Autor Wątek: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots  (Przeczytany 626260 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5440 dnia: Lipca 09, 2008, 22:24:17 pm »
"Między Big Bossem,a Eva doszło do romansu, lecz ta go oszukała i uciekła z Dziedzictwem Filozofów...-"

O ile dobrze pamiętam Eva nie ukradła Dziedzictwa Filozofów tylko Ocelot zwędził połowę.
Czyt. rozmowa Ocelota z Mr. Director pod koniec MGS3.

Trzeba jeszcze dodać, że Volgin nie wystrzelił Davy Crocket z własnej woli tylko ktoś mu kazał to zrobić - Rozmowa Snake'a z Gene'em w Portable Ops. Wydaje mi się że to Zero się pod kogoś podszył i wywołał pretekst do pozbycia się The Boss.

I jeszcze cytat z Portable Ops: Chyba Gene to mówił - "to wszystko zostało zaplanowane przez człowieka o tym samym codname co Null".
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 22:27:40 pm wysłana przez piou »

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5441 dnia: Lipca 09, 2008, 22:32:14 pm »
A mi działa ;).
bo juz pewnie ma sorrowa w itemsach :D

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5442 dnia: Lipca 09, 2008, 23:28:43 pm »
"Między Big Bossem,a Eva doszło do romansu, lecz ta go oszukała i uciekła z Dziedzictwem Filozofów...-"

O ile dobrze pamiętam Eva nie ukradła Dziedzictwa Filozofów tylko Ocelot zwędził połowę.
Czyt. rozmowa Ocelota z Mr. Director pod koniec MGS3.

Trzeba jeszcze dodać, że Volgin nie wystrzelił Davy Crocket z własnej woli tylko ktoś mu kazał to zrobić - Rozmowa Snake'a z Gene'em w Portable Ops. Wydaje mi się że to Zero się pod kogoś podszył i wywołał pretekst do pozbycia się The Boss.

I jeszcze cytat z Portable Ops: Chyba Gene to mówił - "to wszystko zostało zaplanowane przez człowieka o tym samym codname co Null".


Ta racja Eva ukradła ale fałszywe podłożone przez Ocelota przez co została przez Chiny yy usunięta ze stanowiska agentki i wysłana do Hanoi bodajże, a Ocelot zapierniczył prawdziwe dziedzictwo ;) Tak to jest gdy informacji i wątków jest w 3 diabły aż dziw bierze ze Kojima w tym wszystkim sie orientuje ;)
Opublikowane: Lipiec 09, 2008, 22:59:14
Liquid nienawidził B.B dlatego, że B.B uczynił go gorszym - bynajmniej Liquid myślał, że ma recesywne geny i był gorszy.

Pod koniec aktu 3 Ocelot nie był sobą. Ściślej mówiąc to przez cały czas trwania MGS4 Ocelot był podświadomie Liquidem. - Liquid Ocelot - dopiero w czasie walki z Solidem odzyskał pełną świadomość Ocelota - pierwsza  walka na Ark - Solid Snake vs Liquid, potem druga - vs Liquid Ocelot, potem trzecia vs Ocelot > potem czwarta vs Ocelot i potem na koniec słowa Ocelota: "You're pretty good".

Eva specjalnie podłożyła ciało Solidusa, żeby Liquid był przekonany, że to B.B. Potem Liquid zabił Solidusa myśląc że to B.B.
A Eva jak i wszyscy cały czas byli przekonani, że Ocelot to Liquid.

Co do twojego postu above89 to nawet nieźle ujęte.


Jeśli Ocelot podświadomie był Liquidem to czemu zareagował na "Adam" gdy Eva pod koniec 3 aktu sie tak do niego zwrocila ?
Jeśli Eva wiedziała ze to co wiozą w Vanie jest ciałem Solidiusa to czemu rzuciła się w ogień ? Z jednej strony musiała to wiedziec bo przeciez wykradła Ciało BB i uzyła ciała Solidiusa jak i Liquida by przeszczepic kończyny itp, ale dlaczego rzuciła się w ogień ? Dziwne.

No i zastanawia mnie po co Eva miałaby wprowadzać w błąd Liquida z tym lipnym ciałem ? Obawiała się ze gdyby znał prawde chciałby go odnaleśc (BB) i zabić ?

« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 23:54:19 pm wysłana przez above89 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5443 dnia: Lipca 09, 2008, 23:33:08 pm »
Ja mam 2 teorie
albo Eva nie wiedziała że to ciało Solidusa.
a druga... może takie było jej przeznaczenie...obrócić się w zero, tak samo Ocelot. Kiedy Patrioci zostali pokonani jedyne co zostało to zniszczyć założycieli, powrócić do nicości. Coś na wzór dlaczego BB zabił Zero, tyle że Eva i Ocelot wybrali samobójstwo.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5444 dnia: Lipca 09, 2008, 23:50:33 pm »
Wedlug mnie teoria nr 2 jest sensowniejsza gdyz Eva musiala wiedziec co przetrzymuje. Sama wykradla BB z rak Patriotow i uzywajac Liquida i Soliduisa jako dawcow by BB mogl ozyc.

Spodobal mi sie moment walki Snake vs Liquid potem Liquid Ocelot i na koncu Ocelot ktory byl swiadom wszystkiego i slowa "pretty good" tak jak BB mlodemu Ocelotowi. Jak i rowniez porownywnie Old Snake'a pod wzgledem umiejetnosci do BB :)

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5445 dnia: Lipca 09, 2008, 23:58:13 pm »
Jeśli Ocelot podświadomie był Liquidem to czemu zareagował na "Adam" gdy pod koniec 3 aktu ?
"Prawdziwy" Adam nie zmiażdżyłby jabłka.

Jeśli Eva wiedziała ze to co wiozą w Vanie jest ciałem Solidiusa to czemu rzuciła się w ogień ? Z jednej strony musiała to wiedziec bo przeciez wykradła Ciało BB i uzyła ciała Solidiusa jak i Liquida by przeszczepic kończyny itp, ale dlaczego rzuciła się w ogień ? Dziwne.
Chciała chronić Solidusa - ze względu na to, że był on klonem B.B. Poza tym korpus miał prawe oko, jakby Eva miała pomylić go z B.B? – A B.B nie miał prawego oka.  

No i zastanawia mnie po co Eva miałaby wprowadzać w błąd Liquida z tym lipnym ciałem ? Obawiała się ze gdyby znał prawde chciałby go odnaleśc (BB) i zabić ?
Tak
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 00:03:43 am wysłana przez piou »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5446 dnia: Lipca 10, 2008, 00:05:32 am »
No tak zgadza sie korpus mial, BB nie, moje nie dopatrzenie nawet po 3 przejscu gry hihih coz zdarza sie, ale i tak bylem przekonany ze wiedziala ze to Solidius.

Co do Adama masz racje ale zas z drugiej strony mogl to zrobic specjalnie bo przeciez gral swoja role ;)

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5447 dnia: Lipca 10, 2008, 00:08:13 am »
Co do Adama masz racje ale zas z drugiej strony mogl to zrobic specjalnie bo przeciez gral swoja role ;)
To też nie jest wykluczone. ;)

Może Ocelot nie chciał się ujawniać bo to mogłoby zniszczyć jego plan i nie skupiłby w ten sposób na sobie uwagi patriotów. Jak wiadomo odwracał uwagę patriotów od ciała B.B który obudził się dopiero po zniszczeniu systemu. Eva nie wiedziała że Liquid to w rzeczywistości Ocelot który chce zniszczyć patriotów, więc podłożyła ciało B.B (czyli Solidusa), żeby Liquid myślał że to B.B itd.

Chyba w miiiiarę zrozumiale?
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 00:27:34 am wysłana przez piou »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5448 dnia: Lipca 10, 2008, 00:32:13 am »
Zrozumialem to o czm pisalem pare postow wyzej. Co do samego Ocelota to gdyby faktycznie byl Liquidem, gdyby mial podswiadomosc Liquida i na serio chcialby zbudowac Outer Heaven i miec kontrole nad systemem to nie pozwolilby Snake'owi wgrac wirusa ktory zniszczyl system i patriotow czyniac ameryke tym co chcial Big Boss bo Liquid bedac tym zly nie zyskal by nic nie mialby zadnej korzysci oprocz chwilowej wolnosci bo napewno wojsko i rzad dorwaliby go i skazali na smierc czy cus i by sie ta wolnoscia nie nacieszyl. Dlatego dam sobie obciac lape ze Liquid to zaslona dla Patriotow pozwalajac Snake'owi zniszczyc system i Patriotow czyli to co mial Ocelot zrobic a wykorzystal Snake'a do tego. Bo na dobra sprawe nie pozwolilby nawet Snake'owi zajsc tak daleko i zakonczylby jego zywot juz w Europie jak sie spotkali jak nie na samym poczatku w Middle East podczas testow ;)

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5449 dnia: Lipca 10, 2008, 00:47:12 am »
Z tą świadomością Liquida to Ocelot tylko myślał, że jest Liquidem podświadomie - nie przelewało się to na czyny. Był Liquidem podświadomie, a działał jako Ocelot. Liquid to była tylko zasłona tak jak powiedziałeś.

A że walczył później na szczycie Ark z Solidem to inna sprawa...

Ocelot wiedział, że nowy FoxDie go zabije więc chciał zmierzyć się z Solidem. Tak jak kiedyś w młodości z B.B. A Solid walcząc z Ocelotem myślał że walczy z Liquidem. Podświadomość Liquida była nadal stąd te przejścia w walce z Liquida w Liquid Ocelota, a na końcu w Ocelota.

vann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2006
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5450 dnia: Lipca 10, 2008, 01:46:37 am »
W MGS2 Liquid przejmowal kontrole nad Ocelotem dzieki swojej rece. Dzialo sie tak w obecnosci Snejka. Aby to sie nie powtarzalo Ocelot  postanowil zalozyc sobie sztuczna reke (widac ja na filmiku pod koniec gry). Ocelot w MGS4 tylko udawal Liquida, aby zmylic Patriotow , zeby  ci nie dowiedzieli sie o jego planach. . Chcial uwolnic B.Bossa oraz dowiedziec sie gdzie przebywa Zero. Liquida nie ma w czworce ani przez minute. Cialo B.Bossa posiadali Patryjoci. Nie bylo to nawet cialo tylko jego szczatki. Dopiero po rozwaleniu systemu zostalo zlozone ze szczatek Liquida i Solidusa.
Opublikowane: Lipiec 10, 2008, 01:37:19
Ocelot udawal Liquida po to,  zeby ukryc swoje prawdziwe intencje ( uwolnienie B.B i dopadniecie Zero)  przed rdzeniem AI, JD.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5451 dnia: Lipca 10, 2008, 02:40:43 am »
Gra skończona ,pozostaje jakiś nie dosyt ,gra się fajnie i przyjemnie choć sama gra mogła by być dłuższa ,walki z bossami całkiem ok prócz dwóch pierwszych (są słabe i na pałę) no i kapitalny patent w walce z Vampem i Mantisem(sixasix ROX) Szkoda że wszystkie walki tak nie wyglądały ;) klimat i muzyka wszystko git jednak mimo wszystko MGS2 nadal fabularnie rządzi - jak na razie ,oczywiście zdanie może się zmienić jak przejdę drugi raz bo nie wszystko udało mi się skumać ,fajnie bo dużo tu powiązań z MGS1 i 3 a trochę mnie z 2 a na to najbardziej liczyłem .

Za całość mocne 9 ,grafa otoczenia mogła by być lepsza po Hideo można było się spodziewać lepszej oprawy ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5452 dnia: Lipca 10, 2008, 08:36:54 am »
Prawie jak Snake :D:


elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5453 dnia: Lipca 10, 2008, 09:22:36 am »
O kurde  :shock:  bardzo duże podobieństwo  :smile:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5454 dnia: Lipca 10, 2008, 09:29:50 am »
Szczególnie z profilu ;).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5455 dnia: Lipca 10, 2008, 09:44:10 am »
He he he, Kojima zamiast wyjaśnić to w zakończeniu jeszcze bardziej pogmatwał z tym Ocelotem.
A ten dziad ze zdjęcia to kto? Drobna charakteryzacja i mamy Old Snake'a w realu :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5456 dnia: Lipca 10, 2008, 09:45:48 am »
To chyba jakiś Australijczyk.

deepcry

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-07-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5457 dnia: Lipca 10, 2008, 10:52:01 am »
Hmm, patrzcie jaka ciekawostka. Niby MGS4 jest na half HD, a u mnie na full HD chodzi:
http://www.ekkotechnika.eu/mgs4fullhd.jpg

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5458 dnia: Lipca 10, 2008, 11:07:06 am »
Ble, okropny uśmiech tego Australijczyka! Dać mu jakieś depresanty i będzie ok. ;)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5459 dnia: Lipca 10, 2008, 11:12:06 am »
To chyba jakiś Australijczyk.
nie. to żul spod monopolki ;]
Opublikowane: Lipiec 10, 2008, 11:11:47
Hmm, patrzcie jaka ciekawostka. Niby MGS4 jest na half HD, a u mnie na full HD chodzi:
http://www.ekkotechnika.eu/mgs4fullhd.jpg
bo jest upscalowany...

deepcry

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-07-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5460 dnia: Lipca 10, 2008, 11:14:05 am »
hmm, a dlaczego dragon balla i innych gier już nie upscaluje? :P

Tarniak

  • Gość
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5461 dnia: Lipca 10, 2008, 12:52:05 pm »
Tak, to spisek wielkich korporacji i tak naprawdę MGS4 jest w 1080p, a amatorzy-specjaliści są przekupieni przez Microsoft. :lol:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5462 dnia: Lipca 10, 2008, 13:03:02 pm »
MGS4 jest upscalowany do 1080p, ale efekt jest powalający.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5463 dnia: Lipca 10, 2008, 14:35:02 pm »
CliffyB loves MGS4: Best cut scenes in the industry
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=192569

Cytuj
Epic's Cliff Bleszinski has praised the work of Metal Gear creator Hideo Kojima, saying that his Tokyo-based team are "the best at what they do".
"I'm a huge fan of Kojima," he said, when CVG asked what he thought of the controversy over Metal Gear Solid 4's near-90 minute cut scenes.
"The kind of scenes they do in MGS4 are phenomenal. I think it has the best sound and real-time [cut scenes] I've seen in the industry and since they're the best at what they do, players love it," he added.
"It's the hallmark of the series - the camera angles and dramatic scenes and it's really taking film-making to this new digital level," he said, while admitting that his personal preference 'as a gamer' is shorter cut scenes.
"In the kind of games we do, the cut scenes are around three to four minutes on average. It just says what needs to be said and moves on to letting you actually play the game."

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5464 dnia: Lipca 10, 2008, 14:35:31 pm »
To już mamy dwóch Old Snake'a // i Ocelota na moim avku = BĘDZIE FILM!!! 8-)



W MGS2 Liquid przejmowal kontrole nad Ocelotem dzieki swojej rece. Dzialo sie tak w obecnosci Snejka. Aby to sie nie powtarzalo Ocelot  postanowil zalozyc sobie sztuczna reke (widac ja na filmiku pod koniec gry). Ocelot w MGS4 tylko udawal Liquida, aby zmylic Patriotow , zeby  ci nie dowiedzieli sie o jego planach. . Chcial uwolnic B.Bossa oraz dowiedziec sie gdzie przebywa Zero. Liquida nie ma w czworce ani przez minute. Cialo B.Bossa posiadali Patryjoci. Nie bylo to nawet cialo tylko jego szczatki. Dopiero po rozwaleniu systemu zostalo zlozone ze szczatek Liquida i Solidusa.
Opublikowane: Lipiec 10, 2008, 01:37:19
Ocelot udawal Liquida po to,  zeby ukryc swoje prawdziwe intencje ( uwolnienie B.B i dopadniecie Zero)  przed rdzeniem AI, JD.
To przecież wiadome, ale po co te przejścia w walce na ark z Liquida w Liquid Ocelota a później w Ocelota??? - tak dla urozmaicenia?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 775
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5465 dnia: Lipca 10, 2008, 14:38:13 pm »
To już mamy dwóch Old Snake'a // i Ocelota na moim avku = BĘDZIE FILM!!! 8-)

Ocelota można by znaleźć lepszego ;).

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5466 dnia: Lipca 10, 2008, 14:41:31 pm »
Jak Snake walił go po mordzie to Ocelot zaczynał wracać do swoich ;)

Ale tak na poważnie skoro Snake uważaj Ocelota za Liquida to ten zrobił specjalny zabieg wyjaśniający, że nie jest Liquidem tylko Ocelotem pod przebraniem i zapewne Ocelot chciał aby Snake był tego świadom że walczy z Ocelotem skoro ma go zabić poprzez lanie czy FoxDie ;) Tak uważam

I stąd mina Snake jak już położył Ocelota na glebe i ten do niego że jest jak jego ojciec itp Bo przecież Liquid nie walczył z BB ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 14:45:10 pm wysłana przez above89 »

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5467 dnia: Lipca 10, 2008, 14:56:04 pm »
Chwila...:

"Cialo B.Bossa posiadali Patryjoci. Nie bylo to nawet cialo tylko jego szczatki. Dopiero po rozwaleniu systemu zostalo zlozone ze szczatek Liquida i Solidusa."

Przecież B.B mówił, że Eva wykradła jego uśpione ciało i zrekonstruowała je z szczątków Liquida i Solidusa (wygląd solidusa w Akcie 3) - ciało B.B nie mogło być złożone po zniszczeniu systemu ponieważ Eva już nie żyła. Po zniszczeniu systemu B.B się przebudził i zaczął szukać Zero.

EDIT:
"po co te przejścia w walce na ark z Liquida w Liquid Ocelota a później w Ocelota??? - tak dla urozmaicenia?"

Odpowiem sam na swój post - te zmiany na Ark podczas walki nie dotyczą osobowości tylko stylu walki Ocelota - to jest najlogiczniejsze.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 17:57:01 pm wysłana przez piou »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5468 dnia: Lipca 10, 2008, 20:45:44 pm »
Obaj piszemy to samo Ocelot poprzez zmiany stylu walki chciał uświadomić Snake'a że nie walczy z Liquidem jak uważa no i druga sprawa Ocelotowi łatwiej się walczy własnym stylem aniżeli kopiowanym ;)

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5469 dnia: Lipca 10, 2008, 21:26:02 pm »
Właśnie znów ukończyłem MGSa i zdobyłem tytuł Assasanina razem z Wolf i zakończenie znów dalo mi popalić. Jest genialne i wydaje mi się, że im więcej razy je widzę tym bardziej mi się podoba.  :-)

Teraz czas na zdobycie tytułu Big Boss.

deepcry

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-07-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5470 dnia: Lipca 10, 2008, 21:54:21 pm »
Big boss, to że nikogo się nie zabija przez całą grę?
Włączasz super easy i tylko z usypiających strzelasz

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5471 dnia: Lipca 10, 2008, 22:01:31 pm »
Tyle że trzeba chyba na minimum Solid Normal przechodzić.

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5472 dnia: Lipca 10, 2008, 22:07:54 pm »
Żeby zdobyć Big Boss Emblem trzeba przejść grę na The Boss Extreme, mieć 0 zabić, mieć 0 alarmów, ani razu nie można się uleczyć przy pomocy Ration, Regain, Noodle, przejść grę w mniej niż 5 godzin i nie używać special itemów czyli Stealth i Bandana.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5473 dnia: Lipca 10, 2008, 22:11:38 pm »
Big Boss jest na The Boss Extreme i przejść poniżej 5 godzin, 0 zabić, 0 alarmów, 0 użytych kontynuacji, 0 użytych przedmiotów leczących. A i do tego nie można dokupić amunicji do usypiacza, więc nie jest tak różowo, a jeśli nie masz 90-99% camo to zobaczą cię nawet z końca planszy (tu troszkę przesadzam, ale nie wiele),

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5474 dnia: Lipca 10, 2008, 22:44:47 pm »
Moja najlepsza ranga to Octopus nr 8 emblemat BB mi nie potrzebny gram dla frajdy i byle jak najdluzej a nie biegiem przez cała gre dla głupiej rangi ;) Aż taki maniakiem nie jestem zdecydowanie wole delektować się grą po raz 4.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 22:47:36 pm wysłana przez above89 »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5475 dnia: Lipca 10, 2008, 22:46:13 pm »
Ja mam najwyżej Hound, jednocześnie zdobyłem też Wolf i Octopus.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5476 dnia: Lipca 10, 2008, 22:56:43 pm »
Ja jak na razie ukończyłem tą gre tylko raz, chyba dalej jestem w szoku  :smile:

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5477 dnia: Lipca 10, 2008, 23:10:14 pm »
Ja jak na razie ukończyłem tą gre tylko raz, chyba dalej jestem w szoku  :smile:
Ja doznaje szoku za każdym razem im więcej razy przejde tym większy szok ;) Jutro zacznę 4 raz grę i napewno się na tym nie zakończy :)

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5478 dnia: Lipca 10, 2008, 23:17:39 pm »
Big Boss jest na The Boss Extreme i przejść poniżej 5 godzin, 0 zabić, 0 alarmów, 0 użytych kontynuacji, 0 użytych przedmiotów leczących. A i do tego nie można dokupić amunicji do usypiacza, więc nie jest tak różowo, a jeśli nie masz 90-99% camo to zobaczą cię nawet z końca planszy (tu troszkę przesadzam, ale nie wiele),

Bez przesady nie jest tak ciężko, ja tego Assasanina i wolfa zdobyłem na extreme właśnie, nie używając rationów i innych pierdół i miałem 2 alarmy, zabójstw 101(głównie z noża). No i też robiłem taką próbę, przed tym emblematem Big bossa i nie zabijałem podczas jazdy na motorze, i według mnie tylko tam jest na prawdę ciężko bez rationów i zabijania.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2008, 23:19:26 pm wysłana przez Agst07 »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
« Odpowiedź #5479 dnia: Lipca 11, 2008, 06:55:30 am »
Konami continues MGS4 DLC support with new music
http://www.ps3fanboy.com/2008/07/10/konami-continues-mgs4-dlc-support-with-new-music/

Cytuj
As if Metal Gear Solid 4 weren't impressive enough, Konami continues to add small bits of free DLC into the title on a regular basis. Boot up the game, and go to the Extras section -- you'll find a new song for your in-game iPod awaits. "Battle of Highland" is "designed to accompany battles in South America. Different from the game's South America combat music, it possesses a more ethnic tone."