Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2722496 razy)

0 użytkowników i 51 Gości przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25040 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:12:40 pm »
 :lol: :lol: :hahaha:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25041 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:18:08 pm »
Aha na koniec jak zwykle skrin z gry, a nie bullshoty jak te powyżej:

Jak z gry, to może chociaż przyzwoitej jakości, a nie te gówna od Francuzów? Czy nie da rady?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25042 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:22:05 pm »
Aha na koniec jak zwykle skrin z gry, a nie bullshoty jak te powyżej:

Bullshoty? Dobrze się czujesz? To jest bullshot?





  :lol:
Ale ja sie uśmiałem trollu :) normalnie mało sie nie posikałem jak Ty przed chwilą. Naprawdę xbotom tak zawsze sie perdoli w głowach jak wychodzi jakaś większa gra na PS3?

Sprawdź główną stronę GO i zobacz co wyprawiają ich koledzy. Odpowiedź na Twoje pytanie Tomku nasuwa się sama. :)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25043 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:25:32 pm »
Brak mi słów po tym co napisał El Becetol..

To się nadaję do rodzynów PSX EXTREME. Możesz wysłać, gwarantuję Ci że będziesz w następnym numerze :lol:

I jeszcze jedno nie dawaj screenów z 2 najgorszych tras w Gt5(Trial Mountain, Deep Forest Raceway).

I jeszcze jedna porada, aby FM3 dorównała jakości GT5:

Nie zapomnijcie ściemnić jasność i kontrast jak będziecie grać w FM3 na "Green Hell", polecam także wł. wiatrak, puścić dymka i podświetlić to wszystko latarką. Będzie prawie jak w GT5".

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25044 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:27:23 pm »
Wściekły ryk fanbojów z klapkami na oczach to miód na moje uszy.



To jest z Gameonly akurat, nie trzeba chodzić po francuskich stornach. :lol:
A grze w czasie gameplayu dużo bliżej do tych skrinów niż ściem z fotomode.

Ps. Boban fajne te skriny. To GTA IV wersja beta?  :lol:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25045 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:27:34 pm »
Nie no zajebiste są te ząbkowane cienie i problemy z synchronizacją :D Przecież górny obraz zostaje klatke do tyłu, rozumiem, że to po to żebyśmy mogli dłużej podziwiać zajebistość np. drzew 2d  :troll: Poza tym wasza hipokryzja przechodzi najśmielsze oczekiwania, takich głupot jak wy pierdolicie to dawno nie czytałem. Gearsy można było jechać i Forze nie grając w grę, tylko patrząc na screeny, tu nie da rady. ch** z tym że grając we Forze też ludziom nie przeszkadzają jakieś wpadki graficzne, ale SĄ co zostało przez was zapewne wychwycone, niestety tu nie da rady czegoś takiego zrobić !! Także Panowie, obrona na propsie, nie dajecie się prawie jak przy krzyżu  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25046 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:30:37 pm »
Ps. Boban fajne te skriny. To GTA IV wersja beta?  :lol:

Łosz kur**! :lol: :lol: :lol: Dobra ja kończę, bo widać nikt Ci nie wmówi, że "białe jest białe, a czarne jest czarne".

PS. Pasuje teraz, żeby ktoś wkleił fotki z Forzy 3 prosto z gameplay'u. Mowa o tych z Ferrari California. Albo lepiej, niech ci wszyscy narzekacze pokażą nam teraz screeny z ładniejszej gry wyścigowej na konsolach. To jak panowie, doczekamy się takowych?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25047 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:33:49 pm »
Nie no zajebiste są te ząbkowane cienie i problemy z synchronizacją :D

Nie no kur** ręce opadają. Czy ktoś tutaj przeczy, że cienie w tej grze są zjebane, a v-synch się sypie? NIE! Sam na to narzekam najbardziej. My tutaj tylko próbujemy wyprostować brednie tych, którzy w dupie byli i gówno widzieli.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25048 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:36:05 pm »
PS. Pasuje teraz, żeby ktoś wkleił fotki z Forzy 3 prosto z gameplay'u. Mowa o tych z Ferrari California. Albo lepiej, niech ci wszyscy narzekacze pokażą nam teraz screeny z ładniejszej gry wyścigowej na konsolach. To jak panowie, doczekamy się takowych?
Pytanko, czemu na każdy zarzut co chwila któryś z Was mówi "a Forza..."?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25049 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:37:20 pm »
No jako całokształt, to raczej Forza jest ładniejsza :troll: A co do postu wyżej, nie wy nie prostujecie, wy wmawiacie, że ta gra jest fotorealistyczna podczas gdy NIE JEST. Fakt ma swoje momenty, ale to są momenty, jest od chu** graficznych baboli które kłują, może i Forza jest trochę brzydsza, ale trzyma jakiś poziom przez caly czas, a nie standard cary z 3 generacji, trasy ch**owe,gorsze,mało ch**owe,średnie,lekko średnie,dobre, zajebiste. Chodzi tylko o to że gra jest wynoszona na piedestał, a pod względem grafiki zawiodła. Każdy się spodziewał poziomu premium cars przez całą grę, a wyszło lipnie i po prostu Face it.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25050 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:44:40 pm »
El-pokemon chcesz zdjęcia z gry to dam Ci je. Tak wygląda gra pół metra od TV
1 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79f0757bcb357214.html
2 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bf305449bfbfcad.html
3 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce585b4f7afd1304.html
4 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c13861357fa397ad.html
No przecież musiałem zaczarować swój TV zeby wyświetlił taka grafikę, bo przecież według twojej teorii ta gra jest paskudna  xD Ależ badziewie nie?  :hahaha:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 12:47:19 pm wysłana przez Tomasz »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25051 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:45:57 pm »
Nie jest, wierz mi! Parę największych wad FM3, oświetlenie-ciągle zjebane przez co gra wygląda plastikowo i daleko jej do fotorealizmu(który jest w GT5 na większości trasach), dwa, samochody LOD podczas gameplay'u i replay'u(który chodzi w 30fpsach śmiech na sali, tu powinny być ładniejsze fury jeśli X360 jest taki mocny jak mówicie), trzecia rzecz to minimalny poziom efektów typu: dymu, iskier(ojjj daleko tu do Gt5). Brak animowanych części samochodów(ruchome spoilery etc.), brak trybu nocnego(już nie wymagam zmiennego trybu dnia i nocy jaki jest w GT5), brak efektu "łogień z ruły wydechowej", brak zmiennych warunków atmosferycznych, mniej oponentów na trasie. A teraz dodaj to wszystko do FM3, i spróbuj odpalić tą grę jeszcze raz na X360. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25052 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:48:15 pm »
To jest z Gameonly akurat, nie trzeba chodzić po francuskich stornach. Laughing

To się może zorientuj skąd GO wzięło te screeny. Rozczarowałeś kolego i to bardzo  :/

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25053 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:49:52 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 12:51:56 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25054 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:52:47 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll:

Na razie to jest tylko na filmiku video, pewnie to też tylko plik video(bo ten pokaz to jedna wielka ściema). Poza tym tamta gra wyglądała tak samo jak FM3 na pokazie z E3 + dodana obsługa Kinectika. Więc póki co najwięcej contentu z gier FM ma ciągle FM1. SAD BUT TRUE :troll:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25055 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:53:30 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.
Ale przestań pie**olic bo nawet nie grałeś, jaki Ty żałosny jesteś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25056 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:53:44 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.

To w którym zamiast kierownicą sterujmy zaciśniętymi pięściami wypełnionymi powietrzem? WYPAS!!! :P

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25057 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:54:36 pm »
Wychodzi na to, że najlepiej by było gdyby PD nie wrzucali w ogóle samochodów standard, wyje**li brzydsze trasy i nikt by się pluł? :lol:.
Oops, wtedy ludzie by się pluli dlaczego tak mało wszystkiego jest... :roll: Gra ma swoje słabsze i mocniejsze momenty, ale gadanie że wygląda gorzej niż forza (italia)2 to już przesada.

Z jednej strony PD samo jest temu winne...z drugiej zaś...ile ludzie mają lat? Kto spodziewał się, że GT5 zbawi świat ścigałek niczym mesjasz?

Nie jestem nawet fanem Gt bo SIM'y mnie nie kręcą, ale to narzekanie potrafi człowieka zmęczyc...

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25058 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:57:56 pm »
To ze gra jest nie równa to FAKT i nikt tego nie neguje ale pisanie takich pierdół ze gra zawiodła itp jest śmieszne. Widzę nikt z wielkich oceniaczy grafiki nie oceni moich zdjęć bezpośrednio zrobionych z TV. Bo to przecież bullshoty right?  :hihi:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25059 dnia: Grudnia 06, 2010, 12:58:19 pm »
Wychodzi na to, że najlepiej by było gdyby PD nie wrzucali w ogóle samochodów standard, wyje**li brzydsze trasy i nikt by się pluł? :lol:.
Oops, wtedy ludzie by się pluli dlaczego tak mało wszystkiego jest... :roll: Gra ma swoje słabsze i mocniejsze momenty, ale gadanie że wygląda gorzej niż forza (italia)2 to już przesada.

Z jednej strony PD samo jest temu winne...z drugiej zaś...ile ludzie mają lat? Kto spodziewał się, że GT5 zbawi świat ścigałek niczym mesjasz?

Nie jestem nawet fanem Gt bo SIM'y mnie nie kręcą, ale to narzekanie potrafi człowieka zmęczyc...
Forza 2 to może konkurować wizualnie, ale z GT4 a nie z GT5 ;).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25060 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:02:08 pm »
Bo to przecież bullshoty right?  hihi
W pewnym sensie, tak. To nie żadna nowość, że zdjęcia gier na TV wyglądają nierzadko dużo ładniej, niż w rzeczywistości.
Robiąc zdjęcia telewizorowi tracisz wiele szczegółów na ekranie; dodatkowo jest większe nasycenie kolorów i kontrast, niż jakby zdjęcia robione były faktycznie z gry.

Na razie to jest tylko na filmiku video, pewnie to też tylko plik video(bo ten pokaz to jedna wielka ściema).
Uhm... nie? Prócz prezentacji na E3 na konferencji Micorosftu, gdzie faktycznie mogli posiłkować się filmikiem, był też pokaz poza konferencją. Chyba bigdaddy nawet dawał filmik tutaj. Jak widać, niektórym to umknęło.




Na YT jest tego więcej. Wystarczy poszukać.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 13:08:13 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25061 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:04:16 pm »
Bo to przecież bullshoty right?  hihi
W pewnym sensie, tak. To nie żadna nowość, że zdjęcia gier na TV wyglądają nierzadko dużo ładniej, niż w rzeczywistości.
Robiąc zdjęcia telewizorowi tracisz wiele szczegółów na ekranie; dodatkowo jest większe nasycenie kolorów i kontrast, niż jakby zdjęcia robione były faktycznie z gry.

Zdjęcia robiłem pół metra od TV zebyście zobaczyli każdą niedogodność, a uwierz, lub nie, w ruchu i 2.5 metra od TV wygląda to jeszcze lepiej niż na zdjęciach, bo chyba każdy to wie, gry wyglądają najlepiej w ruchu i na własnym TV ,niż jakieś zdjęcia. I Ty na prawdę wierzysz ze to co pokazali niby z Forza4 to tak będą auta wyglądać podczas rozgrywki? Chyba tylko wtedy jak zrobią 3 auta na krzyż ,na torze i bez fizyki i otoczenia
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 13:06:52 pm wysłana przez Tomasz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25062 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:05:24 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.

To racja i nikt temu nie przeczy. GT5 jest nierówne graficznie, ale w większości wyścigi są tak ustawione, że gra robi wrażenie. Są trasy, które wyglądają fotorealistycznie i są takie, które ewidentnie przeniesiono z GT4 i lekko podciągnięto. Jednak mimo tych ułomności nie ma na rynku ładniejszego sim racer'a. A jeśli jest, to proszę mi go wskazać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25063 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:08:13 pm »
Bo to przecież bullshoty right?  hihi
W pewnym sensie, tak. To nie żadna nowość, że zdjęcia gier na TV wyglądają nierzadko dużo ładniej, niż w rzeczywistości.
Robiąc zdjęcia telewizorowi tracisz wiele szczegółów na ekranie; dodatkowo jest większe nasycenie kolorów i kontrast, niż jakby zdjęcia robione były faktycznie z gry.

No ale najlepsze są te screeny - http://www.jeuxvideo.com/screenshots/images/00017/00017448_410.htm

Przecież że gra tak wygląda dokładnie wiedzą ci, którzy w nią nie grali.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25064 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:10:10 pm »
Zdjęcia robiłem pół metra od TV zebyście zobaczyli każdą niedogodność, a uwierz, lub nie, w ruchu i 2.5 metra od TV wygląda to jeszcze lepiej niż na zdjęciach, bo chyba każdy to wie, gry wyglądają najlepiej w ruchu i na własnym TV ,niż jakieś zdjęcia.
Fuck, to czemu jakoś to się dopiero teraz okazuje? A przy każdej innej grze to trzeba oceniać pod 2000x zoomem by móc stwierdzić, czy gra jest dobra, czy nie.

Co do F4 - modele samochodów w grze na pewno nie będą takie, jak w tym trybie oglądania samochodu; na pewno będą uproszczone. Ja tylko piszę, że ta gra nie istnieje tylko na filmiku tak, jak niektórzy sugerują.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25065 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:11:31 pm »
No ale najlepsze są te screeny - http://www.jeuxvideo.com/screenshots/images/00017/00017448_410.htm

Przecież że gra tak wygląda dokładnie wiedzą ci, którzy w nią nie grali
Hej, mnie nie musisz przekonywać, że gra jest ładna, bo wierzę w to ;)
(zresztą GT5, ani żadne Forzy, ani inne ścigałki mnie nie interesują :P)

Ja tylko pisałem ogólnie, że na zdjęciach telewizora zawsze gra będzie wyglądała lepiej, niż w rzeczywistości.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25066 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:15:34 pm »
Zdjęcia robiłem pół metra od TV zebyście zobaczyli każdą niedogodność, a uwierz, lub nie, w ruchu i 2.5 metra od TV wygląda to jeszcze lepiej niż na zdjęciach, bo chyba każdy to wie, gry wyglądają najlepiej w ruchu i na własnym TV ,niż jakieś zdjęcia.
Fuck, to czemu jakoś to się dopiero teraz okazuje? A przy każdej innej grze to trzeba oceniać pod 2000x zoomem by móc stwierdzić, czy gra jest dobra, czy nie.

Co do F4 - modele samochodów w grze na pewno nie będą takie, jak w tym trybie oglądania samochodu; na pewno będą uproszczone. Ja tylko piszę, że ta gra nie istnieje tylko na filmiku tak, jak niektórzy sugerują.
Przepraszam bardzo czy ja robie te zbliżenia, czy sie wykłócam o te pierdoły? Ja tylko pokazuje jak ta gra wygląda w rzeczywistości bezpośrednio z TV.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25067 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:17:56 pm »
Hej, mnie nie musisz przekonywać, że gra jest ładna, bo wierzę w to ;)

Nikogo nie przekonuję, ale wkurza mnie, że jak ktoś chce zjechać grafikę GT5 (również pożal się Boże redakcja GO), używa screenów z jeuxvideo, które wyglądają jak co najmniej łapane z przeplotem i przeskalowane w dół w paintcie bez ponownego próbkowania. To już off-screeny Tomaszka lepiej oddają oprawę tej gry.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25068 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:22:24 pm »
No ale najlepsze są te screeny - http://www.jeuxvideo.com/screenshots/images/00017/00017448_410.htm

Przecież że gra tak wygląda dokładnie wiedzą ci, którzy w nią nie grali
Hej, mnie nie musisz przekonywać, że gra jest ładna, bo wierzę w to ;)
(zresztą GT5, ani żadne Forzy, ani inne ścigałki mnie nie interesują :P)

Ja tylko pisałem ogólnie, że na zdjęciach telewizora zawsze gra będzie wyglądała lepiej, niż w rzeczywistości.
Oj nie wyglądają lepiej, chyba że siedzisz 30-50 cm od TV. To wtedy każda gra wyglada jak paćka.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25069 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:22:30 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.
Ale przestań pie**olic bo nawet nie grałeś, jaki Ty żałosny jesteś.

Czy ja mówiłem to do Ciebie ?!!! CZY JA kur** MÓWIŁEM TO DO CIEBIE ????!!!!! JAK ŚMIESZ TO KOMENTOWAĆ !!!

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25070 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:24:35 pm »
Wiecie, niedługo będzie FM 4  :troll: Poza tym GT miało być zajebiste pod względem graficznym, no a jest tylko dobre i to każdy mówi, nawet w jakiej recenzjach, także bez porównań do Forzy, GT 5 to po prostu rozczarowanie jak na 5 lat developingu, nieskończoną moc ps3 i obietnice Kaza. Chodzi oczywiście tylko o stronę graficzną.
Ale przestań pie**olic bo nawet nie grałeś, jaki Ty żałosny jesteś.

Czy ja mówiłem to do Ciebie ?!!! CZY JA kur** MÓWIŁEM TO DO CIEBIE ????!!!!! JAK ŚMIESZ TO KOMENTOWAĆ !!!
Wybacz jaśnie Panie ,ale nie mogłem przejść obojętnie obok takich wypisywanych bredni.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25071 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:29:41 pm »
Przecież to nie są brednie, każdy się z tym zgadza, ja nie mówię że ta gra wygląda źle, bo samochody premium wyglądają zajebiście, sam mam zamiar kupić tą grę i kierownice do niej, chodzi o sam fakt ROZCZAROWANIA GRAFICZNE JAK NA TAK SZUMNE ZAPOWIEDZI, KAPISZI ?? Jaśniej już nie mogę.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25072 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:32:40 pm »
Przecież to nie są brednie, każdy się z tym zgadza, ja nie mówię że ta gra wygląda źle, bo samochody premium wyglądają zajebiście, sam mam zamiar kupić tą grę i kierownice do niej, chodzi o sam fakt ROZCZAROWANIA GRAFICZNE JAK NA TAK SZUMNE ZAPOWIEDZI, KAPISZI ?? Jaśniej już nie mogę.
Każd?y czyli kto? hamburgery które robią recenzje z 5levelu w grze? czy może mówisz o forumowiczach którzy grają w gre i dzielą sie wrażeniami, ja tam bardziej ufam tej 2 grupie badanych

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25073 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:33:07 pm »
@ Soul hunter 16

Ale jakie rozczarowania, mam być zawiedziony bo 2-3 trasy wyglądają jak z Gt4 plus HD, bo niewielka ilość samochodów standard zawodzi i czasem cienie ząbkują. Generalnie są to dla mnie mało istotne szczegóły, bo cała reszta sprawia, że to najładniejszy i JEDYNY racer o którym mogę powiedzieć że jest fotorealistyczny. Zresztą jak kupisz grę i dłużej w nią pograsz to sam się o tym przekonasz. Jaśniej się już nie da, myślę.

@ Mr_zombie

Racja, ale to wciąż ten sam poziom co w FM3, ten sam silnik graficzny, nie licząc tych renderów w menu(gdzie można sobie auto z każdej strony zobaczyć). ;)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25074 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:35:34 pm »
Przecież to nie są brednie, każdy się z tym zgadza, ja nie mówię że ta gra wygląda źle, bo samochody premium wyglądają zajebiście, sam mam zamiar kupić tą grę i kierownice do niej, chodzi o sam fakt ROZCZAROWANIA GRAFICZNE JAK NA TAK SZUMNE ZAPOWIEDZI, KAPISZI ?? Jaśniej już nie mogę.
Każd?y czyli kto? hamburgery które robią recenzje z 5levelu w grze? czy może mówisz o forumowiczach którzy grają w gre i dzielą sie wrażeniami, ja tam bardziej ufam tej 2 grupie badanych

Przeczytaj ostatni post Bobana na tej stronie. Znaczy na poprzedniej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 13:38:26 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25075 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:40:15 pm »
Przecież to nie są brednie, każdy się z tym zgadza, ja nie mówię że ta gra wygląda źle, bo samochody premium wyglądają zajebiście, sam mam zamiar kupić tą grę i kierownice do niej, chodzi o sam fakt ROZCZAROWANIA GRAFICZNE JAK NA TAK SZUMNE ZAPOWIEDZI, KAPISZI ?? Jaśniej już nie mogę.
Każd?y czyli kto? hamburgery które robią recenzje z 5levelu w grze? czy może mówisz o forumowiczach którzy grają w gre i dzielą sie wrażeniami, ja tam bardziej ufam tej 2 grupie badanych

Przeczytaj ostatni post Bobana na tej stronie. Znaczy na poprzedniej.
I co związku z tym? Gra jest zjebana i trzeba już wyje**ć?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25076 dnia: Grudnia 06, 2010, 13:41:52 pm »
Ty nadal nie rozumiesz, ale w sumie to się nie dziwię. W końcu wczoraj na tym forum się nie zarejestrowałeś  :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25077 dnia: Grudnia 06, 2010, 15:06:26 pm »
Żeby było jasne, mnie w tej grze najbardziej przeszkadzają cienie. Gdyby to poprawili, to ja będę bardzo zadowolony, bo liczba słabych tras i dennych aut premium jest znikoma i w znacznej większości grając w GT5 dostajemy grafę z najwyższej półki. Po prostu tutaj niektórzy (najczęściej ci co tej gry nawet nie dotknęli) usilnie próbują z GT5 zrobić tytuł graficznie słaby, wklejając w kółko kilka screen'ów z tragicznym autem standard.

PS. A Nurburgring ze zmienną porą dnia miażdży wszystko co do tej pory widziałem w grach wyścigowych. Wschodzące słońce i promienie przebijające się przez konary, która dodatkowo widać na wznieconym kurzu robią piorunujące wrażenie. Tyle w temacie grafy GT5.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 15:10:20 pm wysłana przez BoBaN »

1man1jar

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25078 dnia: Grudnia 06, 2010, 15:50:20 pm »
Gól
Zawsze:


nie grałeś
A Ty już wiesz słoneczko w co on grał.

to już jest nudne
Czymże jest te kilkanaście stron przy 500 stronach o Gran Turismo 5 zanim wyszło?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #25079 dnia: Grudnia 06, 2010, 15:56:02 pm »
I znowu musze wrocic do zmiennej pogody, nie wiem, moze tylko ja mam takie odczucie i tylko mnie ono przeszkadza, ale naprawde az smiesznie to wyglada, gdy podczas deszczu nawieszchnia pozostaje sucha. Teoretycznie to jest ona mokra i auto zachowuje sie jak w deszczu ale wizualnie nie jest to oddane, a przynajmniej nie bylo na tych trasach co ja jezdzilem. F1 2010 ma ten element rewelacyjnie oddany, a tu bedzie padac i padac i nawet malej mokrej plamy nie ma, troche smieszne to i glupio wyglada.