Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1522778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 21, 2006, 20:23:34 pm »
Cytat: "NHS"
http://traffic.ee/index.php?name=News&file=article&sid=672


Troche koles przesadzil :shock:, wydaje mi sie ze na pierwszym foto u prawej reki kolo ma dziure od walenia tego syntolu
 :shock:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 21, 2006, 20:38:58 pm »
Aneka - Japanese boy

ta piosenka mnie szokuje

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:27:57 pm »
sorry za drugi post ale to na to zasługuje

http://pamietniki.bravo.pl/ !!!!

wszystkie Bashe, Joemonstery, rotfle, po prstu wysiadają.. przykładowy tekst.


Łoo.



Cudo"ff"nie.
Zielony kolor nadziei zanikł
W sumie niezupełnie, ale nadchodzi jego kres !
Omg.
Tak, tak..
Tego pragnę.


Ale tak na serio pytam z ciekawości ?
Cóż jest we mnie takiego denerwującego ?
All, all, all...





Tańczę.





Umcia umcia.
Rumsia rumsia i żabka mała godzilla wraczają do akcji.


Psst.

ew.


Jak sie całujesz z chłopakiem/dziewczyna masz oczy zamknięte czy otwarte ????

ew.

# co sądzicie o zeofili?

bo dla mnie to choroba... zeby ze wlasnym psem;///...;/;/;/


Takich tekstów tam jest niesamowicie dużo. Nie dośc że szokujące to ejszcze lepsze niż najlepszy tekst z humor.pl :D naprawde szkoda mi tych dziewczyn..

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:33:22 pm »
Chciałem wstawic zdjecia z popekanymi bicepsami po syntholu ale stwierdzilem ze oszczedze wam tego widoku :)

heaven

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2006
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:34:55 pm »
Dziewczyna, którą kocham chodzi z moim największym wrogiem. Wiem, że kocha mnie a robi mi na złość.... w końcu jak byliśmy razem zdradziłem ją. Ale to były tylko hormony!! Ratujcie!! Co mam robić.??? Zależ mi na niej. Ale ostatnio mam dziewczyne Martę, chcę zapomnieć o Dadze.

Text ze stronki którą podał Mikes :roll:
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty xD

lupinator

  • Gość
Szokuje???
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:36:46 pm »
Cytuj
JaK MyŚliCie: KTO lub CO JeSt NajBarDzieJ ErOtiCk!? WeDłuG MnIe RiCzi JeSt Słiiiiitaśny :*:*:* i Billu$ TeŻ KoFfFffaniTki i w OguLe TrÓ... aLe ZmieNiŁ FryZuRkE WięC JuŻ Go Nie KoFfFfuSiam.. =(





BuUuUuu... Ale Za To ToMu$ MniE PoCieSzY :*



Pozdrófffffka 600 dLa MoIcH ZioMkóFfffFFff z PoD PrzYcHoDni! PoKeMoNki kofffusiam was!!! :*:*


z linku Mikesa
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

heaven

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2006
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:38:08 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytuj
JaK MyŚliCie: KTO lub CO JeSt NajBarDzieJ ErOtiCk!? WeDłuG MnIe RiCzi JeSt Słiiiiitaśny :*:*:* i Billu$ TeŻ KoFfFffaniTki i w OguLe TrÓ... aLe ZmieNiŁ FryZuRkE WięC JuŻ Go Nie KoFfFfuSiam.. =(





BuUuUuu... Ale Za To ToMu$ MniE PoCieSzY :*



Pozdrófffffka 600 dLa MoIcH ZioMkóFfffFFff z PoD PrzYcHoDni! PoKeMoNki kofffusiam was!!! :*:*





z linku Mikesa
 :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty xD

heaven

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2006
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:45:48 pm »
słyszałam ostatnio ze na cere dobrze robi parówka. Nie wiedzialam do konca co to jest i wstydzilam sie spytac ludzi. doszłam do wniosku co to wiec poszłam do skpepu kupiłam 2 parówki ugotowałam pokroiłam i połozyłam na twarz. Jednak stwierdzam ze mi to nic nie pomogło! teraz pytanie. Ta cala parówka dziala za 1 razem czy pare razy trzeba ja zrobic zeby byly widoczne skutki? bez głupich komentow prosze!! buziaki

Jak macie problemy z cerą to prosze bardzo niezły sposób:p
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego powiedział czwarty xD

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 21, 2006, 21:47:24 pm »
ee przepraszam ale czy było juz o tym że Pi/s szykuje nam zakaz publicznego ,,dymka''? :|
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 21, 2006, 22:01:12 pm »
Cytat: "Bystry"
Chciałem wstawic zdjecia z popekanymi bicepsami po syntholu ale stwierdzilem ze oszczedze wam tego widoku


wstaw, kto nie ebdzie chciał nie bedzie patrzył  :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Szokuje???
« Odpowiedź #250 dnia: Kwietnia 21, 2006, 22:15:30 pm »
Cytuj
Zakochało się we mnie 2 chłopaków...i w dodatku sa kumplami...zaden nie wie o sobie...co robić??Jestem pewna ktorego kocham...on wie...ale jak powiedziec o tym temu drgiemu

 :roll:  :roll:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Szokuje???
« Odpowiedź #251 dnia: Kwietnia 21, 2006, 22:34:07 pm »
Cytat: "Mikes"
wstaw, kto nie ebdzie chciał nie bedzie patrzył

ja wstawie:

nieprzyjemny widok :(

http://www.ronnie.cz/_img/Clanky/205_1.jpg
to juz przesada.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Szokuje???
« Odpowiedź #252 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:10:19 pm »
Cytat: "Linki"
ee przepraszam ale czy było juz o tym że Pi/s szykuje nam zakaz publicznego ,,dymka''? :|


A moze tak jeszcze zakaz dokarmiania dzikich KACZORÓW w parku....


fajny wpis w pamietniku:
http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,801032,,,,535994/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/?PHPSESSID=3d0012ad52e3d230998f619c9dac416d

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #253 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:15:07 pm »
Cytuj
# Mój nauczyciel to gej


Autor: miuzik_kepice kliknij, aby objerzeć wizytówkę
Data wpisu: 21.04.2006 22:35
IP: 83.21.132.47,83.21.132.47

Mój facet od w_ fu narzuca mi się. nie mogę iść spokojnie na w_f. Co zrobić?? próbował mnie podglądć jak się myłem pod prysznicem. łeeeee...
Co robić??


lol?  :lol:  :lol:  :lol:

Cytuj
# Za małe slipki


Autor: miuzik_kepice kliknij, aby objerzeć wizytówkę
Data wpisu: 21.04.2006 22:05
IP: 83.21.132.47,83.21.132.47

wszystki sexy gacie są dla mnie za małe?? Co robić?? Przeciez nie obetnę... Lubię stringi

ee  :shock:

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #254 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:16:46 pm »
Cytat: "UFO"
Cytat: "Mikes"
wstaw, kto nie ebdzie chciał nie bedzie patrzył

ja wstawie:

nieprzyjemny widok :(

http://www.ronnie.cz/_img/Clanky/205_1.jpg
to juz przesada.


jak to wogole wyglada....ciekawe jak duza igla robia sobie te strzaly :|

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #255 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:18:54 pm »
Cytuj
http://www.ronnie.cz/_img/Clanky/205_1.jpg

a to jest okropne wprost, ci ludzie chyba rozumu nie mają  :?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Szokuje???
« Odpowiedź #256 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:34:53 pm »
Cytat: "playing girl"
Cytuj
http://www.ronnie.cz/_img/Clanky/205_1.jpg

a to jest okropne wprost, ci ludzie chyba rozumu nie mają  :?

 :D Przypomina mi to bossa z Resident Evil 2. On tez miał identyczną łapę i podobne "rozdarcie", z którego wychodziło wielkie oko  :lol: :D



REWELACYJNE TE PAMIETNIKI :lol:  :D

http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,800890,,,,566785/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

"Ostatnio mam problem z wędzidełkiem. Jest jakby większe, takie powiększone. Bardzo mnie boli jak oddaję mocz lub ściągam napletek. Czy to przez masturbację?? Co robić? Proszę odpiszcie!"

http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,801002,,,,547682/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

Wolicie jak facet ma:
czapke z daszkiem
czy wlosy na zelu??


http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,800907,,,,554066/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

no wiec zasiatniala taka sytuacja, ze na imprezie poznalam zarabiscie ladnego chlopaka, ale strasznie nie smialego, nie powiedzial czesc nie przedstawil sie tylko caly czas sie gapil,(chyba na mnie) mieszka 15 km ode mnie a od 18 uplynal nie cakly tydzien nie wzial mojego numeru od naszego wspolengo znajomego, i nie wiem co o mnie mowil, ale bardzo wpadl mi w gust, 0natomiast inny chlopak chyba sie we mnie zakochal, fajnie sie z nim gada na gg wiedzialam go raz akle nie pamietam w ogole jego twarzy on caly czas pisze do mnie na gg, ale ja mysle o tamtyym jak myslicie co powinnam zrobic? dacie jakies rady! Blagam! Pomocy! chyba jestm idiotka
 
http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,800694,,,,565574/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

Zastanawiam sie dlaczego nie mam chlopaka,tyle razy slyszalam ze chlopaki zwracaja uwage tylko na wyglad...a to nieprawda! niestety:( bo jestem ladna,zgrabna,mam duze piersi,zgrabny tylek,cala figure mam zgrabna bo duzo cwicze,mam dlugie piekne wlosy,ladne oczy,usta,zawsze mam make-up zeby podkreslal moja urode,jestem zawsze super ubrana bo mam swietny gust i naprawde wiem jak sie ubierac,umiem doskonale podkreslac swoje atuty,jestem zawsze dla wszystkich mila ALE (teraz wady) mam niewielu przyjaciol,jestem niesmiala, nudna,nigdy nie mam zbyt wielu tematow do rozmow... no ale podobno chlopaki zwracaja uwage na wyglad nie?? no wlasnie jak widac nie:( i szkoda ale nadal nie moge zrozumiec czemu nie mam chlopaka...:(:(

http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,10,,,,800456,,,,386983/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

chodzi mi o ta głupia sperme:P uprawiałam petting z moim chłopakiem, pozniej on miał wytrysk no i pozniej umylismy raczki i wogle:P i połozylismy sie do łozeczka przytulalismy sie i wygłupialismy oczywiscie nieubrani i on mnie tam dotykał w poblizu ale nie wsadzał mi palcow ani nic:P chciałabym wiedziec czy takie sytuacje sa bezpieczne, bo wiadomo ze po tym kazdy ma ochote sie poprzytulac i powygłupiac, bo to takie czułe i fajne;)

http://pamietniki.bravo.pl/full.html/PM,1,,,,801050,,,,566588/WIZYTOWKI,,,,,,,,,,/

Zerwałem dwa tygodnie temu z pewną dziewczyną...Dzisiaj się spotkaliśmy jak szedłem do sklepu...I nic,poszedłem dalej, ale jak wychodziłem ze sklepu to ona czekała tam...i powiedziała żebym z nią szedł...i...kiedy byliśmy w miejscu gdzie nie było ludzi ona zaatakowała mnie nożem! :( Ale udało mi się uciec...:( Co o tym sądzicie ? (Nie wiem do jakiej kategorii)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #257 dnia: Kwietnia 21, 2006, 23:58:17 pm »
Cytuj
# Za małe slipki


Autor: miuzik_kepice kliknij, aby objerzeć wizytówkę
Data wpisu: 21.04.2006 22:05
IP: 83.21.132.47,83.21.132.47

wszystki sexy gacie są dla mnie za małe?? Co robić?? Przeciez nie obetnę... Lubię stringi

ee


No f*** kidding...  
Czy ja o czymś nie wiem?  :roll:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #258 dnia: Kwietnia 22, 2006, 00:06:49 am »
Cytuj
Zerwałem dwa tygodnie temu z pewną dziewczyną...Dzisiaj się spotkaliśmy jak szedłem do sklepu...I nic,poszedłem dalej, ale jak wychodziłem ze sklepu to ona czekała tam...i powiedziała żebym z nią szedł...i...kiedy byliśmy w miejscu gdzie nie było ludzi ona zaatakowała mnie nożem! Sad Ale udało mi się uciec...Sad Co o tym sądzicie ? (Nie wiem do jakiej kategorii)

o rrrraaaaaaaaanyy ! :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #259 dnia: Kwietnia 22, 2006, 00:19:47 am »
Kiedyś z Forum 13 były takie polewy  :lol: , ale tera zmienili moderacje tak, że nie można tematu założyć, a posty musza być akceptowane...
Przykład?
Coś w stylu:

Cytuj
moja koleżanka masturbowała sie pod prysznicem, ale do pipy wlecialo jej duzo wody, a po dziewieciu miesiacach urodziły sie wodne golemy

 :mrgreen: autentyk :mrgreen:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Szokuje???
« Odpowiedź #260 dnia: Kwietnia 22, 2006, 02:08:44 am »
Cytat: "playing girl"

Cytuj
moja koleżanka masturbowała sie pod prysznicem, ale do pipy wlecialo jej duzo wody, a po dziewieciu miesiacach urodziły sie wodne golemy

 :mrgreen: autentyk :mrgreen:


 :lol:  :lol:  :mrgreen:  :mrgreen: DOOOBRE..... :P

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #261 dnia: Kwietnia 22, 2006, 10:42:54 am »
Cytat: "playing girl"
K
Cytuj
moja koleżanka masturbowała sie pod prysznicem, ale do pipy wlecialo jej duzo wody, a po dziewieciu miesiacach urodziły sie wodne golemy

 :mrgreen: autentyk :mrgreen:

Umarłem :lol:
Skond siem tacy loodzie biorom na tym siwiecie, no powiedzće m` :x

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #262 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:26:49 am »
Cytuj
chyba jestm idiotka


trv :lol:

A skąd się biorą to też nie wiem, ale fakt że stanowią większość co jest zdeczka przerażające :P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #263 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:28:19 am »

PS2Gamer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #264 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:49:36 am »
Cytat: "Mikes"
http://radoslaw.ligas.webpark.pl/mordercy/kurten.html

 :shock:   :shock:



 :shock: Przeczytajcie to.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Szokuje???
« Odpowiedź #265 dnia: Kwietnia 22, 2006, 11:53:02 am »
Cytuj
420 przekroczony limit transferu

Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony.
Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu.
Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę.



:/ nie otwiera się.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #266 dnia: Kwietnia 22, 2006, 12:09:48 pm »
PETER KÜRTEN - WAMPIR Z DÜSSELDORFU
[ PETER KÜRTEN ]
Peter Kürten

Dzięki psychiatrze doktorowi Karlowi Bergowi historia Petera Kürtena obfituje w szczegóły dotyczące charakteru zbrodniarza. Dr Berg badał Kürtena zarówno przed rozprawą, jak i po ogłoszeniu wyroku, uznając go za niezwykle interesujący przypadek. W toku wielogodzinnych rozmów zdołał zgromadzić dane dotyczące całego jego życia.

Peter Kürten urodził się w 1883 roku w Kolonii, w rodzinie formierza, człowieka bardzo brutalnego i alkoholika. Był trzecim z trzynaściorga dzieci; rodzina żyła w nędzy i przez jakiś czas zajmowała tylko jeden pokój.

Atmosfera wychowawcza w rodzinie Kürtena była wyjątkowo "zwichrowana". Dzieci często bywały świadkami stosunków seksualnych swych rodziców, zdarzały się też kazirodcze stosunki ojca z córkami i pomiędzy rodzeństwem (pierwszą kobietą w życiu "wampira" była jedna z jego sióstr). O ile rodzina matki, potulnej, zahukanej kobiety, składała się ze spokojnych, ciężko pracujących ludzi, o tyle w rodzinie ojca występowały przypadki przestępczości, alkoholizmu, chorób psychicznych i paraliżu.

Według słów samego Kürtena, sadyzm rozbudził w nim sąsiad, z zawodu hycel, który nauczył chłopca torturować i zabijać psy, w czym mały Peter wkrótce odnalazł przyjemność. Twierdził też, że swe pierwsze morderstwo popełnił w wieku 9 lat, spychając dwóch rówieśników z tratwy, którą pływali po rzece.

Gdy Kürten miał 13 lat, rodzina przeprowadziła się do Düsseldorfu. Wkrótce potem Peter uciekł z domu i żył z napadów rabunkowych, na swe ofiary wybierając przeważnie dziewczęta i kobiety. Już wtedy prowadził niezwykle intensywne i zarazem perwersyjne życie seksualne. Wkrótce odkrył, że największą przyjemność sprawia mu widok krwi pośmiertne drgawki ofiary (wypróbował to na owcach). Przez pewien czas mieszkał z prostytutką, która pozwalała mu na sadystyczne traktowanie jej podczas stosunku.

W wieku 15 lat został aresztowany za kradzież i wkrótce otrzymał pierwszy z 17 wyroków, jakie miały złożyć się na 27 lat jego życia. Więzienie opuścił dwa lata później, w 1899 roku, a stwierdziwszy, że jego rodzice rozwiedli się zamieszkał z kolejną prostytutką; jej także okrucieństwo i tortury sprawiały przyjemność (była dwa razy starsza od Kürtena).

Jak sam twierdził, swe pierwsze morderstwo na tle seksualnym popełnił w listopadzie 1899 roku, kiedy to zaczął dusić dziewczynę podczas stosunku w lesie i nagle stwierdził, że jego partnerka nie żyje. Gdy jednak później sprawdzono jego wypowiedzi, okazało się, że w tamtym okresie nie znaleziono w okolicy żadnych zwłok. Możliwe, zatem, że dziewczyna, odzyskawszy przytomność, po prostu poszła do domu i nikomu nie powiedziała o swoim przeżyciu.

Do roku 1904 Kürten częściej przebywał w więzieniu niż na wolności. Po odbyciu kolejnego wyroku (dłużący się czas w celi, umilał sobie podobno marzeniami om zabijaniu kobiet) popełnił pierwsze w swej "karierze" podpalenie, stwierdzając, że widok ognia wywołuje u niego podniecenie seksualne, potęgowane dodatkowo przez myśl, że w płonącej stodole mógł spać jakiś włóczęga.

W 1905 roku, dokładnie 25 maja, Kürten popełnił swe pierwsze morderstwo, o którym są wiarygodne dane. Włamał się do gospody pod nieobecność właścicieli i w jednym z pokoi na piętrze natknął się na śpiącą 13-letnią Christine Klein. Udusił ją, po czym poderżnął jej gardło scyzorykiem i spowodował liczne obrażenia narządów seksualnych. Po kilku tygodniach życie innej dziewczyny znalazło się w niebezpieczeństwie, lecz w ostatniej chwili Kürtena spłoszył przechodzień. "Wampir" krążył też czasami z siekierą po pustych ulicach. W tym czasie napadł i ciężko zranił dwie osoby, widok ich krwi doprowadzał go do orgazmu. Dokonał też kilku podpaleń, po czym (na szczęście) został przyłapany na kradzieży i następne 8 lat spędził w więzieniu.

Powróciwszy do Düsseldorfu w 1921 roku poznał w domu swej siostry kobietę, która wkrótce została jego żoną. Przyszła pani Kürten, grubokoścista, przedwcześnie postarzała i zdecydowanie brzydka, również spędziła 5 lat w więzieniu (za zabójstwo niewiernego kochanka). Trudno powiedzieć dlaczego Kurten ożenił się z nią - być może jej kryminalna przeszłość sprawiła, że ujrzał w niej bratnią duszę. Żona w każdym razie do końca jego życia pozostała jedyną osobą, wobec której żywił sympatię i przywiązanie. Przez ponad dwa lata po ślubie prowadził nawet dość przyzwoite życie, pracując w fabryce w Altenbergu, lecz wkrótce jego sadystyczne skłonności dały znać o sobie.

W 1925 roku Kürten powrócił do Düsseldorfu. Z zachwytem wspominał później, że miasto przywitało go czerwoną jak krew łuną zachodzącego słońca. Tego też dnia w Düsseldorfie rozpoczęły się rządy strachu.

Początki były jeszcze dość niewinne. W ciągu czterech lat (1925-28) Kürten, jak sam twierdził, czterokrotnie usiłował udusić kobietę i dokonał 17 podpaleń.

W 1929 roku nastąpił punkt szczytowy w działalności "wampira". W styczniu miało miejsce 6 podpaleń stodół, 3 lutego napadł na niejaką panią Kuhl, została uderzona nożem 24 razy i fakt, że przeżyła graniczy z cudem. 13 lutego znaleziono zwłoki 45-letniego mężczyzny nazwiskiem Scheer, został pchnięty nożem 20 razy. 9 marca robotnicy odkryli na placu budowy zwłoki 8-letniej Rose Ohliger, miała 13 ran od noża. Te trzy przypadki zaskoczyły policję: wszystkie ofiary miały rany kłute na skroniach, co wskazywało na tego samego sprawcę. Wydawało się jednak niemożliwe, by maniak seksualny, jakim niewątpliwie był ów sprawca, napadł zarówno na kobietę, mężczyznę, jak i na dziecko.

Po dwóch kolejnych napadach ujęto człowieka, który z początku wydawał się być poszukiwanym "wampirem". Okazało się jednak, że trzy pierwsze napady nie były jego dziełem. Kürten zaś w tym czasie zadowalał się romansami ze służącymi, które próbował udusić "dla żartu", zastanawiające jest, że żadna z nich nie złożyła o tym doniesienia.

W połowie sierpnia miały miejsce trzy napady, których ofiary, dwie kobiety i mężczyzna, uszły z życiem. Wreszcie 24 sierpnia odkryto podwójne morderstwo, które wstrząsnęło opinią publiczną całego miasta. Znaleziono ciała dwóch dziewczynek, 5-letniej Gertrude Hamacher i 14-letniej Louise Lenzen, obie zostały uduszone, po czym sprawca poderżnął im gardła (żadna nie została zgwałcona). Tego samego dnia miał miejsce jeszcze jeden napad, jego ofiara Gertrude Schulte, została jednak tylko lekko ranna i zdołała podać policji opis napastnika. Ów napad, dokonany w dzień po zabójstwie dwóch dziewczynek utwierdził policję w przekonaniu, że w mieście działa dwóch wampirów. Wydawało się niemożliwe, by ten sam człowiek już następnego dnia po zabiciu dwóch osób wybrał się na poszukiwanie kolejnej ofiary.

We wrześniu miały miejsce trzy napady, których ofiary zdołały się uratować. Pod koniec września znaleziono na łące ze strasznie zmasakrowaną głowa Idę Reuter (została także zgwałcona). Kolejną kobietę, Elizabeth Dorrier, znaleziono 12 października (tym razem sprawca posłużył się młotkiem). 25 października miały miejsce dwa napady, oba zakończyły się szczęśliwie dla ofiar. Natomiast 7 listopada znaleziono zwłoki 5-letniej Gertrude Albermann, dziecko zostało uduszone i 36 razy pchnięte nożem.

W połowie listopada Kürten napisał list do jednej z gazet, podając w nim miejsce ukrycia kolejnych zwłok. Dowodzi to, że pilnie studiował sprawę Kuby Rozpruwacza, który również zasłynął z listów pisanych do gazet. We wskazanym miejscu znaleziono zwłoki Marii Hahn, która zginęła w sierpniu, na jej ciele znajdowało się 20 ran kłutych.

W Düsseldorfie zapanowała panika, choć "wampir" był najbardziej poszukiwanym człowiekiem w całym mieście, do ujęcia go doprowadził przypadek. Otóż jedna z napadniętych służących opisała swą przygodę w liście do znajomej, list trafił pod zły adres, a kobieta, która przez pomyłkę go przeczytała, wykazała zdrowy rozsądek, niosąc go na policję. Napadnięta służąca zaprowadziła policję do domu Kürtena, nie zastali go, lecz on zauważył ich wracając. Tej samej nocy wyznał wszystko żonie, polecając jej, by zgłosiła się na policję i zapewniła sobie tym samym wysoką nagrodę, jaką wyznaczono za pomoc w ujęciu "wampira". Nieszczęsna kobieta, która dotąd o nic nie podejrzewała męża spełniła jego prośbę. 24 maja 1929 roku Peter Kürten został ujęty dzięki informacjom swej żony. Rządy strachu dobiegły końca.

"Wampir" początkowo złożył obszerne zeznanie, w którym opisał wszystkie swe czyny, później jednak wycofał je. Tymczasem zgromadzono już wystarczającą ilość dowodów, by postawić Kürtena przed sądem za 9 morderstw. Większość jego ofiar, które przeżyły zdołała go rozpoznać, ich zeznania zgadzały się w najdrobniejszych szczegółach z opowieścią "wampira".

Nie tylko żona była zaskoczona, gdy wampirem okazał się Kürten, jeszcze przez dłuższy czas jego koledzy i znajomi uważali, że nastąpiła jakaś pomyłka. Peter Kürten miał bowiem opinię spokojnego, dobrze wychowanego i pracowitego człowieka. Takie samo wrażenie odniósł też doktor Berg, gdy po raz pierwszy zetknął się z "wampirem".

Proces Kürtena rozpoczął się 13 kwietnia 1931 roku i trwał 10 dni. Przez ten czas przez salę sądową przetoczył się korowód świadków, przede wszystkim kobiet, które opowiadały o "dziwnych" skłonnościach oskarżonego. Zeznania te najlepiej podsumował sam Kürten w ostatnim słowie, podkreślił on mianowicie, że ofiary bardzo ułatwiały mu zadanie: godziły się pójść z obcym mężczyzną do lasu, nie protestowały, gdy "dla żartów" zaczynał je dusić, niektóre z nich spotykały się z nim nawet kilka razy.

Narada sędziów trwała półtorej godziny, Kürten został (zgodnie z ówczesnym prawem niemieckim) dziewięciokrotnie skazany na śmierć za dziewięć morderstw, które mu udowodniono.

Do ostatniej chwili "wampir" był w doskonałym humorze, przed szóstą rano 2 lipca 1931 roku zjadł z apetytem śniadanie, prosząc o dokładkę. Idąc na gilotynę zwierzył się doktorowi Bergowi, że ma nadzieję usłyszeć tuż przed śmiercią, jak jego własna krew spływać będzie do naczynia. "Sprawiłoby mi to ogromną przyjemność..." - powiedział.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #267 dnia: Kwietnia 22, 2006, 12:38:12 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "djprodigy"
Happy Tree Friends

Polecam oglądać w stanie wskazującym...

Cytat: "djprodigy"
Dirty Sanchez

Jackass to przy tym szczyt normalności... :roll:


Do pierwszego: u mnie praktycznie taki stan nie występuje :P

Znaczy tam obejrzeć można to w sumie, ale wielkiego sensu to nie ma. Ale przyznam się, że jak oglądałem odcinek ze strzyżeniem maszynką do włosów, to mi się słabo zrobiło, blady byłem, jakbym krew oddał O_o :shock:

Do drugiego: dokładnie kuźwa :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #268 dnia: Kwietnia 22, 2006, 13:28:19 pm »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #269 dnia: Kwietnia 23, 2006, 20:20:39 pm »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 27, 2006, 11:49:46 am »
teamt wygasł? łeee..
ROTFL, z szkokowała mnie reklama mamty ozonowej w TVmarkecie, sama reklama jest tak samog łupia jak te wszytskie Manga i TVmarkety ale baba która jest prowadzącą tej "przezentacji" ma teraz kompletnie inny głos. tzn. miała swój a teraz jest podłożony inny pod to co ona gada!! po co?? nie wiem
 :shock:  :mrgreen:

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 27, 2006, 11:56:43 am »
Cytat: "Teepi"
Ksiądz na religii rozdał dziś materiały o aborcji (...)


Religia w szkolach i to co wyprawiaja ksieza nigdy nie przestanie mnie szokowac. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze Polska uchodzi za kraj wypelniony po brzegi bogobojnymi chrzescijanami. Tak naprawde w dzisiejszych czasach kazdy idzie do kosciola zeby postac chwile pod krawatem i nie wypasc przed sasiadami na takiego, co w Boga juz nie wierzy.

Religia jest wiara, a wiara sama w sobie siedzi w naszej glowie a nie w koscielnej lawce i nie daje nikomu na tace. Nie jest mi zal, ze ksieza rozbijaja sie maksymalnymi furami i ze Rydzyk ma wieksza wladze niz sam prezydent dzieki swojej rozglosni. Zal mi ludzi ktorzy ida slepo za kims takim bo w nic innego na tym swiecie juz wierzyc nie moga. I to jest przerazajace.

lupinator

  • Gość
Szokuje???
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:36:13 pm »
Ostatnio czytam sobie stare tematy na forum i znajduje tak głupie posty mojego autorstwa ze juz pare razy sie zastanawiałem czy to ja pisałem  :shock:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:38:32 pm »
Kurde, u mnie tak samo!!!!!!!!!!!!!!!! O_O x100000
Chyba kazy w miare stary forumowicz pamieta "Czesc! Jestem Mateusz i posiadam konsole PS2" :lol:  :lol:  :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Szokuje???
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:52:59 pm »
ako, LOL zacząłem przeglądać twoje z 2004, zaplułem monitor xD

Cytuj
Ja powiem krutko.

Jak chcesz grac w duzo gier i tanie, to kup przerobionego ps2 (tak jak ja),

na ps2 bardzo łatwo wykombinowac kopie gier i to bardzo tanich, a na xboxa jest trudno załatwic piraty i jest ich nie ma co ukrywac wiele wiele mniej niz na ps2.

Moge Wszystkim doradzic gdzie kupic ps2 i gdzie gry (tanio)

Przerobka nie niszczy konsoli, a jesli sie o to boicie to kupcie SWAP Magic 2.0 i 3.0 jest to butowanie gier pirackich bez rozbierania konsoli.


Cytuj
sorki zle przeczytałem, myslałem ze piracką gre NTSC, a nie oryginalną, ale po co ci oryginalna, jak mozesz miec wszystkie pirackie? Smile

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #275 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:54:20 pm »
Ku********** wes to schowaj Mikes! usun tego posta, nie rob mi tego! Nie dobiajaj mnie! Prosze!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Szokuje???
« Odpowiedź #276 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:55:08 pm »
Cytat: "Mikes"
Ja powiem krutko.

Jak chcesz grac w duzo gier i tanie, to kup przerobionego ps2 (tak jak ja),

na ps2 bardzo łatwo wykombinowac kopie gier i to bardzo tanich, a na xboxa jest trudno załatwic piraty i jest ich nie ma co ukrywac wiele wiele mniej niz na ps2.

Moge Wszystkim doradzic gdzie kupic ps2 i gdzie gry (tanio)

Przerobka nie niszczy konsoli, a jesli sie o to boicie to kupcie SWAP Magic 2.0 i 3.0 jest to butowanie gier pirackich bez rozbierania konsoli.



hardkor i dramat w trzech aktach, ale jednoczesnie pokazuje jak uzytkownicy tego forum ewoluuja wraz z wiekiem pod pilnym okiem redaktorow i innych uzytkownikow

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Szokuje???
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:57:04 pm »
Racja, dzieki Havana. Swoje zdanie o grach pirackich przynajmniej troche zmieniłem, i z czystym sumieniem nie musze tego polecac, jak kiedys :shock:
nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Szokuje???
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:58:15 pm »
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: dobre ako dobre :mrgreen:  :mrgreen: , ja az takich szopek chyba nie odwalalem, chociaz kto wie  8)

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Szokuje???
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:58:41 pm »
Cytat: "Ako"
nie wiadomo czy sie smiac, czy plakac.



śmiać się

bo jak to powiedział żan reno w filmie łasabi

po pewnym czasie wszystkie wspomnienia stają się dobre

więc tak jest i z tym