Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 634066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #520 dnia: Maja 25, 2006, 00:37:14 am »
Cytat: "Iras"
Sorry za OT ale tak czytam i nie wierze że dla niektórych niema innej gry na PS3 dla której warto kupić konsole

Assassin's Creed
Ale nie kupię dla jednej gry konsoli za 500 euro. :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #521 dnia: Maja 25, 2006, 02:11:46 am »
Cytat: "xelloss"

Ja mam taką fajną sytuację, że nie lubię MGS


A juz myslałem ze ja jestem jakis inny...  :wink: :lol: Takze nie lubie, ukonczyłem wszystkie wczesniejsze (czesto wrecz na siłe) i dalej nie lubie tej serii. Moja ulubiona czesc to Metal Gear na NES.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #522 dnia: Maja 25, 2006, 09:41:54 am »
Cytat: "xelloss"
Jedyny problem jest taki, że już w pierwszym kwartale pierwszego roku high-endowe PC odstawią konsole (premiera kart DX10) i maniacy grafiki prędzej czy później będą się przerzucać na PC


masz rację tyle że PC wszystko osiąga mocą, na konsolach liczą się sztyuczki i maxymalne wykorzystanie sprzętu a na pc to wygląda tak: eetam, po co będziemy optymalizować, wychodzą teraz karty z DX10, damy naklejkę że polecamy i będzie dobrze" smutne ale prawdziwe więc myślę że za te 5 lat kiedy z 360 i PS3 które będą juz dużo słabsze od PC gry będą wyglądały podobnie do tych z PC a nawet je przewyższą

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #523 dnia: Maja 25, 2006, 09:59:57 am »
Na pewno przez najbliższe lata gry na konsolach wcale nie będą odbiegać od tych na PC. W PC będzie coraz większa moc a na konsolach coraz lepsza optymalizacja i wykorzystanie istniejących możliwości.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #524 dnia: Maja 25, 2006, 10:31:14 am »
Cytat: "Mikes"
masz rację tyle że PC wszystko osiąga mocą, na konsolach liczą się sztyuczki i maxymalne wykorzystanie sprzętu a na pc to wygląda tak: eetam, po co będziemy optymalizować, wychodzą teraz karty z DX10, damy naklejkę że polecamy i będzie dobrze" smutne ale prawdziwe więc myślę że za te 5 lat kiedy z 360 i PS3 które będą juz dużo słabsze od PC gry będą wyglądały podobnie do tych z PC a nawet je przewyższą


Bzdura. Co nie jest "sztuczką"? Wszystko jest. Wymagania ustala wydawca, więc nie mogą sobie tak powiedzieć, że "eee... no to zrobimy z 2Ghz 4Ghz i będzie dobrze". Poza tym, to właśnie gry na PC ciągną grafę do przodu i wymuszają rozwój kart graficznych. Ale do sztuczek wracając - jak ktoś już trochę w tym siedzi, widzi o co biega i z jaką biedą, lub bogactwem, tak naprawdę mamy do czynienia. Przecież chyba każdy widzi że WSZYSTKIE, a przynajmniej większość skrinów z konsol jest retuszowana, dlatego nawet gry z PS2 prezentują się znośnie i słychać tylko komentarze - "no, taka stara a tak ładnie ciągnie, po co nam NG". Prawda jest taka, że po zrzuceniu grafy bezpośrednio z gry - wypada ona żałośnie, śmiech na sali.

Tak więc - PS3 i X360 już teraz są praktycznie przestarzałe. Niektóre gry może i będą wyglądać swietnie - ale optymalizacja trwać będzie LATAMI. To właśnie jest najgorsze. Zobaczycie ile powstawać będzie najnowszy MGS, ile powstawało takie Halo 2 na Xboxa, jak kaszaniaście chodziło Killzone na PS2 (bo z rok trzeba by nad tym posiedzieć).

A wielordzeniowa architektura to już w ogóle masakra. Specjaliści w tej dziedzinie dopiero powstają, więc ciężko liczyć by zaczęły powstawać tytuły jakoś ją wykorzystujące, o ile ktoś w ogóle ma pomysł jak ją zutylizować ;]

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #525 dnia: Maja 25, 2006, 11:02:03 am »
Von Zay - wszystko fajnie, ale ja nie chcę wydawać 3000$ po to, aby sobie na liście w Crisis popatrzeć. :?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #526 dnia: Maja 25, 2006, 11:32:07 am »
VonZay, Ty chyba zartujesz z tym tekstem.. Jestes redaktorem GO i jeszcze nie kumasz tej roznicy w tworzeniu gier pod PC a konsole? Mikes napisal jak najbardzie slusza rzecz.. Heh, wiesz gry na PC dlatego ciagna grafy i procki do przodu, bo wlasnie tworcy olewaja optymalizacje, a przynajmniej nie podchodza tak powaznie do tej kwestii jak tworcy piszacy na konsole. O to chodzi, ze producent ustala developerowi gorna poprzeczke dosc wysoko, bo producent dogaduje sie z firmami tworzacymi sprzet odnosnie wchodzacych, nowych technologi i dzieki temu wszyscy sa zadowoleni (tylko nie gracze). Dzieki temu koszty produkcji gier na PC drastycznie maleja, bo nie potrzeba wkladac nadmiernie duzo pracy w plynne dzialanie giery na slabszym sprzecie.

Ja jak twierdze, ze giery na konsole wygladaja nadal niezle to pisze o tym co widze w ruchu, a nie po screenach. Tylko popatrz na RE4, Burnout Revange, Forza, Ace Combat 4, Ninja Gaiden... jest ich bardzo wiele. Spokojnie twierdze, ze niektore gry wygladaja swietnie po tych 5 latach zywota konsol. Co najwazniejsze, dla mnie niezle grafika to nie tylko super wysoka rozdzialka + tekstury jak zyleta. Liczy sie takze ogolne wykonanie i artyzm w nie wlozony.

"Tak więc - PS3 i X360 już teraz są praktycznie przestarzałe" - Ty naprawde jestes redaktorem GO? Zawsze myslalem, ze na takie stanowiska dobiera sie osoby obeznane w danym rynku, ale coz..

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #527 dnia: Maja 25, 2006, 11:53:48 am »
Cytat: "Castor Krieg"
Von Zay - wszystko fajnie, ale ja nie chcę wydawać 3000$ po to, aby sobie na liście w Crisis popatrzeć.

On też zapewne nie chce i dlatego gra na konsolach. Po prostu patrzy na realia.
Cytat: "Piter_neo"
"Tak więc - PS3 i X360 już teraz są praktycznie przestarzałe" - Ty naprawde jestes redaktorem GO? Zawsze myslalem, ze na takie stanowiska dobiera sie osoby obeznane w danym rynku, ale coz..

Porównaj specyfikacje RSX, Xenosa i np. Radeon X1900xt. Nie mówiąc  o potworach, które wyjdą na jesieni. Producenci konosl nie wkładają najnowszej technologii do konsol, bo "trochę" zawyżyłoby to ceny (ceny high-endowych kart graficznych kosztują 500-600$, czyli tyle co PS3 na premierze).

Co do reszty - owszem, optymalizacja kodu gry pod jedną konfigurację dużo daje. Tak samo to, że na konsole gry robią najlepsze teamy developerskie, wsparte ponadto wielkimi budżetami, bo gry na konsole się sprzedają znacznie lepiej. I owszem, takie Shenmue na Dreamcasta nadal jest przepiękne (gram w to teraz - niesamowita gra).

Chodzi jednak o to, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy i na pewno nie uzyska na konsolach choćby nie wiadomo jak optymalizować, bo po prostu czysta przewaga mocy obliczeniowej PC pozwoli uzyskać rzeczy niemożliwe do wykonania przez konsole.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #528 dnia: Maja 25, 2006, 12:03:29 pm »
xelloss, widze ze Ty  rowniez nie kumasz.. Wystarczy popatrzec wstecz 5-6 lat, gdy wychodzily PS2,XBOX,GC.. jakie wtedy byly pecety, jakie mialy karty graficzne, taktowanie procesoora itd? Pamietam jak dzis owczesne zlewanie sie PCiarzy z konsol, ze takie slabe, ze juz w dniu premiery przestarzale, wrecz zacofane itp. Teraz mnie takie gadanie wrecz smieszy.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #529 dnia: Maja 25, 2006, 12:23:14 pm »
Zwróć jednak uwagę na to, że wówczas większość graczy na PC grała w rozdziałce 1024x768, a gry na konsole wyświetlają obraz w rozdziałce 640x480. Dlatego właśnie ten niedostatek mocy mógł być "zatuszowany" przez niską rozdzielczość. Teraz konsole będą miały rozdzielczość prawie taką, na jakiej gra standardowy pececiarz...

Nie twierdzę, że gry na konsolach będą wyglądały źle, bo na pewno będą wyglądały świetnie, ale na pewno nie dojdzie do sytuacji, o której pisze Mikes:
Cytuj
za te 5 lat kiedy z 360 i PS3 które będą juz dużo słabsze od PC gry będą wyglądały podobnie do tych z PC a nawet je przewyższą

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #530 dnia: Maja 25, 2006, 12:55:43 pm »
no owszem, może trochę przesadziłem ale poziom na pewno będzie dosyć zbliżony(myślę że różnica będzie mniejsza niż jest teraz bo jesli różnica w mocy będzie taka jest PS2 -> PC teraz to będziemy w domu mieli elektrownie termojądrowe :lol:)

mi się najlepiej porónuje PC <-> PS2/X biorąc kompy z podobnymi parametrami. komputer o mocy ps2 to rok mniej więcej 97/98(nie wiem dokładnie) na któym gry wyglądały tak


gry z końca życia PS2 kiedy konsola jest maksymalnie opanowana(ale czy na pewno ;)) wyglądają tak:


sprzęt podobny a różnica kolosalna, i to właśnie wolę w konsoalch ;d

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #531 dnia: Maja 25, 2006, 13:11:49 pm »
jakie porownanie.... :lol:  Wez przestan....
PS2 wyszło w 2000 roku, a ty pokazałes gre na PC (TR1) z 1996 roku. Daj jakis screen z najładniejszych gier na PC z 2000 roku. Bo teraz to porownanie PSX VS PS2 (TR1 i TR7)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #532 dnia: Maja 25, 2006, 13:16:04 pm »
Cytat: "siudym"
PS2 wyszło w 2000 roku, a ty pokazałes gre na PC (TR1) z 1996 roku. Daj jakis screen z najładniejszych gier na PC z 2000 roku.


a co tu rok ma do rzeczy? w 2000 roku kompy były już znacznie mocniejsze od PS2 więc to nie ma sensu. ale skoro chcesz, alice:



w 2000 ta gra była naprawdę ładna.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #533 dnia: Maja 25, 2006, 13:24:31 pm »


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #534 dnia: Maja 25, 2006, 13:30:40 pm »
pytam jeszcze raz jaki ma sens porównywanie gier które pochodzą z rózniacyhc się mocą maszyn? :wink:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #535 dnia: Maja 25, 2006, 13:33:14 pm »
nie wiem własnie, przeciez dlatego skomentowałem twoj post :wink:
Cytat: "Mikes"

mi się najlepiej porónuje PC <-> PS2/X biorąc kompy z podobnymi parametrami. komputer o mocy ps2 to rok mniej więcej 97/98(nie wiem dokładnie)


Wiadomo, ze na sprzecie klasy PC o podobnych bebechach jak PS2, nie da sie zrobic gry takiej jak na PS2.

A tak na marginesie, -> fajnie warkocz lary wbił sie jej w ręke:  :D
Cytat: "Mikes"



xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #536 dnia: Maja 25, 2006, 14:08:32 pm »
Mikes, beznadziejne porównanie. Zacznijmy od tego, że PC z 98' nie miało takiej mocy jak PS2. Tak samo jek komputer z 2003 może Xboksowi 360 buty czyścić, tak samo komputer z 2004 roku może buty czyścić PS3 (i Xboxowi 360 też, ale chodzi w tej chwili o datę wypuszczenia konsoli). Następnie zaś z kolei między 1996(bo pokazałeś screen z jedynki, w dodatku bez 3Dfx na pokładzie i w śmiesznie niskiej rozdzielczości) bez a 2006 rozwijał się nie tylko sprzęt, ale także z poziomu software'owego nastąpił skok naprzód, dlatego porównywać w ten sposób nie ma żadnego sensu. Porównuje się zawsze aktualne gry z PC do aktualnych gier z konsol, najwyżej odpalonych na odpowiednich konfiguracjach.

Tak więc niczego nie dowiodłeś w ten sposób. Postaraj się bardziej na przyszłość.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #537 dnia: Maja 25, 2006, 14:54:54 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "xelloss"

Ja mam taką fajną sytuację, że nie lubię MGS


A juz myslałem ze ja jestem jakis inny...  :wink: :lol: Takze nie lubie, ukonczyłem wszystkie wczesniejsze (czesto wrecz na siłe) i dalej nie lubie tej serii. Moja ulubiona czesc to Metal Gear na NES.


Ja wręcz przeciwnie nie grałem w Metal Gear'a na NESA ale zaczełem od jedynki na PSX i tak się zaczeło... Każda nowa część to czysta przyjemność z grania.
PS: Chłopaki trzymajcie temat o MGS w topiku  :wink:
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwca 17, 2006, 16:19:37 pm »
Dla tych co nie mają dość oglądania trailera z E3- na GT jest wersja HD (357MB).

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1743

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwca 17, 2006, 17:20:25 pm »
to jest ta dluga wersja, jezeli tak to dzieki bo wlasnie mialem jej szukac ;)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwca 17, 2006, 19:25:57 pm »
Tutaj jest wersja "trochę" mniej skompresowana :twisted:
http://www.titaniumtorrents.com/viewtopic.php?t=187
Pierwszy raz widziałem direct-feeda z tej gry - widać trochę, że trailer ma problemy z płynnością (zwłaszcza na schodach, ale nie tylko). Cóż, gra dopiero za rok, więc pewnie podszlifują grafę na maksa. :wink:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwca 17, 2006, 20:11:41 pm »
Cytat: "Walker"
to jest ta dluga wersja, jezeli tak to dzieki bo wlasnie mialem jej szukac


tak to ten.

Cytat: "xelloss"
Pierwszy raz widziałem direct-feeda z tej gry - widać trochę, że trailer ma problemy z płynnością (zwłaszcza na schodach, ale nie tylko). Cóż, gra dopiero za rok, więc pewnie podszlifują grafę na maksa.


Masz racje, jednak wszystko jest jeszcze przed optymalizacją kodu.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwca 17, 2006, 20:22:45 pm »
Nie wiem czy ktoś dawał już wcześniej ten link:
http://youtube.com/watch?v=8s3n370mOyg&search=robot%20dog

Czyżby Kojima inspirował się tym wynalazkiem?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwca 17, 2006, 20:44:58 pm »
Cytat: "zielarz"
Dla tych co nie mają dość oglądania trailera z E3- na GT jest wersja HD (357MB).
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1743


Dobra jakość. Tylko jesli chodzi o sam trailer, rozbawiły mnie te dziwne roboty na ludzkich nogach, wygladają komicznie i jeszcze wydają z siebie dzwieki podobne do krowiego "muczenia"....  :lol:
(nawet taranowały ludzi podobnie jak rozwscieczone byki  :lol:  
Japonczycy jednak maja inaczej pod sufitem, a ja jestem uczulony na takie wynalazki w japonskich grach. Tragicznie są te roboty. :?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwca 17, 2006, 21:07:52 pm »
Przejrzałem temat i porównania Mikesa :lol:.

1. Nie trzyma się to kupy
2. Zaprzeczyłeś sam sobie

no bonus :(.

Co do trailera MGS4, no niezłe to to. Ciekawe czy w N+ dadzą 10/10 czy może 11/10? :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwca 17, 2006, 21:41:51 pm »
set, zobacz kiedy to było, dyskusja dawno zakończona :roll:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 17, 2006, 22:08:01 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Nie wiem czy ktoś dawał już wcześniej ten link:
http://youtube.com/watch?v=8s3n370mOyg&search=robot%20dog
Czyżby Kojima inspirował się tym wynalazkiem?


Mam nadzieje ze nie istnieje np. Robot w połowie gumowy różowo-czerwony słoń ze skrzydłami i stokrotką na uchu - bo całkiem możliwe ze pojawi sie w MGS4 jako jakiś boss....

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 19, 2006, 22:18:53 pm »
Cytat: "setezer"
Przejrzałem temat i porównania Mikesa :lol:.

1. Nie trzyma się to kupy
2. Zaprzeczyłeś sam sobie

no bonus :(.

Co do trailera MGS4, no niezłe to to. Ciekawe czy w N+ dadzą 10/10 czy może 11/10? :lol:


Jeśli byłbym redaktorem Neo Plus, ubranym w gustowny garnitur, necesser i mokasyny, grającym w pokoju obok Gulasha, to teraz, pierwsze wrażenie to absolutne 10.0 Jeśli skośnooki Hideo nie schrzani sprawy i nie skopie fabuły, to być może czeka nas nie tylko godne i pełne powagi zakończenie historii Solid Snake'a, lecz także również jedna z pierwszych gier pokazujących na co n-a-p-r-a-w-d-e stać Cell i RSX...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #548 dnia: Lipca 26, 2006, 15:06:13 pm »
Pewien szczęśliwy uczestnik wystawy Comic-Con, która aktualnie odbywa się w San Diego, wpadł na przebywającego tam Hideo Kojime. Poza wspólnym zdjęciem, udało mu się uzyskać garstkę informacji na temat czwartej części Metal Gear Solid. Oczywiście Hideo nie powiedział nic wprost, więc informacje te należy traktować jako pół oficjalne. Wynika z nich, że grywalny MGS4 pojawi się na przyszłych targach E3. Pod względem technicznym, nowe przygody Snake obsłużą pełne HD – tryb 1080, natomiast Hideo nie wyobraża sobie upchania danych na standardową płytę DVD ani na jej dwuwarstwowy odpowiednik. Mistrz nie chciał ujawnić do kogo należy, znany z ostatniego trailera, grób. (news z www.metalgear.pl )

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #549 dnia: Lipca 26, 2006, 17:54:26 pm »
Cytat: "zielarz"
Mistrz nie chciał ujawnić do kogo należy, znany z ostatniego trailera, grób.

Moim zdaniem może należeć do :
Frank'a Jeager'a (Gray Fox/Ninja) , The Boss lub Big Boss - kolejność nie zamierzona.
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #550 dnia: Sierpnia 13, 2006, 17:54:28 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Nie wiem czy ktoś dawał już wcześniej ten link:
http://youtube.com/watch?v=8s3n370mOyg&search=robot%20dog

Czyżby Kojima inspirował się tym wynalazkiem?


Wspaniały robot ! To chyba oczywiste, że Kojima musiał inspirować się tym wiekopomnym wynalazkiem ! W końcu to buczacy, nie do przewrócenia mechaniczny osioł ! Co będzie następne, panie Kojima ? Latexowy kombinezon dla Meryl ? Dziadek Snake noszący "kalesony bezpieczeństwa " ? (kto nie wie, co to kalesony bezpieczeństwa, niech poszuka czegoś na temat nagrody Darwina, hehe)
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #551 dnia: Sierpnia 23, 2006, 16:55:00 pm »
Nowy trailer z GC
http://www.gamevideos.com/video/id/5194

powiem tylko tyle ze "gery" robia co chcą :lol:

Ryszard K

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:18:50 am »
Obejrzałem trailer i muszę powiedzieć, że tym razem autarzy gry się nie postarali. Może to wina ograniczającego ich sorzętu. Nie mam pojęcia.

nakimushi

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #553 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:28:58 am »
trailer jest niesamowity... poE3 jakos nie pasowaly mi te mechy ale zaczynaja mi sie nawet podobac ;) gra wyglada naprawde swietnie chociaz trailer jest narazie slabej jakosc...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #554 dnia: Sierpnia 24, 2006, 11:47:53 am »
Metal Gear Soccer jest najlepszy :D. Coś mi się wydaje, że ten trailer jest odpowiednikiem 3 minutowego teasera z E3. Pełna wersja będzie zapewne na TGS.

Poprawka - całość ma prawdopodobie trwać 8 minut.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpnia 24, 2006, 17:18:20 pm »
Cytat: "Ryszard K"
Obejrzałem trailer i muszę powiedzieć, że tym razem autarzy gry się nie postarali. Może to wina ograniczającego ich sorzętu. Nie mam pojęcia.

Trafiłeś w sedno... kompletnie nie masz pojęcia.
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpnia 24, 2006, 18:13:17 pm »
Trailer moim zdaniem jest świetny. Pokazuje jedno - jeśli na frońcie są metal geary, to dla piechoty starcie z nimi kończy się masakrą...

Ryszard K

  • Gość
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpnia 24, 2006, 18:38:53 pm »
Cytat: "-Piotrek-"
Trafiłeś w sedno... kompletnie nie masz pojęcia.

Wez ty się chłopczyku lepiej pomodlij a nie zaczepiaj innych.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpnia 24, 2006, 18:43:33 pm »
Cytat: "-Piotrek-"
Cytat: "Ryszard K"
Obejrzałem trailer i muszę powiedzieć, że tym razem autarzy gry się nie postarali. Może to wina ograniczającego ich sorzętu. Nie mam pojęcia.

Trafiłeś w sedno... kompletnie nie masz pojęcia.


Ograniczające Kojimę PS 3 ?

Buehehehehehe !! Ahahahahaha !! Bardziej kretyńskiej wypowiedzi już dawno nie słyszałem ! Taka głupota, że proszę siadać !
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Nexus-6

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-08-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpnia 24, 2006, 18:55:04 pm »
Ładnie to wszystko wygląda - ale właśnie jako reżyserowany filmik... dlatego póki nie pokażą fragmentów właściwej gry to taki np. ostatni filmik z Lost Planet robi większe wrażenie. Pewnie trzeba poczekac na TGS.