Autor Wątek: Na którą grę byliście najbardziej napaleni??  (Przeczytany 12309 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« dnia: Sierpnia 20, 2005, 19:12:37 pm »
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??

U mnie odpowiedź jest krótka: Vieftifull Joe.  
Przeglądam sobie nowe Neo ,spojrzałem na screny z tej właśnie gry i powiedziałem: CHAŁA.Zaraz potem tylko zerkłem na ocenę :kórde 9.6.No to czytam.Po przeczytaniu po prostou zakochałem się w tej grze.Nieskończone możliwości w niszczeni przeciwników ,trzy tryby pomagające w jak najbardzej wymyślny sposób katować przeciwników i to wszystko utrzymane w staroszkolnym klimacie.Zaraz po tym wbiłem się na stronkę Capcomu i po 100 razy oglądałem filmiki z tej gry.Normalnie cudo i gra przełomowa.Jak najszybciej wlazłem na allegro i kupiłem Viftifull Joe.Przez ten cały czas nie mogłem spać w nocy czekając na paczkę z grą.Normalna obsesja  !!!Gdy już gra wylądowała w czytniku mojego gacka przez następne 9 godz. nie byłem na tej planecie.To nauczyło mnie jednego.

--Nie oceniać gier po screnach.---

Tarniak

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 20, 2005, 19:35:17 pm »
Final Fantasy 7. Pamiętam jak dziś, w Playstation Magazine był taki trailer z gierki niedługo przed premierą PALowej wersji. Troszkę wcześniej przeczytałem recenzję tej gry w czasopiśmie Gry Komputerowe (dziwnym było, że była to gazeta bardziej związana z PC, a recka pojawiła się wcześniej niż w magazynach konsolowych). No cóż oblookałem screeny - "niezła padaka myślę", a moje oczy zwróciły się ku Fighting Force. Kiedyś tam ojciec mi coś bąkał - "przeczytaj sobie recke, dali jej tu 96 % niezła jest. Przeczytałem i zakochałem się w gierce (no normalnie dokłądnie tak jak UFO :P). No i wracając do tego filmiku. Była w nim OBŁĘDNA muzyka i oglądałem go do znudzenia kilkadziesiąt (sic! poważnie!) razy dziennie przez 2 tygodnie (!!!!!!). To były czasy. A potem już tylko grałem :wink:.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 20, 2005, 19:47:50 pm »
Cytat: "UFO"
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??


Gra na którą się najbardziej napalilem...nie wyszła. B.C...I want B.C...pamiętam jak się podniecałem tym światem. Pomysłem. Jaskiniowcy, dinozaury, symulacja...Podniecałem się, czekałem...byłem dla tej jednej, jedynej gry gotów kupić Xboxa...pierwszego dnia, kiedy tylko się by ukazała...O tym, że ogromny był to projekt niech świadczy fakt, że grę skasowano bo nie widziano możliwości ukończenia jej w realnym, dającym się przewidzieć terminie...(sic!)...

Ja chcę B.C....

Cóż, może na X360 projekt wróci do łask...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 20, 2005, 20:25:08 pm »
Demonic Speedway na PC.  8)

kajos2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 20, 2005, 20:49:28 pm »
Max Payne. Stare czasy, przełomowe obietnice, fotorealizm, najlepsza strzelanina ever. Spełnienie moich marzeń. Wyszła gra bardzo dobra, niestety tylko bardzo dobra. Ale miło wspominam momenty oczekiwania na króla Maxa Payne'a. Szkoda że "król" nigdy nie nadejdzie

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:08:05 pm »
Soul Calibur 2-grałam wcześniej na automatach i u kumpla w japan ver,tak mnie "przyjarało" na ta grę do tego stopnia że miesiąc przed zrobiłam biznes plan z potencjalnymi rzeczami RTV które mogę wynieść i opylić z mego domu:P
finalnie gre otrzymałam miesiąc po ukazaniu się w europie z pieniedzy za memorkę i kieszonkowych
2 gra na którą się napalałam od ponad pół roku był Metal Gear Solid 3
gra miała wyjść w tym roku dopiero 20 któregoś marca...ja tu spaceruje po Auchanie 3 marca i krew mnie zalała-MGS3 już na półkach!!!przez następne 20 dni charowałam dla matki i szporowałam jak nie wiem...ale dalej mi brakowało kasy!!na dodatek napaliłam się na wersję limitowaną (metalowe pudełko)
z pomoca przyszedł tata który w kotłowni znalazł dawno temu składany złom warty ze 100 zł:P
i tak oto 23 marca doszła do mnei paczka z MGS3!!

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:30:26 pm »
Playboy the Mansion :wink:
A na poważnie to MGS3,DMC3 i GoW!

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:42:08 pm »
Diablo 2 na kominka (pieca) i seria PES na Murzynke (czarnulcie)

selene

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:43:06 pm »
Zdecydowanie Final Fantasy VIII  :shock:  Boze, jakiego ja mialam swira na punkcie tej gry... i oczywiscie nigdzie nie moglam jej znalezc (oryginala znaczy sie) :P W koncu wyslalam kuzyna za granice... i dostalam... ech, jaka to byla deprecha kiedy okazalo sie, ze dostalam FF8 po niemiecku ;] Poratowal mnie dopiero moj Datrio, oferujac mi swoj egzemplarz gry ;P thx :* ;]

Datrio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:44:54 pm »
I dalej jej nie dostałem z powrotem :P.

...A i tak muszę Ci jeszcze załatwić jakoś 3CD, bo inaczej nawet nie będę mógł się pokazać u Ciebie w domu  :wink:

selene

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:47:59 pm »
Cytat: "Datrio"
I dalej jej nie dostałem z powrotem :P.

A myslisz, ze dostaniesz? :twisted:    :wink:

Cytat: "Datrio"
...A i tak muszę Ci jeszcze załatwić jakoś 3CD, bo inaczej nawet nie będę mógł się pokazać u Ciebie w domu  :wink:

No raczej  8)  Trzeba bylo tak nie rysowac plytek  :P

Datrio

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-08-2005
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 20, 2005, 21:49:32 pm »
Cytat: "selene"
Cytat: "Datrio"
...A i tak muszę Ci jeszcze załatwić jakoś 3CD, bo inaczej nawet nie będę mógł się pokazać u Ciebie w domu  :wink:

No raczej  8)  Trzeba bylo tak nie rysowac plytek  :P


Ekhm, ekhm... Ja nie mówię kto się cieszył jak cholera, gdy zobaczył te płyty. I wykorzystał na nich swoje pazury :P.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 20, 2005, 22:23:22 pm »
Było kilka gier na które bardziej lub mniej się napalałem ale ejst obecnie jedna na ktora napalam się niesamowicie: The Legend of Zelda Twilight Princess. Liczę że będzie to genialna gierka, jak za czasów starego dobrego wielkiego N  8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 20, 2005, 22:30:11 pm »
Kilka było:
SC2- stałem ze dwie godz. przy stanowisku w eBuy'u, tnąc cały czas w demo tej gierki grając Cassandrą. Po powrocie, cały czas myślałem o tej i gierce i gotowy byłem zrobić wszystko by ją mieć- a że miałem trochę kasy, to wziąłem najtańszą konsolę na jaką był SC2 (GCN) i ciąłem i ciąłem i cholera- wciąż mało... chyba kupię Calibura na ps2 też :roll:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 20, 2005, 22:31:03 pm »
Bylo kilka takich gier... na przyklad DSJ3 (Po wielu dziesiatkach godzin spedzonych nad pierwsza i droga czescia bylem ciekaw, jak Finom wypadnie ta szpila. Udala im sie, ale prawde mowiac oczekiwalem wiekszych rewelacji) lub Burnout 3: Takedown (do czasu, kiedy oglosili, ze nie wyjdzie na GC. Niedawno zagralem u kolegi w nia na Xie i jest wprost rewelacyjna - crashe w multi own0rz ;]).

Obecnie czekam na Zelde: Twilight Princess, jak nie wyjdzie gra na 10, to sie nieco zdenerwuje  :twisted: Tworcy maja jeszcze tyle czasu, ze powinni dopracowac gre w kazdym aspekcie i pod koniec marca zaoferowac nam produkt doskonaly... oby.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 20, 2005, 22:33:58 pm »
Heh - na co się napalałem. Na przykład "Klątwa" - polska przygodówka na małe Atari, było w niej widać postać której poczynaniami się kierowało. Dałem za nią chyba 40 000 złotych (kiedyś to oryginały były dopiero drogie).

Tych szajb miałem dużo - dawniej by dostać gierke, trzeba było się wybrać do Kraka na giełde, a że człowiek stał w kiepskiej sytuacji finansowej, zdażało się to nieczęsto.

Doom - sytuacja była o tyle zabawna, że kumpel dostał ją od brata wcześniej niż w naszej prasie pojawiły się recenzje. Wpadam do niego, a tu na twardzielu gierka zajmująca 11 mega (no szok). Nie chciała się odpalić, więc ją wywaliliśmy... ("nie rozśmieszaj mnie jakiegoś Doma będziesz trzymał" :D ) Chyba mu Stuntsy wgrałem w zamian. Jak pare dni później przeczytaliśmy reckę w SS... heh... Potem czekaliśmy na nią z tydzień z wywieszonymi jęzorami :]

Red Alert - były to czasy kiedy rts'ów na rynku było... może 5? Jak dostałem w końcu gierke do domu zleciało się chyba pół ulicy! Instalowała się z 20 minut, loadingi trwały średnio 2 minuty, ale jak zobaczyliśmy w końcu pierwszy filmik w grze - szczękopad.

itd. itp. :] - ciężko byłoby mi wybrać jedną gre

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:17:48 am »
Na jaką grę byłem najbardziej napalony? Na GS2. Czekałem na nią chyba pół roku, aby dowiedzieć się, że w Polsce, a dokładniej w jednym z naszych kochanych sklepów Internetowych [Ultima], pojawi się dopiero za dwa/trzy miechy. Niestety, nie mając innego wyjścia - nigdzie w pobliżu nie mam żadnego dobrego sklepu konsolowego, oprócz Empiku, w którym de facto nie ma żadnych nowości xD, musiałem przyjąć warunki postawione przez warszawski sklepik xS. Tak więc, po trzech miesiącach, wreszcie dostałem wyśmienitą gierkę Camelotu w łapska :P. I co się okazało? To, że kompletnie nie chciało mi się w nią grać :P. Tak długo na nią czekałem, że później nawet mi się nie podobała :P. Na szczęście, po pewnym czasie, zmieniłem zdanie :D.

A teraz, podobnie, jak tow. Desser, czekam na nową Zeldę. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki xD.

Player01

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 21, 2005, 13:57:15 pm »
Napalenie na gre, temat dla Don_Pedra.

Najbardziej oczekiwalem FFX, T5, MGS3, AC5 i GT4. Szczegolnie wielkie emocje zwiazane byly z MGS3.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 21, 2005, 18:38:03 pm »
ZAWSZE z utęsknieniem czekam na nowego PESa :!:  bo wiem że kiedy już go zdobęde to czeka mnie rok maniaczenia,turniejów,imprezek itd. a kiedy pojawi sie kolejna część to czeka mnie...tak,tak rok maniaczenia,turniejów,imprezek itd. :)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 21, 2005, 20:43:56 pm »
u mnie FFVIII, pamietam jak mialem wlasnie FF7 i bylem tak napalony na kolejna czesc, ze z miejsca ja kupilem w dniu premiery w Europie........

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:11:19 am »
Byliście? Ja jestem strasznie napalony na King-Konga, mam nadzieje, że się nie zawiodę. Liczę na porządny klimat: strach, bezradność, mam nadzieję, że   poczuje się znów jak za czasów grania w Tomb Raidera2 kiedy byłem mały :D Po prostu bałem się grać w tą grę.
Czas przeszły, hmm, najbardziej czekałem chyba na Gta:SA, tyle zapowiedzi, miała być to gra wszechczasów dla mnie, ale po premierze i po 70 godzinach gry zdałem sobie sprawę, że wolę mniejsze, bardziej dopracowane gry. Takie gry-gry :D a nie gry-wszystko w jednym.

Castor

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:33:28 am »
hmmm . . . szczeże mówiąc to nigdy nie miałem takiej gry na którą bym sie jakoś super napalił . . . no może na Pokemony  :oops:    wszystkie części . . . zawiodłem się tylko na pok na GBA :( . . . teraz czekam na DSową wersję pok.


 . . . zawsze bardziej niż na gry napalałem się na samoą konsolkę ;P

i teraz też tak mam  .  ..  . .. Napaliłem się na GIZMONDO z grą COLORS (<<< tak ta gra wzbudza we mnie naprawdę duże emocje) tak . . . to chyba na nią jestem najbardziej napalony ;P

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 22, 2005, 08:47:47 am »
a teraz jestem napalony na kilka gier, FFXII ( jak zwykle wiele sobie obiecuje po tym tytule....), no i chociazby RE4 w ktorego jeszcze nie gralem.....

Cosmaty

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 25, 2005, 11:38:37 am »
Final Fantasy VIII i Gran Turismo 2...

... Rogue Galaxy...

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 25, 2005, 14:13:31 pm »
Najbardziej na Pop:Ww :P A Teraz Wyczekuję Zeldy i King-Konga

i kto tu ma najwiekszego gs ??

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 26, 2005, 12:00:10 pm »
Pamiętam moje wyczekiwanie na Devil May Cry 2...taaa, to miała być gra. Wiadomo co było później.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #26 dnia: Września 15, 2005, 18:18:49 pm »
MGS2 -newsy na temat tej gry czytalem 1,5 roku wstecz .Kupowalem gazety (Playstation magazyn ,Neo+).Kazdy obrazek , kazda twarz , kazdalokacja  otwieraly mi miche ze zdumienia .Zachwytow nad grafika nie bylo konca .Pamietam jak w LO kazdy kto mial  pierwszego plejaka  gadal jak on chcial miec PS2 ,aby tylko pograc pare minut w tro cudo .Ja  rowniez nie ukrywalem  swojego  zachwytu nad ta gra  czym niektorym  kolegom podpadlem :mrgreen:  . Wyliczalem kady dzien , ktory dzielil mnie od premiery .Wogole to chyba najbardziej reklamowany tytul na PS2 .

Po ukonczeniu MGS2 stwierdzam ,ze gra jest na dyszke .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #27 dnia: Września 15, 2005, 18:26:38 pm »
MGS 3 to 2 była wypaśna a 3 cos mniej mi sie podobała, a teraz tylko Black :twisted: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

skrzynia

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-05-2004
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #28 dnia: Września 17, 2005, 01:31:22 am »
Dlugo czekalem na MGSa 3. Ale chyba tylko na San Andreas bylem naprawde napalony

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #29 dnia: Września 17, 2005, 08:59:09 am »
NA Gothic NK a teraz na Gothic 3:)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #30 dnia: Września 17, 2005, 08:59:37 am »
Blood Omen: Legacy of Kain - bez dwóch zdań oszalałem na punkcie tej gry. i choć są to czasy już dziś wstecz odległe, nadal wspominam szpił ów bardzo ciepło. jedna z tzw. "gier życia" ....

Dolny

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-08-2005
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #31 dnia: Września 23, 2005, 16:39:25 pm »
Ja jestem Strasznie napalony na Pro evo 5  :D  Jak tylko ta gra sie pojawi w sklepach to nie wyjde z domu chyba przez ładnych pare tygodni  :wink:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #32 dnia: Września 25, 2005, 19:40:45 pm »
Beyond Good&Evil co tu dużo gadać do dzisiaj nie zagrałem,ale wiem że to nieprzeciętna gra i jakiś czas temu tak się na nią napaliłem że do dzisiaj jej szukam,a jak ją już znalazłem to z kolei nie miałem peklu... :lol:
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #33 dnia: Września 25, 2005, 19:52:08 pm »
Dla mnie jest to MGS3 bo grałem w MGS2 i był świetny, a Snake Eather mi sie mniej podobał nie wiem czemu.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

humun

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-03-2005
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #34 dnia: Września 27, 2005, 18:58:31 pm »
Mogę wymienić kilka takich gier. Ale żeby nie było, że nie umiem czytać ze zrozumieniem tematu, to wymienię jedną - Legend of Zelda: Wind Waker - dostałem więcej niż to, czego się spodziewałem.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #35 dnia: Września 27, 2005, 19:01:46 pm »
Ja teraz najbardziej napalony jestem na GTA:LCS które zamówiłem na Ultimie :D

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #36 dnia: Września 30, 2005, 14:45:39 pm »
Ja nie moge się doczekać na Obliviona
live by honor

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #37 dnia: Września 30, 2005, 16:36:04 pm »
Cytat: "Takeda"
Ja nie moge się doczekać na Obliviona



No jka też. Oraz na Gothic 3 :)  Jak ja lubie wypasione RPG'i

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #38 dnia: Października 08, 2005, 12:25:30 pm »
Napalony byłem na Forbidden Siren, niestety troche sie zawiodłem...ale ostatecznie i tak uważam że to dobra gra...

lupinator

  • Gość
Na którą grę byliście najbardziej napaleni??
« Odpowiedź #39 dnia: Października 09, 2005, 13:03:49 pm »
Teraz na maxa jestem napalony na: Ratchet 4: Gladiator, Shadow of the Collosus, Black i Tru Crime: NYC -- oglądam trailery, screeny, zapisuje w specjalnych folderach.... :twisted:  :twisted:  :twisted: