Autor Wątek: NDS - konsola z doskonałą przyszłością?  (Przeczytany 11657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 23, 2005, 22:43:14 pm »
Cytat: "Tarniak"
Ako kufa edytuj posty.

Tarniak kufa nie oftopuj :D

DS długo pozyje! DS rulez! (zeby offtopa nie robic 8))

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:38:21 pm »
Cytuj
DS-y się psują... ich bezawaryjność to mit - wiem z autopsji. A teraz kupię PSP bo gier z cukierkowym klimatem mam dosyć


Jak ci wpadnie DS pod samochód, to i się zepsuje...

Cytuj
Dokladnie, a po ile są filmy na PSP? dałbym z 15-25zł góra za film na PSP, inaczej wolałbym dac 2 razy wiecej i kupic oryginała ofkors na dvd.


A tak wogóle- co to za przyjemnosć oglądac film na tak śmiesznie małym ekranie (w porównaniu do tv)? Ani to ekonomiczne (podobno bateria pada juz po 4 godz.), ani wygodne...

Ps. DS ma przysłość- znacznie bardziej mi przypadł do gustu niż "rewelacyjny" PSP

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:38:45 pm »
Nintendogs to pełnoprawny HIT, choć wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś "dorosły" i mu się nie spodoba.

PSP ma prawie same "odgrzewane kotlety" z gorszą grafiką niż w oryginale i aż jeden hit w postaci tetrisa XXI w. :lol:

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:54:26 pm »
Mod nie offtopuje:

DS ROXX się pisze (zeby nie offtopować 8))

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:55:54 pm »
Cytuj
A tak wogóle- co to za przyjemnosć oglądac film na tak śmiesznie małym ekranie (w porównaniu do tv)? Ani to ekonomiczne (podobno bateria pada juz po 4 godz.), ani wygodne...


tez tak myslałem, póki nie zobaczyłem na własne oczy. Śmiesznie mały ekran - bueheheh... mały to on by był jakbyś go oglądał z takiej odległości, z jakiej oglądasz tv. Kiedy trzymasz psp w rekach, to wrażenie jest świetne. No i jakość jest krystalicznie wrecz czysta. Wygoda? Owszem. PSP jest lekkie, trzymanie go w rekach nie boli. Niegłupim pomysłem jest też położenie go na kolanach.

a ciebie kingbu to już nawet nie mam ochoty komentować. Po prostu nie mam ochoty.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 24, 2005, 00:16:40 am »
Cytuj
tez tak myslałem, póki nie zobaczyłem na własne oczy. Śmiesznie mały ekran - bueheheh... mały to on by był jakbyś go oglądał z takiej odległości, z jakiej oglądasz tv. Kiedy trzymasz psp w rekach, to wrażenie jest świetne


No trudno byś patrzył na PSP z odlegóści jak do tv...
Choć zgadzam się że obraz jest świetny.
Jednak i tak wolę oglądnąć film na kompie bądź tv z głosnikami 5.1- PSP tego nie zaoferuje.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 24, 2005, 00:46:58 am »
:D Kłótnie, jak na GO były, tak są nadal. Zresztą, wszędzie są. Ja jako posiadacz DS`a, fan Nintendo itp stwierdzam, że hitów na razie wielu nie ma... A patrząc na listę wydawniczą, nie zauważyłem ani jednego (pomijając Metroida) fps`a... Lista sięgała aż do końca roku fiskalnego (marzec 2006). Dla mnie to porażka, bo wygoda sterowania takich gier na DS`ie jest nieporównywalnie lepszą niż na jekiejkolwiek innej konsoli.. Drugi gatunek, który jest przyszłością Dual screena, strategie, wystepuje w sile Age of empires... No i gdzies tam majaczy Europa Universalis (świetnie, na PC mnie ostro wciagneło), więc też za rozowo nie jest... Mam nadzieje, że ktoś się obejrzy (może samo BigN?) i uzupełni te luki... Ech, MOH na DS`ie...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 24, 2005, 08:04:20 am »
Ta wypowiedź jest...

Cytat: "kingboo"
PSP ma prawie same "odgrzewane kotlety" z gorszą grafiką niż w oryginale i aż jeden hit w postaci tetrisa XXI w.

na poziomie tych:

Cytat: "Miazga"
lumines, wipeout, ridge, tony remix (wiem, to tylko remake, ale...), mga, hot shots golf.
na ds'a na razie nie ma wielu takich pozycji. I prosze, nie starajcie mi sie w tym momencie udowodnic, ze ds jest lepszy od psp.

Jeśli ktoś ma mi zamiar wyjechać z nintendogs czy inną podobną zabawką dla 13 letnich nimfomanek, to.... niech nie wyjeżdża

Cytat: "Miazga"
Cytuj
Spike napisał:
Miazga pomijajac Nintendo dogs to masz Super mario 64, Bomberman, Zoo Keeper
no hity jak cholera. Nintendogs to kwestia dyskusyjna, dla mnie i wielu innych graczy to kapa(pomińmy fakt, ze w wiekszosci użytkownicy konsol w wieku do 12 lat... albo japonczycy) sie tym zachwycaja.

Na ds'a wyszedł 1 hit (AW), podczas gdy konsola jest na rynku od ~10 miesięcy. Patrząc przez ten pryzmat, ciezko powiedziec, czy jej przyszłosć jest obiecująca.


Więc nie masz się czemu dziwić, że na twoje zarzuty, że gry na DSa są gorsze, a karcianki, golfy czy inne tetrisy wspaniałe, bo na PSP.
Odpowiadam tak, a nie inaczej.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 24, 2005, 10:03:45 am »
DS ma poprostu potencjał, ale źle wykorzystywany. Gier świetnych jest kilka, ale gatunków do których konsola jest przytosowana poprostu nie ma :P No i nie zgadzam się z tym że  nintendogs ( puppy time) nie jest hitem. Jak ta gra nie jest hitem (nie wiem czy jest dobra, ale jest hitem napewno) to chyba ktos nie rozumie słowa HIT :d

i kto tu ma najwiekszego gs ??

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 24, 2005, 10:16:01 am »
Cytat: "Enori"
Cytat: "doogie"
DS-y się psują... ich bezawaryjność to mit - wiem z autopsji. A teraz kupię PSP bo gier z cukierkowym klimatem mam dosyć.


Tylko u Ciebie się psuje :lol:


Polecam zerknąć tu: http://www.swiatnintendo.pl/forum/viewtopic.php?t=1765

Ja kupiłem DS-a w marcu - miał subpixela i zawieszał się co jakiś czas (po wymianie carta). Wymienili mi go na nówkę - ale ta wieszała się jeszcze bardziej i na czarnym tle wyświetlała poziome pasy... Teraz znowu wysłałem konsolę do serwisu i czekam na rozwój wydarzeń...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 24, 2005, 11:33:01 am »
Wlasnie przeczytałem ten temat i chyba tylko ty masz jakies problemy. Inni piszą, ze działa idealnie, lub bardzo dobrze. Moze i twoj DS jest jakis lipny, moze jest takich jeden na milion :D
O lipnych kobnsolach można powiedzieć ps2, gdzie juz sie natknałem na duze grono ludzi jakim sie popsuły lasery, nawet sam jestem jednym z nich. A o DSie jakos nie widze tłumu zawiedzionych...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 24, 2005, 15:34:21 pm »
Cytat: "Ako"
Wlasnie przeczytałem ten temat i chyba tylko ty masz jakies problemy. Inni piszą, ze działa idealnie, lub bardzo dobrze. Moze i twoj DS jest jakis lipny, moze jest takich jeden na milion Very Happy

Nie przeczytałeś dokładnie - takie problemy mają lub mieli Axonn, mar i tetno, ugi4l + setki osób które nie biorą udziału w dyskusjach na forach dyskusyjnych. Poza tym nie sądze żebym miał takie "szczęście" żeby przy jednym zepsutym egzemplarzu na milion dostał dwa takie pod rząd.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 25, 2005, 10:43:50 am »
jak dla mnie to przyszlosc DSa jest swietlana [szkoda, ze w moim portfelu ciemnia i pustka....]

ArturNOW

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 25, 2005, 14:17:00 pm »
kurcze właśnie byłem w Saturnie w Arkadii przetestować DS'a a tu ekranik dotykowy tak zjechany, że nie działał:/ Dzięki lamusy... rysik był zgięty w pół :|

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 25, 2005, 14:19:25 pm »
Ja tam czekam na DS'owe odsłony wielkich RTS'owych serii - C&C, WC, AoE, a ponoć i turówki niegorzej się zapowiadają (Jagged Alliance! - toż to gra mojego życia!).

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:54:11 pm »
@otto: Nie trzeba być fanem Nintendo, żeby zauważyć, że na NDS nie ma wielu zacnych gier ;). Aczkolwiek cały czas mam nadzieję, że jednak jakieś killerap`y z biegiem czasu się pojawią :D.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 29, 2005, 00:11:37 am »
już są, powitaj Nintendogs i Advance Wars. Oba masakrują poprostu.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 29, 2005, 19:34:57 pm »
@szczurek: Taaaak, AW to jest to :D.

Anonymous

  • Gość
Solution
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 05, 2005, 00:16:15 am »
I think you have figured it out.  :o)

Kopacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 07, 2005, 09:58:04 am »
Wiecie co , ostatnio gram sobie w Mario Kart , Advance Wars , Castlevanie , Viewtiful Joe , Metroid Pinball i od wczoraj Animal Crossing na DS-ie . Zgadzam sie , ze ta konsola nie ma dobrych gier - wszystkie ktore wymienilem wyzej sa na 9 a nie na 10 . Bardzo smutna przyszlosc ... Szkoda ze nie moge sie od niej uwolnic (lol)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 07, 2005, 17:52:55 pm »
@Kopacz: Twoi zdaniem gra, która nie dostaje oceny 10 jest słaba? :lol:. Pozycje, które są oceniane na 9 to gry niemal wybitne przecież...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 07, 2005, 18:44:54 pm »
Wiesz, nie sądzę, by Kopacz mówił na serio z tą przyszłością.  :)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 07, 2005, 18:45:31 pm »
sambady, to jest ironia ;)
tak mi sie zdaje przynajmniej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kopacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 08, 2005, 16:05:07 pm »
No idzcie z taka siara , jak w Advance Wars gram juz 90-ta godzine ... A o Mario Kart to juz nawet nie chce myslec ... Ja nie wiem jak ktos moze mowic , ze DS ma slaba przyszlosc . Ja juz prawie widze Metroida , Residenta , Final Fantasy , Xenosage ...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 09, 2005, 16:17:07 pm »
Final Fantasy... bedzie sie dzialo :] Swietnie sie zapowiada.
Aktualnie mam na DS demo Metroid Prime Hunters, Fife 06, Another Code i Mario Karta, w kolejce czeka Sonic, Kirby, nowy Tony Hawk i Animal Crossing.
Jestem bardzo zadowolony z wymiany PSP na DS.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 09, 2005, 16:27:31 pm »
Nie zapomnij o mario, advance wars, nanostray, czy castlevani. Mam obecnie Castlevanie na wymiane i dostałem tylko jedną oferte narazie :/ a na Advance warsa z 10 chyba miałem :/ co za ludzie, castlevani nie chcą :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kopacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 10, 2005, 13:17:01 pm »
Cytat: "Ako"
Nie zapomnij o mario, advance wars, nanostray, czy castlevani. Mam obecnie Castlevanie na wymiane i dostałem tylko jedną oferte narazie :/ a na Advance warsa z 10 chyba miałem :/ co za ludzie, castlevani nie chcą :)
Hehe . Wzialbym te gry , ale juz wszystkie mam :) Dziwi mnie brak zainteresowania Castlevania , gdyz jest to (wedlug mnie) najlepsza dwuwymiarowa gra na DSa .

receipt305

  • Gość
Point
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 13, 2005, 06:11:49 am »
Okay, ya i can see your point.