Autor Wątek: DS w polskich mediach  (Przeczytany 11827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

admin Świata Nintendo

  • Gość
DS w polskich mediach
« dnia: Lutego 15, 2005, 10:44:13 am »
Polskie media co raz bardziej zauważają DSa. Dzisiaj na pierwszej stronie wirtualnej polski (www.wp.pl) pojawło się zdjęcie DSa z obszernym testem. Co sądzicie o tym postępującym zainteresowaniu konsolami?

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2005, 10:47:55 am »
Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, ale z drugiej strony fajnie by było gdyby wreszcie szeroko pojęte media zauważyły, że takie "zabawki" przynoszą kupę pieniędzy, a co przynosi pieniądze należy traktować poważnie.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2005, 11:09:46 am »
Jasne.... Wspaniale jest się podniecać, ze w końcu ktoś dostrzegł kosnolę i to aż tego jakże wspaniałego DS'a  :twisted: . Cóż z tego, że wcześniej była mowa o śledztwie jakiegoś pismaka w sprawie tego piosenkarza oskarżonego  o molestowanie dzieci, a wcześniej plotki dotyczące Harrego Pottera. Cóz z tego, że w dział poświęcony grom jest byle jaki, a kosnole są traktowane po macoszemu  :twisted: . Skoro tylko pisza o DS'ie to tego nie ma.

Po za tym uważam, że pisanie o mediach jest nieco paranoiczne. Jeżeli na odpowiednich działach różnych serwisów umieści się naście informacji dotyczących konsol to sprawa przechodzi bez echa. Bo w końcu i WP i Interia  pisały nie raz o sprzęcie. Ale to zlewamy. Zaś fakt, że dano fotkę na główną stronę urasta do wydarzenia...


A i jeszcze jedna sprawa. Tekst zaczyna się i kończy stwierdzeniem, że konsolę przedstawiono dzięki firmie Świat Nintendo  :D . Nie żebym uważał to za coś złego, ale to zwyczajny tekst promocyjny  :D .

admin Świata Nintendo

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2005, 11:26:59 am »
Krzychu lewą nogą dzisiaj wstałeś???  :twisted:
No tak się składa, że zauważono DSa. Fakt jest faktem, że DS pojawil się na pierwszej stronie drugiego co do wielkości portalu internetowego w Polsce. Twoja opinia o serwisie gier moze być jaka chcesz (co nie znaczy, że nie masz do tego prawa) tutaj jednak chodzi o to, że jest szansa, żeby wreszcie temat konsol dotarł do większej liczby ludzi - i to nie tylko graczy.

A wlasnie to, ze fotka i informacje trafily na strone glowna urasta do rangi wydarzenia - bo dzieki temu o konsolach slysza ludzie z nimi nie zwiazani. Moze wlasnie dzieki temu wreszcie konsole zaczna byc czyms wiecej niz "fanaberia nastolatka". Rynek konsol rosnie - ale Ty narzekasz bo to DS...

Zenada...

Co do wypożyczenia sprzetu - jasne, ze wypozyczylismy my (zreszta do wiekszosci redakcji tez to robimy) - co nie znaczy, ze text jest promocyjny - my tylko wypozyczamy sprzet. To, że trafil na glowna strone i sam text recenzji sa calkowicie i wylacznie opinia i dzialaniem serwisu gier WP. Moze wiec troche za bardzo szukasz dziury w calym???

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2005, 11:32:27 am »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Jasne.... Wspaniale jest się podniecać, ze w końcu ktoś dostrzegł kosnolę i to aż tego jakże wspaniałego DS'a  :twisted: . Cóż z tego, że wcześniej była mowa o śledztwie jakiegoś pismaka w sprawie tego piosenkarza oskarżonego  o molestowanie dzieci, a wcześniej plotki dotyczące Harrego Pottera. Cóz z tego, że w dział poświęcony grom jest byle jaki, a kosnole są traktowane po macoszemu  :twisted: . Skoro tylko pisza o DS'ie to tego nie ma.

Po za tym uważam, że pisanie o mediach jest nieco paranoiczne. Jeżeli na odpowiednich działach różnych serwisów umieści się naście informacji dotyczących konsol to sprawa przechodzi bez echa. Bo w końcu i WP i Interia  pisały nie raz o sprzęcie. Ale to zlewamy. Zaś fakt, że dano fotkę na główną stronę urasta do wydarzenia...


Widać, że niektórym słonka bakuje, więc przychodzą na takie forum, żeby pokazać swoje blade lico 8) .
Sorry za oftop (sarkazm included), teraz odpowiem normalnie na twój post. Jesteś inteligentnym facetem, który jakiś czas temu przedstawiał swój pogląd na daną sprawę posługując się sensownymi argumentami. Teraz widzę tylko:  :lol:  :D  :)  :lol:  - Admin po prostu pokazał, że można dostrzegać też pozytywy, że facet który "pisze o Poterze", skrąbnął coś o DS, a ktoś inny dał to na widoku - więc miał jakiś powód, no nie?

"Ale to zlewamy" - jasne, że nabijamy się z ich "wiedzy", ale się chłopiny starają no nie? :)

Z drugiej strony popatrz na inne media takie jak TV czy prasa - masz jakiś sesowny program w telewizorni o grach? Dlaczego tak jest? Bo nikt z tych głupich buców nie dostrzega, że co raz więcej ludzi spędza czas przy (obojętnie jakiej) konsoli - a co za tym idzie potrzebuje czegokolwiek do "poszerzenia wiedzy" - a dostaje to co widać i słychać.
Jasne, że jestem za tym, żeby było więcej takich testów/felietonów/newsów, bo ludzie którzy je piszą, wcześniej czy później uświadomią sobie swoje poprzednie błędy.

Napisałem, a tu już Admin ripostuje :)

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2005, 11:50:32 am »
ale czy to jest powód do zakładania nowych tematów? Admin, mogłeś zarzucić takie samo info z takim samym nagłówkiem w temacie "Dual Screen" albo "NDS vs. PSP" ....

admin Świata Nintendo

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2005, 12:00:12 pm »
Tylko jakbys przeczytal dokladnie moj pierwszy post bardziej chodzi mi o samo postepujace zainteresowanie konsolami wsrod mediow (notabene wkrotce test DS w Interii i CKMie). Kolejne posty byly odpowiedzia na wypowiedz Krzycha. A sens samego topicu jest taki:

Media zauwazaja konsole mocniej niz chocby kilka miesiecy temu. Co o tym sadzicie? Gdzie jeszcze takie informacje powinny trafiac. Przeciez to chodzi o caly rynek gier - nie tylko DSa...

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 15, 2005, 12:36:47 pm »
No może i racja.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 15, 2005, 13:04:24 pm »
Cytuj
Krzychu lewą nogą dzisiaj wstałeś??? Twisted Evil
No tak się składa, że zauważono DSa. Fakt jest faktem, że DS pojawil się na pierwszej stronie drugiego co do wielkości portalu internetowego w Polsce. Twoja opinia o serwisie gier moze być jaka chcesz (co nie znaczy, że nie masz do tego prawa) tutaj jednak chodzi o to, że jest szansa, żeby wreszcie temat konsol dotarł do większej liczby ludzi - i to nie tylko graczy.



Nie. Natomiast nie widzę powodu, żeby robić z igły widły.
O PSP pisali w Młodym Techniku - sprawa przeszła niemal bez echa. A każdym razie odzew był bardzo mały. W Chipie o konsolach była już mowa i poświęcono im sporo uwagi. Tego się jednak nie rozdmuchuje. Nie pisze, że jest w tym coś specjalnego.

O konsolach można poczytać w różnych miejscach - i to nie koniecznie branżowych.  I nie ma w tym nic specjalnego.

Po za tym nie uważam, żeby akurat internet był jakimś bardzo wpływowym nośnikiem informacji.

Cytuj
Admin po prostu pokazał, że można dostrzegać też pozytywy, że facet który "pisze o Poterze", skrąbnął coś o DS, a ktoś inny dał to na widoku - więc miał jakiś powód, no nie?


Jakby po raz pierwszy była mowa o grach, jakby się nigdy wcześniej nie pisało - to może tak. Ale wejdźcie mi panowie na strony Wyborczej czy Newsweeka i z ręką na sercu napiszcie, że po wpisaniu "nintendo" do wyszukiwarki nic się nie pokazuje. Bo moim zdaniem zrobić tego nie możecie.

Tak to widzę. Kolejny tekst, nie poparty żadnymi pieniędzmi i kampanią reklamową nie ma żadnej mocy sprawczej. A więc nie ma się czym ekscytować, bo też nic nie zmieni.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 16, 2005, 07:45:09 am »
No to fajnie Krzychu, ale wczoraj w takich "Faktach" (TVN) był pokazany proces tworzenia gry "Ojciec Chrzestny", a dziennikarz podniecał się, że gra będzie kosztowała miliony dolarów. Po co to piszę? Bo twierdzisz, że nikt się takimś czymś na serio nie zainteresuje, jeśli nie pójdą za tym pieniądze. To może napiszesz, po co jakiś dziennikarz zrobił o tym reportaż? Po co w "Młodym Techniku" było coś o PSP? Może dlatego, że są ludzie którzy "niosą oświaty kaganek"? Czy dla ciebie praca takich ludzi nic nie znaczy? A Newsweeka nie czytam (proamerykańskie badziewie), zresztą G.Wybiórczej też (cenzura by mnie zjadła).

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 16, 2005, 08:17:07 am »
hehe widzialem wczoraj te Fakty i zaliczylem konkretnego zonka. Ponadto nawet w Wyborczej wspominali o PSP. Tam gdzie leci duza kasa, tam jest zainteresowanie mediów

admin Świata Nintendo

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 16, 2005, 09:08:26 am »
Krzychu tak się składa, że obecnie internet ma bardzo duży wpływ na opiniotwórczość - porównywalny z prasą - polecam zapoznać się z wynikami badań marketingowych.

Co do Wyborczej i Newsweeka - zaczekaj kilka tygodni  :lol:

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 16, 2005, 10:39:38 am »
Cytuj
No to fajnie Krzychu, ale wczoraj w takich "Faktach" (TVN) był pokazany proces tworzenia gry "Ojciec Chrzestny", a dziennikarz podniecał się, że gra będzie kosztowała miliony dolarów.


O ile dobrze pamiętam to kilka razy mówili również o Harrym Potterze.
I wiesz, jakoś nigdy nie słyszałem, żeby dzięki temu sprzedaż książki, czy ilość widzów w kinach wzrosła w zauważalny sposób.

Cytuj
Bo twierdzisz, że nikt się takimś czymś na serio nie zainteresuje, jeśli nie pójdą za tym pieniądze. To może napiszesz, po co jakiś dziennikarz zrobił o tym reportaż?


A po co w gazetach mogę przeczytać o tym , ze jakaś koronowana głowa się z kimś ożeni, mimo iż z wyjątkiem jej i jej drugiej połowicy, dla całej reszty ludzi nie będzie to miało absolutnie żadnego znaczenia i w żaden sposób nie wpłynie na ich życie? Trzeba po prostu upchać materiał i coś do niego wcisnąć. W końcu w gazecie nie może być białych plam. A, że akurat powiedzieli o "Ojcu Chrzestnym" ? Ktoś jest pewnie sympatykiem filmów, więc uznał, że akurat o tym powiedzą. Równie dobrze mogli powiedzieć o otwarciu uczelni w Kanadzie kształcącej programitów do gier, ale nie zrobili tego.

Cytuj
Po co w "Młodym Techniku" było coś o PSP? Może dlatego, że są ludzie którzy "niosą oświaty kaganek"?


W gazetach poświęconych kwestiom technologicznym jest to naturalne. Skoro stawiają sobie za cel opisywanie bierzących i przyszłych rozwiązań, konsole są tego częścią. Zresztą czytałem ten tekst w Młodym Techniku i nie napisaliw  nim niczego, co wykraczałoby po za stwierdzenie, że sprzęt istnieje, ma taką to a taką konfigurację i możliwości. Identycznie można napisać o nowym modelu odtwarza mp3 - bez różnicy.

Cytuj
Czy dla ciebie praca takich ludzi nic nie znaczy?


Którzy odfajkowują normę, a których praca praktycznie nic nie zmienia? Szczerze mówiąc - niewiele. Gdyby za tym szły prawdziwe działania promocyjne to wtedy byłoby inaczej, ale jak od święta coś powie i wiadomość zaraz zginie "przykryta" innymi. Bez stałego nacisku takie informacyjne strzały niczego nie zmienią.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 16, 2005, 12:00:05 pm »
Krzychu - cały czas piszesz o działaniach promocyjnych, ale chyba niezauważyłeś, że sens tego topicu jest inny. Właśnie ludzie odpowiadjący za  poszczególne media w tym kraju mogliby zamiast notki o jakiejś tam grze dać reportaż o powiększonym biuście jakiejś aktoreczki - ale tego nie zrobili. Nikt im nie podsunął czeku pod nos, żeby w swoim głównym wydaniu dziennika nie powiedzieli czegoś dobrego o ich produkcie. Mylisz po prostu taki chamski lobbing z (np.Niny smaruje WP, żeby ta wciskała gdzie się da DS'a) newsem, który równie dobrze mógł się nie ukazać - ale się ukazał, bo może zaważyły o tym inne czynniki (ktoś się kapnął, że to produkt jak każdy inny).

A po co w gazetach mogę przeczytać o tym , ze jakaś koronowana głowa się z kimś ożeni, mimo iż z wyjątkiem jej i jej drugiej połowicy, dla całej reszty ludzi nie będzie to miało absolutnie żadnego znaczenia i w żaden sposób nie wpłynie na ich życie?

Wiesz, nie stawiaj znaku równości między rzeczami, które nas graczy interesują, do buraczanych wypocin prasy brukowej. Zresztą, chyba wiesz, że nawet takie coś kogoś iteresuje (im więcej skandali, tym więcej czytelnikow - wszystko sprowadza się do gustów - o tórych się podobno nie dyskutuje).

Bez stałego nacisku takie informacyjne strzały niczego nie zmienią.

Przecież od promwania elektronicznej rozrywki nie jest "Młody technik", "Claudia" czy Fakty!!! A że w "nie-growch" czasopismach jest coś ze sprzętu pokazane(PSP) albo wspomina się o jakiejś grze, to przecież już jest to COŚ w Kraju Dresem Kwitnącym. W tym właśnie tkwi smaczek takich "newsów".

Ziolo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2005, 12:40:27 pm »
ale Ty Krzych Ayanami masz problemy....
czekajac na nowe....

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2005, 17:07:52 pm »
Cytuj
Krzychu - cały czas piszesz o działaniach promocyjnych, ale chyba niezauważyłeś, że sens tego topicu jest inny.


I nawet wiem jaki. Niestety wiem jaki. Mam całować po rękach serwis który dał niczym się nie wyrózniający i napisany po łebkach tekst kompletnego dyletanta w dziedzinie konsol. Bo ważniejsze jest to, że w ogóle jest - a po jaką cholerę mam się przejmować faktem, że z dotychczas dostępnych w języku polskim tekstów dotyczącyh DS'a ten jest najgorszy ?

Cytuj
Właśnie ludzie odpowiadjący za poszczególne media w tym kraju mogliby zamiast notki o jakiejś tam grze dać reportaż o powiększonym biuście jakiejś aktoreczki - ale tego nie zrobili.


...
Ech... Od tego czasu na stronę główną trafiła ponownie informacja o Harrym Potterze, teraz jest mowa i polowaniu jakiegoś aktora.Ale cały czas prubujecie mi wcisnać kit, że jak się da na strone główną informacje o wizach - to jest normalna działaność serwisu. Jak się da link do jakiegoś wydarzenia związanego z filmem - to jest to normalne. Jak się umieści jakąś aktoreczkę - zzziieeeewwww... Ale jak da tekst konsoli to nagle to urasta do jakiegoś świadomego działania, ni z gruchy ni z pietruchy okazuje się, że ktoś to doskonale zaplanował majac na celu popularyzowanie konsol.  Bo tylko w przypadku kosnol mozna mówić o mającym perspektywy działaniu serwisu. Absolutnie nie do przyjęcia jest fakt, że równie dobrze mogło tam trafić cokolwiek innego.

Cytuj
Mylisz po prostu taki chamski lobbing z (np.Niny smaruje WP, żeby ta wciskała gdzie się da DS'a) newsem, który równie dobrze mógł się nie ukazać - ale się ukazał, bo może zaważyły o tym inne czynniki (ktoś się kapnął, że to produkt jak każdy inny).


Nie wykluczam, że w tym przypadku był to lobbing - nie rozumiem zresztą dlaczego od razu chamski... Po prostu korzystam z WP regularanie i pamiętam co tam na strony główne trafia. A była już mowa o na przykład "Need For Speed Underground 2", "Doomie 3" czy innych pozycjach. I nigdy nie robiło się zadymy, że nagle się zaczyna gry dostrzegać. Dlatego wygląda mi to na "Słuchaj Stefan zrobiłem test jednego urzadzonka. Jak ci pośle fotkę to dasz na główną - już dawno nic odemnie nie było".

Cytuj
A że w "nie-growch" czasopismach jest coś ze sprzętu pokazane(PSP) albo wspomina się o jakiejś grze, to przecież już jest to COŚ w Kraju Dresem Kwitnącym.


Kiedyś w Wysokich Obcasach napisali o Tamagochi - o czym TO świadczyło ?

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 16, 2005, 17:25:51 pm »
Tamagochi miał prawie każdy, tak samo jak Pegazusa. A czy wszyscy mają Xboxa? I don't think so. Dałbyś spokój, najpierw porównywanie DSa i ogólnie konsol do książek o HP a teraz do tamagoczi :/

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 16, 2005, 19:12:32 pm »
Piszę co myślę - a z tego co wiem to nie jest zabronione.
A jezeli nie wiesz o co mi chodzi to nie moja wina. Ja pisze po polsku w sposób jak najbardziej zrozumiały. Widać ważniejsze jest nabicie sobie posta.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 16, 2005, 21:08:40 pm »
Krzychu, nie zaczynaj z nabijaniem posta, bo będzie kłótnia. Uważasz, że nie ejst zabronione pisania co się myśli? To nie zabraniaj tego szczurkowi.

Tarniak

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 16, 2005, 21:40:29 pm »
Cytat: "szczurek"
Tamagochi miał prawie każdy, tak samo jak Pegazusa. A czy wszyscy mają Xboxa? I don't think so. Dałbyś spokój, najpierw porównywanie DSa i ogólnie konsol do książek o HP a teraz do tamagoczi :/

Cytat: "Krzych Ayanami"
Piszę co myślę - a z tego co wiem to nie jest zabronione.
A jezeli nie wiesz o co mi chodzi to nie moja wina. Ja pisze po polsku w sposób jak najbardziej zrozumiały. Widać ważniejsze jest nabicie sobie posta.

Myślę, że w tej kwestii Szczurek ma rację. Tamagochi to ponadczasowa zabawka ("miał każdy"). A DS jest DSem, niczym co wstrząsnęło całym światem, jeno grupą zwaną graczami (wyłączając Wudiego :]).

eliwis1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
  • Ziemniak to wydatek który się opłaca!
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 26, 2005, 20:17:09 pm »
A teraz rychły powrót do tematu. Ja sądę że to dobrze że nasze "zabaweczki" w polsce tak mało popularne i uwarzane za zabawki dla dzieciuchów, zostały zauwarzone. WP do strona startowa wielu urzytkowników więc jak tak se przeglądarkę odpalą to widzą ds'a przedstawionego nie jak jakiś sprzęcik dla pięcio latków ale coś bardziej poważnego. To samo tyczy się Fucktów i innych "zjawisk" tego typu.


"Taniec śmierci jest celebracją życia dla znających jego kroki"  MAG Wstąpienie

LapTop

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 26, 2005, 21:36:09 pm »
Według mnie to dobrze bo oznacza że konsole zaczynają być postszegane jako rozrywka tak samo jak np. MP3 a nie zabawki.

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 26, 2005, 23:24:59 pm »
Szczerze? Zajebiście sie pokazał w polskich mediach, poprostu "łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał". MAło fachowy teścik tej kieszonsolki, wręcz żałosny. To ma być pokazanie się w mediach? Paaanie, daj pan spokój. Pokazanie się w mediach, to może być wtedy, kiedy mamy jakis program w telewizji, w znaczącym coś programie, z niezłą oglądalnością...a taka "wzmianka"...phi...
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

LapTop

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2005, 23:37:49 pm »
Tu nie chodzio o głupią treść te recki tu chodzi o to że ktoś wrzucił takie cośo do grania nie warzne czy wiedział wogule o czym mówił tu chodzi o to że DS został zauważony.

Picartio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-12-2004
  • Wiadomości: 262
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 27, 2005, 11:41:14 am »
A Wukaszek Picek mówił wam od początku, że jak przeniosą moc stacjonarnych na handheldy, to się będzie działo :)

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 27, 2005, 12:06:28 pm »
Cytuj
Tu nie chodzio o głupią treść te recki tu chodzi o to że ktoś wrzucił takie cośo do grania nie warzne czy wiedział wogule o czym mówił tu chodzi o to że DS został zauważony.


Tak bardzo zauważony, że gdyby ŚN nie podesłał egzemplarza, to pewnie nie wspomnieliby słowem  :twisted: .

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 27, 2005, 12:21:12 pm »
Ja nie chce nic mówić, ale gdyby nie było tak jak mówił Krzych, to pewnie kiedys by to ktoś zauważył, ale w jakimś supermarkecie i tyle by DS'a widzieli....
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 27, 2005, 18:47:11 pm »
i po to jest akcja Nintendo Revolution in Polad, lukas toys sie NIC nie stara zeby rozreklamowac DS, a SN podejmuje jakies kroki, i chwala im za to

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 27, 2005, 23:57:25 pm »
Moim zdaniem jakiekolwiek pokazanie sie produktu na stronie, którą odwiedzają osoby nie związane w żaden sposób z graniem, 'coś tam' daje. Jesli to przeczyta, moze nie patrzec na to jak na zabawkę dla odmóżdżonych bachorów. Co do postrzegania konsol itp. jako zabawek dla dzieci - pamietam w 2 klasie gimnazjum klasowego mikolaja. Kumpel dostal jakas gre na PC, wychowawczyni do niego z tekstem - "to ty to taki duży i jeszcze grasz?" ehhh...
++++++++
ziolo - Włókniarz panuje !! ;D

Tarniak

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 18, 2005, 16:13:04 pm »
Widziałem reklamę DSa w TV :shock:. Ale przeżyłem szok. Już na każdej przerwie Champions League kiedyś, oglądało się GT3 pomimo tego, że ciągle to samo było, ale że w polskiej telewizji reklamowali handhelda i to jeszcze w taki sposób. Naprawdę respekt.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 18, 2005, 16:31:23 pm »
Na fox kids widziałem fajną reklame DSa jak koles na koncu wdeptuje w kupe :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 18, 2005, 17:47:17 pm »
O tej właśnie pisałem :D.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 20, 2005, 10:56:03 am »
ta sama reklama leci czesto na Cartoon Network :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 23, 2005, 08:28:38 am »
Nie wiem, czy widziałem tę, którą Wy mieliście zaszczyt oglądać, ale mimo wszystko nie przedstawia ona nic szczególnego. Ot, jakiś palec jeździ sobie wesoło po touch screenie. Parę sekund później na ekranie ukazuje się napis Nintendo DS, dosłownie sekundę później Touch me!. Wow, myślałem, że jest to coś bardziej ambitnego - reklama Wario Ware: Touched bardziej mi się podobała, dużo bardziej,

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 01, 2005, 21:25:42 pm »
ostatnio widziałem nawet reklame dsa na polsacie nawet fajna :D

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 02, 2005, 13:39:31 pm »
No widziałem taką na MTV jak gościu siedział w restauracji i wywijał palcem a tam ludność z całym światem ( poza restauracją :) ) turlała się i latała na wszystkie strony :) "bądź wszechmocny"  :P

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 07, 2005, 22:06:29 pm »
Jak zobaczyłem w POLSKIEJ!!!! telewizji reklamę DS, to myślałem że padnę. Kraj w którym gracze są prześladowani niczym sataniśći, pada na kolana(no to moze troche za duże słowo :D ) przed genialną reklamówką DSa. Po prostu brak słów
PSN: CooliG

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 08, 2005, 20:21:27 pm »
Cytuj
Kraj w którym gracze są prześladowani niczym sataniśći

Szczerze mówiąc? Pierwsze słyszę. Wszyscy moi znajomi wiedzą, że jestem graczem i jakoś nie chcą mnie na stosie spalić :P.

lupinator

  • Gość
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 08, 2005, 20:32:24 pm »
Cytat: "Wielki90"
POLSKIEJ!!!! Kraj w którym gracze są prześladowani niczym sataniśći


Jak ciągle słysze takie texty narzekające na nasz kraj to mnie kur*a szlag trafia.(<-- ta część postu była do ogółu narzekającego nakraj. Część do Wielkiego jest tam --->)  Lubie cię Wielki ale nie przesadzaj z "tą" Polską ;)

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
DS w polskich mediach
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 08, 2005, 21:57:27 pm »
Ok sory, ale jak czytam o tym, ze jakis dzieciak zabil drugiego,dlatego ze nie chcial oddac konsoli, to wiadomo, jest to straszne:cry: , ale jak fakty zaczynaja gadac ze to byla wina gier no to sory... :?  bylo to spowodowane nie oddaniem przedmiotu [konsoli] ale nie byla to wina samej gry!!
To przeciez tak samo mozna by bylo wszystko zrzucic na firme produkujaca cukierki bo ktos pobil kogos za pare cuksow. O to mi chodzi
PS: A ogolnie nie jestem takim pesymista, tylko zalamuje mnie wiedza polakow o grach np. Konsola do grania na komputerze itp.
PSN: CooliG