Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 625826 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1320 dnia: Lipca 24, 2007, 14:03:37 pm »
EVA!!!



He? Niemożliwe. Przecież w MGS3 EVA była starsza od Ocelota. Toteż w tej chwili miałaby jakieś 70-80 lat - prawdziwa babcia =/.

EDIT: Fakt, to jest EVA. W MGS4 będziemy mieli ładną zbieraninę dziadków i babć o_O.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 15:19:50 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1321 dnia: Lipca 24, 2007, 14:35:22 pm »
Popsują legenedę Ev jako sexbomby w MGS4 jak ją pokażą jaką starszą kobietę. No i jak to tak? Najpierw kręciła z Big Bossem a teraz weźmie się za Snake'a? Shit! xDD

Solid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-08-2006
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1322 dnia: Lipca 24, 2007, 15:47:52 pm »
oj no niewiadomo czy będzie z nim "kręcić" ja obstawiam ze nie , a pamiętasz 1 plakat...ta tajemnicza postaćten dziadek..Big Boss? . aha i ta kamera  " z ramienia " daje rade :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 15:52:09 pm wysłana przez Solid »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1323 dnia: Lipca 24, 2007, 15:54:56 pm »

nakimushi

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1324 dnia: Lipca 24, 2007, 16:44:18 pm »
sa juz filmiki na IGN z kamery z reki - 5 sztuk ;) /
no nie wiem - ciezko cokolwiek cos powiedziec bo sa slabej jakosci/ animacja taka sama jak byla chyba - tekstury tez widac takie troszke dziwne/

mi najbardziej niepodoba sie styl prezentacji tej czesci - kamera jest taka oldschoolowa./
marudze jak zwykle  :D ale po prostu jak zobaczylem 2 czesc to opadla mi kopara na ps2 a ta czesc wyglada po prostu tylko b.dobrze

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1325 dnia: Lipca 24, 2007, 18:31:13 pm »

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1326 dnia: Lipca 24, 2007, 18:43:49 pm »
Foty w wysokiej rozdzielczosci:
http://www.jeux-france.com/news21105_metal-gear-solid-4-en-images.html

Dzięki bebbop.
Ogólnie ..dla mnie bombka.Szkoda, że NA TYCH screenach nie ma większej intensywności na polu.
Chodzi mi o gorętszą atmosfere-ciężka wojna.Tubylcy kontra armia, roboty itp....
Mam nadzieje, że tak będzie. :x

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1327 dnia: Lipca 24, 2007, 19:07:29 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 19:11:00 pm wysłana przez Druchal »

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1328 dnia: Lipca 24, 2007, 19:24:50 pm »
Cytuj
Prosze o filmik....chociaż 15 sekund
Proszę bardzo  :cool:
http://www.jeux-france.com/news21105_metal-gear-solid-4-images-et-video.html
Są tu też screeny w HD. IMO wygląda to mocno średnio. Oglądam video i mam nadzieję że animacja da radę.

A nakimushi dobrze prawi. Jeżeli animacja będzie jak z PS2 to podziękuję.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 19:27:24 pm wysłana przez Supersonic »

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1329 dnia: Lipca 24, 2007, 19:28:53 pm »
Animacja jest jak z PS2 :P. Jednak wciąż to MGS i wciąż będzie świetny.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1330 dnia: Lipca 24, 2007, 19:41:59 pm »
To już nie jest gra....TO jest realna rzeczywistość/prawdziwa wojna !
Niesamowita mechanika.Pole bitewne trafione w dyche (klimat!!!)
PS.Tu trzeba liczyć na szczęście.Akcja w real time ..panowie jak to wygląda ?? :)
Animacja Snake'a jest wręcz zajebista !

od 12 min i 40 sekundy opadła mi szczenka (grAfika, klimAt)...Kojima jest geniuszem !!!
Tak się 'robi' wojne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

makiaveli666

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-07-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
  • ChWDM ;)
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1331 dnia: Lipca 24, 2007, 19:53:53 pm »

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1332 dnia: Lipca 24, 2007, 20:04:27 pm »
Cytuj
Animacja Snake'a jest wręcz zajebista !
Polemizowałbym bardzo mocno.

Jezeli nie chciało się robić lepszej grafy to moglli chociaż postarać się odnośnie animacji

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1333 dnia: Lipca 24, 2007, 20:13:42 pm »
Cytuj
Animacja Snake'a jest wręcz zajebista !
Polemizowałbym bardzo mocno.

Jezeli nie chciało się robić lepszej grafy to moglli chociaż postarać się odnośnie animacji

Popatrz ponownie NA WSZYSTKIE ruchy Snake'a od początku tego demka do końca.
Polemizować ? nad czym :D ?
Jestem zachwycony.

makiaveli666

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-07-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
  • ChWDM ;)
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1334 dnia: Lipca 24, 2007, 20:14:55 pm »
...
Jestem zachwycony.

mam to  samo :cool:

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1335 dnia: Lipca 24, 2007, 20:37:16 pm »
Animacja jest identyczna jak w 2001 roku czyli w MGS2. Trochę mało jak na Konami.

Fajnie że jesteście zachwyceni ale ja nie. Po raz pierwszy w historii serii MGS nie przyćmił w moim mniemaniu pozostałych gier. Mało tego uważam że z 4-5 tytułów na PS3 przyćmiło MGSa4.

Oczywiście MGS4 i tak wyląduja u mnie ale nie czuję tego czegoś jak w przypadku MGS2 i MGS3

makiaveli666

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-07-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
  • ChWDM ;)
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1336 dnia: Lipca 24, 2007, 20:40:23 pm »
ty to w ogóle malkontent jesteś :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1337 dnia: Lipca 24, 2007, 20:54:21 pm »
Bo ktoś powie coś negatywnego na świętego MGSa. Malkontent to bym był gdyby mi nie przypadło do gustu nic co było pokazane na E3 a zachwyciłem się większością gier (kolejeczka kilkunastu gier must-have). IMO MGS4 nie umywa się do kilku nadchodzących hiciorów na PS3.

A właściwie myśl sobie co chcesz  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 20:58:44 pm wysłana przez Supersonic »

Gacek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-06-2007
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1338 dnia: Lipca 24, 2007, 21:03:27 pm »
Pytanie do osób których gra pozamiatała. Co was dokładnie pozamiatało???

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1339 dnia: Lipca 24, 2007, 21:19:23 pm »
Marka MGSa bo nie widzę co tu może pozamiatać

darsyn

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 5
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1340 dnia: Lipca 24, 2007, 21:23:03 pm »
Animacja jest identyczna jak w 2001 roku czyli w MGS2. Trochę mało jak na Konami.

Fajnie że jesteście zachwyceni ale ja nie. Po raz pierwszy w historii serii MGS nie przyćmił w moim mniemaniu pozostałych gier. Mało tego uważam że z 4-5 tytułów na PS3 przyćmiło MGSa4.

Oczywiście MGS4 i tak wyląduja u mnie ale nie czuję tego czegoś jak w przypadku MGS2 i MGS3

Się zgadzam. To jest pierwszy MGS który mnie nie jara. Najbardziej denerwuje ta animacja... Żołnierze ruszają się jakby mieli pełne portki - tragedia!! Wiem, że to MGS (czyli pewniak) i mam nadzieję, że gameplay mnie pozytywnie zaskoczy.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1341 dnia: Lipca 24, 2007, 21:28:37 pm »
Mnie osobiście pozamiatało pole bitwy i samo zastosowanie kamuflażu zwłaszcza na początku. Co do animacji i snaka jestem zadowolony i mi osobiście nie brakuje jej każdy chce czegoś innego ja już jestem szczęśliwy ale jakby coś ulepszyli to tylko in plus.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1342 dnia: Lipca 24, 2007, 21:34:02 pm »
Również jak na razie jestem na nie.
Wiadomo, że fabuła, cut-scenki i tego typu sprawy będą na najwyższym poziomie. Jednak gameplay i sama oprawa wizualna (audio jest dobra :]) jakoś nie robi na mnie wrażenia.
Trailery z MGS2 i MGS3 wbijały w ziemię (do dziś pamiętam pierwszy trailer z MGS3, na którym pokazana była dżungla), ten -- oglądałem, i żadnej reakcji :/.

Po pierwsze, żołnierze to idioci. Nie widzą (i słyszą), jak pada ich kumpel stojący kilka kroków od nich. Nie słyszą "chodzacej" i turlającej się beczki. Nie słyszą wystrzału snajperki (bardzo głośnego).
A ci, którym Snake pomagał, to już nawet nie komentuje. Zachowywali się nie jak najemnicy, ale jak poborowi, którzy dostali się do wojska, bo nie zdali matury o_O. Zamiast wykazać się własną inwencją, żołnierze czekali, aż Snake ich uratuje (czy oni byli za głupi, by strzelić sobie w beczkę obok przeciwników?).

Co do grafiki. Po tej cut-scence można zobaczyć, jaki downgrade ona zaliczyła od czasów pierwszego pokazu (który przecież również był w real time, a prezentował się o niebo lepiej).

No i wszelkiego rodzaju uproszczenia. Snake wchłaniajacy bronie i, wyjmujący z plecaczka wielką beczkę; żołnierz, który nawet nie próbuje się bronić; broń, która sama się zmienia w ręku (tosz naprawdę, już nawet w starusieńkich Tomb Raiderach [tych z PSX] była przynajmniej animacja, że Lara odkłada jedną broń i wyjmuje kolejną) itp itd.

Również OctoCamuflage jest taki nijaki. W pewnej chwili (jeszcze na początku dema, gdy Snake chował się w kącie przed jednym z żołnierzy) nawet nie zauważyłem, że Snake zmienił kamuflaż, o jakimkolwiek wtopieniu się w otoczenie nie wspominając.

Jak na razie to pod względem gameplay'u wychodzi na to, że MGS zatrzymał się w poprzedniej generacji konsol, gdyż od czasu MGS3 jakoś większego skoku nie widzę (przynajmniej nie takiego, jak MG2-MGS, MGS-MGS2, MGS2-MGS3).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1343 dnia: Lipca 24, 2007, 21:48:41 pm »

Czy wy widzieliście tą prezentację?
A zresztą...co mi tam.
Ja jestem pod ogromnym wrażeniem.(jako fan serii)

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1344 dnia: Lipca 24, 2007, 22:01:43 pm »
Cytuj
Trailery z MGS2 i MGS3 wbijały w ziemię (do dziś pamiętam pierwszy trailer z MGS3, na którym pokazana była dżungla), ten -- oglądałem, i żadnej reakcji :/.
Trailery były już cztery i każdy był nijaki. Za to trzy trailery MGS3 wgniatały w fotel i człowiek zapominał jak się nazywa.

Jak na razie to pod względem gameplay'u wychodzi na to, że MGS zatrzymał się w poprzedniej generacji konsol,
Cytuj
Racja

Cytuj
Co do grafiki. Po tej cut-scence można zobaczyć, jaki downgrade ona zaliczyła od czasów pierwszego pokazu (który przecież również był w real time, a prezentował się o niebo lepiej).
Nawet tak nie pisz bo przeczytasz że narzekasz abo szukasz na siłę minusów. A tak serio to pierwsyz trailer (TGS05) miażdży wykonaniem, reżyserią już mniej.
Fakytczni downgrade jest bardzo duży. Widać osiągnięcie jakości pierwszego trailera to za wiele dla teamu Kojimy. Co dziwne bo w poprzednich częściach grafika wyglądała lepiej z trailera na trailer. :???:

Ręce opadają kiedy widzi się w ruchu wszystkie te archaizmy w rozgrywce o których wspominał Mr Zombie.


kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1345 dnia: Lipca 24, 2007, 22:07:16 pm »
Właśnie jestem po filmiku, poprostu zatkało mnie, zrobilo mi dziure w głowie! Ten klimat i gameplay to poprostu cudo jest, bardzo podoba mi się kamera (nie to co w MGS3) No i skradanie się w zburzonym mieście to jest to O_O

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1346 dnia: Lipca 24, 2007, 22:14:35 pm »
Zgadzam sie z Mr_Zombie oraz Supersoniciem. Do tego co powiedzial Mr_Zombie dodalbym jeszcze, ze widok FPP to nieporozumienie. Podczas poruszania sie, bron nawet nie drgnie ( dobrze, ze chociaz przy strzelaniu cos ja rzuca na boki ), srodowisko niezniszczalne ( pare szyb sie rozwali, jakas beczka wywroci i koniec, jak przywalisz z bazoki w budynek to stoi nietkniety, to samo z ludzmi. Rozerwane jaja nie walaja sie po ziemi tylko albo przeciwnik sie przewroci albo spada z 3 pietra i nic wiecej. Jedynie co mi sie spodobalo to rzucenie granatu lezac na plecach. Fajny drobiazg. Dla mnie ta gra spokojnie moglaby sie ukazac na Ps2.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 855
  • Reputacja: 82
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipca 24, 2007, 22:30:57 pm »
Co niektórzy tutaj ostro przesadzają. Czego wy się spodziewaliście po MGS4? Heavenly Sword albo Uncharted czy Killzone'a 2? Ludzie przesadzacie. Ta gra wygląda kapitalnie i kropka. W pierwszym momencie jak zobaczyłem Snake'a, następnie jego kamuflowanie się na posągu, a po jakimś czasie rzut na plecy i ostrzeliwanie dachu budynku to zaniemówiłem. Ta gra jest już teraz kapitalna! Pociski lecące w naszą stronę unoszą piasek/brud w powietrze. Wszędzie latają jakieś śmieci. Możemy wesprzec albo PMC albo milicję, a co więcej ci będą nam wdzięczni i nas nie rozwalą! (Nie przypominam sobie, aby taka akcja była kiedykolwiek w jakiejś grze). Rzut granatem za siebie na plecach, sterowanie za pomocą SixAxisa  :lol: małym robotem. Czego chciec więcej? Gra zarządzi w przyszłym roku i basta. Ja kupię na premierze na bank. Chyba że stracę pracę, bądź wywalą mnie z domu. :)
Uwielbiam tę grę i wierzę, że będzie równie wielka, co poprzedniczki, przebijając nawet - najlepszą częśc serii, czyli 1.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 22:32:58 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1348 dnia: Lipca 24, 2007, 22:42:28 pm »
Cytuj
. Ta gra wygląda kapitalnie i kropka.
Hahahahaha

Cytuj
Czego wy się spodziewaliście po MGS4? Heavenly Sword albo Uncharted czy Killzone'a 2?
A co w tym takiego. MGS2 i MGS3 kosiły wykonaniem większość tytułów na PS2.

Wstawki jeszcze prezentują się bardzo dobrze ale gameplay hmmm zacytuję to
Cytuj
Dla mnie ta gra spokojnie moglaby sie ukazac na Ps2.

Cytuj
Gra zarządzi w przyszłym roku i basta.
Oczywiście że tak ale Konami pokazało dziś że seria mocno stoi w miejscu i nie chodzi mi już tylko o wykonanie.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1349 dnia: Lipca 24, 2007, 22:44:13 pm »
Przesadzają Ryo ?
Oni sie po prostu oszukują  :???:
Kapitalna końcókwa !
Zresztą..cała ta prezentacja to jednym słowem wielki zachwyt.
Brawo KONAMI!
--Doszlifowany gameplay (kamera, nowe ruchy i animacje).
Ot jest pięknie.Taka jest prawda.

PS.K*rwa Ogień !!!
Ludzie.. co wy pierd@licie ? :)

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1350 dnia: Lipca 24, 2007, 22:58:50 pm »
A mi się własnie podoba to że wygląda jak stary dobry MGS ale z lepsza kamerą i nowym klimatem, to miasto podoba mi się niesamowicie O_o przyznam się że nawet bardziej niż dzungla, to ciągle uczucie ze za rogiem coś się czai i strzały w powietrzu. Jeśli mam się czegoś przyczepić to powiem że kolor HUDa tak sobie mi sie spodobal, liczylem na coś bardziej niewyrózniającego się z tła a ten pomarańcz ciut mnie razi.

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1351 dnia: Lipca 24, 2007, 23:00:41 pm »
Cytuj
Taka jest prawda.
Mocno obiektywna poza tym prawda jest jak d.pa każdy ma swoją.  :-)

Cytuj
Oni sie po prostu oszukują
OMG tym to już mnie rozwaliłeś.  :lol: Skąd możesz wiedizeć lepiej ode mnie. Oszukiwałbym się gdybym był tak podjarany jak ty (ale nie dziwię ci się w końcu jesteś fanem serii).
Dla mnie jest dobrze ale bez fajerwerków. Właśnie dlatego nie lubię doszukiwać się plusów na siłę bo to jest oszukiwanie siebie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 23:03:41 pm wysłana przez Supersonic »

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1352 dnia: Lipca 24, 2007, 23:08:43 pm »
Oczywiście, że obiektywna.
Jestem tak zachwycony tą produkcją jak i inni fani serii Metal Gear Solid.
Supersonick'u ja się nie oszukuje.
Prawdą jest to, iż Kojima ani razu nie kłamał.Pokazał nam świetną prezentację.

Nie wiedziałem, że z ciebie aż taki malkoment....

« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 23:34:24 pm wysłana przez mateo »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1353 dnia: Lipca 24, 2007, 23:34:28 pm »
Jestem tak zachwycony tą produkcją jak inni fani serii Metal Gear Solid.

Czyżby jakaś sugestia: jesteś fanem serii = musisz być zachwycony tym pokazem (albo inaczej, jeżeli nie jesteś zachwycony = nie jesteś fanem serii).
Również jestem fanem tej serii (nie grałem jedynie w MGS3 i MGS:PO z caluteńkiej serii, łącznie z częściami na MSX, NES, GBC - to pierwsze nadrobię jak pożyczę PS2, tego drugiego nie, bo PSP nie kupię i nie pożyczę) ale nie zmienia to faktu, że jak dotychczas żaden pokaz z MGS4 nie zrobił na mnie porządnego wrażenia a owo demo mi się po prostu nie podobało. Jak już wspomniałem, po prostu nie czuję tutaj tej mocy, którą biły MGS2 czy MGS3 (MGS poznałem, gdy już dawno był na rynku, więc nie ma mowy o zajawce trailerami).

Cytat: RyoHazuki
Czego wy się spodziewaliście po MGS4? Heavenly Sword albo Uncharted czy Killzone'a 2?

A... czemu nie? Czy fakt, że gra będzie posiadała świetny scenariusz wiąże się z tym, że nie może zabijać wyglądem i nowatorskim gameplay'em?

Po prostu czepiam się tego, że osobiście nie widzę w tej pozycji niczego next-genowego. Mechanika gry jest zbliżona do tej z MGS3 z kilkoma usprawnieniami i wciąż kurczowo trzyma się wszelkiego rodzaju uproszczeń i schematów z poprzedniej generacji (wnioskując na podstawie tego dema, jak będzie ostatecznie nikt nie wie).

I proszę, powiedzcie mi w takim razie, co takiego - dokładnie - wgniotło was w fotel?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2007, 23:40:07 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1354 dnia: Lipca 24, 2007, 23:42:39 pm »
Czy ty nie masz serca Mr_Zombie ??  :D
Mam rozumieć, że pokaz prezentowany rok temu na E3 niewywarł ani odrobiny zachwytu (w twoim mniemaniu>)???

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1355 dnia: Lipca 25, 2007, 00:08:58 am »
Mnie się tam w większości podobało, najbardziej druga połowa pokazu, z walką. Za to w pierwszej części, czyli ze skradaniem, dziwne akcje pt. "leże w świetle na środku pomieszczenia i udaje że mnie nie ma", toczenie się w beczce... sam nie wiem, dziwne... z drugiej strony zawsze lubiłem ten wyważony stosunek powagi/humoru w grach Kojimy. Ogólnie nie widzę tu tego dramatu, który przeżywają co poniektórzy. Są zmiany, będzie pewnie więcej, 15 min. pokaz to nie cała gra, będzie dobrze :cool:
I do not comprehend.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1356 dnia: Lipca 25, 2007, 02:29:39 am »
Zajefajna ta gra ... szkoda ze jeszcze nie gralem w 3 :> Tak czy inaczej ci co psiocza niech nie graja i tyle ... w ogole narzekanie jest teraz w modzie ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 6
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1357 dnia: Lipca 25, 2007, 02:55:35 am »
Realizm w grze niesamowity 8-) Rozsmieszyl mnie ten filmik, zwlaszcza przenosna beczka, w ktorej mozna sie schowac i nawet turlac zabiajac przeciwnikow. :lol: A potem beczke mozna schowac do kieszeni  :smile: No ale to japonczycy, oni potrafia wszystko ;)

Nie ogladalem wczesniejszych trailerow, ale widze tutaj nowe latajace i bombardujace sepo-orlo-kondoro-roboty, widzialem juz krowo-roboto-malpy, ciekawe jakie inne mech-zwierzaki beda dalej w grze.. :-D
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2007, 02:58:09 am wysłana przez siudym »

Supersonic

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1358 dnia: Lipca 25, 2007, 07:00:17 am »
Cytuj
Supersonick'u ja się nie oszukuje.
Ale ja tego nawet nie zasugerowałem  :shock: tylko napisałem że gdybym JA był zachwycony to musiałym się oszukiwać. Tobie się nie dziwię

Cytuj
Nie wiedziałem, że z ciebie aż taki malkoment....
Czytam to bardzo często odkąd zacząłem nagatywnie się wypowiadać o MGS4 (ostatni TGS). Tzn. że każdy komu nie podoba się MGS4 to malkontent ?
To zależy tylko i wyłącznie od gry. Seria przyzwyczaiła do wyższych standardów, poza tym nei taką graą byłem karmiony od TGS05. A logiczne że tobie się podoba nawet bardzo. Znajdź mi fana serii któremu by się nie podobało Nawet gdyby dostał grę wyglądającą jak MGS3 z zerowymi zniamanami w rozgrywce to i tak by się cieszył np. scenariuszem.


Cytuj
I proszę, powiedzcie mi w takim razie, co takiego - dokładnie - wgniotło was w fotel?
Tytuł
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2007, 07:06:58 am wysłana przez Supersonic »

Tarniak

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #1359 dnia: Lipca 25, 2007, 08:53:07 am »



 :???: :???: :???: :???: