Autor Wątek: Devil May Cry 4  (Przeczytany 170313 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #520 dnia: Listopada 27, 2007, 00:21:21 am »
3 dlugie filmiki z jakiejs wersji demo  :shock:
super to wyglada na grabach z filmow_troche to zajmuje ale jak obejrze pozniej to napisze wiecej ;)

http://www.gamersyde.com/news_5572_en.html
Zapoznalem sie z powyzszym materialem i sprawa wyglada wrec identycznie jak w przypadku NG2 ... wszystko jest strasznie sterylne i od strony wizualnej raczej nie rzuci nikogo na kolana ... w kwestii samej rozgrywki jest jednak calkiem dobrze ... dobre wrazenie sprawia lapka od nero oraz styl w jakim walczy ...

Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #521 dnia: Listopada 27, 2007, 07:23:28 am »
3 dlugie filmiki z jakiejs wersji demo  :shock:
super to wyglada na grabach z filmow_troche to zajmuje ale jak obejrze pozniej to napisze wiecej ;)

http://www.gamersyde.com/news_5572_en.html


Wszystko fajnie tylko gemaplaye w tych lokacjach Capcom wypuszczało z 5 razy przez co kilka lokacji to już na pamięć znam 8) Wypuściliby coś nowego


Cytuj
wszystko jest strasznie sterylne
Fakt pojęcie sterylność bardzo pasuje ale ładnie jest

« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2007, 07:27:50 am wysłana przez Supersonic »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #522 dnia: Listopada 27, 2007, 15:30:06 pm »
3 dlugie filmiki z jakiejs wersji demo  :shock:
super to wyglada na grabach z filmow_troche to zajmuje ale jak obejrze pozniej to napisze wiecej ;)

http://www.gamersyde.com/news_5572_en.html




Jedno słowo , MIAZGA !!!! dawać mi tą grę ;D premiera w lutym tak? pięknie .Grafika jest bardzo ładna ,wszystko ostre do bólu , o gameplayu nic nie będę pisał , bo po co każdy widzi jak jest;]

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #523 dnia: Listopada 27, 2007, 16:57:58 pm »
Pewnie zostanę zjechany ale po tym co zobaczyłem zwątpiłem.

Plastik, sterylność, zero interaktywności otoczenia, przeciwnicy przenikający przez obiekty i ogólna bezpłciowość tej gry odrzucają całkowicie. Owszem 1 część robiła wrażenie ale to nie ruszyło mnie ani trochę.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #524 dnia: Listopada 27, 2007, 17:19:12 pm »
Jest trochę racji w tym co piszesz  :o ale tylko "trochę"  Interakcja z otoczeniem słaba , animacja skoku biegania taka sama (mogła być bardziej płynna) nie po doba mi się też że mamy cele które stoją i atakują nas raz na ruski rok , zamiast tego powiń być godni przeciwnicy + to że nic się nie dzieje z podłożem pod czas walki jest sztywnie .

Grafika , muzyka ,gameplay na najwyższym poziomie , po nowych filmikach z NG2 nadal uważam że to slasher NR2 który umili mi czas oczekiwania na króla IMO

Co do systemu walki , to ta gra pokazuje dopiero pazurki jak usiądzie do niej ktoś kumaty , ma masę możliwości a nowa zdolność nero " łapka" poszerzy wachlarz kombinowania .
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2007, 17:28:56 pm wysłana przez Soul »

nakimushi

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #525 dnia: Listopada 27, 2007, 19:21:06 pm »
Pewnie zostanę zjechany ale po tym co zobaczyłem zwątpiłem.

Plastik, sterylność, zero interaktywności otoczenia, przeciwnicy przenikający przez obiekty i ogólna bezpłciowość tej gry odrzucają całkowicie. Owszem 1 część robiła wrażenie ale to nie ruszyło mnie ani trochę.

no ale to samo mozna napisac o Uncharted czy Ratchecie nowym_ :(
za duzo oczekujecie od niektorych gier
mi sie podoba bardzo - jedyne co bym chcaial zmienic to sposob prowadzenia kamery na bardziej dynamiczny no i moze troszka animacje postaci bo wyglada to teraz strasznie oldschoolowo jak z ps2
ale bardzo mi to nie przeszkadza i czekam na ta gre

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #526 dnia: Listopada 27, 2007, 19:59:08 pm »
A mi jak na razie prawie wszystko się w grze podoba - bohater, jego styl walki, muzyka, grafika, wczesny zarys fabuły. Jedynie co trochę trąci to jest właśnie znikoma interaktywność otoczenia. I szkoda, że pojawieniu się/znikaniu tych czerwonych poświat zagradzających przejścia podczas walk towarzyszy chyba identyczny dźwięk jaki był do usłyszenia w DMC3 - czepiając się na siłę.
...nie podoba mi się też że mamy cele które stoją i atakują nas raz na ruski rok , zamiast tego powiń być godni przeciwnicy...
Przypuszczam, że na filmikach nie mamy do czynienia z grą na poziomie wyższym od easy, więc tutaj na pewno będzie dynamiczniej i trudniej :) .
PSN ID: WojtqGO

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #527 dnia: Listopada 27, 2007, 20:07:56 pm »
Jeśli będzie dmd (nmd?) to nie sądzę by ktokolwiek narzekał na niski poziom trudności.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #528 dnia: Listopada 27, 2007, 20:25:24 pm »
z Innego forum napisałem .


Cytuj
W to akurat nie wątpię , ale to nie jak się ma do tego co napisałem ,wnioskując z Twojego założenia gra na normalu będzie prostacka a jak chce wyzwania to co tylko DMD mi pozostaje?!

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #529 dnia: Listopada 27, 2007, 23:35:14 pm »
Cytuj
no ale to samo mozna napisac o Uncharted
Tu akurat sie nie zgodze ... w przypadku DMC (bazujac na materiale, ktory jest dostepny) nie uswiadczylem zadnego momentu, w ktorym mozna bylo zaobserwowac tzw gre swiatla i cienia ... wszystko jest statyczne, w czasie gdy w takim U:DF trawka, podobnie jak i drzewka (co przeklada sie rowniez na ich cienie) kolysza sie na wietrze ... jak na moje lekko spaczone gusta umiejetne zastosowanie tego typu efektow buduje w odpowiedni sposob klimat gry ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #530 dnia: Listopada 29, 2007, 17:11:59 pm »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #531 dnia: Listopada 30, 2007, 15:56:02 pm »
Szkoda że nie mam Xbox Live :/

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #532 dnia: Listopada 30, 2007, 16:06:02 pm »
Szkoda że nie mam Xbox Live :/
Widzisz gdy byś miał PS3 to byś zassał demko za darmo ;)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #533 dnia: Listopada 30, 2007, 16:10:39 pm »
Szkoda że nie mam Xbox Live :/
Widzisz gdy byś miał PS3 to byś zassał demko za darmo ;)

Mi sie wydaje, ze to bardziej klopot z dostępem neta do XO, a nie Golda.  :-P

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #534 dnia: Listopada 30, 2007, 17:24:14 pm »
LesuGR brawo  8)

Tango

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #535 dnia: Listopada 30, 2007, 18:48:01 pm »
no to juz w tym miesiacu przyjdzie testowac DMC4 posiadaczom XO w tym i mi  :grin: NICE

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #536 dnia: Grudnia 01, 2007, 00:13:57 am »
Szkoda że nie mam Xbox Live :/

BAN?  :lol:

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #537 dnia: Grudnia 01, 2007, 11:17:23 am »
Szkoda że nie mam Xbox Live :/

BAN?  :lol:

BAN ?
nie

Ale teraz te nowe screeny, np:. z JeuxFrance, są takie jakieś plastikowe.Lokacje puste...
Ale i tak giere bede mieć musiał... :D

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #538 dnia: Grudnia 06, 2007, 20:41:34 pm »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #539 dnia: Grudnia 06, 2007, 21:26:34 pm »
Wygląda na to, że Dante będzie mógł podobnie jak Vergil z DMC3 materializować wokół siebie ostrza i posyłać je na wrogów, nice :) . Jeszcze tylko jakieś 2 miesiące, i dowiemy się jak czy Diabeł Może Zapłakać po raz czwarty (nie spodziewam się ocen niższych niż 9).
PSN ID: WojtqGO

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #540 dnia: Grudnia 06, 2007, 22:17:25 pm »
 :P :P :P
Krew zaczęła buzować na widok nowej broni, Bossa :cool: i ogólnie gry !!!!!
No jaaaa... do lutego :/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2007, 22:22:20 pm wysłana przez pachu »

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #541 dnia: Grudnia 06, 2007, 22:18:07 pm »
Cytuj
Zapłakać po raz czwarty (nie spodziewam się ocen niższych niż 9).
Uwierz mi że będą i to kilka/naście. Nie twierdzę tak dlatego że nie wierzę w DMC4 bo IMO to będzie hicior ale zawsze komuś nie przypadnie do gustu albo znajdą się "geniusze" którzy wystawią takie oceny jakich nie uniknął DMC3 (i nie tylko ) np 3/10, 4/10, 6/10  :shock: :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #542 dnia: Grudnia 06, 2007, 23:21:32 pm »
Ktoś (dokładniej to Computer Games Mag) postawił DMC3 3/10? o_O Szkoda, że nie można tej recenzji przeczytać, bo chętnie bym zobaczył, za co to.
To 6/10 (D+) jest za to, że gra jest za trudna... Jeżeli ktoś uważa, że jest za trudna, to niech włączy poziom Easy (od tego on w końcu jest). ale obniżać za to (bo tylko o to autor mial pretensje) ocenę o 4 oczka, to trochę przesada.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #543 dnia: Grudnia 06, 2007, 23:38:50 pm »
Cytuj
To 6/10 (D+) jest za to, że gra jest za trudna... Jeżeli ktoś uważa, że jest za trudna, to niech włączy poziom Easy (od tego on w końcu jest). ale obniżać za to (bo tylko o to autor mial pretensje) ocenę o 4 oczka, to trochę przesada.
Z tym poziomem trudności może być różnie. Np w GoW1 i 2 na najtrudniejszym poziomie można dostrzec że człowiek który ustawiał skrzynki z życiem i maną to geniusz, są ustawione w odpowiednich miejscach itp. A np w takim Medla of Honor Wojna w Europie.... nie ma wyboru poziomu trudności, człowiek nie wie gdzie są leczonka (a nawet jak wiesz gdzie są to i tak wparuje ze 2 niemców i masz 0 z leczonek), te po przeciwnikach znikają po pewnym czasie, a przeciwnicy....bogowie z nieskończoną amunicją. zdecydowanie za trudno.
Oczywiście sama ocena to śmiech na sali, z tego co pamiętam ja jakoś na poziom trudności nie narzekałem (poza DMD). IMO Devil powinien się uczyć od GoW jeśli chodzi o trudność, jak gracz ma problem to powinni dodać życia, magii czy czegoś (no może poza DMD).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #544 dnia: Grudnia 06, 2007, 23:57:52 pm »
GoW był bajecznie łatwy, a sam DMC też trudny nie jest kiedy zrozumiemy mechanikę gry, opanujemy konkretnie jeden ze stylów i gramy agresywnie- wtedy jest największa radocha :]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #545 dnia: Grudnia 07, 2007, 00:08:16 am »
GoW był bajecznie łatwy, a sam DMC też trudny nie jest kiedy zrozumiemy mechanikę gry, opanujemy konkretnie jeden ze stylów i gramy agresywnie- wtedy jest największa radocha :]
a przeszedłeś na God 1 lub titan 2???
Właśnie te style mnie denerwują w Devilu, ja bym chciał i biegać po ścianach i wywijać fajnie bronią, mieczem, szybko się poruszać, bez konieczności zmiany stylu. Co innego że imo bronie palne są za słabe i nawet gunslinger nie pomaga. Nie wiem po co oni dali pistolety skoro używałem ich żeby zobaczyć co robią, potem już tylko miecz, no chyba że pistoletami się zamieniało wrogów w kamień, by dobić ich i tak mieczem. Wkurzało mnie jeszcze kamera, wchodzę do pomieszczenia kamera za plecami, parę kroków do przodu... kamer z przodu i postać się wraca, znów kamera z tyłu itp.... w GoW uświadczyłem tego 1 raz!! I imo głupotą były drzwi które atakują, bo są osłonięte demoniczną mocą, która nie pozwala przejść dalej.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #546 dnia: Grudnia 07, 2007, 12:02:47 pm »
Ej no, pistolety są świetne :D. Cały czas z nich korzystam (fajnie przytrzymuja przeciwnika w powietrzu, albo trzymają ich na odległość). Z broni w DMC3 najlepiej przydaje się (IMHO) Kalina Anne (bron Lady) - niezbędna, gdy otoczą cię przeciwny ;).

A odnosnie jeszcze tamtej recenzji - zaczalem gre z trybem Swordmaster, i z takowym przeszedlem ja do konca (poziom Normal, sterowanie klawiatura) i frustrowalem sie jedynie przy Nevan (dopiero przy trzecim przechodzeniu gry sie zorientowalem sie, ze fioletowe gwiazdki przedluzaja czas bycia w trybie Devil ;D).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #547 dnia: Grudnia 07, 2007, 17:46:09 pm »
Demo for Capcom's Devil May Cry 4 coming to PS3 and Xbox 360 2008
http://gaming.hexus.net/content/item.php?item=10686

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #548 dnia: Grudnia 07, 2007, 18:22:30 pm »
Cytuj
a przeszedłeś na God 1 lub titan 2???

Mówię o standardowej trudności.
Gdzie w GoW  jest trudno na najwyższym poziomie, to DMC jest horrendalny pod tym względem, dlatego biore pod uwagę w takich dysputach jedynie pod uwagę domyślny poziom.

Tryb Gunslinger jest najcięższy "do ugrania" muszę przyznać, głównie powinno się wtedy używać tego demonicznego gnata, niczego więcej. Standardowe pistoleciki były świetne i spisywały się taktycznie, w połączeniu z Beo ten styl i tak zamiatał. Chyba tylko w pełni dopieszczony Nevan na swordmaster siał większą pożogę. 
W GoW przeszkadzał mi ubogi system walk, prosty do bólu- zero frajdy z potyczek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #549 dnia: Grudnia 07, 2007, 23:33:06 pm »
Cytuj
W GoW przeszkadzał mi ubogi system walk, prosty do bólu- zero frajdy z potyczek.
Są gusta i guściki, mnie tam system walki w GoW odpowiada idealnie.
A co do DMC to muszę przyznać że moją ulubioną bronią (biłą) był właśnie Beowulf (jeśli dobrze pamiętam nazwę). A czy jest rozbudowany system walki? i tak nawalałem w jeden przycisk (trójkont chyba), przeplatając go czasami kółeczkiem, a w wyjątkowych okolicznościach []...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #550 dnia: Grudnia 07, 2007, 23:36:40 pm »
A ja robiłem prawdziwą masakrę beo i agni z rudrą, przeplatając tym demonicznym gnatem i pistolecikami na gunslinger- ale to było za mało by przeżyć dmd :]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #551 dnia: Grudnia 07, 2007, 23:42:21 pm »
A ja robiłem prawdziwą masakrę beo i agni z rudrą, przeplatając tym demonicznym gnatem i pistolecikami na gunslinger- ale to było za mało by przeżyć dmd :]
nie wiem czy ja byłem jakimś mega hardcorowcem... ale DMD nie był wcale taki trudny, przeszedłem cerbera (a potem wymieniłem grę), wystarczyło nakupować sobie dużo leczonek, i nakupowałem sporo blue orbów (to chyba te co życie powiększają), potem pochodziłem po sekretnych levelach i miałem ponad 1,5 paska życia, jakoś poszło. A najfajniej było na Heven or Hell, to chyba jedyny poziom trudności gdzie warto było używać pistoletów (chodzi mi o te standardowe--to była moja ulubiona broń palna, szkoda że bezużyteczna).

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #552 dnia: Grudnia 08, 2007, 00:32:29 am »
http://www.gametrailers.com/game/1671.html

MEDAI BLOWOUT
Walka z Bossem, przedstawienie Glorii, i trochę strzelania :D około 5 gameplay'i i TUTORIAL. Jak ta gra wyglądaaaa!!!!!!!Zabija, i ja się zabiję jak do czasu kiedy wypuszczą demo, nie będę miał dostępu do XBOX LIVE.

No ja do lutego......

Acha w grze będziemy chodzić i Nerem i Dantem, taki przeplot akcji, mi pasuje to. ..!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2007, 00:50:39 am wysłana przez pachu »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #553 dnia: Grudnia 08, 2007, 05:05:45 am »

Supersonic

  • Gość
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #554 dnia: Grudnia 08, 2007, 08:07:20 am »
http://www.gametrailers.com/game/1671.html

MEDAI BLOWOUT
Walka z Bossem, przedstawienie Glorii, i trochę strzelania :D około 5 gameplay'i i TUTORIAL. Jak ta gra wyglądaaaa!!!!!!!Zabija, i ja się zabiję jak do czasu kiedy wypuszczą demo, nie będę miał dostępu do XBOX LIVE.

No ja do lutego......

Acha w grze będziemy chodzić i Nerem i Dantem, taki przeplot akcji, mi pasuje to. ..!!

Filmy dają radę. Wkurzają trochę długie loadingi między gameplayem a cut-scenkami. Za to efektowność wstawek... masakra


Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #555 dnia: Grudnia 08, 2007, 08:26:18 am »
A ja robiłem prawdziwą masakrę beo i agni z rudrą, przeplatając tym demonicznym gnatem i pistolecikami na gunslinger- ale to było za mało by przeżyć dmd :]
nie wiem czy ja byłem jakimś mega hardcorowcem... ale DMD nie był wcale taki trudny, przeszedłem cerbera (a potem wymieniłem grę), wystarczyło nakupować sobie dużo leczonek, i nakupowałem sporo blue orbów (to chyba te co życie powiększają), potem pochodziłem po sekretnych levelach i miałem ponad 1,5 paska życia, jakoś poszło. A najfajniej było na Heven or Hell, to chyba jedyny poziom trudności gdzie warto było używać pistoletów (chodzi mi o te standardowe--to była moja ulubiona broń palna, szkoda że bezużyteczna).
no i widać właśnie, że w dyskusji uczestniczą "znawcy". Pitulisz tu o GOW1 i 2, a czy grałeś w DMC1??? Przejście gry na normal było już trudne, na hardzie już gryzłem pada, a na DMD...dałem sobie spokój. W DMC1 nie ma czegoś takiego jak: "nakupuje se pełno odrzywek i rozwale bossa" nie, nie w DMC1 można mieć było JEDNĄ odrzywkę przy sobie! Plus nie było możliwości cofania się do zaliczonych misji, więc nie było gdzie nabić kasy, tak że często dochodziło do sytuacji gdzie szedłem na bossa bez odrzywki i wczytywałem grę po kilkanaście razy, DMC3 to pikuś, ale pierwszy DMC to absolutny hardkor, na wspomnienie niektórych walk z bossami przechodzą mnie dreszcze, po tym co działo się na Hard, nie chcę załamać się na DMD.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #556 dnia: Grudnia 08, 2007, 09:36:32 am »
1UP Preview:
http://onaxis.blogspot.com/2007/12/1up-previews-devil-may-cry-4.html

Fani Sony mają powody do zadowolenia (przynajmniej na razie) ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #557 dnia: Grudnia 08, 2007, 10:48:33 am »
A ja robiłem prawdziwą masakrę beo i agni z rudrą, przeplatając tym demonicznym gnatem i pistolecikami na gunslinger- ale to było za mało by przeżyć dmd :]
nie wiem czy ja byłem jakimś mega hardcorowcem... ale DMD nie był wcale taki trudny, przeszedłem cerbera (a potem wymieniłem grę), wystarczyło nakupować sobie dużo leczonek, i nakupowałem sporo blue orbów (to chyba te co życie powiększają), potem pochodziłem po sekretnych levelach i miałem ponad 1,5 paska życia, jakoś poszło. A najfajniej było na Heven or Hell, to chyba jedyny poziom trudności gdzie warto było używać pistoletów (chodzi mi o te standardowe--to była moja ulubiona broń palna, szkoda że bezużyteczna).
no i widać właśnie, że w dyskusji uczestniczą "znawcy". Pitulisz tu o GOW1 i 2, a czy grałeś w DMC1??? Przejście gry na normal było już trudne, na hardzie już gryzłem pada, a na DMD...dałem sobie spokój. W DMC1 nie ma czegoś takiego jak: "nakupuje se pełno odrzywek i rozwale bossa" nie, nie w DMC1 można mieć było JEDNĄ odrzywkę przy sobie! Plus nie było możliwości cofania się do zaliczonych misji, więc nie było gdzie nabić kasy, tak że często dochodziło do sytuacji gdzie szedłem na bossa bez odrzywki i wczytywałem grę po kilkanaście razy, DMC3 to pikuś, ale pierwszy DMC to absolutny hardkor, na wspomnienie niektórych walk z bossami przechodzą mnie dreszcze, po tym co działo się na Hard, nie chcę załamać się na DMD.

Odżywek faktycznie można było mieć tylko jedną, ogólnie bossowie w jedyneczce byli trudniejsi (Nightmare był okrutny).

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #558 dnia: Grudnia 08, 2007, 11:01:13 am »
A ja robiłem prawdziwą masakrę beo i agni z rudrą, przeplatając tym demonicznym gnatem i pistolecikami na gunslinger- ale to było za mało by przeżyć dmd :]
nie wiem czy ja byłem jakimś mega hardcorowcem... ale DMD nie był wcale taki trudny, przeszedłem cerbera (a potem wymieniłem grę), wystarczyło nakupować sobie dużo leczonek, i nakupowałem sporo blue orbów (to chyba te co życie powiększają), potem pochodziłem po sekretnych levelach i miałem ponad 1,5 paska życia, jakoś poszło. A najfajniej było na Heven or Hell, to chyba jedyny poziom trudności gdzie warto było używać pistoletów (chodzi mi o te standardowe--to była moja ulubiona broń palna, szkoda że bezużyteczna).
no i widać właśnie, że w dyskusji uczestniczą "znawcy". Pitulisz tu o GOW1 i 2, a czy grałeś w DMC1??? Przejście gry na normal było już trudne, na hardzie już gryzłem pada, a na DMD...dałem sobie spokój. W DMC1 nie ma czegoś takiego jak: "nakupuje se pełno odrzywek i rozwale bossa" nie, nie w DMC1 można mieć było JEDNĄ odrzywkę przy sobie! Plus nie było możliwości cofania się do zaliczonych misji, więc nie było gdzie nabić kasy, tak że często dochodziło do sytuacji gdzie szedłem na bossa bez odrzywki i wczytywałem grę po kilkanaście razy, DMC3 to pikuś, ale pierwszy DMC to absolutny hardkor, na wspomnienie niektórych walk z bossami przechodzą mnie dreszcze, po tym co działo się na Hard, nie chcę załamać się na DMD.

Odżywek faktycznie można było mieć tylko jedną, ogólnie bossowie w jedyneczce byli trudniejsi (Nightmare był okrutny).
No ale mozna było sobie wcześniej przejśc grę na easy zdobyc iles tam niesmiertelności i holy water i dopiero zaczynać grę na DMD.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 4
« Odpowiedź #559 dnia: Grudnia 08, 2007, 11:08:35 am »
Cytuj
a czy grałeś w DMC1
ja po DMC3 nawet nie patrzę na resztę gier z serii, może 4 coś tam pokarze, ale prócz grafiki i fabuły to chyba nic nowego niema.
A to że sobie nakupowałem tyle tego to świadczy o tym że trzeba sobie radzić. Jak dają taką możliwość to dlaczego nie skorzystać. I tak przypominając sobie czasy...to stwierdzam że GoW ma o wiele lepszy i bardziej rozbudowany system walki, w DMC ma się więcej broni to fakt, ale ja lubię się przyzwyczaić do jednej, poza tym kombosy tam się klepie na zasadzie wal w przycisk, inny cios to to samo plus chwila przerwy między kliknięciami, w innym wystarczy wcisnąć gałkę do tyłu i przycisk... no ludzie, a w GoW mogę sobie powalić [] kilka razy potem  /\ potem szybkie kombo [] [] /\, łapanie itp. Może zaraz mnie wyśmiejecie ale to system w DMC jest biedny dla mnie. I nie mam zamiaru nikogo przekonywać (co by jakaś wojna tu nie powstała), ani wy nie przekonujcie mnie.