Autor Wątek: Star Wars: Battlefront  (Przeczytany 75889 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #520 dnia: Listopada 15, 2015, 00:44:21 am »
 :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #521 dnia: Listopada 16, 2015, 11:43:56 am »


Śmiać mi się chce na myśl o jeleniach, którzy dla blasterków kupili w tym roku bonera z halo 5  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #522 dnia: Listopada 16, 2015, 13:34:52 pm »
No to było już podczas bety wiadomo. DICE tak działa jak EA sie nie wpie**ala w robote.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #523 dnia: Listopada 16, 2015, 15:33:59 pm »
Cytuj
We already knew that the season pass will include four expansion packs, early access to the expansions by two weeks, and an exclusive "Shoot First" emote. Now further details have been revealed on the official site, including confirmation the pass will include four additional Heroes and Villains (though who they will be has yet to been disclosed).

There will also be four new game modes, 16 new multiplayer maps, and "over 20 new pieces of galactic tech including weapons, vehicles, and Star Cards for both Rebels and Imperials". You will also receive "two-week early access" to each expansion pack.
http://uk.ign.com/articles/2015/11/16/heres-whats-included-in-the-star-wars-battlefront-season-pass?%20hub%20page%20(front%20page)&utm_content=2

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #524 dnia: Listopada 16, 2015, 16:39:37 pm »


Śmiać mi się chce na myśl o jeleniach, którzy dla blasterków kupili w tym roku bonera z halo 5  :lol:

Jelenie, jelenie, wszędzie jelenie.  :roll:


Gra mnie już znudziła, nawet triala nie wykorzystam raczej. Na duże bitwy jest po prostu za mało map, do tego wolę jak jest w Battlefield, a nie jakieś pierdolone ikony porozrzucane na mapie. Z chęcią pogram, ale za rok w pakiecie z season passem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #525 dnia: Listopada 16, 2015, 16:50:26 pm »
Gra mnie już znudziła, nawet triala nie wykorzystam raczej. Na duże bitwy jest po prostu za mało map, do tego wolę jak jest w Battlefield, a nie jakieś pierdolone ikony porozrzucane na mapie. Z chęcią pogram, ale za rok w pakiecie z season passem.

Jep. Mam dokładnie ten sam plan. Trzeba obserwować jak gra się rozwija.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #526 dnia: Listopada 18, 2015, 11:17:24 am »
Kiepsko sobie radzi w prasie nowy Battlefront:

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/star-wars-battlefront

77/100 a na Xboxie 74/100

Niby się nie przejmuje opiniami prasy, ale na +, że obcinają ocenę za brak kampanii Single Player. Może się kur** nauczą, że nie ma sensu rezygnować z graczy co wolą grać w tryb z fajną historią itp.
Jedną z głównych wad jest brak zawartości, mega szybko się nudzi. Z DLC pewnie będzie spoko gra :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #527 dnia: Listopada 18, 2015, 11:23:14 am »
Czyli pełnoprawna gra znów będzie za 500 zł.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #528 dnia: Listopada 18, 2015, 11:25:45 am »

Czyli pełnoprawna gra znów będzie za 500 zł.

Dlatego trzeba kupić za rok ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #529 dnia: Listopada 18, 2015, 11:55:32 am »
Myślę, że możemy być spokojni o wspieranie i wysyp produktów spod marki Star Wars, oby w tym zalewie trafiła się jakaś godna gra z kampanią dla pojedynczego gracza. Disney otwarcie przyznał, że będzie cisnął markę do chwili, kiedy będzie zainteresowanie, mówią o cyklicznych - corocznych premierach nowych filmów, więc z towarzyszącymi gałęziami rozrywki będzie podobnie, w końcu te miliardy zainwestowane przez Disneya muszą się zwrócić. Trochę mnie to martwi, bo teraz ekscytacja z powodu ruszenia się tematu, a przy takiej polityce będziemy za max kilka lat rzygać już Star Wars i nastąpi przesycenie, jak niebezpiecznie powoli dzieje się z markami opartymi o komiksowych superbohaterów.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #530 dnia: Listopada 18, 2015, 12:04:54 pm »
Myślę, że możemy być spokojni o wspieranie i wysyp produktów spod marki Star Wars, oby w tym zalewie trafiła się jakaś godna gra z kampanią dla pojedynczego gracza. Disney otwarcie przyznał, że będzie cisnął markę do chwili, kiedy będzie zainteresowanie, mówią o cyklicznych - corocznych premierach nowych filmów, więc z towarzyszącymi gałęziami rozrywki będzie podobnie, w końcu te miliardy zainwestowane przez Disneya muszą się zwrócić. Trochę mnie to martwi, bo teraz ekscytacja z powodu ruszenia się tematu, a przy takiej polityce będziemy za max kilka lat rzygać już Star Wars i nastąpi przesycenie, jak niebezpiecznie powoli dzieje się z markami opartymi o komiksowych superbohaterów.

Mnie tam komiksowi bohaterowie się nie nudzą jeszcze ;) Ale nie zmienia to faktu, że dobrych gier opartych na świecie Marvela po prostu nie ma ;) I oby Star Wars takiego losu nie spotkało. Było w historii sporo zajebistych tytułów z Gwiezdnymi Wojnami i licze, że takie jeszcze powstaną :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #531 dnia: Listopada 18, 2015, 12:12:24 pm »
Wlasnie bardzo zaluje, ze nikt powazny sie nie wzial za temat i nie zrobil jakiegos Iron Mana jakosciowo na pozniomie Batmana.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #532 dnia: Listopada 18, 2015, 12:46:44 pm »

Wlasnie bardzo zaluje, ze nikt powazny sie nie wzial za temat i nie zrobil jakiegos Iron Mana jakosciowo na pozniomie Batmana.

Racja takie giery Marvela na poziomie mogłyby kopać tyłki :) Nawet slasher Avengers z kilkoma postaciami i fajną fabułą nie opartą na filmie byłby zajebisty :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #533 dnia: Listopada 18, 2015, 12:56:48 pm »
Recenzenci kolejny raz udowodnili, że się nie znają  :)

Myślę, że możemy być spokojni o wspieranie i wysyp produktów spod marki Star Wars, oby w tym zalewie trafiła się jakaś godna gra z kampanią dla pojedynczego gracza. Disney otwarcie przyznał, że będzie cisnął markę do chwili, kiedy będzie zainteresowanie, mówią o cyklicznych - corocznych premierach nowych filmów, więc z towarzyszącymi gałęziami rozrywki będzie podobnie, w końcu te miliardy zainwestowane przez Disneya muszą się zwrócić. Trochę mnie to martwi, bo teraz ekscytacja z powodu ruszenia się tematu, a przy takiej polityce będziemy za max kilka lat rzygać już Star Wars i nastąpi przesycenie, jak niebezpiecznie powoli dzieje się z markami opartymi o komiksowych superbohaterów.

Kompletnie tego nie widzę. Minęły trzy lata od kupna Lucasfilm przez Disneya, na dniach premiera nowego filmu, a my dostaliśmy jedną grę, zero zapowiedzi i z wiarygodnych plotek tylko Visceral Games nad czymś dłubie. Chciałbym, żeby zalewały nas tytuły z Gwiezdnych Wojen, bo łatwiej byłoby o jakieś perełki, ale w ogóle się na to nie zanosi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #534 dnia: Listopada 18, 2015, 12:58:58 pm »
Recenzenci kolejny raz udowodnili, że się nie znają  :)

Wydawało mi się, że ty też nie jesteś jakiś mega przekonany do gierki.

Mała zawartość + brak kampanii to w sumie moim zdaniem poważne wady usprawiedliwiające 7/10.

Sam osobiście gardzę prasą, ale wydaje mi się, że oceny są tym razem dosyć uzasadnione.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #535 dnia: Listopada 18, 2015, 12:59:47 pm »
Zajebista gra, tylko nudna jak CoD. Jak zawsze miałem racje.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #536 dnia: Listopada 18, 2015, 13:09:12 pm »
Myślę, że możemy być spokojni o wspieranie i wysyp produktów spod marki Star Wars, oby w tym zalewie trafiła się jakaś godna gra z kampanią dla pojedynczego gracza. Disney otwarcie przyznał, że będzie cisnął markę do chwili, kiedy będzie zainteresowanie, mówią o cyklicznych - corocznych premierach nowych filmów, więc z towarzyszącymi gałęziami rozrywki będzie podobnie, w końcu te miliardy zainwestowane przez Disneya muszą się zwrócić. Trochę mnie to martwi, bo teraz ekscytacja z powodu ruszenia się tematu, a przy takiej polityce będziemy za max kilka lat rzygać już Star Wars i nastąpi przesycenie, jak niebezpiecznie powoli dzieje się z markami opartymi o komiksowych superbohaterów.
Kompletnie tego nie widzę. Minęły trzy lata od kupna Lucasfilm przez Disneya, na dniach premiera nowego filmu, a my dostaliśmy jedną grę, zero zapowiedzi i z wiarygodnych plotek tylko Visceral Games nad czymś dłubie. Chciałbym, żeby zalewały nas tytuły z Gwiezdnych Wojen, bo łatwiej byłoby o jakieś perełki, ale w ogóle się na to nie zanosi.
Tak mnie naszła refleksja w odniesieniu m.in. do ostatniego artykułu Wired, gdzie można przeczytać:

Cytuj
And if the people at the Walt Disney Company, which bought Lucasfilm for $4 billion in 2012, have anything to say about it, the past four decades of Star Wars were merely prologue. They are making more. A lot more. The company intends to put out a new Star Wars movie every year for as long as people will buy tickets. Let me put it another way: If everything works out for Disney, and if you are (like me) old enough to have been conscious for the first Star Wars film, you will probably not live to see the last one. It’s the forever franchise.
Cytuj
These new movies won’t just be sequels. That’s not the way the transnational entertainment business works anymore. Forget finite sequences; now it’s about infinite series. Disney also owns Marvel Comics, and over the next decade you can expect 17 more interrelated movies about Iron Man and his amazing friends, including Captain America: Civil War, two more Avengers movies, another Ant-Man, and a Black Panther (not to mention five new TV shows). Thanks to licensing agreements, Disney doesn’t own the rights to every Marvel property—Fox makes movies about the X-Men and related mutants like Gambit and Deadpool. So you’ll get interrelated comic-book movies there too. Warner Bros. Entertainment, which owns DC Comics, is prepping a dozen or so movies based on DC characters, with Batman v. Superman: Dawn of Justice and Suicide Squad in 2016, Wonder Woman, and eventually the two-part team-up Justice League. Warner is also trying to introduce Godzilla to King Kong (again). Paramount is working on a shared universe for its alien robot Transformers. Universal continues, with limited success, to try to knit together its famous bestiary (Frankenstein’s monster, Dracula, the Wolf Man, the Mummy, etc.).

Everywhere, studio suits are recruiting creatives who can weave characters and story lines into decades-spanning tapestries of prequels, side-quels, TV shows, games, toys, and so on. Brand awareness goes through the roof; audiences get a steady, soothing mainline drip of familiar characters.
Cytuj
"They are making more. A lot more."

http://www.wired.com/2015/11/building-the-star-wars-universe/

Oczywiście artykuł skupia się na filmach, ale chciałbym, żeby zapewne w zalewie gówna można było oddzielić ziarna od plew i w growej branży mocno się ruszyło w temacie gierek osadzonych w uniwersum SW. Jakiś Jedi Knight, albo opowieść na miarę Mass Effect/KotOR miałbym chrapkę i przebolałbym wtedy platformówki na komórkę z Jar Jarem :troll:
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2015, 13:11:45 pm wysłana przez Kert »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #537 dnia: Listopada 18, 2015, 13:26:52 pm »
Wydawało mi się, że ty też nie jesteś jakiś mega przekonany do gierki.

Nie jestem przekonany, bo to szuterek fpp, ale jak na szuterek fpp gra jest wg mnie rewelacyjna. Musiałem się tylko przestawić, bo spodziewałem się przemalowanego Battlefielda, a gra okazała się nieco inna.

Mała zawartość + brak kampanii to w sumie moim zdaniem poważne wady usprawiedliwiające 7/10.

Titanfall też nie ma singla, zawartość jeszcze mniejsza, wykonanie trzy klasy gorsze, a średnia 86.

Bardzo chętnie zobaczyłbym w grze kampanię dla jednego gracza, ale mimo wszystko Battlefront = multi, DICE = multi i brak tej kampanii nie jest dla mnie powodem do drastycznego obniżania oceny. Zresztą tutaj wybrali gracze i dziennikarze, bo po każdym Battlefieldzie dominowały komentarze "po chuj ten singiel". Nie uważam również, żeby zawartość była szczególnie mała.

Jakiś Jedi Knight, albo opowieść na miarę Mass Effect/KotOR miałbym chrapkę i przebolałbym wtedy platformówki na komórkę z Jar Jarem :troll:

No nie zanosi się na nic póki co. W przyszłym roku dopiero Mass Effect: Andromeda i może cień szansy, że wtedy wezmą się za KotOR'a - premiera gdzieś 2019. Mogliby przynajmniej The Old Republic przenieść na konsole, ale też kompletnie nic się w tym kierunku nie dzieje.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #538 dnia: Listopada 18, 2015, 13:28:27 pm »
Bardzo chętnie zobaczyłbym w grze kampanię dla jednego gracza, ale mimo wszystko Battlefront = multi, DICE = multi

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #539 dnia: Listopada 18, 2015, 13:28:41 pm »
Ja to bym chciał Jedi Knight i Rogue Squadron w grafie next genowej :(

Titanfall też nie ma singla, zawartość jeszcze mniejsza, wykonanie trzy klasy gorsze, a średnia 86.

Bardzo chętnie zobaczyłbym w grze kampanię dla jednego gracza, ale mimo wszystko Battlefront = multi, DICE = multi i brak tej kampanii nie jest dla mnie powodem do drastycznego obniżania oceny. Zresztą tutaj wybrali gracze i dziennikarze, bo po każdym Battlefieldzie dominowały komentarze "po chuj ten singiel". Nie uważam również, żeby zawartość była szczególnie mała.

Titanfall to swoją drogą ma zawyżoną ocenę. Moim zdaniem prasa też kompletnie się nie zna, ale z Battlefrontem nieco się zgodzę. Co do singla, no masz rację, choć moim zdaniem nawet taka do bólu liniowa i oskryptowana kampania, ale w świecie Gwiezdnych Wojen mogłaby być rewelacyjna. Masa rozjebistych epickich momentów w tym świecie i gra mogłaby kopać po jajach :)

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #540 dnia: Listopada 18, 2015, 20:54:11 pm »
Na mnie największe wrażenie swego czasu z gierek o Star Wars zrobiło Shadows of The Empire z n64 - ta bitwa na Hoth z pierwszego levelu to było jedno wielkie wow. I pierwszy Jedi Knight plus dodatek. Pamietam te wstawki filmowe przed misjami. Zajarany byłem że nie wiem. Był to tez czas 3dfxa i koniec pikseli w grach na PC:-)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #541 dnia: Listopada 18, 2015, 21:07:02 pm »
Tak zerknąłem w nocy do cyfrowego sklepu....najdroższa wersja BF kosztuje ponad dziesięć Kazimierzy.  :neutral: Co oni tam, blaster dodają, czy miecz świetlny  o_O

lupinator

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #542 dnia: Listopada 18, 2015, 21:43:06 pm »
Tak zerknąłem w nocy do cyfrowego sklepu....najdroższa wersja BF kosztuje ponad dziesięć Kazimierzy.  :neutral: Co oni tam, blaster dodają, czy miecz świetlny  o_O
To tylko 10 Kazimierzy + grosze, a pomyśl jaką siłę będzie miała ta przynęta. Przy odrobinie szczęścia złowisz całe forum.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #543 dnia: Listopada 18, 2015, 21:46:58 pm »
To tylko 10 Kazimierzy + grosze, a pomyśl jaką siłę będzie miała ta przynęta. Przy odrobinie szczęścia złowisz całe forum.

Nie kurwa, ni chuja! Nie chcę go spotkać na serwerach  :evil:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #544 dnia: Listopada 18, 2015, 21:55:43 pm »
To tylko 10 Kazimierzy + grosze, a pomyśl jaką siłę będzie miała ta przynęta. Przy odrobinie szczęścia złowisz całe forum.

Nie kurwa, ni chuja! Nie chcę go spotkać na serwerach  :evil:

A co, zapowiedzieli mikropłatności i boisz się, że dostaniesz le* wpierdhol.  :roll:

Tak zerknąłem w nocy do cyfrowego sklepu....najdroższa wersja BF kosztuje ponad dziesięć Kazimierzy.  :neutral: Co oni tam, blaster dodają, czy miecz świetlny  o_O
To tylko 10 Kazimierzy + grosze, a pomyśl jaką siłę będzie miała ta przynęta. Przy odrobinie szczęścia złowisz całe forum.


W sumie to niewiele więcej niz wydałem na Drakonisy Nieme i Bożki Zwycięstwa.  :grin:


Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #545 dnia: Listopada 19, 2015, 14:08:43 pm »

Mrocz

  • Gość
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #546 dnia: Listopada 19, 2015, 14:15:38 pm »


Ten blacharz to ma problem z każdą pojedynczą grą jaka wychodzi :lol: Może zamiast walczyć jako Glorius PC Master race powinien kupić konsole? :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #547 dnia: Listopada 19, 2015, 14:16:19 pm »
Zmarnowałem minutę  :mad:

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #548 dnia: Listopada 19, 2015, 14:17:36 pm »
Ten blacharz to ma problem z każdą pojedynczą grą jaka wychodzi :lol: Może zamiast walczyć jako Glorius PC Master race powinien kupić konsole? :lol:

tak

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #549 dnia: Listopada 20, 2015, 21:06:16 pm »
Kupić nowego Battlefronta to tak jak gdyby dać się komuś wyruchać i jeszcze mu za to zapłacić........................

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #550 dnia: Listopada 20, 2015, 21:10:13 pm »


Ok, to kto chce mnie ruchnac? :oops:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #551 dnia: Listopada 20, 2015, 21:16:07 pm »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #552 dnia: Listopada 20, 2015, 21:21:47 pm »
Te, Lem, a wszystkie dlc jużeś kupił? Będziesz grał w grafikę? Podobno dziesięć dolców za jakiś granat czy ińszy blaster wołajo?

Szkoda, że ludzie kupią tego na miliony.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #553 dnia: Listopada 20, 2015, 21:24:42 pm »
Te, Lem, a wszystkie dlc jużeś kupił? Będziesz grał w grafikę? Podobno dziesięć dolców za jakiś granat czy ińszy blaster wołajo?

Szkoda, że ludzie kupią tego na miliony.

Grałeś czy płyniesz z falą hejtu nie mając o grze większego pojęcia?

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #554 dnia: Listopada 20, 2015, 22:03:08 pm »
Godzinke pogralem i jest moc  :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #555 dnia: Listopada 20, 2015, 22:16:34 pm »
Te, Lem, a wszystkie dlc jużeś kupił? Będziesz grał w grafikę? Podobno dziesięć dolców za jakiś granat czy ińszy blaster wołajo?

Szkoda, że ludzie kupią tego na miliony.

Grałeś czy płyniesz z falą hejtu nie mając o grze większego pojęcia?


Hejtuję całe to multi milionowe ścierwo nastawione na dojenie graczy przy minimalnym nakładzie pracy.

Idźta i kupujta wszystkie te dlc, season passy, niedokończone, popsute produkty sprzedawane w pełnej cenie, a potem narzekajcie, że z roku na rok kombinaty typu EA, UbiSoft czy Activision walą Was jeszcze bardziej.

Nie mam nic do BF'ale w tej formie jest dla mnie nie do przyjęcia.

No offence! ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #556 dnia: Listopada 20, 2015, 22:23:41 pm »
Czyli jednak w dupie byłeś, gówno widziałeś (no offence oczywiście  ;) ), bo jakbyś przynajmniej zagrał w betę, to byś czegoś takiego nie pisał.

Gra jest dokończona, działa świetnie, a potężny budżet i ogromny nakład pracy widać na każdym kroku.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #557 dnia: Listopada 20, 2015, 22:50:30 pm »
Jak dokończona? Gdzie tryb single, wszystko co wycięto na potrzeby dlc? Co Ty kur** pelikan jesteś?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #558 dnia: Listopada 20, 2015, 22:56:22 pm »
Bo developer DLC wyciął z gry i wcale nie będzie nad tym pracował przez (co najmniej) najbliższy rok. Serio?  :lol:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Star Wars: Battlefront
« Odpowiedź #559 dnia: Listopada 20, 2015, 23:08:05 pm »
Gdzie jest coś poza multi co skłoni kogoś do zagrania. Przecież to SW. To się aż prosi o kampanię.