Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2080583 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9760 dnia: Listopada 10, 2015, 11:41:18 am »
to może inaczej. wymień mi 10, nie 100, strzelanek tpp na poziomie girsów.

The Last of Us
Uncharted 1-3
Max Payne 1-3
Dead Space 1-3

Wszystko lepsze/głębsze/oferujące coś ponad bezmyślne bang! bang! bang! w najbardziej gównianej z możliwych otoczce.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9761 dnia: Listopada 10, 2015, 11:46:15 am »
iras, to są 4 serie, nawet nie bardzo "strzelanki tpp", których jak girsy są podobno setki, a i ich wyższość jest dyskusyjna, maxa payne'a szczególnie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9762 dnia: Listopada 10, 2015, 11:54:32 am »
Mroczuś i Klosz widzę, że dalej na poziomie swojej mega formy :lol:.

Gimbaza to jak już prędzej w avatarze a nie gra dla nich :troll:

Moja siostra gra lepiej od mnie w Girsy a ma 26 lat i dla niej to zdecydowanie najlepsza seria.
Młodociani to jak już grają, ale w coś na Piecu np. Need for Speed

Dla mnie porównując już samo strzelanie to zdecydowanie seria Girsy > Uncharted

Także tej serii klapy możecie zazdrościć :naughty:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9763 dnia: Listopada 10, 2015, 12:01:11 pm »
iras, to są 4 serie, nawet nie bardzo "strzelanki tpp", których jak girsy są podobno setki, a i ich wyższość jest dyskusyjna, maxa payne'a szczególnie.

Weź idź...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9764 dnia: Listopada 10, 2015, 12:04:33 pm »
W RDR też masz schemat podjedz koniem, zabij wszystkich i tak do końca gry a niektórzy 10/10 dają xd
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9765 dnia: Listopada 10, 2015, 12:05:13 pm »
to może inaczej. wymień mi 10, nie 100, strzelanek tpp na poziomie girsów.

A żeś se wymyślił. Czemu akurat 10? To jakiś standard czy co?

I czy mają być tylko z okolic czasów Gearsów czy mogą być starsze?

Zdajesz sobie sprawę, że gatunek TPS to dosyć szerokie pojęcie?? Co przez ten gatunek rozumiesz, bo dla mnie TPS'em jest nawet Grand Theft Auto :lol:


Uncharted (trylogia)
Spec Ops The Line
Max Payne (trylogia)
The Last Of Us
Mass Effect (2, 3 to bardziej TPS'y niż RPG)
Red Faction Armageddon (guerilla też by się załapała)
Ghost Recon Future Soldier
The Order
Transformersy (2 części) od High Moon Studio
Dead Space

Zignorowałem sequele, a powinny być liczone każda osobno.
Zignorowałem fakt, że Grand Theft Auto V i Read Dead Redemption to też jest TPS.
Zignorowałem starsze produkty typu Syphon Filter, MDK 1 i MDK 2 które są kultowe
Zignorowałem skradanki, które też zaliczają się do TPS'ów jak Metal Gear Solid 4 i 5 oraz Splinter Cell czy Hitmana

I nie pisz, że to nie są TPS'y. Oficjalne każda jest strzelanką TPS, mało tego jak wymieniłem powyżej zignorowałem wiele gier typu TPS, żeby dać szansę gearsom.
Mass Effect praktycznie powiela mechanikę Gearsów w strzelaniu, a RPG'a tam za dużo nie ma po za interaktywnymi Cutscenami ;) każda z tych gier łapie się w gatunku TPS.

No chyba, że chcesz się bawić w wymienianie "Gier TPS z wielkimi mięśniakami i klimacie postapo" ale to wtedy nie ma najmniejszego sensu.

Gearsy to dobra gra to jest fakt, ale nikt mi nie powie, że jest przełomowa/wyjątkowa.


Moja siostra gra lepiej od mnie w Girsy a ma 26 lat i dla niej to zdecydowanie najlepsza seria.

A moja kuzynka ma 7 lat i gra w Gearsy najlepiej. I co teraz ślepy Xbocie? :troll:
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2015, 12:08:21 pm wysłana przez Mrocz »

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9766 dnia: Listopada 10, 2015, 12:06:37 pm »
Kyo przedstawia coraz szersza swoja rodzine. Szkoda tylko ze siostre katujesz swoimi ustawieniami TV, szkoda by bylo dziewczyny. Juz jeden slepy jest wsrod nas. :troll:

I skoncz wreszcie promowac te swoje ustawienia, gdyz robisz czarny PR firmie SONY, aa ale przeciez Ty zielony.  :angel:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9767 dnia: Listopada 10, 2015, 12:07:15 pm »
iras, to są 4 serie, nawet nie bardzo "strzelanki tpp", których jak girsy są podobno setki, a i ich wyższość jest dyskusyjna, maxa payne'a szczególnie.

Weź idź...
Muszę się zgodzić. Wyższość Maxa nad takimi gearsami jest dla mnie bezdyskusyjna. Innowacyjny bullet-time a fabuły to nawet nie ma co porównywać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9768 dnia: Listopada 10, 2015, 12:08:59 pm »
iras, to są 4 serie, nawet nie bardzo "strzelanki tpp", których jak girsy są podobno setki, a i ich wyższość jest dyskusyjna, maxa payne'a szczególnie.

Weź idź...
Muszę się zgodzić. Wyższość Maxa nad takimi gearsami jest dla mnie bezdyskusyjna. Innowacyjny bullet-time a fabuły to nawet nie ma co porównywać.

a multi jakie miodne.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9769 dnia: Listopada 10, 2015, 12:11:11 pm »
a multi jakie miodne.

No zwłaszcza to zabugowane gówno w Gears Of War 2 :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9770 dnia: Listopada 10, 2015, 12:12:39 pm »
śmiesz oczerniać maxa payne'a? uważaj sobie.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9771 dnia: Listopada 10, 2015, 12:12:55 pm »
Kyo przedstawia coraz szersza swoja rodzine. Szkoda tylko ze siostre katujesz swoimi ustawieniami TV, szkoda by bylo dziewczyny. Juz jeden slepy jest wsrod nas. :troll:

I skoncz wreszcie promowac te swoje ustawienia, gdyz robisz czarny PR firmie SONY, aa ale przeciez Ty zielony.  :angel:

He, he, dobre, plus. Złośliwie, ale na poziomie. Najzabawniejsze jest to, że on je promuje, a co wejde na forumek, to i tak to tu, to tam, pojawiają się zgrzyty o .... zdjęcie tekstury robione telefonem.  :>

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9772 dnia: Listopada 10, 2015, 12:14:04 pm »
śmiesz oczerniać maxa payne'a? uważaj sobie.

Odnosząc się do twojego stanowiska w dyskusji myślałem, że to był tekst z ironią ;) Niestety w słowie pisanym ciężko ją wyczuć :P

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9773 dnia: Listopada 10, 2015, 12:15:58 pm »
Kyo przedstawia coraz szersza swoja rodzine. Szkoda tylko ze siostre katujesz swoimi ustawieniami TV, szkoda by bylo dziewczyny. Juz jeden slepy jest wsrod nas. :troll:

I skoncz wreszcie promowac te swoje ustawienia, gdyz robisz czarny PR firmie SONY, aa ale przeciez Ty zielony.  :angel:
Tak gra i woli taki obraz, na którym ja gram także jest już trochę osób, którym słońce czy światło nie jest obce ;).

iras, to są 4 serie, nawet nie bardzo "strzelanki tpp", których jak girsy są podobno setki, a i ich wyższość jest dyskusyjna, maxa payne'a szczególnie.

Weź idź...
Muszę się zgodzić. Wyższość Maxa nad takimi gearsami jest dla mnie bezdyskusyjna. Innowacyjny bullet-time a fabuły to nawet nie ma co porównywać.
Taa i zero swobody a wręcz katorga przy zmianie osłon :lol:.
Bullet time to już był lepszy w jedynce Max Payne bo przynajmniej sprawiał radość.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2015, 12:19:10 pm wysłana przez Kyokushinman »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9774 dnia: Listopada 10, 2015, 12:17:19 pm »
śmiesz oczerniać maxa payne'a? uważaj sobie.

Odnosząc się do twojego stanowiska w dyskusji myślałem, że to był tekst z ironią ;) Niestety w słowie pisanym ciężko ją wyczuć :P

no z tym porównaniem do mass effect czy army of two też myślałem, że sobie jaja robisz. no ale tak jak piszesz, ciężko wyczuć ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9775 dnia: Listopada 10, 2015, 12:17:26 pm »
śmiesz oczerniać maxa payne'a? uważaj sobie.
No tak, ale teraz mowimy o gameplayu czy o multi, bo juz sie zgubilem...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9776 dnia: Listopada 10, 2015, 12:18:30 pm »
zapomniałem, że multi się ogląda, a w singla gra. mój błąd.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9777 dnia: Listopada 10, 2015, 12:20:36 pm »
no z tym porównaniem do mass effect czy army of two też myślałem, że sobie jaja robisz. no ale tak jak piszesz, ciężko wyczuć ;)

Nie robie sobie jaj. I naprawdę nie rozumiem co w tym śmiesznego, te gry naprawdę są zbliżone do Gearsów.

zapomniałem, że multi się ogląda, a w singla gra. mój błąd.

No ale po co te złośliwości. Zamiast nimi rzucać pokaż mi argument, żeby Gearsy były wyjątkowe. Bo na razie mam wrażenie, że nie masz czym poprzeć swojego zdania.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9778 dnia: Listopada 10, 2015, 12:21:06 pm »
Panie, prosze Cie...
Tak Gearsy maja multi i to jest plus i przewaga nad Paynem. Ale sam gameplay sie nie rozni w multi i singlu Gearsow prawda? I gameplay w Paynie jest imo lepszy. Do tego dochodzi fabuła ktorej ta z girsow moze podskoczyc. I nie uwazam, ze samo multi stawia ten tytuł wyżej nad maxem.


Tyle w temacie ode mnie, nie bede sie przepychal czy lepsze girski czy max.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9779 dnia: Listopada 10, 2015, 12:22:23 pm »
Pierwsze Gearsy dzisiaj nie byłyby tym, czym były kiedyś. jednak w owych czasach to takie 9-10/10, zdecydowanie i grafika, która kruszyła system. Nie było wówczas goracej dyskusji czy może tamto lepsze, a może jednak Asasyn na master race > Di Orda.

Grało się świetnie, wyglądało to bajecznie.

Pierwszy Maks Pejn, to obok Disciples II, Diabła Drugiego oraz WarCraft III najlepsze w co grałem na PC. Także 10/10.

Nie widze powodów by się spierać. Tuzy gatunku.

http://www.gamerankings.com/pc/913964-max-payne/index.html

http://www.gamerankings.com/xbox360/928234-gears-of-war/index.html

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9780 dnia: Listopada 10, 2015, 12:22:44 pm »
Kyo przedstawia coraz szersza swoja rodzine. Szkoda tylko ze siostre katujesz swoimi ustawieniami TV, szkoda by bylo dziewczyny. Juz jeden slepy jest wsrod nas. :troll:

I skoncz wreszcie promowac te swoje ustawienia, gdyz robisz czarny PR firmie SONY, aa ale przeciez Ty zielony.  :angel:

He, he, dobre, plus. Złośliwie, ale na poziomie. Najzabawniejsze jest to, że on je promuje, a co wejde na forumek, to i tak to tu, to tam, pojawiają się zgrzyty o .... zdjęcie tekstury robione telefonem.  :>

Nie mozemy sie doczekac na jego zdjecie, ale jest to pewien szkopul. Gdyz wpierw gwarantuje ze nam je da, a po chwili okazuje sie ze nie ma aparatu. Tu rozumiem zamilowanie do sprawdzonej starej technologii Nokii. Do tego jeszcze nie potrafi ocenic czy na zdjeciu byl bylsk flesza czy nie.

Tu podpowiedz: Moj bezlusterkowiec sluzy glownie do robienia zdjec bez flesha, wiec go nie uzywam. Jednak Kyo go widzi jakims cudem.

@ Kyo

Slonce mi nie obce, zapewniam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2015, 12:25:17 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9781 dnia: Listopada 10, 2015, 12:25:11 pm »
Pewnie chodzisz w gogglach to nie obce :troll:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9782 dnia: Listopada 10, 2015, 12:25:44 pm »
Pewnie chodzisz w gogglach to nie obce :troll:
Majac duze drzwi do ogrodu w salonie, raczej nie. :troll:
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9783 dnia: Listopada 10, 2015, 12:28:05 pm »
@mrocz
betonu głową nie rozbiję i nie mam zamiaru.
piszę, że stwierdzenie "girsy to strzelanina jakich setki" jest nadużyciem, a w odpowiedzi dostaję army of two, maxa payne'a (nieprawdą jest, że oni wymyślili bullet time), przygodówkę, erpega i stwierdzenie, że multi nie jest gameplay'em.

dla mnie to za dużo, wysiadam.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9784 dnia: Listopada 10, 2015, 12:29:08 pm »
Klapow znow girski bola? :lol: Maja swoje Anczartedy i inne, ale i tak beda kasac. Kompleksy jakies? :roll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9785 dnia: Listopada 10, 2015, 12:33:12 pm »
maxa payne'a (nieprawdą jest, że oni wymyślili bullet time)
Tak naprawde najwieksza innowacja w girsach to tez nie ich pomysl.
i stwierdzenie, że multi nie jest gameplay'em.
A to to juz naprawde nie wiem skad wziales. Sam napisalem, ze gameplay w multi i singlu jest taki sam.

Klapow znow girski bola? :lol: Maja swoje Anczartedy i inne, ale i tak beda kasac. Kompleksy jakies? :roll:
Ja sie tutaj tylko przeciwstawiam stwierdzeniu, ze Girsy sa lepsze od Maksia, do reszty sie nie odnosze, bo uwazam Girsy 1 i 2 za bardzo fajne gierki ale posiadajace swoje wady przez ktore nie mialem ochoty podchodzic do 3 :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2015, 12:35:32 pm wysłana przez windomearl »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9786 dnia: Listopada 10, 2015, 12:34:39 pm »
Klapow znow girski bola? :lol: Maja swoje Anczartedy i inne, ale i tak beda kasac. Kompleksy jakies? :roll:

Widocznie ich też te zagadki nudzą w Uncharted i dlatego skaczą po mega strzelance tpp jaką są Girsy :troll:.

Pewnie chodzisz w gogglach to nie obce :troll:
Majac duze drzwi do ogrodu w salonie, raczej nie. :troll:
Niektórzy to nawet śpią z gogglami czy na imprezy chodzą także wiesz wszystko możliwe :troll:

A nawet w avatarach można takich osobników zobaczyć :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9787 dnia: Listopada 10, 2015, 12:35:43 pm »
rozgraniczyłeś gameplay i multi, gdzie tak naptawdę pierwsze jest integralną częścią drugiego.

no ale luuz. girsy gówno, nic nadzwyczjnego, średnis kupiona.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9788 dnia: Listopada 10, 2015, 12:37:56 pm »
Kyo przedstawia coraz szersza swoja rodzine. Szkoda tylko ze siostre katujesz swoimi ustawieniami TV, szkoda by bylo dziewczyny. Juz jeden slepy jest wsrod nas. :troll:

I skoncz wreszcie promowac te swoje ustawienia, gdyz robisz czarny PR firmie SONY, aa ale przeciez Ty zielony.  :angel:

He, he, dobre, plus. Złośliwie, ale na poziomie. Najzabawniejsze jest to, że on je promuje, a co wejde na forumek, to i tak to tu, to tam, pojawiają się zgrzyty o .... zdjęcie tekstury robione telefonem.  :>

Nie mozemy sie doczekac na jego zdjecie, ale jest to pewien szkopul. Gdyz wpierw gwarantuje ze nam je da, a po chwili okazuje sie ze nie ma aparatu. Tu rozumiem zamilowanie do sprawdzonej starej technologii Nokii. Do tego jeszcze nie potrafi ocenic czy na zdjeciu byl bylsk flesza czy nie.

Tu podpowiedz: Moj bezlusterkowiec sluzy glownie do robienia zdjec bez flesha, wiec go nie uzywam. Jednak Kyo go widzi jakims cudem.

@ Kyo

Slonce mi nie obce, zapewniam.

Ale chłopaki....grupa dorosłych, inteligentnych przecież facetów. Ja rozumiem, że ktoś może krzywo patrzyć, że inny użytkownik 400zł wyda na diamenciki w darmowej grze, za to można przecież Destiny i Wiedźmina kupić. Rozumie, że dana osoba jest za PO, druga za PiS i prowadzą jałowe dyskusje, rozumiem nawet, że Juras uniósł się honorem i na jakiś czas GO opuścił, ale ten motyw Bravii powtarzany jest do znudzenia. Opcji zdjęć nawet nie chce mi się komentować, już wolałbym z Leszke popisać o PES, albo wrzucić jakiś x tekst, by rozjuszyć Irasa. Tez nie jestem za "nie karm trolla", ignorancja nie jest w dobrym tonie, ale przecież kyo głupi nie jest i chyba zdaje sobie sprawę, że prędzej przekonam Mrocza, że Szift > DC, niż on nas, że ta kalibracja i tekstury.....aaaa, szkoda słów.

Łapcie.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9789 dnia: Listopada 10, 2015, 12:40:58 pm »
rozgraniczyłeś gameplay i multi, gdzie tak naptawdę pierwsze jest integralną częścią drugiego.

no ale luuz. girsy gówno, nic nadzwyczjnego, średnis kupiona.
Ale sam gameplay sie nie rozni w multi i singlu Gearsow prawda?
bo uwazam Girsy 1 i 2 za bardzo fajne gierk

Panie, prosze Cie... Niczego nie rozgraniczylem, nie zrozumielismy sie po prostu. Ja nie uwazam, ze Girsy to gowno, wiec mi tego nie zarzucaj.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9790 dnia: Listopada 10, 2015, 12:44:33 pm »
W RDR też masz schemat podjedz koniem, zabij wszystkich i tak do końca gry a niektórzy 10/10 dają xd
Dobrze, że w Call of Duty można gotować.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9791 dnia: Listopada 10, 2015, 12:45:05 pm »
@mrocz
betonu głową nie rozbiję i nie mam zamiaru.
piszę, że stwierdzenie "girsy to strzelanina jakich setki" jest nadużyciem, a w odpowiedzi dostaję army of two, maxa payne'a (nieprawdą jest, że oni wymyślili bullet time), przygodówkę, erpega i stwierdzenie, że multi nie jest gameplay'em.

dla mnie to za dużo, wysiadam.

Kto napisał, że multi to nie gameplay? To po pierwsze.
Po drugie oficjalnie każda z tych gier to TPS. Jesli dla Ciebie gameplay w Mass Effect nie jest podobny do Gears Of War to wtedy to nie ja jestem betonem.

Dalej nie usłyszałem argumentu co sprawia, że Girsy są wyjątkowe. Potrafisz tylko napisać, że jesteśmy betonem i nawet nie potrafisz udowodnić swoich rewelacji o "wyjątkowości Gearsów". Naprawdę spodziewałem się więcej po tobie.

Pomijam, że od kilku stron tłukę, że Gearsom nie odmawiam jakości, że to dobra gra, a niektórzy dalej walczą jakby kurde wszyscy je**li tę grę :lol:

Tak i dla xbotów mogę śmiało napisać. Uncharted TEŻ nie jest jakoś wyjątkowe ;) Jest po prostu świetne. No ale GEARSY muszą być wyjątkowe! tylko nie wiadomo pod jakim kątem ;)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9792 dnia: Listopada 10, 2015, 12:58:05 pm »
W RDR też masz schemat podjedz koniem, zabij wszystkich i tak do końca gry a niektórzy 10/10 dają xd
Dobrze, że w Call of Duty można gotować.
Ale multi za to dobre, przynajmniej do MW2.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 997
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9793 dnia: Listopada 10, 2015, 12:59:12 pm »
Wyjątkowe, świetne, beton.

Wiadomo, że część gier nie jest w stanie przetrwać próby czasu. Coś co kiedyś było zajebiste, dzisiaj mocno obrywa powtarzalnym gameplayem.

Gears of War swego czasu był zajebisty, w pełni next genowa oprawa i pełny produkt z multi i coopem. Zgodzę się, że dzisiaj jedynka jest mniej grywalna, biegamy od areny do areny. Ale tak jest z większością gier. Pierwszy uncharted to dzisiaj mocny średniak, pierwszy max Payne wyróżniał się tylko bullet time, a, że matrix był na topie, to się sprzedał itd. Itp. Większość z nas pewnie srała po gaciach ze szczęścia grając w gearsy. Coop ze znajomym na najwyższym, to moje najlepsze coopowe doznania  ever.


Aha,  Amy of two :lol: :lol: :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9794 dnia: Listopada 10, 2015, 13:02:04 pm »
faktem jest, że girsy jak wyszły, to były wyjątkowe.
i dalej bronię opini, że to nie jest, nawet teraz, strzelanka jakich setki.

btw. jeżeli dla ciebie gameplay w rpg jest podobny do girsów, to współczuję doświadczeń z mass effect. dla mnie było to coś zupełnie różnego. jedno i drugie ekstra, ale na pewno nie to samo/podobne.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9795 dnia: Listopada 10, 2015, 13:03:16 pm »
Moldar kupiłeś nową konsole aby grać w stare gry i jeszcze sie upierasz, ze to miało sens. nie powinieneś sie chyba wypowiadać w temacie. Chodz lepiej pogramy w pesa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9796 dnia: Listopada 10, 2015, 13:07:54 pm »
pierwszy max Payne wyróżniał się tylko bullet time
Ja bym dodał jeszcze bardzo fajną i mroczną fabułę oraz ciekawe jej przedstawienie.

faktem jest, że girsy jak wyszły, to były wyjątkowe.
Bardzo dobre, u mnie slowo wyjatkowe jest jednak dla innych tytułów zarezerwowane ;)


btw. jeżeli dla ciebie gameplay w rpg jest podobny do girsów, to współczuję doświadczeń z mass effect. dla mnie było to coś zupełnie różnego
A tutaj sie zgadzam w 100%. Gameplay w ME to cos zupelnie innego.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9797 dnia: Listopada 10, 2015, 13:11:07 pm »
No ale GEARSY muszą być wyjątkowe! tylko nie wiadomo pod jakim kątem ;)
Pod takim, że to najlepsze co ma na Xach MS :naughty:


@ Sylvan
Ja to wiem, że nikogo z tej większości nigdy nie przekonam.
Kto siedzi cały czas w jaskini i wychodzi na zewnątrz to tylko i wyłącznie choroby się może oczu nabawić albo bólu głowy.
Robię to tylko dla tych osób co są pośrodku lub mają nawet włączony żywy oraz także dla kogoś co nigdy nie ustawiał tv i chce najlepszy obraz mieć w grach.
Więc albo mu to będzie odpowiadać albo i nie.

Jeśli ktoś rozmawia o grafie i gra na trybie gra czy kino gdzie aby widzieć teksturę to można pomarzyć to pojęcia nie ma żadnego o jej jakości np. U2 PS3.
Niech lepiej na ten temat ze mną nie dyskutuje czy też do tego wyśmiewa np. wizualia w Metala 5 gdzie widział tam może z 10% grafy :lol:

A Wulfen Panasonic daje rade bo sprawdzałem :).
Już wiem jakiej marki tv kupie do gier jak zabraknie Sony.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9798 dnia: Listopada 10, 2015, 13:14:09 pm »

Pod takim, że to najlepsze co ma na Xach MS :naughty:

No to kiepska rekomendacja do kupna konsoli.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #9799 dnia: Listopada 10, 2015, 13:17:01 pm »
Niech lepiej na ten temat ze mną nie dyskutuje czy też do tego wyśmiewa np. wizualia w Metala 5 gdzie widział tam może z 10% grafy 
Ale kartony przynajmniej widac.