Autor Wątek: Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...  (Przeczytany 12171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« dnia: Lipca 15, 2005, 16:20:16 pm »
Teraz to juz wogule nie wiem co wybrać...mam do wyboru
1.PSP
2.XBox
3.GameCube

Naprawde nie mam pojęcia co brać...Pomużcie...

Player01

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 15, 2005, 16:49:29 pm »
Pierwsza rzecz na twojej liscie ma najlepsza przyszlosc, to tyle.

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 15, 2005, 16:50:35 pm »
Wiem ale jednak konsola stacjonarna to kosnola stacjonarna,pozatym jak wydam 1000 złotych na PSP to już nie bede miał kasy na gry:/

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 15, 2005, 17:00:48 pm »
Nie bierz PSP, to bedzie twoj zyciowy błąd. Zaopatrz się w stacjonarną, a moze pozniej zastanowisz sie nad jakims przenosnym sprzecie.
Najlepiej jakbys wział ps2 i gacka, albo jedną konsole z full wyposarzeniem. Np. PS2, mata do DDRów, Singstar, eye toy, 2 pady, duzo gier, sieć, headset... oj tak to byłby super zestawik ^^ tylko czy kaski starczy, ale powinno styknąć spokojnie skoro masz PSP w liscie.
Ewentualnie super zestawik Xa, ze 40Giga, 2 pady, gry, Xbox Live, tez bylo by niezłe.
Z gackiem tez nie najgorzej, tania konsolka, ze 2 pady (lub 3, lub 4, np. na Mario party bys mogł ostro wymiatac w kilka osób!), pare zajebistych exlusiv game, bebenki (tez rzadzą!).
Mozliwosci jest wiele

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 15, 2005, 17:05:51 pm »
Tyle ze XBox umiera w tym roku, GaCek ma gier tyle co kot naplakal, PS2 jest juz troche 73|-| 0l[). PSP ma przyszlosc, scena sie rozrasta, gry mozesz miec za darmo, odtwarza muze i filmy wiec walkmen idzie do smieci, dodatkowo pozniej bedziesz mogl ja wykorzystac w zestawie z PS3.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2005, 17:08:27 pm »
jasne, grając na okrągło w PSP zapewniasz sobie garba, tak na prawde prawdziwe granie opiera sie na wygodnym siedzeniu przed wilekim ekranem telewizora... jesli duzo podruzujesz po swiecie to bierz PSP :D jak nie to stacjonarną.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 15, 2005, 17:08:27 pm »
Ale jak sobie pomyśle że gdzieś jade, i moge naprzykład w samochodzi ecieszyć się grą ,na PSP to pragne tej konsoli ofen..ale z drugiej strony xbox z 80gb dyskiem i full gier któe już mam sciągnięte to też extra rozwiązanie....No i do tego jeszcze Gacek ze swoimi zabujczymi exclusiwami....JEZUS MARIA DAŁ BY BÓG JUTRO POGODE DLA BOGACZY..Ale wydaje mi sie że zrobie tak:
Teraz sobie kupie Xboxa,ok.pażdizernika go sprzedam i sobie kupie PSP a  w listopadzie i tak sobie kupuje X360....Mysle że to dobry układ by pograć przez wakacje pożadnie i mieć zabezpieczenie growe na jakieś 6 lat...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 15, 2005, 17:11:11 pm »
Ja równiez rozmyslałem zeby szybko pokatowac dobre gierki na Xa (za wiele ich nie ma na szczescie) i go sprzedac puki jeszcze bedzie miał swoją wartosc, a pozniej sie pomysli.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 15, 2005, 17:14:08 pm »
Player...roziń swoja myśl o grach za darmo...:)Bo na allegro widze PSP za 850...do tego karta i rozumiem że na nią sie wgrywa gry,ale powiedz skąd je wziąść...

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 15, 2005, 17:31:56 pm »
a powiedzcie czy warto wogule teraz kupować PSP czy lepiej poczekać do premiery w europie..jaka będzie cena Value Packa w europie?

grom

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2005, 17:58:46 pm »
Praktyczny Slownik Ortograficzny:wspolczesnego jezyka polskiego

niedrogi,starczy na psp czy co tam chcesz,a uwierz mi,przyda ci sie (sorry ale jak widze "wogule"....nie to zebym byl jakis masta ortografii ale...  )

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2005, 18:03:09 pm »
..ale poprostu lubisz się wtrącać,w dodatku nie na temat..spoko...a tak WOGULE to #uj ci do mojej ortografii,więc sie odczep..dobra panie miodek?

grom

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 15, 2005, 18:22:01 pm »
czy ja bylem niemily?Masz racje, nic mi do tego,sam wystawiasz sobie swiadectwo.aha ma byc na temat:xbox

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 15, 2005, 18:25:03 pm »
Aha Player.jak ty zakupiłęś PSP?Masz na nią gwarancje..jak się sprawuje sprzęcik..co dokłądnie jest potrzebne by odpalać gry z kart...Powiedz też gdzie najlepiej kupić PSP....

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 15, 2005, 18:37:50 pm »
wudi tylko 'symuluje' ;d

Player01

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 15, 2005, 19:43:42 pm »
Zaraz mi sie wlaczy symulacja klepania blancia (malo skomplikowane, a wciaga jak cholera).
Gry na PSP to zaden problem, ale mimo wszystko naklaniam do kupna oryginalow (jest to nowa konsola, trzeba pokazac developerom ze warto na nia produkowac). Z darmowych gier mozna miec DOOM'a, Duke Nukem, Quake'a i tysiace innych, ostatnio nawet wyszedl jRPG, ale troche slamazarny jest. "Prawdziwe" gry oczywiscie mozna sciagnac z net'a i odpalac z memorki, ale ja stwierdzilem, ze jest to troche nie wporzadku. Do tego PSP to sprzet nie tylko do grania, duzy ekranik pozwala na prawdziwa radosc z ogladania filmow (anime ogladam glownie na PSP'ku) a jakosc odtwarzania mp3 stoi na najwyzszym poziomie (zabija mojego discman'a panasonica).
Do tego te wszystkie nowe programy i inne bajery.
Ako z twoja teza wygodnego grania niestety nie moge sie zgodzic, z PSP w lapach mozesz ulozyc sie jak chcesz (ogladanie podczas zasypiania rox).
Na sprzet nie mam gwarancji (w koncu to import), ale zadna usterka jak dotad sie nie objawila, co wiecej konsola miala kilka zderzen i kontakt z piaskiem, ale po przetarciu wyglada jak nowa. Nie oplaca sie czekac do Europejskiej premiery, najlepiej sciagnac konsolke z Japonii z firmware'm 1.50.
Jak juz pisalem: z trzech wymienionych przez ciebie konsol tylko ta ma przed soba przyszlosc.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 15, 2005, 19:48:28 pm »
Cytat: "Player01"
duzy ekranik pozwala na prawdziwa radosc z ogladania filmow (anime ogladam glownie na PSP'ku) a jakosc odtwarzania mp3 stoi na najwyzszym poziomie (zabija mojego discman'a panasonica).
Do tego te wszystkie nowe programy i inne bajery.
Ako z twoja teza wygodnego grania niestety nie moge sie zgodzic, z PSP w lapach mozesz ulozyc sie jak chcesz (ogladanie podczas zasypiania rox).

Filmy - ty chyba slepy jestes, albo rzeczywiście lubisz gapić się w ekran wielkości podkładki pod piwo.
Audio - poziom odtwarzania nie ma z PSP nic wspólnego, chodzi albo o słuchawki, albo o bitrate.
Wygodne granie - Ako uważa, że jest to niewygodne, jego opinia.

Cytuj
Zaraz mi sie wlaczy symulacja klepania blancia (malo skomplikowane, a wciaga jak cholera).

Jeszcze raz Wudi! Daj tylko modom powód aby cię wywalili.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 15, 2005, 19:54:21 pm »
Jesli chodzi o wygodne granie. Nie boli was szyja, plecy po godzinnym schyleniu głowy na ekran? a co dopiero mowic o dluzszej sesji... chyba ze macie jakies tajne pozycje, zeby nic nie bolało po 2 godzinkach grania. Ja na GBA za długo nie wyrabialem i bez przerw bym nie przetrwał.

Hmm, dalej sądze ze lepszym rozwiazaniem bedzie konsola stacjonarna, szczególnie jesli dawno nie grałes na konsolach. Ja jak przekatuje Xa to moze bym go sprzedal i oblukał sobie DSa na jakis miesiąc? się zobaczy...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2005, 20:03:17 pm »
Fajnie, ale to już powoli zaczyna być nudne. Kto woli oglądać jakikolwiek film na kilku calowym ekraniku niż na dużym TVku? Aha, no tak, wywrotowiec WUDI...

Moim zdaniem powinieneś zainwestować w Xboxa i kilka padów. To jest moje skromne zdanie, albo zbieraj na next-gena. Jak coś jest do wszystkiego (PSP) to jest do... dokończ sam (wcale nie musi wstawićtego co jest stereotypowe).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 15, 2005, 20:05:56 pm »
PSP to fajny bajer ale najpierw kupuj konsole stacjonarna...no chyba ze wiekszosc czasu jestes poza domem to wtedy uderzaj w PSP bez zastanowienia...

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 15, 2005, 20:31:18 pm »
Kurcze..mętlik mam teraz w głowie totalny...:)Co ja teraz zrobie?ech....Ale chyba macie racje....Kupie sobie tego Xbox'a...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 15, 2005, 20:32:34 pm »
twoj avatar chyba sam wskazuje na to co kupiusz co nie :wink:  :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 15, 2005, 20:43:09 pm »
Ja uwazam ze wiekszosc ludzi (w tym Wudi) chcą PSP dla SZPANU! pewnie sie chwali wszedzie "patrz jaką mam konsolke, jaka grafika, wszystko tu jest! gry, Filmy, Mp3, Jpg, RTV, AGD! Wszystko!"

Ja kompletnie nie widze sensu kupowania konsolki przenosnej, skoro sie nie ma stacjonarnej (chyba ze podruzuje ktos). Ja moze po sprzedaniu Xa kupie na jakis czas DSa, ale tylko dflatego ze przetestowałem wszystki konkretne konsole (n64, dc, psx, ps2, ngc, x, gba). Wiec naprawde misterbuu nie ma co sie zastanawiac i nie badz głupcem kupując PSP... moje osobiste zdanie

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 15, 2005, 20:44:01 pm »
hehe..no troche tak...ale wiesz nigdy nie miałem handhelda....A niech to kupie tego xbox!!!Pier%ole

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 15, 2005, 20:47:30 pm »
Jesli nie miales heandlera to moze dokup do Xa GBA, lub DS? tyle ze wtedy X bedzie z miejszymi dodatkami... ach, miec tak z pare tysiecy na wydanie ich na konsolki :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 15, 2005, 20:52:20 pm »
mozesz takze kupic GC i DS mialbys wtedy stacjonarke i handhelda za ok 1000zl razem....

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 15, 2005, 20:53:20 pm »
kurde,jak sobie tak w lotka wygram to sobie kupie 40 calową plazmę i wszystkie konsole i bede grał tak długo aż nie będe musiał wydać reszty pieniędzy na leczenie wzroku!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 15, 2005, 20:59:27 pm »
Wydaj 1000zł na lotka i zdrapki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to bedzie genialne rozwiazanie!

Jesli nie chcesz ryzykowac :lol: to DS i gacek faktycznie bylby dobrym rozwiazaniem, i nawet bys grał na oryginałkach, tyle ze gier bys miał mało troszke ;p

EDIT, to moj podpis rozszerza forum? O_o czy nie? bo ja mam mały obrazek, wąski jest...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 15, 2005, 21:07:22 pm »
A propo rozszerzania..to chyba mój... :oops: Zaraz coś z tym zrobie..Wracając do tematu.Zastanawiam się czy naprawde opłaca mi się kupować xbox'a jeżeli i tak w listopadzie kupuje X360(steczna kompatybilność)...Gamecube ma jak dla mnie za mało hitów-exclusive...a Metroid wogule mnie jakoś nie ciągnie...A na Ps2 to już nie widze żeby jakieś fajne gry wyszły...Oj kurde chyba za dużo myśle... :?

Player01

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 15, 2005, 21:47:08 pm »
Mi w pokoju bez TV funkcja odtwarzania filmow na PSP naprawde sie przydala. Jak ktos ma problemy ze wzrokiem to moze i nic nie widzi, ja problemow z tym nie mam i ogladanie moich ulubionych anime na tym ekraniku, w swietnej ostrosci i masie kolorow sprawialo ogromna przyjemnosc. W odtwarzaniu muzyki nie jest wazny sprzet? No to mnie zadziwiles, prawie jak TNW o audiofilach sluchajacych muzyki z winyli.
Ako - przenosna konsolke mozesz rownie dobrze trzymac nad glowa, nie musisz sie do niej garbic.

Tarniak

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 15, 2005, 22:34:54 pm »
Ty jesteś niereformowalny. Podałem nawet encyklopedyczną definicję, którą wszyscy zrozumieli tylko nie ty. No cóż. A do odtwarzania muzyki służą dedykowane temu zadaniu urządzenia. Kombajny (vide PSX) nie są takie megafakin kul w praktyce jak w teorii, aleco ja sie tam znam. Ty jesteś najlepszy. A TV do pokoju choćby miał 2x2m wejdzie, choćby 14 cali. I tak większy niż ekran PSP. No chyba, że twój pokój ma tylko klamke z zewtnątrz a niebezpieczne urządzenia jak gniazdka nie są uwzględnione w standardzie.

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 15, 2005, 22:41:55 pm »
A ja bym polecał tego Gacka i DS'a,pograłbyś se w różne fajne hity bo kto powiedział że nówki same przecież jest allegro  :wink:,a jak się nagrasz na tych dwóch cudeńkach to możesz je sprzedać i kupić X360  8)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 15, 2005, 22:46:09 pm »
Cytat: "snake2000"
A ja bym polecał tego Gacka i DS'a,pograłbyś se w różne fajne hity bo kto powiedział że nówki same przecież jest allegro  :wink:,a jak się nagrasz na tych dwóch cudeńkach to możesz je sprzedać i kupić X360  8)

Sprzedać te dwa cudeńka i dołorzyć dwa tysiączki

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 15, 2005, 22:50:14 pm »
NIe przesadzasz DCF....XBOX360 ma kosztować 900zł  w dniu premiery...dołoże jakieś 500 i mam z 2-3 gierki..i są wypas święta...:)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 15, 2005, 22:52:26 pm »
jak xbox 360 bedzie kosztowac 900zl w dniu premiery to mi kaktus na dloni wyrosnie......minimum 1,5 tys bedzie trzeba wydac na konsolke plus z 250 zl za gre....

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 15, 2005, 22:57:48 pm »
przecirz nawet jakieś szychy z microsoftu mówiły o 300$....pozatym już wiele razy słyszałem o cenie 900zł...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 15, 2005, 23:01:13 pm »
300 dolców to 1200zł, a dla polski cena wzrosnie o minimum 300zł, jak nie lepiej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 15, 2005, 23:03:19 pm »
no ale te 300$ musisz zamienic na 300 Euro i juz masz inaczej.......wiec lepiej od razu przestan liczyc na 900zl aby sie nie zdziwic........

Misterbuu

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 15, 2005, 23:48:00 pm »
Po pierwsze moji mili to dolar kosztuje ok3 złotych , cena u nas nie będzie wiekrza poniewąz poprostu premiera będzie wszędzie w jednym czasie..i mam nadzieje że takie sklepy jak media markt czy ultima będą miałykonsole od producenta lub dystrybutora..Prosze was nie niszcie mojich marzeń o xboxie 360 na gwiazdke... :cry:

Tarniak

  • Gość
Teraz to już wogule nie wiem co wybrać...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 16, 2005, 00:08:18 am »
$ - ok. 3.5 po cenie sprzedaży - czyli takiej która was powinna interesować. 3 zł to cena skupu.