Autor Wątek: Jan Pawel II nie zyje  (Przeczytany 17089 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

V-Jurek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2005
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 05, 2005, 12:49:04 pm »
Jest mi smutno, że Go nie ma z nami, ale ciesze się, że jest tam, gdzie my byśmy chcieli trafic po śmierci


Niebo sie raduje, zamieszkał w nim Jan Paweł Wielki.
The world needs only one Big Boss

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 06, 2005, 14:38:59 pm »
  • :(

Dante MUst Die :P

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 06, 2005, 15:12:27 pm »
Cytat: "KaKasHi"
  • :(
Wiem, że to offtop, ale większego screena do podpisu już nie było? o_O

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 07, 2005, 14:04:14 pm »
...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

ruuusek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-04-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 07, 2005, 17:54:59 pm »
Czy nie sądzicie, że pisanie o tak poważnej sprawie jaką jest śmierc Papieża Polaka Jana Pawła II na GG, Forum i innych internetowych śmieciach jest bezsensowne i ignoranckie?? Wydaje mi sie, że jeżeli kogoś ruszyła śmierc Karola Wojtyły to powinien sie pomodlic w Jego intencji, tak jak On sobie tego życzył, a nie wypisywał głupoty jak to mu szkoda, że Papież umarł. Ludzie troche szacunku, Ten człowiek mógłby byc waszym autorytetem.

P.S. A najgłupszą rzeczą są jakieś wirtualne świeczki. Po co? Na co? Nie lepiej wzią udział w biełym marszu i przemyślec swoje poczynania??
Zapraszam wszystkich na modlitewne spotkanie modlitewne na Westerplatte w sobotę 9 kwietnia 2005 o godzinie 20.00

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:12:57 pm »
Kurde, ruuusek, uprzedziłeś mnie - właśnie chciałem o tym pisać.

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:37:42 pm »
Cytat: "ruuusek"
Czy nie sądzicie, że pisanie o tak poważnej sprawie jaką jest śmierc Papieża Polaka Jana Pawła II na GG, Forum i innych internetowych śmieciach jest bezsensowne i ignoranckie?? Wydaje mi sie, że jeżeli kogoś ruszyła śmierc Karola Wojtyły to powinien sie pomodlic w Jego intencji, tak jak On sobie tego życzył, a nie wypisywał głupoty jak to mu szkoda, że Papież umarł. Ludzie troche szacunku, Ten człowiek mógłby byc waszym autorytetem.

P.S. A najgłupszą rzeczą są jakieś wirtualne świeczki. Po co? Na co? Nie lepiej wzią udział w biełym marszu i przemyślec swoje poczynania??
Zapraszam wszystkich na modlitewne spotkanie modlitewne na Westerplatte w sobotę 9 kwietnia 2005 o godzinie 20.00

A jak ktoś nie jest katolikiem? To co? Mam się pomodlić? Mam iść na "biały marsz"? :roll: A co do wyrażania smutku- tak, wkurzają mnie łańcuszki, opisy, znicze, itd... wydaje mi się, że to pozerstwo... Ale na forum można przynajmniej jakoś rozwinąć swoje myśli... a nie napisać w statusie oklepane "Byłeś wielki...", nie wiedząc nawet, dlaczego... chociaż w tej sprawie smutku nie da się opisać...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:46:36 pm »
Z gory oskarzajac innych o pozerstwo jest nie na miejscu, nie wiecie dokladnie co kto mysli, a kazdy wyraza swoje uczucia jak chce. To czy ktos szczerze pisze czy nieszczerze to jest prywatna sprawa kazdego i sprawa sumienia tej osoby, rozumiem ze co niektorym sie to niepodoba ale badzcie na tyle tolerancyjni zeby nie obrazac ludzi ktorzy w taki czy inny sposob wyrazaja swe uczucia.

I nie wszyscy sa wierzacy wiec nie beda sie modlic, a jakos tez chca pokazac swe odczucia

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:48:14 pm »
Cytat: "ruuusek"
Czy nie sądzicie, że pisanie o tak poważnej sprawie jaką jest śmierc Papieża Polaka Jana Pawła II na GG, Forum i innych internetowych śmieciach jest bezsensowne i ignoranckie??


To po co to piszesz? (po co ja to piszę......)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 07, 2005, 18:51:05 pm »
rusek - przeczytaj moje posty iz zastosuj sie do "prosby". Ty idziesz na marsz, ktos inny zapali swieczke. Koniec tematu i jak Ci sie nie podoba - nie czytaj i nie wchodz tutaj. Ja za Toba plakac nie bede.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Jan Pawel II nie zyje
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 07, 2005, 21:47:03 pm »
bumbumcikbęc koniec tematu

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.