Autor Wątek: WTF?  (Przeczytany 11280 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
WTF?
« dnia: Stycznia 03, 2005, 22:09:14 pm »
STOOOOOOOP!
Ludziska wyluzujcie! Co się z tym forum dzieje? Wudi w parę dni ma 500 postów, modzi (acha... jacy modzi?) śpią, cała strona nowych postów w tym większośc TOTALNIE niepotrzebnych. Nawet kun trochę przesadza (nie pamiętam ostatnio żadnego jego posta, który ma więcej niż dwie linijki) Zastanawiam się czy nie dobrze by było trochę go odświeżyć (nowe forum najlepiej) bo inaczej to nie ma sensu IMO (zobaczcie jak to musi odstraszać nowych użytkowników)

Tym oto postem, prawdopodobnie konczę na dłuższy czas odwiedzanie forum.

żegnam was, piki

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:14:07 pm »
Wudi coś ty narobił  :?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
WTF?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:15:44 pm »
Odświeżenie forum to słaby pomysł. A Wudi śmietnisko zrobił nie samowicie, nie było mnie pól dnia na forum a tu postów do czytania na prawie 2 godziny :shock: zgłupieje w koncu od tego interneta;) no, ale musze przyznac, ze wudi ostatnio sie troche opanował, ale niestety pod względem ilości, bo niektóre nadal mnie wkurzają i są takie nie teges...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:21:36 pm »
pewnie Wudi mysli ze jak nabije se tak duzo postow(nawet bezsensownych...) to bedzie z niego spoko kolo...no prawda jest ze duzo postow ogranicza sie czasami do 2 wyrazow, oczywiscie moze sie to zdarzyc raz albo dwa ale tak sie nie dzieje.... najgorsze bedzie jak ludzie zaczna sie scigac kto zrobi wiecej postow w jak najkrotszym czasie, ale czy o to chodzi w forum :idea:

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
WTF?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:23:25 pm »
A się chłopak chwalił, że został Przyjacielem Rodziny. Największa ambicja w życiu?

Dobra, sprawa jest poważna, dość żartów. Przydałaby się zmiana forum. Kasacja tego, postawienie nowego. Oczywiście w raz z kasacją tego, wiążą się kasacje wszystkich postów napisanych tutaj, tematów itp. Ale myślę, że dla normalnych forumowiczów, to nie problem.  

Wudi pod względem prędkości nabnijania się opanował, to fakt. I za to, jestem mu wdzięczny. Ale nadal pieprzy głupoty. Na szczęście, tych głupot jest mniej...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Re: WTF?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:36:13 pm »
Cytat: "mrpiki"
Tym oto postem, prawdopodobnie konczę na dłuższy czas odwiedzanie forum.

żegnam was, piki


znaczy że co, obrażasz się? a-cha. Papz.

piki, co do spamowanie, to weź zerknij w stronę samego siebie. Na to, jak wygladały twoje pierwsze kroki na tym forum. I co, fajnie, prawda?

choć przyznać trzeba, że jakieś małe "wiosenne porządki" by się przydały. Usuwanie niepotrzebnych tematów (Snake Pliskin to mój najświeższy faworyt) i niepotrzebnych postów- like it.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:37:34 pm »
Stworzenie calkiem nowego forum wg mnie to nietrafiony pomysl - moze z czasem.

Co do Wudiego i "Przyjaciel Rodziny" to tez to zauwazylem - moge jedynie powiedziec, ze rangi przyznawane sa automatycznie i nie zawsze odzwierciedlaja faktyczny stan rzeczy ;)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
WTF?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:37:57 pm »
hmmm, coś w tym jest ... ostatnimi czasy również mnie pociągnęło do głupoty (szeroko pojętej). chyba najlepszym wyjściem będzie zaprzestanie pojawiania się mojej osoby w tematach na forum poruszanych ... C U...

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
WTF?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:39:34 pm »
a ja tam was nie zostawie,bo was kocham,ale i tak dalej nic nie ebde pisal,bo po co,wole poczytac ;p
EDIT
aha.... [2% z całości / 32.50 postów dziennie] muahahahah
bajlando trwa!

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 03, 2005, 22:57:35 pm »
Jasne zgoncie wszystko na Wudi'ego i jego spamowanie :P .
Dajcie se luzu, nie spamuje, nie pisze postow po dwa wyrazy (moze kiedys), posty nabijalem na poczatku i w sumie wszystkie byly "na temat".
Wiem ze nie ktorych wkurzylem (no co, nowy jestem wolno mi) ale juz zrozumialem ze pewnych tematow sie nie porusza i sie troszke uspokoilem, nie moja wina ze az tak lubie to forum  :roll: .
Generalnie staram sie zmienic, pomozcie mi sie zmienic  :roll: .
No to jak juz nabilem tego kolejnego posta nie na temat to ide dalej spamowac  :twisted: .
PS: Piki moze tu nie chodzi o balagan na forum tylko o to ze dojrzewasz, przychodzi taki okres w zycu kazdego chlopaka ze nagle zmieniaja nam sie gusta, cos co nam sie wczesniej podobalo nagle staje sie niechciane i odrzucane - na tym polega dorastanie :wink: .

Edit:
"Generalnie staram sie zmienic, pomozcie mi sie zmienic " - ten kawalek jest nie do konca na powaznie :wink: .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 03, 2005, 23:01:13 pm »
Wudi napisal
Cytuj
Generalnie staram sie zmienic, pomozcie mi sie zmienic


juz jest to ktorys z rzedu post wudiego z takim textem :) a tak na serio to nikt nie pomorze ci sie zmienic bo do tego trzeba samemu dojrzec a nie tlumaczyc sie w tak bezsensowny sposob 8)

Tarniak

  • Gość
WTF?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 03, 2005, 23:11:30 pm »
A tam gadanie. Nie byliście na forum PE :wink:. A tak BTW to popieram MIAZGĘ TAK!!! Meduza na naczelnego!! :wink:  :wink:

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 03, 2005, 23:11:38 pm »
E... niby nie jestem nowym użytkownikiem, ale napewno jestem tutaj mniej aktywny niż inni. Powiem wam, że wg mnie lepiej jest właśnie wprost odwrotnie niż twierdzi piki. Kto chce żeby forum było mniej aktywne co? Nie lepiej jest jak dziennie pojawiają się nowe tematy, niż jakby nowy temat pojawiał się w ciągu tygodnia. Wiadomo, że nikt nie lubi czytać bezsensownych postów, które tak naprawde nie mają określonego celu poza nabiciem liczby postów przy czyimś niku, ale admini GO od początku na to pozwalali i dlatego GO jest inne niż inne serwisy (większy luz  8) ) Na tym kończe moją cichą wypowiedź i mniejmy nadzieje, że niektórzy przestaną takie bezsensowne nabijanie postów (chociaż i tak mi to wcale nie przeszkadza...)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 03, 2005, 23:26:18 pm »
Hmm..no od jakiegoś czasu siedze sobie na Waszym forum, pisze troszkę mniej, bo więcej czytam ;), ale to, co od początku zaobserwowałem, to to, że właśnie tutaj spam pozostaje bezkarny praktycznie, i flooderzy nie są karani w jakikolwiek sposób. Postów Wudi`ego widziałem trochę, i faktycznie spamuje trochę ;) (Konstruktywna krytyka mode on ;)), (nie sądziłem, że od połowy grudnia można sobie 600 postów niemal nabić, @_@). No ale zakładanie nowego forum imho nie ma sensu, należałoby powywalac co głupsze posty i trochę jednak wymagać i wyciągać konsekwencje w przypadku nadmiernego spamu, dumbassu (głupie/idiotyczne posty itp ;)) etc.
No i powinno być dobrze, jak sądzę ;) (Ogólnie GO jest dość fajnym forum, na którym panuje całkiem przyjazna atmosfera i można ciekawie powymieniać poglądy - zaczerpnięte z własnych obserwacji :P).

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
WTF?
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:46:09 am »
hmmm ja tu tez nie jestem dlugo w sumie porownywalny czas do Wudi'ego i nie wiem zrobicie jak zechcecie (do moderow :D ) ale ja uwazam, ze budowanie forym od poczatku nie ma sensu i byloby mozolnym odnawianiem starych tematow, a zaraz znow by sie znalazl ktos, kto chce miec przy swoim avatarju jakas duza (np 4 cyfrowa liczbe) postow, mozna pousuwac czesc tematow, ake zeby cale forum sic !!
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 04, 2005, 08:45:36 am »
A ja proponuję dodać ogranicznik który nie pozwalałby umieszczać na forum postów krótszych niż np. dwa zdania. Wiem, że część spammerów dopisywała by bezsensowne drugie zdanie, ale może taki np. Wudi pisząc je zdałby sobię sprawę z tego co właśnie robi.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
WTF?
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 04, 2005, 12:04:04 pm »
Fakt faktem na forum ostatnio zrobił się pieprznik i to niemały. Czym to jest spowodowane? Nie wiem... Ale wiem jedno, nie można za to obwiniać jednej, jedynej osoby(Wudi...).
Na forum mamy zarejestrowanych ponad 600 użytkowników, z czego TYLKO jakiś 30-40 jest aktywnych... Załamka:/. Trzeba podjąć odpowiednie kroki, żeby zmienić aktualny stan rzeczy.
Po pierwsze: proponuje usunąć licznik postów, natomiast rangi przyznawać po części osobiście.
Po drugie: trzeba czymś zainteresować forumowiczów(może jakiś konkursik, albo plebiscyt? Sam nie wiem...).
Po trzecie: 'bez spamu nie ma forum, bez forum nie ma spamu' - spam jest potrzebny, ale w ograniczonej ilości; nie wiem jak wy, ale ja niezbyt lubie 'jałowe' dyskusje.


PS. Ja nie zamierzam się tak łatwo poddać...
Fryty tyty dotknij pyty

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 04, 2005, 13:07:44 pm »
Doogie przeczytales chociaz polowe moich postow :?:
Zapewniam was, wszystkie moje posty sa na temat (no, moze prawie wszystkie), i zaden z nich nie jest na tyle krotki zeby to nazwac spamowaniem (no, moze prawie zaden), ci ktorzy mowia ze w kazdym poscie najezdzam na nintendo maja racje ale nie do konca, jesli gadamy o awariach NGC to mowie o awaryjnosci, jesli gadamy o grach na NGC to pisze o grach itp.
Forum po prostu potrzebuje przemeblowania malego, usuniecia niektorych topicow i to by bylo wszystko.
Po co komu forum na ktorym pojawia sie jeden temat na tydzien i jest po piec odpowiedzi w tematach.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
WTF?
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 04, 2005, 14:18:34 pm »
Go jest zajebistym forum, potrzebuje jednak rozruchu. Np. konkursy. Na najlepszą nazwę dla nagród przyznawanych przez GO, za projekt takiej statuetki, jakieś ukryte bonusy zakopane gdzieś w otchłaniach forum? Punkty za pisanie komentarzy i na forum? Za wspomaganie GameOnly?

Zresztą myślę, że całemu GameOnly przydałoby się odświeżenie. Nowe działy (flim? muzyka?), nowy lay? Jak szaleć to szaleć. :wink:

Oczywiscie, to ostatnie to tylko propozycje, wiec nie linczujcie ze chce ruszac ukochany wortal :twisted:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 04, 2005, 14:47:22 pm »
Skończcie jechać na Wudiego, jak dla mnie to on ruszył to forum - wcześniej było jakiś takie ospałe i się przynajmniej coś zaczęło dziać.. Jego posty wcale nie są krótkie, a i przeważnie wypowiedzi są całkiem na temat. Że sobie chciał lekko podbić licznik na wstępie, to inna sprawa, ale tu chyba dajemy kredyt zaufania, prawda :?: Nikt z nas nie jest bez winy, ja np dobrze wiem, kiedy piszę cos kreatywego a kiedy nie.

Cytat: "McJohn"
jakieś ukryte bonusy zakopane gdzieś w otchłaniach forum

-_____________-" :?:

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 04, 2005, 15:14:44 pm »
No w sumie racja. Ja jak mówiłem nie czytałem wszystkich postów Wudi`ego,  zszokowało mnie tylko, że w przeciągu tak krótkiego czasu napisał tyle postów ;)
WooKIE dobrze mówi (dać mu piwa :P), każdy ma coś na sumieniu, tak po prawdzie ;)
No, ale małe usunięciu kilkunastu (kilkudziesięciu ?!) postów co głupszych/offtopowych, może i by się przydało imo :).

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
WTF?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 04, 2005, 15:55:42 pm »
Łuki, chodziło mi np. o jakieś nagrody, dla tych co lubią grzebać w ustawieniach stronki, czy cuś takiego. Wiem, głupi pomysł.  :P
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 04, 2005, 19:55:07 pm »
No, to jak juz wszystko ustalone, proponuje zmienic nazwe toppicu na WTC i porozmawiac o tej przykrej dla calego swiata katastrofie, przy czym mozna zaczac offtop o falach tsunami, powodziach, wybuchach wulkanow czy trzesieniach ziemi :wink: .

Edit:
Moim zdaniem mozna by odrobine zmienic design, wrzucic dzial Girl's Talk- chyba sa wsrod nas jakies laski lubiace gadac o horoskopach?
Oczywiscie dzial na stronce z laska tygodnia, moze cos o samochodach, no i zeby nikt sie nie nudzil cos w stylu cornerow, kazdy corner mialby swojego redaktora i bylo by generalnie zywo.
McJohn- heh pomysl ciekawostkami na forum jest swietny, tzn. pomysl jest swietny, w praniu by sie raczej nie sprawdzil.
Edit2:
PS: wejdzcie na IG i sprawdzcie wyniki ankiety kto jest za PSP a kto za DS i pozniej sprawdzcie komentarze, powiem tylko ze podobna sytuacja jest tutaj.
PS2: heh ranga jaka bedzie taka bedzie co najwyzej przestane odwiedzac forum przez 3 lata zebyscie wkoncu sie nie czepiali ze mam za duzo postow :lol2: .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 04, 2005, 20:14:44 pm »
ej kurde zostawcie to forum w spokoju! niech se każd bazgrze jak chce i ile chce. na razie tak ciągnęliśmy i wydaje mi sie że nie było większych problemów. kruca własnie ten pierdzielnik jest fajny. na forum jest taaaaaaaaaaaki luzior i tak ma być.  możecie jedynie licznik postów zlikwidować i zostawić same rangi.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 04, 2005, 21:11:27 pm »
Taaaaaaak, dopuscmy Wudiego do rzadzenia strona i bedziemy mieli jakies xlaski, a nie serwis konsolowy :lol:

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
WTF?
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 04, 2005, 21:30:29 pm »
To może to przemyślimy  :wink:

Insiak

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-05-2004
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 04, 2005, 22:19:05 pm »
Cytat: "szafa"
Po pierwsze: proponuje usunąć licznik postów, natomiast rangi przyznawać po części osobiście.


Jestem ciekaw jak na to by Wudi zareagowal ;] Ciekawe jaka range by dostal Oo =P

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
WTF?
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:04:33 pm »
Cytat: "Insiak"
Cytat: "szafa"
Po pierwsze: proponuje usunąć licznik postów, natomiast rangi przyznawać po części osobiście.


Jestem ciekaw jak na to by Wudi zareagowal ;] Ciekawe jaka range by dostal Oo =P

calkowicie ssie zgadzam z Szafa,nie pokazywac ile kto postow napisal,a range przyznawac osobiscie
bajlando trwa!

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:13:15 pm »
Nie powinno być licznika , a rangi powinny być za:jak ktoś się zna, jest stałym bywalcem od dłużego czasu. :wink:
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 04, 2005, 23:24:44 pm »
Pamiętam ten czas kiedy pierwszy raz zalogowałem się na forum GO. Było tak jakoś "fajnie" :P (bez wślizgu ;)) Swego czasu odwiedzałem  forum systematycznie, a teraz od kilku tygodni obserwowałem co się tu dzieje i...:( Brak tego klimatu, słaby a wręcz znikomy ruch, a tym samym brak możliwości wymiany jakichkolwiek informacji (a m.in. o to chodzi na forach dyskusyjnych, nie?).

@geba
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy zalogowania się na GO!!! dokładnie dzień po mnie się zarejestrowałeś kolo ;)

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 05, 2005, 00:44:29 am »
ja tez jestem za usunieciem licznika i przyznawaniem rang przez ekpie GO, nie bedzie wyscigu kto ma wiecej postow (hi Mielu i piki :wink: i wtedy nikt nie bedzie rzucal wudiemu ile postow nabil w jedne dzien :D

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
WTF?
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 05, 2005, 11:10:01 am »
Cytuj
ja tez jestem za usunieciem licznika i przyznawaniem rang przez ekpie GO, nie bedzie wyscigu kto ma wiecej postow


całkowicie się z gadzam z mym przedmówcą,  po co te cyferki ? zeby pokazać jaki ktoś jest fpytke ? czy moze ze jest elokwetny madafaka i ze sie zna ?

wątpie.


co z tego ze jest wygadany skoro to jest lanie wody? i jak zostało to zauważone, każdy post ma max 2 linijki, a takim nawet dupy bym sobie nie podtarł bo on tak naprawdę nic nie znaczy, prócz tego że nabija licznik.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 05, 2005, 13:53:28 pm »
Ooooo..faktycznie Szpikoo :D Dzięki :) No i Tobie też życzę syćkiego najlepszego, spóźniłem się o jeden dzień, mam nadzieję, że się za to okropne spóźnienie nie obrazisz ? ;)

A wracając do tematu, to w sumie ten licznik nie jest konieczny :) Bo i co on daje ? ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
WTF?
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 05, 2005, 15:10:55 pm »
Nieeeeee, a co z moimim licznikiem, przeszło pińcet!?!? chciałem pokazać jaki jestem madafaka, NIEEEE!!!!!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
WTF?
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 05, 2005, 15:48:15 pm »
Ilosc postów moze byc, ale moze takby pomyslec o nowych rangach, lub ich wycofaniu?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 05, 2005, 15:55:46 pm »
Cytat: "Ako"
Nieeeeee, a co z moimim licznikiem, przeszło pińcet!?!? chciałem pokazać jaki jestem madafaka, NIEEEE!!!!!


To mozna nazwac spamem :P .
Licznik postow- moze byc, nawet za bardzo nie zwracam na niego uwagi
Rangi- musza byc, tyle ze ta rodzina ma duzo czlonkow
Moim zdaniem niech rangi zostana jak s z tym ze np. osoba chcaca inna range napisze podanie (oficjalne), mowiace o tym jaka range osoba chciala by miec, wtedy mederator zatwierdza lub nie .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 05, 2005, 22:17:45 pm »
Cytat: "Wudi"
Cytat: "Ako"
Nieeeeee, a co z moimim licznikiem, przeszło pińcet!?!? chciałem pokazać jaki jestem madafaka, NIEEEE!!!!!


To mozna nazwac spamem :P .

No taaak.. albo sarkazmem ;]]]

Cytuj
Licznik postow- moze byc, nawet za bardzo nie zwracam na niego uwagi

A świstak siedzi.. :P Sorry, ale nie wierzę, że nie zwracasz uwagi na licznik xD

A co do tematu zlikwidowania rang: imho niepotrzebne i w ogóle głupie, bo rangi są fajne, i fajnie być takim Przejezdnym, a potem przeistoczyć się w Znajomego np. :P.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
WTF?
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 08, 2005, 11:45:39 am »
Cytat: "kun"
hmmm, coś w tym jest ... ostatnimi czasy również mnie pociągnęło do głupoty (szeroko pojętej). chyba najlepszym wyjściem będzie zaprzestanie pojawiania się mojej osoby w tematach na forum poruszanych ... C U...


O_o
Poddajesz się??
Więc, kto będzie prowadził 'konflikty' umysłowe z Miazgą?! Kto będzie rozśmieszał forumowiczów swoimi textami i inwencją twórczą(wide http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1433&postdays=0&postorder=asc&start=0 - V-Miazga rządzi:)).



A Ty piki?! Też się tak łątwo poddasz? -_ -'
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
WTF?
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 08, 2005, 18:41:59 pm »
Piki dokonał rozwodu z forum. To dla nas istny policzek ;(

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
WTF?
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 09, 2005, 20:28:26 pm »
Obecny stan forum mnie raczej zadowala, odnoszę wrażenie, że wszystko jest raczej OK. Natomiast do pełni szczęścia trzeba by było wyrzucić pewnej osobie avka, zamknąć pewien temat oraz włączyć filtr, gwiazdkujący pewne słowa. I wszystko gra.