Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2525649 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6000 dnia: Sierpnia 04, 2008, 20:49:05 pm »
A co to za guru i bóg ten Nightrunner?

tez chce to wiedziec...jakas wyrocznia ??? :D

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6001 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:10:10 pm »
Cytuj
Panowie eksperci M. i D. - co np. powoduje takie a nie inne zdanie (żeby daleko nie szukać) Isaac'a?
Posiadanie Xbox'a  ? ;) :lol:

Panie ekspercie A. tak się składa, że miałem i AC i mam Uncharteda i tak się też składa, że widziałem te gry na własne oczy, na własnym TV (w przeciwieństwie do co niektórych Mr.A ...) i z moich spostrzeżeń, mogę śmiało stwierdzić, że AC jest grą piękną, lecz do poziomu Uncharteda zwyczajnie jej sporo brakuje. I na przyszłość polecam zagrać najpierw w dane pozycje, a później pieprzyć głupoty. Tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 21:15:05 pm wysłana przez Diuk »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6002 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:39:40 pm »
Diuk tylko że taka sprawa że AC na PS3 wygląda gorzej niż na X0 co jest potwierdzone .  A nam chodzi oto czy większe wrażenie robi wersja z X0 czy też Uncharted. A zgaduje że grałeś w AC właśnie na PS3 :P

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6003 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:47:26 pm »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6004 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:50:46 pm »
Cytuj
Panowie eksperci M. i D. - co np. powoduje takie a nie inne zdanie (żeby daleko nie szukać) Isaac'a?
Posiadanie Xbox'a  ? ;) :lol:

Panie ekspercie A. tak się składa, że miałem i AC i mam Uncharteda i tak się też składa, że widziałem te gry na własne oczy, na własnym TV (w przeciwieństwie do co niektórych Mr.A ...) i z moich spostrzeżeń, mogę śmiało stwierdzić, że AC jest grą piękną, lecz do poziomu Uncharteda zwyczajnie jej sporo brakuje. I na przyszłość polecam zagrać najpierw w dane pozycje, a później pieprzyć głupoty. Tyle.
Ja grałem w obie i obie posiadam, ale żeby było ciekawiej, to powiem że najbardziej mi sie i tak podoba MGS4 :grin:

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6005 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:51:32 pm »
Cytuj
Co prawda, pan ten, nie jest jakimś wielkim człowiekiem w dziedzinie elektronicznej rozgrywki

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6006 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:07:21 pm »
Marcepan, jako że zaraz idę się wykąpać a potem odpalę sobie X360. Odpowiem Ci, dlaczego Gt5 na ps3 nie będzie najpiękniejszą grą. Po pierwsze tej gry jeszcze nie ma :lol: a polyphony tak obiecywało, że dzięki mocy cella będą mogli wrócić do 2 letniego cyklu produkcyjnego, nie to że bym im od razu uwierzył, ale widać lubią rzucać słowa na wiatr, tak samo jak sony ;) dalej, kiedy już wyjdzie Gt5 to wyprzedzi ja Forza3, która będzie windowała nowy poziom(wiadomo powstaje na silniku, który pokaże moc x360), teraz tez winduje w pewnych elementach, mimo ze to tylko trochę ulepszony kod pierwszej forzy. Obecnie Gt5 ma tylko najpiękniejsze pudełkowe modele pojazdów, wiec wybacz, ale dużo większe wrażenie robi na mnie 20 czy 12 w pełni zniszalnych i nieźle wyglądającyh modeli z GRIDa. W kwestii otoczenia, nawet się nie wypowiadam, bo tu i Pgr4 i Grid sa lepsze. Jako że sobie juz to wyjaśniliśmy to mam nadzieje ze jednak będziesz mieć dziś spokojne i dobre sny. Nie martw się GT5 to naprawdę jedna z najlepszych gier na time trial.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6007 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:10:46 pm »
po pierwsze to AC nawet po spatchowaniu na ps3 wygląda dużo gorzej niż na x360 więc jak ktoś gada, że U:DF jest lepsze od AC, bo grał w obie gry na ps3 to może se te wywody w swoje 4 litery wsadzić, bo AC na ps3 i AC na x360 ma się tak jak maluch do mercedesa.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6008 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:13:08 pm »
Kurde chłopie uciekaj bo Cię za to zlinczują  :lol:. A tak na serio nie wiesz że MarcePan ma specjalny model PS3 na którym każda gra wygląda lepiej ?  :-o

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6009 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:15:32 pm »
Po co się zniżać do jego poziomu pati (waron) on już pokazał "klase" pare stron wstecz vide wii, którą to pewno dostał na komunie. :lol:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6010 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:15:39 pm »
Zlinczować to go może nie zlinczują, w najgorszym wypadku podepną akumulator do jaj i wtedy będzie inaczej śpiewał :lol:

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6011 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:20:37 pm »
Po co się zniżać do jego poziomu pati (waron) on już pokazał "klase" pare stron wstecz vide wii, którą to pewno dostał na komunie. :lol:
no tak i znów legendarna już metoda:
brak argumentów ----> zacznij ich obrażać lub pisać, że to dzieciaki.

kiedy ja miałem komunię to jeszcze nawet nintendo 64 nie było na świecie.

Diuk

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6012 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:27:20 pm »
Po co się zniżać do jego poziomu pati (waron) on już pokazał "klase" pare stron wstecz vide wii, którą to pewno dostał na komunie. :lol:
no tak i znów legendarna już metoda:
brak argumentów ----> zacznij ich obrażać lub pisać, że to dzieciaki.

kiedy ja miałem komunię to jeszcze nawet nintendo 64 nie było na świecie.

Nie chce mi się z tobą kłócić, serio, nie mam ochoty psuć se e-zdrowia, naprawdę obudź się, albo pograj na WII, które według Ciebie ma lepsze gry niż XO, aha i co do braku argumentów - naprawdę świetne podałeś:

Cytuj
po pierwsze to AC nawet po spatchowaniu na ps3 wygląda dużo gorzej niż na x360 więc jak ktoś gada, że U:DF jest lepsze od AC, bo grał w obie gry na ps3 to może se te wywody w swoje 4 litery wsadzić, bo AC na ps3 i AC na x360 ma się tak jak maluch do mercedesa.

Pograj w obie pozycje chociaż to pogadamy. Z mojej strony EOT. Zdrówko.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6013 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:33:47 pm »
A co to za guru i bóg ten Nightrunner?

tez chce to wiedziec...jakas wyrocznia ??? :D

A co Issac to jakaś wyrocznia? Zanim zadacie głupie pytanie to najpierw przeczytajcie na kogo powołuje się ktoś wyżej.
Opublikowane: Sierpień 04, 2008, 22:31:36
po pierwsze to AC nawet po spatchowaniu na ps3 wygląda dużo gorzej niż na x360 więc jak ktoś gada, że U:DF jest lepsze od AC, bo grał w obie gry na ps3 to może se te wywody w swoje 4 litery wsadzić, bo AC na ps3 i AC na x360 ma się tak jak maluch do mercedesa.

Buhaha ale marna prowokacja. Na oczy tych gier nie widziałeś i to można wyczuć z miejsca. Idź lepiej pograj na tej pseudo next-gen konsoli zwanej WII.
Opublikowane: Sierpień 04, 2008, 22:32:26
Kurde chłopie uciekaj bo Cię za to zlinczują  :lol:. A tak na serio nie wiesz że MarcePan ma specjalny model PS3 na którym każda gra wygląda lepiej ?  :-o

Za to Patosław wcale nie ma PS3 więc nie może porównać U:DF do AC.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6014 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:36:13 pm »
Ale Patosław pograł sobie troszkę w Uncharted gra mu się bardzo podobała, tylko nie uważam jej za jakieś wielkie guru graficzne.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6015 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:37:42 pm »
Diuk tylko że taka sprawa że AC na PS3 wygląda gorzej niż na X0 co jest potwierdzone . 

Nie wierzę! Ty naprawdę myślisz że różnice między AC na X0 a na PS3 są tak duże że można powiedzieć iż wersja na X0 jest ładniejsza od U:DF a AC na PS3 już nie? Nie mogę w to uwierzyć że ktoś potrafi stwierdzić coś tak totalnie idiotycznego. :shock:

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6016 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:38:29 pm »
Quwa, nie nawidzę tego wątku ale nie wytrzymałem.
Prawie ukończyłem AC na X360, grałem na PS3, przechodziłem demko U:DF i....
Ogólnie wolę za klimat oraz poruszoną tematykę AC, ale to nie zmienia faktu ,że Altair nie biega po falującej oraz odbijającej otoczenie wodzie, trawa pod jego stopami się nie rozstępuje oraz  drzewa nie reagują na podmuchy wiatru (który w świecie krzyżowców o dziwo powiewa, co sugerują choćby falujące flagi), nie dane mi było napotkać także deszczyku czy pory nocnej ( a to ciągłe słoneczko którego nawet nie widać , zakrywane co chwilę chmurami po czasie dupą wychodzi), wracając do falujących drzewek pod którymi stąpa Nathan ,  nawet ich cienie są ruchome.
Różnice między AC na X/PS .... , wyłączona synchronizacja pionowa...no faktycznie...jak maluch i porsze.
GOW 2 będzie lepszy?(Nie wnikam czy to był żart czy nie, tzn ironia ) ale to co do tej pory pokazali nie posiada podobnie jak część pierwsza dynamicznego cieniowania ( cienie rzucaja tylko pudziany, obiekty już nie), więc na pewno będzie lepsze...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6017 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:40:34 pm »
Ale Patosław pograł sobie troszkę w Uncharted gra mu się bardzo podobała, tylko nie uważam jej za jakieś wielkie guru graficzne.

Dlatego też nie mamy o czym gadać.
Opublikowane: Sierpień 04, 2008, 22:38:41
Quwa, nie nawidzę tego wątku ale nie wytrzymałem.
Prawie ukończyłem AC na X360, grałem na PS3, przechodziłem demko U:DF i....
Ogólnie wolę za klimat oraz poruszoną tematykę AC, ale to nie zmienia faktu ,że Altair nie biega po falującej oraz odbijającej otoczenie wodzie, trawa pod jego stopami się nie rozstępuje oraz  drzewa nie reagują na podmuchy wiatru (który w świecie krzyżowców o dziwo powiewa, co sugerują choćby falujące flagi), nie dane mi było napotkać także deszczyku czy pory nocnej ( a to ciągłe słoneczko którego nawet nie widać , zakrywane co chwilę chmurami po czasie dupą wychodzi), wracając do falujących drzewek pod którymi stąpa Nathan ,  nawet ich cienie są ruchome.
Różnice między AC na X/PS .... , wyłączona synchronizacja pionowa...no faktycznie...jak maluch i porsze.

DO KŁA DNIE!!! O tym piszę. Fanboy'e X0 przeczytajcie ten tekst 1000000000000 razy to może się Wam utrwali jak wierutne bzdury potraficie tworzyć w obronie swojej słabszej technicznie konsoli.

PS. Dodam tylko że demo U:DF pokazuje zaledwie maleńki skrawek tego co ta gra sobą reprezentuje jeśli chodzi o grafikę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 22:42:17 pm wysłana przez MarcePan »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6018 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:41:28 pm »
grałem w AC na kompie i na 360tce, a uncharted widziałem w akcji na żywo na standzie sony. i wiem na pewno, że AC na 360tce jest o niebo lepszy od uncharted, a już jak się weźmie pod uwagę ogrom terenu w AC i ten tunel w uncharted to widać ogromną przepaść.

Cytuj
aha i co do braku argumentów - naprawdę świetne podałeś:

Cytuj
Cytuj
po pierwsze to AC nawet po spatchowaniu na ps3 wygląda dużo gorzej niż na x360 więc jak ktoś gada, że U:DF jest lepsze od AC, bo grał w obie gry na ps3 to może se te wywody w swoje 4 litery wsadzić, bo AC na ps3 i AC na x360 ma się tak jak maluch do mercedesa.
pewnie dlatego, że taka jest prawda? jest powszechnie wiadome, że AC nawet z patch'em w wersji na ps3 to kaszana w porównaniu do wersji na 360tkę i tylko wy twierdzicie, że jest inaczej więc kiedy słyszę tą durnotę po raz tysięczny od tej samej osoby naprawdę można się wnerwić. AC bez patch'a cały czas lagowało i zawieszało czasami ps3 wręcz było niegrywalne, a z patch'em robiło to samo tyle, że niewiele mniej.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6019 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:42:54 pm »
Diuk tylko że taka sprawa że AC na PS3 wygląda gorzej niż na X0 co jest potwierdzone . 

Nie wierzę! Ty naprawdę myślisz że różnice między AC na X0 a na PS3 są tak duże że można powiedzieć iż wersja na X0 jest ładniejsza od U:DF a AC na PS3 już nie? Nie mogę w to uwierzyć że ktoś potrafi stwierdzić coś tak totalnie idiotycznego. :shock:

Nie mówię że różnica jest duża więc czytaj ze zrozumieniem,  widziałem porównania obu wersji nie przywiązywałem do nich wagi. Co nie zmienia faktu że grałem w wersję na PS3 oraz X0 i bardziej do gustu przypadła mi ta druga.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 22:45:47 pm wysłana przez Patosław »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6020 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:50:54 pm »
grałem w AC na kompie i na 360tce, a uncharted widziałem w akcji na żywo na standzie sony.

 :lol: :lol: :lol: Ja na standzie Nintendo grałem w parę gierek na WII. Totalna kupa. :P Tak to sobie możemy każdą grę oceniać. Bo ja widziałem ją na standzie w markecie.

AC bez patch'a cały czas lagowało i zawieszało czasami ps3 wręcz było niegrywalne, a z patch'em robiło to samo tyle, że niewiele mniej.

Przeczytaj to raz jeszcze i powoli. Zdajesz sobie sprawę jaką bzdurę napisałeś? Czy wieszanie się gry określa jej poziom graficzny? Większej głupoty dawno nie czytałem. Pewnie dlatego według Ciebie AC na PS3 wygląda milion razy gorzej bo się zawiesza. :lol: Ludzie ratujcie.

PS. Różnica to tak jak napisał FallenDemon, wyłączony v-synch na PS3 więc jeśli dla Ciebie to ta ogromna różnica to schowaj się i lepiej już tu nie pokazuj.
Opublikowane: Sierpień 04, 2008, 22:46:55
Diuk tylko że taka sprawa że AC na PS3 wygląda gorzej niż na X0 co jest potwierdzone . 

Nie wierzę! Ty naprawdę myślisz że różnice między AC na X0 a na PS3 są tak duże że można powiedzieć iż wersja na X0 jest ładniejsza od U:DF a AC na PS3 już nie? Nie mogę w to uwierzyć że ktoś potrafi stwierdzić coś tak totalnie idiotycznego. :shock:

Nie mówię że różnica jest duża więc czytaj ze zrozumieniem,  widziałem porównania obu wersji nie przywiązywałem do nich wagi. Co nie zmienia faktu że grałem w wersję na PS3 oraz X0 i bardziej do gustu przypadła mi ta druga.


Diuk napisał:

Cytuj
Panowie eksperci M. i D. - co np. powoduje takie a nie inne zdanie (żeby daleko nie szukać) Isaac'a?
Posiadanie Xbox'a  ? ;) :lol:

Panie ekspercie A. tak się składa, że miałem i AC i mam Uncharteda i tak się też składa, że widziałem te gry na własne oczy, na własnym TV (w przeciwieństwie do co niektórych Mr.A ...) i z moich spostrzeżeń, mogę śmiało stwierdzić, że AC jest grą piękną, lecz do poziomu Uncharteda zwyczajnie jej sporo brakuje. I na przyszłość polecam zagrać najpierw w dane pozycje, a później pieprzyć głupoty. Tyle.

Na co Ty:

Diuk tylko że taka sprawa że AC na PS3 wygląda gorzej niż na X0 co jest potwierdzone .  A nam chodzi oto czy większe wrażenie robi wersja z X0 czy też Uncharted. A zgaduje że grałeś w AC właśnie na PS3 :P

Logika ciągu zdań sama podpowiada iż stwierdziłeś że lepiej wyglądająca wersja AC na X0 bije U:DF a AC na PS3 jest o tyle słabsza że już do U:DF nie może się równać.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6021 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:51:57 pm »
uncharted widziałem w akcji na żywo na standzie sony
No fakt, i ów PS3 była podpięta do TV zwykłym kablem AV (tak jak to miało miejsce swego czasu w tej wędrującej po Polsce ciężarówce Sony- wiem bo zapytałem,a jako że nikt z obsługi za bardzo nie kwapił się z odpowiedzią , za przyzwoleniem sam sprawdziłem). A może te stand sony widziałeś przez brudną szybę wystawy sklepowej.


grałem w AC na kompie i na 360tce, a uncharted widziałem w akcji na żywo na standzie sony
No to wszystko wyjaśnia, idź podkręcaj wiadomo co , a nuż będzie parę klatek więcej niż u kolegi z bloku...

jest powszechnie wiadome, że AC nawet z patch'em w wersji na ps3 to kaszana w porównaniu do wersji na 360tkę i tylko wy twierdzicie, że jest inaczej więc kiedy słyszę tą durnotę po raz tysięczny od tej samej osoby naprawdę można się wnerwić. AC bez patch'a cały czas lagowało i zawieszało czasami ps3 wręcz było niegrywalne, a z patch'em robiło to samo tyle, że niewiele mniej.

A to ci ciekawe, że moja klocowa wersja też potrafiła zwisać (szczególnie przy wczytywaniu) , zdarzyło się to jakieś 6 razy (więc niema mowy o przypadku), kamera w paru momentach uciekła pod tekstury i na ekranie miałem tylko ciemność i to wszystko na tej porszowatej wersji XO (zaraz pewnie ktoś z wątku o SC IV wypali ,że miałem pirata-i tu będzie w błędzie-to był świeżutki oryginał, zafoliowany).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 22:59:24 pm wysłana przez FallenDemon »

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6022 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:55:25 pm »
Nie no nie mogę, aż muszę sie wtrącić. Chyba kogoś tu poj....o jak myśli ze AC jest ładniejsze od Uncharted  :lol: :lol:
Patrz fanboju jeden z drugim!!!
  Uncharted
AC
I teraz powiedz ośle jeden z drugim co wygląda lepiej.!!???
Wystarczy spojrzeć jak wygląda postać przez nas kierowana!!, Natha po prostu miazdzy postać z AC już nie mówiąc o animacji gdzie w AC wygląda jak kupa a w Uncharted bohater ma tyle animacji co cała gra w AC.
Następna sprawa jakość tekstur w Uncharted nie ma tekstur słabych a w AC są czasem okropne...

A tu macie różnicę miedzy Ac na PS3 a x360
No rzeczywiście na x360 wygląda obłędnie normalnie uncharted sie chowa LOL LOL :lol: :lol: Puknij sie w łeb teraz jeden z drugim rzekłem!!!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6023 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:58:41 pm »
Fajnie, że rzekłeś, ale tak abstrahując to nie uważasz, że porównywanie filmików w rozdzielczości z kamerki internetowej, jest poj**ane? Taka dygresja tylko.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6024 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:59:39 pm »
Swoją drogą ciekawe co na to wszystko CI krzykacze, którzy podważali zdanie Nightrunnera gdy teraz posiadacz obu konsol FallenDemon potwierdza dosadnie iż U:DF jest grą ładniejszą graficznie.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6025 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:02:17 pm »
''poj**ane'' jak to powiedziałeś jest piepszenie ze Ac jest ładniejsze od Uncharted ,trzeba być niezle stukniętym zeby coś takiego napisać.
Obydwa filmy czy z Uncharted czy z Ac są słabej jakości i nawet wtedy Uncharted prezentuje sie znacznie lepiej!! Ale ty fanboju jak i cła gromada jest ślepa albo po prostu chcecie być ślepi

A tu proponuję coś na rozluznienie Prawda ze piękna??

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6026 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:03:03 pm »
Swoją drogą ciekawe co na to wszystko CI krzykacze, którzy podważali zdanie Nightrunnera gdy teraz posiadacz obu konsol FallenDemon potwierdza dosadnie iż U:DF jest grą ładniejszą graficznie.
Ja nie jestem posiadaczem obu konsol (żeby nie było, posiadam to co w opisie), ale mam trzech dobrych znajomych , u których mogę pograć i zobaczyć to i owo (szkoda ,że nikt z nich nie gustuje w SC IV:/).


...
Nie zaprzeczam ,że AC jest grą piękną (na obu systemach), ale Drake jest ładniejszy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 23:06:33 pm wysłana przez FallenDemon »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6027 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:06:54 pm »
Może i U:DF jest ładniejszy graficznie od AC ale i co z tego skoro taki AC dawał (bynajmniej mi) sporo więcej frajdy? Piękna, dopieszczona, olbrzymia z miażdżącym klimatem i super innowacyjnym trybem rozgrywki - to właśnie AC, coś nowego i świeżego. U:DF też jest świetną grą, niedługo podejdę do niej jeszcze raz, ale to taka prosta liniowa nap... strzelanina, przechodzisz od checkpointa do checkpointa i wszystkich rozwalasz, chociaż końcowe zwroty w grze dają radę  8).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Oczywiście wszystko IMO  :lol:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6028 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:08:29 pm »
Ale my tu gadamy o grafice!! a nie o tym co komu sie bardziej podobało i w co chętniej by grał!!

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6029 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:10:15 pm »
Cytuj
''poj**ane'' jak to powiedziałeś jest piepszenie ze Ac jest ładniejsze od Uncharted ,trzeba być niezle stukniętym zeby coś takiego napisać.
Obydwa filmy czy z Uncharted czy z Ac są słabej jakości i nawet wtedy Uncharted prezentuje sie znacznie lepiej!! Ale ty fanboju jak i cła gromada jest ślepa albo po prostu chcecie być ślepi
Do cholery jasnej, naucz się baranie czytać. Gdzie ja napisałem, że któraś jest ładniejsza?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6030 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:11:36 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przestańcie wreszcie pier....ć że jakaś gra może graficznie podskoczyć do tej produkcji.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2008, 23:14:10 pm wysłana przez MarcePan »

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6031 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:12:28 pm »
Jak wy cały czas o to sie kłócicie i nie chce mi sie wracać kilka stron wcześniej ,bo o ile sie nie mylę, to bardzo krzyczałeś na ten temat!!

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6032 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:13:50 pm »
Może i U:DF jest ładniejszy graficznie od AC ale i co z tego skoro taki AC dawał (bynajmniej mi) sporo więcej frajdy? Piękna, dopieszczona, olbrzymia z miażdżącym klimatem i super innowacyjnym trybem rozgrywki - to właśnie AC, coś nowego i świeżego. U:DF też jest świetną grą, niedługo podejdę do niej jeszcze raz, ale to taka prosta liniowa nap... strzelanina, przechodzisz od checkpointa do checkpointa i wszystkich rozwalasz, chociaż końcowe zwroty w grze dają radę  8).

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Oczywiście wszystko IMO  :lol:
Wiesz , mi też się AC podobał jak cholera , byłem wniebowzięty , do momentu w którym uświadomiłem sobie , że każde miasto na dobrą sprawę , jest kalką poprzedniego , identyczne misje, IDENTYCZNE, doprowadziły do tego, że brakło mi motywacji na ukończenie.

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6033 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:14:38 pm »
ale mnie teraz Marcepan nakreciles na Drake'a  :-P

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6034 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:15:22 pm »
nie czytałem wątku przez kilka dni, dopiero teraz nadrobiłem i jako pierwsze na usta ciśnie mi się tylko jedno: kur**, NIEZŁA SZOPKA( z kilkoma baranami w roli głównej).
przecież wiadomo, że U:DF jest  ładniejszy od AC, to są różne gry kur**!!! może od razu do porównania wrzucimy GTA4, które dostaje po dupie od dwóch powyższych i SC4, który miażdzy oprawą AC i U:DF. co do WII i jej przewagi nad innymi konsolami, to jak ktoś chce więcej "ćwiczyć" niżgrać to spoko, WII jest dla niego. ja chcę grać i mam sprzęt od ms(tak się akurat złożyło, sprzęt  od sony też może być). co do tego, że sony generuje odrobinę lepszą grafę od ms to chyba jasne, wyszło w końcu rok później i kosztuje prawie dwa razy tyle, takie coś za coś. podobnie było zresztą w przypadku X pierwszego i PS2 (wtedy jakoś nikt tego nie podważał). jeszcze jedną sprawą jest powoływanie się na jakiś użytkowników forum, którzy nagle okazali się jakimiś wyroczniami (bo mają dwie konsole, są bezstronii, czy coś???WTF??), jakaś paranoja kur**. tyle ode mnie na teraz. trochę się prześpię, bo miałem ciężki dzień i może jutro po pracy naskorbie coś jeszcze (zapewne do tego czasu pojawi się kolejne 10 stron niezłych głupot). jou.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6035 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:15:51 pm »
Jak wy cały czas o to sie kłócicie i nie chce mi sie wracać kilka stron wcześniej ,bo o ile sie nie mylę, to bardzo krzyczałeś na ten temat!!
To jak nie wiesz, to nie pierd**.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6036 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:18:04 pm »
ale mnie teraz Marcepan nakreciles na Drake'a  :-P

Nie grałeś w U:DF jeszcze? Idź napraw ten błąd jak najszybciej. Pomijając już wgniatającą oprawę A/V to sama przygoda jest świetne dopracowana i nudów tam nie zaznasz.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6037 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:18:15 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przestańcie wreszcie pier....ć że jakaś gra może graficznie podskoczyć do tej produkcji.

Ale oni widzieli NA STANDACH i to od SAMEGO SONY, to nie może tak wyglądać.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6038 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:19:12 pm »
Nawet nie chce mi sie z tobą kłócić tarniak. Dorośnij chłopczyku

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #6039 dnia: Sierpnia 04, 2008, 23:20:38 pm »
Cytuj
''poj**ane'' jak to powiedziałeś jest piepszenie ze Ac jest ładniejsze od Uncharted ,trzeba być niezle stukniętym zeby coś takiego napisać.
Obydwa filmy czy z Uncharted czy z Ac są słabej jakości i nawet wtedy Uncharted prezentuje sie znacznie lepiej!! Ale ty fanboju jak i cła gromada jest ślepa albo po prostu chcecie być ślepi
Do cholery jasnej, naucz się baranie czytać. Gdzie ja napisałem, że któraś jest ładniejsza?

Heheh, kiedyś Ci na wacka szczury polowały , a teraz uczysz barany czytać ze zrozumieniem , Ty to masz klawe życie  :lol: