Autor Wątek: Ankieta GameOnly  (Przeczytany 5712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

linc

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-08-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« dnia: Stycznia 09, 2005, 19:50:59 pm »
Witam
nawiazuje do plebiscytu, jaki jest na tej stronie. otoz chodzi o to, ze w niektorych kategoriach zdania nie mam, bo z uwagi, ze nie mam ps2, moge glosowac na gry tylko na platforme, ktora posiadam (xbox), chcialem zostawic pola puste, ale niestety sie nie dalo. nie chce tym samym zwiekszac szans gier, w ktore sam nie gralem;).da sie to jakos zmienic (tzn. zeby nie trzeba bylo zaznaczac wszystkich odpowiedzi)?
pozdrawiam

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2005, 22:19:54 pm »
Popieram - nic  więcej nie napisze bo o tym już gdzieś w tym dziale wspominałem  :evil:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2005, 03:47:14 am »
nie rozumiem co wam to przeszkadza, ja mam tylko ngc i glosowalem na wszystko, co z tego ze nie masz konsoli, przeciez jak zaznaczysz jakas gre to sie nie zmeczysz, nie robcie takich problemow :?

linc

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-08-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2005, 20:05:39 pm »
tu nie chodzi o robienie problemow, ale o to, zeby ankieta jak najlepiej odzwierciedlala gusta czytelnikow. z racji tego, ze w niektorych kategoriach nie mialem stycznosci z zadna gra, nie moge z czystym sumieniem zaznaczyc jakiejs gry, bo sam przyznasz, ze nie bedzie to do konca zgodne z tym,co dany tytul ma do zaoferowania

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2005, 20:21:51 pm »
Hmmm. Decyzje o zalozeniu tej blokady podjelismy z Lewikiem, uwazajac ze tak bedzie lepiej... Chociaz teraz to juz sam nie wiem - Lewy wypowiedz sie :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2005, 20:27:48 pm »
teraz nie bedziemy juz zmieniac, ale w przyszlym roku kazdy bedzie mogl zaznaczyc pola w wybranych przez siebie kategoriach niektore zostawiajac puste i juz

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 10, 2005, 22:04:01 pm »
Nie wiem po co komplikowac ankiete.
Sa wszystkie pola do zaznaczenia (to jest ankieta a nie sonda) to sie zaznacza, nie mow linc ze nie slyszales o tytulach ktore sa do wybrania.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

linc

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-08-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 10, 2005, 22:37:46 pm »
nie mowilem, ze nie slyszalem o tych tytulach, mowilem tylko, ze w nie nie gralem.a jak zapewne wiesz, jest duza roznica pomiedzy tymi stwierdzeniami.to, ze slyszalem, nie oznacza, ze znam ta gre w wiekszym stopniu, a subiektywne przemyslenia sa diametralna rzecza, ktora wplywa na wybor gry.jezeli nie gralem w gierke, nie glosuje na nia, proste.nie bede jej ocenial na podstawie tego, co inni o niej mowia, bo kazdy ma inne gusta.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 10, 2005, 23:03:14 pm »
Cytat: "linc"
nie mowilem, ze nie slyszalem o tych tytulach, mowilem tylko, ze w nie nie gralem.a jak zapewne wiesz, jest duza roznica pomiedzy tymi stwierdzeniami.to, ze slyszalem, nie oznacza, ze znam ta gre w wiekszym stopniu, a subiektywne przemyslenia sa diametralna rzecza, ktora wplywa na wybor gry.jezeli nie gralem w gierke, nie glosuje na nia, proste.nie bede jej ocenial na podstawie tego, co inni o niej mowia, bo kazdy ma inne gusta.



 Zgadzam się ! Linc ma racie jak bym wszystko opierał na tym co ludzie mówią to bym zgłupiał!!!

 Pozatym " Nie oceniaj książki po okładce " bo się sparzysz RZEKŁEM  8)

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 11, 2005, 07:23:40 am »
Chciałym zasugerować by w "okienku" pt "najlepsza gra roku" dać szanse grze panom od EA, bo ci od rockstar to juz i tak we wszystkich plebiscytach ją garną ;)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 11, 2005, 15:19:56 pm »
W tym roku juz za pozno na zmiany, ale wszelkie uwagi zapamietamy i wezmiemy pod uwage przy kolejnej edycji plebiscytu. Wczesniej damy znac, ze takowy sie szykuje i pomoc czytelnikow przy jego tworzeniu bylaby mile widziana :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 22, 2005, 19:13:00 pm »
Do kiedy mozna głosowac i kiedy będą podane wyniki? :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 23, 2005, 21:57:28 pm »
Do konca stycznia.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Ankieta GameOnly
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 03, 2005, 13:42:59 pm »
Cytuj
Do konca stycznia.

Ten temat nie powinien być już zamknięty ? =.=