Autor Wątek: Mundial 2006  (Przeczytany 70652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #640 dnia: Lipca 09, 2006, 23:05:06 pm »
hehe pocieszmy się tym że przynajmniej Juve Milan i jescze kilka klubów włoskich zdegraduja za korupcję... tiaa... mistrzowska włoska piłka ...nie ma co...  :twisted:
All Hell Cant Stop Us Now !!!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #641 dnia: Lipca 09, 2006, 23:05:57 pm »
no za to mistrzostwo to raczej nikogo nie zdegraduja...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #642 dnia: Lipca 09, 2006, 23:08:51 pm »
geje wygrały... :(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #643 dnia: Lipca 09, 2006, 23:11:52 pm »
nie geje tylko metroseksualisci, a naturalizowani francuzi przegrali i tyle, mi tam wisialo kto wygra...

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #644 dnia: Lipca 09, 2006, 23:14:28 pm »
Walker nie są naturalizowani, urodzili się we francji tylko mają korzenie kolonialne ku&wa
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

zaar

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #645 dnia: Lipca 09, 2006, 23:19:00 pm »
Cytat: "Walker"
no za to mistrzostwo to raczej nikogo nie zdegraduja...



Cytat: "zaar"
zdegraduja za korupcję
we włoskiej lidze... geeez
All Hell Cant Stop Us Now !!!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #646 dnia: Lipca 09, 2006, 23:19:54 pm »
wiem ze ci chodzi o wloska lige, ale ma miala byc ponoc jakas amnestia w przypadku wygranej wlochow, ja pizgam wszystkim trzeba tlumaczyc jak dzieciom

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #647 dnia: Lipca 09, 2006, 23:21:36 pm »
ITALIANOOOOOOOOOOOOO :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Mundial 2006
« Odpowiedź #648 dnia: Lipca 09, 2006, 23:35:39 pm »
makarony wygraly i jeszcze amnestia bedzie toz to parodia jakas mowili ze beda wysokie kary degradacja a skonczy sie pewnie tym ze dostana po kieszeni wybrane kluby i afera sie skonczy bo MS mamy itd itp bla bla bla

Cosmaty

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #649 dnia: Lipca 09, 2006, 23:39:14 pm »
we wloszech to norma, to, co robil przez tyle lat ich byly premier berlusconi, to nawet u nas miller i listkiewicz przez tyle lat nie byli w stanie nawydziwiac co u 'makaronow' potrafili w jeden rok.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #650 dnia: Lipca 09, 2006, 23:54:05 pm »
"Zidane, grasz jak Rasiak... "
Ech, szkoda że dał się sprowokować, ale Włoch pewnie zasłużył...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #651 dnia: Lipca 09, 2006, 23:57:36 pm »
Cytat: "Fanboy hater"
"Zidane, grasz jak Rasiak... "
Ech, szkoda że dał się sprowokować, ale Włoch pewnie zasłużył...


no zaslozyl, a teraz sie smieje i cieszy z mistrza :roll:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #652 dnia: Lipca 10, 2006, 00:02:24 am »
Dawno tak nie płakałem. Jak zobaczyłem prof. Thurama płaczącego, to cięzko mi się było powstrzymać...
Zizou, szkoda, że w taki sposób odchodzi, ale uważam podobnie - musiał usłyszeć coś nadzwyczaj ostrego. Za Materazzim nigdy nie przepadałem i teraz powiem wprost : wypier**laj wytatuowana kur*o! Ten ćwiel umie jedynie faulować oraz prowokowac. Śmierć takim popaprańcom.
Przed Mundialem zakładałem, że może być taki finał i doszedłem do wniosku, że kto by nie wygrał, to ja będę się cieszył. Tak uważałem kilka miesięcy temu. Niestety, ale afera w Calcio zrobiła swoje. Buffon, którego od zawsze uważałem za mistrza dziś mnie pierd**ił. Myslałem, że ma większą lojalność do klubu. Piłkarze Włoscy to sprzedawczyki i pedalskie gnoje (nie wliczając Cannavaro i Del Piero). Nidy nie myslałem, że będę się w taki sposób wyrażać o Włochach, ale ten dzień wreszcie nastąpił. Nie wybacze im tego do końca życia...
Jedyne co mnie cieszyło, to Marcello Lippi - człowiek Juventusu, z którym zdobył wszystko. Do tego człowieka zawsze będę miał szacunek. Wracaj do Juve!

Ten dzień zapamiętam na długo...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Mundial 2006
« Odpowiedź #653 dnia: Lipca 10, 2006, 01:01:03 am »
Cytat: "Walker"
no zaslozyl, a teraz sie smieje i cieszy z mistrza Rolling Eyes


ta, ma powód do dumy za kilka llat w rozmowie z wnukami

"o! a tego to wyzwałem od rasisty, haha mówię wam jesk się wk*uwił, haha, walnął mnie z dyńkia ja upadłem, haha, pogrązyem Zidana, hahahaha"

ja pier*ole już bym wolał zeby niemcy wygrali..

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #654 dnia: Lipca 10, 2006, 05:08:01 am »
Matterazzi uciszył Zidana .Dobrze  :twisted:

Finał nie był jakimś porywającym widowiskiem ,ale walki był aż nadto .Pierwsza połowa to szok wywołany podyktowaniem rzutu karnego dla żabojadów .Podchodzi Zizou i ... krzycze JEEESTT!! ale po chwili jednka zorientowałem się jednak ,że futbolówka przekroczyła linie bramkową.Nic to , gramy dalej.Chwilka przestoju i bezsensownej kopaniny na boisku by za chwile główny winowajca straconej bramki ucieszył połowe globu.Stałe fragmenty gry to domena Squadra Azurra .Za pare minut znów rożny . Toni strzelaaaa  i  POPRZECZKA!!!!Chryste Panie , co się dzieje . Włosi przeprowadzają jeszcze jedną akcje ,ale obrońcy wybili piłkę .Koniec pierwszej połówy .1-1 .Ciśnienie tętnicze krwi 130 na 80 ,stężenie cukru we krwi w normie ,także nie jest zle  :lol:
Druga połowa to niestety ciągła dominacja Galów , o przepaszam Francuzów  dzięki fantatysycznej dyspozucji Zizou .Niestety jechał Gattusso jak chciał ,ale chłopak nie zniechęcał się i walczył dalej .Co rusz swe trzy grosze dorzucał Malouda .Koleś siał postrach w szeregach makaroniarzy .Ciągła dominacja nie przekładała się jednak na grożne strzały .Buffon nie był(jeszcze zmuszany ) do jakiejś rozpaczliwej interwencji .Za to Włosili grali swoje .W 68 (bodajże) minucie  Pirlo wykonuje rzut wolny , piłka dolatuje na głowe jednego z Włochów i GOOOOOOOOOOOLLLLL!   Chwila radości i ... pierwszy zonk .Dobrotliwy sędzia liniowy dopatrzył się spalonego .Jes ,jak ja ich lubie , gdy odgwizują offside ze znaczącym opóznieniem .Pózniej ,powrót do scenariusza :Oni atakują , My murujemy bramke . I doprawdy pięknie to wyglądało .Ileż to ja już finałów obejrzałem gdzie w końcowce mocna obrona w końcowce pękała(Bayern .Arsenal) .Ale nie oni .Nie tym razem . Strzelanie gola Włochom mogło być tylko możliwe tylko za pośrednictwem rzutu karnego .It ak też w istocie było.90Minuta i  koniec regulaminowego czasu gry .Koszulka przepocona , ciśnienie podskoczyło niebiezpiecznie wysoko ale musze zaryzykować i oglądać dalej ten horror .Pierwsza część dogrywki nie przyniosła rostrzygnięcia bo przynieść nie mogła . Obie drużyny do perefekcji opanowały sztuke obronną.Tak ,sztuke , bowiem bronienie wyniku też może być piękne .Ostatnie 15 minut .Kulminacja która sprowadza wielkiego wirtuoza futbolu do szatni . Niestety Algierczyk (w Afryce nie mogą sobie pewnie wybaczyć ,że oddali takiego piłkarza ) pomylił piłkę nożną z zapasami .Ostatnia czerwona w tym turniej weczona Zidanowi .Kibice francuscy przecierali oczy ze zdumenia .Ich bożyszcze pogrzebuje szanse Francji na drugi w historii tytuł.Przecież pare sekund wcześniej mógł być bohaterem narodu gdzie po świetnej głowce piłka została wybita przez Buffona .KAPITALANA INTERWENCJA dodajmy  :wink:  To był pierwszy i ostaatni błąd w kryciu Włóch ,który jednak nie wpłynął na wynik spotkania .
Karne .Coś czego nie lubie najbardziej bowiem o zwycięstwie decyduje przede wszystkim forma psychiczna wyznaczonych piłkarzy . To w karnych pozniejsi mistrzowie świata wyeliminowali Włochów z turnieju (Di Biagio strzela w poprzeczke ).Jednak istnieje na tym świecie sprawiedliwość i makaroniarze po 24 latach wyczekiwań półwysep Apeniński znów może cieszyć się z mistrzostwa świata .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #655 dnia: Lipca 10, 2006, 10:07:31 am »

 :lol:
Anyway. Mecz bardzo przyjemnie się oglądało, trzymał w napięciu do ostatniej minuty (chociaż wszyscy zapamiętają ten mecz głównie przez cios Zidane`a)... IMO całe spotkanie było bardzo wyrównane, z lekką przewagą Francji... ale cóż, mówi się trudno.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Mundial 2006
« Odpowiedź #656 dnia: Lipca 10, 2006, 10:25:22 am »
Choc Zidane nie wytrzymał to i tak bede go uznawał za najlepszego piłkarza ostatnich lat a Materazziego za kawał gn**a :!: . I szkoda, że Francja przegrała grali lepiej :( .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #657 dnia: Lipca 10, 2006, 10:39:41 am »
Hehehe, Włosi jak zwykle panienki, wygrać nie potrafią, to trzeba prowokować. Nie wiem co tam było, ale jak poleciały teksty o matce, ojcu, itd. to na miejscu Zidane'a zrobiłbym to samo. Przecież Zidane dobrze wiedział, że prawdopodobnie za coś takiego wyleci.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mundial 2006
« Odpowiedź #658 dnia: Lipca 10, 2006, 10:41:51 am »
do0brze że tą wytatułowaną kur*ę tak zdzielił.

Wyobrażacie sobie co on musiał mu powiedzieć?

a Zidane jest jednym z pięciu najlepszych piłkarzy wszechczasów, obok Krojfa, Maradonny, Pelego i Beckenbauera.

I TAK JESTEŚ MISTRZEM!

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Mundial 2006
« Odpowiedź #659 dnia: Lipca 10, 2006, 10:56:01 am »
włochom należał się tytuł
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #660 dnia: Lipca 10, 2006, 11:11:37 am »
Przypomniało mi się jak w sezonie 2004/05 podczas meczu Juventus - Inter Materazzi zderzył się z Ibrahimovicem, siedzieli na murawie obok siebie i Materazzi obraził jego matkę i ojca, Zlatan mu przywalił z bańki i był zawieszony na 2 mecze...


Cytuj
włochom należał się tytuł

A Ty chłopie, to mnie już nie osłabiaj swoimi jednolinijkowymi postami :?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Mundial 2006
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 10, 2006, 11:40:31 am »
Zidane dostanie Złotą Piłke! Gdyby nie ta czerwona kartka Zizu odszedłby w fantastyczny sposób. I tak jest wielki.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Mundial 2006
« Odpowiedź #662 dnia: Lipca 10, 2006, 12:07:03 pm »
Cytat: "Ibra"
wypier**laj wytatuowana kur*o! Ten ćwiel umie jedynie faulować oraz prowokowac. Śmierć takim popaprańcom.

Opanuj sie troche.

Osobiscie bardzo sie ciesze z tytulu dla Włoch. Zasluzyli sobie na to. A Zidane- coz, pewnie Matrix go sprowokowal, ale nie powinien odrazu wyjezdzac mu z dynki. I tak wszyscy zapamietaja go jako wielkiego pilkarza.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Mundial 2006
« Odpowiedź #663 dnia: Lipca 10, 2006, 12:40:28 pm »
no cóż... mają się czym chwalić włosi, mają- prowokacje, cwaniaczenie, symulacje, murowanie bramki, liczenie na sędziego- tak się gra na turnieju :?  :?  :?  nie wiem jaki to jest przykład dla młodych chłopaków latających z pasją za piłką, na bosiku za domem...  'nabluzgaj na przeciwnika, zejdzie, dociągniecie wynik i zwycięstwo w karnych' brrrrrr niedobrze mi się robi....


btw jedenastka mistrzostw bez Brazylijczyków :mrgreen: kto się spodziewał?
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #664 dnia: Lipca 10, 2006, 12:54:29 pm »
Cytat: "<Aras>"
btw jedenastka mistrzostw bez Brazylijczyków  kto się spodziewał?

ja mocno w to wierzyłem i sprawdziło się .Zresztą te mistrzostwa pokazały ,że wielcy tego świata przechodzą kryzys formy .Brazylia nie grała nic od początku , Ronaldinho był cieniem samego siebie , Holandia nie zachwyciła , Argentyna przegrała przez sędziego i swojego trenera , Anglia to samo . To chyba nie przypadek ,że  właściwym turniejem o najwyższej randze można uznać z całą odpowiedzialnością .Przypatrzcie się jak gra Henry w Arsenalu , Lampard w Chelsea a Ronaldinho . Brak motywacji ?Być może , ale myśle że główną role odgrywa tu także ilość meczy jakie te gwiazdy muszą rozegrać przez cały sezon . Pożniej się to dobija dramatycznie na turnieju .Coś z tym problemem muszą zrobić w FIFIE bo dalej tak nie może być . Za parę lat te drużyny będą miały problemy z wyjściem z grupy a co dopiero  myślećo mistzrostwie świata .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Mundial 2006
« Odpowiedź #665 dnia: Lipca 10, 2006, 13:05:24 pm »
Cytat: "jay jay"

.Przypatrzcie się jak gra Henry w Arsenalu , Lampard w Chelsea a Ronaldinho . Brak motywacji ?Być może , ale myśle że główną role odgrywa tu także ilość meczy jakie te gwiazdy muszą rozegrać przez cały sezon . Pożniej się to dobija dramatycznie na turnieju .Coś z tym problemem muszą zrobić w FIFIE bo dalej tak nie może być . Za parę lat te drużyny będą miały problemy z wyjściem z grupy a co dopiero  myślećo mistzrostwie świata .

Brak motywacji w przypadku tych piłkarzy moim zdaniem nie wchodzi w gre. Masz racje przyczyną może być duża ilość rozgrywanych meczy.FIFA powinna dac wiecej czasu piłkarzą na odpoczynek przed Mundialem, a może jak będzie Mundial to w tym sezonie nie organizować lige mistrzów.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Mundial 2006
« Odpowiedź #666 dnia: Lipca 10, 2006, 13:18:21 pm »
Cytat: "DEVIL"
FIFA powinna dac wiecej czasu piłkarzą na odpoczynek przed Mundialem, a może jak będzie Mundial to w tym sezonie nie organizować lige mistrzów.

prędzej powstanie Superliga aniżeliby wykluczenie Ligi Mistzrów . Zbyt dużo pieniążków do zarobienia .

Z chęcią przyjąłbym nową formułe Ligi Mistrzów gdzie grają 24 zespoły w sześciu grupach . Nie ma meczów a o awansie dowiadywaliby się po ostatnim meczu  w grupie .Gorzej ma się sprawa z liczbą zespołow i gier na Wyspach , Włoszech i Hiszpanii .20 zespołow to wg mnie ciut za dużo .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Mundial 2006
« Odpowiedź #667 dnia: Lipca 10, 2006, 14:16:39 pm »
Ibra wiesz co ciesze się że włochy wygrali a co do mojego pisania to dmuchaj się ja pisze co chce i ile chce a ty możesz sobie popłakać  :x
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #668 dnia: Lipca 10, 2006, 14:44:52 pm »
Zidane najlepszym piłkarzem Mundialu! Francuz odbierze Złotą Piłkę!
Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość i popieram tę decyzję.

EDIT

Cytat: "suli dia"
wiesz ja ci się nie wtykam w to co ty napisałeś pamietaj o tym

A co to ma do tematu?

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Mundial 2006
« Odpowiedź #669 dnia: Lipca 10, 2006, 14:51:42 pm »
wiesz ja ci się nie wtykam w to co ty napisałeś pamietaj o tym
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Mundial 2006
« Odpowiedź #670 dnia: Lipca 10, 2006, 16:00:23 pm »
Bravisimo Wlosi mieli najlepszego bramkarza i obronce i w calym turnieju grali lepiej niz francuzi co prawda slabszy mecz zagrali w finale,ale tak jak pisalem wczesniej i bede to podkreslal w calym turnieju grali lepiej niz francuzi mam nadzieje w Pesie 6 to docenia 8)

Gipsi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-08-2005
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #671 dnia: Lipca 10, 2006, 16:35:58 pm »
Zidane jest bogiem!!!!! Zidane! Zidane! Zidane! Zidane! Ten kolo jest boogiem. Mam nadzieje ze po ty meczu nie zmieni zdania i ze zakonczy kariere. To by bylo cos. Legendarne odejscie wielkiego pilkaza. Najiekniejszy karny jaki kiedykolwiek widzialem, piekne udezenie glowka na bramke i przepiekne udezenie glowa w klate Materazziego. To bylo niesamowite co on zrobil, materazzi zlozyl sie na ziemie jak nozyczki. Wsciekly diabel, wsciekly zidane. Koles jest moim bogiem.
Viva la France! Viva Zidane!


Niewiadomo co miedzy nimi zaszlo... nie wiadomo co powiedzial pedal Materazzi. Ale to nie wazne. Zidane pokazal ze ma charakter i pokazal ze jest wielka postacia. Odchodzi jako bóg piłki nożnej. Tym bardziej go rozumiem gdy wspomne slowa Trezegeut po meczu "W życiu czasami idzie o coś więcej niż tylko o Puchar Świata". Wlosi caly mecz faulowali i podobno ich prowokowali. Mnie to wali, final byl nudny a taka akcja dala mu niesamowitego smaczku -dzieki temu ten final bedzie niezapomniany. Mimo ze byl lipny.

A tak apropo tego gifa co dal CassSept to mi sie bardziej ten podoba - Street Fighter miazdzy ;]
Oh! Eh! Oh! Eh! What's up c'mon!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #672 dnia: Lipca 10, 2006, 16:41:46 pm »
Mnie wkurza to, że już panienki we Włoszech - w osobie prokuratora - mówią, że Buffon i inne dziewczynki nie mogą grać w Serie B czy C. Czytaj: afera korupcyjna rozejdzie się po kościach. Niesamowite, na oczach całego świata coś takiego odstawiać. A ze słowami Trezegeut się w 100% zgadzam.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #673 dnia: Lipca 10, 2006, 16:45:44 pm »

^^^^ :D:D:D

Obie druzyny lubie, choc bardziej bym sie cieszyl z wygranej Francozow, a po meczu to uczucie bardziej wzroslo.
Glownie z powodu aktorstwa i prowokacji graczy. Tekst do Zidana musial byc na prawde ostry, bo widac bylo iz byl swiecie przekonany o tym co robi i jakie to ma konsekwencje.
Jednak pomijajac ten incydent ogolna gra wlochow mi sie podobala. W pierwszej polowie sporo atakowali, a pozniej ladnie bronili.
PSN: CooliG

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #674 dnia: Lipca 10, 2006, 17:29:52 pm »


Wszyscy jadą na Zidana, że jest cham itp. a Materazzi z tego co widze wcale taki swięty nie jest.[/url]

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Mundial 2006
« Odpowiedź #675 dnia: Lipca 10, 2006, 17:56:40 pm »
Cytat: "NHS"


Wszyscy jadą na Zidana, że jest cham itp. a Materazzi z tego co widze wcale taki swięty nie jest.[/url]
Ten człowiek jest psychiczny, przecież jeden z tych fauli był metr od arbitra liniowego. :shock: Szkoda, że Zizou nie przywalił mocniej.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #676 dnia: Lipca 10, 2006, 18:09:04 pm »
:shock: Jak Milan zabijał to szok. Jak Szewczenko kopnął.... to jeszcze bardziej chamskie niż zagranie Zidane, bo że NIBY przypadkiem.... Bez kitu takich ludzi FIFA powinna wywalać - zabierać licencję do zawodowej piłki. Szkoda słów.

Don

  • Gość
Mundial 2006
« Odpowiedź #677 dnia: Lipca 10, 2006, 18:11:44 pm »
Heh zadziwia mnie skłonność do rozgrzeszania Zidane'a... Gość nie raz i nie dwa dostawał czerwone kartki za podobne akcje (Ibra - jako fan Juve - może przypomnisz akcję za która go zdyskwalifikwano na bodajże 5 meczów  LM?).  Materac jest wielkim rzeźnikiem, ale nie znaczy to, że mam jeszcze klaskać bo go ktoś skasował na boisku...

Cantonie też klaskaliście jak wystartował z kopniakiem w stronę kibica na trybunie w Premiership?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Mundial 2006
« Odpowiedź #678 dnia: Lipca 10, 2006, 18:18:48 pm »
Ty no bo Don, ja się footballem tak średnio interesuję i myślałem, że takie chamstwo to rzadkość. A jak widzę to normalka, koleś okiwał obrońcę - obrońca wali mu w ryja... Jakbym miał władzę to bym porządnie pozamiatał.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mundial 2006
« Odpowiedź #679 dnia: Lipca 10, 2006, 18:31:57 pm »
http://www.czeta.it/upload/cz-store/giochi/zidane.swf  :lol:

Tak btw, to Materazzi jest okropny O__o. Prawdę mówiąc to jest nieporównywalne do czegokolwiek w dzisiejszym sporcie...