku za słaba, a sam grasz na modach gdzie masz piksele wielkości pięści i wtedy jakoś ich nie widzisz - przykro mi, ale werdykt jest jasny - jaskra blacharska.

Ps. Nikt cie tu nie chce, tak samo jak na wszystkich innych forach z których cie już pogonili banami. Idź sobie.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16628 dnia: Lutego 06, 2017, 14:37:14 pm »
Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

My z chęcią zobaczylibyśmy dowód twoich pro Skillów i masy godzin przegranych w BF, ale skoro ponoć nie chcesz podać nicka, to lepiej schowaj się pod ziemię bo kompletnie nie jesteś wiarygodny ;)

Nr telefonu tez mam podać? Chyba że chcesz pesel, bede bardziej wiarygodny :lol:

W ten sposób to ja mogę pisać, że jestem światowym proplayerem i wygrywam wszystkie mistrzostwa świata w każdej grze. Tak więc skończ kłamać. Ksywka to ksywka, nie chcesz jej podać bo najpewniej twoje przechwałki są bez pokrycia w rzeczywistości ;)

Ja tam nie wiem kim ty jesteś i co wygrywasz. Skoro twierdzisz że jesteś proplayerem, to dla mnie spoko. Ja nim napewno nie jestem i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek tak o sobie powiedział. Proplayerzy to dla mnie Virtus Pro.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16629 dnia: Lutego 06, 2017, 14:40:48 pm »
Na jaki temat by się ten typ nie wypowiedział to wszyscy go orają z każdej strony :lol: Nic dziwnego że nagle się w rozmowie pojawiają wymyśleni koledzy spoza forum co go niby go popierają

Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca
Wiesz, że to tutaj nikogo.

Pewnie na innych forach się chwali że to na GO mu wszyscy racje przyznają albo że kogoś zaorał. :lol:
Tak właśnie jest :D na benchmarku w komentarzach już się chwalił jak cię "zaorał"  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16630 dnia: Lutego 06, 2017, 14:41:44 pm »
Co za typ xD

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16631 dnia: Lutego 06, 2017, 14:43:13 pm »
Ręce opadają :lol: Ale on musi mieć smutne życie że lata po innych forach dowartościowując się takimi kłamstwami.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16632 dnia: Lutego 06, 2017, 14:43:31 pm »
Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć.
jesteś proplayerem, to dla mnie spoko. Ja nim napewno nie jestem i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek tak o sobie powiedział.
:lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16633 dnia: Lutego 06, 2017, 14:44:46 pm »
Wiesz, ludzie tez nie potrzebuja 144Hz monitów żeby zobaczyć wroga w CS, a mimo to niektórzy na takich grają. Wykumkaj dlaczego :lol:
A co do filmiku...to dajesz, chetnie zobacze.

Jak ktoś dobrze gra to na złomie będzie spokojnie okupował górne miejsca w tabeli. Zwłaszcza w takiej grze jak BF gdzie granie PTFO >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> zabójstwa.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16634 dnia: Lutego 06, 2017, 14:54:24 pm »
Myśle że w multi gramy troche na innych poziomach i jesteś troche za chudy w uszach żeby to zrozumieć.
jesteś proplayerem, to dla mnie spoko. Ja nim napewno nie jestem i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek tak o sobie powiedział.
:lol:

To samo miałem cytować :lol: :lol:

svonston

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16635 dnia: Lutego 06, 2017, 14:57:59 pm »
Na jaki temat by się ten typ nie wypowiedział to wszyscy go orają z każdej strony :lol: Nic dziwnego że nagle się w rozmowie pojawiają wymyśleni koledzy spoza forum co go niby go popierają

Razem z chłopakami z plutonu BF4 stwierdziliśmy właśnie że to zdanie to bo będzie suchar miesiąca
Wiesz, że to tutaj nikogo.

Pewnie na innych forach się chwali że to na GO mu wszyscy racje przyznają albo że kogoś zaorał. :lol:
Tak właśnie jest :D na benchmarku w komentarzach już się chwalił jak cię "zaorał"  :lol:
Daj linka :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16636 dnia: Lutego 06, 2017, 15:05:46 pm »
@Piotr
Dlaczego nie chcesz podać nick'a żeby udowodnić to co piszesz? Czyżbyś znowu bezczelnie kłamał?

Na wszystkich forach jadą z tym chłopcem jak z furą gnoju, banują go, ale on jak widać ma swój świat gdzie mu dobrze i gdzie nad konsolami góruje PC. Tylko czemu usilnie próbuje każdemu normalnemu człowiekowi wmówić swoje bajki mimo, że za każdym razem zostaje okrutnie zaorany? Jak nudne życie musi mieć PC'towiec skoro zamiast grać na swojej ukochanej platformie, to lata po forach w necie i próbuje przekonać wszystkich, że dokonał dobrego wyboru kupując kompa (raczej namawiając rodziców na jego zakup).

Chłopie kupiłeś PC i tyle. Wtopiłeś kase, zjebałeś sprawę okrutnie i trudno. Pogódź się z tym, że konsolowcy grają w lepsze graficznie gry i tyle. Przyjmij to na klatę jak prawdziwy facet, a nie biegaj jak mała dziewczynka po internecie i wmawiaj innym, że czarne jest białe lub odwrotnie.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16637 dnia: Lutego 06, 2017, 15:07:14 pm »
Ręce opadają :lol: Ale on musi mieć smutne życie że lata po innych forach dowartościowując się takimi kłamstwami.

Powiedziałbym raczej że w moim życiu jest pełno śmiechu choćby z takich zdjęć jak tego twojego "autorskiego moda" które zamieściłeś. Albo mam beke z tego jak udajesz że nie widzisz moich komentarzy w których pisze o ostrości a ty sie zasłaniasz kolorkami i kontrastem. Albo jak ładnie sie zwijasz w kłębek i udajesz że nie widzisz moich komentów w których pytam o moje PODOBNO kilkanaście banów. Albo mam niezłe śmiechy jak wmawiasz sobie że @galaxy niby mnie zaorał, a za chwile musisz udawać niewidomego na komentarze w których jednak jak sie okazało to ja go zaorałem(zrzuty):D Także wiesz, żebyś ty w połowie miał tak radosne zycie jak ja to by było dobrze :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16638 dnia: Lutego 06, 2017, 15:08:59 pm »
Jeśli mowa o oraniu, to pozwolę sobie przypomnieć:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16639 dnia: Lutego 06, 2017, 15:17:18 pm »
Co to za paskudztwo? Przecież tutaj grafika wygląda jak kupa z włosem. Jakieś przebarwienia, ch**owe tektury i niebo które wygląda ohydnie.