Autor Wątek: Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D  (Przeczytany 12077 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« dnia: Maja 22, 2005, 21:56:20 pm »
Ciekawe co pokaze nam Square-Enix w "Finalu" na Ps3 !!?? Jestem tego ciekawy , mam nadzieje ze Grafika w grze będzie nie gorsza od grafiki w urywkach  filmowych w np. FF X :D:D ( to chyba nie wykonalne ) a co wy o tym sądzicie

Dante MUst Die :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2005, 22:01:36 pm »
Wątpie w taką grafę , po tym jak sie okazało że KZ to render to dzięki, nie wierze:) a spodziewam sie wiele, bo bardzo dobrze rozwiniętych shot-pomysłów z poprzednich części :)

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 22, 2005, 22:07:44 pm »
Cytat: "Shadowek"
Wątpie w taką grafę , po tym jak sie okazało że KZ to render to dzięki, nie wierze:)

Wiesz cos o czym ja nie wiem??

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2005, 22:12:37 pm »
Ja wiem wszystko :) Wcisnął mi Kapel takie zdanie to mu wierze :)

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2005, 22:18:24 pm »
hehehe ( kumpel kituje :D ) z resztom co znaczy Render??? :D ( nierealne foty czy co , czy moze z jakiegos filma bo  grafa w KZ na shotach robi wrarzenie )

Dante MUst Die :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2005, 22:19:08 pm »
Mówi, że to film pokazujący możliwości PS3 :) JA tam wole mieć taką grafe podczas grania xP

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 22, 2005, 22:22:30 pm »
W temacie Killzone2 dalem link do filmiku w ktorym reprezentant SONY wyraznie mowi ze filmik jest real-time i na dodatek gameplay. Co oznacza ze jest wyjety z gry. Co wiecej filmik byl robiony na wczesnym devkit'cie.
Czyli gry beda wygladaly jeszcze lepiej. Widzielismy (a przynajmniej wiekszosc widziala) filmik z FF VII pokazujacy jak gra wygladalaby gdyby byla wydana na PS3- i wyglada to chyba lepiej niz filmiki FMV z gier na PS2.
tyle ze nie wiadomo kiedy i czy powstanie nowy FF bo Square mowilo ze na czesci XII konczy.

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 22, 2005, 22:23:41 pm »
Gameplay ? Weś  :?  Brak celownika ? << co ty :) No , może jeszcze nie dali ;p

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 22, 2005, 22:26:32 pm »
Tak mówią tylko ci którym trudno uwierzyć że taka grafa może być , ja nie wiem czy ci ludzie spodziewali się grafy jak na ps2 albo tylko troche poprawionej  :shock: Co do Final Fantasy do chiałbym dobrą fabułe , ciekawy i rozbudowany świat i mase zaje** godzin grania  :twisted:
A grafika jak na urywkach w ffx hmm według mnie jest to do zrobienia Square-Enix ma zdolnych ludzi :wink: Zobaczymy co im wyjdzie...
When dreams become truth... Play Station 3

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2005, 22:27:36 pm »
moze Ps3 robi juz gry realne :D czy masz celownik na wojnie ?? :P chyba nie . a co do FF'ów to kiedy będzie wreszcie ten FF XII ..... nie moge sie doczekac , no i oczywiscie na jakies pirackie servery FF XI :D

Dante MUst Die :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 22, 2005, 22:29:38 pm »
Dobra :) Odłączam się od tej dyskusji , niewiedziałem że to dopiero wyszło z devkitu więc pyskuje :) Prosze mnie nie brać za idiotę :P Raczej tego "drugiego" , "innego" Kapelusa  :?

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 22, 2005, 22:32:52 pm »
czy ja tu kogoś biore za idiote ???? ja raczej nie obrarzam ludzi bo potem dostaje bluzgi ze mi sie zyc odechciewa :D

Dante MUst Die :P

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 22, 2005, 22:37:24 pm »
Ja tam jeszcze muszę trochę pożyć i nadrobić zaległości na X'ie , typu ROTS, NG i H2 :) A kto Ci takie bluzgi bez sensu sprzedaje ?  :? Pozdrów go Bazooką :)

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 22, 2005, 23:15:00 pm »
Sorry za OFFTOPA ALEeeeee.....:D :twisted:

Wkurzają mnie bezsensowne Topici robione tylko po to żeby nabijać sobie posty...

Jakie będzie to jakie tamto jakie SRAM TO....

Każdy oczekuje czegoś czego jeszcze na oczy nie widział...i zakładanie tematów oddzielnie do każdego tytułu majęcgo być wydanym na PS 3 jest poprostu ZBĘDNE
 
To tyle miłych snów i pozdro dla gości którzy zakładają te same tematy rózniące się tylko tytułem gry  :twisted:

No i Dla Wudiego Głównego Dowodzącego Od "PABLIK RELEJSZYNS oF ""Sunny"" KAMPJUTER......."

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 22, 2005, 23:35:57 pm »
Jaja cie bola od czytania?
Widzisz nazwe tematu, nie chcesz - nie wchodz.
Jak gra wyjdzie to bedziemy pisac o tym jaka jest. Poki co piszemy jaka bysmy chcieli dostac.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 23, 2005, 08:31:41 am »
FF na PS3 ? hmm... . Spodziewam sie wspaniałej grafiki ,  tandetnej fabuły ,  doskonałego  udzwiekowienia  i  gejo podobnych głównych bohaterów - ŚREDNIAK ( który niczym  nie dorówna poprzedniczkom , nie wspominając juz  częściach FF wydanych na pierwszego plejaka).
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 23, 2005, 08:42:38 am »
FF7 forever zaden inny fainal jej nie dorówna  :wink:
Konsolowy kustosz :)

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 23, 2005, 08:55:46 am »
A Bartkowi nie podobało sie X-2 ? Musiałeś w to grać jak lubisz tą serie  :)

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 23, 2005, 09:37:46 am »
No niestey nie mam PS2 ale jak sobie kupie PS3 to nadrobie bo będe mogł se w gierki z Ps2 poszpilac :) przeszedłęm wszystkie cześci az do FF9 Teraz mam Xa tez są fajne gierki ino trocha mi japonskich Rpg brakuje ale Fable mi sie bardzo podobało inni se mogą mowic coo chcą ale mi sie podopało :!:
Konsolowy kustosz :)

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 23, 2005, 11:55:19 am »
Za mnie wypowiedzial sie jay jay :lol:




JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 23, 2005, 12:09:35 pm »
No raczej tak będzie ale kto wie może zdarzy się jakiś cud ;) A FFVII według mnie na 90% wyjdzie na PS3 , pewnie po priemierze filmu twóry ogłoszą że pod naciskiem fanów postanowili że odmłodzą jedeną z najlepszych gier w historii  :wink:  Wracając do FF na PS3 to może głównym bohaterem będzie Dante albo Solid Snake  :roll: fajnie by było bo jak tak dalej będzie to nie długo będzie głównym bohaterem jakiś kompletny pedzio w różowym stroju i makijażem na ryju  :twisted:
When dreams become truth... Play Station 3

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 23, 2005, 12:35:29 pm »
Ale do mojego awatara chyba nic nie macie :) to dlatego ze bardzo lubie FF7 :wink:
Konsolowy kustosz :)

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 23, 2005, 14:33:38 pm »
Do twojego avarta nie nie mam zadnych wontów :D chyba jeden z niewielu FF'ów gdzie normalny ziomek jest :D  tak sądze bo w 8 tez byl spoko czego nie mozna powiedziec o 9 ( za mały :D)

Dante MUst Die :P

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 23, 2005, 15:47:42 pm »
Cytat: "Bartek."
FF7 forever zaden inny fainal jej nie dorówna  :wink:


FF6 forever....

Doman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2004
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 23, 2005, 16:32:07 pm »
FF + Chrono Trigger/Chross 4ever!! :P Moze mnie zbuzgają ale serię Chrono stawiam na tym samym poziomie co FF, nad wszystkimi spędziłem niezapomniane chwile. Jedynie FF VII mi niestety umknał i juz 2 rok staram sie nadrobic zaległość :P Dlatego byłbym zajebiście zadowolony jakby wydali remake, łykałbym go jako pierwszą grę na PS3 A wracając do wyobrażen o nowym Finalu na Ps3 to stawiam na super oprawę + niezłą fabułę + pedała i laskę z miniówą powyżej pempka. No i chocobosy ofkoz :] Ale ogolnie jestem pozytywnej mysli bo X mi sie podobała (czego nie mozna powiedziec o X-2:/)
Ps3 : JAZDA JAZDA!!

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 23, 2005, 18:57:40 pm »
chrono  tigger  hmmm nigdy nie miałem okazji w to pograc nawet nie wiem na jaką to platforme :D Moze bys mi cos o tej grze więcej powiedział , bo nudy mam a pograł bym se w jakiegos wypasnego rpg'a :D

Dante MUst Die :P

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 23, 2005, 20:38:13 pm »
Chrono Trigger wyszlo na SNES'a i pozniej PSX.
Chrono Cross (nastepca) wyszedl na PSX i jest to IMO jRPG ktory gdyby wyszedl na PS2 to moglby zarzadzic nad FFX.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 23, 2005, 20:46:27 pm »
spodziewam sie najgorszego czyli tego samego co ostatnio cukierkowatej gry ,az do bolu  :cry:

Bartek.

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 07-10-2004
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 23, 2005, 21:48:42 pm »
Ja Chrono Cross stawiam zaraz za FF7 to niesamowita giera i ta muzyka super ,a Chrono Trigger miał na PSXa zajebiste wstawki anime ja chce spowrotem te czasy jak sie dostawało nowego erpega na PSXa i znikało sie na kilka dni w pokoju pamietam ze przez FF7 mogłem nie zdac do następnej klasy, to były czasy,a wracając do tematu to chciałbym zeby nowy FF nie był za bardzo infantylny i cukierkowaty zeby fabuła była wciągająca ,a grafa nie musi byc z kosmosu i tak w to zagram :wink:
Konsolowy kustosz :)

pan_xxx@o2.pl

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2005
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 24, 2005, 09:59:53 am »
A może Sony postara się o nowe Visual Basic i większą rozdzielczosć plików akustycznych? U mnie byłoby to mile widziane... a raczej słyszane  :)
Liczą sę tylko konsole!!!
Sony i Nintendo są cool !!
Star Wars podbija E3 i multiplayer Rc-V45 !!!

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 24, 2005, 14:31:58 pm »
Cytat: "Player01"
Chrono Cross (nastepca) wyszedl na PSX i jest to IMO jRPG ktory gdyby wyszedl na PS2 to moglby zarzadzic nad FFX.

Bo prawda jest taka, że za czasów Psxa kwadratowi rządzili.. nie było na nich bata, po prostu robili mistrzowskie gry.. właśnie Chrono Cross, FFy na Psxa, Parasite Eve 1 i 2 to tego sztandarowe przykłady.. a FFX to shit w porównaniu do tego, co Square wydawało za czasów Psxa.. FF X-2 to już komedia.. nie ma co ukrywać, że podczas tej generacji nie pokazali nic na miare wspomnianych gier z Psxa.. a Chrono Cross jest o dwie klasy lepszy od FFX.. nie ma przynajmniej bohatera geja, itd.. więc chciałbym, aby przy tej generacji kwadratowi wrócili do formy z czasów Psxa..

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 24, 2005, 14:38:58 pm »
Chyba jestes homofobem, wszedzie geji widzisz.
W Chrono Cross tez gralo sie malym chlopaczyna, jedynie FFVIII oferowal nam granie doroslym "w miare rozwinietym" bohaterem.
FFX IMO rzadzi niepodzielnie (jest jeszcze FFVII ale mnie az tak nie wzruszyl), a niedlugo pojawi sie FFXII ktory sadzac po trailerach bedzie naprawde swietny. Co z tego ze bohater nie wyglada jak Pudzian? Na tym wlasnie polega FF, grasz osobami o niezwyklych zdolnosc a nie o niezwyklej sile fizycznej (chociaz z reguly w druzynie jest jeden byk).

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 24, 2005, 14:43:40 pm »
Ja tam chce za glownego bohatera madafake a'la Auron z FFX, a nie zniewiescialych pucydupów.
Fryty tyty dotknij pyty

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 24, 2005, 15:03:39 pm »
Cytat: "Player01"
Chyba jestes homofobem, wszedzie geji widzisz.
W Chrono Cross tez gralo sie malym chlopaczyna, jedynie FFVIII oferowal nam granie doroslym "w miare rozwinietym" bohaterem.
FFX IMO rzadzi niepodzielnie (jest jeszcze FFVII ale mnie az tak nie wzruszyl), a niedlugo pojawi sie FFXII ktory sadzac po trailerach bedzie naprawde swietny. Co z tego ze bohater nie wyglada jak Pudzian? Na tym wlasnie polega FF, grasz osobami o niezwyklych zdolnosc a nie o niezwyklej sile fizycznej (chociaz z reguly w druzynie jest jeden byk).

Nie jestem homofobem Wudi :lol: W CC gramy małym chłopaczyną, ale nie wygląda on, jak rasowy bishonen.. zobacz, jak wygląda bohater FFXII.. przecież jest zniewieściały jak cholera.. i nie, nie chce grać kimś o wyglądzie Pudziana.. nie popadajmy ze skrajności w skrajność.. ale niech wygląda normalnie.. postaci w FFVII wyglądały normalnie, a nie gejowato.. a gość z FFXII to już dla mnie szczyt przesady.. jest zniewieściały na maxa..

Player01

  • Gość
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 24, 2005, 15:09:00 pm »
Tyle ze w FFXII jest kilku bohaterow, chlopczyk, pirat, laska i reszta ekipy ktorej nie pamietam. W kazdym badz razie w druzynie musi byc rownowaga.
Madafaka gra siew GTA, w grach FANTASY gra sie od zera do bohatera.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 24, 2005, 15:28:41 pm »
Cytuj
Madafaka gra siew GTA, w grach FANTASY gra sie od zera do bohatera.
 od zera do bohatera spoko ale nie jakims bischonenem, ktory wyglada jakby z solarium uciekl....

Frank Jaeger

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-03-2005
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 24, 2005, 15:39:43 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytuj
Madafaka gra siew GTA, w grach FANTASY gra sie od zera do bohatera.
 od zera do bohatera spoko ale nie jakims bischonenem, ktory wyglada jakby z solarium uciekl....

Dokładnie o to mi chodziło.. spoko, ja rozumiem, że to nie musi być paker.. ale dlaczego wygląda, jak wygląda..

KaKasHi

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2004
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 24, 2005, 17:30:14 pm »
co wy wszędzie widzicie peadałów . w FF8 tez był spoko ziomek nie gadajcie ze tylko w FF7 byl spoko ziom :D w FF 10 był taki dosc normalny ale w FF12 to z deka przegieli :D ale laska ma fajną miniówke :D

Dante MUst Die :P

Doman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2004
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 26, 2005, 20:36:21 pm »
Tera mowi się o toleranci dla homoseksualistów. Moze japonce wychodzą z zalozenia ze przyciagna wiecej graczy bo kazdy znajdzie cos dla siebie: Meżczyzni i lesbijki mają bohaterke z krótką miniówą, a kobiety i pedały zniewiesciałego pedałka po solarce :D A moze po prostu glówny projektant postaci ma zakret, kto wie... Ps. Chrono Trigger-schyłek Snesa, Chrono Cross-schyłek Playstation, Chrono cos-schyłek Ps2: Ja chce tak scenariusz!!!! :evil: Wspominali kiedys o Chrono Break i sluch po tym zaginął...
Ps3 : JAZDA JAZDA!!

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Final Fantasy na Ps3 czego się spodziewacie ?? :D
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 03, 2005, 08:42:55 am »
Bohater w Finalu XII może nie zaspecjalnie wygląda ale nie wieadomo co sobą prezentuje- podobno chce zostać podniebnym piratem-
Piracki wątek w tej części coraz bardziej mi sie podoba.

Odnośnie Finala na PS3- grafika będzie jak na renderach do Finala X- no może troskę gorsza- ale najbardziej oczekuję dużej interakcji z otoczeniem i całym środowiskiem i Fajnej Fabuły.

Swoją droga ciekawe czy zrezygnuja z robienia renderów w grze - bo przecierz sama gra już będzie miała taką grafę że HO.