Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1990891 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16680 dnia: Lutego 06, 2017, 19:33:15 pm »
Cytuj
O, coś mi to przypomina - tu tez jak wyłapał bana to od razu powstały jakieś altery o nazwach obrażających innych użytkowników z których była kontynuowana walka w imie pc i wrzucane jakieś mierne mody. Również nie sądzę że to przypadek.

A sadzisz że to, że wulfi pozwolił ci sie zaorać tymi zdjęciami z telefonu to przypadek? :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16681 dnia: Lutego 06, 2017, 19:39:25 pm »
Myślisz że jak sto razy powtórzysz że to nie ty zostałeś zaorany tymi zdjęciami, to ktoś to w końcu potwierdzi? Bo jak na razie ten temat to jedna wielka grupowa orka na tobie, aż musisz udawać że większości postów nie widzisz i zostawiać je bez odpowiedzi :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16682 dnia: Lutego 06, 2017, 19:41:18 pm »
Nie mówcie, że ten gościu nie ma nawet konsoli. :lol: :lol: :lol:
Z jego kompromitacji wynikałoby że nie ma.
Kiedyś wrzuciłem  zdjęcia z DC z gameplaya:
 i mi tak oto odpisał:

Cytat: piotreeek
Tak na przyszłośc to wrzucaj zdjecia z widocznym hubem albo uszkodzeniami samochodu, jak chcesz błysnąć fotkami z gameplayu. Bedzie wtedy jasnośc że to faktycznie gameplay (bo w trybie foto hub jest z automatu niewidoczny podobnie jak uszkodzenia samochodu które wtedy znikają)
Cytuj
To jak właczyć uszkodzenia samochodu , żeby były widoczne też w trybie fotomode?
-czyli najpierw nie uwierzył, że moje zdjęcia są prosto z gameplaya i nie wiedział że w photomode można włączyć uszkodzenia. A po swoim ośmieszeniu jak już zdał sobie sprawę że jest to gameplay napisał:


Cytat: piotreeek
paćka i brak ostrości wyłażą z tych twoich zdjęć i walą po oczach, a jedynym kogo rajcuje taka prowizora obrazu jesteś już tylko ty. Pseudo fullHD paaaałłłłaaaaaa:DDDDDDD
Tutaj można sprawdzić:
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/gran-turismo-sport-bez-dynamicznej-pogody.html

A tu kolejna kompromitacja piotrusia i dowód że w DC nie grał(ewentualnie w jakimś markecie albo u kogoś przez chwilę) choć twierdził że grał:
Cytat: piotreeek
Dobra wiesniaku, skoro tak sie upierasz.


Gdzie to zdjecie zrobiłeś? Na jakiej trasie i w którym miejscu?
Nie wierzył że jest to zdjęcie z gameplaya  :lol:


http://www.benchmark.pl/aktualnosci/wiedzmin-3-krew-i-wino-z-pierwszymi-ocenami-zgadnijcie-jakimi.html?fd



Ja jebe jak ten koleś się orze. :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16683 dnia: Lutego 06, 2017, 19:55:22 pm »
To już mojej osobie nie poświęcacie tyle uwagi co jemu :(

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16684 dnia: Lutego 06, 2017, 19:58:07 pm »
Myślisz że jak sto razy powtórzysz że to nie ty zostałeś zaorany tymi zdjęciami, to ktoś to w końcu potwierdzi? Bo jak na razie ten temat to jedna wielka grupowa orka na tobie, aż musisz udawać że większości postów nie widzisz i zostawiać je bez odpowiedzi :lol:

I tu sie różnimy, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie udaje że nie widze komentów. A ty ile już ode mnie musiałeś zignorować w których były niewygodne pytania? Oj będzie sporo co :lol: A jak to jest dla ciebie grupowa orka to ty za wrażliwy chłopak jesteś :lol: Zreszta widze ze coś tak przygasłeś przez te pare dni. Taki hardy byłeś na poczatku, a teraz nawet nie potrafisz odpowiedzieć na moje niewygodne pytanka w komentach do ciebie (ja ci o ostrości a ty mi o kolorkach):lol:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16686 dnia: Lutego 06, 2017, 20:07:57 pm »
Myślisz że jak :lol: co wyraz :lol: będziesz wstawiać buźkę :lol: to nikt się nie zorientuje :lol: że pisząc tego posta płakałeś?

Zacytuj proszę to pominięte pytanie o ostrość na które odpowiedziałem o kolorkach - dostane je czy znów uciekniesz kolejny raz dziś złapany na kłamstwie jak w przypadku battlefielda?

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16687 dnia: Lutego 06, 2017, 20:11:01 pm »
Cytuj
Ja jebe jak ten koleś się orze. :lol:

To nie ja , to driveclub sam sie zaorał brakiem dobrego antyaliasingu.

Aaa sory, wiem że wolałbyś taka wersje z trybu foto :lol:

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16688 dnia: Lutego 06, 2017, 20:30:00 pm »
Cytuj
Zacytuj proszę to pominięte pytanie o ostrość na które odpowiedziałem o kolorkach

Cytuj
"Jedyne co masz to to że zmiana ma być wykonana przy pomocy ustawień telewizora, co zrobiłem."

Kolego za nim się wziałeś za udowadnianie na pilocie że potrafisz ustawić obraz jak w modach i to udowodnisz, to napisałęm ci kilka komentów:

Cytuj
No to zmień te ustawienia w Tv i pokaż mi jak ustawiłeś sobie taki widok...
http://i.imgur.com/29IvPn6.png
Zamiast takiego
http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg

Oczywiście przy okazji uwidocznią ci się taka sama ostrość i szczegóły których nie było widać wcześniej. Bo o to mi tutaj chodzi.
Wulfen tak samo jak ty przechwalał się że co to on nie potrafi ustawić sobie pilotem od tv , a jedyny efekt jego pracy to ten żałosny screen.
http://i.imgur.com/mqwsYjg.jpg
Pokaz że jesteś lepszy od niego i potrafisz się nie tylko przechwalać. Czekam kolego na efekt twojej pracy.
Smiem twierdzić że wszyscy posiadacze konsolowej wersji będą ci dozgonnie wdzięczni jeśli udowodnisz że potrafisz w konsolowej wersji gry ustawić pilotem taka grafikę jak widać na tym screenie z moda (pewnie jak jeden mąż od razu rzucą się na ciebie z pytaniami co i jak poprzestawiać w menu obrazu tivika żebymiec taki obraz).



Człowieku ja ci nie sugeruje żadnego 4K i co mnie ma obchodzić co ci ktoś inny sugeruje.
W żadnym komentarzu skierowanym do ciebie nie sugerowałęm żadnego 4K a jedynie chodziło mi o ostrość i szczegółowośc grafiki która widać nawet na screenie w 1600x900 wiec daj już spokój swoim pokrętnym wymówkom.
Powtórze dla jasności...NIE CHODZI MI O 4K. Teraz już dobrze? Zrozumiałeś?
Teraz już możesz mi udowodnić jak to ustawiasz sobie na pilocie taką ostrość i szczegółowośc grafiki na PS4 jak na tym screenie (bo przecież piszesz
http://i.imgur.com/29IvPn6.png


Nawet nie wiem jak to skomentować...czy ty rozumiesz co się do siebie pisze? Rozumiesz o czym jest rozmowa od samego początku?
O ustawieniu na pilocie tv takich ustawień obrazu w tv w GRZE(bo według ciebie i wulfena sie da) żeby ten obraz:

http://images.eurogamer.net/2013/articles//a/1/7/9/5/6/8/5/PS4_006.bmp.jpg/EG11/quality/90/format/jpg
Miał taką ostrośc i szczegółowość jak ten:
http://i.imgur.com/29IvPn6.png

I jeśli ty twierdzisz że po przeczytaniu tego (gdzie rozmawiamy o obrazie, ostrości , szczegółowości, wstawiam zdjecia w dobrej jakosci, pokazuje ci screen wulfena , pytam czy rozumiesz o co mi chodzi itd), a tymi zarzucasz ze nie napisałem ci jakim sprzetem ma być wykonane to zdjęcie które wstawiłeś (i myślałeś że zadowole sie paćką z telefenu która nic obiektywnego nie wnosi)...to sory, ale należałoby zapytać ciebie czy ty potrafisz myśleć samodzielnie?
Niby z jednej strony piszesz w dziale o telewizorach coś takiego:
Cytuj
o zepsutym obrazie, gdyby mi się coś takiego wyświetliło na ekranie to zaraz bym zaczął szukać źródła tego ewidentnego problemu i zanim bym nagrał filmik i napisał tekst by pewnie niejedna zmiana wraz z resetem w ruch poszła dopóki bym ewidentnego błędu nie wyeliminował - więc tym bardziej powinno się tego oczekiwać po kimś kto chce uchodzić za speca. Śmieszne się teraz wydaje jak oni mają doradzać w kwestii dokładnej kalibracji, gdzie delikatna zmiana barwy wpływa na obraz, a zauważyć nie potrafią ewidentnie spierdolonego obrazu z brakiem słońca.
Cytuj
Na twoich troszkę bym zdjął czerwone, ale i tak sporo lepiej od tych nieudacznikow z hd tv polska co przekonywali że w sdr nie widać słońca bo nie zauważyli że źle podłączyli sprzęt  :lol: Nie wiem kto patrzy na tych amatorów, chyba tylko jeszcze większe lebiegi.

...czyli kreujesz się na speca lepszego niż chłopaki z HDTVpolska. A za chwile udajesz niedoinformowanego bo ja ci nie napisałem wprost jakim sprzetem masz zrobić te zdjęcia a ty nie wpadłeś na to żeby były w dobrej jakości, skoro rozmowa tyczy się grafiki (ostrości, szczegołowości itd). No rece opadają...każdy chyba to przyzna. To mam cie traktować jak inteligentnego człowieka czy nie?  Weź mi odpowiedz ok?

Widzisz gościu ile razy pytałem cie o ostrość i szczegółowość?
No ale ty dalej swoje o kolorkach...

Cytuj
Mod różni się od normalnej gry większym nasyceniem kolorów i dodatkowym wyostrzeniem ekranu, może też nieco większym kontrastem.  Kolory i kontrast można porównać na fotkach el becetola. Mimo że są to offscreeny i nie są hiper jakości, to widać że kolory są  podobne. Do takich porównań nasycenia kolorów nie trzeba mieć ultra jakości. To jest oczywiste i logiczne, a ty udajesz że tego nie rozumiesz. Także przestań pisać o słabej jakości, bo to jest zwykła wymówka od twojej porażki(a bo zdjęcia za słabe wiec się nie liczy).
Cytuj
Dokładnie, ale on teraz obraca kota ogonem bo wie że poległ.


el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16689 dnia: Lutego 06, 2017, 20:41:09 pm »
Co to kur** jest w tym poście? :lol: To wygląda tak jak w filmach kiedy policja wchodzi do mieszkania psychopaty i tam ściany popisane różnymi cytatami bez ładu i składu, na środku świeczka, w kącie nasrane - ale tamto ma więcej ładu i sensu. Co zresztą potwierdza wpisy wscieklego_blondyna, który oczywiście jak wszystko co niewygodne pominąłeś zamiast się odnieść.

Ale na serio proszę o mój cytat ze słowem "kolory" w odpowiedzi na twój wpis ze słowem "ostrość". Dwa zdania, jedno w odpowiedzi na drugie. Pisałeś że tak było, więc znajdziesz bez problemu. Może przed szukaniem weź pigułkę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16690 dnia: Lutego 06, 2017, 20:41:55 pm »
Cytuj
Ja jebe jak ten koleś się orze. :lol:

To nie ja , to driveclub sam sie zaorał brakiem dobrego antyaliasingu.

Aaa sory, wiem że wolałbyś taka wersje z trybu foto :lol:

"Mistrzuniu", ale ja w przeciwieństwie do ciebie posiadam PS4 i DC. Nie musisz mi tu ściemniać i czarować rzeczywistość. DC to najładniejsze wyścigi jakie ujrzał świat i żadna gra z piecucha nie może do niej podskoczyć.

Galaxy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2012
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 4
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16691 dnia: Lutego 06, 2017, 20:51:48 pm »
Dla mistrza piotrusia to jest ten ideał naturalnego obrazu  :lol:

A tu obraz referencyjny teraz wiesz jeden z drugim (piotr+kyo) w czym sęk
 
Taki obraz można ustawić jak się chce a nie jakieś przejaskrawione wyostrzone paćki  :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 21:52:25 pm wysłana przez Galaxy »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16692 dnia: Lutego 06, 2017, 21:03:22 pm »
Twórca Ronina pracuje nad grą inspirowaną cyklem Dark Souls
Immortal Planet trafi na PC.






Jaka platforma takie Bloodborne.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16693 dnia: Lutego 06, 2017, 21:15:53 pm »

Smiem twierdzić że wszyscy posiadacze konsolowej wersji będą ci dozgonnie wdzięczni jeśli udowodnisz że potrafisz w konsolowej wersji gry ustawić pilotem taka grafikę jak widać na tym screenie z moda (pewnie jak jeden mąż od razu rzucą się na ciebie z pytaniami co i jak poprzestawiać w menu obrazu tivika żebymiec taki obraz).
Raz jest mowa o grafice, a innym razem o ostrości, jakby używa tych pojęć zamiennie. Chyba że dla piotra w grafice chodzi tylko o hiper sztuczne wyostrzenie, a cała reszta nie ma dla grafiki znaczenia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 21:17:43 pm wysłana przez Wulfen »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16694 dnia: Lutego 06, 2017, 21:47:02 pm »
Cytuj
Ale na serio proszę o mój cytat ze słowem "kolory" w odpowiedzi na twój wpis ze słowem "ostrość". Dwa zdania, jedno w odpowiedzi na drugie

Teraz będziesz udawał że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co jest w komentach? No prosze...Teraz musisz mieć kolorki i ostrość w jednym zdaniu (juz nie wystarczy sie podpierać cytatami wulfena jak wczesniej to robiełeś)...no prosze...a może na jabłuszkach ci pokazać? No cóż...jak podrośniesz to ci wyjaśnie :lol:

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16695 dnia: Lutego 06, 2017, 21:52:32 pm »
Cytuj
Chyba że dla piotra w grafice chodzi tylko o hiper sztuczne wyostrzenie, a cała reszta nie ma dla grafiki znaczenia.
Wulfi nie wnikaj bo wsiakniesz. Trzymaj się tego (co nie raz wyjaśniałem twojemu koledze "moderowi") co chciałem zobaczyć na tych zdjęciach.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16696 dnia: Lutego 06, 2017, 21:53:23 pm »
Ktoś tu jest popaprany, czy tam monitor ma spaprany.

Kogo to obchodzi, że w grze nie ma opcji ostrości/kontrastu. Wyobraź sobie człowieku, że nawet najbardziej gówniany telewizor to ma i można sobie rzeczy jak ten "mod" zrobić, ba! nawet na gównianych monitorach do pecetów są takie opcje!

Już lepiej byś gadał/pisał o ustawieniach ultra podstawowej gry, bo one wyglądają lepiej na pececie niż na konsoli, a nie ten gówno mod, co nie polepsza niczego, a tylko psuje obraz i dodaje gówno chmury, niczym z ustawień gównokyo.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16697 dnia: Lutego 06, 2017, 21:58:13 pm »
Cytuj
Ja jebe jak ten koleś się orze. :lol:

To nie ja , to driveclub sam sie zaorał brakiem dobrego antyaliasingu.

Aaa sory, wiem że wolałbyś taka wersje z trybu foto :lol:

"Mistrzuniu", ale ja w przeciwieństwie do ciebie posiadam PS4 i DC. Nie musisz mi tu ściemniać i czarować rzeczywistość. DC to najładniejsze wyścigi jakie ujrzał świat i żadna gra z piecucha nie może do niej podskoczyć.

A gdzie tam widzisz czary?
Bo wiesz niektórzy twierdzą że moje zrzutki z BF4 sa tak naprawde z PS3 albo X360 (taka abrakadabra :lol: ). Tylko tego udowodnić nie potrafią.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16698 dnia: Lutego 06, 2017, 22:02:09 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 295
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16700 dnia: Lutego 06, 2017, 22:09:42 pm »
Szkoda, że juras tu nie zagląda bo by ładnie zaorał tego Dark Soulsa.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16701 dnia: Lutego 06, 2017, 22:11:10 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.
/temat

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16702 dnia: Lutego 06, 2017, 22:13:06 pm »
Cytuj
Wyobraź sobie człowieku, że nawet najbardziej gówniany telewizor to ma i można sobie rzeczy jak ten "mod" zrobić, ba! nawet na gównianych monitorach do pecetów są takie opcje!

Serio monitorem albo gównianym telewizorem ustawisz z tego...
https://zapodaj.net/images/950b0ab262ba6.png
...to
https://zapodaj.net/images/628b2db577cb8.png

Albo z tego...
https://zapodaj.net/images/dad7a22bafb1c.png
...to
https://zapodaj.net/images/cae0fda85c311.png

I wszystko będzie tak samo  wygladało?
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 22:15:21 pm wysłana przez piotr8642 »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16703 dnia: Lutego 06, 2017, 22:19:31 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.

To mam fart, bo ich sie nawet nie instaluje :lol:

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16704 dnia: Lutego 06, 2017, 22:24:21 pm »
Cytuj
"Mistrzuniu", ale ja w przeciwieństwie do ciebie posiadam PS4 i DC. Nie musisz mi tu ściemniać i czarować rzeczywistość. DC to najładniejsze wyścigi jakie ujrzał świat i żadna gra z piecucha nie może do niej podskoczyć.

Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.
A co maja mody do Drivecluba? Bo zacząłeś najpierw temat o driveclubie i napisałeś że nie musze cie czarować...
I po drugie, co maja mody do zrzutek BF4 z PS4Pro, bo tez nie wyjaśniłeś...
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 22:27:17 pm wysłana przez piotr8642 »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16705 dnia: Lutego 06, 2017, 22:26:22 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.

To mam fart, bo ich sie nawet nie instaluje :lol:

To ładnie przejebane jest granie na PC. Współczuję. Ale nie martw się, może kiedyś zmądrzejesz albo dostaniesz więcej 5 w szkole i namówisz rodziców na konsolę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16706 dnia: Lutego 06, 2017, 22:26:59 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.
A co maja mody do Drivecluba?

A kto tu pisze o Driveclub?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16707 dnia: Lutego 06, 2017, 22:35:36 pm »
Cytuj
Ale na serio proszę o mój cytat ze słowem "kolory" w odpowiedzi na twój wpis ze słowem "ostrość". Dwa zdania, jedno w odpowiedzi na drugie

Teraz musisz mieć kolorki i ostrość w jednym zdaniu

Czemu znowu kłamiesz?

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16708 dnia: Lutego 06, 2017, 23:05:54 pm »
No powiem ci, że coś w tym jest co mówisz.
Jaka platforma taki Bloodborne...

Zostało już dawno wykazane, że DS 3 to są odpady po bloodbornie

bloodborne


odpady


komentarz:
-bloodborne ma na skórze efekty subsurface scattering, DS3 brak.
-tekstura ubrań znacznie lepsza w bloodborne, widać włókna ubrań i szwy natomiast w DS3 jest prawie jednolita papka
-włosy w bloodbornie rzucają cienie, w ds3 brak.
-w ds3 twarz wygląda jakby była wysmarowana wazeliną, słabe cieniowanie.
-łańcuch w bloodbornie jest w 3d, a w ds3 jest płaską teksturą 2d


bloodborne


odpady


komentarz:
-w bloodbornie jest o wiele więcej obiektów. Zwróć uwagę na ilość kwiatków, w bloodbornie jest ich taka ilość, że aż nie widać ziemi natomiast w DS3 więksość podłoża to sterylność i pustka, nawet 100k tego nie uratuje, co najwyżej uwydatni niedoróbki.

bloodborne


odpady


komentarz:
-deski w DS3 są 2d a w bloodbornie w 3d,
-słabsze tekstury w DS 3
-w bloodbornie naturalniejsze oświetlenie

bloodborne


odpady


komentarz: zacytuje jurasa:
Cytuj
Mglista, półprzeźroczysta tafla załamująca obraz będąca źródłem światła kontra szare pacia udająca dym?

« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 23:09:08 pm wysłana przez Wulfen »

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16709 dnia: Lutego 06, 2017, 23:14:05 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.

To mam fart, bo ich sie nawet nie instaluje :lol:

To ładnie przejebane jest granie na PC. Współczuję. Ale nie martw się, może kiedyś zmądrzejesz albo dostaniesz więcej 5 w szkole i namówisz rodziców na konsolę.
Konsole juz mam. A granie na PC nie jest takie tragiczne. Choćby wywalam jednego moda i wgrywam kolejnego. Kilka plików i dwa katalogi zajmujące 4MB lecą do kosza i  wrzuce sobie coś z ładniejszymi chmurkami :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16710 dnia: Lutego 06, 2017, 23:15:30 pm »








I niech sobie Piotruś koloruje.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16711 dnia: Lutego 06, 2017, 23:21:01 pm »
Cytuj
Wyobraź sobie człowieku, że nawet najbardziej gówniany telewizor to ma i można sobie rzeczy jak ten "mod" zrobić, ba! nawet na gównianych monitorach do pecetów są takie opcje!

Serio monitorem albo gównianym telewizorem ustawisz z tego...
https://zapodaj.net/images/950b0ab262ba6.png
...to
https://zapodaj.net/images/628b2db577cb8.png

ale o co ci teraz chodzi :o wstawiłeś obrazki z różnych platform o różnej rozdzielczości i na jednej z nich obraz  został jeszcze zepsuty modem, a była mowa o tym samym obrazie z modem i bez moda. Nikt tu przecież nie mówi, że z obrazu w 900p   ustawieniem tv zrobi natywne 1080p. Czy może chodzi ci o kolory, czy o co? Dyskutujesz  z diabłem w swojej głowie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 23:50:00 pm wysłana przez Wulfen »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16712 dnia: Lutego 06, 2017, 23:33:20 pm »
wrzuce sobie coś z ładniejszymi chmurkami :lol:


hahahahaha znowu szare słońce  :rotfl: no nie mogę  :grin:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16713 dnia: Lutego 06, 2017, 23:38:47 pm »
Komu mają to udowadniać? Wszyscy widzą jak jest i nic nam nie trzeba udowadniać. Te mody psują obraz doszczętnie i tylko jakiś totalny idiota instaluje sobie coś takiego.

To mam fart, bo ich sie nawet nie instaluje :lol:

To ładnie przejebane jest granie na PC. Współczuję. Ale nie martw się, może kiedyś zmądrzejesz albo dostaniesz więcej 5 w szkole i namówisz rodziców na konsolę.
Konsole juz mam. A granie na PC nie jest takie tragiczne. Choćby wywalam jednego moda i wgrywam kolejnego. Kilka plików i dwa katalogi zajmujące 4MB lecą do kosza i  wrzuce sobie coś z ładniejszymi chmurkami :lol:


Niezły typek z ciebie :lol: Te twoje mody to nic innego jak pozmieniana ostrość.kontrast itp. czego się nie da zrobić z poziomu gry, za to banalnie można zrobić zmieniając ustawienia monitora/telewizora. Jak widać, na twoim przykładzie zresztą też, pecetowcy to wielcy debile i nie umieją korzystać z monitora/tv i nie wiedza o czymś takim jak ustawienia w nim, dlatego potrzebują pliczku 4MB - (to swoją drogą druga beka :lol: jak plik 4mb ma cokolwiek poprawiać :lol: ) żeby sobie ostrość/kontrast zmienić w grze. Jak wielkim trzeba być inwalidą umysłowym by potrzebować do tego moda. Jeśli cokolwiek miałoby poprawiać grafę to mody typu hires texture pack do skyrima itp. a nie te twoje gówniane pliczki 4mb.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16714 dnia: Lutego 07, 2017, 00:11:47 am »
Cytuj
"Jak wielkim trzeba być inwalidą umysłowym by potrzebować do tego moda."

No to bierzesz aparat i działasz. Podrzuciłem ci przeciez w poprzednim komencie "materiał źródłowy" w postaci dwóch "zbliżeń". Działaj i pochwal sie wynikami.

Cytuj
"Jeśli cokolwiek miałoby poprawiać grafę to mody typu hires texture pack do skyrima itp. a nie te twoje gówniane pliczki 4mb."

A kto tu kiedykolwiek mówił że te mody wprowadzają tekstury w wysokiej rozdzielczości?




piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16715 dnia: Lutego 07, 2017, 00:13:18 am »
wrzuce sobie coś z ładniejszymi chmurkami :lol:


hahahahaha znowu szare słońce  :rotfl: no nie mogę  :grin:

Masz na myśli to po lewej stronie screena?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16716 dnia: Lutego 07, 2017, 00:18:42 am »
A kto tu kiedykolwiek mówił że te mody wprowadzają tekstury w wysokiej rozdzielczości?

To już większym modem jest edycja pliku konfiguracyjnego i dodanie viewdistance, albo większa ilosc trawki :lol:

No to bierzesz aparat i działasz. Podrzuciłem ci przeciez w poprzednim komencie "materiał źródłowy" w postaci dwóch "zbliżeń". Działaj i pochwal sie wynikami.

Kiedy Becet już ci dawał z BF.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16717 dnia: Lutego 07, 2017, 00:21:10 am »
Cytuj
Wyobraź sobie człowieku, że nawet najbardziej gówniany telewizor to ma i można sobie rzeczy jak ten "mod" zrobić, ba! nawet na gównianych monitorach do pecetów są takie opcje!

Serio monitorem albo gównianym telewizorem ustawisz z tego...
https://zapodaj.net/images/950b0ab262ba6.png
...to
https://zapodaj.net/images/628b2db577cb8.png

ale o co ci teraz chodzi :o wstawiłeś obrazki z różnych platform o różnej rozdzielczości i na jednej z nich obraz  został jeszcze zepsuty modem, a była mowa o tym samym obrazie z modem i bez moda. Nikt tu przecież nie mówi, że z obrazu w 900p   ustawieniem tv zrobi natywne 1080p. Czy może chodzi ci o kolory, czy o co? Dyskutujesz  z diabłem w swojej głowie.

Wulfi dlatego specjalnie wybrałem te dwa screeny przy dużym zbliżeniu żeby rozdzielczość nie miała istotnego znaczenia. Biore na nią poprawke przy ocenianiu efektów pracy kolegi (jeśli sie tego podejmie). Spokojnie, nie panikuj.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16718 dnia: Lutego 07, 2017, 00:22:15 am »
wrzuce sobie coś z ładniejszymi chmurkami :lol:


hahahahaha znowu szare słońce  :rotfl: no nie mogę  :grin:

Masz na myśli to po lewej stronie screena?
Każdy bez jakiejś mocnej zaćmy widzi że obraz po lewej ma białe słońce, a zepsuty obraz modem po prawej ma szare słońce.

piotr8642

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-01-2017
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 1
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #16719 dnia: Lutego 07, 2017, 00:24:44 am »
A kto tu kiedykolwiek mówił że te mody wprowadzają tekstury w wysokiej rozdzielczości?

To już większym modem jest edycja pliku konfiguracyjnego i dodanie viewdistance, albo większa ilosc trawki :lol:

No to bierzesz aparat i działasz. Podrzuciłem ci przeciez w poprzednim komencie "materiał źródłowy" w postaci dwóch "zbliżeń". Działaj i pochwal sie wynikami.

Kiedy Becet już ci dawał z BF.

A co mnie obchodzi becet w tym momencie. Ty twierdzisz że na gównianym tv albo monitorze ustawisz taki obraz. To możesz to jakoś udowodnić czy tylko tak sie przechwalasz jak becet?