Autor Wątek: OSAMA UMIERA!!!  (Przeczytany 7133 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
OSAMA UMIERA!!!
« dnia: Maja 01, 2005, 09:05:13 am »
wczoraj w polsacie lecial news ,iż najbardziej poszukiwany terrorysta świata  jest w ciężkim stanie zdrowotnym  i jego dni wydaja sie byc policzone.Co o tymj sadzicie ? czy to kolejna podpucha? jak obstawiacie - kiedy umrze? :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 01, 2005, 09:10:40 am »
Spoko, tylko najpierw niech wysadzi hAmeryke :wink:. Nie chce nic mówić, ale ponoć go już kilka razy uśmeircili :D. Hmm niby jest Batman, Spiderman to czemu nie Osaman :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 01, 2005, 10:02:04 am »
A Dekoral wciąż biały O_O

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 01, 2005, 10:09:55 am »
No, jakby Osamie się zmarło, to powód aby opić z kumplami. A jakby jeszcze Kim Dzong Il wbił się blisko, to nawet jakieś regionalne święto możnaby urządzić.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 01, 2005, 11:36:08 am »
nie znam ziomka, nie gadalem z nim. nic do niego nie mam ;P

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 01, 2005, 15:12:15 pm »
osama jest wieczny....przynajmniej dla terrorystów :D  niech se zdycha w rowie :D  :D  :D
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 01, 2005, 23:10:45 pm »
Taa :P To mój idol wiecie ? xD Babcia mi mówiła źebym był taki jak un :P Ale nie pośłuchałem i ja lubić Carl Johnson :P Niech se zdycha , mi to wisi - to nie papież ==

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Re: OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 02, 2005, 17:29:59 pm »
Cytat: "jay jay"
wczoraj w polsacie lecial news ,iż najbardziej poszukiwany terrorysta świata  jest w ciężkim stanie zdrowotnym  i jego dni wydaja sie byc policzone.Co o tymj sadzicie ? czy to kolejna podpucha? jak obstawiacie - kiedy umrze? :lol:

I dobrze, że ten łajdak umiera. Za to, że kazał wymordować tylu niewinnych ludzi powinien się smażyć w piekle przez wieczność i kilka eonów (  :lol:  ). Prawdę powiedziawszy to było straszne gdy World Trade Center waliło się wraz z ludźmi, którzy byli uwięznieni w tym budynku. A o ludziach z samolotu już nie wspomnę.
oSAMA! yOU'll be rest in hate and saffer!!! :twisted:

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 02, 2005, 18:44:34 pm »
ŚMIERĆ osamie !!!!




LapTop

  • Gość
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 04, 2005, 12:05:19 pm »
GIŃ GIŃ GIŃ!!!  :twisted:  ale coś nie chce mi sie wierzyć  :?

Kapel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 04, 2005, 15:24:11 pm »
Hmmm ... niby ja go mam znać ... nie sądzę :P Ale ok, niech se umiera :d Zmniejszy sie bezrobocie :D
PS2 4ever :)

Aktualnie próbuje zdobyć wszystko w WE:8 LE :]

Narazie mam: Wygrana drugiej ligi w MasterLeague,Puchar Europy,Afryki,Ameryki,Świata,Asji i Oceanii :]

lupinator

  • Gość
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 04, 2005, 17:01:42 pm »
ee jakoś niewieze polsatowi  :?  Ale jak umiera to niechaj umiera w żalu że zabił tyle niewinnych osób bo jak miał coś do ameryki to wystarczyło bu Busha w łeb strzelić a nie buzyc takie ładne budynki jak WTC i tyle ludzi zabijać!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 20, 2005, 09:46:58 am »
Bin Laden żyje, ale sieć jest sparaliżowana"

 

 Przywódca al-Qaidy, Osama bin Laden żyje i ukrywa się wraz z niewielką grupą współpracowników, natomiast sieć organizacji pozostaje "sparaliżowana", głównie w wyniku działań armii pakistańskiej - oświadczył minister SZ Pakistanu Khursheed Kasuri.

Szef dyplomacji pakistańskiej zdementował pogłoski na temat zgonu bin Ladena, od lat mającego kłopoty z nerkami. Kasuri odmówił jednak ujawnienia, na jakiej podstawie oparł informację i czy wywiad pakistański dysponuje konkretnymi danymi na temat kryjówki bin Ladena. Minister powiedział tylko, że lider al-Qaidy cały czas się przemieszcza, zmieniając miejsca pobytu wraz z grupką swych ludzi.

Pakistańska armia - dodał minister - zniszczyła sieć łączności al-Qaidy, udaremniając bin Ladenowi swobodne komunikowanie się z komórkami organizacji.

Na początku maja pakistańskie służby bezpieczeństwa zatrzymały jednego z liderów al-Qaidy - Abu Faradża al-Libbiego, obecnie przesłuchiwanego w Islamabadzie. W marcu schwytano innego liczącego się działacza organizacji - Chalida Szejkha Mohammeda. W sumie pakistańskie służby zatrzymały w ciągu ostatnich dwu lat i przekazały Stanom Zjednoczonym ponad 700 członków al-Qaidy
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 20, 2005, 22:42:52 pm »
No fakt zabił dużo ludzi, ale ma swoje racje. Bush to okropny wieśniak i debil po prostu. Widział ktoś "fenhajta 9/11"? Co dablju zrobił gdy dowiedział się o katastrofie World Trade Center? Czytał bajeczki dla dzieci... Ameryka za bardzo się wozi na świecie, terroryzm trochę to ukróci. Oczywiście nie popieram.

Bushowi chętnie oklepałbym ryja :D

Player01

  • Gość
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 21, 2005, 00:12:13 am »
Chyba dollarami- wtedy moze by ci pozwolil.
W sumie dobrze zrobil ze rozwalil Saddam'a. Tyle ze irakijczycy to idioci i tluka sie nawzajem.
Osama nie mial zadnych racji, bolalo go to ze w ameryce maja Mcdonald'y? Zamiast wydawac na bomby mogl importowac hamburgery.
Kazdy czlowiek jest wolny, jednak swoja wolnoscia nie moze ograniczac wolnosci innych - taka moja teoria.
Film farenheit 911 to strasznie komercyjne gowno, podobnie do wydawanych ksiazkowo roznych wersji wydarzen. Prawda jest taka ze nic na to nie mozna bylo poradzic. I prawda jest taka ze czlowiek ktory to zorganizowal powinien byc zlapany i torturowany.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 21, 2005, 09:40:14 am »
Cytat: "Setezer"
No fakt zabił dużo ludzi, ale ma swoje racje. Bush to okropny wieśniak i debil po prostu. Widział ktoś "fenhajta 9/11"? Co dablju zrobił gdy dowiedział się o katastrofie World Trade Center? Czytał bajeczki dla dzieci... Ameryka za bardzo się wozi na świecie, terroryzm trochę to ukróci. Oczywiście nie popieram.

Bushowi chętnie oklepałbym ryja :D

Po pierwsze to "Fahrenheita 9/11". Po drugie, Moore to głupi gruby lewak, a film jest wszystkim, tylko nie dokumentalnym. A Osama nie ma racji, jest tchórzem, który zabija niewinnych, jak zresztą wszyscy terroryści, którzy są tchórzami, nie żadnymi "bojownikami o wolność".

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 21, 2005, 10:31:55 am »
Cytat: "Castor Krieg"

Po pierwsze to "Fahrenheita 9/11". Po drugie, Moore to głupi gruby lewak, a film jest wszystkim, tylko nie dokumentalnym. A Osama nie ma racji, jest tchórzem, który zabija niewinnych, jak zresztą wszyscy terroryści, którzy są tchórzami, nie żadnymi "bojownikami o wolność".


I to była jedyna słuszna wypowiedź w tym temacie...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 21, 2005, 22:10:04 pm »
Fahrenheita 9/11 fakt, chciałem napisać jak się czyta a wyszło mi fenhajta 9/11.

Swoje racje on ma! Nie rozumiecie tego stwierdzenia? Player01 też ma swoje racje pisząc że OoT to kicha. No ja za bardzo zaangażowany politycznie to nie jestesm, obejrzałem film i myślałem, że to jakiś dobry film (złota palma itp.) - widać niepotrzebnie się wypowiadałem, bo wiedzę swą popartą miałem tylko na filmie, który uważacie za kapiszon. Jednak co do Busha, dla mnie to i tak wieśniak.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 20, 2005, 21:10:05 pm »
Szef CIA Porter Goss powiedział, że "doskonale sobie wyobraża", gdzie może ukrywać się przywódca al-Qaidy Osama bin Laden, ale przez szacunek, jaki USA żywią dla "suwerenności" pewnych krajów, schwytanie go będzie trudne.

Amerykański magazyn "Time" opublikował na swojej stronie internetowej wywiad z Gossem.

"Kiedy ma się do czynienia z problemem kryjówek w suwerennych krajach, ma się w rzeczywistości do czynienia z kwestią naszego poczucia międzynarodowych zobowiązań, zgodnie z zasadą fair play" - odpowiedział Goss na pytanie dziennikarza o szanse schwytania szefa al-Qaidy.

"Musimy znaleźć sposób działania w konwencjonalnym świecie z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod" - dodał.

Zapytany, gdzie może ukrywać się bin Laden, Goss odmówił podania nazwy kraju: "Mam doskonałe wyobrażenie, gdzie on jest. Jakie jest następne pytanie"? - opowiedział lakonicznie.

Według amerykańskiego wywiadu, saudyjski terrorysta ukrywa się na górzystym pograniczu pakistańsko-afgańskim.

Goss oświadczył także, że al-Qaida z pewnością mogła przygotowywać kolejny atak na USA i dlatego dobrze się stało, że wszczęto zdecydowaną walkę przeciwko terrorystom.


Cos czuje ,że mr. Bin laden  predzej zdechnie śmiercia nturalna ,anizeli schwytaja go .Polityka Busha troszke  mnie zadziwia . Po co  wywolywac ten sztuczny  strach przed wszechobecnym terrorem ?Zamiast zlikwidowac  prawdziwa siatke terrorystyczna , która sieje zament w Iraku od 2 lat  pan prezydeny Bush  wreszcie by sie wziął do roboty  i zrobiłem porzadek z ta plaga. Nastepna w kolejce jest Korea  ,ktora buczucznie  stwierdza ,ze  nikt jej nie zagrozi.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Września 07, 2005, 17:22:17 pm »
I niech zdycha !! bardzo dobrze za to co wczesniej robil !! Niech go mrowki zjedza " Chociaż mogą się nim zatruć" !! :wink:

Tarniak

  • Gość
OSAMA UMIERA!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Września 07, 2005, 17:58:10 pm »
Sajmonek, staraj się nie odkopywać tematów sprzed roku :/