Autor Wątek: zna ktos www.madgames.pl ??  (Przeczytany 18008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Red

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« dnia: Grudnia 12, 2003, 23:23:05 pm »
macie jakies doswiadczenia z www.madgames.pl ?? bo chcialbym zamienic sie jedna gierka z nimi ale nie chcialbym zeby sie okazalo ze wyslalem gre i dowidzenia!! czekam na opinie o sklepie ;)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 13, 2003, 01:02:35 am »
Hmm, chyba ktos pomylil dzialy:)

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2003, 09:30:53 am »
Czyżby kryptoreklama ...  :wink:

Red

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2003, 12:21:46 pm »
Cytat: "jaik"
Czyżby kryptoreklama ...  :wink:

 :roll:

jaik a moze znasz jakies miejsc w poznaniu gdzie mozna wymieniac gierki ?? a co do madgames to pytam bo jestem ciekaw :)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:01:42 pm »
Cytat: "jaik"
Czyżby kryptoreklama ...  :wink:


Po to wlasnie jest ten dzial. Zadna tam reklama. Chlopak chce sie dowiedziec, czy nikt go nie oszuka ot co;)

Red

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:09:45 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "jaik"
Czyżby kryptoreklama ...  :wink:


Po to wlasnie jest ten dzial. Zadna tam reklama. Chlopak chce sie dowiedziec, czy nikt go nie oszuka ot co;)


nie martwcie sie  8)  to nie jest zaden spisek przeciwko GO  :lol:

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Re: zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:21:37 pm »
Cytat: "Red"
macie jakies doswiadczenia z www.madgames.pl ?? bo chcialbym zamienic sie jedna gierka z nimi ale nie chcialbym zeby sie okazalo ze wyslalem gre i dowidzenia!! czekam na opinie o sklepie ;)


Ja wymieniałem i jestem zadowolony, gry przychodziły nowiutkie, zapakowane, co prawda opakowanie było w języku francuskim ale same gry po angielsku.
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:26:05 pm »
Madgames niestety jest sklepem typowo polskim czyli zero profesjonalizmu. Sklep ten wykupuje gry z Allegro( w przypadku SC2, wykupili kilkanascie sztuk nie dając szansy zwyklym graczom :evil: ) i potem sprzedają z zyskiem.( jeszcze raz [rzytaczam przyklad SC2. Kupili na Allegro po 160zł, a potem beszczelnie sprzedawali po 209, sklep nie ma prawa tak robić od kupowania gier sa hurtownie).
W zwiazku z przekrętami polskich sklepów( oczywiscie nie wszystkich), ja w gry zaopatruje sie na ebay'u :twisted:

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:28:39 pm »
Niech sobie wykupują od kogo chcą, moim zdaniem cenu mają niższe niż inni.
Poza tym mnożna w miare tanio u nich wymienic gry.
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Red

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:35:18 pm »
Cytat: "Pif Paf"
Niech sobie wykupują od kogo chcą, moim zdaniem cenu mają niższe niż inni.
Poza tym mnożna w miare tanio u nich wymienic gry.


wlasnie sie zastanawiam bo wymieniajac mario sunshine na burnouta 1 wyszedl bym calkiem na 0 bez zadnej doplaty a wczoraj widzialem burnouta na allegro za 110 poszedl ! co myslicie o takiej wymianie ??

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 13, 2003, 15:13:25 pm »
Dobra to teraz jawna reklama!!

W poznaniu jest sklep o nazwie tryton (rog glogowskiej i hetmanskiej za blokiem) maja gierki na wszystkie konsole (nawet na n64 dc i starsze) wymiana gry na GC jak i na ps2 i xboxa game boya i inne kosztuje 30 zl, mozna wykupic kupon za 100 zl na 5 wymian.

Przyklad:

Przynosisz gre ktora kosztuje 169 i chcesz wymienic na gre za 199. To placisz 30 zl za wymiane i roznice cen (oczywiscie dziala tez w druga strone)

Wybor gierek jest naprawde duzy a ceny tez atrakcyjne, zwlaszcza na uzywane gry.

To tyle   8)

ps. na ebayu niemieckim kupujesz ?? Ile kosztuje przesyłka ?? Moglbys powiedziec cos wiecej ??

Red

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 13, 2003, 15:24:36 pm »
Cytat: "jaik"
Dobra to teraz jawna reklama!!

W poznaniu jest sklep o nazwie tryton (rog glogowskiej i hetmanskiej za blokiem) maja gierki na wszystkie konsole (nawet na n64 dc i starsze) wymiana gry na GC jak i na ps2 i xboxa game boya i inne kosztuje 30 zl, mozna wykupic kupon za 100 zl na 5 wymian.

Przyklad:

Przynosisz gre ktora kosztuje 169 i chcesz wymienic na gre za 199. To placisz 30 zl za wymiane i roznice cen (oczywiscie dziala tez w druga strone)

Wybor gierek jest naprawde duzy a ceny tez atrakcyjne, zwlaszcza na uzywane gry.

To tyle   8)

ps. na ebayu niemieckim kupujesz ?? Ile kosztuje przesyłka ?? Moglbys powiedziec cos wiecej ??


to mnie bardzo satysfakcjonuje bo moze jutro bede w poznaniu :)

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 13, 2003, 16:43:07 pm »
apropo's ebaya, zalozylem oddzielny temat. W tym temacie mozecie śmialo zalewać mnie pytaniami, na wszystkie odpowiem:)
http://www.gameonly.net/forum/viewtopic.php?t=240

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Re: zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:40:27 pm »
Cytat: "Red"
macie jakies doswiadczenia z www.madgames.pl ?? bo chcialbym zamienic sie jedna gierka z nimi ale nie chcialbym zeby sie okazalo ze wyslalem gre i dowidzenia!! czekam na opinie o sklepie ;)


Miam i powiem:
DONRY MARKETING...
a reszta do d***

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 30, 2004, 18:24:59 pm »
Grzeska (szef madgames) znam osobiscie z gieldy, spoko koles. Kiedys robilem dla niego strone, ale teraz robi mu jakis inny gosc, ja chwilowo nie mam czasu na fuszki na boku.

Jezeli chodzi o konsole (a zwlaszcza wymiane gier) to na warszawskiej gieldzie licza sie w sumie tylko 3 firmy. Jest to wlasnie madgames (wydaje mi sie, ze u niego najwiecej ludzi wymienia gry), swiat gier i ewentualnie renoma.

Co do wykupywania gier na allegro - tez mi sie to nie podoba, ale co zrobic - kazdy ciula jak moze, najwyrazniej hurtownie nie sa w stanie przedstawic najdogodniejszych warunkow albo rzeczywiscie na allegro pojawiaja sie najlepsze okazje
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 30, 2004, 20:17:10 pm »
Co do chamskiego wykupywania gier 'okazyjnych' - na Forum PE mamy dwóch takich (Picool & Popiel25) kolesi:/ Nie żebym na nich najeżdżał, bo obaj są rzetelni i idzie z nimi pogadać, ale to trochę dla mnie chamskie wrzynać się w każdą ofertę sprzedaży i bajerować kolesia, że na 90% nikt mu nie da lepszej ceny;p A potem sprzedają to na tym samym forum, i kółko się kręci:/...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2004, 00:39:30 am »
Cytuj
Ryo-San Wysłany: Sob Gru 13, 2003 13:26:05    Temat postu:  

--------------------------------------------------------------------------------
 
Madgames niestety jest sklepem typowo polskim czyli zero profesjonalizmu. Sklep ten wykupuje gry z Allegro( w przypadku SC2, wykupili kilkanascie sztuk nie dając szansy zwyklym graczom  ) i potem sprzedają z zyskiem.( jeszcze raz [rzytaczam przyklad SC2. Kupili na Allegro po 160zł, a potem beszczelnie sprzedawali po 209, sklep nie ma prawa tak robić od kupowania gier sa hurtownie).
W zwiazku z przekrętami polskich sklepów( oczywiscie nie wszystkich), ja w gry zaopatruje sie na ebay'u  
 


160 zł??!! Chyba żartujesz... Na Allegro, u bardzo miłej (bardzo) dziewczyny o nicku nuna0 SC2 na PS2 kupisz za 140 zł - nowego, folia, anglik (gra,okładka i instrukcja!!) i to bez żadnych problemów. Polecam też gości o ksywach Shemat, Kobragrzegorz, Jacekrudy, Farlon, pa3, Skynecik...



A co do madgames - mój znajomy kupywał tam ostatnio ZOE i jest zadowolony. Ja też chyba skuszę się na ZOE2 u nich - 189 zl, to nie to co 239 w Ultimie (mimo, iż Ultimie ufam bardziej...).
GT: Trusio

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
zna ktos www.madgames.pl ??
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 12, 2004, 22:09:29 pm »
Z Mad Games mam przykre doświadczenia. Zamówiłem grę Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike, w środę. W czwartek zadzwoniłem do tego sklepu, by się spytać czy doszło zamówienie (słyszałem o "profesjonalizmie" tego sklepu), na to ktoś w sklepie odpowiedział że gry nie ma (tak myślałem), ale będzie we wtorek. W czwartek dzwonie i pytam się "gdzie moja zasrana paczka (To nie jest cytat :D), na to odpowiedzieli że gry nie ma w hurtowni i nie będzie. Zrezygnowałem z przesyłki
PS: Pragnę dodać że nieprzysłano mi żadnego maila
PS2: Jak na razie mam bardzo dobre doświadczenie z Robsonem. Nie bałem się tam wysłać gry.
PSN: CooliG