Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2080695 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9600 dnia: Listopada 02, 2015, 15:12:09 pm »
Dajcie spokój już tej rozdzielczości. Unity i BF4 także na PS4 w tej działają, a w momencie wyjścia prezentowały się znakomicie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9601 dnia: Listopada 02, 2015, 15:17:12 pm »
Sylvan ma w ch** racji.
Ja jakby nie bravizja to w tej chwili nie wiem czy mógłbym grać w giery w 30 fpsach :wtf:. Po wyłączeniu wszystkiego na ekranie jest istny paćka w ruchu a w gierach gdzie spadają klatki slide show :lol:.

Dobrze, że mam dwie Bravie na chacie.
Brawo Ja :)

Lol. Jakos ja i Szafa czegos takiego nie obserwujemy.


Myślałem, że temat magicznych ustawień bravii został ju ż dawno zamknięty ale widzę, że Kyo idzie w zaparte :lol:

Tylko współczuje Wam chłopaki :-(.
Nawet nie mam zamiaru namawiać jaskiniowców na prawdziwy obraz i płynność.
Resztę posiadaczy bravii zachęcam. W szotach gier jest odpowiedni tekst na ten temat Ukanio.
Jeśli ktoś woli grać na rozdzielczości minimalnej z zupełnym brakiem ostrości to niech sobie przełączy na kino 1, 2 jak Klosz i szafa :hihi:.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9602 dnia: Listopada 02, 2015, 15:19:53 pm »
Ile godzin grałeś w Forze Mrocz.... :roll:

Żeby zobaczyć grafikę musze grać parę godzin? Wystarczy że przejechałem się po paru trasach w tym tych za dnia i w nocy i w deszczu ;) Gra nie porywa, i nie muszę kilka godzin grać by ocenić grafikę ;)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9603 dnia: Listopada 02, 2015, 15:27:05 pm »
Ile godzin grałeś w Forze Mrocz.... :roll:

Żeby zobaczyć grafikę musze grać parę godzin? Wystarczy że przejechałem się po paru trasach w tym tych za dnia i w nocy i w deszczu ;) Gra nie porywa, i nie muszę kilka godzin grać by ocenić grafikę ;)

Zależy jak na to spojrzeć. Generalnie by ocenić sprawiedliwie i w pełni, wypada przejść grę. Przyznam szczerze, że po odpaleniu DC sądziłem, że to coś raczej na 6-7/10 (akurat Indie się nawineły, plus te ząbki mnie drażniły). Jednak z wyścigu na wyścig było coraz lepiej. Grałeś dużo, wiesz - kapitalne efekty w tunelu, podczas wyjazdu z niego, coraz milsze dla oczu plansze. 8/10 i to solidne. Gdzy przyszedł deszcz (a nań miesiąc czekaliśmy) to ocena jeszcze wyżej podskoczyła.

Wiedźmin generalnie jest niezwykle piękną gra, nawet pomimo animacji (szczególnie na konsolach), ale też wiele zyskuje na Skellige - dobre 40 godzin grania.

Tak tylko zapytałem, ponieważ sądziłem, że jestes kolejnym, który wygrał się sto godzn w DC, Forzę widział w Saturnie i wielce opluw.

Bedąc przy grafice, co jest z Jurasem oO

 

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9604 dnia: Listopada 02, 2015, 15:27:20 pm »
Żeby widzieć grafe trzeba najpierw tv dobrze ustawić Mroczuś :naughty:.

Było o animacji to klapy już grafe porównują :lol:

Właśnie co z Jurasem? Ten to przynajmniej jakieś pojęcie ma wśród klapów.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9605 dnia: Listopada 02, 2015, 15:28:44 pm »
Dajcie spokój już tej rozdzielczości. Unity i BF4 także na PS4 w tej działają, a w momencie wyjścia prezentowały się znakomicie.
Wole 30 fps i 1080p niż 60fps ze spadkami do prawie 720p jak w halo 5. Właśnie przez takie stękanie o 60fps uncharted 4 chodzi w 900p   :mad:
A Unity do dzisiaj powala  grafiką :)

Cytuj
Właśnie co z Jurasem?
Obraził się.
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2015, 15:40:51 pm wysłana przez Wulfen »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9606 dnia: Listopada 02, 2015, 15:31:58 pm »
Żeby widzieć grafe trzeba najpierw tv dobrze ustawić Mroczuś :naughty:.

No i dlatego mam więcej do powiedzenia w tym temacie od Ciebie ;)

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9607 dnia: Listopada 02, 2015, 15:33:27 pm »
Sylvan ma w ch** racji.
Ja jakby nie bravizja to w tej chwili nie wiem czy mógłbym grać w giery w 30 fpsach :wtf:. Po wyłączeniu wszystkiego na ekranie jest istny paćka w ruchu a w gierach gdzie spadają klatki slide show :lol:.

Dobrze, że mam dwie Bravie na chacie.
Brawo Ja :)

Lol. Jakos ja i Szafa czegos takiego nie obserwujemy.


Myślałem, że temat magicznych ustawień bravii został ju ż dawno zamknięty ale widzę, że Kyo idzie w zaparte :lol:

Tylko współczuje Wam chłopaki :-(.
Nawet nie mam zamiaru namawiać jaskiniowców na prawdziwy obraz i płynność.
Resztę posiadaczy bravii zachęcam. W szotach gier jest odpowiedni tekst na ten temat Ukanio.
Jeśli ktoś woli grać na rozdzielczości minimalnej z zupełnym brakiem ostrości to niech sobie przełączy na kino 1, 2 jak Klosz i szafa :hihi:.


Wiperw to wydaj pieniadze na profejsonalne skalibrowanie swojego TV, inaczej to tylko polegasz swoim oczom, a po tym co sprawdzilismy to raczej bysmy im nie wierzyli. :whistle: Jesli podobnie mieszasz w odsluchach muzycznych to nie chcial bym tak muzyki sluchac.

'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9608 dnia: Listopada 02, 2015, 15:35:40 pm »
Wiperw to wydaj pieniadze na profejsonalne skalibrowanie swojego TV, inaczej to tylko polegasz swoim oczom, a po tym co sprawdzilismy to raczej bysmy im nie wierzyli. :whistle: Jesli podobnie mieszasz w odsluchach muzycznych to nie chcial bym tak muzyki sluchac.



Najpierw to niech wyda majątek na okulistę a potem na ustawianie TV, bo z taką jaskrą to wiele mu nie pomoże...

Przypomnijmy sobie bekę z KYO:

Tu na szybko porownanie, jesli ktos nie chce sciagac pliku (u gory ustawienia Kyo, na dole moje - czyli domyslnie tryb kinowy, za kilka dni bede staral sie go jeszcze wycisnac, chyba ze ktos sypnie gotowymi ustawieniami..podziekowal z gory):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9609 dnia: Listopada 02, 2015, 15:40:11 pm »
Żeby widzieć grafe trzeba najpierw tv dobrze ustawić Mroczuś :naughty:.

Było o animacji to klapy już grafe porównują :lol:

Właśnie co z Jurasem? Ten to przynajmniej jakieś pojęcie ma wśród klapów.


Sylvan też nie ma ustawionego TV Kyokurykusiu.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9610 dnia: Listopada 02, 2015, 15:41:11 pm »
Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).

Czytacie jeszcze raz jaskiniowcy ;).

Warto, może coś do głowy wlezie :naughty:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2015, 15:47:14 pm wysłana przez Kyokushinman »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9611 dnia: Listopada 02, 2015, 15:43:22 pm »
Dajcie spokój już tej rozdzielczości. Unity i BF4 także na PS4 w tej działają, a w momencie wyjścia prezentowały się znakomicie.
Wole 30 fps i 1080p niż 60fps ze spadkami do prawie 720p jak w halo 5. Właśnie przez takie stękanie o 60fps uncharted 4 chodzi w 900p   :mad:
Co do Unity to do dzisiaj  grafika powala :)

Cytuj
Właśnie co z Jurasem?
Obraził się.

Z jakiego powodu  o_O becet mu napisał, że jest w tych co drugich mniej zarabiających, czy jak  :-x

Pytam poważnie, nie ma go ani na PSN, ani na żadnym forumku. Może się coś stało. Akurat on jest w porządku.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9612 dnia: Listopada 02, 2015, 15:51:38 pm »
Czytacie jeszcze raz jaskiniowcy ;).

Warto, może coś do głowy wlezie :naughty:

Czemu ktoś ma czytać posty twojego altera, skoro każdy na własne oczy widzi jak wyglądają te ustawienia na Bravii dzięki użytkownikom je posiadającym i wie że twoje ustawienia to komedia?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9613 dnia: Listopada 02, 2015, 15:52:34 pm »
Dajcie spokój już tej rozdzielczości. Unity i BF4 także na PS4 w tej działają, a w momencie wyjścia prezentowały się znakomicie.
Wole 30 fps i 1080p niż 60fps ze spadkami do prawie 720p jak w halo 5. Właśnie przez takie stękanie o 60fps uncharted 4 chodzi w 900p   :mad:
Co do Unity to do dzisiaj  grafika powala :)

Cytuj
Właśnie co z Jurasem?
Obraził się.

Z jakiego powodu  o_O becet mu napisał, że jest w tych co drugich mniej zarabiających, czy jak  :-x

Pytam poważnie, nie ma go ani na PSN, ani na żadnym forumku. Może się coś stało. Akurat on jest w porządku.

Dostał czasowego bana za obrażenie kogoś. Chyba londka.

Bana już nie ma ale Juras nie wrócił... :P


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9614 dnia: Listopada 02, 2015, 15:52:49 pm »
Tego tekstu sie przeciez nie da przeczytac. Ju nie chodzi o tresc ale o stylistyke.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9615 dnia: Listopada 02, 2015, 15:54:06 pm »
Tego tekstu sie przeciez nie da przeczytac. Ju nie chodzi o tresc ale o stylistyke.

Bo ten tekst jest pisany tak by na Brawiizji był czytelny. :troll:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9616 dnia: Listopada 02, 2015, 15:54:56 pm »
Juras musi wrócić.


Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9617 dnia: Listopada 02, 2015, 15:58:21 pm »
Tego tekstu sie przeciez nie da przeczytac. Ju nie chodzi o tresc ale o stylistyke.
Ciekawe czy po 6 piwach miałbyś lepszą od niego stylistykę :naughty:

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9618 dnia: Listopada 02, 2015, 16:01:13 pm »
Tego tekstu sie przeciez nie da przeczytac. Ju nie chodzi o tresc ale o stylistyke.
Ciekawe czy po 6 piwach miałbyś lepszą od niego stylistykę :naughty:

To piwo to z LSD było? Czy Mefedron?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9619 dnia: Listopada 02, 2015, 16:02:34 pm »
Dzisiaj odpaliłem Uncharted 3 . . . Głównie po to by trochę porównać tekstury z grami na PS4 i powiem, że tekstury w grach na PS3 nie odbiegają a wręcz są lepsze niż na PS4 w grach, które do tej pory wyszły..... A hasło logowe jest wspaniałe ale nie odzwierciedla prawdy o bravi a wręcz przeciwnie..wyśmiewając ją i cokolwiek innego nie mając argumentów na swoją obronę po prostu takie rzeczy wyśmiewacie publicznie to jest z punktu psychologicznego udowodniona porażką Ja Was nie obrażam za wasze ustawienia tv gdzie przekłamana kolorystyka jest nienaturalna Już tłumaczę o co chodzi.....krótko to przedstawię... Jest środek lata (upalnego lata), gdzie światło słoneczne wręcz doskwiera swoją energią i blaskiem a nasze tu dzież "WASZE" oczy nie są w stanie wytrzymać naporu blasku..podkreślam naturalnego blaku...i co wtedy robimy (robicie)..otóż to...zakładacie okulary słoneczne, przyciemniaja blask..ten naturalny, który natura stworzyła..jednak to nie zmienia faktu, że poza tą cienka warstwa szkła kryje się blask wpełni taki żywy i naturalny,,, taki jak ma być..i jeśli ktoś ma kłopoty z oczami, posiada jaskrę lub inne dysfunkcje wzrokowe to oczywiście powinien zakładać okulary Ale..powidam..nie powinien mówić ze tak świat powinien wyglądać..to że założył okulary nie swiadczy o tym, że rzeczywistość na otaczająca tak powinna wyglądać..tak więc, ustawienia w tv na tryb żywy jest naturalnym odzwierciedleniem prawdy światła naturalnego a ustawienie innego trybu wyklucza prawdę, która jest Rozumiem jeśli kogoś bolą oczy itd. i jeśli macie taką potrzebę..ale to jest błędem mówiąc że tak ma być Nie ma się co oszukiwać..albo ma się wade wzroku i jest to zrozumiałe albo  się samemu okłamuje. Albo prawda albo fałsz. Tryb kinowy była dla divixów w zamieszchłych czasach.. włączajć go czułem sie jak w ciemni u fotografa w 80 latach. Tyle.... pozdrawiam Was serdecznie. P.S. Oby światłość żyła w Was swymi promieniami i dała energii do myślenia racjonalnego i prawdziwego. (screeny były robione tylko zwykłym telefonem, w razie potrzeby użyje lepszego sprzętu..lecz to tylko namiastka tego co można ujrzeć na ekranie tv tylko w trybie żywym odpowiednio ustawionym).

Czytacie jeszcze raz jaskiniowcy ;).

Warto, może coś do głowy wlezie :naughty:

what?!  :lol: Tak to ja sie jeszcze z smiechu nie turlalem.  :rotfl:

Dobre okulary sloneczne  przyrownal bym do podswietlenia w TV (i ta wartosc nalezy sobie plynnie ustawiac w zaleznosci w jak ciemnym lub jasnym pomieszczeniu aktualnie cos ogladamy..), nic wiecej. Z kolei jesli ktos ma filtr polaryzacyjny czy antyrefleks w okularach slonecznych, to przyrownal bym to do jakosci i techniki z jakiej zostal zrobiony panel, czy ma jeszcze jakies dodatkowe warstwy np. tafle szkla, to jak odbija refleksy, jak pochalania czern czy jak odwzorowuje kolory. itd.

Jesli wzorujesz sie na tym wpisie od Ukanio - Kyo, to gratuluje logiki. :troll:
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2015, 16:05:17 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9620 dnia: Listopada 02, 2015, 16:06:59 pm »
Turlaj się dalej i graj w paćkę :idea:

Tekst jest bardziej aby pouczyć normalnych użytkowników a nie jaskiniowców ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9621 dnia: Listopada 02, 2015, 16:08:36 pm »
Turlaj się dalej i graj w paćkę :idea:

Tekst jest bardziej aby pouczyć normalnych użytkowników a nie jaskiniowców ;)
A odniesiesz sie do fotek Klosza moze?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9622 dnia: Listopada 02, 2015, 16:09:10 pm »
Tekst jest bardziej aby pouczyć normalnych użytkowników a nie jaskiniowców od debila, dla debilów.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9623 dnia: Listopada 02, 2015, 16:12:07 pm »
Turlaj się dalej i graj w paćkę :idea:

Tekst jest bardziej aby pouczyć normalnych użytkowników a nie jaskiniowców ;)
A odniesiesz sie do fotek Klosza moze?

Moje jak moje, ale Szafa tez dal ladne zdjecia ktora obrazuja cala sytuacje np. w Wiedzminie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9624 dnia: Listopada 02, 2015, 16:14:45 pm »
Turlaj się dalej i graj w paćkę :idea:

Tekst jest bardziej aby pouczyć normalnych użytkowników a nie jaskiniowców ;)
A odniesiesz sie do fotek Klosza moze?
Jakby nie światło aparatu to gówno byłoby tam widać.
Taka prawda cała o kinowym. Kto ma Bravie i normalny wzrok to wie o czym mówię.

Zapytajcie BoBaNa czy Lupiego Oni Wam powiedzą jaki to kinowy czy tryb gra jest zajebisty w Bravii?
Ja tylko trzymam się swojego zdania i za chu** nie zmienię.
Gadajcie sobie dalej ja spadam grać w Metala 5.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9625 dnia: Listopada 02, 2015, 16:19:16 pm »
Jakby nie światło aparatu to gówno byłoby tam widać.


Już nie mogę zliczyć debilnych wypowiedzi :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9626 dnia: Listopada 02, 2015, 16:19:26 pm »
Boban, Lupi? Bo zdjęcia to za mało.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9627 dnia: Listopada 02, 2015, 16:19:59 pm »
Zapytajcie BoBaNa czy Lupiego Oni Wam powiedzą jaki to kinowy czy tryb gra jest zajebisty w Bravii?
Ja tylko trzymam się swojego zdania i za chu** nie zmienię.
Gadajcie sobie dalej ja spadam grać w Metala 5.

BoBaN i Lupi nie grają na tak zrytych ustawieniach jak twoje :lol:

Nikt ci nie każe zmieniać zdania, bo jak ci się fajnie gra na oczojebnych kolorkach to twoja sprawa :lol:
Po prostu nie ma co ukrywać, że o ustawieniach obrazu i grafice masz gówno do powiedzenia :lol: I dlatego dopóki robisz z siebie omnibusa w tych tematach to wszyscy będą ciebie traktować jak forumowego Błazna ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9628 dnia: Listopada 02, 2015, 16:32:45 pm »
Zapytajcie BoBaNa czy Lupiego Oni Wam powiedzą jaki to kinowy czy tryb gra jest zajebisty w Bravii?
Ja tylko trzymam się swojego zdania i za chu** nie zmienię.
Gadajcie sobie dalej ja spadam grać w Metala 5.

BoBaN i Lupi nie grają na tak zrytych ustawieniach jak twoje :lol:

Nikt ci nie każe zmieniać zdania, bo jak ci się fajnie gra na oczojebnych kolorkach to twoja sprawa :lol:
Po prostu nie ma co ukrywać, że o ustawieniach obrazu i grafice masz gówno do powiedzenia :lol: I dlatego dopóki robisz z siebie omnibusa w tych tematach to wszyscy będą ciebie traktować jak forumowego Błazna ;)

Ano niestety, wbił sobie do główki, że jak jemu się podoba coś to innym też musi, a jak nie to "klap" czy "jaskiniowiec". Szpitale są ich pełne :troll:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9629 dnia: Listopada 02, 2015, 17:15:09 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Najpierw to niech wyda majątek na okulistę a potem na ustawianie TV, bo z taką jaskrą to wiele mu nie pomoże...

Przypomnijmy sobie bekę z KYO:

Tu na szybko porownanie, jesli ktos nie chce sciagac pliku (u gory ustawienia Kyo, na dole moje - czyli domyslnie tryb kinowy, za kilka dni bede staral sie go jeszcze wycisnac, chyba ze ktos sypnie gotowymi ustawieniami..podziekowal z gory):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Sam gram na Żywym, delikatnie mam tylko kontrast podbity, ale ten screen u góry wygląda tragicznie - oczy wypala nawet na monitorze. Ja bym tak grać nie mógł, DUUUUŻO lepsze wrażenie robi screen poniżej, jest bardziej naturalny.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9630 dnia: Listopada 02, 2015, 17:27:33 pm »
Ja gram w trybie "gra" ktory w tym modelu soniacza nie rozni sie zbytnio od "kino", ma troche jasniejsza gamme i wyl. wspomagacze od SONY by wycisnac ograniczyc input lag. Zreszta:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9631 dnia: Listopada 02, 2015, 20:20:01 pm »
hmm sylwan czy kyo o t jest pytanko  :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9632 dnia: Listopada 02, 2015, 21:23:56 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Najpierw to niech wyda majątek na okulistę a potem na ustawianie TV, bo z taką jaskrą to wiele mu nie pomoże...

Przypomnijmy sobie bekę z KYO:

Tu na szybko porownanie, jesli ktos nie chce sciagac pliku (u gory ustawienia Kyo, na dole moje - czyli domyslnie tryb kinowy, za kilka dni bede staral sie go jeszcze wycisnac, chyba ze ktos sypnie gotowymi ustawieniami..podziekowal z gory):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Sam gram na Żywym, delikatnie mam tylko kontrast podbity, ale ten screen u góry wygląda tragicznie - oczy wypala nawet na monitorze. Ja bym tak grać nie mógł, DUUUUŻO lepsze wrażenie robi screen poniżej, jest bardziej naturalny.
Aparat dodaje błysku i rozjaśnia o to cała historia.
W rzeczywistości na tym szocie na dole gówno widać.
Klosz tak lubi to niech gra w jakość yt ja mu nie bronie.
Jaskiniowcy typu tytacz, master, mrocz, extrakt, klosz niech ze mną o grafie lepiej nie dyskutują a wówczas nie będze mozolnych długich beznadziejnych dyskusji i gówniarzowatych wyzwisk w moim kierunku ;)


Jakby nie było to już 4 osoby z forum grają na żywym tak wiec coś w tym jest klosz :naughty:
Kino dla kinomanów tyle tematu.

« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2015, 21:27:39 pm wysłana przez Kyokushinman »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9633 dnia: Listopada 02, 2015, 21:29:15 pm »
Powiedz mi gdzie zobaczyles ten blysk flesza?  :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9634 dnia: Listopada 02, 2015, 21:36:38 pm »
Powiedz mi gdzie zobaczyles ten blysk flesza?  :angel:
A kto mówiło fleszu, sam aparat w sobie to robi ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9635 dnia: Listopada 02, 2015, 21:37:37 pm »
 :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9636 dnia: Listopada 02, 2015, 21:39:45 pm »
:lol:
Bo się posikasz zaraz ;)



To np. zdjęcie było robione normalnie bez błysku i jest rozjaśnione.
W rzeczywistości jest ciemniejsze o jakieś 25% chociaż pewnie więcej ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9637 dnia: Listopada 02, 2015, 21:40:20 pm »
Powiedz mi gdzie zobaczyles ten blysk flesza?  :angel:
A kto mówiło fleszu, sam aparat w sobie to robi ;)
Kyo, ogarnij się, bo zostanie Ci w życiu tylko związek z Ukanio i trollowanie GO.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9638 dnia: Listopada 02, 2015, 21:42:21 pm »
:lol:
Bo się posikasz zaraz ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To np. zdjęcie było robione normalnie bez błysku i jest rozjaśnione.
W rzeczywistości jest ciemniejsze o jakieś 25% chociaż pewnie więcej ;)


No własnie, fotka zrobiona bez błysku, a jednak świeci się jakby to ktoś halogenem oświetlił. Bravazja w pełnej krasie :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9639 dnia: Listopada 02, 2015, 21:42:30 pm »
Obszczalem sie juz :D

Wlaczylem se na chwile zywy w wiedzminie. Jak mozna grac jak to sie jeszcze podkreci? :lol: