Autor Wątek: Gears of War E-Day  (Przeczytany 639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 635
  • Reputacja: 252
Gears of War E-Day
« dnia: Czerwca 09, 2024, 20:23:04 pm »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 09, 2024, 20:31:52 pm »
Dobrze, że wskakuje prequel zamiast kontynuacji.
Ma być mocno, mrocznie a nie jakiś fornite z dziećmi w teamie.

lupinator

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-06-2023
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja: 2
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 09, 2024, 23:48:42 pm »
Ciekawe czy mają w ogóle zaczętą tą grę xd

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 10, 2024, 09:22:02 am »
To będzie dopiero na nową generację.
Za dobrze wygląda.


Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 749
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 10, 2024, 10:27:40 am »
No właśnie nie wygląda za dobrze, bo to render od Blura :D. Zrobiony w UE5, czyli teoretycznie na silniku, ale jak już kiedyś pisałem, w UE można robić sobie super wypasione cinematic'i, które nie mają wiele wspólnego z grą. Oczywiście Coalition podaje, że użyli do tego assetów z gry (tak się teraz robi), ale wciąż mogli sobie użyć wszystkiego w wyższej jakości, więc nie mówi to za wiele.

Co do samej zapowiedzi - nie rozumiem co tu zaszło :D. Robią Gearsy 4 i 5, naturalnym jest, że trzeba zamknąć historię, a tu nagle wyskakują z prequelem do jedynki. Chyba nie wiedzą jak dalej kontynuować serię, bo i fabularnie sobie wszystko utrudnili, a i rozgrywka zaczęła za bardzo zbaczać z kursu. Fanbase pewnie także siadł, więc postanowili zrobić coś bezpiecznego, czyli początki Marcusa i Doma podczas startu inwazji.

Coś takiego to ja bym się spodziewał po GeoW3, bo to wygląda jak gra pokroju Judgement. Może będzie fajne, ale wiadomo, co czeka te postacie i mam wrażenie, że wybrali łatwą drogę (nostalgia), która jednocześnie będzie ich ograniczać.

Tak czy inaczej, to chyba gra najwcześniej na 2026, a może i dalej, bo chyba nad projektem zaczęli późno pracować.

EDIT: popatrzyłem sobie po raz pierwszy na monitorze - wygląda jak ładnie zrealizowana cut-scena, cudów tam chyba nie ma, assety są spoko, ale też bez przesady (widać tekstury "normalnej" jakości). Tym bardziej pokazuje to, że na razie mogą za wiele nie mieć do pokazania (albo są zarobieni).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2024, 10:35:54 am wysłana przez Zielarz »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 991
  • Reputacja: 132
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 10, 2024, 10:40:53 am »
Robią prequel bo zachciało się pójścia w kierunku kolorków i marnych postaci, do dzisiaj nie wiem jak na imię miała czarna postać i nie wiem nawet co się zadziało w piątce. Fani średnio to przyjęli, już znacznie lepiej grało się w hivebusters. Prequel jest rewelacyjną decyzją, mam tylko nadzieję, że klimat trailera się zachowa.

Gra raczej już kilka lat jest robiona, no chyba, że coś skasowali po drodze.

Liczyłem na gears 6, ale wybrali znacznie lepiej, nie mogę się doczekać. Sam trailer po prostu świetny.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Gears of War E-Day
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 10, 2024, 10:48:11 am »
No właśnie nie wygląda za dobrze, bo to render od Blura :D. Zrobiony w UE5, czyli teoretycznie na silniku, ale jak już kiedyś pisałem, w UE można robić sobie super wypasione cinematic'i, które nie mają wiele wspólnego z grą.

Czyli tradycyjnie ściema jak zawsze.