Autor Wątek: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!  (Przeczytany 32861 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 28, 2015, 19:30:26 pm »
Ja swoje wnioski czerpię w dużej mierze na podstawie tego, co przeczytałem w książce "Płeć mózgu: O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą":
http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=13649

POK, czy ty czytasz ze zrozumieniem? W twoim linku:

Cytuj
Rok pierwszego wydania: 1989
Rok pierwszego wydania polskiego: 1993

Cytujesz książkę, która nie zawiera ostatnich 22 lat badań nad psychologią, biologią, etc. Chyba, że zaraz ty i inni będą twierdzić, że albo przez ostatnie 20 lat nauka w tych dziedzinach nie posunęła się ani trochę, albo też okropne lobby gejowskie sfałszowało wyniki setek badań, aby pokazać że homoseksualizm nie jest chorobą.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 28, 2015, 20:20:59 pm »
Książka wciąż jest aktualna, tak samo jak odkryte ponad 300 lat temu prawo powszechnego ciążenia.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 28, 2015, 20:29:13 pm »
No właśnie, to że książka wyszła 20 czy 25 lat temu wcale nie znaczy, że nie jest aktualna, choć oczywiście może tak być. W swojej opinii opieram się nie tylko na tej książce, ale to co tam wyczytałem wydało mi się najsensowniejsze i najlepiej przedstawione. Nigdy jakoś mocno nie zagłębiałem się w temat, więc nie wiem, co dzisiejsze badania solidnych naukowców mówią homoseksualizmie itp. W każdym razie książkę polecam. Została napisana przez ludzi trzeźwo patrzących na świat i nie odbiega za bardzo ani w prawą, ani w lewą stronę.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 28, 2015, 20:44:51 pm »
Mowie temu NIE. Na Islam w Europie pozwolilismy, i teraz na ponad 1/2 urodzonych dzieci w Europie to muzlumanie. We Francji zas to prawie 3/4. STOP.

I cos na koniec, bardzo madrze mowi:


'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:12:05 pm »
Na Islam w Europie pozwolilismy, i teraz na ponad 1/2 urodzonych dzieci w Europie to muzlumanie. We Francji zas to prawie 3/4. STOP.
Skąd wziąłeś te statystyki? Daj linka, bo wydają się niewiarygodne. Ja wiem, że muzułmanie rodzą statystycznie więcej dzieci na jedną rodzinę, ale te dane to chyba z kosmosu albo Marsa wziąłeś.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:16:08 pm »
Mowie temu NIE. Na Islam w Europie pozwolilismy, i teraz na ponad 1/2 urodzonych dzieci w Europie to muzlumanie. We Francji zas to prawie 3/4. STOP.

podaj źródła tych rewelacji. jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się, że 4 do 10 procent populacji, odpowiednio dla ue i francji, było odpowiedzialne za 50/75% urodzin. 

pok pierwszy :P

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:31:59 pm »
I cos na koniec, bardzo madrze mowi:

Cytuj
He found little satisfaction after leaving his faith and eventually returned to it after reading The Seven Storey Mountain by Thomas Merton. Jones then obtained his Ph.D. from Temple University and began to teach at Saint Mary's College, of Notre Dame, Indiana. To his displeasure, he found this college to be what he considered to be (in the words of Michael W. Cuneo, who interviewed him) "the antithesis of what a Catholic college should be", as it was pro-choice, feminist and secular.

He made little effort to conceal his views, which led to conflicts with many faculty, his department chairwoman, and eventually the college's president. His department, which viewed him as a religious absolutist, decided against renewing his contract after his first year.[1]

Wybierz od razu wykład jakiegoś profesora z KUL, poziom dyskusji będzie ten sam. A od razu będzie po polsku.

Cytuj
Mowie temu NIE. Na Islam w Europie pozwolilismy, i teraz na ponad 1/2 urodzonych dzieci w Europie to muzlumanie. We Francji zas to prawie 3/4. STOP.

Ale geje nie rodzą dzieci, więc w czym problem?  :lol:

zrodlo: http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/18062015/20401726

Proszę nie cytuj idiotów i oszołomów.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:33:12 pm »
zrodlo: http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/18062015/20401726

która minuta? nie mam całego zamiaru oglądać, bo już wiem, że to bzdura. znalazłem takie dane dla angli:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2536930/One-ten-babies-England-Muslim-Those-practising-religion-soon-outnumber-actively-worshipping-Christians.html

wydają się realne. jeżeli przyjmiemy, że we francji muzułmanie mnożą się podobnie, to w najbardziej ekstremalnym przypadku wyjdzie, że dla francji ten odsetek wynosi nie więcej, jak kilkanaście procent.

naprawdę nie wiem jakim trzeba być pelikanem, żeby tak bezkrytycznie łykać podobne bzdury.



Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:40:05 pm »
Od okolo 5:50 minuty.

Te dane co dales to wyssane z palca. Poprawnosc polityczna ktora zgubi Europe i nas. Ja na ulicach widze cos innego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 21:41:36 pm wysłana przez Klosz »
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:40:58 pm »
zrodlo: http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/18062015/20401726

która minuta? nie mam całego zamiaru oglądać, bo już wiem, że to bzdura. znalazłem takie dane dla angli:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2536930/One-ten-babies-England-Muslim-Those-practising-religion-soon-outnumber-actively-worshipping-Christians.html

wydają się realne. jeżeli przyjmiemy, że we francji muzułmanie mnożą się podobnie, to w najbardziej ekstremalnym przypadku wyjdzie, że dla francji ten odsetek wynosi nie więcej, jak kilkanaście procent.

naprawdę nie wiem jakim trzeba być pelikanem, żeby tak bezkrytycznie łykać podobne bzdury.

W UK jest 5% muzułmanów. Nie chce mi się wierzyć, że statystyczny muzułmanin ma tylko 2x więcej dzieci niż statystyczny Brytyjczyk. U brudasów wielodzietne rodziny wydają się normą, a u białych dwójka dzieci to w dzisiejszych czasach egzotyka.

Oczywiście liczby Klosza raczej wyssane z palca.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:45:07 pm »
Mozecie kur** nie zaśmiecać tym jeb**ym tematem tego forum

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:59:39 pm »
Od okolo 5:50 minuty.

Te dane co dales to wyssane z palca. Poprawnosc polityczna ktora zgubi Europe i nas. Ja na ulicach widze cos innego.

ok, widzę, że nie z danymi jest problem, a z twoim ich czytaniem. zapodane przez ciebie liczby nie pojawiły się w materiale. sam je wyssałeś z palca. tam jest nawet jasno, że do 2025 1/3 wszystkich dzieci będzie z rodzin muzułmańskich, a 70% to dane dla paryża i to estymowane.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 28, 2015, 22:00:17 pm »
Mozecie kur** nie zaśmiecać tym je***ym tematem tego forum

masz łaskawe prawo wypierdalać stąd.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 28, 2015, 22:21:54 pm »
Jest temat "Tolerancja". Nie wiem po gówno kolejny homotemat. Wiem, ze mamy pedała Castora i chciałby mieć dużo tematów na forumku, ale po co dublować?

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 28, 2015, 22:46:11 pm »
Mozecie kur** nie zaśmiecać tym je***ym tematem tego forum

masz łaskawe prawo wypierdalać stąd.

Wzrost muzlumanow w UK czy Holandii pominales, ten trend ciagle rosnie. Dlatego wyssalem sobie te dane, gdyz one rosna, nie maleja. Tak bedzie tak dlugo jak bedzie UE w obecnej formie.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 28, 2015, 22:50:53 pm »
Jest temat "Tolerancja". Nie wiem po gówno kolejny homotemat.

+ kulturystyka, modne ciuchy i shenmue III

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 28, 2015, 22:57:54 pm »
Wzrost muzlumanow w UK czy Holandii pominales, ten trend ciagle rosnie. Tak bedzie tak dlugo jak bedzie UE w obecnej formie.
:wall_bash:
znalazłem takie dane dla angli:
Mowie temu NIE. Na Islam w Europie pozwolilismy, i teraz na ponad 1/2 urodzonych dzieci w Europie to muzlumanie. We Francji zas to prawie 3/4. STOP.
sam nie wspomniałeś o holandii, więc nie wiem dlaczego oczekiwałeś, że ją wezmę na tapetę. odnosiłem się do twoich "danych"  :roll:

Dlatego wyssalem sobie te dane, gdyz one rosna, nie maleja.
nie widzę tutaj związku przyczynowo-skutkowego.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 28, 2015, 23:11:50 pm »
O to w takim razie należy zapytać się samych poszkodowanych przez los. Ja nie mam problemów podobnej natury, ale domyślam się, że to nic fajnego. Myślę jednak, że jeśli da się transseksualistom prawo do okazywania swojej "prawdziwej" płci, to będą się wtedy czuć lepiej i swobodniej. Wychodzenie z założenia, że skoro ktoś urodził się fizycznie np. mężczyzną zamiast kobietą, to niech się do końca życia z tym męczy, nie jest imo słusznym podejściem.
Ja nie wiem co jest słuszne a co jest nie słuszne. Nie wymagaj ode mnie żebym nazywał kogoś kto ma problem bo urodził się kobietą a czuje się mężczyzną żebym ja go nazywał mężczyzną, bo on nie jest mężczyzną tylko kobietą która czuje się mężczyzną. A jeśli tego ode mnie wymagasz to jesteś poprostu tyranem A co powiesz o rodzicach którzy posyłają dzieci do przedszkoli w których niema rozróżnienia płciowego. Bawcie się jak chcecie. A potem na podstawie obserwacji biorą Jasia co się najbardziej lubił bawić z Małgosią i Zuzią i wpie**alają mu terapie hormonalną żeby ukształtować z niego kobietę. I wymagają żeby państwo wpisało mu w dowodzie że jest kobietą. Przypominam że odsetek samobójstw wśród osób transpłciowych wynosi kur** jego mać ponad 40%!!! Najstraszniejsze jest to że takie rzeczy teraz dzieją się na świecie a ja tego nie wymyślam.

Znam też przypadek, gdzie homoseksualizm jest skutkiem molestowania chłopca przez jego ojca w dzieciństwie. To jest ludzka tragedia, a nie jakaś tam odmienność, czy unikalność i taki ktoś potrzebuje pomocy przede wszystkim.
A skąd wiesz że on nie urodził się homoseksualny?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 23:24:56 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 28, 2015, 23:41:52 pm »
Klosz ma racje, lewus sOOs chce dowodów. ehh jakie to prawdziwe  :lol:

Przykład rodzina w nazistowskich niemczech: typowy wnuk gestapowca mieszka w argentynie. wiec nie rozwija niemiecjiej społecznosci w nazilandzie. Stop. Wróć.
Typowy niewinny niemiec wychodzi za mąż za swojego sąsiada i adoptują dwójke dzieci z polski. stop. wróć.
Typowy dzisiejszy niemiec jeśli już robi dzieci to jedno, o ch** wiecej jak i tak sporo było przy tym roboty. Nie ma tylu parobków aby gówno bahorowi wycierac. Jezdzi na wakacje i chodzi do roboty. Ot sens zycia. Typowy niemiecki turas, robi kebaby typowemu niewinnemu niemcowi aby nawet zapomniał jak zdobyć pożywienie. Po czym ten typowy wyrabiacz kebabów idzie do domu i robi kolejne dzieci. Stac go, dostanie zapomoge czy jak tam to nazwac.
Czyli z dwójki typowych niemców mamy jednego małego potomka nazistów a z dwójki turasów mamy dziesieciu małych muzułmanów (gdzies tak wychodzi srednia)
Wiec za 30/40 lat naród niemiecki przestanie istniec w rozumieniu patriotycznym.
Dziwne mi bardzo zachowanie użytkownika sOOs, odleciał daleko i zaczynam sie obawiać, ze z powrotem może miec problem.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 29, 2015, 10:33:18 am »
Jest temat "Tolerancja". Nie wiem po gówno kolejny homotemat. Wiem, ze mamy pedała Castora i chciałby mieć dużo tematów na forumku, ale po co dublować?

Po co kolejne tematy o grach? Przecież to ciągle gry - wrzućmy wszystko do jednego tematu i tak dyskutujmy.

Klosz ma racje, lewus sOOs chce dowodów. ehh jakie to prawdziwe  :lol:

Przykład rodzina w nazistowskich niemczech: typowy wnuk gestapowca mieszka w argentynie. wiec nie rozwija niemiecjiej społecznosci w nazilandzie. Stop. Wróć.
Typowy niewinny niemiec wychodzi za mąż za swojego sąsiada i adoptują dwójke dzieci z polski. stop. wróć.
Typowy dzisiejszy niemiec jeśli już robi dzieci to jedno, o ch** wiecej jak i tak sporo było przy tym roboty. Nie ma tylu parobków aby gówno bahorowi wycierac. Jezdzi na wakacje i chodzi do roboty. Ot sens zycia. Typowy niemiecki turas, robi kebaby typowemu niewinnemu niemcowi aby nawet zapomniał jak zdobyć pożywienie. Po czym ten typowy wyrabiacz kebabów idzie do domu i robi kolejne dzieci. Stac go, dostanie zapomoge czy jak tam to nazwac.
Czyli z dwójki typowych niemców mamy jednego małego potomka nazistów a z dwójki turasów mamy dziesieciu małych muzułmanów (gdzies tak wychodzi srednia)
Wiec za 30/40 lat naród niemiecki przestanie istniec w rozumieniu patriotycznym.
Dziwne mi bardzo zachowanie użytkownika sOOs, odleciał daleko i zaczynam sie obawiać, ze z powrotem może miec problem.

Nie spodziewałem się, że można nawalić tyle rasizmu w jednym poście, ale tobie się udało.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2015, 10:36:18 am wysłana przez Castor Krieg »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 29, 2015, 10:42:57 am »
Po co kolejne tematy o grach? Przecież to ciągle gry - wrzućmy wszystko do jednego tematu i tak dyskutujmy.

To forum o grach jest, a każda gra ma inny tytuł i jest o czym innym. Spadaj na forum tęczowej armii to sobie pozakładasz tam tematy "Ankieta: wolicie w dupala czy brać do buzi?" "Spust chłopaka bierzecie na klatę czy połykacie?"

 Tolerancja to tylko tematy gejów, lesb, transów i emigrantów - czyli to co Castorek lubi najbardziej - być branym od tyłu przez czarnego-emigranta-transa-geja z afryki zarażonego hivem - tolerancja pełną gębą.

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 29, 2015, 10:47:11 am »
Jest temat "Tolerancja". Nie wiem po gówno kolejny homotemat. Wiem, ze mamy pedała Castora i chciałby mieć dużo tematów na forumku, ale po co dublować?

Po co kolejne tematy o grach? Przecież to ciągle gry - wrzućmy wszystko do jednego tematu i tak dyskutujmy.

Ty już kompletnie odleciałeś.

Przypominam, że jest to forum GAMEOnly, a nie GEJONLY. :roll:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:11:46 am »
To forum o grach jest, a każda gra ma inny tytuł i jest o czym innym. Spadaj na forum tęczowej armii to sobie pozakładasz tam tematy "Ankieta: wolicie w dupala czy brać do buzi?" "Spust chłopaka bierzecie na klatę czy połykacie?"

 Tolerancja to tylko tematy gejów, lesb, transów i emigrantów - czyli to co Castorek lubi najbardziej - być branym od tyłu przez czarnego-emigranta-transa-geja z afryki zarażonego hivem - tolerancja pełną gębą.

Temat zaczął się od małżeństwa dwóch kochających się ludzi, którzy już wcześniej zapewne uprawiali seks. Natomiast wam tylko penisy w głowie. Głodnemu chleb na myśli? Nie chcecie nam nic powiedzieć?

Przypominam, że jest to forum GAMEOnly, a nie GEJONLY. :roll:

Ale podforum nosi nazwę "RÓŻNE".

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:15:18 am »
Temat zaczął się od małżeństwa dwóch kochających się ludzi, którzy już wcześniej zapewne uprawiali seks. Natomiast wam tylko penisy w głowie. Głodnemu chleb na myśli? Nie chcecie nam nic powiedzieć?


Ty nam lepiej opowiedz o tym raku odbytu, którego dostałeś w wyniku stosunków analnych z chłopakiem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:15:36 am »
Ale podforum nosi nazwę "RÓŻNE".

Ale po cholere dwa takie same tematy? To wszystko bez problemu mogłoby trafić do tematu Tolerancja. A tak to w moich oczach jesteś zwykłym prowokatorem, który tylko robi śmietnik na forum. Nikt tu nie zakłada nawet osobnych tematów do różnych filmów czy osobnych tematów do każdego zespołu muzycznego, ale tematów o gejach to można do woli klepać?

To tak jakby każdą afere polityczną przypieczętować osobnym tematem. I jakoś wszyscy mieszą się w temacie Polityka. Skończ więc brnąć w ten idiotyzm i najlepiej usuńmy ten śmietnik.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 979
  • Reputacja: 120
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:20:41 am »
Żeby nie było, że forum jest nietolerancyjne, powiem że mnie na przykład to rybka, niech sobie Castor pisze o gejach i lesbach w odpowiednim dziale, zbierze konkretny odzew i na tym się skończy  :lol: chyba nikomu się krzywda nie dzieje? Oprócz Castora, którego może ten odzew trochę przytłoczyć.

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:25:18 am »
Cóż. Ja już pisałem w innym temacie, że do homoseksualistów i transwestytów nic nie mam. Mam nawet znajomego takiego oraz znajomą transwestytkę i lubie ich głównie dlatego, że się z tym nie obnoszą. Tak jak ja nie biegam po ulicy krzycząc, że jestem hetero, tak oczekuje, że homo zachowają dla siebie z kim sypiają. Niestety tak nie jest. Parady równości, obnoszenie się ze swoją orientacją jest niesmaczne i głupie niezależnie od tego jaka ta orientacja jest. Dlatego wkur**a mnie zachowanie Castora i jego spam z tym tematem, bo dla mnie to zwykły prowokator jest.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 293
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:43:02 am »
A Wy tylko karmicie tego trolla zamiast dac mu zdechnac.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 29, 2015, 11:52:52 am »
Windo, masz moda - zamknij ten temat i przenieś dyskusje do tematu tolerancja. Prosta sprawa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 29, 2015, 12:19:11 pm »
Windo, masz moda - zamknij ten temat i przenieś dyskusje do tematu tolerancja. Prosta sprawa.

Popieram.

lupinator

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 29, 2015, 12:23:41 pm »
Chciałem to zrobić dawno temu ale skoro temat się kręci (i to bardzo) to po co zamykać? Mamy tu za duży ruch?

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 29, 2015, 12:28:57 pm »
Chciałem to zrobić dawno temu ale skoro temat się kręci (i to bardzo) to po co zamykać? Mamy tu za duży ruch?

No cóż każdy miał ochotę pośmiać się z Castora ale osobiście nie widzę sensu utrzymywania tematu przy życiu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 29, 2015, 12:46:36 pm »
Własnie zostałem oskarżony przez castora o rasizm ponieważ nazywam niemców nazistami.  :surprised:

Plus 1000expa do reutacji na dzielni  8)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 29, 2015, 12:48:53 pm »
No to jest dyskryminacja bo jak to, tylko Niemiec może zostać nazista?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 29, 2015, 13:06:06 pm »
Nie, zle rozumujesz. Nazistą nie można zostać oni przylatują z kosmosu z galaktyki alfacentauri. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 29, 2015, 16:49:15 pm »


I tak trzeba było spłukać castora wraz z jego tematem, kiedy tylko go założył.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 29, 2015, 17:07:28 pm »


I tak trzeba było spłukać castora wraz z jego tematem, kiedy tylko go założył.

Gdzie takie cudowne rzeczy się dzieją?

svonston

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 29, 2015, 17:11:51 pm »
Tam, gdzie musisz mieć turban i kozę pod ręką.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 29, 2015, 17:30:11 pm »
Ehh, tam to atomica z orbity tylko.