Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2696418 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15920 dnia: Marca 16, 2009, 20:46:54 pm »
Cytuj
Sprzedaż WiiFit świadczy tylko o dobrym marketingu? Dziękuję nie ma więcej pytań
Fakt, precyzyjna, elektroniczna waga to przyrząd zaiste rewolucyjny.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15921 dnia: Marca 16, 2009, 20:49:06 pm »
Miałem iść ale Tarniak podjął dyskusję więc może być ciekawie. :P

Swoją drogą ciekawe jak ktoś wytłumaczy tak genialną sprzedaż Wii.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15922 dnia: Marca 16, 2009, 20:51:10 pm »
Miałem iść ale Tarniak podjął dyskusję więc może być ciekawie. :P

Swoją drogą ciekawe jak ktoś wytłumaczy tak genialną sprzedaż Wii.
Genialny marketing, zasadniczo nowy, PRZEOLBRZYMI target, a dla reszty sentyment do marki i baza niezłych tytułów ekskluzywnych. Balans między ceną, a jakością, który generuje olbrzymie zyski. Ot i cały sukces. Wiadomo, spłyciłem sprawę, ale od detali są książki stricte o Nintendo.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15923 dnia: Marca 16, 2009, 20:54:56 pm »
Hahaha, fanboje Xboxa przechodza samych siebie:
najpierw stwierdzenie, ze Halo3 jest najlepsze, bo masa osob w to gra
a jak chwilke pozniej padlo stwierdzenie, ze Gran Turismo to najlepsze wyscigi, bo najwiecej osob je kupilo, to od razu 'w internecie wygrywa Forza', 'sprzedaz niz nie oznacza', itd :lol:
Zal panowie :lol:

BTW to wlasnie CoD4 nie schodzil z pierwszego miejsca przez KAWAL dobrego czasu [na xlive], dopiero beta/premiera CoD5 i dobry support ze strony Bungie zdetronizowal CoDa... Takze poslugiwanie sie stwierdzeniem 'najpopularniejsza gra online' to strzal w stope ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15924 dnia: Marca 16, 2009, 20:55:32 pm »
@Tarniak
Nie można się nie zgodzić.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15925 dnia: Marca 16, 2009, 20:56:48 pm »
Przede wszystkim cena... Nintendo weszło do generacji z tanim sprzętem, dzięki czemu od razu zyskało uznanie fanów konsol. Zatarło się więc w świadomości konsumentow, że Nintendo oferuje tanią konsolę i tanie gry. Nintendo od kilkunastu lat było jednym z najważniejszych konkrentów na rynku konsol, klasyki w postaci Zeldy, Metroida, ale przede wszystkim Mario przywołują masy graczy. Profil konsoli jako konsola rodzinna. Konsola na której nie ma tyle brutalności co na konkurencyjnych konsolach. Przypomnienie graczom, że gry mają przede wszystkim bawić, a nei kreować pro graczy. Kolorowa grafika w dużej ilosci gier podoba się najmłodszym, mamusie znalazły i zabawkę dla siebie dzięki Wii Fit. Idealna konsola dla calej rodziny. Dla starszych graczy powrót do lat młodości, gdzie świetnie bawili się na SNES czy NES z Mario. Rewoulcyjne sterowanie które każdy ma ochotę wypróbować.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15926 dnia: Marca 16, 2009, 21:00:17 pm »
Wii jest modne i tyle, sprawia radosc jako gadzet kazdemu, a zwlaszcza casualom, pozwala sie rozerwac, ladnie wyglada, ma roznorodne gierki dla kazdego wykorzystujace kompletnie nowe sterowanie - tyle.
Poza tym w przeciwienstwie do Microsoftu i Sony, Nintendo kompletnie nie obchodzi jakosc gier ani sprzedaz tytulow 3rd party, bo:
- kazda konsola i akcesorium generuje wysoki zysk
- gry od N i tak sie sprzedadza w milionach egzemplarzy niezaleznie od jakosci - w tym kazda z nich generuje kilkukrotnie wiekszy zysk niz gry na next-geny przez tansza produkcje
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2009, 21:02:00 pm wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15927 dnia: Marca 16, 2009, 21:01:15 pm »
Przede wszystkim cena... Nintendo weszło do generacji z tanim sprzętem, dzięki czemu od razu zyskało uznanie fanów konsol. Zatarło się więc w świadomości konsumentow, że Nintendo oferuje tanią konsolę i tanie gry. Nintendo od kilkunastu lat było jednym z najważniejszych konkrentów na rynku konsol, klasyki w postaci Zeldy, Metroida, ale przede wszystkim Mario przywołują masy graczy. Profil konsoli jako konsola rodzinna. Konsola na której nie ma tyle brutalności co na konkurencyjnych konsolach. Przypomnienie graczom, że gry mają przede wszystkim bawić, a nei kreować pro graczy. Kolorowa grafika w dużej ilosci gier podoba się najmłodszym, mamusie znalazły i zabawkę dla siebie dzięki Wii Fit. Idealna konsola dla calej rodziny. Dla starszych graczy powrót do lat młodości, gdzie świetnie bawili się na SNES czy NES z Mario. Rewoulcyjne sterowanie które każdy ma ochotę wypróbować.

Fani konsol to nie mamusie i rodziny z małymi dziećmi. To właśnie casual'e stanowią o genialności sprzedaży tego sprzętu. Starsi wyjadacze, fani konsol wolą wybrać X0 albo PS3. Jak widać Niny idealnie wyszukało niszę na tym rynku. Potrafią dotrzeć do ludzi, którzy wcześniej nawet nie myśleli o kupnie konsoli.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15928 dnia: Marca 16, 2009, 21:01:56 pm »
I jest mała, nie jak te pudła konkurencji. I mieści się do koszyka w przeciwieństwie do konkurencji. Zakup pod wpływem impulsu. Drobiazg w teorii. Ale tylko w teorii. Kolesie świetnie to obmyślili.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2009, 21:05:00 pm wysłana przez Leenk »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15929 dnia: Marca 16, 2009, 21:07:14 pm »
Przede wszystkim cena... Nintendo weszło do generacji z tanim sprzętem, dzięki czemu od razu zyskało uznanie fanów konsol. Zatarło się więc w świadomości konsumentow, że Nintendo oferuje tanią konsolę i tanie gry. Nintendo od kilkunastu lat było jednym z najważniejszych konkrentów na rynku konsol, klasyki w postaci Zeldy, Metroida, ale przede wszystkim Mario przywołują masy graczy. Profil konsoli jako konsola rodzinna. Konsola na której nie ma tyle brutalności co na konkurencyjnych konsolach. Przypomnienie graczom, że gry mają przede wszystkim bawić, a nei kreować pro graczy. Kolorowa grafika w dużej ilosci gier podoba się najmłodszym, mamusie znalazły i zabawkę dla siebie dzięki Wii Fit. Idealna konsola dla calej rodziny. Dla starszych graczy powrót do lat młodości, gdzie świetnie bawili się na SNES czy NES z Mario. Rewoulcyjne sterowanie które każdy ma ochotę wypróbować.

Fani konsol to nie mamusie i rodziny z małymi dziećmi. To właśnie casual'e stanowią o genialności sprzedaży tego sprzętu. Starsi wyjadacze, fani konsol wolą wybrać X0 albo PS3. Jak widać Niny idealnie wyszukało niszę na tym rynku. Potrafią dotrzeć do ludzi, którzy wcześniej nawet nie myśleli o kupnie konsoli.

Może w Polsce, ale nie na świecie, gdzie konsola jest takim samym meblem jak DVD player czy wieża Hi-Fi... konsola to częśc domowego centrum rozrywki. Wii trafiło w ludzi którzy nie mysleli i zakupie konsoli, a bardziej w ludzi ktorzy w poprzedniej generacji wybrali PS2 bo bylo najpopularniejsza konsola... ja uwazam siebie za gracza konsolowego i musialem kupic Wii, wiec nie tylko mamusie kupuja konsole Nintendo...

Wii FTW! Najlepsza konsola obecnej generacji!

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15930 dnia: Marca 16, 2009, 21:07:20 pm »
Tarniak, pytałeś czy w H3 bez scope'a jest celowniczek. Owszem jest i to własnie to jest jeden z większych smaczków imo :P Przypuśćmy masz w snajpie scope''a włączonego, ale ktoś zaczyna Cię siać, automatycznie przybliżenie się "kasuje" zostaje no-scope. I ta radość jak strzelisz z no-scope'a headshota...bezcenne. Oczywiście jest to rzecz jak najbardziej skillowa, dam se rę...no dobra nie dam sobie nic uciąć, że w tym momencie nie ma auto-aima, ale trafić z tego cięzko jest jak sam hubert. Oczywiście są zawodowcy, którzy tylko tak zabijają, można sobie obczaić na YT :)

Ale co ja tu będę mówił, ja po prostu ubóstwiam tą grę i uwielbiam grać z innymi Zakonnikami :cool:

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15931 dnia: Marca 16, 2009, 21:10:38 pm »
w trybie no-scope BR i Sniper nie ma auto-aim

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15932 dnia: Marca 16, 2009, 21:13:32 pm »
A z Brki ktoś strzela ze scopem??? Bo ja nie, a to moja ulubiona broń. No i spartan laser nie ma chyba aa bez scope'a.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15933 dnia: Marca 16, 2009, 21:31:53 pm »
A z Brki ktoś strzela ze scopem??? Bo ja nie, a to moja ulubiona broń. No i spartan laser nie ma chyba aa bez scope'a.

wszyscy...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15934 dnia: Marca 16, 2009, 21:36:29 pm »
Cytuj
Tarniak, pytałeś czy w H3 bez scope'a jest celowniczek. Owszem jest i to własnie to jest jeden z większych smaczków imo
Raczej troche easy mode ;] BTW w H3 jest recoil? Tzn czy sa oba recoile? Podczas poruszania sie i podczas strzelania seria?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15935 dnia: Marca 16, 2009, 21:41:27 pm »
Cytuj
Tarniak, pytałeś czy w H3 bez scope'a jest celowniczek. Owszem jest i to własnie to jest jeden z większych smaczków imo
Raczej troche easy mode ;] BTW w H3 jest recoil? Tzn czy sa oba recoile? Podczas poruszania sie i podczas strzelania seria?

Stary dwa pytania.
1)Z tym easy żartujesz mam nadzieję? Bo żeby trafić z no-scope ja Cię ktoś strzela trzeba mieć mocne nerwy i sporo umiejętności.
2)Co to jest recoil?

A z Brki ktoś strzela ze scopem??? Bo ja nie, a to moja ulubiona broń. No i spartan laser nie ma chyba aa bez scope'a.

wszyscy...

wszystkie nooby :P Ja tam nie używam scope'a w BR. Właściwie to tylko używam scope'a do snajpy i SL.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15936 dnia: Marca 16, 2009, 21:45:52 pm »
Cytuj
Stary dwa pytania.
1)Z tym easy żartujesz mam nadzieję? Bo żeby trafić z no-scope ja Cię ktoś strzela trzeba mieć mocne nerwy i sporo umiejętności.
2)Co to jest recoil?
1) On raczej nie żartuje, biorąc pod uwagę, że w innych grach z gatunku (np. COD, K2) nie masz celownika przy strzelaniu z biodra (pojawia się po pierwszym trafieniu przeciwnika)
2) "Znoszenie".

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15937 dnia: Marca 16, 2009, 21:48:21 pm »
Cytuj
1) Myślę, że nie żartuje biorąc pod uwagę, że w innych grach z gatunku (np. COD) nie masz celownika przy strzelaniu z biodra (ewentualnie po trafieniu przeciwnika)
Yup, racja, nie zartuje. Daje to na sniperka easy mode. W wiekszosci gier taki celownik dorabia sie modami co uznawane jest za cheat.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2009, 21:50:26 pm wysłana przez KKRT »

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15938 dnia: Marca 16, 2009, 21:50:03 pm »
Cytuj
Tarniak, pytałeś czy w H3 bez scope'a jest celowniczek. Owszem jest i to własnie to jest jeden z większych smaczków imo
Raczej troche easy mode ;] BTW w H3 jest recoil? Tzn czy sa oba recoile? Podczas poruszania sie i podczas strzelania seria?

Stary dwa pytania.
1)Z tym easy żartujesz mam nadzieję? Bo żeby trafić z no-scope ja Cię ktoś strzela trzeba mieć mocne nerwy i sporo umiejętności.
2)Co to jest recoil?

A z Brki ktoś strzela ze scopem??? Bo ja nie, a to moja ulubiona broń. No i spartan laser nie ma chyba aa bez scope'a.

wszyscy...

wszystkie nooby :P Ja tam nie używam scope'a w BR. Właściwie to tylko używam scope'a do snajpy i SL.
co ma n00bostwo do uzywania scope?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15939 dnia: Marca 16, 2009, 21:59:01 pm »
Cytuj
Tarniak, pytałeś czy w H3 bez scope'a jest celowniczek. Owszem jest i to własnie to jest jeden z większych smaczków imo
Raczej troche easy mode ;] BTW w H3 jest recoil? Tzn czy sa oba recoile? Podczas poruszania sie i podczas strzelania seria?

Stary dwa pytania.
1)Z tym easy żartujesz mam nadzieję? Bo żeby trafić z no-scope ja Cię ktoś strzela trzeba mieć mocne nerwy i sporo umiejętności.
2)Co to jest recoil?

A z Brki ktoś strzela ze scopem??? Bo ja nie, a to moja ulubiona broń. No i spartan laser nie ma chyba aa bez scope'a.

wszyscy...

wszystkie nooby :P Ja tam nie używam scope'a w BR. Właściwie to tylko używam scope'a do snajpy i SL.
co ma n00bostwo do uzywania scope?

No bo samo naprowadza c'nie.

Cytuj
1) Myślę, że nie żartuje biorąc pod uwagę, że w innych grach z gatunku (np. COD) nie masz celownika przy strzelaniu z biodra (ewentualnie po trafieniu przeciwnika)
Yup, racja, nie zartuje. Daje to na sniperka easy mode. W wiekszosci gier taki celownik dorabia sie modami co uznawane jest za cheat.


Cytuj
Stary dwa pytania.
1)Z tym easy żartujesz mam nadzieję? Bo żeby trafić z no-scope ja Cię ktoś strzela trzeba mieć mocne nerwy i sporo umiejętności.
2)Co to jest recoil?
1) On raczej nie żartuje, biorąc pod uwagę, że w innych grach z gatunku (np. COD, K2) nie masz celownika przy strzelaniu z biodra (pojawia się po pierwszym trafieniu przeciwnika)
2) "Znoszenie".

Jak to nie ma? Celownik jest i ja np. korzystam z niego bardzo często, przeca na bliskie odległości nie będę celował specjalnie. Zresztą w codzie jest ten celownik o wiele dokładniejszy, head bez problemu idzie trafić.

A i tak nie rozumiem o co chodzi z tym drugim, powiedzcie jakoś łopatologicznie :(

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15940 dnia: Marca 16, 2009, 21:59:37 pm »
Dobra panowie  :P Wheelman to Driver 5? Czy Driver 5 też będzie?

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15941 dnia: Marca 16, 2009, 22:03:42 pm »
Cytuj
Jak to nie ma? Celownik jest i ja np. korzystam z niego bardzo często, przeca na bliskie odległości nie będę celował specjalnie. Zresztą w codzie jest ten celownik o wiele dokładniejszy, head bez problemu idzie trafić.
Wtf? Celownik przy strzelaniu z biodra? W jakiego CODa ty grałeś? :lol:
: Marzec 16, 2009, 22:02:46 pm
Cytuj
A i tak nie rozumiem o co chodzi z tym drugim, powiedzcie jakoś łopatologicznie


Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15942 dnia: Marca 16, 2009, 22:05:56 pm »
Ej no stary, chodzi o celowniczek bez naciskania LT? No jasne, że jest. Kurfa dziś w coda grałem to chyba pamiętam :lol:
: Marzec 16, 2009, 22:04:21 pm
Chyba, że mówisz o hardcore. Wtedy tak, celowniczek znika.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15943 dnia: Marca 16, 2009, 22:06:31 pm »
Nie wiem, jak to na konsolach, ale na PC celownik jest cały czas podczas strzelania z biodra (jedynie tylko przy pierwszym trafieniu zmniejsza się i skupia na miejscu trafienia).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15944 dnia: Marca 16, 2009, 22:08:29 pm »
Mówią o trybie Hardcore chyba. Wtedy faktycznie nie ma celownika z biodra.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15945 dnia: Marca 16, 2009, 22:10:28 pm »
Mówią o trybie Hardcore chyba. Wtedy faktycznie nie ma celownika z biodra.
Fakt, zapomniałem dodać. Szczerze mówiąc, nie pamiętałem, że w normalnych trybach celownik jest na ekranie. Od razu po nabiciu kilku leveli ruszam w pierwszy dostępny tryb hc, że nawet nie pamiętałem o "normalnym". Mea culpa.


Swoją drogą, tylko nooby grają nie-hc. ;)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15946 dnia: Marca 16, 2009, 22:11:10 pm »
Nie wiem, jak to na konsolach, ale na PC celownik jest cały czas podczas strzelania z biodra (jedynie tylko przy pierwszym trafieniu zmniejsza się i skupia na miejscu trafienia).
Na konsolach tez, chociaz podczas biegania tak sie on zwieksza, ze staje sie bezuzyteczny :) [a czy podczas sprintu jest, to nie pamietam. W sumie i tak wtedy nie mozna strzelac...]

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15947 dnia: Marca 16, 2009, 22:12:11 pm »
To tak samo jak MLG w Halo tam też nie ma podobno pojazdów i innych udziwnień jak to mówili, bo ja to nie grałem jeszcze w ten tryb :D Więc remis !

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15948 dnia: Marca 16, 2009, 22:14:51 pm »
Mówią o trybie Hardcore chyba. Wtedy faktycznie nie ma celownika z biodra.
Fakt, zapomniałem dodać. Szczerze mówiąc, nie pamiętałem, że w normalnych trybach celownik jest na ekranie. Od razu po nabiciu kilku leveli ruszam w pierwszy dostępny tryb hc, że nawet nie pamiętałem o "normalnym". Mea culpa.


Swoją drogą, tylko nooby grają nie-hc. ;)
W sumie prawda, ale robię sobie złotego kałaszka i inne "wyzwania", które łatwiej lecą na trybach "niehardkorowych".

To tak samo jak MLG w Halo tam też nie ma podobno pojazdów i innych udziwnień jak to mówili, bo ja to nie grałem jeszcze w ten tryb :D Więc remis !

Dokładnie tak. Zresztą jaki remis!? :-x

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15949 dnia: Marca 16, 2009, 22:17:07 pm »
I nadal sie nie dowiedzialem czy w H3 jest recoil ;\ BTW serio w trybach nie hardcore jest celownik bez scope na sniperce? :>

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15950 dnia: Marca 16, 2009, 22:18:39 pm »
Tomash19 ma tego złotego kałacha. Nie dość, że okrutnie brzydki i nieklimatyczny, to jeszcze świeci się jak psu jajca.:mad:
: Marzec 16, 2009, 22:17:41 pm
I nadal sie nie dowiedzialem czy w H3 jest recoil ;\ BTW serio w trybach nie hardcore jest celownik bez scope na sniperce? :>
Jest, ale na konsolach jest tak ogromny recoil, że obwód zajmuje połowę ekranu. :lol:

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15951 dnia: Marca 16, 2009, 22:19:09 pm »
I nadal sie nie dowiedzialem czy w H3 jest recoil ;\ BTW serio w trybach nie hardcore jest celownik bez scope na sniperce? :>

Niestety jest, pod tym względem nie uda się znieważyć Halo ;-)

Btw wytłumacz co to jest :P ten recoil.

Tarny- a Tomi to wiesz, u mnie będzie ładnie wyglądał.
Ma Tomi headseta?:P

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15952 dnia: Marca 16, 2009, 22:21:13 pm »
Dałem Ci filmik przecież ()!

A w Halo na bank nie ma recoil'a na BR. Na SMG jest.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2009, 22:24:09 pm wysłana przez tarniak »

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15953 dnia: Marca 16, 2009, 22:24:03 pm »
Z tego co widzę na filmiku jest to po prostu rozrzut. BRka chyba nie ma, ablo ma lekki, karabin spartan ma.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15954 dnia: Marca 16, 2009, 22:28:14 pm »
BR to to samo co M16, on też nie ma rozrzutu bo strzela seriami, za to AK ma konkretny coś jak assault rifle w H3

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15955 dnia: Marca 16, 2009, 22:30:28 pm »
Cytuj
M16, on też nie ma rozrzutu bo strzela seriami,
Bzdury gadasz.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15956 dnia: Marca 16, 2009, 22:32:12 pm »
M16 serio nie ma rozrzutu.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15957 dnia: Marca 16, 2009, 22:40:35 pm »
M16 serio nie ma rozrzutu.
Oczywiście, że ma.

Jako, że miałem włączonego CODa trzasnąłem na szybkości zdjęcie:

http://lh5.ggpht.com/_t0Yj5r-adh8/Sb7G00_P2pI/AAAAAAAAAYI/-_9ET_8bsgs/s800/IMG_1340.JPG

Po lewej ślady po strzałach z biodra, prostopadle do ściany, z odległości, w której jestem na zdjęciu. Po prawej, mierzone. Badajcie wzrok, pókiście młodzi!

(burst x3 na obie)
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2009, 22:42:29 pm wysłana przez tarniak »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15958 dnia: Marca 16, 2009, 22:40:48 pm »
Grałem tym trochę i z tego co pamiętam odrzutu to to nie ma. Nawet jak się podnieście to po 1 nie o dużo, celujesz w tułów, trafiasz w tułów itd, a po 2 jak się podnieście to i tak zanim oddasz inną serię powraca do normalnego punktu.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #15959 dnia: Marca 16, 2009, 22:41:33 pm »
Ta, uważasz, że sfabrykowałem zdjęcie? :???: