Autor Wątek: NDS - konsola z doskonałą przyszłością?  (Przeczytany 11967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« dnia: Lipca 26, 2005, 02:03:16 am »
NDS to konsolka, która sprzedaje się świetnie, otrzymuje też bardzo ciekawe gry.Myślałem ostatnio jaka będzie przyszłość tego Handhelda...Niestety, Ninny już ponoć pracuje nad nowym Gameboyem, co może cholernie DS'owi zaszkodzić.Moim zdaniem NDS ma tylko chwilowo odciągnąć uwagę graczy od PSP, zanim ten ostatni zawojuje rynek. Myśle, że DS mimo wszystko prędzej czy później zostanie w tyle wypchnięty przez maszynkę SONY...Nintendo za rok wrzuci na rynek swoją nową konsolkę(nowego GB), co w takim razie będzie z NDS...Czy nadal będzie supportowany i produkowany...Uważam, że trzeba ten temat przedyskutować. Ja już napisałem co o tym myśle, teraz wasza kolej!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Re: NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 26, 2005, 08:20:45 am »
Cytat: "Don_Pedro"
.Moim zdaniem NDS ma tylko chwilowo odciągnąć uwagę graczy od PSP, zanim ten ostatni zawojuje rynek.

JEŚLI zawojuje rynek. DS w Ameryce chyba już dogoniony został przez PSPm ale w Japonii dystansuje go i to mocno.
Aha, konsoli p[rzecież nie robi się w chwilę ;) N zaczęło prace nad Revo po skończeniu GaCka, a jak wiesz w 2003, czy 2002 on nie wyszedł ;) Jeszcze chwilą upłynie zanim N wypuści nowego GB.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Re: NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 26, 2005, 09:54:56 am »
Cytat: "CassSept"
Jeszcze chwilą upłynie zanim N wypuści nowego GB.

Mi się wydaje, żę Ninny niedługa da nam zapowiedzi nowego GB, konkrety i za rok wbije sie z nim w rynek!Na PSP ukażą się niedługo doskonałe gry, sprzęt ten oferuje wiele możliwości i z pewnością niedługo zacznie się świetnie sprzedawać!

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 26, 2005, 10:07:33 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Mi się wydaje, żę Ninny niedługa da nam zapowiedzi nowego GB, konkrety i za rok wbije sie z nim w rynek
Na pewno za rok nie wprowadzą GB, teraz będą zajęci promowaniem Revolution, zresztą premiera GB zaraz po 3 stacjonarnych konsolach zabiła by GB już na starcie, czeka nas jeszcze 2-3 lata czekania.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 26, 2005, 10:42:16 am »
Cytat: "kingboo"
Na pewno za rok nie wprowadzą GB, teraz będą zajęci promowaniem Revolution, zresztą premiera GB zaraz po 3 stacjonarnych konsolach zabiła by GB już na starcie, czeka nas jeszcze 2-3 lata czekania.

Być może masz racje, ale nie sądzisz że przez ten czas SONY zagarnie ten rynek ze swoją kieszonsolką?Do końca roku mają zamiar opchnąć 12 mln PSP.Po takim wyniku jeszcze więcej developerow zrzuci się i będzie pisać na nią gry.Wtedy podkręci sie sprzedaż i PSP przebije popularnością GB i DS'a.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 26, 2005, 10:54:50 am »
No właśnie, mają zamiar, przez osiem miesięcy sprzedali 5 milionów PSP, a chcą sprzedać przez pięć miesięcy 7 milionów. Zresztą, DS`ów zejdzie na pewno 12 milionów do końca roku, już jest zapewne około 7 milionów, zapewne więcej.
PS. Na E3 gier na obie konsole było mn.wi. tyle samo.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 26, 2005, 11:38:18 am »
DS zdobył na tyle dużą popularność że nie musi już się obawiać PSP.
 Samo Nintendo pewnie nie przewidywało takiego obrotu sprawy i zbytnio się pospieszyli z zapowiadaniem nowego GB, po sukcesie DSa może się okazać że za 3-4 lata pojawi się jego następca z grafiką przebijającą PSP ,a nie nowy model GB chyba, że odkrywcze Sony już szykuje "PSP Touch!"

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 26, 2005, 13:35:37 pm »
Moim zdaniem ze wzgledu na niska cene ( wbrew powszechnej opini ma duze znaczenie, nie tylko w Polsce ) oraz powiew swiezosci w grach, bitwe PSP-DS wygra DS.
Ma on wg mnie obecnie lepsze gry i wiecej ciekawych zapowiedzi.
Co najbardziej kreci posiadaczy PSP z zapowiedzi? Wiekszosc odpowie:
-Burnout, PES5, GT4, GTA. Wszystkie te gry w bardzo podobnej formie dostepne sa na duze konsole.
PSP to rewelacyjna zabawka, jesli dodasz mozliwosc sluchania muzyki, ogladania filmow czy roznych akcji homebrew. Jesli oceniac tylko pod katem gier, IMO zdecydowanie wygrywa DS.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 26, 2005, 15:19:38 pm »
ale na ds'a jeszcze nic nie ma (tylko błagam, jeśli ktoś ma mi zamiar wyjechać z nintendogs czy inną podobną zabawką dla 13 letnich nimfomanek, to.... niech nie wyjeżdża). Moze będzie, może nie, póki co bieda.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 26, 2005, 18:10:29 pm »
PSP tez nie ma gier fajnych, tylko blagam nie wymieniajcie mi tych samych gier z ps2. DS ma juz kilka swietnych tytułów, przynajmniej ja mam z co najmniej 6 gier w które musiałbym zagrac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 26, 2005, 21:47:01 pm »
Obie konsole miały premierę stosunkowo niedawno i nie ma na nich wielu ciekawych musthave'ów!!Narazie przyglądajmy się zapowiedziom...Na obie konsole zapowiedzi jest mnóstwo, jednak nieco więcej jest ich na PSP.SONY obiecało, że do końca roku dostarczy graczom 150 gier(do końca roku fiskalnego).Ciekawe ile będzie orginalnych gier na te platformy...narazie na PSP jest wiele gier z "dużych" konsol a gry na NDS często niewykorzystują potencjału tej maszynki.Poczekajmy aż developerzy bardziej zaznajomią się z konsolkami 8)

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2005, 11:56:33 am »
Zgadzam się częściowo z Miazgą, na DS`a są ze dwie bardzo dobre gry wykorzystujące potencjał konsolki, ale szykuje się parę hitów, z Metroidem na czele. W ogóle ja czekam na shootery na DS`ie, w nich sprzęt pokazuje pazurki. Co do głównego tematu, DS jeszcze długi czas powalczy. Po pierwze Nintendo od początku mówiło, że DS będzie ich trzecim filarem, więc wg tego nawet po wyjściu nowego Gameboy`a będą supportować "dwuekranowca". Po drugie- sprzedaż, bardzo dobra sprzedaż, ktora nie pozwoli ani firmie matce ani innym developerom zapomnieć o konsoli.

Anonymous

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2005, 12:04:58 pm »
DS'a już mam -> PSP może kupię jak obczaję Tenchu. Czy DS ma przyszłość - patrząc na zapowiedzi gier raczej tak (Advance Wars na DS'a dostał 9.0 na IGNie  :) )Castlevania, Metroid, Mario Kart, ElectroPlankton, Harvest Moon, Goemon, Lunar, Bomberman, Mario & Luigi 2, to tylko kilka gier, ale dla mnie problemem jest skąd wziąść na nie KASĘ :!:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 23, 2005, 17:46:49 pm »
kasa... cóż, gierki na ds'a mają tę zaletę, że są tanie (stosunkowo). Cena adekwatna do jakości? Póki co tak. Na razie na ds'a wyszedł 1 hit (AW), podczas gdy konsola jest na rynku od ~10 miesięcy. Patrząc przez ten pryzmat, ciezko powiedziec, czy jej przyszłosć jest obiecująca. Niby dwuekranowiec ma duże możliwości, ale co z tego, skoro developerzy nie mają pojęcia (albbo pomysłu) jak je wykorzystać. I nie, nie ruszą mnie wyścigi, platformówki (krzyżak podczas harców marianem w ogóle się nie spisywał - enaf), zrecznościówki, sportowe gry. Na ds'a chciałbym zobaczyć strategie (prawdziwe, moga byc nawet konwersje starych hitów, tylko zadnych tanich wynalazków), gry point and click, fps'y, logiczne. Nie wiem czy produkcji z tych gatunków kiedyś się doczekamy, lecz jeśli nie, to dla mnie ds umarł w butach. Jako konsola, nie produkt wyłącznie komercyjny. Bo japończycy i tak będą kupować...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 23, 2005, 17:48:31 pm »
Jedn hit na DSa, dobre.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2005, 17:55:12 pm »
no to podaj inne

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2005, 18:01:22 pm »
Niechce mi sie wypisywac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2005, 18:08:08 pm »
Ależ oczywiscie.

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2005, 19:35:23 pm »
point'n'click - another code
fps - goldeneye (slaby ale jest)
ligoczne - meteos
platformowka - kirby
strategia - advance wars

cos jeszcze?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2005, 19:48:31 pm »
bond słaby, kirby może i dobry, ale hit panowie, hit poproszem, meteos - nie wiedziałem nawet ze już wyszło, fajne to chociaż?, AW wymieniłem, a o AC zapomniałem, przyznaje. No to mamy dwa hity. Łahej.

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2005, 19:58:10 pm »
Cóż Miazga, ja tam na DSa leje, no ale nic nowego/ciekawego nie portowanego prócz tych Lumines'ów to nie ma chyba?

Spike

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:03:10 pm »
Miazga pomijajac Nintendo dogs to masz Super mario 64, Advance Wars, Bomberman, Zoo Keeper, Kirby Meteosy a w przyszlosci bedzie Mario cart,
Age of Empires: The Age of Kings, New Super Mario Bros,    
Metroid Prime: Hunters, Castlevania, Animal crossing, Mario & Luigi: Partners in Time i duzo duzo innych gier aha i final fantasy

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:05:13 pm »
teraz sie zrobi śliczny off top, ale co tam, Tarniak zaczal 8)

lumines, wipeout, ridge, tony remix (wiem, to tylko remake, ale...), mga, hot shots golf.
Zresztą, nie chodzi o to która konsola ma wiecej hitów/gier bardzo dobrych. Stwierdziłem jedynie fakt, ze na ds'a na razie nie ma wielu takich pozycji. I prosze, nie starajcie mi sie w tym momencie udowodnic, ze ds jest lepszy od psp. Wracamy do tematu :arrow:

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:05:28 pm »
bond faktycznie jest cienki, ale za to kirby jest bardzo dobry i mozna go uznac jako hit, przynajmniej na razie, meteos polega na ukladaniu kwadratow kolorami, nastepnie one zamieniaja sie w rakiety i leca w strone gornego ekranu, gdzie zadaja zniszczenia planetom, tak mozna powiedziec w skrocie

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:10:11 pm »
Cytat: "Spike"
Miazga pomijajac Nintendo dogs to masz Super mario 64, Bomberman, Zoo Keeper


no hity jak cholera [reszte gier z twojej wypowiedzi wywaliłem, bo już wcześniej o nich pisałem]. Nintendogs to kwestia dyskusyjna, dla mnie i wielu innych graczy to kapa, z kolei niektórzy (pomińmy fakt, ze w wiekszosci użytkownicy konsol w wieku do 12 lat... albo japonczycy) sie tym zachwycaja.

a na koniec bardzo mądra puenta: ja nigdy nie zrozumiem tych nintendowych gierek, które dla was są hitami, wy nigdy nie zrozumiecie mojego niezrozumienia. Tyle.

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:17:35 pm »
@Miazga o lumines mówiłem, tony to remake, mga - karcianka - nara, ridge remake, wipeout remake, hsg - golf :roll:.

Mnie tam nic nie szokuje, co nie znaczy, żebym nie pograł. Ale pełnoprawnych NOWYCH produkcji, nie ma.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:24:39 pm »
wipeout to nie rimejk, mga - co z tego ze karcianka? fachowa turówka w realiach mgs. HSG - przeczyytaj choć jedną recke tej gry... golf też potrafi być fajny. Ok, enaf. Bez odbioru.

Spike

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:29:11 pm »
Miazga jezeli chcesz porty gier z  psx i z ps2 to prosze kupuj ta konsolke tylko czy nie  szkoda ci kasy?. pomijajac cene konsoli 1100zl plus hiper drogie gry. Jak nie masz co robic z kasa to kupuj (:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:42:06 pm »
już kupiłem. Nie żałuje - poza grami, które takie hiper drogie nie są, mam odtwarzacz muzy (200 zł do przodu - za tyle opchałem starego mp3 playera), filmów i kupy bajerów.
eot z mojej strony.

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 23, 2005, 20:51:09 pm »
Na PSP wcale nie ma samych portów - raczej kontynuacje... a Wipeout Pure czy MGA to gry które przykuwają gracza do konsoli w takim samym stopniu jak killery na DS-a. Co do przyszłości DS-a to uważam, że jeśli poziom wykonania konsoli będzie taki jak teraz (konsola strasznie się psuje) to szybko przejdzie do historii jako jedna z najgorzej wykonanych technicznie kieszonsolek... ale to tylko moje prywatne zdanie ;)

Spike

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:38:15 pm »
Wiesz nie widzi mi sie kupowac filmow za gruba kase zeby go ogladac na malym ekraniku smieszne to jest troche dla mnie. Kupuje konsle dla gier jak bede chcial cos wiecej  to se ipoda kupie

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:42:01 pm »
DS się psuje? :shock: Ja myślałem, że to PSP się psuje. :roll:.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:43:00 pm »
Cytat: "Miazga"
no hity jak cholera [reszte gier z twojej wypowiedzi wywaliłem, bo już wcześniej o nich pisałem]. Nintendogs to kwestia dyskusyjna, dla mnie i wielu innych graczy to kapa, z kolei niektórzy (pomińmy fakt, ze w wiekszosci użytkownicy konsol w wieku do 12 lat... albo japonczycy) sie tym zachwycaja.

Miazga znowu ze swoją beznadziejne teorią o grach dla dzieci :/ a wiesz, ze nintendogs jest pierwszą grą w ktora bym chciał zagrac na DSie? i co powiesz na mnie dzieciaczek? Lubie Mario wiesz? W ogóle lubie grac na konsolach N a mam prawie 18 lat. Pewnie zaleciłbys mi spotkanie z psychiatrą :lol:

DSy się nie psują, przynajmniej pierwszy raz słysze kiedy ktoś o tym mówi O_o a o PSP tez nie słyszałem zeby były wadliwe.
Co do ceny gier na PSP to mnie zabijają, chyba są drozsze gry niz kiedys na gacka? lub taka sama cena.

DS ma przyszlosc, DS jest taki "joł", bo ma stylus i mikrofon, duzo gier ciekawych wyszło z tym zastosowaniem i duzo jeszcze wyjdzie.
Szczerze mówiąc, jesli miałbym wybierac miedzy DS, a PSP (cena powiedzmy jest taka sama) to wybrałbym DSa.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:44:24 pm »
Cytat: "Spike"
Wiesz nie widzi mi sie kupowac filmow za gruba kase zeby go ogladac na malym ekraniku smieszne to jest troche dla mnie. Kupuje konsle dla gier jak bede chcial cos wiecej  to se ipoda kupie

Dokladnie, a po ile są filmy na PSP? dałbym z 15-25zł góra za film na PSP, inaczej wolałbym dac 2 razy wiecej i kupic oryginała ofkors na dvd.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:48:09 pm »
Ako kufa edytuj posty.

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:48:21 pm »
DS-y się psują... ich bezawaryjność to mit - wiem z autopsji. A teraz kupię PSP bo gier z cukierkowym klimatem mam dosyć.

Tarniak

  • Gość
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 23, 2005, 21:51:04 pm »
Handheldy mam gdzieś, ale awaryjność PSP jest dużo szerzej opisana niż DSa. Wyskakujace UMDki, martwe pixele... :roll:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 23, 2005, 22:00:59 pm »
Cytat: "doogie"
DS-y się psują... ich bezawaryjność to mit - wiem z autopsji. A teraz kupię PSP bo gier z cukierkowym klimatem mam dosyć.


Moglbys doogie przyblizyc, co sie w DSie psuje? Chetnie bym sie tego dowiedzial [moze hmm szybko niszczejacy ekran dotykowy? Nietrwale zlacza miedzyekranikowe? Zacinajace sie przyciski?] 8)

Aha - co do przyszlosci tej konsolki - ja bym na zbyt dlugi jej staz nie liczyl. Pojawi sie GBA2 [czy jak ma sie to nazywac, sam sie pogubilem  :roll:] i imo bedzie pozamiatane ;] [to tylko taka moja mala toeryjka, nie bulwersujcie sie]. Pomimo tego chetnie zobaczylbym Castlevanie DS, Mario Karta nowego czy Metroida & Zelde [jesli jakas wyjdzie].

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 23, 2005, 22:01:47 pm »
Cytat: "doogie"
DS-y się psują... ich bezawaryjność to mit - wiem z autopsji. A teraz kupię PSP bo gier z cukierkowym klimatem mam dosyć.


Tylko u Ciebie się psuje :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NDS - konsola z doskonałą przyszłością?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 23, 2005, 22:08:52 pm »
filmy na psp wcale nie są drogie. Płacąc miesięcznie ~100 pln za internet ściągasz ile chcesz.