Autor Wątek: Diablo II: Resurrected  (Przeczytany 416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legrad

• Pawka Morozow
  • Reputacja: 26
Diablo II: Resurrected
« dnia: Luty 20, 2021, 00:01:47 am »

:angel:

Kopersztyk

• Bohater wojny GOjczyźnianej
  • Reputacja: 34
  • Why so serious?
Odp: Diablo II: Resurrected
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2021, 07:58:14 am »
Vicarious Vissions -  i jestem spokojny. Po remaku Tony'ego Hawka, Crashach pokazali jak bardzo są solidni. Uważam, że można brać w ciemno :D Najważniejsze, że nie zmienili klimatu, który był świetny, a w trójce  został porzucony na rzecz lekko komiksowego stylu. Cieszy crossgen oraz powrót do klasycznej oprawy. Dla osób, które mają takiego Switcha przenoszenie zapisu rozgrywki będzie genialną opcją. Miało nie być hypu z mojej strony ale o dziwo jednak lekko się jaram. Mam w pracy jednego fanatyka DII więc u niego to pewnie czarna msza została już w domu oprawiona, osiedlowe koty wybite i zjedzone, a logo Diablo II: Resurrected wytatuowane na plecach. Mówię o tym, bo pewnie w Acti i już mogą szampany otwierać bo to szajba będzie nieziemska - bardziej niż w przypadku Diaboła 4 jak na razie, ale po wpadce wizerunkowej jakim było zaprezentowanie Diablo Immortal myślę, że zostali do zrobienia tego remaku zmuszeni.

gnysek

• Młody Padawan
  • Administrator
  • Kapitan Żbik
  • Reputacja: 16
  • Kuwabara! Kuwabara!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2021, 22:37:33 pm »
O jak mi się to podoba, bo patrząc na te trailery czwórki, mam wrażenie, ze coraz mniej tam RPGa, a dwójeczka to taki stary dobry "oldschool", a wyglądem w sumie nie odbiega (no ok, nie odbiera na ekranie laptopa, na telewizorze jednak różnica jest). Generalnie to jest pewniak taki, jakby w lotto losowano szóstkę spośród 6 kul, także szampany były na bank. Spodziewałem się wydania dwójki na GOGu, więc zaskoczenie wielkie.

Jakby tak jeszcze z tym cross-progression była jakaś opcja cross-buya (np. aktywacja gry na konto z tego samego mejla)...

Moldar

• Łajka
  • Reputacja: 118
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2021, 22:55:30 pm »
Wątpię aby czwórka miała mniej z gier RPG, kiedy żadna część tego za bardzo nie miała.

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 161
  • KRYTYK GROWY & TV SETTINGS EXPERT
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2021, 10:23:37 am »
Na konsolach w te Diabla da się grać normalnie padem?
Czy nadal trzeba zaznaczac jak osioł przeciwnika strzałką i klikać na niego aby uderzyć :lol:
Zagrał bym sobie bardzo chętnie bo klimat mega.

windomearl

• PIERESTROJKA
  • Reputacja: 257
  • You know Carcosa?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2021, 11:16:45 am »
Tak.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Kyokushinman

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 161
  • KRYTYK GROWY & TV SETTINGS EXPERT
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2021, 11:22:01 am »
Dzięki.
W takim razie Diablo 3 zaraz idzie do instalacji :)

Krzysiu

• MIR
  • Reputacja: 173
  • Stać! Policja!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2021, 22:26:22 pm »
Wątpię aby czwórka miała mniej z gier RPG, kiedy żadna część tego za bardzo nie miała.

Odwieczna wojna z ludźmi, którzy uważają serię Diablo za RPG :D

gnysek

• Młody Padawan
  • Administrator
  • Kapitan Żbik
  • Reputacja: 16
  • Kuwabara! Kuwabara!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 25, 2021, 00:13:07 am »
Wiesz, teraz nawet Assassyn to RPG :P Ale pierwsze i drugie Diablo zdecydowanie bardziej na pierwszy rzut oka przypominają Baldury (bo na drugi rzut oka już nie), a trójka to już jest tank-mode.

Sylvan Wielki

• Major Hermaszewski
  • Reputacja: 223
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 26, 2021, 08:36:58 am »
Trójka została ułatwiona w kliku aspektach, by gracz nie mógł postaci zepsuć (a wystarczyłby reset w Diable II). Ludzie (gracze) oczywiście zaczęli psioczyć na taki stan rzeczy, ale koniec końców gra swoje zarobiła, bo wiadomo - marka.

Oczywiście zgadzam się, że Drugi Diabeł był bardziej złożony, ale co nie ukazać w segmencie h'n's, to i tak lata będzie za Patch of Exile.
Niestety z Diablo 4 będzie podobnie. Oczywiście ma to swoje zalety, bo nie każdy PoE ogarnie należycie.

Wracając do Diablo II - czekam. Jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność kiedykolwiek zagrać.

Poza tym, skoro blacharze podbierają nam eksy, to niech dadzą coś od siebie  :evil: :shifty: