Autor Wątek: Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?  (Przeczytany 5645 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« dnia: Lipca 25, 2005, 22:33:32 pm »
Jakie sprzęciki do gier posiadaliście, ale się ich pozbyliście...Czy żałujecie, czy czujecie obrzydzenie dla danej konsolki...piszcie :!:

Ja w swoim życiu posiadałem:
-6 Pegasusów -wielki sentymet, pierwsza moja konsola
-PlayStation One -Jeden z dwóch moich pierwszych plejków, ukochana konsola na której tak na serio zacząłem grać.Z sentymentu zakupiłem drugiego pleja jedynke
-Dreamcast -konsola, która jakoś nie przypadła mi do gustu...za dużo ARCADE

-Gameboy -pierwsza kieszonsolka, wielki sentyment, ale to była cegła
-Gameboy Color -kolorowa wersja mojej kieszonsolki...poszła z dymem, potrzebowałem na gry do plejka

Commodore 64 -Wrzuć kasetke, pokręć śrubokrętem, poczekaj...i graj na joysticku...dajcie spokój!

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 25, 2005, 22:50:38 pm »
Na dzien dzisiejszy zaluje ze sprzedalem mojego PSXa:/
Kurde, dopiero dzisiaj doceniam jak wspaniale gry ukazaly sie na szarego dziadka...
Fryty tyty dotknij pyty

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 25, 2005, 22:52:55 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Commodore 64 -Wrzuć kasetke, pokręć śrubokrętem, poczekaj...i graj na joysticku...dajcie spokój!
C64 było wspaniałą maszynką do grania, moją ulubioną i najlepiej ją wspominam, ale po kilku latach magnetofon wysiadł. :cry:
Straciłem jeszcze PSO(oddałem w dobre ręce :D ) i PS2(laser :evil: )

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 25, 2005, 23:13:34 pm »
ehhh
PSX, sprzedalem gdy dostalem nowego kompa....bylem wtedy mlody i glupi....
Gamecube, po prostu wiecej gralem na Xboxie wtedy i nie potrzebny byl mi GC, teraz zaluje, ale i tak kupuje GC za jakies 2 tyg dla zeld i Residentow...
Xbox, no coz zagralem we wszystko co sie liczy na te konsole, a poza tym potrzebowalem kasy...takze zaluje poniewaz mialem ja az 3 lata....

teraz na pewno nie pozbede sie zadnej konsoli ktora kupie, nie ma juz takiej mozliwosci...

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 25, 2005, 23:16:11 pm »
Wszystkich jest mi żal, fajnie by było mieć je wszystkie, ale to nie ameryka chłopce.
GCN-poszedł za PS2, tej wymiany nie żaluje, ale fajnie byłoby mieć gacka znów.
DC i N64-klasyki, które warto mieć, poszedł za ds`a, ale w dobre ręce :D
PSX- już wysiada, już ledwo zipie, boję się, że niedługo umrze.
GBA-Na półeczke można by postawić

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 26, 2005, 00:08:11 am »
Cytat: "Enori"
Wszystkich jest mi żal, fajnie by było mieć je wszystkie, ale to nie ameryka chłopce.

Jasne, że fajnie byłoby mieć wszystkie konsolki, które się posiadało...Ja swoje konsole sprzedałem tylko dlatego, że potrzebowałem kase na gry do mojego ukochanego PS One.Co z tego, że miałbym te konsole jeśli niemiałbym do nich gier...Dzisiaj żałuje mimo wszystko wszystkich, nieważne ile miały wad, ile zalet...ale cholera na każdej troche pograłem!

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 26, 2005, 00:17:01 am »
Nom, doświadczenie z nimi przynajmniej mamy, znamy te konsole i mamy o nich zdanie. Każda z nich dawała przyjemność i fajnie by było je mieć, ale inne konsole kuszą. Nie jestem kolekcjonerem, więc nie trzymam ich na siłe kiedy mam okazje wymienić ją na "lepszy model", moze nie tyle lepszy co inny, bo monotonia mnie nuży, ciężko mi wytrwać z tymi samymi grami, konsolami, hobby, ludźmi, browarami.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 26, 2005, 00:46:33 am »
Hmmm...ja nigdy nie chciałem się pozbywać swoich konsolek, ale cóż...wyszło jak wyszło, trudno. Jednej, starej konsolki tylko nie sprzedałem mimo tego, że już na niej nie gram.Jest to oczywiście PS One, konsolka w której sie zakochałem, która pokazała mi piękne gry, która dawała masę radości i zabawy...Sentyment nie pozwolił mi jej opchnąć, ba zakupiłem nawet jeszcze raz nową, ponieważ starsza była zniszczona...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 26, 2005, 08:21:48 am »
Nie zaluje zadnej posiadanej przeze mnie konsolki .
 :arrow: Playstation bylo wspaniała konsolka , miala wiele obowiazkowych  must -havów .Zdazylem zagrac(badz tez ukonczyc) w  mniej wiecj 80% tychze tytulów .Poza tym   gry z  plejaka  moga chodzic na  czarnulki. Wiec w czym problem ? :wink:  W kazdej chwili mozna nadrobic zaleglosci
 :arrow: GBA-kieszonsolka  ktora bawilem sie raptem  pol roku . Pewnego czasu duzo podrozwalem i konsolka  byla bardzo przydatna . Jednak tamten okres  bezpowrotnie  minal i konsolka poszla pod mlotek .Ceny gier tez byl powaljace w negatywnym znaczeniu tego slowa :evil:
 :arrow: Pegasus - kazdy zna  ta konsole i chyba nie musze mowic ,ze   powodem  konca naszej wspolpracy byla  jej smierc naturalna :lol:

Załuje natomiast że nie zagralem w zadne  gry na  Dreamcascie i Nintendo64 :x
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 26, 2005, 15:43:25 pm »
Kiedyś miałem Amigę 600. Byłą to wspaniała maszyna ze względu na gry. Pomimo, iż miałem wtedy tylko 4 tytuły ten system zapadł mi w pamięci. Pamiętacie może Deesert Strike?? Ta gra była po prostu piękna i megagrywalna. Któregoś dnia dostałem PSX'a i rodzice zdecydowali, że oddadzą moją Ami pewnemu facetowi z zespołem downa. Ja się zgodziłem, ale później żałowałem tej decyzji. Teraz jednak sobie myślę, że dobrze zrobiłem. Gry to w końcu zabawa, którą należy się dzielić ze wszystkimi. Owy facet niedość, że był sponiewierany przez zespół Downa to jeszcze nie miał włąsnych gier. Uważam traz za wspaniały gest ze strony mojej rodziny, że dali mu bądź co bądź legendarną maszynę do gier.
Jeśli jesteście w podobnej sytuacji. To znaczy macie nowe konsole i gry, a ktoś nie miał w życiu ani jednej gry, a chciałby zagrać to be namysłu oddajcie mu swoją  starą konsolę. Będziecie się wtedy czuć lżej na duchu, a osoba obdarowana będzie wielce usatysfakcjonowana prezentem.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

mauzuri

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-07-2005
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 26, 2005, 17:43:43 pm »
Ja miałem kilka Pegasusów, PSX`a, GameBoy Pocket, GCN`.
Mam: GBA i PS2. Z moich decyzji żałuję tylko jednej :(  - nie poczekałem i kupiłem GBA, zamiast GBA SP ( mam dość kupowania baterii i szukania dobrze oświetlonego miejsca do grania :evil:  ). Obecnie odkładam forsę na next - gena, ale "po trochu" i bez pośpiechu. Zastanawiam się też nad kupnem NDS`a.

carbo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 29, 2005, 03:29:52 am »
Moja pierwsza pseudo konsola zakupiona została w tak zwanym chandlu obwoznym ,niewiem jak to się zwało ,czarny prostokąt z powalającą ilością gierek aż chyba 6sztuk w tym pong, pong dla dwóch graczy,pong debel i jakieś gierki na pistolet strzelanie do kwadratu ruszającego się po ekranie.Straszne to było badziewie ale się grało,pamię tam że ta radziecka konsola(wtedy mówiło się gra telewizyjna)miała strasznie długie kable no chyba z10 m.Póżniej oczywiście PEGAZUS(famili game),i konsola na której bym chętnie popykał SEGA MEGA DRIVE godziny spędzone z SONIKIEM 8) ,DUNE ,I cała masa platformerów.Kolejna konsola ps one to już inna chistoria bardzo wiele gierek których nie sposób zliczycz i nowa era piractwa sposób na zapałke. :twisted:

oscyp

  • Gość
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 29, 2005, 07:31:09 am »
Cytuj
Moja pierwsza pseudo konsola zakupiona została w tak zwanym chandlu obwoznym ,niewiem jak to się zwało ,czarny prostokąt z powalającą ilością gierek aż chyba 6sztuk w tym pong, pong dla dwóch graczy,pong debel i jakieś gierki na pistolet strzelanie do kwadratu ruszającego się po ekranie.Straszne to było badziewie ale się grało,pamię tam że ta radziecka konsola(wtedy mówiło się gra telewizyjna)miała strasznie długie kable no chyba z10 m.

MIałem coś takiego! włąsnie chciałem napisać że żałuje że pewnego dnia konsola mi "zniknęła", patrze a tu nie tylko ja takie coś miałem :D a konsola zniknęła w taki sposób że mamma(-mija?) wyniosła ja na śmietnik w ferworze porządkowania :( moja była biała i miała dwa "pady"- pudełeczka z pokrętłem, na każdym "padzie" po jednym. tylko cholerka pistoletu nie miałem chyba... żałuje też "ruskich jajec" które rozwaliłem jakiś rok temu z nudów  :roll:  a sprzedawać to nie sprzedaje, wole dozbierać te 200-300 zł i poźniej nie pluć sobie w ryj.[/quote]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 29, 2005, 13:38:16 pm »
Miało się Comodore, pegasusy, Amigi 500/600, amige 32, psx, n64, gb, gbc, gba, dc, ps2, gcn, teraz xboxa i zadnej konsoli nie zalowałem :D Żyje na sposobie
 :arrow: Załatwic sobie nową konsole :arrow:  przekatować ją :arrow:  pozbyć się jej :arrow:  kupić nową.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 29, 2005, 13:39:04 pm »
Miałem kiedyś takiego Pegaza, zagrałbym se jeszcze w Rambo :P Pamiętam, mały byłem to nawet z siorką ciurałem w te strzelaninki  :lol:

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 29, 2005, 13:47:30 pm »
Cytat: "Shadowek"
Miałem kiedyś takiego Pegaza, zagrałbym se jeszcze w Rambo :P Pamiętam, mały byłem to nawet z siorką ciurałem w te strzelaninki  :lol:


W Contre, w Contre, ahh, te gry rula. Mam kilka cartów, Contra 3 też się znajdzie. Robin Hood, Goal3, Bumerang Kid, Dizzy, hehe, kojarzy ktoś te gry? Ma może ktoś jakieś carty do pegaza na zbyciu? :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 29, 2005, 13:49:13 pm »
Schadowek a ty nie masz Xboxa? (bo cos mi sie tak wydaje)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 29, 2005, 13:49:47 pm »
A noś , Contra :) Mi już pamięć szwankuje - pamiętam tylko że widok był z boku i że lubiłem te minigierki z widoku trzeciej osoby - co takie prądy leciały i trzeba było podskoczyć ... :) I tak całej nie przeszedłem  :? ( Nie dam ci kartów, bo mi braciszek zabrał , a potem wywalił , rozwalił , i wyrzucił )  :roll:

Cytat: "Ako - Shadowek nie Schadowek :)"

Schadowek a ty nie masz Xboxa? (bo cos mi sie tak wydaje)

Zamówiony , za parę godzin powinien być razem z Ninja Gaiden, Halo 1,2, Forzą , Midnight Clubem 3 i cośtam  :roll:

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 29, 2005, 14:00:41 pm »
Cytat: "carbo"
Moja pierwsza pseudo konsola zakupiona została w tak zwanym chandlu obwoznym ,niewiem jak to się zwało ,czarny prostokąt z powalającą ilością gierek aż chyba 6sztuk w tym pong, pong dla dwóch graczy,pong debel i jakieś gierki na pistolet strzelanie do kwadratu ruszającego się po ekranie.
Chyba widziałem coś takiego w TV ( albo coś podobnego ). Czy była tam jeszcze kierownica??

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 29, 2005, 14:58:28 pm »
No to Shadowek Xbox to jest taki NES i SNES w jednym :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 29, 2005, 15:00:07 pm »
Cytat: "Ako"
No to Shadowek Xbox to jest taki NES i SNES w jednym :D


i N64 zapomniales dodac....plus gba i gbc i duzo innych

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 29, 2005, 15:02:22 pm »
Ja czasem z bratem wymiatam we dwóch w snesowego tsubase i plazowke. A w GBA na duzym tv glupio wyglada, jak co to wole na kompie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Konsole, których się pozbyliście.Czy żałujecie?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 29, 2005, 15:17:11 pm »
Już mnie ciągnie , jak nie przyjdzie to sie zabije  :evil:  :P