Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2072556 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3120 dnia: Czerwca 25, 2013, 17:42:36 pm »
Pasja i fanboizm pozwoliła mi się dostać do firmy która kocham i mam nadzieje, ze dostane kontrakt na stale. I przez to musicie się tak mscic i wymyślać? To smuci, bo to forum jest najlepsze i najciekawsze na jakim pisałem i pisze jeśli mowa o polskich forach

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3121 dnia: Czerwca 25, 2013, 17:55:51 pm »
Jak to jest myć podłogi w firmie robiącym pecety dla frajerów?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3122 dnia: Czerwca 25, 2013, 18:03:24 pm »
Jak to jest myć podłogi w firmie robiącym pecety dla frajerów?

Żeby podłogi mył chociaż. Alienware nie ma oddziału w Liverpoolu.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3123 dnia: Czerwca 25, 2013, 18:29:11 pm »
Oczywiście, ze nie. Myślisz ze dlaczego od jakiegoś czasu jestem bez netu i pisze z telefonu?

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3124 dnia: Czerwca 25, 2013, 19:31:24 pm »
Nie płaciłeś rachunków i wylączyli?

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3125 dnia: Czerwca 25, 2013, 19:39:53 pm »
W uk niedopomyslenia. I wyjaśnię wieczorem jeszcze jedno, bo w Irlandii nie jestem i nie będę, aby beceta uprzedzić :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

WastedGuy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-03-2013
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 4
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3126 dnia: Czerwca 25, 2013, 19:52:09 pm »
 :-?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3127 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:04:23 pm »
Siedzisz w tajnej bazie obcych, gdzie pracują nad nowymi technologiami i każdy komputer jest odłączony od internetu, żeby zminimalizować ryzyko wycieku. Super opcja tylko jest jedna poważna luka w całym tym systemie, a mianowicie jedno z ogniw w tym łańcuchu jest połamane i pordzewiałe.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3128 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:10:52 pm »
Prawie :wink: Bracknell jest siedziba razem z Dell, nowy oddział różniący się funkcjami od głównego w Dublinie. Jest mniejszy też. Rynek gier w ul jest największy w Europie i zamierzamy powalczyć i niego. Konsole to dużo większy procent growego rynku tutaj w porównaniu z PC. Jest o co walczyc

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

svonston

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3129 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:12:41 pm »
 :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3130 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:15:13 pm »
Raikoh
,

ale

nikt

ci

nie

wierzy
,

kumasz

czaczę

?

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3131 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:25:05 pm »
To trudno. Z czasem się przekonacie. Zatem zakończmy i zacznijmy wojnę konsol. EOT.
Chciałbym tylko aby dział PC powędrował  obok tych konsolowych. Kazda platforma do gier służy naszemu hobby. Nie wiem dlaczego na sile się odcinacie od tego.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3132 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:27:21 pm »
Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego. Działu PC nie będzie obok konsolowego.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3133 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:31:41 pm »
Chciałbym tylko aby dział PC powędrował  obok tych konsolowych. Kazda platforma do gier służy naszemu hobby. Nie wiem dlaczego na sile się odcinacie od tego.

Bo PC to gówno i nikt o zdrowych zmysłach nie używa sprzętu biurowego do grania. Od tego są konsole. :roll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3134 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:35:28 pm »
Chciałbym tylko aby dział PC powędrował  obok tych konsolowych. Kazda platforma do gier służy naszemu hobby. Nie wiem dlaczego na sile się odcinacie od tego.

Bo PC to gówno i nikt o zdrowych zmysłach nie używa sprzętu biurowego do grania. Od tego są konsole. :roll:

Ja używam :cry:

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3135 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:40:19 pm »
Błogosławieni ci którzy nie widzieli, a uwierzyli. Ich spotka nagroda od raikosza.
Na innych forach konsolowych dział PC jest razem z ko solowymi, nie wiem czemu macie takie uprzedzenia.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3136 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:42:33 pm »
Błogosławieni ci którzy nie widzieli, a uwierzyli. Ich spotka nagroda od raikosza.
Na innych forach konsolowych dział PC jest razem z ko solowymi, nie wiem czemu macie takie uprzedzenia.
Nie przywłaszczaj sobie słów ,niegodziwcze

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3137 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:45:27 pm »
To spier**laj na inne fora. EOT.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3138 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:47:38 pm »
Mi się wydaje, ze boicie się PC i bronicie się tym, ze dział schowaliscie w miejsce na forum które jest zadupiem, a macie tu sporo ludzi dla których PC jest podstawowa platforma do grania

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3139 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:50:14 pm »
Nie. Mayer, bo tu mi się podoba najbardziej. Skoro nie chcecie przenieść działu to ok

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3140 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:52:13 pm »
Chciałbym tylko aby dział PC powędrował  obok tych konsolowych. Kazda platforma do gier służy naszemu hobby. Nie wiem dlaczego na sile się odcinacie od tego.

Bo PC to gówno i nikt o zdrowych zmysłach nie używa sprzętu biurowego do grania. Od tego są konsole. :roll:

Ja używam :cry:

No przecie napisałem "nikt o zdrowych zmysłach". :troll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3141 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:53:48 pm »
Jestem głównym przedstawicielem ludzi grających na PC. Mam tylko tę platformę do grania i żadną inną.


Będąc zdrowym na ciele i umyśle oświadczam, że dział PC powinien zostać na swoim miejscu.


tytacz
Posiadacz 95% akcji PC na tym forum.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3142 dnia: Czerwca 25, 2013, 20:57:13 pm »
Alien, ile masz lat?:D
Fryty tyty dotknij pyty

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3143 dnia: Czerwca 25, 2013, 21:05:53 pm »
Jestem głównym przedstawicielem ludzi grających na PC. Mam tylko tę platformę do grania i żadną inną.


Będąc zdrowym na ciele i umyśle oświadczam, że dział PC powinien zostać na swoim miejscu.


tytacz
Posiadacz 95% akcji PC na tym forum.

Przecież miałem Cię na liście znajomych PSN. Coś mi tu kręcisz!!! Tłumacz się teraz z tego przed bracią PC'tową, że zdradziłeś blachę na rzecz konsol.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3144 dnia: Czerwca 25, 2013, 21:17:22 pm »
Tytacz to konsolowiec. Dawno wydalony z armii PC :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2013, 21:20:42 pm wysłana przez RaiAlien »

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3145 dnia: Czerwca 25, 2013, 21:22:33 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3146 dnia: Czerwca 25, 2013, 21:27:19 pm »
Biedny tytacz, nigdzie go nie chcą  :(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3147 dnia: Czerwca 25, 2013, 21:33:21 pm »
Rajkosz, niestety znowu kłamstwo. Grałem na PC w Wolfa3D jak jeszcze na dywan po drabinie wchodziłeś.

Takie są niezaprzeczalne fakty i twoje nędzne kłamstwa zostały po raz kolejny obalone. Do ekipy PC nie może należeć ktoś kto od dwóch lat nie może kupić maszyny do grania.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3148 dnia: Czerwca 25, 2013, 22:48:17 pm »
Rajkosz, mieszkasz w Liverpoolu? Piwko w lipcu? 8)

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3149 dnia: Czerwca 25, 2013, 23:39:32 pm »
 Teraz jestem w Bracknell i jeśli dostane kontrakt to do live nie wrócę

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3150 dnia: Czerwca 26, 2013, 00:09:15 am »
Jestem głównym przedstawicielem ludzi grających na PC. Mam tylko tę platformę do grania i żadną inną.


Będąc zdrowym na ciele i umyśle oświadczam, że dział PC powinien zostać na swoim miejscu.


tytacz
Posiadacz 95% akcji PC na tym forum.

Tez od miesiecy gram jeno na PC. Ale blacharzem nie jestem, kur**!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2013, 00:11:51 am wysłana przez kun »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3151 dnia: Czerwca 26, 2013, 08:03:23 am »
Qwa ile tu blacharzy  :o
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2013, 08:29:19 am wysłana przez Magiq »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3152 dnia: Czerwca 26, 2013, 09:45:34 am »
Proszę nie zbaczać z tematu i dalej rzucac w siebie gównem. PS4 vs Xbox One, a nie PC, który tak naprawdę nikogo.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3153 dnia: Czerwca 26, 2013, 11:57:18 am »
Oby tylko odcisków nie robił jak DS3, bo ostatnio grając w GOW:W na tytanie na małym palcu lewej dłoni takowy się pojawił. Dla moich dłoni jak szufla zdecydowanie lepiej sprawuje się pad od X360.
No nie dziwne jak 5h napierdalasz ten sam przycisk.
Pewnie z ka-ra-ta.

Chciałbym tylko aby dział PC powędrował  obok tych konsolowych. Kazda platforma do gier służy naszemu hobby. Nie wiem dlaczego na sile się odcinacie od tego.
Bo PC to gówno i nikt o zdrowych zmysłach nie używa sprzętu biurowego do grania. Od tego są konsole. :roll:
Ja używam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2013, 12:04:15 pm wysłana przez aphelion »
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Chewbacca

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-07-2012
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: -16
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3154 dnia: Czerwca 26, 2013, 12:19:17 pm »
Co tam słychać w obozie sony? Wygląda na to, że na premierę będziecie mogli się pobawić menu co najwyżej.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3155 dnia: Czerwca 26, 2013, 12:26:28 pm »
Trawa rośnie w 60fps, a u ciebie?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3157 dnia: Czerwca 26, 2013, 17:26:27 pm »
nVidia jest naszym głównym partnerem i z tego się cieszymy.

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3158 dnia: Czerwca 26, 2013, 17:58:48 pm »


Oni też się cieszyli.

RaiAlien

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2008
  • Wiadomości: 1 202
  • Reputacja: -18
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #3159 dnia: Czerwca 26, 2013, 20:27:09 pm »
No, czekamy z zaciekawieniem na grę z taka grafika. Znając cage'a to prawie mu się uda wypuścić taka grę za 2 lata gdzie my na PC będziemy mieli juz ładniejsze gry :)

''When you look at what we're introducing now this what we see the future looking like, not 5 years from now, 50 years from now, 100 years from now.'' - Raikoh from Alienware UK