Autor Wątek: Patch do we9  (Przeczytany 5819 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

H3k

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Patch do we9
« dnia: Października 02, 2005, 15:33:25 pm »
czy nie wie ktos z was gdzie moge sciagnac patch do winning eleven 9 zmieniajacy wszystko na jezyk angielski, naprawde ciezko mi sie gra z tymi krzaczkami a nowy ises tak mnie wciagnął ze mushe grac po prostu :D:D:D jezeli ktoś wie gdzie moge go dostac i jakas porade od razu z jak go zainstalowac na plytce bylbym bardzo wdzieczny
"czekajac na dzien w ktorym spelnia sie marzenia" = new PS3 only 299 $ :]

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Patch do we9
« Odpowiedź #1 dnia: Października 02, 2005, 16:24:19 pm »
taki maly offtop- czy WE9 wyszlo wreszcie na X-box'a? Najpierw chodzily pogloski, ze wyjdzie, pozniej wrecz przeciwnie, a teraz wougle juz nie wiem?

_invictus

  • Gość
Patch do we9
« Odpowiedź #2 dnia: Października 04, 2005, 16:27:12 pm »
Cytuj
czy nie wie ktos z was gdzie moge sciagnac patch do winning eleven 9 zmieniajacy wszystko na jezyk angielski, naprawde ciezko mi sie gra z tymi krzaczkami a nowy ises tak mnie wciagnął ze mushe grac po prostu  jezeli ktoś wie gdzie moge go dostac i jakas porade od razu z jak go zainstalowac na plytce bylbym bardzo wdzieczny



zobacz jedno z for angielskich, tam jest "encyklopedia" wiedzy odnosnie całej serii. Jak zobaczysz ile tego tam jest, to zobaczysz ze nie łatwo to - ot tak sobie - napisać

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Re: Patch do we9
« Odpowiedź #3 dnia: Października 05, 2005, 12:23:45 pm »
Cytat: "H3k"
czy nie wie ktos z was gdzie moge sciagnac patch do winning eleven 9 zmieniajacy wszystko na jezyk angielski, naprawde ciezko mi sie gra z tymi krzaczkami a nowy ises tak mnie wciagnął ze mushe grac po prostu :D:D:D jezeli ktoś wie gdzie moge go dostac i jakas porade od razu z jak go zainstalowac na plytce bylbym bardzo wdzieczny


Na emulu widziałem ale tylko do wersji dvd , wpisz winning eleven 9. Zresztą po co Ci patch do wersji japońskiej jak wyszła już wersja europjeska  :roll:
When dreams become truth... Play Station 3

_invictus

  • Gość
Patch do we9
« Odpowiedź #4 dnia: Października 05, 2005, 12:35:42 pm »
bo może WE9 jest lepsze od PES5?