Autor Wątek: Trudne gry na Playstation3  (Przeczytany 12699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 23, 2012, 01:57:50 am »
Ktoś powinien wkleić legendarne zjęcie ekipy wora i już w ogóle nostalgia na sto procent.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 23, 2012, 02:00:02 am »
Raczej nie. Wszyscy dorosli razem z forumkiem. :angel:

a zebys wiedzial!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 23, 2012, 08:12:30 am »
Raczej nie. Wszyscy dorosli razem z forumkiem. :angel:
mów za siebie.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 23, 2012, 08:41:39 am »
Ktoś powinien wkleić legendarne zjęcie ekipy wora i już w ogóle nostalgia na sto procent.
Ależ proszę bardzo.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2012, 08:43:44 am wysłana przez Snake_Plissken »

Jacek84

  • Gość
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 23, 2012, 08:49:36 am »
Ogólnie to jest to kolejny przykład, że to forum jest dziwne. Temat został założony o trudnych gierkach na PS3, po 8 postach już był o czymś zupełnie innym. Nie wpadł moderator przypomnieć wszystkim o czym jest ten temat (wpadło dwóch i sami spamują).

I co ma do rzeczy to, że niektórzy (:troll:) nie gadają o gierkach? Przecież w działach gierkowych gada się o gierkach i raczej rzadko temat się rozmywa (najwyżej przechodzi na inną gierkę np. temat o czymkolwiek -> GT5 :D). To co dzieje się w "Różne" to insza inszość. Jak to niby odstrasza nowych to przecież można zrzucić dział niżej na głównej stronie forumka.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 23, 2012, 10:35:14 am »
To na forum są w ogóle moderatorzy?
Ostatnio to chyba tylko Music próbował wczuć się w tę rolę. :troll:
 

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 23, 2012, 12:37:28 pm »
To ja już nie wiem, czy jestem stałym użytkownikiem  :cry:

lupinator

  • Gość
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 23, 2012, 20:43:57 pm »
Stalker to najlepszy ziomek, który wytrzymał niesamowite poklady nienawisci i po mega długim czasie sie  zaklimatyzowal. Szkoda ze w końcu z różnych powodów se poszedł.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 24, 2012, 15:37:07 pm »
o właśnie yap o Ninja Gaiden słyszałem, że wersja z Xboxa ostro daje w pysk nawet najbardziej wytrwałym. Jak to ma się do PS3? Duży jest regres?
Regresu nie ma jako takiego (nie licząc chmurek zamiast krwi i zupełnie niepotrzebnych, wziętych z d#py etapów lasek), natomiast wszyscy grający wiedzą jak się sprawa ma z grą, która nie wynagradza za bycie dobrym tylko randomowo sobie wybiera kiedy pozwoli graczowi wygrać, a kiedy złorzeczyć nawet nieznanym bliźnim i ziać chęcią mordu i zniszczenia.

Uważam, że wszystkie NG na PS3 to gry gorsze niż oryginały na Xy.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 24, 2012, 16:51:02 pm »
Stalker to najlepszy ziomek, który wytrzymał niesamowite poklady nienawisci i po mega długim czasie sie  zaklimatyzowal. Szkoda ze w końcu z różnych powodów se poszedł.
Kobiety. :mad:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 06, 2013, 12:33:42 pm »
Ktoś powinien wkleić legendarne zjęcie ekipy wora i już w ogóle nostalgia na sto procent.
Ależ proszę bardzo.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

O jak miło zobaczyć swoje zdjecię z gimnazjum na forumku po latach  8)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 05, 2013, 20:30:10 pm »
Wipeout HD, było to moje pierwsze zetknięcie z serią. Fajna niezobowiązująca zabawa, do momentu, aż postanowiłem zwiększyć poziom trudności i wyłączyć auto-pilota. Na początku nie wyrabiałem nawet na Venomie, praktycznie zaliczając każdą ścianę. Za punkt honoru obrałem sobie skończyć chociaż główny tryb na normalu. Jak to zwykle bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia, zabrałem się za elite... Tu już nie było zmiłuj, o ile czasówki jakoś mi w miarę szły, tak zwykłe wyścigi były nie do zaliczenia. Nie poddawałem się, grałem coraz lepiej, w międzyczasie skasowałem trzy pady (co jest moim osobistym rekordem). Jak już prawie wszystko miałem zaliczone, pozostał mi ostatni turniej w trybie kariery. O ile początek turnieju zawsze jako tako mi szedł, tak przy Chengou Project, Sebenco Climb, Sol 2 zawsze zmiękła mi rura. Z perspektywy czasu, to Sol 2 jest dla mnie najtrudniejszą trasą w grze, ile razy przez nią nie udało mi się tego turnieju zaliczyć. Reszta, to już w sumie była formalność, dobrze, że Sony pomyślało o takich lamerach jak ja, i dodało Syncopie w Zone. Na Anulpa Pass nie dałbym rady. Po zaliczeniu platynowego dzbana, cały się trząsłem, ręce mi drżały jak alkoholikowi po przepiciu. Dla takich chwil ciesze się, że jestem graczem.

Ninja Gaiden II, najtrudniejsza gra którą udało mi się przejść na najwyższym stopniu trudności w singlu. O wymasterowaniu nie ma mowy, platynę zawdzięczam dwóm osobom, którzy zaliczyli mi wszystkie Ultimate Ninja. Moja rola polegała tylko na kręceniu się dookoła jak jakiś idiota.

Na wyróżnienie z mojej listy zasługuje jeszcze Mirror's Edge za speed runy i time triale. Ostatni poziom wrył mi się w czachę mocno, szczególnie końcówka. Naprawdę trzeba być wybitnie uzdolnioną jednostką, by trzy razy pod rząd zapodać niedolot, i tym samym zaczynać speed runa od początku. Do dziś nie mam pojęcia jak udało mi się wbić platynę, tym bardziej, że gry FPP nie są moją mocną stroną.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Odp: Trudne gry na Playstation3
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 05, 2013, 20:57:20 pm »
Wipeout HD, było to moje pierwsze zetknięcie z serią. Fajna niezobowiązująca zabawa, do momentu, aż postanowiłem zwiększyć poziom trudności i wyłączyć auto-pilota. Na początku nie wyrabiałem nawet na Venomie, praktycznie zaliczając każdą ścianę. Za punkt honoru obrałem sobie skończyć chociaż główny tryb na normalu. Jak to zwykle bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia, zabrałem się za elite... Tu już nie było zmiłuj, o ile czasówki jakoś mi w miarę szły, tak zwykłe wyścigi były nie do zaliczenia. Nie poddawałem się, grałem coraz lepiej, w międzyczasie skasowałem trzy pady (co jest moim osobistym rekordem). Jak już prawie wszystko miałem zaliczone, pozostał mi ostatni turniej w trybie kariery. O ile początek turnieju zawsze jako tako mi szedł, tak przy Chengou Project, Sebenco Climb, Sol 2 zawsze zmiękła mi rura. Z perspektywy czasu, to Sol 2 jest dla mnie najtrudniejszą trasą w grze, ile razy przez nią nie udało mi się tego turnieju zaliczyć. Reszta, to już w sumie była formalność, dobrze, że Sony pomyślało o takich lamerach jak ja, i dodało Syncopie w Zone. Na Anulpa Pass nie dałbym rady. Po zaliczeniu platynowego dzbana, cały się trząsłem, ręce mi drżały jak alkoholikowi po przepiciu. Dla takich chwil ciesze się, że jestem graczem.
Jedna z niewielu gier, których nie puszczam w obieg rynku wtórnego i wracam co jakiś czas dla przyjemności od kilku lat. Mój osobisty top gierek na tę generację. O ile nie szło mi źle i miałem jakąś tam chrapkę na platynkę, tak Beat Zico i Arcade Perfect to straszne kurwiszony. I niestety od czasów psx gram w wipeouty tylko na gałkach, a żeby być naprawdę dobrym, to tylko d-pad wchodzi w grę i powinien być opanowany do perfekcji (m. in. obroty zdecydowanie lepiej wchodzą na cyfròwce). Multi to tylko czasem dla sportu, bo jak widzę wariatów na yt, to aż się odechciewa ;-) Poza tym Wipeouty nigdy nie wybaczały błędów, max skupienie przez cały przelot, podczas wyścigu gracz jest niemalże w transie :lol:

Co do tras, to W HD jest niczym spacer po parku przy niektórych zawijasach pierwszych dwóch gier z tej serii na psx, jeszcze pod szyldem Psygnosis. Szczególnie mechanika lotu tam przeszkadzała, o żadnym kontrolowanym ocieraniu się o bandę nie było mowy, od razu dzwon i całkowite zatrzymanie statku.

I tak tytuł najbardziej pojebanej trasy przypada Temtesh Bay Route 2 z Wipeout Fusion.