Autor Wątek: PRO ZDJĘCIA i POCZTÓWKI z GT4 za FRIKO!!! od VooDooGuild :)  (Przeczytany 4413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

crimsonn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-05-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
PRO ZDJĘCIA i POCZTÓWKI z GT4 za FRIKO!!! od VooDooGuild :)
« dnia: Czerwca 08, 2005, 02:32:07 am »
Witka,
Mam fajne doniesienie – chłopaki z voodooguild.com będą prezentować minimum do końca roku TEMATYCZNE GALERIE super pojazdów z Gran Turismo 4 i dodatkowo jest szansa na zgarnięcie oryginalnych FOTEK / POCZTÓWEK z „GT4” wykonanych profesjonalnie na EPSON PICTUREmate = wystarczy tylko zagłosować (wpisać się w komentarzu „z kontaktem – adresem lub e-mailem) i liczyć na szczęście). Zdjęcia / Pocztówki będą rozdawać przy każdej prezentacji wozu, tak że sporo tych fotosów będzie – zresztą looknijcie sami: voodooguild.com/news.php?id=98
Aaaaa – i jeszcze po prawej stronie / na marginesie mają ankietę dotyczącą bryk, które chcemy zobaczyć w pierwszej kolejności. Co wybieracie z takiej stawki?:
- BMW M3
- BMW M5
- VW Golf "I" GTI
- VW Golf "V" GTI
- VW Golf R32 "Tune"
- VW Bora
Fajne to to – myślę, że warto tam zaglądać… a tym bardziej jak jest się maniakiem GT :)
 8)

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
PRO ZDJĘCIA i POCZTÓWKI z GT4 za FRIKO!!! od VooDooGuild :)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2005, 09:58:18 am »
fajowa sprawa na pewno wejde i zaglosuje moze dostane pocztoweczkie :D
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

crimsonn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-05-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Fajno jest :)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2005, 15:35:13 pm »
Widze, że Vivi zaglosowałeś - cuuudnie - zapomnialeś tylko dać do siebie kontakt... np. adres mailowy by mogli powiadomić Cię że wygrałeś. Dopisz się w komentach!!! (to takie poufne info... bo zdaje mi się, że jednak dostaniesz POCZTÓWKI z GT4 :) ale cicho sza... INNI RÓWNIEŻ NIECH SIĘ WPISUJĄ W KOMENTACH I GŁOSUJĄ W NICH!!! Czeka sporo NAGRÓD !!! ... a jak już będziecie po zagłosowaniu w KOMENTACH to kliknijcie na SONDE po prawej stronie na marginesie - tam jest barometr głosów :)