Autor Wątek: MGS3  (Przeczytany 9381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« dnia: Sierpnia 12, 2005, 18:44:46 pm »
Mam takie pytanie- czy w MGS3 na ps2 da się zmienić język?
Nieszczęściem trafiłem na wersję szwabską- można przestawić to na ludzką (czyt. ang.? )

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2005, 18:47:44 pm »
jak nie masz  wopcjach wyboru, albo jak nie ma na poczatku gry .....to masz pecha :twisted:  :twisted:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2005, 19:20:02 pm »
Hmm... dzięki.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 12, 2005, 19:22:31 pm »
moze jest taka opcja ja nie wiem, ale lepiej na przyszlosc patrz dokladnie jaka wersje kupujesz....ja zawsze staram sie kupowac 3xA

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 12, 2005, 19:33:57 pm »
Co gorsza, też się upewniałem. Nic no- najwyżej się przejadę do Iławy :roll:

a_di1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 19, 2005, 07:34:45 am »
MGS3 po niemiecku to pesia. Ja mam Burnouta3 po francusku to jest dopiero przegięcie!!!! By the way uczta się języków.
Coraz ciężej znaleźć dinozaury.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 19, 2005, 09:11:20 am »
Jeżeli masz rzeczywiście oryginał, to zobacz czy na opakowaniu nie ma napisu: "COMPLETE IN DEUTSCH" (w takiej wersji przeważnie nie masz co liczyć na inny język).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
MGS3
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 19, 2005, 09:56:41 am »
Cytat: "_Music"
Co gorsza, też się upewniałem. Nic no- najwyżej się przejadę do Iławy :roll:


Do Iławy?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 19, 2005, 12:02:43 pm »
Cytuj
MGS3 po niemiecku to pesia. Ja mam Burnouta3 po francusku to jest dopiero przegięcie!!!! By the way uczta się języków.


Studiuję anglistykę, oraz uczę się na bieżąco hiszpańskiego- w tych językach by mi odpowiadało.
Niemieckiego nie jestem w stanie się nauczyć- bo nie lubię tego języka :roll:  Całe liceum miałem szwaba i teraz umiem 10 słów na krzyż...

Cytuj
Jeżeli masz rzeczywiście oryginał, to zobacz czy na opakowaniu nie ma napisu: "COMPLETE IN DEUTSCH"


Nawet opakowania oryginalnego nie było :roll:
Nic no- na poczie juz czeka na mnie drugi mgs3- mam nadzieję że w ludzkiej wersji...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
MGS3
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 19, 2005, 12:05:34 pm »
ja tez mam uczulenie na niemiecki 8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
MGS3
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 19, 2005, 12:08:02 pm »
Ja tez, ucze sie od podstawówki i bardzo mało wiem, zdania na pewno nie uloze :) szkoda ze traciłem czas przez całą podstawówke i 2 klasy srednie na niemiecki, teraz bede miał ciezej na maturze z anglika i musze nadrabiac zaległosci.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
MGS3
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 19, 2005, 12:11:28 pm »
MGS3 po szwabsku?Miałem kiedyś jedynke na pleja po szwabsku...brechty z tego dubbingu miałem na maxa...sprzedaj tą wersje i kup angielską!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 19, 2005, 15:19:56 pm »
Na drugi dzień odesłałem. Teraz czekam na kasę z poczty (za pobraniem).

Cytuj
Ja tez, ucze sie od podstawówki i bardzo mało wiem, zdania na pewno nie uloze  szkoda ze traciłem czas przez całą podstawówke i 2 klasy srednie na niemiecki


W liceum niemiecki zaliczyłem tylko dlatego, że nauczycielka była super i "pożyczyłem" sobie plakat ze ściany sali (przez jakiegoś artystę niby zrobionego- tez mi coś) i zrobiłem swój na miejsce zaginionego.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
MGS3
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 23, 2005, 15:03:53 pm »
no cóż, MGS3 jest tak rozbudowaną grą, że wątpię iż zmiescili by dialogi w innym języku na jednym CD.
Sam posiadam np. MGS1 po japońsku - przyznam się bez bicia nie wiedziałem, że aby dostać się do Ocelota trzeba rozwalaić sciany za pomocą C4 - natomiast po zagraniu w wersję angielską nie miałem problemów z przejsciem za pierwszym razem w 4 godziny (długo, wiem). Potem przejście japońskiej wersji nie było już takie trudne, a i trochę różnic dało się zauważyć (w japońcu ninja ma taki dziwny głos).
Posiadam też dwie części Harvest Moona po japońsku - to jest dopiero hardcore - a jakoś sobie radzę.

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
MGS3
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 23, 2005, 15:09:31 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
MGS3 po szwabsku?Miałem kiedyś jedynke na pleja po szwabsku...brechty z tego dubbingu miałem na maxa...sprzedaj tą wersje i kup angielską!

oj jaaa:P ja też grałam w MGS1 po niemiecku...i dlatego do tej pory tej gry nie przeszłam-zły dotyk boli przez całe życie:P:P
niemiecki lubie tylko w Rammsteinie bo dzieki temu mam 4 z niema bo przetłumaczyłam Ohne Dich,nasza facetka lubi Rammsteina:]

Teddy

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-06-2005
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:37:38 pm »
Cytat: "TaiCat"
Cytat: "Don_Pedro"
MGS3 po szwabsku?Miałem kiedyś jedynke na pleja po szwabsku...brechty z tego dubbingu miałem na maxa...sprzedaj tą wersje i kup angielską!

oj jaaa:P ja też grałam w MGS1 po niemiecku...i dlatego do tej pory tej gry nie przeszłam-zły dotyk boli przez całe życie:P:P
niemiecki lubie tylko w Rammsteinie bo dzieki temu mam 4 z niema bo przetłumaczyłam Ohne Dich,nasza facetka lubi Rammsteina:]


Zgiń przepadnij, dziecie piekielne!  :P
Ale co do jednego to sie zgadzam - niemiecki sux  :evil:

Wiem jak pasować do siebie mają części..

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:44:43 pm »
Cytuj
niemiecki lubie tylko w Rammsteinie bo dzieki temu mam 4 z niema bo przetłumaczyłam Ohne Dich,nasza facetka lubi Rammsteina:]


Rammstein i Die Toten Hosen (którego piosenki uczyłem się na pamięć bo były świetne)
A btw. dialogi były po angielsku, tylko napisy po szwabsku- dlatego po wyłączeniu napisów juz myślałem że sobie pogram. Jednak jak weszłem do opcji "cure" to już totalna masakra... zabawa w rodzaju chybił-trafił...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
MGS3
« Odpowiedź #17 dnia: Września 15, 2005, 18:48:39 pm »
MGS3 jest wypasiona. Grafika przentyuje szczyt mozliwosci PS2(w bardzo znikomych przypadkach  mozna zauwazyc lekkie szarpniecia animacji).Lokacje sa obledne .Jeszcze nigdy dzungla nie prezntowala sie tak dobrze w grach .Udzwiekowienie na tym samym wysokim  poziomie .Poziomtrudnosci  jest  widocznie  wyzszy .Brak radaru  powoduje ,ze co chwile musimy przelaczac kamere w  FPP.Co dla niektorych jest wada (po pewnym czasie mozna sie przyzwyczaic ).Bardzo ciekawym patentem jest to ,ze kazdy urzadzenie  ma swoja wydalnosc przez co   nie uzywamy tylko w ekstremalnych sytuacjach .Fajne jest takze polowanie na  zwierzyny (szkoda tylko ze w tak prostacki sposob).Madrze rozwiazane lecvzenie ran .Choc daleko tu do rzeczywistosci bardzo skladnie to wyglada w grze.
I najwazniejszy skladnik , kory  wyroznia ten tytul sposrod gasczy innych megahitow -fabula jest  fantastyczna .Uwierzycie jak zagracie  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #18 dnia: Września 15, 2005, 19:58:16 pm »
Co do leczenia ran- też na początku psioczyłem, że nie pokolei można wszystkie czynności wykonać... ale tak w połowie gry zrozumiałem, że to po prostu ulga dla nas. Byłoby co najmniej irytujące i upierdliwe gdyby wszystko było jak Bóg przykazał (właściwa kolejność) podczas takich walk jak ta ostatnia- kiedy dosłownie co 15 sek. trzeba się leczyć.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3
« Odpowiedź #19 dnia: Września 15, 2005, 20:20:54 pm »
Po jakims czasie gry juz sie nauczylem, ktore medykamenty sluza do jakich ran i wszytsko bylo OK. Mozna zawsze czytac opis lekarst i dobierac poprawne, ale to dlugo by trwalo.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
MGS3
« Odpowiedź #20 dnia: Września 18, 2005, 11:08:04 am »
ok mam ochote w to zagrac, ale teraz ma wyjsc nowsza wersja 3 więć poczekam(podobno kamera dobija) dizsja oglądam screeny i sobie mysle co to za baba?? niegrałem jese w zadne MGS wiec fabuły nie znam i kto to jest?:P

Norbi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #21 dnia: Września 18, 2005, 11:23:52 am »
Nie wiem dlaczego tyle ludzi marudzi na ta kamere. Mi ona tylko przeszkadzala w mgs1 kiedy to zaczolem grac w ta serie. Przyznam, moze dobic np. po dokladnym rogladnieciu sie nadal jakis gostek mnie zauwazy. Ale to jest urok mgs, alert. Trzeba kombinowac by to omijac a jak sie juz wpdanie, trzeba z tego jakos wyjsc, zywym najlepiej. Jedyne miejsce gdzie kamera z katu moze naprawe dobic to w Groznij Grad. Ja teraz przechodze 3 raz, bez alertow po Stelth Camo i teraz mysle jak przez to przebrne. Co mogl dodac, to wiekszy kat wychylenia kamery uzywajac prawej galki. Bardzo by to pomoglo.
Can you hear me Snake? I am The End!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #22 dnia: Września 18, 2005, 11:47:41 am »
Także uważam że problem kamery jest przesadzony- i jedynie w Groznyj tak naprawdę czasem przeszkadza (łatwo wpaść na strażnika). Przydałoby się większe wychylenie.
Natomiast podczas reszty gry- nie jest ona jakas tragiczna.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
MGS3
« Odpowiedź #23 dnia: Września 21, 2005, 15:15:04 pm »
mi akurat kamera STRASZNIE przeszkadzala,
czesto czulem potworne ograniczenie swobody rozgladania sie :x

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #24 dnia: Września 21, 2005, 15:41:56 pm »
Cytat: "siudym"
mi akurat kamera STRASZNIE przeszkadzala,
czesto czulem potworne ograniczenie swobody rozgladania sie :x

Kamera to pomyłka - psuje zabawę i zmusza do niesamowitych akrobacji na padzie. Nie wiem jak takie coś przeszło przez betatesty...
Przejdziesz metr - widok fpp, następny metr- znów fpp, i tak w kółko. A jako że grałem na hardzie i każde zauważenie przez strażnika oznaczała kilka minut czasu rzeczywistego ukrywania się, więc by uniknąc tego grałem na pamięć. Czyli, wchodzę, sprawdzam gdzie biedactwa się znajdują (a za każdym razem patrolują te same miejsca) i potem na ślepo (czyt. podziwiając włosy Snejka i wszystko w promieniu 3 metrów wokół niego) wykonywałem dane zadanie.
No i niezniszczalność głównego bohatera, kompletnie psująca rozgrywkę (gdzieś o tym wcześniej w tym topiku pisałem zresztą...)...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
MGS3
« Odpowiedź #25 dnia: Września 21, 2005, 17:12:47 pm »
Cytat: "Von Zay"
Cytat: "siudym"
mi akurat kamera STRASZNIE przeszkadzala,
czesto czulem potworne ograniczenie swobody rozgladania sie :x

Kamera to pomyłka - psuje zabawę i zmusza do niesamowitych akrobacji na padzie. Nie wiem jak takie coś przeszło przez betatesty...
Przejdziesz metr - widok fpp, następny metr- znów fpp, i tak w kółko. A jako że grałem na hardzie i każde zauważenie przez strażnika oznaczała kilka minut czasu rzeczywistego ukrywania się, więc by uniknąc tego grałem na pamięć. Czyli, wchodzę, sprawdzam gdzie biedactwa się znajdują (a za każdym razem patrolują te same miejsca) i potem na ślepo (czyt. podziwiając włosy Snejka i wszystko w promieniu 3 metrów wokół niego) wykonywałem dane zadanie.
No i niezniszczalność głównego bohatera, kompletnie psująca rozgrywkę (gdzieś o tym wcześniej w tym topiku pisałem zresztą...)...


zgadzam sie z tobą w "całej rozciągłosci" 8)
101% sad true.....

Dark

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-08-2005
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 1
MGS3
« Odpowiedź #26 dnia: Września 22, 2005, 17:40:46 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "Von Zay"
Cytat: "siudym"
mi akurat kamera STRASZNIE przeszkadzala,
czesto czulem potworne ograniczenie swobody rozgladania sie :x

Kamera to pomyłka - psuje zabawę i zmusza do niesamowitych akrobacji na padzie. Nie wiem jak takie coś przeszło przez betatesty...
Przejdziesz metr - widok fpp, następny metr- znów fpp, i tak w kółko. A jako że grałem na hardzie i każde zauważenie przez strażnika oznaczała kilka minut czasu rzeczywistego ukrywania się, więc by uniknąc tego grałem na pamięć. Czyli, wchodzę, sprawdzam gdzie biedactwa się znajdują (a za każdym razem patrolują te same miejsca) i potem na ślepo (czyt. podziwiając włosy Snejka i wszystko w promieniu 3 metrów wokół niego) wykonywałem dane zadanie.
No i niezniszczalność głównego bohatera, kompletnie psująca rozgrywkę (gdzieś o tym wcześniej w tym topiku pisałem zresztą...)...


zgadzam sie z tobą w "całej rozciągłosci" 8)
101% sad true.....


Kamera może nie aż tak bardzo przeszkadza jak przedstawił to Von Zay, ale mimo wszystko coś w tym jest. No ale Subsistence ma poczynić w tym aspekcie spore zmiany (TPP-oby tylko nie umknął przez to klimat gry).

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3
« Odpowiedź #27 dnia: Października 02, 2005, 13:13:20 pm »
Cytat: "siudym"
mi akurat kamera STRASZNIE przeszkadzala,
czesto czulem potworne ograniczenie swobody rozgladania sie :x

kamera miejscami nie przeszkadzala, ale w wiekszosci lokacji psula zabawe. Bo jak sie skradac, gdy co chwile trzeba przelaczac na FPP i patrzec czy przed nami nie ma straznika (patrzac ze zwyklej kamery nie widzimy czy przed nami kawalek dalej jest straznik). A gdyby nie kamera to gra moglabybyc na 10.

Termitolog

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-02-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #28 dnia: Października 10, 2005, 22:11:23 pm »
Ja akurat motyw z koniecznościa przelanczania kamery na fpp traktuje jako PLUS 8)
Umcy cypumcy

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3
« Odpowiedź #29 dnia: Października 11, 2005, 22:00:57 pm »
Cytat: "Termitolog"
Ja akurat motyw z koniecznościa przelanczania kamery na fpp traktuje jako PLUS 8)

Ale chyba nie z przelaczaniem kamery co 2 kroki?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 703
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
MGS3
« Odpowiedź #30 dnia: Października 12, 2005, 18:38:55 pm »
dla wszystkich zainteresowanych MGS3:S - nowe wiadomości z bloga Kojimy: http://www.metalgearsolid.pl/news.php?readmore=512

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
MGS3
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 09, 2005, 21:57:37 pm »
Mam problem...

Właśnie gram w tą gre 2 raz i chce zdobyć kamuflarz(na ryj)który daje nieskończoną amunicje...niezdobęde go sposobem przejścia gry w 5 godz. ale myślałem nad złapaniem TSUCHINOKO. Mam opis PSX EXTREME i wynika z niego że trza to "coś" złapać pułapką na myszy. A znajduje sie to w Graniny Gorki South oraz później w lokacji z wodospadem.  

Jak to złapać?Czy jest trudno?
Jak to wygląda? (są jakieś fotki?), czy jest duże?
Jak dokładnie nazywa sie owa lokacja z wodospadem?

Oraz jakiś skuteczny sposób na złapanie....


Please!

mejs

  • Gość
MGS3
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 12, 2005, 11:09:30 am »
Sprubój wejść na www.oh.glt.pl tam powinna być pomoc :) (kurde do czego to doszło reklamuję konkurencje ech.)

Timer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2006
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Re: MGS3
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 05, 2006, 18:15:42 pm »
Cytat: "_Music"
Mam takie pytanie- czy w MGS3 na ps2 da się zmienić język?
Nieszczęściem trafiłem na wersję szwabską- można przestawić to na ludzką (czyt. ang.? )

na stronce www.metalgearsolid.pl masz wszystkie dialogi przetłumaczone na język polski

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 05, 2006, 18:47:53 pm »
Cytuj
na stronce www.metalgearsolid.pl masz wszystkie dialogi przetłumaczone na język polski


Refleks szachisty.
Zresztą nie chodziło mi o j. polski, jakbyś wcześniej przeczytał.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
MGS3
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 18, 2006, 22:34:16 pm »
Kurcze właśnie dorwałem tę gre i kurcze nie wychodzi mi zachodzenie wroga od tyłu :( Nie wiem czy robie coś nie tak czy po prostu Sneik jeszcze tego nie potrafi na początku ??

prosze o jakąś logiczną odpowiedz .

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
MGS3
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 18, 2006, 22:40:45 pm »
Snake potrafi to od początku musisz podejśc po cichu a następnie nacisnąć kółko i przytrzymać, chyba tak to jakos bylo.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
MGS3
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 18, 2006, 23:36:11 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Kurcze właśnie dorwałem tę gre i kurcze nie wychodzi mi zachodzenie wroga od tyłu :( Nie wiem czy robie coś nie tak czy po prostu Sneik jeszcze tego nie potrafi na początku ??

prosze o jakąś logiczną odpowiedz .



Gra reguje na siłę naciśnięcia kółka. Jak będzisz pykał ,,O", to Snejk będzie podduszał przeciwnika, jak wciśniesz za mocno, to poderżnie mu gardło :lol: Po prostu, powoli podejdź do przeciwnika i z umiarkowaną siłą porzytrzymaj O.

Troch głupawe, że za każdym razem jak podchodzi się do przeciwnika, on musi zawsze się odwrócić, i wtedy robimy chwyt :evil: .[/b]

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
MGS3
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 18, 2006, 23:58:29 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Kurcze właśnie dorwałem tę gre i kurcze nie wychodzi mi zachodzenie wroga od tyłu Nie wiem czy robie coś nie tak czy po prostu Sneik jeszcze tego nie potrafi na początku ??


Być może zachodzisz wroga od tyłu używając gałki a musisz podejść używając krzyżaka. Podchodzisz, wciskasz kółko i możesz wtedy zrobić z przeciwnikiem co chcesz. Podciąć gardło, przesłuchać, rzucić na glebe do tyłu; najbardziej mi sie podoba po takim trzymaniu popchnięcie gościa do przodu, szybkie wyciągnięcie gun'a, "freeze", kolo kładzie się na glebie i zakłada ręce na głowe; wtedy strzał obok niego i wyrzuca nam itemy; w tej pozycji leży bez końca, nawet jak od niego odejdziemy, tak więc można już o nim zapomnieć, bo nie wstanie(no chyba, że go wyluka kumpel) nie"włączy" alarmu i nie będzie przeszkadzał.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
MGS3
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 19, 2006, 00:42:14 am »
Gdy trzymamy przeciwnika mozemy z tego co pamietam za pomoca galkie wyczyniac z nim rozne rzeczy- przesluchiwac, podzynac gardlo, itp.