Autor Wątek: Mundial 2006  (Przeczytany 69861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 699
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Mundial 2006
« Odpowiedź #40 dnia: Października 09, 2005, 11:46:26 am »
oczywiscie że jest lepiej. Chodzi mi o to iż mali chłopcy grają już w piłkę. Z czasem się rozwijają i grają jeszcze lepiej. Mają swoich idoli i starają się ich naśladować. Grają z pasją. Tyle że najczęściej nikt ich nie zauważa. Grają na szkolnych boiskach, salach gimnastycznych i tyle. Ich talent się marnuje. Przynajmniej ja tak uważam.

Cosmaty

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #41 dnia: Października 09, 2005, 11:51:59 am »
Cytat: "zielarz"
Chodzi mi o to iż mali chłopcy grają już w piłkę. Z czasem się rozwijają i grają jeszcze lepiej. Mają swoich idoli i starają się ich naśladować. Grają z pasją. Tyle że najczęściej nikt ich nie zauważa. Grają na szkolnych boiskach, salach gimnastycznych i tyle. Ich talent się marnuje. Przynajmniej ja tak uważam.


A ja się oczywiście w całej rozciągłości zgadzam. Do tego jak by jeszcze przyszły jakieś bardziej znaczące sukcesy reprezentacji lub klubów to by było tak jak z Małyszem i Jędrzejczak...

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 699
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Mundial 2006
« Odpowiedź #42 dnia: Października 09, 2005, 11:58:16 am »
taa, sukcesy przydały by się. Ale młodzi wzorują się też na zagranicznych gwiazdach. I to jest nawet lepsze. Np 9 latek wykonywujący elastico. Sukcesy przyjdą puźniej.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #43 dnia: Października 09, 2005, 12:31:54 pm »
JJJeessstt! Jadymy na mundial! Co do powyższych wypowiedzi to faktycznie brak nam dobrych szkółek w których szlifowano by m łode talenty (których jest sporo), pozatym to Polska a więc nie jeden z dobrze zapowiadających się piłkarzy popada w różne nałogi.

Cosmaty

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #44 dnia: Października 09, 2005, 13:02:29 pm »
Apropo narzekania:

Cytuj
Czołowy piłkarz świata lat 80. Zbigniew Boniek uważa za paradoks awans reprezentacji Polski, "kraju, w którym nie ma piłki", do przyszłorocznych mistrzostw świata w Niemczech.

"Polska to chyba jedyny kraj na świecie, w którym nie ma stadionów z prawdziwego zdarzenia, w którym nie ma piłki, w którym jest korupcja, a jednocześnie jest sukces" - powiedział Zbigniew Boniek.

"Wielkie brawa dla chłopaków, wielkie brawa dla Pawła Janasa. Teraz trzeba uważać, aby nie popełnić błędu sprzed czterech lat, kiedy cieszyliśmy się z awansu i zapomnieliśmy, że trzeba grać dalej" - dodał Boniek, który był poprzednikiem Janasa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski.


(PAP)

lupinator

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #45 dnia: Października 09, 2005, 13:12:17 pm »
A ja sie narazie ciesze ze sie dostaliśmy a co bedzie to będzie- zamiast marudzic kciuki trzymajcie ;)

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #46 dnia: Października 09, 2005, 13:15:57 pm »
Teraz trzeba szukac dobrej i taniej okazji wyjazdu do hitlerówka (bilety juz sa wykupione, jedyna szansa w firmach wycieczkowych). Nie moze mnie tam zabraknac i chce brazylie w grupie! :D

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #47 dnia: Października 09, 2005, 16:44:07 pm »
Szkda ze zabraklo Nigerii i Kamerunu  :?

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #48 dnia: Października 09, 2005, 19:30:59 pm »
Cytuj
Szkda ze zabraklo Nigerii i Kamerunu


Troche szkoda. Ale za to bedzie Angola, Togo, Wybrzeże Kości Słoniowej i Ghana  :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 12, 2005, 09:31:33 am »
juz dzisiaj pierwsze mecze barazowe o udział w przyszłorocznym Mundialu .

Hiszpania-Słowacja .Tutaj łatwo wytypowac faowryta.Hiszpania jest stałym bywalcem Mś i okazało by sie wielka sensacja gdyby nie przeszli słowackiej przeszkody .Tym bardziej ,że nasi południowi sąsiedzi nie wystąpiaze swym najlpeszym strzelcem-Markiem Mintalem .
Szwajcaria-Turcja.Tutaj osobiście na Helwetów.Turcja nie jest zespołem nie do pokonania oczym przekonała nas nieszczęsna Łotwa.U sibie Szwajcarzy moga wygrac praktycznie z każdym .Nawet minimalna zaliczka będzie miała wielką wartość .W tym dwumeczu może zdarzyc sie wszystko .
Norwegia-Czechy.Tutaj równiez wiadomo ,kto ma więkssze szanse na awans .Czesci prezentowali bardzo wysoka forme niemalże przez całe elimianacje .W wywalczeniu bezpośredniego awansu przeszkodziła im porażka u siebie z Holendrami .Norwegia teeaz nie prezentuje sie tak dobrze jak przed laty .Ostatatnio na mundialu wystąpiła we Francji gdzie w 1/8 odpadła po bramce Vieriego z Włochami .Jedank mimo tej słabej formy przesterzegałbym Czechów od huraoptymizmu.Tam zawsze sie ciężko gra .Osobiscie stawiam  remis na wyjezdzie i zwyciestwo u siebie Czechów .
Bardzo ciekawie zapowiada sie dwumecz Australii z Urugwajem .Australia jak co rokugładko przeszła przez elimiancje  jednak teraz rywal jest  o 2 klasy lepszy.Warto przypomniec ,ze Austarlia  grała o brazae 4 lata temu własnie z Urugwajem i odpadła.Teraz pod wodza nowego trenera Guusa Hioddinak ma to isie zmienić. Bardzo wazny bedzioe pierwszy mecz u sibie .Jesli wygraja  u siebie różnica 2 bramke  nie tracacym przy tym żadnej awans  beda mieli w zasiegu ręki .
Bahrajn-Trynidad i Tobago .Dwa kopciuszki wielkiego futbolu poczyniły w ostatnich latach ogromne postepy .Bahrajn w ubiegłorocznych mistrzostwach Azjii odpadła dopiero w półfianle  i to po wyrównanej walcve z póżniejszym triumfatorem tych rozgrywek -Japonia.Trynidai Tobago zas  przbrnal przez szereg elimancji w strefie Concacaf .Zapowiada sie ciekawy mecz .

I to narazie tyle .Opinie , komentarze ,szanse poszczególnych ekip napisze po pierwszych meczach barazowych .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Don

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 12, 2005, 11:36:13 am »
Hiszpania-Słowacja: Słowacy wydają się stać na straconej pozycji, jednak w eliminacjach gra Hiszpanów nie zachwycała. Liczę na niespodziankę...

Szwajcaria-Turcja: Podobna sytuacja. Turcja grała poniżej oczekiwań (szczególnie u siebie z Ukrainą - gdzie Szewczenko, a właściwie jego wspaniała gra  przesądziła o wyniku meczu), za to Szwajcaria na swym solidnym poziomie. Tutaj typuję jednak prymat drużyny znad Bosforu.

Norwegia-Czechy: Zdecydowanym faworytem wydają się Czesi. I życzę im z całego serca wygranej w tym dwumeczu (w końcu nigdy mało drużyn pieszczących nasze oczy swą wspaniała grą w trakcie mistrzostw...)

Urugwaj-Australia: Urugwaj uważam osobiście za najbardziej niedocenianą drużynę z Ameryki Południowej. Podobnie ma się sprawa z ich graczami - napastnikami Chevantonem (AS Monaco) oraz Diego Forlanem (Villareal). Osobiście to właśnie na nich stawiam... Choć drużyna Australii na ostatnim Pucharze Konfederacji pokazała się z dobrej strony...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 13, 2005, 16:23:04 pm »
tak jak obiecałem pokusze  się o komentarze  do pierwszych meczów barażowych .
Hiszpania gładko  pokonała Słowacje 5-1 .Tu juz nikt nie powinnen miec wątpliwości kto awansuje .Hiszopnia to zbyt klasowy i doświadczony zespół aby mogla mu sie przytrafic wpadka w tak waznym meczu .
Kolejny mecz to  jesli  nie sensacja to napewno wielka niespodzianka .Poknali Turków 2-0 i są  na najlepszej drodze ku awansie .Turcy będa musieli sie ostro sprężyć aby przejść Helwetów.
Swoją drogą można  by bylo niezł a kase  ugrać u buków stawiajac na zwyciestwo gospodarzy 8) .
Norwegowie ulegli u siebie  Czechom 0-1 i trudno im bedzie odobić straty.Czechy graja u siebie  i musiałaby sie wydarzyć tragedia aby odpadli oni .
Pomimi niezbyt korzystnego wyniku dobrze zaprzentowala sie Australia.Wynik  0-1 napewno nie przekresla ich szans  na awans ,Raczej Urugwaj ma sie czego obawiac .Nie powtórzyl sie wynik sprzed 4lat (3-0) i mecz w Sydney zapowiada sie na wielka walke .To może byc kolejny sukces wspaniałego trenera Guusa Hiddinka .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 14, 2005, 13:23:49 pm »
Najbardziej cieszy mnie zwycięstwo Czechów (a propo nie wiedziałem że w Norwegii gra się na pastwiskach), a dziwi mnie to że ta reprezentacja nigdy jeszcze nie grała w MŚ i jeżeli awansują to będą debiutantem (teraz Polska musi się zakwalifikować do ME)

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 19, 2005, 17:03:17 pm »
dla mnie największą radością przed mundialem jest wynik meczu towarzyskiego Włochy-Wybrzeże kości słoniowej (1-0) Drogba musi być krolem strzelcow mundialu!!! wierze że ta drużyna dojdzie conajmniej tak daleko jak korea na poprzednich mistrzostwach
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 19, 2005, 19:16:50 pm »
Cytuj
dla mnie największą radością przed mundialem jest wynik meczu towarzyskiego Włochy-Wybrzeże kości słoniowej (1-0) Drogba musi być krolem strzelcow mundialu!!! wierze że ta drużyna dojdzie conajmniej tak daleko jak korea na poprzednich mistrzostwach

Ale mam nadzieję, że jeżeli zajdą tak daleko to nie dzięki sędziom bo Korea powinna była odpaść z Włochami, a przekręt w meczu z Hiszpanami to już był szczyt.Dlatego też uważam poprzednie mistrzostwa za nieudane (gdzie im tam do Francji 98).

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 21, 2005, 09:31:39 am »
bardzo mnie cieszy awans Australii  .Ta druzyna juz parokrotnie pokazywała ,ze potrafi grac dobra piłke .Do tej pory niezbyt udanie wiodlo im sie w eliminacjach .Federacja siegneła jednak po Hidinka (trenera od rzeczy niemozliwych  8) )i sukces na miejscu .Ten czlowiek potrfai wyzwolic w zawodnikach dodatkowa siłe, motywacje , nadzieje .
Awans Czechow i Hiszpanii przeszedl praktycznie bez echa ( no moze poza pierwszym meczem Hiszpanów  :lol: )wiec nie bede sie rozpisywal .
Szkoda ,ze znie zobaczymy ambitnch piłkarzy Bahrajnu .Bardzo podobala mi sie ich gra podczas zeszłorocznych mistrzostwach Azjii , o których jjuz w tym temacie wpominalem .
A przez mecze jakten Turcjii ze Szwajacria  pilka nozna traci w oczach sceptyków(i nie tylko ).Prze takie zachowanie Turcja przynosi umjme  najwspanialszej dyscypliny sportu .Juz o to sie postara
 Sepp Blatter  aby nie mogli wystapic w kolejnym eliminacjach do MŚ . I bardzo dobrze .Chamstwo trzeba tępić  :evil:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 24, 2005, 21:19:27 pm »
A mi trochę będzie brakowało na Mundialu Turcji :? Ja bardzo tę druzyne lubię, fakt zachowali się nie odpowiednio, mimo wszystko gra tam wielu bardzo dobrych piłkarzy. A pozatym Turcja to brązowy medalista poprzednich Mistrzostw, więc jednak szkoda takiej drużyny :?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Mundial 2006
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 24, 2005, 22:17:59 pm »
z taka gra jaka prezentowali w meczu ze Szwajcaria to na mistrzostwach nic by nie zdzialali chodz moze przez ten czas do MS zlapali by moze i forme ale lepiej ze Szwajcarzy awansowali maja ciekawych zawodnikow i moga cos pokazac pozyjemy zobaczymy

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 01, 2005, 09:09:06 am »
nasza wspanialomyslna TVPoswiadczyła  ,że nawet jesli wykypi prawa do transmitowania meczów z MŚ to beda mogli  go oglądać tylko wybrańcy .Na ,,zwyklej ,,TVP pokaża tylko mecze Polaków , półfinały oraz final. Brawo Korzeniowski! :evil: Kolejny genialny ruch ! :evil: Tylko nie dziwcie sie potem ,że ludzie nie płaca abonamentu .

Info z  http://sport.onet.pl/1204642,wiadomosci.html
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 01, 2005, 10:03:41 am »
Miejmy nadzieje, ze Polsat je wykupi.



PSPower!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 01, 2005, 10:09:46 am »
tyle ,ze  jesli ktos nie posiada Cyfrowego Polstau to tez nie zobaczy Mundialu w całosci :x .Tęsknie za czasami ,gdzie mozna bylo sobie dowolnie oglądać niemalże wszystkie mecze MŚ(vide FRANCE98)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 01, 2005, 10:13:28 am »
Cytat: "jay jay"
tyle ,ze jesli ktos nie posiada Cyfrowego Polstau to tez nie zobaczy Mundialu w całosci Mad .Tęsknie za czasami ,gdzie mozna bylo sobie dowolnie oglądać niemalże wszystkie mecze MŚ(vide FRANCE98)

Ja nie posiadam Cyfrowego Polsatu, ale Polsat Sport mamy w pakiecie kablowki :D

Polska reprezentacja bedzie jeszcze grala w tym roku?



PSPower!!!

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 01, 2005, 15:19:45 pm »
Nie no ci z tvp to mają wodogłowie, z całym szacunkiem ale jak można wykupywać po raz 6 z rzędu bodajże pełną transmisje skoków narc. (z całym szacunkiem dla naszego mistrza Adama, ale dla mnie skoki są po prostu nudne). Proponuję wykupić jeszcze prawa do curlingu i szachów.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 05, 2005, 08:35:13 am »
niebawem(9 grudnia )losowanie grup a my kibice wciaż niemożemy byc pewni ,czy zobaczymy to wydarzenie w TVP. Jak mnie pamięć niemyli problemy z transmitowaniem losowania bylo juz 4 lata temu .Cos bidna mamy ta telewizje :lol: , tylko skąd oni biora kase na te wszystkie Golden league , siatkówki , koszykówki .Jednym słowem  Korzeniowski wychodzi z założenia ,zeby kupować prawa do transmisjii wszystkiego co jest związane ze sportem byle nie niemiec nic do czynienia z futbolem .

Fifa tez niezle zarządziła-rozstawionych bedzie tylko 8 drużyn ,a reszta według podziału geograficznego(w jednej grupie nie moze byc wiecej niz 2 druzyny z Europy).Jest wiele spekulacji , oczekiwań co do  rywali Polaków  ,ale przy nieszczęsliwym wylanianiu kolejnych kuleczek możemy trafic nawet na Brazylie i Holandie . Ja licze jednak na polski fuks  :D
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 05, 2005, 15:09:09 pm »
No właśnie- ma ktos jakiegos linka do strony, gdzie beda transmitowac losowanie grup? Na TVP nie ma co liczyc.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 07, 2005, 08:51:26 am »
wczoraj rozlosowano koszyki wedlug korych zostana ustalone przyszle grupy

Koszyk 1 (drużyny rozstawione): Niemcy (grupa A), Brazylia (grupa F), Hiszpania, Meksyk, Włochy, Argentyna, Anglia, Francja.

Koszyk 2 (Afryka, Oceania, Ameryka Południowa): Angola, Ghana, Togo, Tunezja, Wybrzeże Kości Słoniowej, Australia, Ekwador, Paragwaj.

Koszyk 3 (Europa): Chorwacja, Czechy, Holandia, POLSKA, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina.

Koszyk 4 (Azja i CONCACAF): Arabia Saudyjska, Iran, Japonia, Korea Płd., Kostaryka, Trynidad i Tobago, USA.

Koszyk specjalny: Serbia i Czarnogóra.

w sumie to nie jest ani dobrze , ani zle .Wczoraj ustalono także jakby wygladal grupa marzeń :
Meksyk
Togo
POLSKA
Arabia Saudyjska

oraz grupe śmierci :
Brazylia
POLSKA
Paragwaj
Serbia i Czarnogóra

Od siebie tylko dodam ,ze i w tym pesemistycznym wariancie mamy szanse przejść dalej .Z Serbią wygralismy ostatnio 2 razy (w sierpniu 3-2 i 2lata temu w Płocku 4-3 ) a i Paragwaj także jest do ogrania .Wszak gralismy niedawno z zespołem z Ameryki Południowej i gladko wygraliśmy .Jedynie z BRazylia  nie widze szans .

Losowanie juz w piątek .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 07, 2005, 10:26:01 am »
Lepiej bedzie jesli wylosujemy silna grupe.
Moze sie troche zmobilizuja ci nasi futbolisci i przejda dalej, bo przy pierwszym przedstawionym przez Ciebie wariancie pewnie za bardzo by sie rozluznili. Jak przegrywac to z najlepszymi. :P

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 09, 2005, 22:11:31 pm »
Znamy juz,, polska,, grupe .Misiek Listkiewicz juz pewno cieszy miche .Czy jest z czego?Popatrzmy

Niemcy
Kostaryka
Polska
Ekwador

Wydaje sie ,że grupa jest do przejścia ,ale mam pewne obawy .Kostaryka to zespół ,który zrobił ogromne postępy .Jest zespołem niedoecnianym , a takie są z reguły najgrozniejsze.Ekawdor  został przez nas ograny  i to napewno wpłynie na morale zespołu podczas rewanżu.Niemcy to cien druzyny.Ostatnie mecze mieli katastrofalne.

Czekam z niecierpliwością na pierwsze mecze mistzrostw . :twisted: Jezu co to będzie sie działo! :mrgreen:

Dalsze newsy nastapia wraz z upływem czasu
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 09, 2005, 22:15:00 pm »
OK, Polska przechodzi z KOstaryką :D dobrze by było :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 09, 2005, 22:47:02 pm »
fajnie  by było upokorzyć Niemców :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 09, 2005, 22:48:40 pm »
Trzeba się wkoncu zrewanżowac za dawne lata :twisted: mamy okazje :twisted:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 09, 2005, 23:04:00 pm »
Nie no z szwabami przegrać nie wypada!!!A i po raz pierwszy będę trzymał kciuki z polskich kiboli żeby ich tam rozku****  :twisted:  :twisted: Oby tylko Polacy nie zlekceważyli rywali.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 09, 2005, 23:05:25 pm »
Jade na mecz z Niemcami i mam nadzieje ze zobacze piekny mecz i mase bramek (najlepiej 4:3 dla Polski)!



PSPower!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 09, 2005, 23:10:36 pm »
W takiej grupie powinnismy teoretycznie zajac 2. miejsce (tuz za niemcami). A jak bedzie w praktyce? To sie okaze.

Fajnie by bylo, gdyby Polska grała z Niemcami w meczu otwarcia Mistrzostw Swiata.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 10, 2005, 19:45:09 pm »
Rozwala mnie fachowość większości dziennikarzy jak np. przed chwilą w wiadomościach jakiś "spec" wypowiadał się na temat awansu i powiedział że jeeżeli legniemy z takimi (tu uwaga: ironia) potęgami jak Ekwador czy Kostaryka to będzie bardzo żle. Najperw pogódźmy się z faktem że my stoimy na podobnym poziomie co oni, a oni stoją na niezłym poziomie (3:0 z Ekwadorem wtedy w Barcelonie spowodowane było głównie opadami, przez co nie byli w stanie pokazać swych umiejętności). Choć na pewno szanse na awans są duże i wcale w gronie 100% faworyta do wyjścia nie upatrywałbym Niemców bo oni ostatnio rozczarowują (ale to się może zmienić).

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 12, 2005, 17:51:56 pm »
Kostaryka załamana ! prasa w tym kraju bardzo chlodno odnosi sie do wynikow losowań .Trener reprzentacjii Kostaryki mówi ,że  Ekwador ljest  w zasiegu mozliwości jego podobiecznych , jednak podkreśla ,że bedzie bardzo cięzko o punkty grajac z Polską.Mimo tego uwazaja ,że sa w stanie awansowac z tej bardzo cięzkiej (dla nich ) grupy .

hehe , no wreszcie  czuje respekt do naszej ekipy  :D .Przypomne ,zę  jeszcze przed losowaniem  bardzo obawiano sie wylosowania Polakow w Japonii.Huh ,żeby tylko nasi staneli na wysokości zadania i powtórzyli blamażu sprzed 4 lat .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 12, 2005, 18:35:20 pm »
A ja sie obawialem ze wylosujemy koree, czy japonie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 12, 2005, 21:30:43 pm »
Jest! Już mam zarezerwowany bilet na mecz Argentyna - Holandia :wink:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 13, 2005, 20:05:44 pm »
Ibra , nie chcialbym cie smucić ,ale juz WIELLUUU ludzi zarezerwowało meczy na mundial ,a znikomy procent rzeczywiscie na mistrzostwa pojedzie .

Dzisiaj juz oficjalnie dowiedzielismy sie ,że nie zagramy z Brazylią.Tylko nieporawni optymisci z panem Listkiewiczem na czele mogli liczyc na spotkanie z obecnym mistrzami świata.W zamian tego PZPN rozmawia juz podobniez z mistrzami Europy.W sumie lepsze to niz nic , ale wolałbym przeciwnika z rejonow bardziej południowoamerykańskich  :) .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 13, 2005, 22:41:31 pm »
Cytat: "jay jay"
Ibra , nie chcialbym cie smucić ,ale juz WIELLUUU ludzi zarezerwowało meczy na mundial ,a znikomy procent rzeczywiscie na mistrzostwa pojedzie .

Z pewnych zrodel slyszalem, ze jezeli na jakiejs tam stronie bilety bedzie chcialo zarezerwowac ponad 250.000 osob, odbedzie sie losowanie, wiec nie ciesz sie przedwczesnie Ibra. Ale jesli Ci sie uda to szczerze zazdroszcze.