Autor Wątek: Killzone 2  (Przeczytany 714801 razy)

0 użytkowników i 62 Gości przegląda ten wątek.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #800 dnia: Lutego 02, 2008, 13:11:19 pm »
Ale bez przesady... jaka kolwiek pozytywna wypowiedz na temat ps3 i grafiki jest NATYCHMIAST napietnowana... i jeszce jakies debesciaki mi odmawiaja prawa glosu... bo się "gówno" znam...

Typie drogi ty się ciesz że to forum, ciesz się jaką wolność i anonimowość(pozorną) ci daje internet... zastanawiam się czy ty masz tak cięty jezyk w realu... patrząc mi w moje stopy? Bo wątpie czy w oczy...


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #801 dnia: Lutego 02, 2008, 13:15:18 pm »
Ja chciałbym zobaczyc cos takiego w Fpp-ach:
http://www.ps3site.pl/virtual-reality
To by było niezłe.

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #802 dnia: Lutego 02, 2008, 13:24:30 pm »
imponujace... ta przednia "kropka" to wygladala jakby byla przed ekranem...

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #803 dnia: Lutego 02, 2008, 13:30:43 pm »
Czy to ten sam filmik?
z Gametrailers mi nie otwiera...



crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #804 dnia: Lutego 02, 2008, 13:31:04 pm »
Cytuj
Ale bez przesady... jaka kolwiek pozytywna wypowiedz na temat ps3 i grafiki jest NATYCHMIAST napietnowana... i jeszce jakies debesciaki mi odmawiaja prawa glosu... bo się "gówno" znam...

Wybacz, nie chciałem już tu odpisywać. Ale matko człowieku co Ty bredzisz? Każda pozytywna wypowiedź nt. PS3 jest 'napietnowana'? Nic nie mam do takich wypowiedzi, możesz zachwalać PS3 i grę w danym temacie ale po cholere puszczasz takie głupie teksty? Zacytuje:

Cytuj
W HALO nie grałem... i nie twierdze że to gniot... ale wiem że wyglada to jak POWER RENGERS...

Cytuj
Na pewno graficznie i klimatem... ale co tu porównywać do POWER-RENGER stylistyki HALO...

Jedno jest pewne, taką grafika bedzie na X720

Już nie będę cytował wypowiedzi (twoich) z tematu o GT5, bo tam podobnie piszesz, tylko, że tam jedziesz akurat po Forzy.
Powiedz sam, czy to co piszesz nie są głupoty wyssane z palca?
Jesteś fanboyem i chyba sam o tym nie wiesz. A to w jak dobitny sposób to prezentujesz po prostu wnerwia.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #805 dnia: Lutego 02, 2008, 13:31:23 pm »
Piszcie na temat.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #806 dnia: Lutego 02, 2008, 13:32:12 pm »
Ten filmik jest stary tylko ja widzialem inna wersje gdzie gosciu robil wszystko za pomoca Wiimota.Ale gdyby to zaimplementowali w jakims Fps'ie do tego cos pokroju portal i mamy przelom w grach video :D.Co do Grafiki Killzone i czy by Xbox to pociagnał to po pierwsze gratuluje doskonale znanej architektury obu konsol ze wiecie czy dana konsola to pociagnie czy nie w koncu to wy chyba je tworzyliscie no nie ? (Dla mnie ps3 nie pociagnal by Bioshocka albo ja juz to musieli by polowe efektow wyciac :PP) :) Po drugie niejeden developer mowił że xbox karte graficzna ma niewiele lepsza wiec ps3 przewyzsza tu tylko prockiem wiec efekty moga byc lepsze na xboxie a to za co odpowiada procesor na ps3(przynajmniej tak mi sie wydaje)

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #807 dnia: Lutego 02, 2008, 13:57:48 pm »
problem fanboystwa to temat rzeka...
Ja wiem jedno... znam się na psychologi, socjologi i ekonomi...
Tak najprosciej to można to powiazac z samooceną... ktoś dokonał zakupu konsoli i w tym wypadku albo go drażnią opinie pokazujące jakąś gre z ps3 w dobry świetle(złą podjąłem decyzje? czy to oznacza że nie potrafie podejmować słusznych decyzji?itd?bla, bla, bla - kupił x360 i niechce/niemoże kupić ps3) albo go to cieszy i z optymizmem patrzy w przyszłość(to był dobry wybór,umiem podejmować słuszne decyzje, itd... ma ps3). Ten sam mechanizm działa w druga strone oczywiście ;)

Żadna z stron się nigdy nie przekona bo człowiek dba o to żeby mieć wysoką samoocene(np. rzuciła mnie laska ale nie była mnie warta i do tego za "łatwa" hahaha)

Ja tam lubie sobie porobić jaja, sparwić ze ktoś się zapienie... bo mu żyłka pękła...

Osobiście uważam że kupno ps3 w 2007r było moim błędem... wolałbym grać na X360 w GEARs, w MASS EFEKT, w ACE COMBAT(o jejku) itd...

I bardzo długo przekonywała mnie argumentacja że X360 to ma większą moc...ale... zacząłem czytac... zrozumiałem ze TYLKO PROCESOR to jest AZ PROCESOR i ma on w ps3 ogromne znaczenie. Dowiedziałem się że nawet jesli teoretyczna moc X360 byłaby większa to ogranicza go(nowe efekty) biblioteka DIRECTX 9 i nie można tego przskoczyc.

KILLZON 2 to dla mnie taki klasyczny przykład gry która wykorzystuje przewage ps3 i uzmysławia wizje KATURAGI...
BLU-RAY, rdzenie CELL spełniające zadnie procesora karty graficznej, dysk twardy, i openGL.

I na przełom 2008/2009 uważam że ps3 jest lepszą, wydajniejszą, z większą MOCą konsolą. Moje zdanie utwierdzją takie gry jak KZ2 lub GT5p(16 aut wykonanych z 50x więcej elementów kazdy niz te z PGR4, full HD, fotorealizm).

A cała MOC ps3 ukryta jest w CELLu... dla tego nie dziwi mnie zapowiadany przeskok w RESISTANSE2, developerzy uczą się architektury, zajmei im to jeszcze z 2 lata(według Sony).
A stylistyka Power Rengers w Halo jest faktem. Tak jak w GEARS postnuklearna(z grubsza).

ale gry to jedno z wieeeelu moich hobby...

grunt to mieć dystan...
 Offtop
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 14:01:23 pm wysłana przez Maximmus80 »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #808 dnia: Lutego 02, 2008, 14:12:58 pm »
I wszystko ładnie, ale ja prosiłem na temat. Przykro mi, ale daje ostrzeżenie.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #809 dnia: Lutego 02, 2008, 14:20:40 pm »
A jak się Wam podoba info że gra musi się sprzedać w ilości co najmniej 8 milionów kopii żeby sie okazała opłacalną?

svonston

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #810 dnia: Lutego 02, 2008, 14:21:25 pm »
Dla gracza to chyba bez roznicy...?

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #811 dnia: Lutego 02, 2008, 14:24:07 pm »
hahaha, a czemu aż tyle?
Halo po dwóch? tygodniach i sprzedazy 3mln szt. przyniosło przychód ponad 150mln dolarów.
Na razie koszta pordukcji KZ2 to 42mln euro... wiec już sprzedaz na poziomie 2-3 mln. gwarantuje duże zyski.

jednym słowem news wyssany z palca

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #812 dnia: Lutego 02, 2008, 16:29:05 pm »
A jak się Wam podoba info że gra musi się sprzedać w ilości co najmniej 8 milionów kopii żeby sie okazała opłacalną?


Biorąc pod uwagę fakt, jak wielki hype jest obecnie na tą produkcję oraz to, że jest to w tej chwili najważniejszy projekt na PS3 to nie zdziwię się, jeżeli gra sprzeda się w takim nakładzie nawet, jeżeli okaże się pięknym gniotem*. Widać, że obecnie wielki hype i udana promocja gry znaczy więcej dla wyników sprzedaży, niż jakość gry.

*dla osób przewrażliwionych, nie ma tu żadnego fanbojskiego podtekstu
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2008, 16:32:32 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Maximmus80

  • Gość
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #813 dnia: Lutego 02, 2008, 17:15:47 pm »
Należy też brać pod uwage... że panowie od KZ2 tworzą w trakcie developingu narzędzia dla innych developerow...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #814 dnia: Lutego 20, 2008, 22:09:13 pm »
Co by odświerzyć topic umieszczam porównanie target-rendera do pre-alpha gry:
http://img84.imageshack.us/img84/9169/killzone2compa3ws1.jpg


Ponadto różne artworki z killzona (mozliwe, że równiez z jedynki i liberation)
http://www.gfdata.de/archiv01-2008-gamefront/3592.html

Ponadto jeszcze coś takiego:


Kilka pytań i odpowiedzi od gości z guerilla:
A few Q & A from the killzone board.

On the technical side, is the game built entirely on proprietary software?


Its a mix of in-house and middleware


Was this trailer taken from a recent build of the game?

yes, its from a very recent build.

3. I read somewhere that it was rumored the Killzone 2 online multiplayer has been being tested

since early 2006. Can you confirm or deny that rumor?

3. It is true.

The A.I. in the footage that was shown: Was it on an easier mode?

God-mode was used

Also: You said that some aspects are final, some aren't, so are the textures final?

The textures are actually ok, it is the motion-blur that is causing them to look a bit shoddy.

Its just a bug.

2. Will you guys be using the same AI routines as killzone 1?
2. Of course we have also been working on the AI as well the last couple of years. So it will

be more advanced from KZ1.

Has Killzone 2 been in development before Killzone:Liberation or start after it.

After

2. Do the bodies of fallen soliders, friendly and enemy, remain on the ground for the

duration of the level after being killed?

2. Eventually they will be removed. Either if you walk out of the area, or the numbers start

piling up infront of you. But the numbers should be high enough that you will never notice.


3. Will Killzone 2 fit on a 50GB Blu-Ray disk?

3. The reason the demo is so big is because it is a stand-alone item that requires the weapons,

AI, sound etc to be part of one item. The full game will share a lot of assets so it is not a

matter of 2GB times X levels. So yes.



------------------------------------------
No i oczywiście kilka plotek:

This week’s RumorZone comes from a PlayStation Underground forum user who goes by the name of Vulgotha. He claims to have an unnamed source that told him the following information about Killzone 2.

” My source says the following regarding KZ2:

1. Online will not feature “Deathmatch”* or “CTF”
2. Online Co Op
3. Helghast have the ability to “Breathe” onto unconscious players\enemies (was not elaborated upon further then this)
4. Somehow “Emotions” come into play, it isn’t just a giant generic shoot fest.
5. Campaign is a bit linear, though it stands up against any other game’s and it is truly amazing.
6. The (ancient) leaked information about a “Territories Mode” is true. There will be such a gametype online.
7. The graphics are beyond amazing.

*In it’s place it’s Team Death Match “

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #815 dnia: Lutego 21, 2008, 00:09:26 am »
chorera! skad wy czerpiecie swoje info... zazdrfoszcze zrodel - to nie ironia

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #816 dnia: Lutego 27, 2008, 11:08:29 am »
Rumor: Killzone 2 budget doubled because of Guerrilla Games?
http://ps3.qj.net/Rumor-Killzone-2-budget-doubled-because-of-Guerrilla-Games-/pg/49/aid/112518

Cytuj
Here's a bit of disconcerting news from Surfer Girl herself: it seems that some mismanagement on Guerrilla Games' part has ballooned the development costs of Killzone 2 for the Sony PlayStation 3 to almost double its original price (that being, US$ 30 million just hiked up to US$ 60 million dollars). Allegedly, when it comes to financial and work allocation management, the guys over at Guerrilla Games could use a little refresher course, it may be implied.

The company  is said to be getting quite the high turnover rate as well as a few other slip-ups. Ouch. Here's the exact quote from Surfer Girl's blog, verbatim:

Remember this story? That figure was actually €21 million (US$ 30 million) and it has only gone up from there (by gone up i mean it has doubled to € 42 million/US$ 60 million). By the time Killzone 2 comes out it will dethrone Shenmue as the most expensive video game ever made.

The game should have cost the former figure but Guerrilla's managerial lacks any sort of financial or work allocation skills, the studio has high turnover and a few other things.

Because of this incapacity a nice portion of the team at Studio Cambridge is assisting in development. To top this off the game may be pretty but it's barely mediocre and past the point of no return. The September release date floating around will without doubt be missed if Guerrilla sticks to their intention of not releasing the game until its done which will be early next year.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #817 dnia: Lutego 27, 2008, 12:25:14 pm »
A potem Killzone 2 okaze sie hitem pokroju Lair i Sony wyrwie jaja pracownikom Guerrilla Games  :lol:
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #818 dnia: Lutego 27, 2008, 12:56:35 pm »
A potem Killzone 2 okaze sie hitem pokroju Lair i Sony wyrwie jaja pracownikom Guerrilla Games  :lol:

Jedynka takim wlasnie hitem byla ,wiec niewydaje mi sie zeby 2 byla znacznie lepsza tymbardziej ze teraz maja dodatkowe problemy finansowe + z developingiem oraz wysoko zarzucona poprzeczke oj mi  chyba niebedzie kolorowo.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #819 dnia: Lutego 27, 2008, 12:58:55 pm »
maja dodatkowe problemy finansowe + z developingiem
Na razie to jest plotka i póki nie zostanie to potwierdzone, to bym się tym nie przejmował.
Poza tym, pokazany gameplay w zeszłym roku, robił bardzo duże wrażenie (przynajmniej na mnie ;))

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #820 dnia: Lutego 27, 2008, 13:17:42 pm »
A Lair takiego wrazenia nie robil? :P
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #821 dnia: Lutego 27, 2008, 13:23:12 pm »
A Lair takiego wrazenia nie robil? :P
Lair wrażenie robi nadal, ale w Killzone nie będziesz biegał chłopkiem tylko z użyciem tilta w Sixaxisie/DS3 ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #822 dnia: Lutego 27, 2008, 13:54:38 pm »
Oby tylko 2 byłą długa co najmniej jak 1. Bo o klimat nie ma się co martwić. O ile ci nowi wrogowie to nie będą bestie z laserami.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #823 dnia: Lutego 27, 2008, 14:47:11 pm »
A potem Killzone 2 okaze sie hitem pokroju Lair i Sony wyrwie jaja pracownikom Guerrilla Games  :lol:

Jedynka takim wlasnie hitem byla ,wiec niewydaje mi sie zeby 2 byla znacznie lepsza tymbardziej ze teraz maja dodatkowe problemy finansowe + z developingiem oraz wysoko zarzucona poprzeczke oj mi  chyba niebedzie kolorowo.
Gadasz głupoty :P

Cytuj
Oby tylko 2 byłą długa co najmniej jak 1. Bo o klimat nie ma się co martwić. O ile ci nowi wrogowie to nie będą bestie z laserami.
Zgadzam się w 100%. Jeśli dwójka będzie taka jak jedynka, tylko z lepszą grafiką, to łykam bez popitki :D  Intensywność akcji i klimat to główne atuty K1 i mam nadzieję, że w dwójce będzie tak samo.
Oby tylko nie próbowali za bardzo "urozmaicić rozgrywki", bo wtedy może być różnie.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #824 dnia: Marca 09, 2008, 13:23:28 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #825 dnia: Marca 09, 2008, 13:24:26 pm »
Byłoby miło, gdyby pokazali coś nowego.
Ale myślę, że raczej pokażą zeszłoroczny trailer ;)

fosy-muzik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-02-2008
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • dsk*
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #826 dnia: Marca 09, 2008, 13:33:37 pm »
bądźmy dobrej myśli :) jednak ja zbytnio się nie nastawiam na jakiś nowy materiał ...

This Is Living   dsk*games*rap

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #827 dnia: Marca 09, 2008, 17:35:02 pm »
http://i192.photobucket.com/albums/z234/Masakah/Killzone2-1.gif
coś po lewej stronie mu odpada, albo mi sie wydaje

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #828 dnia: Marca 09, 2008, 17:39:02 pm »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #829 dnia: Marca 10, 2008, 18:31:09 pm »
Krew to nadal miazga :) Szkoda ze ślady po kulach nie zostaja w ciele, chociaz kto wie - do premiery jeszcze kupa czasu...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #830 dnia: Marca 10, 2008, 18:40:55 pm »
Zwłaszcza, że materiały z Killzone 2 pochodzą z lipca 2007  :-P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #831 dnia: Marca 10, 2008, 18:49:20 pm »
Zwłaszcza, że materiały z Killzone 2 pochodzą z lipca 2007  :-P
No domyslam sie, ale takie szczegoly wymagaja sporo pracy i jednak troche mocy zabierają.. Tak samo jak sie skarżymy na lusterka, choćby z GT5, ze nie pokazuja zagłówków itp, nie zdajac sobie sprawy jak trudne jest to do wykonania (choćby odwzorowanie tych zagłówków itp dla ponad setki samochodow...)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #832 dnia: Marca 13, 2008, 16:17:00 pm »
Ślady po kulach w ciele do szczęścia mi nie są potrzebne ;)
Samo "rzucanie się" gościa, kiedy otrzymuje serię z karabinu jest świetnie zrobione  :smile:
Opublikowane: Marzec 10, 2008, 18:51:14
Killzone 2 Website Integrated into PSN Account; Gearing Up for Public Beta?
http://www.killzone.com/killzone/news.jspa?newsID=DSxyCCBeXKejfVEnuVJdy299rqs3Zrcn

Cytuj
Killzone.com is currently undergoing important changes behind the scenes. We're joining forces with the PLAYSTATION®Network to offer you new and exciting functionality. To take full advantage of future upgrades to the website, and to preserve your current profile, please link your Killzone.com account to your PLAYSTATION®Network account.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #833 dnia: Marca 13, 2008, 16:24:25 pm »
http://i192.photobucket.com/albums/z234/Masakah/Killzone2-1.gif
coś po lewej stronie mu odpada, albo mi sie wydaje
Nie wydaje Ci się. Upuszcza broń jak dostaje.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #834 dnia: Marca 15, 2008, 15:22:38 pm »
Wstępniak najnowszego numer PSXE.
Za miesiąc polecimy do Amsterdamu, do siedziby Guerrilla, by pograć w - uwaga na sufit - Killzone 2!

Dzis rozpoczyna sie impreza na której ma być zaprezentowany trailer KZ2, pytanie czy ten który wszystkim jest znany, czy zupełnie nowy?
http://www.ps3site.pl/killzone-2-nowy-trailer-niebawem

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #835 dnia: Marca 15, 2008, 16:53:37 pm »
Super ,oby tylko znowu się nie podniecili jak przy play teście HS'a i tego crapa coś się smokiem lata (nie pamiętam tytułu xD )

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #836 dnia: Marca 15, 2008, 21:23:45 pm »
Może coś się w końcu ruszy w temacie KZ2 bo przecie zapowiadali to to na wiosne 2008 a od E3 ZERO informacji. Obstawiam przedświąteczną premierę w okolicach listopada...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #837 dnia: Marca 16, 2008, 10:03:28 am »
Ostatnio na pewnym forum wyczytałem, że Sony planuje zorganizować Sony Gamers Day w maju.
Oby :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #838 dnia: Marca 16, 2008, 15:34:03 pm »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Killzone 2
« Odpowiedź #839 dnia: Marca 16, 2008, 15:37:09 pm »
ten intruder wygląda na bardzo stabilny pojazd  :lol: strzał w tylne kółko i pojechali xD