Autor Wątek: Tattoo & Piercing  (Przeczytany 18387 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

selene

  • Gość
Tattoo & Piercing
« dnia: Sierpnia 24, 2005, 19:48:49 pm »
Szukalam, ale nie znalazlam takiego tematu ( :shock: ), wiec zakladam :P

Dziary i kolczyki... Co myslicie o takiej formie 'dekorowania' ciala?  8)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2005, 19:50:46 pm »
tatuaze odpadaja dla mnie poniewaz jest to w sumie decyzja na cale zycie, a jak mi sie znudzi to co???, a kolczyki ogolnie ja sie w takie bajery nie bawie...........

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2005, 19:59:03 pm »
Hehs można powiedzieć że się wygłupiłem ale na pleckach mam Blood Sina albo jak kto woli Rood Inverse z Vagrant Story dokladnie tak wydziargane jak na pudełku z OST z tej gry :oops:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 24, 2005, 20:00:23 pm »
Dawaj zdjęcie, to Ci powiemy, czy się wygłupiłeś...

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 24, 2005, 20:03:27 pm »
Muj kumpel ma 22 kolczyki na uchu prawym i wszystkie dziewczyny za nim leca.. Ciekawe jakbym sobie 50 kolczykow na jednym uchu zrobil i na drugi tez 50  8) Tatuaze sa fajne chociaz tez zalezy jakie  :D

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 24, 2005, 20:04:10 pm »
Starzy mowią że tak :P :lol:  heh a zdjęcia nie robiłem..o dziwo mam z plaży zdjęcia ale go nie widać  :shock:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 24, 2005, 20:08:28 pm »
kolczyki sa fajne ....w walce mozna za nie pociagnac i tak fajnie rozrywaja ucho, poezja :twisted:  :twisted:  :twisted:

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 24, 2005, 21:23:25 pm »
yoo tatuaze;P po 20stce(to juz za jakies 3 lata)strzele sobie dziare Devil Jina na ramieniu...fajny jest krzyz z Vagranta ale raczej nei przejdzie zrobienie go na plecach:]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 24, 2005, 22:23:49 pm »
Kolczyki dla facetów odpadają, a tatuaze to fajna sprawa, jesli ofkors nie jest jakis wielki na całą reke, noge, czy plecy, taki troche skromny.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 25, 2005, 11:14:02 am »
Wg. Mnie ciało ludzkie jest piękne (szczególnie kobiece),a ingerowanie w nie tatuażamia jest szpeceniem

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 25, 2005, 11:18:57 am »
Cytat: "dcf"
Wg. Mnie ciało ludzkie jest piękne (szczególnie kobiece),a ingerowanie w nie tatuażamia jest szpeceniem


Też mam takie samo zdanie. Jeszcze jak ktoś twierdzi, że to sztuka... jaka sztuka?

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 25, 2005, 13:50:48 pm »
kolczyki fuuu [na facecie, na kobiecie to oczywiscie w stosownych proporcjach]. wielkie tatuaze takze smierdza. Jak bede starszy to sobie walne triforce'a na ramieniu, albo logo Nintendo. Ale kurna nie jakies duze zeby mi cala reke przeslanialo.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 25, 2005, 13:56:16 pm »
Ech, Nic dobrego z tego tatuaża nie wynika :P Można dostać potem jakiegoś wirusa czy coś, szpeci cialo , i malo komu sie to teraz podoba ;]

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:43:17 am »
mnie kolczyki nie kręcą i nie wiem co niektórzy w nich widzą,ale tatuaże to już inna sprawa :!:  oczywiście jeśli coś przedstawiają i są przemyślane (tribale nie wchodzą w gre,kubuś puchatek też :wink: ) np. starożytne,antyczne znaki i symbole są na maksa CHŁODNE 8)  

PS należy pamiętać że dziary najlepiej robić na plecach bo tam skóra wraz z wiekiem nie marszczy się :!:  co innego np. na rękach
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

selene

  • Gość
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:53:17 am »
Kolczykow za duzo nie mam (7 :P ), ale podobaja mi sie bardzo. Szczegolnie w jezyku  :twisted:  Co do tatuazy to zalezy jakie, zalezy gdzie i zalezy u kogo. Niedlugo (jak bede miala kase) wydziaram sobie na biodrze krzyz Ankh  :twisted:  Ach, doczekac sie nie moge  :D

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:31:36 pm »
Cytat: "selene"
wydziaram sobie na biodrze krzyz Ankh  Ach, doczekac sie nie moge

ja też :wink:  chciałbym to zobaczyć!i właśnie o takie przemyślane-kozackie tatoo mi chodzi!!! ja mam zamiar zrobić sobie czarną pantere,która wyglądała by jakby wspinała mi się po plecach (wbite pazury itd.) albo na brzuchu (o który nie powiem dbam :) bo "kaloryfer" fajna rzecz) 8)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:31:36 pm »
Ja chciałbym sobie walnąć kolca w brodzie lub wardze... jeszcze zrobię. Podobała mi się dziara G. Clooneya w "Od zmierzchu do świtu". Co prawda tribal, ale tatoo tego formatu robi wrażenie...

Aras, krzyż Ankh albo pantera są rzeczywiście baardzo przemyślane. Tak samo dużo przedstawiają...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

selene

  • Gość
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:54:11 pm »
Tribale sie zrobily ostatnio modne i duzo ludzi robi sobie takie dziary 'byle tylko bylo i zeby wygladalo fajnie'. Bez sensu.
Ale tatuaz Clooney'a w "Od Zmierzchu do Świtu" faktycznie byl swietny.

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 29, 2005, 17:59:21 pm »
E tam duzy czy nie tatuaz musi miec jakies znaczenie dla mnie zebym go zrobil sobie na ciele :]....
Jak slysze ludzi ktorzy rozmawiaja z soba i jeden mowi do drugiego "Tej sluchaj walne sobie smoka na rece, a drugi : Ja to bym wolal jakiegos weza bo pasuje do mojej ksywki" to rece mi opadaja :]....A za 10 lat koles sobie powie i po CHU*** sobie to robilem...Dla nie tatuaz jest tym czym jest, dla mnie ma jakies głebsze znaczenie niz troche tuszu pod skora...troche sie indentyfikuje z tym tatuazem:] moze to glupio brzmi, ale laski leca tez na dziarki ;)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 29, 2005, 18:02:26 pm »
Ta, selene, masz rację. Rozwalają mnie jakieś zawijasy na łydkach, czy nad dupą. Ale niech każdy sobie dziara co tam chce. Jak będę sobie robił tatuaż, to sam go sobie zaprojektuję (podobno mam predyspozycje, ale to chyba ściema  :) ) ewentualnie poproszę kolegę/koleżankę. Rozbraja mnie robienie sobie tatuażu "z katalogu".

Vitryna- święta prawda...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

selene

  • Gość
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 29, 2005, 18:12:19 pm »
Moj tatuaz jest przemyslany  :mrgreen:  Krzyz Ankh w jakims sensie ma dla mnie glebsze znaczenie, a biodro to dobre miejsce do tatuowania  :wink:  Tylko, ze bedzie bolaaalo  XP

Kresq - zgadzam sie :) Swoj tattoo tez sama zaprojektowalam. Nigdy nie wybralabym wzoru z katalogu z dwoch powodow: a) nie widzialam jeszcze takiego, ktory naprawde by mi sie podobal; b) to by byla "gwarancja", ze conajmniej 10 osob ma taki sam tatuaz jak ja :P

Tarniak

  • Gość
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 29, 2005, 20:28:32 pm »
Tatuaże przedstawiające krzyże, tribale, czachy są maksymalnie tanie (IMO!!!) i nie zrobiłbym sobie takiego. Tak samo jakieś smoki i inne badziewia. Z drugiej strony dziwi mnie tatuaż wielkości 2x2 cm dla przykładu O_o. Co on daje? Chciałbym mieć jakieś zdanie, życiowe motto, symbol czy coś. Ale też nie jakąś wiejską czcionką. Piercing? Mogę pomyśleć o kolczyku we brwi.

A mój respekt budzi tatuaż Freda: chociaż wcale bym sobie takiego nie zrobił ;].

JarotY_na_ZawszE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 29, 2005, 21:02:07 pm »
wg mnie tatto powinien cos przedstawiac, ja mam na lydce gotykiem nazwe swojego osiedla, a na lopatce rastamana z wilkim bongiem   :mrgreen:  skrece jakas cyfrowke to je tu wzuce

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 30, 2005, 11:20:59 am »
Ja jak dorosne to moze walne sobie jakis tatuaz na prawym ramieniu. Jakis maly.
Moj brat zastanawia sie nad wbiciem ćwieka wbrew sobie :) A ja sie zastanawiam co by bylo, gdyby go ktos uderzyl w to oko? Moze mieliscie takie sytuacje?
Zastanawia mnie jeszcze inna rzecz. Dajmy na to, ze robicie sobie jakis duzy tatuaz na brzuchu, a potem tyjecie, tyjecie i jeszcze raz tyjecie az zrobi sie z Was wielka beka. Jak wtedy bedzie wygladal ten tatuaz? Czy sie rozciagnie i znieksztalci?

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 30, 2005, 16:06:22 pm »
Cytat: "Kresq"
Aras, krzyż Ankh albo pantera są rzeczywiście baardzo przemyślane. Tak samo dużo przedstawiają...
 chodzi o to żeby tatoo prezentował się kozacko i był jedyny w swoim rodzaju, ORYGINALNOŚĆ to podstawa!!! nie chodzi tylko o przekaz ale też o wygląd nie?
 
bo jeżeli chce ktoś dziare z przekazem to pewnie wybierze jakiś cytat, a to troche ograne,nie? (chociaż z drugiej strony takie "gloria victis" to bym sobie wyrył :mrgreen: )
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 30, 2005, 16:24:11 pm »
Ja bym se zrobił na plecach taki tatułaż jaki ma ten chińczyk z Jade Empire.
Dam zdjęcie:
http://media.xbox.ign.com/media/574/574497/img_2528383.html

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 31, 2005, 18:39:28 pm »
Piercing? Zdecydowanie nie - kolczyk w ucho to jeszcze można sobie wbić ale przekłuwanie języków, brwi, łecztaczek itd. to dla mnie zbyt dużo xD

Co do tatuaży to też nie jestem zbytnim zwolennikiem ale być może zrobiłbym sobie jeden. Mam wypatrzony jeden wzorek i tylko on wchodzi w grę...

Nesser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #27 dnia: Września 02, 2005, 11:32:58 am »
Popieram poprzednika w kwestii kolczykow - ucho tak, reszta nie. Tatuaz - zalezy od formy, chociaz niejedno juz sie widzialo, naprawde osobliwe czasem, iwec dluuuugo bym myslal.
Miejsce na podrobienie mojego podpisu: _________.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #28 dnia: Września 02, 2005, 14:54:44 pm »
Dwoch moich qmpli mają spore tatuaze na udzie. Jeden zwykly jakis czarny za 300zł, a drugi czarno czerwony za 500 :) Ten drugi przedstawia skorpiona wychodzącego z nogi.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #29 dnia: Września 02, 2005, 14:59:05 pm »
Cytat: "UFO"
Ja bym se zrobił na plecach taki tatułaż jaki ma ten chińczyk z Jade Empire.
Dam zdjęcie:
http://media.xbox.ign.com/media/574/574497/img_2528383.html



Niezaduży on jest ? Wytatuuj sobie jeszcze nogi  :lol: Ja jak dorosne niezamierzam sobie nic nigdzie wkuwać ale mały tatuaż z jakiejś gierki nikomu nie zaszkodzi , ale w miejscu niezbyt widocznym (?  :lol: )

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #30 dnia: Września 02, 2005, 21:26:43 pm »
Jęzor bolał mnie tylko przez 5 dni. Miałem już momenty, w których myślałem o wyjęciu kolczyka, ale jakoś wytrzymałem. Z upływem czasu zacząłem traktować go jako nieoddzielną część mojego ciała. Teraz sobie nie wyobrażam mojego języka bez tej "ozdoby". Kobiety też nie...

_invictus

  • Gość
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #31 dnia: Września 07, 2005, 16:05:59 pm »
@thirian
Cytuj
Też mam takie samo zdanie. Jeszcze jak ktoś twierdzi, że to sztuka... jaka sztuka?


malowanie na ciele? czasem - wyobraź to sobie - taki 'freestyle', z głowy wprost na ciało. Kup sobie kilka numerów magazynu TATUAŻ które to redaguje mój kolega który mnie tatuuje. A czy komix to wg Ciebie sztuka? Woltyżerka? Granie na gitarze? za słownikiem PWN>
Cytuj
dziedzina twórczości artystycznej, z którą wiążą się dzieła sztuki doznawane wizualnie, mające charakter płaszczyznowy (wytwory malarstwa, rysunku i grafiki) i trójwymiarowy (wytwory architektury, rzeźby i rzemiosła artystycznego)


Ja mam narazie na całej łydce Aliena , na drugiej łydce mam logo zespołu  (od razu uprzedzam, jeżeli ktoś myśli "ale zespół się może znudzić a dziara zostaje?" - nie lece za modą, a tatuaze mają dla mnie znaczenie artystyczno-sentymentalne:) ) Uważam, że jak ktoś nie dorósł- to niech nie robi sobie tatuazy, bo to tylko szkoda kasy (robienie tatuażu który się znudzi [haha, discopolo] i późniejsze ewentualne usuwanie/pokrywanie innym) no i wychodzenie z załozenia ze tatuaz sie znudzi....ranyyy, dzieciom sie nudzą zabawki po pobawieniu sie, jak ktos ma charakter to uważam że tak nie podchodzi do tematu tatuowania. I dopiero to początek tatuowania mojego ciała.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #32 dnia: Września 07, 2005, 18:09:23 pm »
Cytat: "Hubi"
Moj brat zastanawia sie nad wbiciem ćwieka wbrew sobie :) A ja sie zastanawiam co by bylo, gdyby go ktos uderzyl w to oko? Moze mieliscie takie sytuacje?
Zastanawia mnie jeszcze inna rzecz. Dajmy na to, ze robicie sobie jakis duzy tatuaz na brzuchu, a potem tyjecie, tyjecie i jeszcze raz tyjecie az zrobi sie z Was wielka beka. Jak wtedy bedzie wygladal ten tatuaz? Czy sie rozciagnie i znieksztalci?


Z uderzeniem to jszcze nic, większą lipę by miał gdyby ktoś mu to wyrwał :lol: . Do walki lepiej zdejmować piercing, kiepsko też jeśli ma się długie włosy  :) .

A co do tatuaży, to dokładnie tak się dzieje. Np jak w ciążę zajdziesz :wink:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #33 dnia: Września 07, 2005, 19:02:18 pm »
Cytat: "Kresq"
kiepsko też jeśli ma się długie włosy  .

Dlaczego?

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #34 dnia: Września 07, 2005, 21:08:13 pm »
Cytat: "Kresq"
A co do tatuaży, to dokładnie tak się dzieje. Np jak w ciążę zajdziesz :wink:
ja też o tym pisałam :( np dziewczyny nie mogą mieć na biodrach bo się w ciąży rozciąga

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #35 dnia: Września 07, 2005, 21:33:44 pm »
Cytat: "Hubi"
Dlaczego?


No wiesz pociągną za włosy  :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #36 dnia: Września 07, 2005, 21:35:14 pm »
dobra, styknie spamowania. Do tematu.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #37 dnia: Września 08, 2005, 13:05:04 pm »
Ja osobiscie piercingi mam juz za soba ( w jezyq i w pepq) ale nie moge zabardzo sie przelamac na tatoo, mam zamiar na plecach (dolna partia) zrobic sobie czarny "graf", nic nie konkretnego przedstawiajacy ale ladnie to wyglada i pod nadgarstkiem 3 male znaki chinskie  :roll: Marzenia....

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #38 dnia: Września 08, 2005, 13:39:23 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Ja osobiscie piercingi mam juz za soba ( w jezyq i w pepq) ale nie moge zabardzo sie przelamac na tatoo, mam zamiar na plecach (dolna partia) zrobic sobie czarny "graf", nic nie konkretnego przedstawiajacy ale ladnie to wyglada i pod nadgarstkiem 3 male znaki chinskie  :roll: Marzenia....


wiesz qrde hmmm kiedy fotka :D  :D  :D ?????? a tak z czystej ciekawosci nie przeszkadza taki kolczyk w jezyku :roll:  :roll:  :roll: ???

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Tattoo & Piercing
« Odpowiedź #39 dnia: Września 08, 2005, 13:46:11 pm »
Jezeli chodzi o fotke, to za pare dni moj kumpel przyniesie aparat cyfrowy :lol:  Powiem ci ze na samym poczatq denerwowal mnie, tymbardziej ze po samym zabiegu pare dni trzeba plukac specjalnym plynem  :? Ale pozniej po przyzwyczajeniu sie nie bylo problemow  :wink: Troche smiesznia gadalam przez jakis czas, ale po jakims czasie bylo wsztsyko oki  :D A sam kolczyk mi osobiscie nie przeszkadza  8)