Autor Wątek: Killzone  (Przeczytany 18709 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Killzone
« dnia: Grudnia 08, 2003, 14:58:05 pm »
Jeśli mam wybrać grę, na którą czekam ze zniecierpliwieniem to jest to Killzone. Graficznie ten FPS przedstawia się świetnie, ma być pełen akcji i oczywiście trudny. Jakoś na razie nikt nie mówił nic o nim na forum więc proponuję tutaj pisać swoje uwagi i spostrzeżenia związane z tą grą. Czy Sony naprawdę miało powody by "zwiędnąć w uszach" i zrobić tę grę jako exclusive na PS2? Piszcie

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2003, 15:00:39 pm »
Sony dało radę. Jakoś po Time Splitters 2 i MOH czułem niedosyt. Po tym jak zobaczyłem trailer i screeny nie mogłem uwieżyć, że coś takiego furga na lśniącej PS2ójeczce. No właśnie? Coś mi się wydaje, że to ściemex, matko obym się mylił...

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2003, 21:47:49 pm »
Jesli screeny pochadza bezposrednio z PS2 a nie ze stacji roboczej... to grafa powala (to samo dotyczy filmow). Nawet trailer z Halo 2 nie robi juz na mnie takiego wrazenia ;) Niespotykany klimat bije z tej pozycji. Jesli bedzie dostatecznie dluga i dopracowana... to mam prawdopodobnie prawdopodobnie hit roku 2004 w FPS. Przynajmniej w moich oczach tak to wyglada.



deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2003, 23:37:45 pm »
gra zapowiada sie rewelacjynie, ciekawa koncepcja, super grafa. po odpaleniu zapewne wielu zdmuchnie klapki ze stop.

ps. w jakiejs gazecie ( nie jestem pewnien czy to przypadkiem nie byl PSM2 ) mozna bylo przeczytac zapowiedz, ktorzy niby grali w jednopoziomowe demo, gdzie zachwycali sie gra. jestem sklonny uwierzyc w prawdziwosc "przedstawionego" produktu.

ps. bedzie multi ( online ) ?
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Kilka słów
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 09, 2003, 14:25:24 pm »
Z tego co mi wiadomo sceptykom nie podoba się to, że nie będzie można kierować pojazdami wobec tego nie ma szans by ta gra była "Halo killer". Pozostawię bez komentarza. Jeśli chodzi o online oczywiście będzie taka możliwość, ale wciąż dokładnie nie wiadomo jakie tryby zaoferuje Guerilla. Stawia się na cooperative we czwórkę (w końcu nasz team to czterech kamikaze :D). Oczywiście są i tacy, którzy liczą, że będzie to "massive online gaming" czyli, że będziemy uczestniczyć w naprawdę wielkiej wojnie. Podoba mi się taka koncepcja, ale póki co bardziej się nadaje między bajki niż do głośnego mówienia o niej :D Może jeszcze kilka info o grze - 26 poziomów, na każdym jakieś "zapadające w pamięć wydarzenie" (będzie gorąco :D), 22 bronie, a my walczymy przeciwko ludziom, a nie jakimś ufoludkom. Uff, chyba przydałoby się jakąś zapkę napisać :D

Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 09, 2003, 15:51:29 pm »
Musze przyznac ze jezeli chodzi o zapowiedzi gier na ps2 to jestem sceptykiem...(PRAWIE wszystkie tytuly zawodza!).Tu jeszcze developer ktory wzial sie znikad(choc to o niczym nie swiadczy).Jednak wieze w ta gre, ale pisanie "HALO-KILLER" jest nie na miejscu i swiadzy o amatorce tworcow czy tez producentow(Bungie zamiast pisac glupty w stylu Halo2="killzone-killer" siedzi i pracuje) i nawet jesli killzone bedzie bardzo dobre to z halo2 nie ma najmniejszej szansy!!!THE COMBAT WILL ONCE AGAIN EVOLVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 09, 2003, 17:07:36 pm »
przydomek "Halo Killer" dostal Tribal 2, a imho killzone to wogole "nie ta tematyka". nie odbijamy tak daleko w przyszlosc i walczymy i IT, tylko miedzy dwiema konfederacjami ziemskimi.
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 09, 2003, 17:09:42 pm »
Jak już to amatorszczyźnie a nie amatorce. Bo amatorki to takie nedoświadczone dzi... prostytutki :D Ten zespół developerski jest przecież pod bezpośrednią strzechą Sony więc cała kampania reklamowa należy do giganta, a nie samego team'u. To raz. A dwa to dla przypomnienia Killzone powstaje w tajemnicy, natomiast Halo2 ma ostro zakrojoną kampanie reklamową. Wiesz Ney MGS 3 też "zgnoiło" GTA: kto widział trailer ten wie o co chodzi :wink:, a co założe się, że tłumy graczy na Xie będzie ślinić gruczołem na jej widok. Kampania reklamowa, a gra to dwie różne rzeczy.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 09, 2003, 20:40:05 pm »
Może wreszcie jakaś gra na PS2 zarżnie HALO?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 10, 2003, 17:05:52 pm »
Tarniak:
Z amatorka masz zdecydowanie racje - moj blad.Jezeli jednak piszesz ze Killzone powstaje w tajemnicy a halo2 odwrotnie, to jestes w bledzie.Do premiery produkcji guerrilla games jesdze rok a juz jest kilka filmikow(m.in na plycie do oficjalnego magazynu ps2 tworcy mowia o swojej grze),juz wiadomo kto z kim i kiedy.Za pol roku bedzie na pewno wiecej szczegolow...Mam tez pytanie gdzie ta kampania halo2?jeden trailer z zeszlego roku+prezentacja na e3 tylko jednego levelu.Nic wiecej nie wiadomo!A do premiery juz tylko miesiace.Nie ma zadnej kampanii poki co,a o tytule jest glosno ze wzgledu na sukces halo:combat evloved...
I chce jeszcze wyjasnic ze tak jak napisalem wczesniej to czekam i wieze w killzone ale zupelnie nie zgadzam sie ze slowami PRODUCENTOW(bo to z ich ust padly te slowa) ze to bedzie "halo-killer".
Co do mgs3 to trailer widzialem i czekam z niecierpliwoscia podobnie jak na "twin snakes".
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 10, 2003, 17:24:13 pm »
Tak tyle, że prezentacja na E3 ujawniła praktyczną rozgrywkę, a Killzone tylko jakieś tam uwagi o silniku i zaawansowaniu prac. Zresztą po tym jak zagrałem pierwszy raz na iXim to szczęka mi opadła. Osobiście też nie uważam, że będzie "halo-killerem", ale na samą grę i developera liczę.

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 13, 2003, 19:25:19 pm »
Cytat: "Ney"
Musze przyznac ze jezeli chodzi o zapowiedzi gier na ps2 to jestem sceptykiem...(PRAWIE wszystkie tytuly zawodza!).Tu jeszcze developer ktory wzial sie znikad(choc to o niczym nie swiadczy).Jednak wieze w ta gre, ale pisanie "HALO-KILLER" jest nie na miejscu i swiadzy o amatorce tworcow czy tez producentow(Bungie zamiast pisac glupty w stylu Halo2="killzone-killer" siedzi i pracuje) i nawet jesli killzone bedzie bardzo dobre to z halo2 nie ma najmniejszej szansy!!!THE COMBAT WILL ONCE AGAIN EVOLVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No niby co zawiodlo ? Jak2 ? PES 3 ? True Crime ? PoP ? R&C 2 ? Moge tak wymieniac w nieskonczonosc udowadniajac Ci ze nie masz racji. Developer z nikad... Bungie tez praktycznie wzielo sie z nikad. Tworcy Killzone nie napisali "halo - killer" - tak napisali dziennikarze wiec nie zwalaj na develop. ze sam zachwala swoj produkt i proznuja zamiast pracowac. I tak apropo... z kad wiesz ze killzone nie ma szans z Halo 2 ? Pewnie dlatego ze H2 bedzie mialo lepsza grafike, co nie ?



Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 13, 2003, 19:42:11 pm »
Zawiodly mnie jeszcze raz podkreslam PRAWIE wszystkie tytuly(FFX,wipeout,zone of the enders,the bouncer-same szumnie zapowiadane).Do tych wymienionych przez Ciebie nic nie mam a nawet wrecz przeciwnie(choc w WE6 gram na gc a true crime na xbox-sie,podonie z POP),a  mgs 2 jest nawet lepszy niz myslalem(jedna z moich ulubionych gier).Chodzi mi raczej o takie ogolne odczucie ze te najwieksze tytuly w pewien sposob zawodza...Pkt 2-Jesli piszesz ze Bungie wzielo sie znikad to moge sie tylko zasmiac.Lepiej poczytaj sobie o tej firmie wiecej...Zreszta wyraznie napisalem ze choc developer killzone jest nowy to nic to praktycznie nieoznacza .Pkt3-killzone nie ma szans z halo 2(UWAGA MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA!!!)nie dlatego ze bedzie mialo lepsza grafike(mi to wisi)ale ze wzgledu na charakter rozgrywki(choc prawda ze o killzone wcale duzo nie wiadomo...).I jeszcze raz podkreslam- to wlasnie tworcy(dokladnie producent od sony-"pan w garniturku"ktory nadzoruje ta produkcje)powiedzial ze to bedzie "halo-killer"
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 14, 2003, 00:13:14 am »
Jaki hit mialo Bungie przed wypuszczeniem Halo ? Pytam nie zlosliwie - naprawde nie wiem. Gram na PC i konsolach od roku 1990 (wczesniej Amiga) i NIGDY wczesniej o tej firmi nie slyszalem. A co do sukcesu owych pozycji... Nic narazie nie przesadzam bo Halo 2 to powniak a Killzone mimo wszystko... niewiadoma. Aha... masz racje ze niektore tytuly zawiodly ale tak jest na kazdej platformie. Mnie na XB zawidl np. Oddworld a na GC Super Mario Sunshine. No ale zawiesc sie na FFX... dla mnie unreal.



Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 14, 2003, 10:56:18 am »
Hity Bungie to m.in(oczywiscie praktycznie tylko PC ):
Trylogia FPP-Marathon(MacWorld World Class award, Best game, 1995),Trylogia Myth(doskonala i pierwsza strategia RTS w 3d,tez cale mnostwo nagrod-porostu nie wieze ze o niej nie syszales),ostatnio na ps2-ONI(dla mnie raczej sredniak ale w neo+ dostalo 8) no i jeszce kilka innych tytulow...Jesli chodzi o to ze na innych platformach tytuly tez zawodza to oczywiscie prawda,ale musze przyznac ze jako pierwszego nex-gena kupilem ps2 i oczekiwania mialem ogromne(ach ten bouncer...)a na poczatku doslownie wszystko zawodzilo i nie bylo w co grac.Moze dlatego mam do niej(do ps2)taki stosunek,a szczegolnie do nowych projektow(bo w sumie sequele sa w porzadku).FFX to dla mnie rozczarowanie pod kilkoma wzgledami-fabula,muzyka,beznadziejny system(chyba tylko w ff8 byl gorszy),i brak normalnej rpg-owej mapy(dla mnie to skandal co tam jest)-no ale jak juz pisalem sa to moje subiektywne odczucia.
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 19, 2004, 15:28:54 pm »
zlookalem trailerek ( kawalek jak ktos pomyka ) wlasnie z tej gry, choc krotki i w sredniej jakosci, ale powiem ze imo gra ma spore szanse przebic takze zapowiadane "Halo 2" ( bo 1 czesc to w kosmos odsadza ). ahh, jak swietnie jest pokazany desant ^^
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 19, 2004, 17:50:51 pm »
To będzie nasza nowa religia jeśli wszystko wypali. W końcu i na PS2 musi być jakiś megakillerski FPP :wink:

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 19, 2004, 20:01:29 pm »
Trailerka nie widzialem (ktos moglby linkiem zarzucic), ale screeny wygladaja na retuszowane (tylko nie bijcie). Mimo wszytsko szykuja sie bardzo fajne klimaty (cos pomiedzy Rainbow Six, Ghost Recon a Halo). Mam andzieje ze MP II i Geist an GC dotrzymaja kroku PS2 z Killzone oraz Xboxowi z Halo2, Half Life 2, Doom 3, Painkiller (fak duzo tego ma ixik, moze byc ciezko).

deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 20, 2004, 13:43:00 pm »
z linem moze byc ciezko, zassalem ten pliczek od jakiegos typa z dc ( wlasnie zauwazylem ze mam takze 2 plik z killzone - ~40mb, document jakis ), ale z jakiego huba i od kogo ... skleroza nie boli.
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Killzone
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 20, 2004, 20:32:53 pm »
ja też nie oglądałem tego trailerka, ale w przeciwieństwie do takiego manhunta to na killzone czekam z niecierpliwością (oczywiście na manhunta już nie czekam :D ) liczę, że gierka powali mnie klimatem i grywalnością, bo co do grafiki to jakoś nie mogę jeszcze uwierzyć- może nie dorosłem?? 8)

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Killzone
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 02, 2004, 15:56:05 pm »
eee tam
nie znacie się
KillZOne jest na 2gim miejscu zaraz po Front Mission4 które to 1 czerwca już będzie.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 02, 2004, 19:04:49 pm »
Głowa mnie boli. :evil:  Dlatego, że nie mogę już doczekać Killzone.
10 razy obejrzałem trailery (filmiki) Killzone. Ale suuper... :P

Wojak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 03, 2004, 00:43:53 am »
Cytat: "Kaxi"
Mimo wszytsko szykuja sie bardzo fajne klimaty (cos pomiedzy Rainbow Six, Ghost Recon a Halo).


Jezeli bedzie tak malo dynamiki jak w Rainbow Six lub Ghost Recon to mozna gre wyrzucic do kosza :)
Jakby zrobili tak dynamicznie jak Socom 2 , to mozna sie nad tym zastanowic :)..... max 4 vs 4 graczy online ?? kiepsko

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 17, 2004, 20:08:48 pm »
Killzone, określany jako "Halo-killer" jest ciągle jednym z najgorętszych tytułów tego roku na PS2. Jego premiera wyznaczona jest niezmiennie na październik. Tymczasem Sony potwierdziło, że ludzie z Guerilla (dev.) rozpoczęli już wstępny proces planowania drugiej części! Jednak nie to jest w tym wszystkim najciekawsze. Otóż twórcy nie chcieli póki co tego komentować, jednak na pytanie: "Czy Killzone 2 będzie na Playstation 3?" jednoznacznie odpowiedzieli: "Nie"! Co to może oznaczać? Czyżby "dwójka" miała ukazać się jeszcze na PS2? A może jest planowana na PSP? Czekamy na potwierdzone infromacje.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 17, 2004, 21:00:33 pm »
ja podchodze z dystansem to tego tytułu...
po zachodnich zapkach widać ze szykuje sie nie Halo-killer a poprostu dobry FPS....
Gra jest strasznie poskrypotowana, teksturki podobne do siebie jak dwie krople wody, przeciwnicy ze słabym IQ, dookoła denerwuja mgła, przeciwnicy prawie identyczni...
ja nie oczekuje żadnego Halo Killer'a ja tylko chce ten zajefajny klimat który oferuje ta gra;]
gra na E3 przeszła bez echa(Halo 2 zdobylo 3 nagrody w tym za :najlepszą gre)
dlatego IMO porównywanie tej gry do Halo 2(tak jak to robi deloq) jest poprostu nie na miejscu...a czy pobije Halo? Kto wie, ale przecież Halo to gra 3 letnia LOL....pozatym trudno będzie przebić gre które aktualnie jest najbardziej popularną konsolową grą online na świecie oraz jest pierwszym konsolowym FPS'em który pojawił sie na Word Cyber Games
a co do KZ2 to najpierw kupie jedynke:pogram, zobacze, ocenie i wtedy sie zobaczy czy jest warto czekac na dwójke

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 17, 2004, 22:39:20 pm »
Hahaha Ryo-San twój post mnie nie zaskoczył. Z całym szacunem dla twojego fan-boystwa :wink:. Rozumiem pominięcie Dooma 3. Tam nawet żarówki pękają w "odpowiednich momentach" żeby pokazać efekciarstwo i detale :roll:. Szkoda, że X ostatnio w pewnym stopniu zawiódł: (pomijam mega-madafakerskiego Riddick'a) Doom 3 w 2005, Fable "nie wiadomo kiedy", Sudeki (Boże dopomóż). Sprawę ratuje Kingdom Under Fire. Przy okazji wielki respect dla Halo 2. Gra już wymiata. Na trailerach widać było genialną fizykę i bogactwo detali (będzie hit!). Jednak mój niepoprawny optymizm nie pozwala mi na myślenie o Killzone jak o grze na 8. Nie ma takiej opcji :wink: Pozdro 8)

Cytuj
pozatym trudno będzie przebić gre które aktualnie jest najbardziej popularną konsolową grą online na świecie


Eh, no ale XBC to chyba żadna chluba dla bila :lol:. Więc takie "nie-do-końca-oficjalne" dane są o dupe rozbić. W innym przypadku, legalnym, wygrywa SOCOM II.

Ps. Jakim k***a IQ? Chyba SI albo AI?

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 17, 2004, 23:08:58 pm »
hmmmm wiec na początku zacznijmy od tego że nie jestem fanboyem a graczem obiektywnym i trzeźwo patrzącym na niektóre sprawy. Kazdy kto zna mnie bliżej lub widzial moj console room wie ze nie jestem fanbojem... a prawdziwi fanboye to zaraz będą mnie jechali po tym co napisałem hehe zresztą już sie zaczęło(prawda Tarniak :wink: )no ale ja nie o tym...
Śmieszy mnie poprostu tylko podnieta ludzi grą KillZone...wspaniałym Halo Killerem no i ogólnie grą bez wad...buhahaha gra bez wad tak oczywiście...
czy mega wypaśny tytuł, który tak ma zamieszać na rynku FPS zostaje praktycznie całkowicie pominięty na E3? Nie zdobywa ŻADNEJ nagrod,(ba wręcz przeciwnie - staje się jednym z ROZCZAROWAŃ na E3) ....w zachodnich zapkach można przeczytać o masie wad jakie ta gra posiada(pisałem o tych wadach w poście wyżej)...z wielu tekstów ktore pisane są przez ludzi ktorzy grali w demo wiadać jasno i wyraznie ze nie będziemy mieli do czynienia z żadnym mega wypasnym i wogóle cool funky killerem...tylko bardzo dobrym FPS'em
Xbox ostatnio zawiódł? loool w czym zawiódl? Zawieśc to zawiódł napewno Gamecube, na którego ostatnio nie pojawia sie kompletnie NIC wartego uwagi...to stwierdzenie ze Xbox zawiódł jest IMO śmieszne...to samo moge napisac o PS2...co w ostatnim czasie wpadło mocnego tej konsolce? coś na poziomie Riddicka - chyba tylko Onimusha 3...i hmmm nie nie widze nie slysze wiec chyba już nic tak dobrego nie zagościło w czytnikach "czarnul"....
zresztą po datach premier widać jasno i wyraźnie, że prawdziwy wylew hitów nastąpi w okresie jesień/zima br.
Co do Fable to gra ma już konkretną date premiery, wiec nie wiem o co biega...

Cytat: "tarniak"

Eh, no ale XBC to chyba żadna chluba dla bila . Więc takie "nie-do-końca-oficjalne" dane są o dupe rozbić. W innym przypadku, legalnym, wygrywa SOCOM II.

ekhm o tym ze Halo to najpopularniejsza gra online nie świadczy to że masa ludzi gra w nią przez XBC, ale świadczy o tym obecnośc tej gry na najbardziej prestiżowych zawodach gier na świecie: Word Cyber Games...a o ile wiem Socom'a II tam nie ma i nie zanosi sie na to, aby tam sie pojwil;]
a co do KillZone to zrozum mnie ze ja nie śmieje sie z tej gry, ja nie pisze ze ona jest be - ja poporstu patrze trzeźwo na ten tytuł...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:06:34 am »
Wedlug mnie nie ma sensu narazie nic porownywac poniewaz Killzone jeszcze nie ma!! Jak wyjdzie to wtedy bedzie mozna obiektywnie ocenic, a jezeli chodzi o Xboxa to Fable ma wyjsc w pazdzierniku w Europie, a Sudeki czemu niby zawiodl???? Tarniak chyba ze sugerujesz sie ocenami z zachodu bo ja gram w Sudeki i gra jest bardzo fajna zreszta to nie tylko moje zdanie.Amen 8)

-Hp-FIL4

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-03-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 18, 2004, 10:40:21 am »


ps. Dla Halo wazniejszymi turniejami od WCG sa MLG (mlgpro.com) lub tez AGP (theagp.com). Socom gra w innej lidze niz Halo.  Nie ma czego  nawet porownywac, strata czasu.
http://prgk.xtina.pl/index.php?subpage=filmy - |-|/\|_0 videos.
http://forum.psxextreme.pl/viewforum.php?f=36 - The finest FPS ever made for console play.

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 19, 2004, 08:12:19 am »
Cytuj
coś na poziomie Riddicka - chyba tylko Onimusha 3...i hmmm nie nie widze nie slysze wiec chyba już nic tak dobrego nie zagościło w czytnikach "czarnul"....

No i w zupełności się zgadzam, ale IMO nawet Onimusha nie jest niczym specjalnym. Owszem praktycznie moment pograłem, ale raz - nie lubię takich gier, dwa - w 2d prezentowała się lepiej.

Cytuj
Fable ma ustaloną datę premiery...

Pytanie tylko - i co z tego. Znając "młynka" Molynouxa, ta gra i tak zaliczy poślizg. A jak nie to wyjdzie z tego zabugowany produkt. Zresztą obiecali nieograniczoną swobodę i to, że bohater będzie się starzał, ale nikt nie mówił, że będą to odgórnie zaplanowane momenty. A po trailerach widać, że postać starzeje się w określonych momentach, a nie z dnia na dzień.

A Killzone nie będzie Halo-killerem co wszyscy wiemy.

A co do FFXII, bo przewinął się obrazek, to nie zaprezentuje on żadnej ewolucji w serii. To będzie REWOLUCJA. Zresztą zainteresowani wiedzą...

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 19, 2004, 22:03:45 pm »
ej ziomy dajcie jakas stronka z screenami i trajlerami z killzona plz !!!!!!!!!!!

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 19, 2004, 22:20:59 pm »
www.gametrailers.com
tu masz większosc filmikow jakie sie pojawiły
a screeny w najlepszej jakości znajdziesz na:
www.ign.com i www.gamespot.com

aa Killzone ma oficjalną strone, ale nie pamiętam linka;/ Zapytam kumpla i najwyżej jutro wrzuce  8)

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 20, 2004, 02:39:07 am »
Nie Ryo... KillZone nie moze zawiesc. Po tym co widzialem, slyszalem, czytalem (a wlasnie... gdzie to tak pisali o tych wadach KillZone i ze zawiodlo na e3 ? czytalem wiele raportow m. in. na ign gamespot i nic takiego nie wyczytalem - wszystkich denerwowalo krotkie demo). Za bardzo sie napalilem na ta gre i z relacji mediow KillZone nie zawiedzie.



Ney

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-12-2003
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 29, 2004, 17:50:06 pm »
Ostatnio kupiłem angielski magazyn "EDGE"(w Anglii) do ktorego dodano swietna plytke "E3 Expierience". Jest na niej kilka trailerow i raport z targow. Jest tez dlugi i swietnej jakosci filmik z killzone (gameplay footage) i szczerze mowiac zawiodlem sie strasznie. Raz -gra ma grafike tak na 7 i caly czas skacze (ale jest napis 65%complete wiec to sie jeszcze powinno zmienic...).Dwa - wyglada strasznie anemicznie, wszyscy wrogowie wygladaja identycznie (fajnie ale...) i jakos po tym fimiku nie widac by mieli wysokie A.I (prą do przodu "na chama"i czasem nie zwracaja uwagi jak sie do nich strzela).Oby to zmienili bo bedzie zawod roku...Trzymajmy kciuki.
Tyler Durden says - USE SOAP
When it comes to racing...only Ridge Racer counts...


lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 29, 2004, 18:39:48 pm »
Niedlugo urzadzimy konkurs, w ktorym do wygrania beda 4 plyty dvd wypchane materialem z E 3. A co do pytania kumpla, nie prosciej w google poszukac ?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Anonymous

  • Gość
Killzone
« Odpowiedź #35 dnia: Września 01, 2004, 10:34:37 am »
Co do Sudeki to gra mało powiedziane zawodzi. Grałem i ja chce wiedzieć, jakim jRPG się inspirowali. Buahahaha, a to deklarują.

Green Goblin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-09-2004
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #36 dnia: Września 02, 2004, 21:53:22 pm »
ja miałem przyjemnośc zagranie w tego "killera" na targach w Lipsku i moje wrazenia w sumie nie róznia sie niczym od multiplatformowych pism i serwisów internetowych...a było to tak....
Kolejka do KZ była niesamoicie długa...ok 2 godzin stania czy było warto? Oczywiście ze nie, ponieważ:
niektore elementy otoczenia wyskakują znienacka o_O...przeciwnicy są głupi jak but z lewej nogi;/
Strzelamy do takiego delikwenta a on nic - ZERO REAKCJI stoi tak jak stał imo LOL....detekcja przeciwnikow z podłożem jest TRAGICZNA - coś jak w Hitmanie - wygląda to tak jak by jeżdzili na łyżwach poprostu tragedia...tekstury wow Neo+ tak sie o nich rozpisuje..tylko nie wiem czym sie tak podniecają;/ tekstury sa praktycznie identycznie..co po jakimś czasie robi sie poprostu nudne...wszędzie ta idiotyczna mgła...graficznie nie ma tu rewelacji...ludzie gdyby ta gra nie trafiła pod skrzydła Sony i nie była promowana jako Halo Killer to nikt by nawet jej nie zauważył...to jest poprostu chwyt marketingowi i próba wciśnięcia ludziom średniaka jako Bog wie jakiego killer'a...juz samo nazwanie tej gry Halo Killerem jest poprostu dobrym dowcipem....po targach w Lipsku jeden z niemieckich serwisów napisał ze ta gra na chwile obecną(no pewnie cos tam jeszcze podreperują) jest na poziomie Shadow Ops(gra ktora dostawała oceny 6-7)......dlatego nie dajcie sie zwieść tej propagandzie, która sieje niezdrowe zamieszanie wokół tego sredniaka..
zresztą co ja będe mówił - wystarczy dorwac trailer z KillZone w jakości DVD(chociażby ten o ktorym pisze Ney) - odpalić go i zapłakać...
IMO Szykuje sie nam rozczarowanie roku 2004 albo 2005 w zaleznosci od tego kiedy tą gre wydadzą
adios

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Killzone
« Odpowiedź #37 dnia: Września 03, 2004, 16:12:08 pm »
hmmm, jezeli to co piszesz jest prawdą to bardzo niedobrze, oby nie było tak samo jak z Driv3rem :(
CIEKAWE hmmmmmmmmm

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #38 dnia: Września 08, 2004, 00:43:34 am »
Adios i do nie zobaczenia.
Co za melon wydaje wyrok i skazuje gre na porazke po byle trailerkach i demowkach ukonczonych dopiero w 50-70%?! Poczekaj na koncowy efekt i jezeli nic sie nie zmieni to ci wtedy przyznam racje i sam zlinczuje tworcow. Do tego czasu nie irytuj sie tak i nie blaznuj tyle, fanboju x-a i PE...

Wojak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Killzone
« Odpowiedź #39 dnia: Września 08, 2004, 08:03:28 am »
Killzone to przedewszystkim zabawa online z prawdziwymy zywymi przeciwnikami :) I tutaj jest cala miodnosc tej gry :)