Autor Wątek: Ideał mężczyzny  (Przeczytany 16627 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nesser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #40 dnia: Września 09, 2005, 22:13:21 pm »
Ideał mężczyzny - no mnie wystarczy to,że nie ja, reszta mnie wali.

Patrzcie, jak miło być realistą...
Miejsce na podrobienie mojego podpisu: _________.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #41 dnia: Września 09, 2005, 22:52:30 pm »
Cytat: "Nesser"
Ideał mężczyzny - no mnie wystarczy to,że nie ja, reszta mnie wali.

Patrzcie, jak miło być realistą...

Czemu sądzisz że akurat nie ty?Powiedzmy tak...nikt idealny nie jest, każdy ma swoje wady i zalety...Nie można być złej myśli, trzeba iść przez życie twardo, z podniesioną głową!Nie znam cie osobiście ale wszyscy moi znajomi mają w sobie to "coś" co może sie podobać!Każdy jest inny, nie ma 2 takich samych i to już pewna wyjątkowość...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #42 dnia: Września 10, 2005, 00:13:24 am »
Cytuj
wyrafinowanie pożartować co wyraźnie zaczęło skutkować obrzydzeniem u płci przeciwnej...chyba wiecie jakie to żarty? "Te mała, czemu jesteś biała na brodzie...  "
Ogółem zdaża się tak, ale niezbyt często na szczęście...


Coś mam wrażenie że z kobietami to ty za wiele razy nie rozmawiałeś w życiu...

Cytuj
Wracając do klaty...Mjuzik...zapodej link!z tym że w co drugim poście pisałem o klacie


Patrz kilka dawniejszych topiców. Nie wiem czy zostały usunięte- pewnie tak, bo takich offtopów narobiłeś że były raczej szybko zamykane...

Cytuj
I liścia bym przyjął ale nie ma to jak fachowy unik czy szybki blok


Byś nie tylko przyjął, ale byś się w ścianę wbił i kilka zębów stracił- taka jest prawda

Cytuj
Do dresa mi daleko, myśle lepiej od nich, ubieram sie lepiej od nich


Yeahh- tekst miesiąca jak nic...

Cytuj
widze na na forum zrodzil sie casanowa i super alvaro.....


Czy tacy są ideałami?
Btw. Casanova sypiał tez z facetami, więc który w tym wypadku jest Casanovą?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #43 dnia: Września 10, 2005, 11:08:46 am »
Co do owego wyrafinowanego żartu, to nie mam wątpliwości że przesadziłem, zębów nie potraciłem i tu jest si :wink: Twierdząc jednak, że mało gadam z dziewczynami błądzisz...gadam z nimi równie często co z chłopakami, mam wiele koleżanek...

Co do dresa, wybaczcie, zapraszam do mnie, obadacie sprawe i sami stwierdzicie że żaden ze mnie dres.

Linka nadal nie widze...dopóty, dopóki tego nie zobacze to nieuwierze...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #44 dnia: Września 10, 2005, 12:29:46 pm »
Cytuj
Twierdząc jednak, że mało gadam z dziewczynami błądzisz...gadam z nimi równie często co z chłopakami, mam wiele koleżanek...


Fajnie

Cytuj
Co do dresa, wybaczcie, zapraszam do mnie, obadacie sprawe i sami stwierdzicie że żaden ze mnie dres.


Nie trzeba nosić dresów by być dresem- wystarczy myśleć jak dres.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #45 dnia: Września 10, 2005, 12:50:25 pm »
Cytat: "_Music"
Nie trzeba nosić dresów by być dresem- wystarczy myśleć jak dres.

No to swoimi wypowiedziami i myśleniem potwierdzasz że to z ciebie jest dres...

Raz jeszcze napisze!Po co wogóle wszelkie bezsensowne oskarżenia w moją strone?Snujecie tylko domysły i chyba pisać nie musze że mijacie sie z prawdą...nikt z was tu nie zna mnie osobiście, trudno!Ja też moge pisać sobie: ktoś tam z forum jest gejem, ktoś tam ciotą i jeszcze inny lumpem!Wiedzcie że to wogóle nietrafne wypowiedzi na czyiś temat...Mjuzik i reszta ekipy, pomyślcie wpierw zanim zaczniecie pisać takie głupoty przy okazji nabijając posty...

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #46 dnia: Września 10, 2005, 14:08:15 pm »
Temat forum to ideał mężczyzny,więc wypowiadać się powinny głównie kobiety,


a tu widze że nie dość że większość postów jest od kolesi to jeszcze dotyczą Don Pedro'a(dziwna sprawa),jeżeli chcecie mu pocisnąć to proponuje założyć temat "cała prawda o Don Pedro" :lol:  

-napewno będzie popularny :mrgreen:


Cytat: "Don_Pedro"
pisać takie głupoty przy okazji nabijając posty...
 jeżeli chcesz komuś wytykać błedy to najpierw spójrz w lustro
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #47 dnia: Września 10, 2005, 14:19:31 pm »
Cytat: "<Aras>"
Temat forum to ideał mężczyzny,więc wypowiadać się powinny głównie kobiety,


a tu widze że nie dość że większość postów jest od kolesi to jeszcze dotyczą Don Pedro'a(dziwna sprawa),jeżeli chcecie mu pocisnąć to proponuje założyć temat "cała prawda o Don Pedro" :lol:  

-napewno będzie popularny :mrgreen:


Cytat: "Don_Pedro"
pisać takie głupoty przy okazji nabijając posty...
 jeżeli chcesz komuś wytykać błedy to najpierw spójrz w lustro

Super. Owszem, nabijałem posty ale na początku, teraz jednak pisze subtelne, przemyślane wypowiedzi i może ze 2 posty w tygodniu(w wekendy więcej), toteż postów już nie nabijam bo i przestało mi sie to podobać.

Kącik o mnie?Cała prawda o Pedro?No i co?Co byście pisali nie znając mnie...zabawne by to nie było, raczej żałosne...

Co do wypowiedzi, mamy tylko 3 kobiety na forum i musimy im pomóc, prawda?

Tarniak

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #48 dnia: Września 10, 2005, 14:22:13 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
przemyślane

Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:

Żeby nie było, że moderator OTuje to powiem, że nie ma ideału mężczyzny :D (na bank to nie ja :P) tak samo jak nie ma ideału kobiety. Ale przynajmniej wypowiedzi "klata jest joł" bawią mnie do łez.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #49 dnia: Września 10, 2005, 14:26:09 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Don_Pedro"
przemyślane

Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:

Nie, pisze zupełnie przemyślane posty z którymi jak widać jeszcze nie zdążyłeś sie zaznajomić...Spójrz w tematy "cena X360", wszelkie o PS3 i PS2 a zrozumiesz...a i w dziale różne nie nabijam, staram sie pisać nieco dłuższe niż jednozdaniowe wypowiedzi, słowem lekka odmiana i choć wiem że czasem trzeba sie wyszaleć(wszelkie zabawne tematy)to jednak pełna powaga przedewszystkim, takie jest moje zdanie!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #50 dnia: Września 10, 2005, 14:28:23 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Owszem, nabijałem posty ale na początku


       Ty nie wysyłałeś postów-Ty nimi bombardowałeś :lol:

z tym osobnym kącikiem to był żart,jeszcze tego brakowało :D  -wtedy byś zrobił w 4 dni z 3000 postów,a tego nie chcemy :lol:  ale nie zgadzam się z Tobą bo zabawny byłby napewno 8)

a Paniom z forum chyba aż tak pomagać nie trzeba,bo to duże dziewczynki 8)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #51 dnia: Września 10, 2005, 16:04:49 pm »
Któży mężczyśni się bardziej podobają kobietom,blondyni cz bruneci??Proszę panie o odpowiedż. :wink:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #52 dnia: Września 10, 2005, 18:00:41 pm »
Cytuj
Wiedzcie że to wogóle nietrafne wypowiedzi na czyiś temat...


Ja piszę tylko trafne

Cytuj
przemyślane


 :|

Cytuj
Któży mężczyśni się bardziej podobają kobietom,blondyni cz bruneci??Proszę panie o odpowiedż.


Nareszcie jakies konkretne pytanie.
Czy tez może rudzi?

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #53 dnia: Września 10, 2005, 20:04:32 pm »
Podobno najbardziej seksowni są łysi...

Tarniak

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #54 dnia: Września 10, 2005, 20:09:11 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Don_Pedro"
przemyślane

Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:

Nie, pisze zupełnie przemyślane posty

Jasne, włąsnie pokazałeś odpowiadając "NIE" na pytanie:

Cytat: "Tarniak"
Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:


 :roll:

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #55 dnia: Września 10, 2005, 20:13:45 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "Don_Pedro"
przemyślane

Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:

Nie, pisze zupełnie przemyślane posty

Jasne, włąsnie pokazałeś odpowiadając "NIE" na pytanie:

Cytat: "Tarniak"
Jaja sobie robisz czy mówisz poważnie? :shock:


 :roll:

Patrzysz na jakies glupie bledy, a raczej kazdy skapowal sens jego wypowiedzi...

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Tarniak

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #56 dnia: Września 10, 2005, 20:20:52 pm »
Sens? Może my czytamy inne posty. Tak się bowiem składa, że argumentacja w tematach, które podał Pedro jest niepodparta jakimikolwiek faktami. "PS3 wygra, bo to najlepiej rozpoznawalna marka". A mnie się zawsze wydawało, że to więcej niż jeden czynnik wpływa na sukces urządzenia/gry/filmu/płyty itd. A moje wytykanie błędów? Ironia, sarkazm? No tak, tego jeszcze nie uczą w gimnazjum.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #57 dnia: Września 10, 2005, 20:22:29 pm »
Cytat: "Tarniak"
Sens? Może my czytamy inne posty. Tak się bowiem składa, że argumentacja w tematach, które podał Pedro jest niepodparta jakimikolwiek faktami. "PS3 wygra, bo to najlepiej rozpoznawalna marka". A mnie się zawsze wydawało, że to więcej niż jeden czynnik wpływa na sukces urządzenia/gry/filmu/płyty itd. A moje wytykanie błędów? Ironia, sarkazm? No tak, tego jeszcze nie uczą w gimnazjum.

Moj ostatni post to byla ironia.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Tarniak

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #58 dnia: Września 10, 2005, 20:40:47 pm »
Taa, chyba auto-ironia :lol:. Daruj sobie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #59 dnia: Września 10, 2005, 20:48:15 pm »
Cytat: "Tarniak"
Sens? Może my czytamy inne posty. Tak się bowiem składa, że argumentacja w tematach, które podał Pedro jest niepodparta jakimikolwiek faktami. "PS3 wygra, bo to najlepiej rozpoznawalna marka". A mnie się zawsze wydawało, że to więcej niż jeden czynnik wpływa na sukces urządzenia/gry/filmu/płyty itd. A moje wytykanie błędów? Ironia, sarkazm? No tak, tego jeszcze nie uczą w gimnazjum.

Czy sensem jest danie tobie tytułu moderatora i zamykanie przez ciebie pożądnych tematów?
Co do moich argumentacji, odsyłam do tematu "cena X360" - tam sii troche na temat PS3 wypowiedziałem, więc jeśli nie znasz faktów to po co piszesz?
Uważam to co pisze za słuszne i tyle, jak macie sprzeciwy to argumentacje podawać a nie odpis w stylu " :roll: "...Ręce opadają...

Tarniak

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #60 dnia: Września 10, 2005, 20:51:19 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Czy sensem jest danie tobie tytułu moderatora i zamykanie przez ciebie pożądnych tematów?
Co do moich argumentacji, odsyłam do tematu "cena X360" - tam sii troche na temat PS3 wypowiedziałem, więc jeśli nie znasz faktów to po co piszesz?

Ja napisałem hirakaną czy może po hebrajsku? Jestem modem więc patrzę na wszystkie działy. Jeżeli dalej nie rozumiesz mojego posta to po co piszesz bzdury? Jeśli nie odpowiada ci, że pozamykałem "denne" - w moim mniemaniu - tematy to napisz w "Księdze Zażaleń" to rozpatrzą to inni moderatorzy.

selene

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #61 dnia: Września 10, 2005, 20:56:40 pm »
Khem... mozecie skonczyc ten offtop?  :roll:

Cytat: "UFO"
Któży mężczyśni się bardziej podobają kobietom,blondyni cz bruneci??Proszę panie o odpowiedż. :wink:

Toz to tylko i wylacznie kwestia gustu ;) Rownie dobrze mozesz sie spytac, ktory kolor sie kobietom najbardziej podoba.

Tak w ogole to, jak juz ktos wczesniej powiedzial, nie istnieje cos takiego jak ideal mezczyzny/kobiety, wiec... :P

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #62 dnia: Września 10, 2005, 20:58:45 pm »
Taaa...i to też właśnie zrobiłem...no cóż, czemu nie blokowałeś zajefajnego i mega sensownego tematu "boli mnie noga, ktoś tam pyta o jakieś rady..."czy jakoś tak...Ręce opadają...Zastanów sie chłopie co robisz!Jak chcesz to pisz sobie w takich "mondrych" tematach, bo skoro te (w twoim mniemaniu)są kieprawe to trza je zamykać...nie no...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #63 dnia: Września 10, 2005, 21:19:02 pm »
Cytuj
Taaa...i to też właśnie zrobiłem...no cóż, czemu nie blokowałeś zajefajnego i mega sensownego tematu "boli mnie noga, ktoś tam pyta o jakieś rady..."czy jakoś tak...Ręce opadają...Zastanów sie chłopie co robisz!Jak chcesz to pisz sobie w takich "mondrych" tematach, bo skoro te (w twoim mniemaniu)są kieprawe to trza je zamykać...nie no...


A teraz patrz na topic- i znów będziesz się żalił że "żadnych offtopów to ja nie pisałem", kiedy doigrasz się kolejnego osta...

Cytuj
Tak w ogole to, jak juz ktos wczesniej powiedzial, nie istnieje cos takiego jak ideal mezczyzny/kobiety, wiec...


Mięsień piwny included?  :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #64 dnia: Września 10, 2005, 23:31:25 pm »
Taaa...super...zobacz jak inni w wielu tematach offtopują ale masz racje...pewnie znów tylko ja dostane ostrzeżenie...

Czemu nie istnieje coś takiego jak ideał mężczyzny czy kobiety?Jasne że ostnieje, trza sie tylko dopatrzyć i dogłębniej poznać ową postać...

oscyp

  • Gość
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #65 dnia: Września 10, 2005, 23:48:19 pm »
dobra to wy offtopujcie, a ja sie wypowiem. więc: ideał musi być przed wszystkiim zabawny, smiały, przystojny, inteligenty, skromny, i pracowity + te 25 cm...
no ogolnie to poprostu ja 8) jedna cecha sie nie zgadza tylko... cholera leniwy żem i tyle.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #66 dnia: Września 10, 2005, 23:51:27 pm »
Cytat: "oscyp'"
dobra to wy offtopujcie, a ja sie wypowiem. więc: ideał musi być przed wszystkiim zabawny, smiały, przystojny, inteligenty, skromny, i pracowity + te 25 cm...
no ogolnie to poprostu ja 8) jedna cecha sie nie zgadza tylko... cholera leniwy żem i tyle.

Ale se wlałeś :wink:
Sam oceniasz swoją przystojność???Ona musi być oceniona przez kobiety...
A jak leniwy jesteś to i tak na wybiegi możesz chodzić...Tam i tak nikt tego nie dostrzeże... :wink:
Ale masz racje, śmiałych, porywczym i inteligentnym trzeba być bo bez tego sukcesu brak...

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #67 dnia: Września 11, 2005, 12:12:17 pm »
Pewność siebie też jest istotna.

Natomiast takie podsumowanie tematu - na 67 postów jakieś parenaście napisały kobiety :]

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #68 dnia: Września 11, 2005, 12:49:30 pm »
Cytat: "Von Zay"
Pewność siebie też jest istotna.

Natomiast takie podsumowanie tematu - na 67 postów jakieś parenaście napisały kobiety :]

w rzeczy samej:P to miał być tea dla nas a tu znowu zrobiło się . _ _ .  . .  . _ .  _ . .  _ _ _  . _ . .  .  _ .  . .  .   _ _ _   _ .  . .  _ . _ .  _ _ . .  _ . _ _  _ _:P
(jaki luxus przynajmiej teraz mi nikt nic nie powie dlatego że wyraziłam własne zdanie:D:D)

[Von Zay: -/./--./---/ .../.././ -./.././ -../.-/ ---/-../-.-./--../-.--/-/.-/-.-./ .--./.-/-./../ -/.-/../-.-./.-/-/.-./---/-.../../-.-./ ---/-../.../-/./.--./-.--/ .--./---/--/.././-../--../-.--/ .-../../-/./.-./.-/--/../]

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #69 dnia: Września 12, 2005, 11:10:09 am »
Ciekawie, nawet bardzo  :lol: Temat Ideal Mezczyzny zasypany postami kolesi  8)  :shock: hehe zabardzo nie ma jak sie tu wykazac, tymbardziej ze my jestesmy w 3 (Aniolki Akiego :mrgreen: ) A facetow na tym farum jest zatrzesienie  :roll: Swoja droga wszystko to jakos dziwne  :shock:
PS: W sprawie koloru wlosow, to tak jak powiedziala Selene, to zalezy poprostu od upodobania danej laski/danego faceta i tyle  :wink: Osobiscie wole czerwono-wlosych  :shock:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #70 dnia: Września 12, 2005, 11:30:43 am »
idealow jest tyle ile jest dziewczyn, kazda ma swoj, tak samo zreszta jest z facetami kazdy ma sowj ideal dziewczyny w glowie, a uogolnienie tego wszystkiego mija sie z celem.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #71 dnia: Września 12, 2005, 15:00:13 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Osobiscie wole czerwono-wlosych  :shock:

Michał Wisniewski? :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #72 dnia: Września 12, 2005, 15:07:40 pm »
Ako  8) Bo stracisz Aniołka (chodz to nie wielka strata  :lol: ) hehe Michal W. to czlowiek o ktorym po wiem jedno... bez komentarza  :shock: ale z jednej strony wole kolor niebieski wiec teraz moim idealem jest niebiesko wlosy  :oops:  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #73 dnia: Września 12, 2005, 15:10:29 pm »
Cytat: "Nice Girl"
Ako  8) Bo stracisz Aniołka (chodz to nie wielka strata  :lol: )

Bardzo wielka! :)
Cytuj
ale z jednej strony wole kolor niebieski wiec teraz moim idealem jest niebiesko wlosy

Pierwszy raz słysze, zeby komus podobał się czerwony i niebieski kolor włosów :) pewnie za duzo takich ludzi nie spotykasz ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #74 dnia: Września 12, 2005, 15:14:10 pm »
Za starych dobrych rock'n'rollowych czasow rozne kolory mialem na glowie, miedzy innymi czerwony :)

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #75 dnia: Września 12, 2005, 15:16:28 pm »
Hehe no fakt  :roll: malo takich jest ludziqw... Ale dobra bo wyjdzie na to ze ja naprawde lubie takie fiqśne kolory wlosow i wyjdzie ze jestem jakas dziwna  :shock: Tak powaznie to nie mam kompletnie typu faceta, jezeli chodzi o kolor wlosow... Czasami spodoba mi sie z wygladu kolo w czarnych wlosach i ciemnej karnacji, a czasami jasny blondyn o niebieskich oczach  :roll: ehh

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #76 dnia: Września 12, 2005, 16:10:29 pm »
Co do kolorow wlosow: Dla mnie chlopaki, ktorzy farbuja sobie wlosy na żółto, to... cioty. Takie moje odczucie, nie chce nikogo obrazic.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #77 dnia: Września 12, 2005, 16:25:55 pm »
Cytuj
ale z jednej strony wole kolor niebieski wiec teraz moim idealem jest niebiesko wlosy


Żebym to wiedział wcześniej to byś spotkała swojego ideała :roll:

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #78 dnia: Września 12, 2005, 16:31:56 pm »
podobają mi się włosy azjatów-takie proste i pasujące do karnacji...ja preferuję zazwyczaj czarne włosy,czasami nawet rudy ale nie mam nic do blond...tylko tlenione mnie troche śmieszą :) ale akceptuję ...czy ja nie jestem za tolerancyjna?

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Ideał mężczyzny
« Odpowiedź #79 dnia: Września 12, 2005, 16:37:52 pm »
Tai tolerancja bije od ciebie na kilometr normalnie  8)  :mrgreen:  :mrgreen: Hehe tu masz racje, jezeli chodzi o Tlenionych, to niezbyt mi sie to podoba  :roll: A wlozy azjatow sa swietne!  :D Hmm jedyne co mnie denerwuje ze maja lepsze wlosy niz nie jedna dziewczyna i to mnie wnerwia  :shock:  :lol: