Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 2072800 razy)

0 użytkowników i 30 Gości przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7680 dnia: Maja 17, 2015, 19:38:03 pm »
Pograłem sobie nieco w GTA V na moim master race na maksymalnych ustawieniach. Różnica nie jest aż tak wyraźna jak przy przeskoku PS Trzy -> PS4. No, gdy wszytko stoi w miejscu, bowiem to ultrapłynne 60ks robi niesamowite wrażenie - podobnie jak w przypadku Unity - wysokie detale, czy maksymalne, 1080 (wiem, na konsoli jest nieco niższa, ale i tak mimo to jest jedną z najlepiej prezentujących się obecnie gier), czy 4k....meh, ale to trzydzieści, a sześćdziesiąt....

Rzecz jasna dalej uważam, iż The Order to najpiękniejsza gra, pomimo trzydziestu klatek, ale by DoA z PSX był lepiej animowany niż MK X.... Co za generejszon, a nawet Tekken na Szaraka działał w 60klatkach.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7681 dnia: Maja 17, 2015, 20:59:22 pm »
Czyli teraz jak pojawi sie gra na NG w FullHD i 60klatkach to plus 1 do oceny :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7682 dnia: Maja 17, 2015, 21:15:24 pm »
Czyli teraz jak pojawi sie gra na NG w FullHD i 60klatkach to plus 1 do oceny :lol:

Za grafikę z pewnością. Świetnym przykładem są Krwiste, czy BF4.

Also pograj w świetne The Bureau gra kapitalna, pomimo 16k/s. fHD i 60k/s strasznie rzutuje na odbiór, a w tym wypadku podnosi też frajdę z rozrywki.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2015, 21:17:51 pm wysłana przez Sylvan Wielki »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7683 dnia: Maja 18, 2015, 01:09:19 am »
http://ihbd.arhn.eu/granie-na-pececie-jest-do-dupy/

Bomby prawdy.
Przypominam, bo zignorowałeś bomby prawdy: wg twoich statystyk na jednego debila blacharskiego przypada minimum trzech debilów konsolowych.

Co ty pier**lisz, rozłożyłeś się na łopatki i z litości nie kopałem leżacego, to uznałeś to za zwycięstwo, że teraz wracasz po jeszcze?  :lol:

reddit.com/r/pcmasterrace

W TYM MOMENCIE POKAZUJESZ MI FORUM KONSOLOWE Z WIĘKSZĄ NIŻ 400 000 OSÓB ILOŚCIĄ FANATYCZNYCH DEBILI - ALBO UZNAJESZ RAZ NA ZAWSZE MOJĄ RACJĘ.

Odliczanie czas start.

W bonusie powyżej:

master race

Też udawaj że nie widzisz  :lol:

« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 01:16:37 am wysłana przez el becetol »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7684 dnia: Maja 18, 2015, 08:16:10 am »
http://ihbd.arhn.eu/granie-na-pececie-jest-do-dupy/

Bomby prawdy.
Przypominam, bo zignorowałeś bomby prawdy: wg twoich statystyk na jednego debila blacharskiego przypada minimum trzech debilów konsolowych.
Co ty pier**lisz, rozłożyłeś się na łopatki i z litości nie kopałem leżacego, to uznałeś to za zwycięstwo, że teraz wracasz po jeszcze?  :lol:

reddit.com/r/pcmasterrace

W TYM MOMENCIE POKAZUJESZ MI FORUM KONSOLOWE Z WIĘKSZĄ NIŻ 400 000 OSÓB ILOŚCIĄ FANATYCZNYCH DEBILI - ALBO UZNAJESZ RAZ NA ZAWSZE MOJĄ RACJĘ.

Odliczanie czas start.

W bonusie powyżej:

master race

Też udawaj że nie widzisz  :lol:

Pięknie pękła żyłka po godzinie pierwszej w niedzielną noc. To ten wzorcowy stoicki spokój zrównoważonego konsolowca mający kontrastować z psychopatycznym, a więc w twoim mniemaniu każdym graczem pc? Winszuję. 8)

Co ty pier**lisz
Ja? Przecież to twoje słowa:
W środowisku konsolowców, jak w każdym innym, znajdzie sie jakiś debil, jeden na 100
Przy bazie sprzedanych ps3 i ps4 to ponad milion oszołomów.

Czepiłeś się jak wesz dupy tego r/pcmasterrace, na który bardzo rzadko wchodzę, bo to jak sam określiłeś nierzadko oszołomy, ale ty budujesz na tej podstawie chorą statystykę, że niemalże wszyscy gracze pc to psychopaci (przypomnę jeszcze raz, że płynnie przeszedłeś od blacharzy z r/pcmasterrace do gracze pc gadając coś od rzeczy o reprezentatywnej grupie). Inne subreddity nie poświęcone ołtarzykom Gabena, a poświęcone grom to łącznie ponad 8 400 000 osób. 400 000 oszołomów na tle 125 000 000 ludzi chociaż raz używających steama, ale jakiś typek na internecie ocenia, że prawie wszyscy to psychopaci, w grupie moich znajomych których znam od dziecka i grają na pc sami degeneraci gotowi szlachtować swoje rodziny i obijać żony. To już lekko nabiera wymiaru personalnego, z czymś takim nigdy się nie zgodzę i racji tutaj nie masz. Ja gram na konsoli i w "indie gówna" na pc, oni przede wszystkim na pc lub przemiennie z konsolą, nikt nikogo nie obija pięściami i statystyka na próbie tej grupy stanowi, że minimum 95% to zrównoważeni, normalni ludzie, a nie psychole gotowi zajechać do Trójmiasta i wbijać nóż w plecy prawilnego konsolowca. Jak na osobę, która gardzi niemedycznym zawodem psychologa masz wspaniałą umiejętność oceniania profilu psychologicznego wszystkich osób, na temat których poczytasz sobie w internecie. Proponuję posprzątać w głowie, bo na razie wykazujesz większą megalomanię, niż reszta wypowiadających się tylko na tym forum osób, gdzie i tak dla większości z nich to upust od codzienności, ale dla ciebie to jak widać BARDZO POWAŻNA SPRAWA. Uwielbiam te podziały :lol:
Żałuję, że dałem się w to wciągnąć, więc ode mnie wszystko, bo poważnie podchodzący do tematu prawilny konsolowy psychopata z bronią gotowy wjechać do mojego domu w imię Dual Shocka. I jeszcze gra oraz zachwyca się Mortal Kombat! Do wspaniałego becetowego źródła fakt.pl news jak znalazł.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 08:56:30 am wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7685 dnia: Maja 18, 2015, 09:37:23 am »
Oj już przestańcie. Na cholere to pierdu pierdu ile statystycznie jest oszołomów blacharzy? :lol:


Swoją drogą wymagania minimalne dla Oculus Rift na PC

Cytuj
    System operacyjny: Windows 7 SP1
    Procesor: Intel i5-4590
    Pamięć: 8 GB RAM
    Grafika: Nvidia GTX 970 / AMD 290
    Wyjście wideo kompatybilne z HDMI 1.3
    2 porty USB 3.0

http://www.gram.pl/news/2015/05/17/oculus-rift-znamy-wymagania-sprzetowe.shtml

Niezły kawał sprzętu trzeba mieć :lol: Inna sprawa, że obawiam się jak to będzie z Morfeuszem na PS4... xD

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7686 dnia: Maja 18, 2015, 10:49:50 am »
Z innej beczki, wczoraj odkryłem spory minus pada od XO. Generalnie to fajnie fajnie, ale ten pad kompletnie się nie nadaje do NHL15. przyciski LB RB są beznadziejne, same triggery LT RT też straszanie niewygodne przy tak dynamicznej grze. Rozmieszczenie gałek analogów również nie pomaga. :-?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7687 dnia: Maja 18, 2015, 11:01:09 am »
Na szczęście nikt w NHL nie gra ;-)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7688 dnia: Maja 18, 2015, 11:14:13 am »
Kert znowu nie podałeś tego co miałeś? Ile razy mam prosić? Takie może tekstu o niczym tylko żeby uciec od odpowiedzi :lol: Przyjmiesz porażkę z pokorą czy znowu za kilka dni wrócisz z prowokacjami udając że nic się nie stało?

Co ty pier**lisz
Ja? Przecież to twoje słowa:
W środowisku konsolowców, jak w każdym innym, znajdzie sie jakiś debil, jeden na 100
Przy bazie sprzedanych ps3 i ps4 to ponad milion oszołomów.

A czemu nie zacytowałeś w całości?

W środowisku konsolowców, jak w każdym innym, znajdzie sie jakiś debil, jeden na 100, jeden na tysiąc

Oraz tego dotyczącego PC:

może nawet jak jeden na 100 czy 1000 użytkowników jest normalny

Zacytować pierwszą część pierwszego zdania i olać resztą która jest częścią równania i na podstawie tego porobić sobie idiotyczne obliczenia żeby tylko opluć graczy konsolowych :lol: I kto ci podpowiedział założenie że w r/pcmasterrace są zarejestrowani WSZYSCY debile grający na blachach? Przecież to tylko ułamek, wiec twoje wyliczenia nie mają sensu. Ale tak jak na forach konsolowych znajdziesz najwyżej kilku debili, tak na największym forum pecetowych jest ich prawie 400 000 to bardzo łatwo można tę statystykę (kilku debili konsolowców vs 400 000 debili pecetowych) proporcjonalnie podnieść do całej populacji i wychodzi prawdziwa skala problemu.

Inne subreddity nie poświęcone ołtarzykom Gabena, a poświęcone grom to łącznie ponad 8 400 000 osób

Sam r/gaming to 7 689 359 a r/games 607 853 - dobre fora, bez nienawiści, jedno trochę bardziej infantylne i memowe, a drugie poświęcone intelektualnej dyskusji - ale to tylko dlatego że przecież siedzą tam sami konsolowcy (tak przynajmniej wyrażają się o nich blacharze, określając użytkowników obu subredditów mianem "filthy peasants"). Zresztą neogaf to też zdaniem masterareców forum konsolowe, od kiedy na gafie słusznie z automatu dają bana za hasło "pc master race". Teraz porównaj sobie poziom dyskusji na gafie czy r/games, a na największym forum pecetowym r/pcmasterrace i wyjdzie ci poziom intelektualny użytkowników obu platform.

Oj już przestańcie. Na cholere to pierdu pierdu ile statystycznie jest oszołomów blacharzy? :lol:

Właśnie też nie wiem czemu niektórzy dyskutują ze statystyką. Fakty się po prostu akceptuje.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7689 dnia: Maja 18, 2015, 11:31:55 am »
Ja już skończyłem, ale skoro tak ciekawie odpisałeś.

Stworzyłem chorą analizę (nadal jednak opartą na prawdziwych liczbach, że 0,32% graczy pc wg statystyk steam i pojebanego subreddita to debile przy 1% debili konsolowych) na podstawie chorej statystyki, bo stworzonej w głowie el becetola, więc mogę robić z nią co mi się podoba. Działam zgodnie z twoją taktyką, więc sam zacznij od źródła swoich 1/100 i 1/1000, a potem pogadamy o wklejaniu jakichś urojonych linków, dobra? :lol:

I kto ci podpowiedział założenie że w r/pcmasterrace są zarejestrowani WSZYSCY debile grający na blachach? Przecież to tylko ułamek
Z drugiej strony kto ci podpowiedział, że na pc gra 1/1000 normalnych ludzi, a na forumkach są WSZYSCY debile grający na konsolach? Jak wyżej, ŹRÓDŁO!

żeby tylko opluć graczy konsolowych
Może spójrz na siebie w lustrze i zobacz, kto zaczął opluwanie.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
może tekstu o niczym
do tego na podstawie ułamków z główki megalomana do pasującej teorii.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 11:33:56 am wysłana przez Kert »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7690 dnia: Maja 18, 2015, 11:37:08 am »
Na szczęście nikt w NHL nie gra ;-)

No może poza kontynentem docelowej publiki gier NHL, gdzie XO cieszy się największą popularnością  :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7691 dnia: Maja 18, 2015, 11:41:25 am »
O co kłótnia kerta z becetem, bo nie kumam  :lol:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7692 dnia: Maja 18, 2015, 11:42:37 am »
O co kłótnia kerta z becetem, bo nie kumam  :lol:

Becet uważa, że każdy grający na PC to morderca, a Kert, że nie wszyscy i więcej morderców gra na konsolach.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7693 dnia: Maja 18, 2015, 11:44:37 am »
Na szczęście nikt w NHL nie gra ;-)

No może poza kontynentem docelowej publiki gier NHL, gdzie XO cieszy się największą popularnością  :P

Huh? Rozumiem, że te statystyki sprzedaży gdzie w Ameryce PS4 bije na głowę Xboxa to wyssane z palca albo eksport? :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7694 dnia: Maja 18, 2015, 12:13:11 pm »
O co kłótnia kerta z becetem, bo nie kumam  :lol:

Becet uważa że więcej agresywnych debili gra na PC i ma na to niepodważalny dowód w postaci r/pcmasterrace gdzie jest zarejestrowane prawie 400 000 debili - Kert uważa że więcej debili gra na konsolach, ale forum z nawet zbliżoną ilością debili znaleźć nie może.

FTFY

Kert nawet jak znajdziesz forum konsolowe na którym będzie aż 40 agresywnych debili (a wątpie że takie znajdziesz, bo pomimo usilnych prób dalej nie potrafisz takiego podać) - to porównując do r/pcmasterrace proporcjonalnie na PC gra jakieś 10000 RAZY więcej debili niż na konsolach.

/temat

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7695 dnia: Maja 18, 2015, 12:17:29 pm »
http://ihbd.arhn.eu/granie-na-pececie-jest-do-dupy/

Bomby prawdy.
Przypominają mi się moje doświadczenia z Max Payne 3:
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=8606.msg814956#msg814956
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=8606.msg814973#msg814973

Ogólnie ok. 2 godziny (!) zanim zacząłem grać. Kupiłem na PC z nostalgii do serii, którą uwielbiam i grałem ją zawsze na komputerze (jakoś mi się tak to uwidziało wtedy).
Komputer był kupiony w okolicach premiery MP3 za 3300zł i nie pociągnął tej gry na maksymalnych. Po tej sytuacji powiedziałem - nigdy więcej.
Podpisuje się pod tym. Kilka razy próbowałem przekonać się do PC. Najpierw kupiłem wypasiony laptop, a ostatnio mój braciszek złożył sobie kompa. Zawsze niekończące się historie z ustawieniami, instalacją, coś nie działa, trzeba zrestartować kompa, usunąć pliki, jakiś folder podmienić, nowe sterowniki do karty, podłączyć sprzęt do TV to już oddzielna bajka, raz robi to automatycznie raz nie, nie zawsze natywna rozdzielczośc się ustawi, część na klawiaturze i na myszce trzeba pracować przy kompie, później przesiadać się na fotel i na pad, ale po chwili znowu coś myszką trzeba robić.

Granie to PC to nie jest granie. No chyba, że komuś wystarcza siedzenie przy biurku na niewygodnym fotelu biurowy, granie na słuchawkach lub malutkich głośnikach, granie na myszcze i zajebiście niewygodnej i niedokładnej klawiaturze i kogoś cieszy obraz z ekranu monitora, który mniejszy jest niż 40 cali. Ja wolę wygodnie na kanapie siedzieć lub fotelu, z wygodnym padem grając na 40+ calowym ekranie i systemie 5.1.

Najbardziej mnie śmieszy jak większość pcetowców podnieca sie supportem 4k, a nieliczni mają wielkie UHDTV podłączone do kompów.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7696 dnia: Maja 18, 2015, 12:46:41 pm »
O co kłótnia kerta z becetem, bo nie kumam  :lol:

Becet uważa że więcej agresywnych debili gra na PC i ma na to niepodważalny dowód w postaci r/pcmasterrace gdzie jest zarejestrowane prawie 400 000 debili - Kert uważa że więcej debili gra na konsolach, ale forum z nawet zbliżoną ilością debili znaleźć nie może.

FTFY

Kert nawet jak znajdziesz forum konsolowe na którym będzie aż 40 agresywnych debili (a wątpie że takie znajdziesz, bo pomimo usilnych prób dalej nie potrafisz takiego podać) - to porównując do r/pcmasterrace proporcjonalnie na PC gra jakieś 10000 RAZY więcej debili niż na konsolach.

/temat
Pomimo usilnych prób dalej nie potrafisz podać źródła ułamków i liczb wziętych z dupy (na razie jedyny w tej dyskusji operowałem konkretnymi danymi: liczba użytkowników steam, liczba ps3/ps4, subskrybenci subredditów, nie negując liczby użytkowników r/pcmasterrace, muszę jednak przyznać, że miałeś spory wkład wykazując, że na konsolach gra ponad milion oszołomów) tylko kontynuacja moża tekstu o niczym.

/temat

P.S. Idź na r/pcmasterrace albo zarzuć nowego subreddita, tam siej "bomby prawdy" i nawracaj gabenowców skoro uważasz, że masz niepodważalną siłę argumentu, a nie z wygodnej pozycji na forumku konsolowym dla garstki ludzi tworzysz pościki ogłaszając się wszechwiedzącym siewcą prawdy. Nawet będę subskrybował, dam upvote, będzie jednak ciężko na nowym subreddicie, bo zaraz dostaniesz losowy komentarz o źródełka rewelacji ułamkowych, potem coś w stylu "OP will surely deliver", a na końcu "OP is bundle of sticks" i staniesz przed perspektywą niemożliwej do odrobienia minusowej karmy na koncie, ale wierzę w ciebie.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 12:48:56 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7697 dnia: Maja 18, 2015, 13:07:38 pm »
pierdolenie spanikowanego oszołoma

becetol: na r/pcmasterrace jest 400 000 zarejestrowanych debili, podaj konsolowe forum z większą ilością debili
kert: nie wiem, nie umiem, nie znam, nie potrafię, pewnie nie ma - ale uważam że mam rację BO TAK!

I ty się śmiejesz z Tomasza  :lol: :lol: :lol:

Dwie strony uciekać od tak prostej sprawy, przecież wystarczy że podasz jeden link. Masz mniej honoru niż kyo, on chociaż z forum się zmył jak nie potrafił podać dowodów swoich chorych teorii.

 



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7698 dnia: Maja 18, 2015, 13:12:09 pm »
Przecież w necie nie ma drugiego tak dużego zbiorowiska debili, jak r/pcmasterrace. Kert, kur**, becet trochę przegina, no ale nie wygrasz, bo ma rację. Nie ma drugiej, równie nawiedzonej grupy graczy, jak blacharze  :)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7699 dnia: Maja 18, 2015, 13:13:11 pm »
I ty się śmiejesz z Tomasza     
Gdzie?

Dwie strony uciekać od tak prostej sprawy, przecież wystarczy że podasz jeden link.
To tak samo, jak w twoim przypadku. JEDEN LINK z ułamkami.

Masz mniej honoru niż kyo, on chociaż z forum się zmył jak nie potrafił podać dowodów swoich chorych teorii.
Też zapodałeś chore teorie. Kiedyś "kazałeś" mi usunąć konto na go (przypominam: becet - zrównoważony gracz konsolowy w trybie rozkazującym), zamiast zareagować mocno impulsywnie grzecznie zaproponowałem podjęcie rękawicy i jej nie podjąłeś. Taki jesteś słowny i honorowy.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 13:21:05 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7700 dnia: Maja 18, 2015, 13:20:52 pm »
Przecież w necie nie ma drugiego tak dużego zbiorowiska debili, jak r/pcmasterrace. Kert, kur**, becet trochę przegina, no ale nie wygrasz, bo ma rację. Nie ma drugiej, równie nawiedzonej grupy graczy, jak blacharze  :)

Nie wysilaj się, będzie udawał że nie widzi tak jak to robi od dwóch stron. :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7701 dnia: Maja 18, 2015, 13:20:53 pm »
Kolejny fajt na zlocie :lol:

Jest dobrze 8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7702 dnia: Maja 18, 2015, 13:21:35 pm »
Przecież w necie nie ma drugiego tak dużego zbiorowiska debili, jak r/pcmasterrace. Kert, kur**, becet trochę przegina, no ale nie wygrasz, bo ma rację. Nie ma drugiej, równie nawiedzonej grupy graczy, jak blacharze  :)

Nie wysilaj się, będzie udawał że nie widzi tak jak to robi od dwóch stron. :lol:
To tak jak ty. Zdejmij okulary, LOL

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7703 dnia: Maja 18, 2015, 13:22:15 pm »
Przecież w necie nie ma drugiego tak dużego zbiorowiska debili, jak r/pcmasterrace. Kert, kur**, becet trochę przegina, no ale nie wygrasz, bo ma rację. Nie ma drugiej, równie nawiedzonej grupy graczy, jak blacharze  :)

Nie wysilaj się, będzie udawał że nie widzi tak jak to robi od dwóch stron. :lol:

O zgadłem, znowu "nie zauważył". :lol: Co teraz zrobi, szybka edytka czy dalsze udawanie ślepego? :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7704 dnia: Maja 18, 2015, 13:23:33 pm »
Przecież w necie nie ma drugiego tak dużego zbiorowiska debili, jak r/pcmasterrace. Kert, kur**, becet trochę przegina, no ale nie wygrasz, bo ma rację. Nie ma drugiej, równie nawiedzonej grupy graczy, jak blacharze  :)

Nie wysilaj się, będzie udawał że nie widzi tak jak to robi od dwóch stron. :lol:

O zgadłem, znowu "nie zauważył". :lol: Co teraz zrobi, szybka edytka czy dalsze udawanie ślepego? :lol:
Niesłowny i niehonorowy Becet, to już ustalone. I jakże stabilny emocjonalnie, już dwukrotnie "rozkazał" mi usunąć konto, bo śmiałem się odezwać nie przyklaskując uszami :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 13:25:31 pm wysłana przez Kert »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7705 dnia: Maja 18, 2015, 13:25:18 pm »
Ja je**e ogarnijcie się :P Kłócić się o takie bzdety? xD

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7706 dnia: Maja 18, 2015, 13:26:15 pm »
I dalej nie widzi.  :lol:

Kert

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7707 dnia: Maja 18, 2015, 13:28:16 pm »
To nie sa bzdety. Maszyny do pisania sluza do (jak sama nazwa wskazuje) pisania, a konsole do grania. Jesli ktos gra na maszynie do pisania to juz swiadczy o tym ze ma troche nierowno pod kopula wiec becet bardzo mocno zawezil zbior dekli na tym swiecie bo jest ich tyle ile uzytkownikow steama, a nie marne 400k lol.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7708 dnia: Maja 18, 2015, 13:30:25 pm »
I dalej nie widzi.  :lol:

Kert

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ty też nie widzisz i jest fajnie :lol:

Becet

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7709 dnia: Maja 18, 2015, 13:39:21 pm »
"Usuń konto" to mem z wykopu, a ty się napinasz i analizujesz jakbyś rozmowy pokojowe na Ukrainie prowadził. :lol: Jesteś definicją bezbeka i podejrzewam że bardzo samotną osobą w rzeczywistości jeśli w ten sposób reagujesz także poza forum. Radzę jako kolega, powinieneś to zmienić dzięki temu będziesz prowadził dużo bardziej spełnione życie osobiste i

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7710 dnia: Maja 18, 2015, 14:10:25 pm »
A więc dobrze. Niehonorowy Becet - odsłona druga. Zarazem piękne podsumowanie, wjeżdżając na prywatę i zgryźliwie doradzając mi w sprawach osobistych nic o mnie nie wiedząc, scharakteryzowałeś się jako bardzo maluczki człowiek.

definicja bezbeka

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7711 dnia: Maja 18, 2015, 14:12:24 pm »
Kolejny fajt na zlocie :lol:

Jest dobrze 8)
Przyniose piwo, Ty weź czipsy, sylwan coś smacznego ugotuje i bedziemy dopingować niczym kibice sukcesu w loży vip.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7712 dnia: Maja 18, 2015, 14:39:57 pm »
Kert jak na człowieka która uważa się za tyle lepszego, dziwne że wszystko ode mnie kopiujesz. Napisać ze nie masz honoru, oryginalny Kert w każdym poście nagle o honorze jakby się nowego słowa nauczył. Napisać o bezbeku, o nowe słowo, odbijamy. Jak dziecko.

Tak sytuacja - Kert kradnie cebule w warzywniaku, babka obok krzyczy "złodziej!", a ten się odwraca i mówi "sama jesteś złodziej" i z dumą uważa że wygrał dyskusję, oczywiście zapominając że to on kradł, a nie ta babka :lol:




Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7713 dnia: Maja 18, 2015, 14:47:00 pm »
Nagle z człowieka nie zgadzającego się z opinią wszechwiedzącego Beceta stałem się ideałem przykładu złodzieja. Zdolność nadinterpretacji, którą można by obdzielić 400 000 idiotów z r/pcmasterrace, a i tak byłoby tam grubo. To tylko potwierdza powyższe: to nie ja uważam się za lepszego, to ty uważasz się za lepszego od innych, na koniec śmiesz im obelżywie doradzać i wjeżdżasz na życie osobiste - czytaj: maluczki człowiek z wielkim ego.

Myślę, że wystarczy inwektyw na dzisiaj.

« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2015, 14:48:42 pm wysłana przez Kert »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7714 dnia: Maja 18, 2015, 14:48:05 pm »
Wlazłem na chwilę do tego klopa i jest takie coś:






A obok tego:




Cytuj
[8K] 7680 × 4320 - Foliage density in GTA V is crazy! (without chromatic aberration)

Jaranko dwuletnią gierką z poprzedniej generacji.
Logika.



I bonusik:

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/1fUGFmmikn4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

PC Ultra vs. PS4 Graphics Comparison Pre Day-One Patch [60fps][FullHD]



Pierwsza scenka, galop na koniu. Po stronie PS4 w ciągu 60 następujących klatek powtórzone jest 32, co daje 28 FPS.








Po stronie PC powtórzone 20 klatek co daje 40FPS.


Cytuj
Our system:
Intel Core i7-5820K 6x 3.3 GHz
16GB DDR4 Crucial Dual Channel 2133MHz (2x 8GB)
2x 4096 MB NVIDIA Geforce GTX 970
500GB SATA III Samsung 840 EVO SSD
2TB SATA III Western Digital Red WD20EFRX




Beczunia?


el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7715 dnia: Maja 18, 2015, 14:52:34 pm »
Kert ale ostatecznie klepiesz matę, czy znowu jak gdzieś wyjadę to zaczniesz wzywać do powrotu do tematu i czepiać się że nie odpisuję, tak jak wczoraj zaczynając ten cały gnój? :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7716 dnia: Maja 18, 2015, 15:07:20 pm »
Fajnie tu mają, sprzęty z dwoma kartami gdzie jedna z nich w cenie PS4 i żebranina o gierki których wartość ,jak podejrzewam, jest szacowana w centach.

http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/36ctah/giveaway_crusader_kings_ii_and_victoria_ii/

xd

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7717 dnia: Maja 18, 2015, 17:31:08 pm »
Kert ale ostatecznie klepiesz matę, czy znowu jak gdzieś wyjadę to zaczniesz wzywać do powrotu do tematu i czepiać się że nie odpisuję, tak jak wczoraj zaczynając ten cały gnój? :lol:
z czymś takim nigdy się nie zgodzę i racji tutaj nie masz
Sam sobie klep gnojarzu użytkowniku rozpoczynający gnój.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7718 dnia: Maja 18, 2015, 17:45:09 pm »
Myślę, że wystarczy inwektyw na dzisiaj.

I następny następny post w całości to jedna inwektywa:

Sam sobie klep gnojarzu użytkowniku rozpoczynający gnój.

Zakłamany bezbek bez honoru. :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Inne...)
« Odpowiedź #7719 dnia: Maja 18, 2015, 17:51:56 pm »
Przecież sam napisałeś o klepaniu i robieniu gnoju. :lol: Mam ci wkleić pozostałe, których wcześniej użyłeś i już zapomniałeś niehonorowy bezbeku? Ja zakłamany? GDZIE ŹRÓDEŁKO 1/100 i 1/1000 oraz niemalże wszyscy gracze pc to psychopaci/debile/idioci/oszołomy? Czekam nieustannie.