Autor Wątek: god of war i badly need your help please i m on the verge o  (Przeczytany 4316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arcturus99

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-09-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
god of war i badly need your help please i m on the verge o
« dnia: Września 22, 2005, 21:28:03 pm »
:evil:  :?:  :idea:  :( witam wszystkich pogrywam ostatnio god of war ktory jest rewelacyjny dla mnie pod każdym kątem ale mam problem bardzo proziczna sprawa ale jak dotąd używałem roznorakich technik i wzaden sposob nie moge sobie z tym poradzic jestem na etapie challengo of hades w miejscu gdzie trzeba wykonac tak zwany double jumpjest przeszkoda i to ona sprawia ze nie moge spac po nocach kombinujac jak ja pokonac  a jest nia podloga ktora rozwiera się i łączy i tylko na bardzo krotką chwile scala sie w calosc prosze bardzo o opis z najdokladniejszymi szczegółami jak to zrobić gdzie sie ustawic jakie wykonac na padzie manewry by osiągnąc wymarzony sukces moze ktos ma do sprzedania memory card sony z zapisanym savemgdzie ta przeszkoda zostala pokonana chetnie taka kartę odkupie licze na uczciwosc i oczekuję pomocy enlighten me up please     hooray i managed to overcome the obstacle  mam nadzieje ze teraz juz dobrne do konca