Autor Wątek: Tu możecie wygwizdać wisłe :(  (Przeczytany 13557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:12:30 pm »
Pętaki ,i debile dobrze ze niejestem z Krakowa  :D

zibro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:21:28 pm »
Biedna WISŁA!!! Grali jak tylko mogli najlepiej. Majdan grał jak marzenie(2 wtopy miał ale wychodzi na + bo bronił jak w transie) W nastepnym roku sie uda(musi sie udac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:26:38 pm »
Jak było to 2:1 to naprawde miałem nadzieje. A potem ... ;/

i kto tu ma najwiekszego gs ??

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:33:39 pm »
Dlaczego mialbym Wisle wygwizdywac? Zagrali jak umieli w tym skladzie i tyle. Smieszy mnie natomiast postawa tych co to za nich wielce kciuki trzymali, a teraz po nich jada. Nie ladnie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:38:26 pm »
komentator goraaa.................. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: , jada na dopalaczu............. :lol:  :lol:

Don

  • Gość
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 23, 2005, 23:44:37 pm »
Jacuś zapomniał, że nie jest w szatni, jeno na stanowisku komentatorskim (widzieliście te spojrzenie i uśmiech do kamery realizatora? :lol:).

Co do Majdana - chłopak powinien się zdecydować czy wychodzi z bramki do dośrodkowania czy stoi na linii. Bramka na 4:1 to mistrzostwo frajerstwa...

Dawno nie oglądałem takiego meczu (ok, ok ostatni finał ligi mistrzów... - co nie Lewik?), szkoda...     :cry:

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 24, 2005, 01:02:33 am »
No i Gmoch tez byl, szkoda tylko ze jeno raz go pokazali. Nie wiecie co to emocje boscie Meczu Zaglebie-Lech nie widzieli:). Final LM to przy tym pestka byla:).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

soolars

  • Gość
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 24, 2005, 01:13:42 am »
Słyszalem może i trafny komentarz dzis w Pubie:
"Jakby byli dobrzy to by wygrali"

Moim skromnym zdaniem stać ich było na wejscie do LM, tylke że zawiodała taktyka a raczej Engel i styl "obrona Częstochowy" defensywa na maxa...... Ja wiem, że takie wyniki się broni na wyjezdzie, ale z Panathinaikosem? Nie wiem co o tym mam teraz sądzić, mam mieszane uczucia.

Przytocze słowa Andzeja Żydorowicza:
"Koniec snu o szpadzie"
oraz Darka Szpakowskiego:
"Koniec marzeń, koniec snów"

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 24, 2005, 01:26:08 am »
Trzeba jednak przyznać, że Jacuś wymiatał.
-Jooł, nie pękają, respekt musi być, respekt, respekt, respekt...

Gary

  • Gość
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 24, 2005, 01:33:16 am »
Cytat: "Don"
Co do Majdana - chłopak powinien się zdecydować czy wychodzi z bramki do dośrodkowania czy stoi na linii. Bramka na 4:1 to mistrzostwo frajerstwa...    :cry:



A kórat Majdan grał świetnie może zje*ał jedną bramke ale każdemu się zdaża bronił światnie . .. .



A podrugie . . . . mam gdzies Wisłe . . . wiedziałem, że przegra mimo wcześniejszej wygranej   . . .     <<<        zobaczymy jak reprezentacja wypadnie na mistrzostwach świata ?! ;P

Don

  • Gość
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 24, 2005, 03:45:28 am »
Cytat: "Gary"
Cytat: "Don"
Co do Majdana - chłopak powinien się zdecydować czy wychodzi z bramki do dośrodkowania czy stoi na linii. Bramka na 4:1 to mistrzostwo frajerstwa...    :cry:



A kórat Majdan grał świetnie może zje*ał jedną bramke ale każdemu się zdaża bronił światnie . .. .


Hmmm a jak nie zdołał przerzucić futbolówki ponad poprezczką i w efekcie piłka spadła na głowę Olisadebe, a pózniej do bramki? Nie twierdzę, że jest jedynym winnym, ale tak słabo grającą drużynę jak Panathinaikos należało rozjechać walcem... (Zieńczuk powinien zawisnąc za te sytuacje zmarnowane...)

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 24, 2005, 09:29:45 am »
Tam gdzie latał Zieńczuk powinien być Brorzek bo on by strzelił .

A zdięcie Kalu Uche to jakaś kpina  :evil:

Don

  • Gość
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 24, 2005, 09:33:58 am »
Cytat: "JimDeGriz"
A zdjęcie Kalu Uche to jakaś kpina  :evil:


Fakt, myslałem, że zaryzykuje i ściągnie któregoś z pary Cantoro/Sobolewski. A w sumie mógł powstrzymać sięz tą zmianą (czy Kuźba piłkę dotknął?). Najlepszą zmianę dał Paulista - Zieńczuk może mu buty czyścić... Byc może w końcu od czasu Kosowskiego będzie ktoś na flance w Wiśle dobry... :?

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 24, 2005, 09:48:46 am »
A ten gol co Penksa strzelił   :!:  :?:  :!:  Ja tam ręki nie widziałem  :evil:  
Jacek Gmoch lepiej niech już nie komentuje  :evil:

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2005, 01:13:35 am »
No szkoda, że znów będzie się oglądało lige mistrzów bez udziału naszych. Ale dla mnie jednym z winnych porażki był pier****** sędzia Rilley z Anglii.  Nie wiem czemu dał drugą żółtą kartkę Sobolewskiemu, a nawet jeśli już tam usunął naszego to czemu nie pokazał drugiego żółtego kartonika Conceicao za ostre wejście nakładką i powinien wyrzucić kopacza koniczynek za rzucenie przeciwnika piłką. Po drugie nie wiem dlaczego odgwizdał faul Penksy gdy ten zdobył brame na 2:2, ale najlepsze było to że w  sytuacji co Penksa "faulował" i był rzut wolny dla Greków, ich bramkarz zamiast rozpocząć gre nogą jak powinien to zrobić wyrzucił piłke ręką z wolnego! Niestety Wisła nie będzie składała odwołania do uefa gdyż nie zarejestrowała tego żadna kamera (gdyż w tym czasie leciała powtórka nie zaliczonej bramki Wisły)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:47:40 am »
Cytuj
Pętaki ,i debile dobrze ze niejestem z Krakowa

Teraz to nawet nie masz sie tam po co pokazywac :D

Bardzo sie zawiodlem na tym meczu. Wszyscy pisali juz, ze awans mamy zapewniony i takie tam. A tu co? 4-1 z tego 2 bramki z błędu Majdana. A że gra Kużba dowiedziałem się dopiero gdy zaczął o nim mowic komentator, bo przez caly mecz byl niewidoczny i nic nie pokazal (podobnie zreszta jak Franek i reszta Wisły).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 31, 2005, 23:01:07 pm »
wisła to palanty i powinni pracować jako pucy buty. Dobrz że ptzegrali ten mecz z grecją.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 31, 2005, 23:06:17 pm »
Co za dauny (:D) obrazaja wisłe, zagrali dobre spotkanie, (nie liczac dogrywki, w ktorej nie mieli sily), tylko ten panatinaikos miał farta :[
Szkoda, tak by bylo w grupie z jakąś barcelona, realem, czy innymi sławami :( byłoby smiesznie :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 31, 2005, 23:28:13 pm »
Dobre spoptkanie? Inny mecz ogladalem, oj inny.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Fire_Fighter999

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #19 dnia: Września 01, 2005, 00:43:33 am »
dobry mecz... to ci się udało... jak chcesz zobaczyć dobry mecz to zobacz powtórkę spotkania Zagłębie - Lech to było dopiero spotkanie było w nim wszystko jak w wenezuelskiej telenoweli niesamowite zwroty akcji...  :D a co do wisły jednym słowem dała dupy i tyle nie trza było sprzedawać zawodników np. teraz Frankowski w 2 lidze hiśpańskiej :| bez komentarze...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #20 dnia: Września 01, 2005, 08:37:41 am »
Widac jakie obeznanie w temacie. Franek odszedł z własnej woli, zresztą Uche tez ma odejsc, a za to juz kupili Kryszalowicza i wczoraj uslyszałem, ze kupuja jakiegos w miare mlodego bardzo dobrego brazylijczyka!!! Kto wie, moze bedzie sie sprawował 2 razy lepiej od frankowskiego (jesli to napastnik).

Słaby mecz mowicie? Wisła stwarzała bardzo duzo sytuacji w pierwszej jak i drugiej polowie, jedynie z czym dali ciała to z wykorzystaniem ich i z brakiem siły na dogrywke. A tak zagrali dobre spotkanie, grali rozwaznie, nie tracili bramki przez bardzo dlugi czas, nawet prawie nie dopuszczali panatinaikos do swojej bramki. Jesli wg was wisla zagrała dupny mecz to ja nie wiem -_- wiadomo, ze kazdy był przekonany ze wisła przejdzie (w tym ja), ale kiedy im cos nie wyjdzie to od razu byście najchetniej ich wszystkich skopali... ehhh szkoda gadac :|

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #21 dnia: Września 01, 2005, 16:19:32 pm »
Nie widziales widze w zyciu dobrego meczu zatem. Polecam rowniez powtorke meczu Zaglebie - Lech, to tak ze swiezych dobrych meczow.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #22 dnia: Września 01, 2005, 16:26:20 pm »
Polskiej ligi nie ogladam. Dobrego meczu nie widzialem? a wiesz ze dobry mecz ma 2 znaczenia? Dobry, czyli ze fajne akcje, szczały i w ogóle gites mecz (cały czas cos sie dzieje) i dobry w sensie ze wisla zagrała dobrze (bo o to mi cały czas chodzi).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #23 dnia: Września 01, 2005, 18:56:36 pm »
Nie zagrala dobrze. Dobrze zagrala w pierwszym meczu, w tym zagrala tragicznie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #24 dnia: Września 01, 2005, 19:04:26 pm »
Cytat: "lewik"
Nie zagrala dobrze. Dobrze zagrala w pierwszym meczu, w tym zagrala tragicznie.

jak sobie chcesz :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #25 dnia: Września 15, 2005, 09:09:56 am »
bylo tak blisko a jednak nie .Nie tym razem . Obawialem sie bardzo tego drugiego meczu i niestety  moje przypuszczenia sie prawdzily  :cry: Fatalna postawa obroncow sprawila ,ze Wisla  ulegla ...wyprzedzazy najlepszych zawodnikow co moze fatalnie sie odbic nie tylko w lidze ,ale rowniez w nadchodzacych meczach PU.Wisla mnie  nie tylko zawiodla ,ale takze  kompletnie  zniechecila do polskiego partactwa potocznie zwany pilka nozna .Jedyna nadzieja pozostaje Reprezentacja .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #26 dnia: Września 15, 2005, 22:01:27 pm »
Już przegrywają jeden do zera  :evil:  czy i z pucharu uefa wisła odpadnie  :?:  :?:  :?:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #27 dnia: Września 15, 2005, 22:26:53 pm »
Dopiero pierwsza polowa, no i mecz wyjazdowy. Ale nie ma co ukrywac wisła, wisła gra dupnie, nie moze z polowy wyjsc i utrzymac pilki, jedynie kantoro gra bdb. No, ale Groclin remisuje 1:1, extra 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #28 dnia: Września 15, 2005, 22:56:16 pm »
no i 2:0......UEFA by by

EDIT: 3:0  :lol:  :lol:  :lol:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #29 dnia: Września 15, 2005, 23:12:57 pm »
Nie żebym jakoś nagle zaczął strasznie narzekać, ale cały dzisiejszy występ idealnie podsumuje opisg gg jednego z moich kumpli:

"Wisła się puszcza..."

Otóż to ;).

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #30 dnia: Września 16, 2005, 09:17:10 am »
mialem nieprzyjemnosc ogladani tego ,,widowiska,, do momentu utrarty pierwszej bramki .Wisla nie potrafila  sobie swtworzyc zadnej dogodnej sytuacji do stzrelenia bramki .Po bramce wolalem  pozabijac  paru helghastow anizeli patzrec  na wyczyny tych pseudo pilkarzy .Widoczny jest aznadto brak czolowych zawodnikow jak Frankowki czy Uche .Co nie zmienia  ,ze grajac z ostatnia drzuzyna( :!: ) w lidze portugalskiej Mistrz Polski  powinen conajmniej zrsmiowac .
Co rok wyczekuje na wystepy polskich drzyny w europejskich majac zludna  nadzieje ,ze bedzie lepiej niz rok .Niestety poraz n-ty rzeczywistosc  jest zgola odmienna.Nie ma co polak to potrafi ....przegrywac z kazdym
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Macieq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #31 dnia: Września 16, 2005, 09:31:58 am »
Wisła dała ciała......zagrali najgorszy mecz od kilku lat......musieliby wznieść się na wyzyny żeby odrobić straty w rewanżu.

P.S.Wielkie brawa dla Goclinu!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #32 dnia: Września 16, 2005, 09:54:01 am »
Groclin zaliczyl dobry wystep.Zgoda , tyle ze wiekszosc ludzi za sukces uzna tylko i wylacznie awansu polskiego zespolu do fazy grupowej PU.O pojedynczym dobrym spotkaniu wszyscy jak zaczarowani zapomna (vide Wisla po nieudanym dwumeczu z Panathinaikosem ).

Caly sezon jednak juz teraz mozna spisac na straty.Legia skandalicznie slabo zaprezntowala sie na tle  (co najwyzej) europejskich sredniakow jakim  bez watpienia jest FC Zurich.I pomyslec  ze jeszcze 3 lata temu toczyla wyrownane boje z Schalke .
Udzial WislyPlock takze nie zachwycil .Co prawda  wliczalismy odpadniecia juz w 2 rundzie kwalifikacji doPU  ale mozna odczuc niedosyt po dwumeczu ze Szwajcarami .Tym bardziej ,ze stracili bramke w83 minucue meczu.
Spekulowano ,ze lepeij reprezntowalaby  w  Europe  Polske Cracovia .Jednak jzu teraz widac ,ze to byla  tylko czcza mowa .Na chwile obecna nie mamy 4 druzyn , ktore moglyby  godnie  reprzentowac plskie  barwy klubowe.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #33 dnia: Września 16, 2005, 10:00:44 am »
Franka mi tu brakuje.On potrafił w bardzo ważnym momencie podbudować drużynę na duch.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #34 dnia: Września 16, 2005, 13:33:51 pm »
Najgorsze jest to że wisła jest za słaba na jaką kolwiek rywalizacje z klubami z europy a na polską lige jest za mocna  :(  Nawet po odejściu najlepszych zawodniów w lidze .

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #35 dnia: Września 16, 2005, 14:20:31 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Najgorsze jest to że wisła jest za słaba na jaką kolwiek rywalizacje z klubami z europy a na polską lige jest za mocna  :(  Nawet po odejściu najlepszych zawodniów w lidze .


Jakos tego nie widac bo ledwo zremisowala z Odra, a pozniej ledwo poradzila sobie u siebie z Pogonia.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #36 dnia: Września 16, 2005, 14:23:33 pm »
Cytat: "lewik"
Cytat: "JimDeGriz"
Najgorsze jest to że wisła jest za słaba na jaką kolwiek rywalizacje z klubami z europy a na polską lige jest za mocna  :(  Nawet po odejściu najlepszych zawodniów w lidze .


Jakos tego nie widac bo ledwo zremisowala z Odra, a pozniej ledwo poradzila sobie u siebie z Pogonia.


I co z tego i tak pewnie będą mnieć maistra

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #37 dnia: Września 16, 2005, 15:29:17 pm »
O jezu, co za beznadziejny mecz ze strony Wisly... :? ten portugalski klub to tez nie są jakies orły, a w lidze podobno są na ostatnim miejscu teraz z 1 punktem :? Juz po Wisle, teraz nie moga u siebie stracic bramki, jak stracą to już 5 nie władują.

Groclin za to wyjecha z francji z bardzo dobrym wynikiem. I tak najlepszy mecz był Groclinu z Manchester City, na pewno pamietacie ta przepiekną bramke Mili z wolnego dająco przejscie kolejnej rundy :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #38 dnia: Września 16, 2005, 15:48:28 pm »
Bez komentarzy  :x !!

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Tu możecie wygwizdać wisłe :(
« Odpowiedź #39 dnia: Września 17, 2005, 15:41:11 pm »
Podpalilem szalik Wisly Krakow - SLUSZNIE Zrobilem, chociaz moglem uzyc go jako papier toaletowy!!  8)