Autor Wątek: Playstation nie jest w modzie?  (Przeczytany 11378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2005, 23:23:35 pm »
o jaaa ale błyskotliwy dowcip... normalnie ogień z dupci

Tarniak

  • Gość
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 19, 2005, 09:59:33 am »
Cytat: "CassSept"
X miałby szanse przejąć rynek gdyby wystartował z PSX`em?
To ciekawe dlaczego PSX po miażdżących zwycięstwach NES`a i SNES`a zdołał pokonać N64, które było silniejsze od niego a także miało świetne gry z Ocariną na czele.

Ale miał kiepski i niewydajny nośnik - a co za tym idzie - mniej filmików, mniej muzyki. A gracze? A gracze to wzrokowcy i słuchowcy...No bo któż inny jak nie gracze, rozpływał się nad filmikami w serii FF albo Tekken?

Cytat: "oscyp'"
jakby mi jakiś roman przez pół roku na pytanie o godzinę odpowiadał że BOSH robi najlepsze AGD to w momencie kupienia pralki łyknobym wkońcu FRANIĘ, z tradycjami i przeszłością

Niebywale trafne i dowcipne porównanie :].

A co do samej dyskusji to sytuacja jest z socjologicznego punktu widzenia - normalna. O GC mówi się często - konsola dla wybranych (prawie "dla szlachciców"). Jak dla mnie kosnola jak każda inna, ale nie będę drążył tego tematu. Rzeczywiście, niegdyś (za moich czasów - kiedy PSX kosztował jeszcze przeszło 700 stów) konsolka SONY była uważana za taką "andergrandową". Jednak w dobie popularyzacji przez media wszystkiego co wbrew Bogu, dzieci zaczęły sięgać po zakazany owoc i w chwili obecnej każdy szanujący się blokers, swojego PSXa na stanie ma. Podobna sytuacja jest z muzyką. Wszyscy słuchają hip-hopu to przerzucimy się na jakiś sterylny gatunek muzyki (sterylny - w sensie niepopularny) np. punk. Człowiek szuka jak najmniejszych grup, by w nich uchodzić za kogoś - taka jego natura. Marka SONY wcale się nie wypaliła, to, że jest popularna - o niczym nie świadczy. Dżinsy to też wytwór pop-kultury. Kto z Was ich nie nosi (dresy proszone o milczenie)? Osobiście nie widzę obciachu w posiadaniu konsolki SONY, choćby była reklamowana na billboardach obok plakatów wyborczych PiSu. Gram, bo lubię, a nie dlatego, że to jest trendy.

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 20, 2005, 10:45:28 am »
Cytat: "CassSept"
Masz podstawy? Takie że Sony pokazało renderowane filmiki i wciska wszystkim że tak będzie wyglądać gra :twisted:?
Ja uważam że PS się powoli wypala, next gen może jeszcze będzie należeć do Sony, ale potem wróże Microsoftowi zwycięstwo (a przynajmniej w Ameryce i Europie). nintendo rządziło przez 15 lat niepodzielnie, nadeszło Sony które sądze że pod koniec tej generacji, po 15 latach też zostanie zrzucone na drugie miejsce przez Microsoft.


Wystarczyły 2 dni mojej nieobecności na forum a z tematu "Playstation nie jest w modzie" zrobił się System Wars. CassSept ciulu jeden piszesz zupełnie nie na temat, w dodatku z tego co piszesz wnioskuje, że masz chyba jakiś kompleks i misje do przekazania typu "Sony jest beee".
Spadaj ze swoimi tekstami do tematu Playera1 - "system wars".

Dzięki dla nielicznych, wnoszących do tematu własne spojrzenie.
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 20, 2005, 11:54:27 am »
Cytat: "Player01"
Juz prawie wyewoluowalem, ale wtedy przyszlo zle SONY i pokazalo PS3  :evil: .


Cytat: "Player01"
Chodzi o gry castor.
Celowo ominalem sprawe technikalii i awaryjnosci, jesli chodzi o gry to PS2 jest potega. I tu co prawda najwazniejszy jest gust, ale jesli ktos nie jest do konca slepy (tzn. ma lepszy wzrok ode mnie) to zauwazy, ze na PS2 jest najwiecej gier i tym samym najwiecej swietnych gier (oceniajac po ich wynikach sprzedazy i ocenach na roznych serwisach).
PS3 zarzadzi, bo nie widze developerow, ktorzy by uciekali od maszynki SONY, wiec skoro wciaz bedzie najwiecej gier, to wciaz bedzie sie najlepiej sprzedawalo.
.



co ci pokazało? dema, tabelki, itp. gdyby pokazało REALNĄ konsolę/gdyby była ona juz w sprzedazy/gdyby te gry były juz w sklepach to ja bym zrozumiał twoj fanatyzm. A tak podnieciłes sie na to jak gimnazjalista na widok cycków u dziwczyny.... ("na widok" - bo nawet ich nie dotykając....)

jesli chodzi o ps2 i xbox - jaki gust taka konsola, ja nie kupuje konsol bo sa w modzie - tylko dla gier. a xbox dla mnie ma ciekawcze gry, dlatego ps2 lezy w szafie a xbox jest oblegany. nie jest modny ale jest wygodny (hdd/live/multimedia) i ma mniej ale za to lepszych i ładniejszych gier (brak japonskich gier? dla mnie to nie wada.). A mój gamecube? czeka tylko na nową zelde i odlatuje.

Don

  • Gość
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 20, 2005, 12:17:05 pm »
Wracając do tematu... Oczywiście marka Playstation się upowszechnia, wychodzi z podziemia, staje się pomalutku tematem w mediach itd. Czy to źle? Odnosze wrażenie, że części garczom to przeszkadza. Ja nie widzę w tym fakcie wzrostu popularności nic zdrożego. Jeśli ktoś preferuje klimaty niekomercyjne to... niech zmieni zainteresowania - gry video to jaden z najbardziej dynamicznych sektorów biznesu. Tutaj rządzi kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Tak więc nie siliłbym się na opinie, że Sony to marketingowy shit, a ich konkurecja (Nintedo, Microsoft) to zupełnie ina bajka...

Dodam, że fajnie czuję się w pubie na meczu Ligi Mistrzów nucąc podczas reklamy piosnkę "Get on board, get on board..."

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 20, 2005, 13:48:45 pm »
A czy ktos ogladal wczoraj wyscig Le Mans 24? Playtation Team Oreca w swoim Audi R8 zajeło 4 miejsce. Wszedzie na trasie reklamy Gran Turismo 4, mechanicy w pit stopach ubrani w kombinezony z logiem Gran Turismo. Moc piekielna, ciekawe ile Sony sie na to wszystko wykosztowalo.

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Playstation nie jest w modzie?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 20, 2005, 15:19:46 pm »
Cytat: "Bystry"
A czy ktos ogladal wczoraj wyscig Le Mans 24? Playtation Team Oreca w swoim Audi R8 zajeło 4 miejsce. Wszedzie na trasie reklamy Gran Turismo 4, mechanicy w pit stopach ubrani w kombinezony z logiem Gran Turismo. Moc piekielna, ciekawe ile Sony sie na to wszystko wykosztowalo.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale Sony sponsoruje wiele dyscyplin sportowych np: Ligę Mistrzów, wyścigi motocyklowe MotoGP.
Nie żałują kasy na promocje marki co napewno im procentuje.
PS. Bolid teamu Pescarolo, który skończył wyścig na drugiej pozycji
też był sponsorowany przez Sony.
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005