Autor Wątek: Mundial 2006  (Przeczytany 70643 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #680 dnia: Lipca 10, 2006, 18:33:02 pm »
Cytat: "Don"
Ibra - jako fan Juve - może przypomnisz akcję za która go zdyskwalifikwano na bodajże 5 meczów LM?

Pamiętam i wspominam to niemiło, ale Zidane za te kartki potrafi nas przeprosić rozgrywając w późniejszym czasie świetne mecze i pokazać swoją magiczną moc. Np. mecz z Brazylią - coś fantastycznego. Gol w finale LM z Bayerem - to samo. I wiele in nych sytuacji.
A Materac? Poza przydkimi (leciutkie okreslenie) kosami, kopniakami, wyzwiskami i innego tego typu rzeczami nic nie robi.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #681 dnia: Lipca 10, 2006, 19:29:14 pm »
Cytat: "Gipsi"
Zidane pokazal ze ma charakter i pokazal ze jest wielka postacia.  Odchodzi jako bóg piłki nożnej

Pokazal, ze ma charakter walac z glowki innego pilkarza? Nie mam nic do Zidana, ale nie  mozna zwalac calej winy na Matrixa. Zizu nie mial prawa go uderzyc, cokolwiek by nie uslyszal.
Cytat: "Gipsi"
Mnie wkurza to, że już panienki we Włoszech - w osobie prokuratora - mówią, że Buffon i inne dziewczynki nie mogą grać w Serie B czy C. Czytaj: afera korupcyjna rozejdzie się po kościach.

Nic takiego nie bedzie mialo miejsca. Z ostatnich wiadomosci wynika, ze Juve zostanie zdegradowane do Serie B, a Milan, Fiorentina i kilka innych druzyn dostana ujemne punkty na starcie w nastepnym sezonie. Sprawiedliwosc musi byc.

Cytat: "Ibra"
A Materac? Poza przydkimi (leciutkie okreslenie) kosami, kopniakami, wyzwiskami i innego tego typu rzeczami nic nie robi.

Nie liczac tego, ze gra dobrze i strzela bramki  :roll:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #682 dnia: Lipca 10, 2006, 19:56:05 pm »
Weź Hubi idź już. Kuwa....... dla ciebie to wszyscy są dobrzy i spoko, a zły uczynek musi być ukarany. Przestań czytać tyle Biblii bo nie mogę już, pewnie jesteś aktywny w kółku różańcowym X_X.

W tej jak jej tam, no user barku masz normalnie Inter, więc jesteś nieobiektywny. WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE ZIZU ODWALIŁ RAMONĘ, ale i tak go lubią and.... cieszą się, że ładnie powalił Materaca, obracając to w czyn godny naśladowania. Nie ma co, elegancko przywalił.

Ty, a Materac ma prawo (załóżmy że tak zrobił) wyzywać/wkurzać/obrażać Zidana/Jego Naród/Jego Rodzinę ??? Ja już bym wolał dostać z dyńki niż żeby mi ktoś najeżdżał na rodzinę.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Mundial 2006
« Odpowiedź #683 dnia: Lipca 10, 2006, 20:18:12 pm »
jak mowie Zidan genialny pilkarz niezapanowal nad soba nic go nie suprawiedliwia zachowanie rodem z polskich blokowisk hamstwo pelna geba takie doswiadczenie no i w takim momencie koncowka finalu MS a on traci nerwy to juz po meczu mogl mu wywalic a co do materaca sie nie bede wypowiadal bo to kij nie zawodnik ile go widze tak kogos kopie i fauluje

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #684 dnia: Lipca 10, 2006, 20:22:20 pm »
Cytat: "Hubi"
Nie liczac tego, ze gra dobrze i strzela bramki

No, gra na prawdę świetnie - same żółte i czerwone kartki oraz nosi miano największego brutala Serie A :lol:. Strzela bramki? Strzelił 2 na Mundialu, ale nie przypominam sobie zbyt dużo innych.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #685 dnia: Lipca 10, 2006, 20:23:28 pm »
Cytuj
"Brudny muzułmaninie" - według wielu arabskich serwisów internetowych właśnie te słowa padły z ust Marco Materazziego w 109 minucie finałowego spotkania Mistrzostw Świata Francja-Włochy i sprowokowały Zinedina Zidane'a do zaatakowania stopera Squadra Azzurra.

Te same arabskie serwisy uważają, iż była to "poważna ofensywa wymierzona przeciwko Islamowi", wiele z nich także dodaje "Marco Materazzi zasłużył na to by stać się ofiarą morderstwa".

Szwedzka prasa natomiast podkreśla, iż Matrix zachował się jak "świnia" rujnując karierę kapitana reprezentacji Francji w jego ostatnim spotkaniu na zawodowym poziomie. Angielskie media natomiast potwierdzają, iż Materazzi nazwał Zidane "brudnym muzułmaninem" bądź "terrorystą".

Sam Zidane zaprzeczył jednak pogłosce, iż jego wczorajsza agresja była spowodowana prowokacją gracza Interu na temat jego franc-marokańskiego pochodzenia jak i jego rodziny:

"Reakcja skierowana przeciwko włoskiemu piłkarzowi, Materazziemu nie miała żadnego związku z Islamem bądź moją rodziną." - powiedział Zidane dla livefoot.com.

Mimo tego kraje wyznające Mohammed'a odbierają teraz Zidane jak swojego bohatera. Oto niektóre z wypowiedzi muzułmanów:

"Zidane dumą arabskiej nacji"

"Zidane uratował honor Islamu"

"Każdy z nas zareagowałby tak jak on przeciwko piłkarzowi reprezentującemu miernotę Europy" - napisali reprezentanci arabskiej organizacji Al Arabiayh.

Reputacja Materazziego na Świecie zaczyna upodabniać się do tej we Włoszech. Arabowie stwierdzili, iż Zidane został sprowokowany przez "brudne włoskie zwierzę".

sports.it

Cytuj
Obrońca Interu, Marco Materazzi zaprzeczył, iż w 109 minucie wczorajszego finałowego meczu Mistrzostw Świata pomiędzy Francją i Włochami obraził Zinedine'a Zidane'a nazywając go terrorystą.

Matrix stanowczo zdementował doniesienia brytyjskiego dziennika The Guardian, który napisał dzisiaj o ostrej prowokacji reprezentanta Włoch skierowanej przeciwko Zidane'owi.

"To absolutnie nie prawda, iż nazwałem Zidane'a terrorystą. Jestem ignorantem, nie wiem nawet co to słowo znaczy. Cały Świat widział co się stało na żywo w telewizji." - powiedział Materazzi.

The Guardian widząc poruszenie wyznawców Islamu, którzy byli zszokowani artykułem zamieszczonym w tej gazecie i życzyli naszemu defensorowi nawet śmierci, zdecydował się sprostować swój artykuł i wycofać się ze swojego stwierdzenia jakoby Materazzi nazwał gwiazdora reprezentacji Francji terrorystą. Ta sama gazeta jednak nadal utrzymuje, iż Matrix jest rasistą, mimo tego że jego najlepszym przyjacielem jest Obafemi Martins.

sports.it/inter.it


Cytuj
Ty, a Materac ma prawo (załóżmy że tak zrobił) wyzywać/wkurzać/obrażać Zidana/Jego Naród/Jego Rodzinę ??? Ja już bym wolał dostać z dyńki niż żeby mi ktoś najeżdżał na rodzinę.

Moze i nie ma prawa (chociaz prowokowanie do pewnego stopnia nie jest karalne i nie obrazil narodu ani rodzinu Zizu), ale Zidane napewno nie mial prawa przywalic mu z dynki. I wkurzaja mnie ludzie, ktorzy tlumacza, ze Zidane dobrze zrobil, bo Matrix go rzekomo obrazil. Nawet jesli go obrazil to Zidane nie mial prawa tak na to odpowiedziec.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #686 dnia: Lipca 10, 2006, 20:38:04 pm »
Plusem jest, że celem terrorystów na pewno nie będzie Francja, OBRAZA NARODU/NACJI to jest normalnie... na pal takich nabijać.

Co byś wolał:
- dostać z dyńki
- usłyszeć, że "ten hubi to total frajeros i na dodatek z polski, złodziej i syn ku*wy"

Ja zdecydowanie z dyńki.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 830
  • Reputacja: 111
Mundial 2006
« Odpowiedź #687 dnia: Lipca 10, 2006, 20:45:15 pm »
ale bajerka jest :D

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Mundial 2006
« Odpowiedź #688 dnia: Lipca 10, 2006, 20:45:35 pm »
hmm.. Hubi oni podczas meczu są anprawdę zestresowani, nie wierzę że gdy np. grasz w piłek k*uwry i faki nie latają 2 razy częściej a wkurzyć się mozną bardzo przez np. złe podanie. Co dopiero finał, nawet jak nie obraził jego rodziny to i tak zachował sie jak sku*ysyn.

wątpie czy gdyby powiedział tak do ciebie zignorowałbyś to albo dał mu na zgodę :mrgreen:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #689 dnia: Lipca 10, 2006, 20:51:18 pm »
Prosze państwa, co za porywająca i ekscytująca  dyskusja .Kibice szaleją i pieją z zachwytu !



żeby finał największej imprezy świata sprowadzać  do jednego faulu  :|
Oj ludzie , ludzie
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mundial 2006
« Odpowiedź #690 dnia: Lipca 10, 2006, 22:39:02 pm »
Cytat: "Interia.pl"
Materazzi znieważył "Zizou" i jego siostrę
10.07.2006 18:04


Marco Materazzi dwukrotnie nazwał siostrę "Zizou" prostytutką i śmiał się z algierskiego pochodzenia Zidane'a, nazywając go "brudnym terrorystą" - donosi brazylijska telewizja "O'Globo", która dokonała szczegółowej analizy zapisu video wydarzeń ze 110. minuty finałowego meczu mundialu.
 
 

To właśnie wtedy Zinedine Zidane, rozgrywający ostatni mecz w swojej zawodowej karierze, uderzył mocno głową w klatkę piersiową włoskiego obrońcy, za co Horacio Elizondo pokazał pomocnikowi reprezentacji Francji czerwoną kartkę.

Gallas: Materazzi ma coś na sumieniu
 
Argentyński arbiter incydentu nie widział, a decyzję o usunięciu "Zizou" podjął po konsultacji z innym sędzią.

Z kolei agent byłego gwiazdora Juventusu i Realu, Alain Migliaccio potwierdził w poniedziałek na antenie BBC, że zachowanie Zinedine'a Zidane'a było sprowokowane obraźliwymi słowami obrońcy Interu Mediolan.

Zidane najlepszym piłkarzem MŚ
 
"Zinedine powiedział mi, że Materazzi bardzo poważnie obraził jego rodzinę i jego samego, ale nie chciał mi ujawnić konkretnie tych słów. Zinedine nie chce jeszcze o tym mówić przez najbliższe kilka dni. Był bardzo rozczarowany tym co się stało. To jest człowiek, który normalnie nie daje się ponosić emocjom i w różnych sytuacjach zachowuje zimną krew. Tym razem coś w nim eksplodowało. On nie chciał takiego zakończenia swojej kariery" - wyjaśnił Alain Migliaccio.

Tymczasem FIFA wydała komunikat, w którym zaprzecza słowom trenera Francji Raymonda Domenecha twierdzącego, że sędzia wyrzucił Zidane'a z boiska na podstawie zapisu wideo. Takiej możliwości nie przewidują obecnie przepisy.

Włosi po raz czwarty mistrzami świata
 
Domenech powiedział, że arbiter główny Argentyńczyk Horacio Elizondo nie widział incydentu, ale opowiedział mu o nim sędzia techniczny, który zobaczył zajście na telewizyjnych powtórkach. Na tej podstawie - zdaniem francuskiego trenera - Elizondo podjął decyzję o ukaraniu Zidane'a czerwoną kartką.

"To absolutnie nie była kwestia zapisu wideo. Rzeczywiście sędzia główny nie widział zajścia i musiał konsultować się z asystentami. Arbiter techniczny zauważył co się stało i opisał głównemu całą sytuację drogą radiową" - powiedział rzecznik FIFA Andreas Herren.

Ale nie, Materac to bohater finału...

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #691 dnia: Lipca 10, 2006, 22:41:26 pm »
dobrze ze materacowi zajebał szkoda ze nie w ryja może by pękną jak balonik

ZIZU JEST WIELKI
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Mundial 2006
« Odpowiedź #692 dnia: Lipca 11, 2006, 00:15:47 am »
co was takiego ludzie wzielo na tego Zidana co drugi to teraz na GO avatar z Zidanem co by nie powiedzial materac nie mogl go uderzyc to jest profesjonalny futbol mogl to zglosci do fifa uefa itp a nie odrazu do bicia a wy wszyscy wielki Zidan bylo go mocniej walnac co wy piszecie to czyste chuliganstwo jaki on przyklad dal mlodym adeptom pilki noznej zaden wielki to on moze jest ale ham

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #693 dnia: Lipca 11, 2006, 00:33:13 am »
Jaki przykład? Chociażby to, że zwalcza rasizm!  :mrgreen:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #694 dnia: Lipca 11, 2006, 03:49:28 am »
Zidane dał bardzo dobry przykład. Pokazał, że czasami w życiu są ważniejsze rzeczy od wygrywania, ważniejsze nawet od Mistrzostwa Świata. Krew jest gęstsza niż woda, ale honor jest gęstszy niż krew. Szkoda, że mu nie przywalił mocniej.

Hubi, poczekajmy tydzień zobaczysz jak afera się rozejdzie po kościach.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #695 dnia: Lipca 11, 2006, 09:36:30 am »
Ci wszyscy co  wyrażają takie oburzenie tym co zrobił Zizu chyba powinni obejrzeć montażyk z "numerami" Materraziego.
Jasne, to było bardzo nieładne, ale on to zrobił pod wpływem impulsu a nie obrażał celowo. Po zobaczeniu filmiku o Włochu, żałuje że ta gnida nie dostała mocneij!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #696 dnia: Lipca 11, 2006, 17:55:54 pm »
Castor Krieg ja się podpisuje pod tym co napisaleś ręką.,nogą i wogóle wszystkim co mam...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #697 dnia: Lipca 11, 2006, 18:58:49 pm »
top 10 najlepszych meczów
1.Niemcy - Włochy  .Po raz pierwszy ( i jak się pózniej okazało ostatni) mieliśmy przyjemność oglądać walke o każdy milimetr boiska od pierwszej minuty do końowego gwizdka .Klasyk , który na długo pozostanie w mojej pamięci.
2.Włochy - Francja . Pierwsza połowa jeszcze niemrawa , ale druga część nadrobiła wszystko z nawiązką . I gdyby nie ten incydent z Zidanem/Materazzim  wszystko by było ok .
3.Niemcy- Argentyna .Seryjnie marnowane sytuacje , błedy w kierowaniu druzyną przez Jose Pekermana i kapitalna akcja Niemców gdzie swojego piątego gola strzelił Klose. No i fruwający Ayala  :wink:
4.Portugalia -Holandia . Sędzia Iwanow nie znał słowa litość  :twisted:
Poprzeczka i Holandia znów przedwcześnie żegna się z turniejem .
5.Argentyna -Meksyk  . Nieuznana bramka Crespo , kiks obrońcy  i fantastyczna brama Maxi Rodrigueza
6.Włochy USA . Nie obyło się bez walki i emocji .Emocji , których prozno było szukać w spotkaniach meczowych .
7.Niemcy -Polska .Tego horroru długo nie zapomne . Boruc w życiowej formie i znakomite roszady w squadzie Niemców , które przyniosły pożadany efekt .
8.Ghana -Czechy . Jeden z tych wieczorów gdzie faworyt wyrażnie ustępował rywalom . Niewykorzystany karny  i seryjnie marnowane okazje .Mecz był rozgrywany do jednej bramki
9.Hiszpania -Tunezja .Zaczęło się niespodziewanie ale z czasem Hiszpanie dopieli swego . Wynik nie do końca oddawał to co się działo na boisku .
10.Australia -Chorwacja .Piękne spotkanie gdzie do końca nie było nic wiadomo kto wyjdzie z grupy .No i fatalna wtopa Grahama Polla  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #698 dnia: Lipca 11, 2006, 21:11:04 pm »
Cytat: "jay jay"
Nieuznana bramka Crespo


to był messi
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Gipsi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-08-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #699 dnia: Lipca 12, 2006, 13:00:32 pm »
Cytuj
I wkurzaja mnie ludzie, ktorzy tlumacza, ze Zidane dobrze zrobil, bo Matrix go rzekomo obrazil. Nawet jesli go obrazil to Zidane nie mial prawa tak na to odpowiedziec.
_________________

Prawda. Zidane nie mial prawa udezyc materaca. i co z tego? Ale to zrobil i zachowal sie zajebiscie. Materaz nie mial prawa obrazac Zidana a mimo to zrobil. Teksty ze ktos nie ma prawa czegos zrobic to takie czcze gadanie. To ze ktos nie ma prawa czegos zrobic nie oznacza ze nie powinien tego robic. Matki nie maja prawa zabraniac 18 letnim synom chodzic najeb*nymi po 4 winach bo przeciez sa juz dorosli... ale mimo to zabraniaja im i co? I nic. Widziales ten filmik co wczesniej zapodali o faulach materaca? tez nie mial prawa tego robic... ale faulowal. i co? I standardowo - i nic ;]

Zizou zajeb*ł mu strzala i jest pieknie! ;]
Zaluje tylko ze po meczu nie wrocil na murawe i jeszcze go nie napieprzal razem z cala reprezentacja francji ;]

Dzisiaj o 19 w stacji Canal + Zidane powie o co chodzilo.
W sumie dla mnie nie ma roznicy co powiedzial Materac, bo poprostu materacowi sie naezalo za to ze jest "piłkażem sku*wysynem", ale mam jednak nadzieje ze slowa ktore zostaly skierowane do Zidana to bylo cos wiecej niz tekst w stylu "Chulaj dropsy maciej" albo "szyj buty stefan" ' bo wtedy cala moja ciekawosc o co chodzilo pojdzie na marne ;]

EDIT::::
Co do typow jay jay'a to ja sie w sumie zgadzam choc oczywiscie dodalbym jeszce przynajmniej 2 eleganckie mecze - Portugalia - Niemcy - swietny mecz o 3 miejsce. Pod wzgledem futbolu ladniejszy duzo od finalu.
I mecz Argentyna - Serbia i Czarnogora -jedno stronny mecz ale obfitujacy w piekne akcje ;]
Oh! Eh! Oh! Eh! What's up c'mon!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #700 dnia: Lipca 12, 2006, 13:38:17 pm »
Też, podobnie jak Gipsi, uważam że mecz o 3 miejsce był bardzo ładny. Piękne bramki, akcje. Szybka gra, spektaktl Schweinsteigera. Było ciekawie.
Prócz tego podobał mi się również mecz 1/8 finału : Niemcy - Szwecja. Gra Niemców miejscami była fenomenalna. Ballack tylko zawiódł, bo miał multum okazji do strzelenia gola. Nie udało się.
Brakowało mi natomiast takiego prawdziwego piłkarskiego "dreszczowca" - coś w stylu Holandia - Czechy (Euro 2004).



Cytat: "Hubi"
Nawet jesli go obrazil to Zidane nie mial prawa tak na to odpowiedziec.

A ty nie masz prawa grać na piratach.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #701 dnia: Lipca 12, 2006, 20:18:45 pm »
No to lecimy:

Cytuj
Interrogé sur la teneur exacte des propos de Materazzi, Zidane a indiqué que "c'étaient des choses trčs personnelles, cela touche ŕ la maman, ŕ la soeur. Il dit des mots, des mots qui sont trčs durs et il les répčte plusieurs fois. Vous les écoutez une fois, vous essayez de partir. C'est ce que je fais parce que je m'en vais en fait. Vous écoutez deux fois, et puis la troisičme fois..."


Zapytany o dokładne słowa Materaca Zidane odpowiedział, że były one bardzo osobiste, dotyczyły matki i siostry. Były bardzo ostre, Materaz powtózył je kilka razy.

Cytuj
"Je ne peux pas regretter mon geste car cela voudrait dire qu'il avait raison de dire tout cela, a-t-il expliqué. Je ne peux pas, je ne peux pas, je ne peux pas dire cela. Et non, il n'a pas raison de dire ce qu'il a dit."

Zidane nie żałuje swojej decyzji.

Czyli poszło o rodzine, a Materac łże. Trzeba było przywalić mocniej.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mundial 2006
« Odpowiedź #702 dnia: Lipca 12, 2006, 22:30:57 pm »
Oglądałem wywiad z Zizu, i powiedział, że jest także mężczyzną i nie pozwoli sobie na takie słowa wobec najbliższych.


On jeszcze bardziej urósł w moich oczach.


Zawsze nr.1

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #703 dnia: Lipca 12, 2006, 23:21:06 pm »
Cytuj
A ty nie masz prawa grać na piratach.

Trafne porownanie  :roll:


Cytat: "fcinter.pl"
Prezydent FIFA Joseph Blatter ogłosił, iż rozgrywającemu reprezentacji Francji Zinedine Zidane'owi być może zostanie odebrana nagroda Złotej Piłki.

Zawodnik może spodziewać się takiego obrotu sprawy z powodu, iż wielu dziennikarzy domaga się tego po karygodnym zachowaniu Zizou w finale niedawno zakończonego mundialu. Feralny cios wymierzony naszemu Marco Materazziemu może być przyczyną przekazania nagrody Andrei Pirlo lub Fabio Cannavaro.

"Zwycięzca nie jest ogłaszany przez FIFA lecz przez dziennikarzy. FIFA ma możliwość decyzji, która odbierze zawodnikowi nagrodę jeśli pogwałcił on zasady etyki sportowej. Oczywiście musimy poczekać do wyjaśnienia całej sprawy. - Powiedział Blatter

"To mnie zraniło" - kontynuował. “Znam Zidane'a od lat. Patrzenie na sprawę z perspektywy, że efekt zajścia był zły. Dla niego i fair play. Był tak załamany, że kiedy sędziowie nakazali mu odebrać medal oświadczył, że nie zasłużył na niego."

Sprawa powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku dni.

Wie ktos moze, czy glosowanie na pilkarza, majacego otrzymac zlota pilke, odbylo sie przed, czy po finale?

Tarniak

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #704 dnia: Lipca 12, 2006, 23:34:10 pm »
Cytat: "paprot"
co was takiego ludzie wzielo na tego Zidana co drugi to teraz na GO avatar z Zidanem co by nie powiedzial materac nie mogl go uderzyc to jest profesjonalny futbol mogl to zglosci do fifa uefa itp a nie odrazu do bicia a wy wszyscy wielki Zidan bylo go mocniej walnac co wy piszecie to czyste chuliganstwo jaki on przyklad dal mlodym adeptom pilki noznej zaden wielki to on moze jest ale ham

Każdy tak pieprzy póki mu rodziny nie obrażają. :?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #705 dnia: Lipca 13, 2006, 00:19:33 am »
Hubi, w trakcie finału się odbywa.

fazanaldo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-01-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #706 dnia: Lipca 13, 2006, 09:05:15 am »
Cytuj
Włosi mogą stracić mistrzostwo świata, jeżeli FIFA udowodni, iż Marco Materazzi faktycznie ubliżył Zidane’owi, odnosząc się do jego narodowości – informuje „Przegląd Sportowy”, powołując się na niemiecki „Bild”.
Gazeta twierdzi, że FIFA może zastosować nowy kodeks postępowania wobec federacji narodowych, który przewiduje poważne sankcje dla propagujących rasizm i ksenofobię.


Fajnie by było :)szkoda ze tak się nie stanie
DRES GENERATION MEMBER

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #707 dnia: Lipca 13, 2006, 09:09:37 am »
tak jak mieli odwołać Mistrzostwa Świata z powodu ptasiej grypy  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mundial 2006
« Odpowiedź #708 dnia: Lipca 13, 2006, 10:27:22 am »
Cytuj
Zinedine Zidane może stracić nagrodę dla najlepszego piłkarza mistrzostw świata, przyznał Joseph Blatter, prezes Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA), w wywiadzie udzielonym włoskiej gazecie.



Matka Zinedine'a Zidane'a, Malika pochwaliła syna za jego zachowanie podczas finałowego meczu mistrzostw świata między piłkarzami Francji i Włoch, poinformowała brytyjska gazeta Mirror.    


Matka Zinedine'a Zidane'a żąda kastracji Materazziego.


o_O LOL!
to z kastracją to chyba jakaś kaczka X_X

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #709 dnia: Lipca 13, 2006, 11:11:10 am »
Nie, to prawda.
Dokładny cytat (jeszcze sprzed konferencji Zidane`a):
"Jeśli to prawda co Materazzi powiedział, to chcę dostać jego genitalia na srebrnej tacy"
Zidane jest teraz bohaterem islamu, za to że obronił swoją matkę (rzecz prześwięta dla nich), i znając ich fanaztym jest możliweość że to się spełni :lol:

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #710 dnia: Lipca 13, 2006, 11:43:23 am »
Cytat: "CassSept"

Zidane jest teraz bohaterem islamu, za to że obronił swoją matkę (rzecz prześwięta dla nich), i znając ich fanaztym jest możliweość że to się spełni :lol:

To nie byłoby takie głupie, tyle że Squadra Azzura straciłaby połowę ze swojej siły, bo każdy bałby się już obrażać.

A co do Zidane'a to czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że mamy do czynienia z internetowym fenomenem? Te wszystkie GIFy, filmiki, itd. - najciekawszy element Mistrzostw. Piękne mecze były i będą w przyszłości, ale takie coś jest tylko raz. :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #711 dnia: Lipca 13, 2006, 13:09:09 pm »
To było wiadome już w poniedziałek, gdy na YTMND pierwsza dziesiątka była o Zidanie (i utrzymywała się do wczoraj, dzisiaj już tylko pierwsze miejsce), masa gifów, nawet strony o legendarnym już uderzeniu głową :lol:  Ba, do obiegu już wchodzi czasownik "zidane"  :lol: