Autor Wątek: Tekken 5  (Przeczytany 29440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 06, 2005, 19:46:06 pm »
Jeżeli gra zaoferuje również sensowny i długi tryb dla jednej osoby to może i ja się skuszę.

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 06, 2005, 19:54:59 pm »
Cytat: "Kimari"

Wielkim Plusem Dla Piątki Jest Dodanie Poprzednich Części ...
Strasznie To Miłe : D ...
Jak Narazie To Grałem Tylko Na Emulatorze w 1,2,
...
Dawać Piątke ; )


Cooo? Dodanie poprzednich części? Prawda to? Jeśli tak to biore, chociaż do bijatyk nie mam talentu.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 06, 2005, 22:40:48 pm »
no do T5 dodane sa pierwsze trzy czesci

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 07, 2005, 12:35:20 pm »
Coś za dużo tych achów i ochów nad Tekkenem 5 (to do Ciebie kun :twisted: ). Obejrzałem kilka filmików i już widzę dwie idiotyczne sprawy. Pierwsza: po K.O. zawodnicy znowu wyginają się w jakimś grymasie bólu i łapią się za brzuch, choć dostali np. w twarz. Myślałem, że po T4 nie będzie już tego, ale jednak. Wygląda to żenująco. Druga sprawa: po upadku niszczy się podłoże i wszystko fajnie, ale towarzyszy temu kretyński efekt walenia się muru berlińskiego. W sytuacji, gdy w ciągu kilku sekund jedna z postaci ląduje po kilka razy na ziemi - najpierw można się z tego śmiać, a potem już tylko płakać.

Areny natomiast wyglądają naprawdę dobrze, ta ze smokiem robi szczególne wrażenie. Niestety nie namierzyłem nigdzie Kumy, a chciałem sprawdzić, czy wreszcie udało im się wyeliminować przenikanie obiektów.

Nie podoba mi się też kosmiczna wysokość wybicia przeciwnika w powietrze. Z lekka jest przesadzona.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Tekken 5
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 07, 2005, 14:07:11 pm »
a mi sie podoba ten efekt, gdy po dostaniu w piete lapie sie lepek za bemben, tak jak w starych chinskich filmach kung-fu, nie ma to jak powyginac sie na glebie. A wysokie wybijanie tez jest QL, dluzsze juggle, to ma byc przyjemna natluczanka, a nie realizm. Wiadomo, ze gdyby dazyc do realnosci to po jednym rzecie przeciwnik zaliczalby zgona :/ jest dobrze tak jak jest ;)
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 07, 2005, 18:04:57 pm »
to żadne wady

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 07, 2005, 19:36:39 pm »
to żadne wady - kun zabiłeś mnie swoimi argumentami. Co jest fajnego w tym, że bez względu na rodzaj ciosu postać tak samo reaguje po K.O.  :?:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 07, 2005, 19:40:11 pm »
a, że tak się pozwolę zapytać - a czy będzie ci to przeszkadzało w dobrej jak i hardkorowej zabawie tekkenem?? ja oglądałem dziesiątki walki i wad tych nie dostrzegałem wogóle. są ważniejsze rzeczy ...

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 07, 2005, 19:42:45 pm »
Masz rację, kiedy będę z Tobą wygrywał nie będę patrzył na ekran i ten drobny błąd w Tekkenie tylko na Twoją wściekłą minę, a potem na ten Twój charakterystyczny wyraz twarzy, kiedy będziesz już wiedział, że ze mną nie wygrasz :!: Hahaha :twisted:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 07, 2005, 19:45:40 pm »
hehe  :twisted:  powiedz mi jedno - jak można wygrać spędzając połowę rundy w powietrzu, drugą połowę natomiast na glebie???

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 07, 2005, 19:49:07 pm »
Przeciwnik się poddał :?:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 07, 2005, 19:52:59 pm »
będziesz latał, będziesz gryzł glebę, będziesz się pocił, ale przynajmniej wujek kun da ci lekcję, po której twe umiejętności wzrosną o 1000%!!!!

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Tekken 5
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 08, 2005, 01:56:20 am »
a poznije przyjde ja i po mnie nie bedzie juz nic :twisted:
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 08, 2005, 10:44:24 am »
dokładnie, nie będzie z ciebie czego zbierać  :evil:

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Tekken 5
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 08, 2005, 14:09:27 pm »
a po co zbierac?? zrobie z was "mamelade" :roll:  - dzis pogralem rano z bratem (standardzik turniejowy - 3 rundy, na arenie lub hon-maru) 9:0 dla mnie ofkoz 8) (malo czasu) ty bedziesz nastepny kun :twisted: . Zaczynam od dzis grac Nina, bo baba wymiata...
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Tekken 5
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 08, 2005, 14:31:13 pm »
tylko zwróc uwage ze po kilku walkach rozegranych juz całkowicie nie zwracasz uwagi na tą podłogę, ja tez tak miałem ale przeszło. czemu nie bedziecie sie zachwycac nad przepieknie wykonanymi wychwytami z rzutow, filmikami i cala inna masa plusow tylko sie przypieprzacie do pierdolek, na ktore i tak nikt nie zwraca uwagi ?


tekken to tekken, chodzi o zabawe i masterowanie postaci :]

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Tekken 5
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 08, 2005, 15:01:27 pm »
Faktycznie się przyczepiłem, bo mnie to raziło, ale pewnie będzie tak, jak napisałeś. Przestanę zwracać na to uwagę.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 08, 2005, 15:06:10 pm »
Ano właśnie...

Nadal jest tak jak ostatnio, że jedną postać trza masterować pare dni, a nad drugą wystarczy przysiąść parenaście minutek i dzięki "pewniakom" można siać spustoszenie na skalę globalną?

A co do super animacji po ciosach, to nic nie przebije MK4 i okrzyku "Oj my leg" po zwichnięciu stawu łokciowego...


Cytat: "FAX"
Nie podoba mi się też kosmiczna wysokość wybicia przeciwnika w powietrze. Z lekka jest przesadzona.

Nie widziałem, ale z pewnością nie psuje to klimatu tak bardzo, jak przerzutka Kage'a z VF...

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 10, 2005, 17:33:35 pm »
Hmm, grałem. No i mam kilka zastrzeżeń. Primo - nie pobiła MEGA MASAKRYSTYCZNEJ 3-jki. Secundo - postacie wyglądają kreskówkowo. To co widziałem na screenach było zupełnie inne niż to, w co przyszło mi zagrać. Postacie są przerysowane, mięśnie kwadratowe. Summa summarum to wykonanie postaci w Tekkenie 4 jest o wiele lepsze niz w T5. No i tertio - to po*&^%$# handicap. Nie dość, że jest 3 "bossów", to jeszcze jest tak niewyważony poziom trudności. Sytuacja gdzie przeciwnik na "normalu" ma 1/20 energii, a ty całość i przegrywasz, jest całkiem normalna :/. Aha no i tęczowe kolorki Jinpachiego przeszkadzają w grze niesamowicie. Nie widać czy trafiłeś czy nie. Ogólnie Tekken mną nie wstrząsnał. Wątpie czy będę się w neigo zagrywał tak jak w poprzednie części. System jest świetny, ale story mode przekombinowane. Samemu nie opłaca sie grać - przynajmniej to stwierdzam po 30 min oględzinach.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Tekken 5
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 10, 2005, 19:15:51 pm »
Cytat: "Von Zay"
Ano właśnie...

Nadal jest tak jak ostatnio, że jedną postać trza masterować pare dni, a nad drugą wystarczy przysiąść parenaście minutek i dzięki "pewniakom" można siać spustoszenie na skalę globalną?


hy, nic innego ci więc nie pozostaje tylko poćwiczyć do poniedziałku i jechać na śjakiś turniej :D

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 11, 2005, 21:35:43 pm »
Pograłem dłużej. Jest mi wstyd :/ Początkowy osąd był taki "pod wpływem". Naprawdę pierwsze wrażenie było świetne INTRO WYMIATA, ale późneij te postacie... A jednak okazuje się, że to po prostu Hwoarang jest tak kiepsko zrobiony, zdecydowanie najgorzej ze wszystkich postaci. A nowe ciosy, nowe akcje, plansze - wszystko dosłownie rozwala. W coś takiego dawno nie grałem, a FMV w story mode - WYPAS. Nie potrafię znaleźć żadnych przymiotników, żeby określić jak piorunujące drugie wrażenie robi Tekken :].

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Tekken 5
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 12, 2005, 00:35:40 am »
aloha zmarzluchy :]

noo na goracych karaibach nie jest zimno ale ludzie o technice nie zapomnieli. jestem zalamany, to co ja wymyslilem wangiem to okazuje sie niczym w porownaniu z tym co robia azjaci na statku, tak panowie, wlasnie tak - w crew barze jest ORGINALNY i funkiel nowka automat do TEKKENA 5 - masakrator. jak zobaczylem to sie poplakalem prawie ze szczescia. cos pieknego, ale nie gram w to bo szkoda kasy z tymi "kolegami", aczkolwiek pocwicze bo niedlugo chlopaki robia turniej :] wiec pozwole sobie reprezentowac nasza nacje wraz z dwama innymi zapalencami plejaka :]

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 12, 2005, 08:33:06 am »
Asuka to zdecydowanie najlepsza zmiana w nowym Tekkenie :P. Raz, że wygląda niczego sobie, a dwa, że przejęła masakrystyczne akcje Jun. Dla przykładu taki custom b+3,D/B+4,4,4,1+4,1,2,4. Czsami zdarzy się i tak, że przeciwnik się "kapnie" i wyłapie moment D/B+4,4,4, ale i tak od tego momentu można kontynuować czymś innym niż podane wyżej kombinacje. Tekken jest fenomenalny, nawet zająłem się tymi "teknicznymi" sprawami :P a to już coś znaczy :]

PS. Trochę przykro, ze wsadzili 3 części Tekkena i nawet ich nie tknęli :/ Pure konwersje, a gdyby tak chociaż rozdziałke podnieść i trójkąciki wygładzić :/

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Tekken 5
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 12, 2005, 18:44:04 pm »
w, bruce i wang. procz tego reszta postaci jest o oczko gorsza ale i tak zajebiscie sie gra. wszystkie wychwyty, ciosy, filmiki, muzyka - wiem, wiem, wiem ze sie powtarzam :]

asuka to kapusciara straszliwa, jak sie rozkreci to nie ma bata, taki helikopter smierci :], to samo ma devil jin, heniek, i kazek jak zawsze - oglnie mishima familia nie jest zbyt slaba teraz ? :)

noo i pierwsza wygrana z azjata. gosc ma na imie juz i jest 1st bakery cook - haaaaaaaa madafaka :]


i dowiedzialem sie ze karte do tekkena bede mogl kupic dopiero jak bedziemy gdzies za kanalem panamskim :( czyli dopiero w maju. no lipa, ale przynajmniej pocwicze do tego czasu.


aha i taniocha jest tutaj straszliwa. 1l Absoluta to wydatek 4$ !!

o nic ide dalej zwiedzac wyspe - wszytsc sa tutaj tacy mili ze zygac mi sie juz chce. [/list]

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 13, 2005, 16:40:29 pm »
Już kilkaset walk rozegrałem i mogę powiedzieć więcej.

@Havana - no i gdzie ta kapusta? W tej odsłonie wobec tego większość to kapuściarze, a Bruce - ze swoimi masakrystycznymi akcjami - im przewodzi :wink:.

Pod ścianą praktycznie wszystkie postacie "wymiatają". Teraz po technicznej zajawce wiem co to tech roll :] i rzeczywiście troche go brakuje. Przeciwnik komputerowy średnio wykorzystuje ściany, a podczas VS to dodaje element taktyczny ("jak nie wylądować przy ścianie") :P. W nowym tekkenie świetnie radzi sobie płeć piękna, a wszczególności Xiaoyu, Nina & Anna , Asuka. Co wkurza? Jinpachi (którym dziękuj bogu można grać tylko po użyciu kodów do AR) obecność niedzwiedzi i Rogera :/ no i tyle. Reszta to sam miód. ;]

_OG

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2005
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 23, 2005, 18:52:14 pm »
Tekken 5 jest grą przewybitną, grą ktora wgniata w fotel od pierwszego zobaczenia intra. Jest to zdecydowanie najlepsza bijatyka z jaka mialem stycznosc w zyciu!!!!! gra zostawia daleko w tyle to co wyszlo do tej pory. Pod wzgledem graficznym jest to dla mnie najladniejsza gra na ps2, pokazujaca moc ktora jeszcze tkwi w peesdwojce. Sam system walki jest dopracowany do perfekcji przez uzdolniony team namco lecz nie ma co się dziwic - jest to juz piata odslona tej gry, czyli calej sagi tworzonej niemal od 10 lat. Z nowosci w nim na pewno jest to, ze autorzy zwiekszyli zasieg lapania przeciwnika podczas rzutow, poprzez wcisniecie przycisku ->. Rowniez zdolny team namco zaimpletowal system zbijania ciosów innymi (sa to zagrania ktore posiadaja wlasciwosci high crush-zbijanie ciosow lecacych na high i low crush-lecacych na low) uderzeniami!! Muzyka w grze co prawda zasługuje na wysoką note (i takie dostaje), glownie jest ona gatunku techno i roznych pochodnych ale ja osobiscie nie slucham takich rzeczy ''normalnie'' preferuje nieco inne gatunki muzyczne. Tekken 5, sam jako gra został mocno dopracowany, autorzy nie podali nam ''kotleta'' bez zadnych dodatkow, pierwszą rzucającą się nowoscia w grze jest to, że namco wsadziło tryb kastomizacji(customization) , który odpowiada za dodawanie lub zmienianie naszym postaciom wygladu za uprzednio zdobyte w trybie arcade ''pieniądze''. Autorzy równiez dodali coś w rodzaju prowadzonego przez konsole rankingu w trybie arcade w którym to zdobywamy co raz to wyższe miejsce a z czasem nawet tytuł np. Master ....* (*nazwa jakiejkolwiek postaci). Wszystkich postaci w sumie jest 30 i sa one swietnie zbalansowane(najlepsi gracze testowali je a team namco odpowiednio ''balansowal'') . Dodano 6 nowych, mianowicie Raven, Feng Wei, Asuka, Jinpachi(glowny zly) , Devil Jin (zwykly Jin+pare nowych rzeczy) oraz Mokujin (powrót z Tekkena 3). Pierwsze 3 kompletnie nowe twarze prezentują się znakomicie, Feng Wei nawet stał się moim drugim ulubieńcem (pierwszy Hwoarang). To chyba tyle ode mnie na temat nowego Tekkena...

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 24, 2005, 20:48:27 pm »
Od dwóch dni męczę piąteczkę i muszę powiedzieć, że niestety jest....dużo LEPSZA od ukochanej trójki :) Jak narazie znalazłem tylko 2 wady: jedna plansza (nazwy nie pamiętam, ale to ta gdzie przechodząc kazuyą napotykamy heńka, lub na odwrót) jest skaszaniona - mam wrażenie jakby była robiona na "odwal się". No i Jinpachi - w sumie mi nie przeszkadza, boss do przejścia (kazuyą przeszedłem jedną próbą i to w dodatku jedną rundę na perfect  [acha...gram na hardzie [tym zwykłym nie very ani ultra]]  :D , ale tej jego kolorowe smrody i ten fajerwerek z żołądka są....ech szkoda gadać. Ale i tak lepszy jest Jinpachi niż TrueOgre z T3 - ten to dopiero kaszana była (kilka szybkich i T.O. już zwiedzał ślady swoich stup z odległości centymetra). No...to tyle.


T5 rządzi !!!

_OG

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-03-2005
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 24, 2005, 23:47:07 pm »
Dlaczego ''niestety jest...duzo LEPSZA '' ??? to chyba dobrze ze zabija tekkena 3. Po za tym ... czego grasz tylko na Hardzie ;p ? a jinpachi to bez kitu wielkie chamicho...czasami puszcza mi 2 fireballe i po walce, gram na ultra hard.

toel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 25, 2005, 10:23:48 am »
Cytat: "_OG"
Dlaczego ''niestety jest...duzo LEPSZA '' ???


Hehe...chciałem tylko zbudować napięcie, że niby niestety gorsza....
A jasne że sie cieszę że lepsza !


Co do Jinpachiego, to te 2 fireballe są najgorsze (mówię o tych pod rząd). Strzela jeden to się robi sidestepa, po czym chcesz go zaatakować, a ten bez ostrzeżenia znowu "pluje".


Acha...pytanko - wczoraj czytałem na tekken zaibatsu o "ukrytych filmikach", np. jak się nie weźmie continue po przegranej walce z Jinpachim. Czy znacie jeszcze jakieś momenty kiedy trzeba tak zrobić, aby dostać filmik?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Tekken 5
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 25, 2005, 10:37:20 am »
Cytat: "toel"


Co do Jinpachiego, to te 2 fireballe są najgorsze (mówię o tych pod rząd). Strzela jeden to się robi sidestepa, po czym chcesz go zaatakować, a ten bez ostrzeżenia znowu "pluje".



Jesli grasz Lei to nacisnij podajze X i O i do dolu i bedzie po klopocie.

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 25, 2005, 12:10:59 pm »
Cytat: "toel"
Od dwóch dni męczę piąteczkę i muszę powiedzieć, że niestety jest....dużo LEPSZA od ukochanej trójki :) Jak narazie znalazłem tylko 2 wady: jedna plansza (nazwy nie pamiętam, ale to ta gdzie przechodząc kazuyą napotykamy heńka, lub na odwrót) jest skaszaniona - mam wrażenie jakby była robiona na "odwal się". No i Jinpachi - w sumie mi nie przeszkadza, boss do przejścia (kazuyą przeszedłem jedną próbą i to w dodatku jedną rundę na perfect  [acha...gram na hardzie [tym zwykłym nie very ani ultra]]  :D , ale tej jego kolorowe smrody i ten fajerwerek z żołądka są....ech szkoda gadać. Ale i tak lepszy jest Jinpachi niż TrueOgre z T3 - ten to dopiero kaszana była (kilka szybkich i T.O. już zwiedzał ślady swoich stup z odległości centymetra). No...to tyle.


T5 rządzi !!!

Co do fireballi (2 pod rząd), to puszcza je nawet na normalu :P. A spróbujcie go przejść na Easy :P:P:P

dante2003

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 25, 2005, 13:14:29 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "toel"


Co do Jinpachiego, to te 2 fireballe są najgorsze (mówię o tych pod rząd). Strzela jeden to się robi sidestepa, po czym chcesz go zaatakować, a ten bez ostrzeżenia znowu "pluje".



Jesli grasz Lei to nacisnij podajze X i O i do dolu i bedzie po klopocie.

Tak samo u Christie.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 25, 2005, 13:29:36 pm »
Wystarczy zrobić sidestep -_-

dante2003

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 25, 2005, 13:36:53 pm »
Cytat: "dcfighter"
Wystarczy zrobić sidestep -_-

Ale łatwiej jest położyć się. Poza tym unika się na 100% obu fireballi i przy wstawaniu można zrobić ciekawe akcje, na które Jinpachi (przynajmniej na Normal) się łatwo nabiera.

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 29, 2005, 17:19:09 pm »
Jednak siłą bijatyk jest multiplayer :/. Wszystko dla jednego gracza poprzechodziłem, większość postaci na Shihanie, jakoś granie samemu robi się nużące. Story Mode szybko pada, a Devil Within to już porażka. Mimo to Tekkenowi należy się ode mnie 10-. Minus za DW właśnie i mało customize'ów, mimo wszystko...

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 29, 2005, 18:20:21 pm »
Ja postawilem sobie za cel ,żeby mieć asukę z rangą "tekken lord" i żeby zakupić wszystkie przedmioty (dla wszystkich postaci)

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 29, 2005, 18:27:47 pm »
Cytat: "dcfighter"
Ja postawilem sobie za cel ,żeby mieć asukę z rangą "tekken lord" i żeby zakupić wszystkie przedmioty (dla wszystkich postaci)

Hehe, widzę, że też Asuka, popieram. Co do zebrania wszystkich elementów ubioru, to wystarczy, że przejdziesz 2 razy DW, wtedy dostaniesz kredyty za przejście(przy pierwszym razie), a potem itemy do customize'u(przy drugim).

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 30, 2005, 18:00:18 pm »
Cytat: "TNW"
wystarczy, że przejdziesz 2 razy DW.

Nie zdzierżę :/

Liquid Snake

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-02-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Tekken 5
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 03, 2005, 21:18:16 pm »
A ja nie popieram, Asuka robi się nowym Jinem, tania i wszyscy nią grają.
"Snakes do not belong to Alaska"

Tarniak

  • Gość
Tekken 5
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 03, 2005, 21:43:46 pm »
Cytat: "Liquid Snake"
A ja nie popieram, Asuka robi się nowym Jinem, tania i wszyscy nią grają.

Czy ja wiem, kombo zaczynające się 1+3, łatwo jest zblokować i skontrować. A praktycznie 50 % stringów buduje się z użyciem w/w kombinacji.