Autor Wątek: Dlaczego gram?  (Przeczytany 14548 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 30, 2004, 23:05:43 pm »
Po prostu sprawia mi to przyjemność, można się wyżyć (bez przesady, bo konsola ucierpi :roll:), odchodzi się od szarych realiów, można grę zrecenzować...

wełnik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-01-2005
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 18, 2005, 21:15:09 pm »
Gram bo lubię, mogę się odprężyć czy wyżyć gdy się zdenerwuje. Przy mojej konsoli znajduje chwile relaxu, kórych mi nieraz brakuje.
"....niegdyś w ząbek czesany, dzisiaj w kółko golony, uważaj buraku bo zostałeś namieżony...."

Lorek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 18, 2005, 21:50:53 pm »
Cytat: "wełnik"
Gram bo lubię, mogę się odprężyć czy wyżyć gdy się zdenerwuje. Przy mojej konsoli znajduje chwile relaxu, kórych mi nieraz brakuje.


To spróbuj się odprężyć przy Castelvani. To w sumie zależy od samopoczuća dlatego jak mam zły humor i nic mi nie wychodzi to niegram w PES4 a załączam sobie jakąś niezobowiązująca gierke jak eye-toy  :D

wełnik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-01-2005
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 19, 2005, 13:56:51 pm »
Cytuj
To spróbuj się odprężyć przy Castelvani.

Przy Castlevani mówisz?? No ciężko by było, przy tej grze raczej sie stresuje niż odprężam ale to wyjątek heh :D
"....niegdyś w ząbek czesany, dzisiaj w kółko golony, uważaj buraku bo zostałeś namieżony...."

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 19, 2005, 14:04:38 pm »
Casta to kompletny relax. "No chodź zombiaczku, chodź... SLASH!!! Ooo, dzidzia zrobiła sobie kuku :twisted:"Nic nie działa tak pozytywnie jak Kirby i Hamtaro, wierzcie mi :D

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 17, 2005, 09:54:07 am »
dlaczego gram  ?hmmm., a moze mi ktos powiedziec dlaczego oddycham? :twisted:   granie to jedna z podstawowych funkcji zyciowych człowieka .Bez niej człowiek nie prawidłowo sie rozwija :D
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 17, 2005, 18:39:42 pm »
gram bo lubie :D
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Puci

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-03-2005
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 17, 2005, 19:33:35 pm »
A ja gram, bo... to najlepsza rzecz od robienia, która przychodzi mi na myśl? Zresztą na początku to granie sprawiło, że poznałem podstawy angielskiego jeszcze jak byłem mały  :D I w ogóle granie edukuje  :D  I w ogóle to miła odskocznia od szarej rzeczywistości... Tak, to właściwie chyba dlatego gram... Mogę zanurzyć się w wirtualny świat i zapomnieć o problemach prawdziwego świata... Na przykład o mojej ohydnej klasie :P Pewnie gdyby nie to, już dawno byłbym narkomanem :D Albo w ogóle bym ze sobą skończył :D
...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 19, 2005, 12:14:12 pm »
Myśle więc gram.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 20, 2005, 16:26:08 pm »
dlaczego gram?
bo to kocham, zajawka zmienila sie w hobby a hobby przeszlo w pasje...
i tak juz sobie gram dobre 15 lat...i wiecie co? za chooja mi sie to nie nudzi;]
uuu ale ten czas leci

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 22, 2005, 14:31:13 pm »
pytanie drutne ale dobra. Gry to  coś co sprawia ze chce się żyć. :D .
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 22, 2005, 15:28:37 pm »
Tak sie jakos stalo, ze jako ok. 3 latek :P pokochalem Test Drive 0 ( chyba :] ), odrobine pozniej spedzalem cale dnie z Prince of Percia no i tak leci juz przez te lata ;] pomijajac ok. 2 letnia przerwe kiedy to mialem tylko PC i juz, wstyd przyznac, stracilem wiare w gry ;]

Gry to dla mnie jeden z podstawowych elementow zycia, kocham je...
To one przez chwile pozwalaja mi sie zanuzyc w magicznym swiecie danej gry, zapominajac o codziennych problemach, o tym co wydarzylo sie w ostatnim tygodniu. Bez gier byloby mi ciezko ...

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 22, 2005, 19:22:11 pm »
Cytat: "blancio_"
Tak sie jakos stalo, ze jako ok. 3 latek :P pokochalem Test Drive 0 ( chyba :] ), odrobine pozniej spedzalem cale dnie z Prince of Percia no i tak leci juz przez te lata ;] pomijajac ok. 2 letnia przerwe kiedy to mialem tylko PC i juz, wstyd przyznac, stracilem wiare w gry ;]

Gry to dla mnie jeden z podstawowych elementow zycia, kocham je...
To one przez chwile pozwalaja mi sie zanuzyc w magicznym swiecie danej gry, zapominajac o codziennych problemach, o tym co wydarzylo sie w ostatnim tygodniu. Bez gier byloby mi ciezko ...

to jest uzaleznienie, choroba, skrzywienie psychiki, to sie leczy...serio. Dla mnie gry to  rozrywka, ulubiona, ale TYLKO rozrywka. Gry nie przeslaniaja mi wszystkiego, potrafie sie bez nich obejsc lub jak nie mam konsoli, zastapic czym innym. Lubie grac, gram od dawna ale nie podchodze do tego tak jak bym bez grania mial zginac :? . Taka postawa jak twoja blancio imo jest co najmniej smieszna :?
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

lupinator

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 22, 2005, 22:15:32 pm »
Cytat: "vivi"
Cytat: "blancio_"
Tak sie jakos stalo, ze jako ok. 3 latek :P pokochalem Test Drive 0 ( chyba :] ), odrobine pozniej spedzalem cale dnie z Prince of Percia no i tak leci juz przez te lata ;] pomijajac ok. 2 letnia przerwe kiedy to mialem tylko PC i juz, wstyd przyznac, stracilem wiare w gry ;]

Gry to dla mnie jeden z podstawowych elementow zycia, kocham je...
To one przez chwile pozwalaja mi sie zanuzyc w magicznym swiecie danej gry, zapominajac o codziennych problemach, o tym co wydarzylo sie w ostatnim tygodniu. Bez gier byloby mi ciezko ...

to jest uzaleznienie, choroba, skrzywienie psychiki, to sie leczy...serio. Dla mnie gry to  rozrywka, ulubiona, ale TYLKO rozrywka. Gry nie przeslaniaja mi wszystkiego, potrafie sie bez nich obejsc lub jak nie mam konsoli, zastapic czym innym. Lubie grac, gram od dawna ale nie podchodze do tego tak jak bym bez grania mial zginac :? . Taka postawa jak twoja blancio imo jest co najmniej smieszna :?




nie uwazam żeby było to śmieszne każdy może odbierać granie w inny sposób niektórzy jako rozrywke niektórzy jako życie a jeszcze inni jako to i to. Niechciał bym się z tobą vivi w jakikolwiek sposób spierać o to bo jak już napisałem wcześniej każdy może mieć swoje zdanie i moze napisać je na forum. Ja gry odbieram jako coś co daje mi WIELKĄ frajde ale dzięki grą nie mogę zapomieć o jakich kolwiek problemach to mi w tym niepomaga. A jeśli chodzi o samą konsole (w moim wypadku PS2) to bardzo się do niej przywiązałem. I teraz tak myśląc niemógł bym jej sprzedać [pamiętam jak we wtorek ( pare lat temu jak kupiłem konsole) dałem zwolnienie nauczycielce " Z powodu kupna Playstation 2 zwalniam mojego syna z dnia wczorajszego" zwolnie było podpisane bo mam na tyle fajną mame że wiedziała ile to dla mnie znaczy] oj trochę się rozpisałem no to już czas kończyć :D

lupinator

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 22, 2005, 22:23:48 pm »
acha a tak w skrócie to podobne zdanie o grach mam co jay jay :D

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 22, 2005, 23:51:11 pm »
Cytat: "vivi"
Cytat: "blancio_"
Tak sie jakos stalo, ze jako ok. 3 latek :P pokochalem Test Drive 0 ( chyba :] ), odrobine pozniej spedzalem cale dnie z Prince of Percia no i tak leci juz przez te lata ;] pomijajac ok. 2 letnia przerwe kiedy to mialem tylko PC i juz, wstyd przyznac, stracilem wiare w gry ;]

Gry to dla mnie jeden z podstawowych elementow zycia, kocham je...
To one przez chwile pozwalaja mi sie zanuzyc w magicznym swiecie danej gry, zapominajac o codziennych problemach, o tym co wydarzylo sie w ostatnim tygodniu. Bez gier byloby mi ciezko ...

to jest uzaleznienie, choroba, skrzywienie psychiki, to sie leczy...serio. Dla mnie gry to  rozrywka, ulubiona, ale TYLKO rozrywka. Gry nie przeslaniaja mi wszystkiego, potrafie sie bez nich obejsc lub jak nie mam konsoli, zastapic czym innym. Lubie grac, gram od dawna ale nie podchodze do tego tak jak bym bez grania mial zginac :? . Taka postawa jak twoja blancio imo jest co najmniej smieszna :?

Ziomus, proponuje sobie zalaczyc jakas lekcje o tolerancji ;)
Pisze czym sa dla mnie.
Dzieki za cieple slowa. To, ze mam skrzywienie psychiki wiem akurat od dawna.
Skoro czuje, ze gdybym po tylu latach grania mial to zaprzestac, bardzo by mi tego brakowalo, to znaczy ze by mi brakowalo ;)
Oczywiscie nie jak dziewczyny, imprez, rodziny, przyjazni itp. ale zaraz po takich podstawach jest u mnie granie. Nic tego nie zmieni i szczerze mowiac, dobrze mi z tym.

P.S. zeby nie bylo; ostatnio gram jakies 3-4 h tygodniowo.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 23, 2005, 07:53:19 am »
blancio swojego posta napisalem nie po to zeby cie obraziec, czy zeby zablysnac chamstwem. PO prostu uwazam, ze jesli piszesz, ze gry "kochasz", za pozwalaja ci zapomniec o problemach....kurde, to jest cos nie tak, dla mnie tez gry sa wazne, jak pisalem to tez sa moja ulubiona rozrywka, hobby, ale na pewno gier nie kocham (kocham rodzine, dziewczyne, ale na Boga nie gry :wink: ) i chyba w zaden sposob nie pozwalaja mi zapomniec o problemach, po prostu sa i nie uwazam ze gdyby ich nie bylo to zaraz bym sie wieszal, abo podcinal sobie zyly. Rozumiem, ze lubisz grac, no ale bez przesadyzmu to sa tylko gry :wink: . Jezeli odebrales to jako obelge to serdecznie przepraszam, tak jak ty wyraziles swoja opinie tak ja wyrazilem swoja...

peace
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

lupinator

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 23, 2005, 08:02:56 am »
WIesz masz racje żyły mogą się do czegoś jeszcze przydać :)  8)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 23, 2005, 11:24:01 am »
Ok vivi, ale zauważ - nigdzie nie pisałem, że podcinał bym sobie żyły. Nie koloruj :P Napisalem, że gdyby zabroniono mi grać, bardzo by mi tego brakowało. Nie pisałem przecież, że gry sa dla mnie czymś porównywalnym z tym, o czym pisałem w poprzednim poście, ale są zaraz po nich.
Jeśli Tobie gry nie pozwalają się oderwać od codziennych problemów to Ci współczuję, bo to bardzo fajne w graniu ;)
Kocham gry. Tak samo jak kocham moją drużynę Włókniarz ;)
Nie odebrałem tego jako obelgę, ale czułem się pouczany. A Ty kim jesteś by oceniać mnie... ? ;)
Pozdrawiam ;)

lupinator

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 23, 2005, 12:10:54 pm »
blancio dlaczego niemasz żadnego avatara? :wink:

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 23, 2005, 12:26:13 pm »
gdy pisalem o wieszaniu sie i podcinaniu zyl to byla umyslna hiperbolizacja, ironia. Poza tym nie pouczalem cie, wypowiedzialem  swoje zdanie tak jak ty wypowiedziales swoje, nie pouczalem cie, nie kazalem sie leczyc, napisalem tylko, ze ja cos takiego uwazam za przesade, tyle.
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 23, 2005, 12:48:00 pm »
Wyobraz sobie, ze zorientowalem sie, ze nie piszesz tego o podcinaniu zyl calkiem powaznie :P
Wydaje mi sie, ze zle interpretujesz mojego posta (tego pierwszego) i stad ta cala dyskusja ;]

Tarniak

  • Gość
Re: Dlaczego gram?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 23, 2005, 16:09:02 pm »
Cytat: "TNW"
Czy ktoś kiedyś zadawał sobie pytanie dlaczego gra? [do pana szanownego moda Miela, jak topic był to sorry, ale mnie na modemie sprawdzać się nie chce 8 stron wstecz].
Osobiście gram dlatego, że gry dają mi możliwość stania się kimś innym. Mogę robić rzeczy, na które nigdy bym się nie odważył. Skroić furę, zaciukać baseballem. Pozwalają również na przeżycie przygody i co najważniejsze dają możliwość ODCIĘCIA SIĘ OD ŚWIATA. Jeśli ktoś jeszcze skupia się na grze, to przestaje myśleć o własnych problemach, zagłębia się w portrety psychologiczne bohaterów (pomijamy gry z serii dopadnij i zabij :P) itd.. Kocham konsolki także dlatego, że są sprzętami plug & play. Nie muszę się martwić, że konieczne będzie zmniejszenie rozdziałki albo wyłączenie otoczenia :]. Rzekłem.

Jak siebie czytam, to się boje. Post z "grudnia 2004"... Hmmm, ile to wtedy było gram tej "zielonej herbaty"? :D:D:D. A poważnie, na tę chwilę, gram kiedy sie nudzę albo chce się wyciszyć (walne sobie pompki, a potem porozwalam ryje w Def Jama 2 :D)...

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 01, 2005, 17:15:10 pm »
Gram bo gram i tyle. Gry to moje zycie :)




Ann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-04-2004
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 01, 2005, 19:19:15 pm »
Odpowiedź na pytanie "dlaczego gram?" jest prosta - uwielbiam tak spędzać wolny czas :D To dlam nie jedna z najlepszych rozrywek  :wink:
:)

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #65 dnia: Września 01, 2005, 13:52:44 pm »
bo lubie :?:  być może :D
barca rulez!!

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #66 dnia: Września 01, 2005, 14:03:58 pm »
Cytat: "Tarniak"
Dlaczego gram?

Odpowiedź jest krótka i prosta - bo lubię!

lupinator

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #67 dnia: Września 01, 2005, 14:11:56 pm »
Gram bo kocham

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #68 dnia: Września 01, 2005, 14:15:39 pm »
Gram bo chce
Gram bo lubie
Gram bo tak
Gram bo to fajne
Gram bo to ciekawe
Gram bo to przyjemne
Gram bo nie dekagram..... :P

i kto tu ma najwiekszego gs ??

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #69 dnia: Września 01, 2005, 21:19:16 pm »
Gdy pierwszy raz zagralem w PoP, jeszcze jako ledwo chodzacy szkrab, od razu wiedzialem... TO jest TO!

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #70 dnia: Września 01, 2005, 21:24:39 pm »
Gram od dziecka...takie moje przeznazenie...gry zawsze były dla mnie czymś więcej jak rozrywką...nie potrafię wypowiedziec się na ten temat:)

Cosmaty

  • Gość
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #71 dnia: Września 01, 2005, 21:29:42 pm »
Gram bo mi to pasuje… dłuższe to od filmów, a niektórzy to nawet pod sztukę próbują podszyć… Zresztą po 15 latach grania nie za bardzo wiem co miał bym innego robić.

Nesser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #72 dnia: Września 02, 2005, 11:44:30 am »
Gram bo jest w tym cos,co daje mi mozliwosc bycia kims innym, miec inna osobowosc, robic cos, czego nie mozna dokonac (albo mozna, ale za dlugo trzeba by bylo czekac). Gram, bo moge dzieki temu przeniesc sie w przeslosc, przyszlosc albo w miejsca, gdzie nie ma szans dostac sie na zywo, chocby dlatego,ze nie istnieja.

I gral bede dalej.
Miejsce na podrobienie mojego podpisu: _________.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #73 dnia: Września 02, 2005, 14:33:20 pm »
gram bo granie jest najbardziej pasującą mi formą rozrywki (muzyka,filmy i książki są dla mnie trochę niżej) a także pozwala mi się głębiej zaangażować w losy bohaterów,bo w końcu to ja nimi "kieruje" a nie jakiś reżyser jak w przypadku filmów 8)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #74 dnia: Września 09, 2005, 13:37:05 pm »
Bo lubię i sprawia mi to zajebistą przyjemność PROSTO(e) nie.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #75 dnia: Września 09, 2005, 13:43:11 pm »
gram bo mi siee to podoba oraz jest to moj ulubiony sposob spedzania czasu

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #76 dnia: Września 09, 2005, 13:52:49 pm »
Gram bo to sprawia mi przyjemność i sie przy tym nie nudze 8)  odpręrzam sie przy tym itp. bez tego cięzkie by było moje życie.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #77 dnia: Września 09, 2005, 14:08:40 pm »
Gram (podobnie jak reszta ludziqw 8) ) Poniewaz naprawde to lubie, jest to moje hobby i moje jedne z ulubionych zajec w czasie wolnym  :roll: wole odreagowac swoje problemy na konsolce, niz bic i maltretowac rodzine  :lol: tymbardziej mlodziaka brachola  :|

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #78 dnia: Września 09, 2005, 14:14:59 pm »
Gram bo to kocham!!!!!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Dlaczego gram?
« Odpowiedź #79 dnia: Września 09, 2005, 14:39:46 pm »
Gram bo lubie  :P  :lol:

Musze stwierdzić ze coraz bardziej stwierdzam ze gry mnie tak nie ciągną jak  dawniej, stałem sie bardziej krytyczny co do gier. Gra musi być specjalnie ciekawa abym mógł w nią długo grać. I sam przez to  matrwie sie o siebie :( :( :( Mam nadzieje ze to chwilowy kryzys. :lol: